Μετάβαση σε περιεχόμενο

to ebay στελνει στην ελλαδα???


Recommended Posts

γεια σας κοριτσια εχω ψωνισει απο εξω αλλα μονο καλλυντικα απο αμερικη και αγγλια.ααλλα απο αλλα sites

τωρα θελω να παρω καροτσι και βρηκα στο ΕΒΑΥ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ ΤΙΜΕΣ αλλα κατι δε καταλαβαινω σωστα.

αυτο ειναι στη αγγλια ετσι?εχει ψωνισει καμια?στελνουν εδω?αν ναι θαθελα λιγο τη διαδικασια και τα μεταφορικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου γιατί δεν δοκιμάζεις στο ebay.gr;

Είναι στα ελληνικά και έχει αντικείμενα που στέλνωνται στην Ελλάδα. Πάνε στην κατηγορία βρεφικά είδη και κάνε αναζήτηση με την μάρκα και τον τύπο του καροτσιού. Αν υπάρχει διαθέσιμο θα το βρείς ;)

Να ξέρεις πάντως πως το ebay έχει καινούργια αλλά και μεταχηρισμένα πράγματα οπότε φρόντισε να το ψάξεις αν θέλεις μόνο καινούργιο.Επίσης τα περισότερα πράγματα βγαίνουν δημοπρασία, δηλαδή προτείνεις τιμή και περιμένεις αν θα προτείνει και άλλος καλύτερη ή όχι.Για αυτό δες δίπλα στο αντικείμενο που σε ενδιαφέρει αν υπάρχει δυνατότητα άμεσης αγοράς για να το παραγγείλεις άμεσα!!

Ελπίζω να βοήθησα και να μην σε μπέρδεψα περισσότερο!!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοιτα το ebay δεν ειναι ενα μαγαζι που εχει πραγματα που πουλαει.αυτο πρεπει να καταλαβεις.ειναι μια ιστοσελιδα που φιλοξενει πωλητες που προωθουν τα προιοντα τους.αν δεν εχεις ιδεα του πως λειτουργει θα ψιλομπερδευτεις.οπως σου ειπε η ελσα υπαρχουν καινουργια κ μεταχειρισμενα αντικειμενα, προιοντα που πουλιουνται αμεσα ή βγαινουν σε δημοπρασια.επισης πρεπει να ανοιξεις λογαριασμο paypal για να μπορεσεις να πληρωσεις αυτο που θα αγορασεις.γενικα ειναι πολυ αξιοπιστο.εγω εχω παρει παρα πολλα πραγματα για τα παιδια απο κει.αν θες να σε βοηθησω περισσοτερο στειλε μου πμ να δουμε πως θα το κανουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια ευχαριστω πολυ πολυ...μπηκα και στο ΕΒΑΥ.ΓΡ ΚΑΙ ΣΤΟ ΕΒΑΥ.το θεμα ειναι το καροτσι που με ενδιαφερει πολυ το βρισκω στο ΕΒΑΥ πατησα και καλα να προχωρησω την αγορα και μου λεει οκ αλλα δε ξερω αν ερχεται ελλαδα

ενα αλλο που μαρεσε ειναι στο ebay.grολα καλα και ωραια αλλα δε το χω δει απο κοντα...σας ζαλισα ε?

κοριτσια θ ασας στειλω αυριο πμ να με βοηθησε τε οκ?λογικα οι μερες που μετρανε αντιστροφα ειναι δημοπρασια μαλλον κατα μπερδευτηκα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εμείς αγοράσαμε καρότσι από το ebay. Το Baby Trend Expedition. Ήταν καινούριο όχι μεταχειρισμένο και μας ήρθε συσκευασμένο από Αμερική χωρίς κανένα πρόβλημα. Και σε εμάς δεν έγραφε για μεταφορικά για Ελλάδα οπότε στείλαμε μέσω ebay προσωπικό μήνυμα στον πωλητή και μας απάντησε και έτσι κάναμε την παραγγελία. Δεν αντιμετωπίσαμε κανένα πρόβλημα και οι τιμές δεν συγκρίνονται με τις ελληνικές!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marygeo μου τα μεταφορικα ηταν πολλα?η δε πληρωσατε καθολου..?ναι δε συγκρινονται οι τιμες ασε πουχει και 1000αδες μαρκες..εγω ψιλοβρηκα ακρη με βοηθησε και το ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙ BEBAIA.ακου τι προβλημα εχω θελω ενα καροτσι ενα τριροδο της bambino world ωραιο φαινεται αλλα τον ποδοσακο του τον πουλαν χωριστα και δεν ειναι στο αγγλικο σιτε αλλα στο αμερικανικο.....οτι ναναι...μαλλον θα παρω εναν αλλον και τελειωσε το πραγμα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μεταφορικά πληρώσαμε σχεδόν όσο το καρότσι γιατί το έστειλαν από Αμερική και είναι ακριβά τα μεταφορικά. Αλλά και πάλι μας βγήκε σύνολο περίπου 320 ευρώ για τρίροδο καρότσι με μεγάλες ρόδες (είναι απίστευτα ελαφρύ ακόμη και σε χωματόδρομο!) και καρεκλάκι αυτοκινήτου που προσαρμόζεται πάνω στο καρότσι για μέχρι 6 μηνών (που το μωρό θέλει να βλέπει προς τους γονείς). Οι τιμές που μας έλεγαν εδώ ειδικά για τα τρίροδα ξεκινούσαν από 500! Όπου πηγαίνω πάντως όλοι μας ρωτάνε από πού το πήραμε. Μέχρι και στο δρόμο μας σταμάτησε ένα ζευγάρι που ήταν η γυναίκα έγκυος να μας ρωτήσουν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια να ρωτησω κ εγω κατι?????? ΤΟ ΕΒΑΥ GR ΓΡΑΦΕΙ ΔΙΠΛΑ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΠΡΟΙΟΝ TA TAXYDROMIKA EΞODA GIA ELLADA! EINAI MONO AYTA H ΧΡΕΩΝΟΥΝ ΚΑΤΙ ΕΠΙΠΛΕΟΝ???

ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΛΗΡΩΜΗ ΜΟΝΟ ΜΕ ΠΑΥ ΠΑΛΛ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΚΑΡΤΑ ΤΡΑΠΕΖΑΣ Η ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΑΥΤΕΣς ΠΟΥ ΠΟΥΛΑΝ ΣΤΑ ΠΕΡΙΠΤΕΡΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΕΣ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ! ΔΙΑΦΩΤΙΣΤΕ ΜΕ!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε κοριτσια πως καταλαβαινετε οτι το σιτ δεχετε πληρωμη με καρτα απο το περιπτερο???πως την αναφερει??πχ προπληρωμενη?pay pal?visa? :?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια να ρωτησω κ εγω κατι?????? ΤΟ ΕΒΑΥ GR ΓΡΑΦΕΙ ΔΙΠΛΑ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΠΡΟΙΟΝ TA TAXYDROMIKA EΞODA GIA ELLADA! EINAI MONO AYTA H ΧΡΕΩΝΟΥΝ ΚΑΤΙ ΕΠΙΠΛΕΟΝ???

ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΛΗΡΩΜΗ ΜΟΝΟ ΜΕ ΠΑΥ ΠΑΛΛ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΚΑΡΤΑ ΤΡΑΠΕΖΑΣ Η ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΑΥΤΕΣς ΠΟΥ ΠΟΥΛΑΝ ΣΤΑ ΠΕΡΙΠΤΕΡΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΕΣ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ! ΔΙΑΦΩΤΙΣΤΕ ΜΕ!!! :P

Γεια σου Ελενακι!

Εκτος απο ταχυδρομικα εξοδα οχι δεν πληρωνεις κατι αλλο.Το παυ παλ ειναι μια προπληρωμενη καρτα που βγαζεις πολυ ευκολα απο την τραπεζα. Αυτες που πουλανε στα περιπτερα δεν τις ξερω μιας και ειμαι Γερμανια.Ελπιζω να βοηθησα λιγο. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...