Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου-Νο22-Κοιμήσου και παρήγγειλα...


Recommended Posts

egw shmfwnw me tis thessalonikes se pitogurous -soublakia -kalamaki

kai tha pw kai to klasiko ...ton diako ton soublisane den ton kalamosane !!! :lol::lol::lol:

pantos sta trikala pou megalosa etsi ta legame kai ta leme opos sthn thessalonikh .

kati shmbenei me to nero pros ton noto kai ta mperdeuete polu ta pragmata :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

εκανα πισια στο φουρνο..μμμμμ

καλα αλλα ΟΧΙ ΣΑ ΤΑ ΤΗΓΑΝΙΤΑ :D

αυριο ελπιζω να μη ειναι σα πετρες...

κ γω μεσα ειμαι για το καφε...κ αν δε σας δω εσας της δυο σκεφτηκα η νατασα ειναι κοντα μου παω οποτε θελω(λεμε τωρα)

κ τη αναστασια θα τη δω ιανουαριο που θα μαι σε αδεια..ουφφφ επιτελους..

ασχετο..γωγωκα πως παει το καθαρισμα? :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα, τι κάνετε?

εγώ από το πρωϊ τώρα κάθομαι. Καθάρισα όλο το σπίτι έκανα 2 φαγητά μακαρόνια με κεφτεδάκια για σήμερα και κοτόπουλο με κολοκυθάκια και πατάτες για άυριο, το απόγευμα πήγαμε σε πάρτυ και τώρα επιτέλους αράζω.

Κι εγώ μέσα για τον καφέ αύριο, έρθετε δεν έρθετα εγώ θα πάω γιατί το είπα και στον Μιχάλη και περιμένει πως και πώς

Παναγιώτα κι εμείς έχουμε σονυ μπραβια και είμαι πόλύ ευχαριστημένη

Μάρθα σε έιδα στον ύπνο μου, λεπτομέρεις θα σου πώ άυριο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΧΩ ΡΙΞΕΙ ΑΠΙΣΤΕΥΟ γελιο!

συμφωνω μαζι σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

μη με βαρατε!

απλα ειπα πως τα ζηταμε εδω!

αν ζητησω σουβλακι θα με ρωτησουν.....με απ΄όλα?

η καλαμακι?

οσο για την τυροπιτα και μπουγατσα ξερω τη διαφορα!

θεσ. εχω ερθει για ενα βραδυ οταν ο Π. ηταν φανταρος και το μπουγατσα κρεμα το ειδα γραμμενο σε ταμπελα!

κι οταν ο Π. ζητησε τυροπιτα του ειπαν : μπουγατσα με τυρι?

καθε μερος και διαφορετικα!

οταν ημουν στη σχολη εγραφα καθε τι διαφορετικο ελεγαν οι υπολοιποι!

Υ.Γ. στην Κιμωλο το αρσενικο της γατας (δηλ.ο γατος) τον λενε ΓΑΤΗ

ο παππούς ειναι πάππους, η γιαγια λαλα, ο γαιδαρος- γαδαρος!

οπως και εμεις εχουμε αρκετα διαφορετικα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

A ωραία!!!

Τότε θα τα πόυμε αύριο!!!

Από κοντά!!!

Θου και πέτρες να ναι τα τρώμε!

Νατάσα αφού το έταξες!!!

(Αναστασία και γω τα ίδια της Έλεγα από το πρωί!)

Βίκυ το γάδαρο τον ξέρω και γω!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας διάβασα! ουφ!! :)

Πήγαμε με το παιδάκι μου βόλτα το πρωί και γυρίσαμε το μεσημέρι και ω ναι σήμερα παράτησα όλες τις δουλειές μου! Ακούς Παναγιώτα;; :lol::lol::lol: (Σκουπισμα ξεσκόνισμα τίναγμα εννοείται πως έκανα!! χεχε)

Μου βγήκε όμως ξινό γιατί κατα τις 4 που γυρίσαμε έκανα να βάλω τη μικρή για ύπνο, της δίνω φιλάκι και την ένιωσα ζεστή. Βάζω θερμόμετρο και δείχνει ένα ωραιότατο και καραμπινάτο 39!!! :evil::evil::cry::cry::cry:

Είναι ευδιάθετη όμως, δεν πονάει πουθενα, τουλάχιστον έτσι λέει, και τώρα κοιμαται με τον μπαμπά της στο κρεβάτι μας. Θα κοιμηθούμε και οι τρεις σήμερα! Θα είναι μεγάαααααλη νύχτα!

Η Δική μου θεωρία έχει ως εξής: Ο γύρος και το σουβλάκι, καλαμάκι για τις Αθηναίες, είναι χαρακτηρισμοι που αναφέρονται στον τρόπο ψησίματος του χοιρινού. Και τα δύο τυλίγονται σε πίτα. Και τα ζητάμε ώς εξής:

"Μαστορα!! Φτιάξε μια πίτα με γυρο χοιρινό απ' όλα" όταν θέλουμε γύρο και

"Μαστοτα!! Φτιάξε μία πίτα με σουβλάκι χοιρινό απ' όλα" όταν θέλουμε σουβλάκι/καλαμάκι

Έλπίζω να σας μετεδωσα τις γνώσεις μου!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααααααααα!!!!

Τι μου κανετε;;;Καλη Κυριακη!!!!

Δε γιορταζει καμια μας ε;;; :?:?:? (Της Παναγιας σημερα, μεγαλη η χαρη της)

Χθες το βραδυ ωραια περασαμε!!!!Πηγαμε για καφεδακι κια μετα για φαγακι με κατι φίλους.Οσο ακομα προλαβαινουμε παμε καμια βολτιτσα. :D

Τελικα ολες την ιδια τηλεοραση θα εχουμε. :D

Κοριτσαρες καλο καφεδακι.Θου εχε στο νου σου το κινητο μηπως σας πάρω!!!!

Φρανιτα ελα και θα κανονισουμε ρε συ!!!!!

Παντως εγω καταλαβα οτι στη Θεσσαλονικη σουβλακι οπως το παραγγελνω εγω δεν προκειται να φαω. :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Αλλα με τις μπουγατσες μια χαρα βολευομαι!!!!!!

Καλε η Χρυσα που είναι;;;;

Σισσιω ελπιζω να μην αρρωστησε πολυ η μικρουλα σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera,oti kai na lete sto thema pitoguro kai sto thema mpougatsa den kseroun ti tous ginetai oi katoikoi Athinon ,outos i allos savoura toys serviroun ekei kato (emena 2 xronia Athina kai ksero) ,mono oi Boreioi kseroun na trone kala!! gia ayto eimaste kai 500 kila!!!!xaxaxaxaxaxa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα, καλή Κυριακή

Σισσιώ περαστικά στην μικρή σου

Βίκυ δεν κατάλαβα τίποτα από αυτά που έγραψες για σουβλάκια γύρους καλαμάκια :lol::lol::lol::lol::lol:

Εγώ πάντως όταν είχα πάει Αθήνα και παρήγγειλα σε γυράδικο με κοιτούσαν σαν εξωγήινο :o:o:o:o

Γιώτα τι κάνετε, η μιρκή πως είναι?

Ο Μιχάλης με ρωτάει ποια παιδάκια θα είναι στον παιδότοπο, του λέω και μετά ρωτάει η Κωνσταντίνα δεν θα είναι? Λέω είναι στην Χίο, κατεβάζει τα μούτρα και μου λέει καλά μια ζωή στην Χίο θα είναι δεν θα έρθουν εδώ???????? ακούς Γιώτα ο γαμπρός σας ψάχνει................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑλημερα νησιωτισσα!!!!!!!!!!

Ωραιααααααααα!!Οταν καποτε αξιωθουμε και ανεβουμε σαλλονικα θα περιμενω πως και πως να ΦΑΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!Α, και δε με νοιαζει το κυριλλε.Καλο φαι με ενδιαφερει!!!! :D

Φραν στη Ροδο(Λινδο) αυτο το εστιατοριο το ξερεις: "Μαυρίκος" .Εχει παρει βραβειο ελληνικης κουζινας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aman vre Panagiota!! mpika pali na to soso ma me prolaves!!xaxaxaxa ti na kano me exei stigmatisei i eikona tou xontrou me to fanelaki to tirante pou idrone san ton fousti skoupize ton idrota me to xeri kai meta epiane ta ulika gia na ftiaksei to souvlaki!!! nai nai akomi mou gurnaei to stomaxi stin skepsi autou!ante k kali oreksi!!!xaxaxaxaxa

Natassa mou kala eimaste!!!to agori mou more tin psaxnei?polu ton agapao!!! na tou peis oti tou stelnei polla polla filia i Konstantina kai oti stis giortes tha erthoume!!!! 12 i ora eimaste kalesmenoi se genethlia ,exoun 3 paidia kai kanoun genethlia sta 2 ,fusika kai pira doro k gia to 3o !! thumaste pos noiothame otan paidia efernan doro sta aderfia mas kai emas tpt?

i mikri exei ginei trella ,tora emathe na leei oxi kai exei polu plaka,thes ayto ?oxi ,thes ekeino?oxi

kai otan thelei kati me to daxtulo mou leei edo! megalono ton epomeno mousolini!!! me to oxi pali enas o metaksas kai mia i kori mou!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα

καλη κυριακη

εμεις πηγαμε εκκλησια κοινωνισαμε και τωρα παμε βολτα στις νονες!!!

τα λεεεεεμεεεεε

φιλακια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααα

τι κανετε;;;

εμεις χαλια..

ο μικςο παλη επιπεφοικιτιδα γκρρρ

δεν ξερω τι αλλο να κανω

χτες πηγαμε σε γαμο περασαμε πολυ ωραια, ειχε πολυ νεο κοσμο .

Σημερα εχω δουλιες πολλες γιατι το μεσιμερι θα εχω κοσμο

φιλακια πολλα σε ολες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!

Η μικρη έχει λιγότερο πυετό από χθες ευτυχως. Βεβαια αυριο δεν τη στελνω παιδικό. Να δω πως θα τα βολέψω...

Πάω να φτιάξω γιουβαρλάκια και να ρίξω και το καθιερωμένο σκουπισματάκι και ξεσκονισματάκι. :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααααααααα!!!!

Τι μου κανετε;;;Καλη Κυριακη!!!!

Δε γιορταζει καμια μας ε;;; :?:?:? (Της Παναγιας σημερα, μεγαλη η χαρη της)

Σήμερα γιορτάζουν οι

ΜΑΡΙΕΣ, τα ΜΑΡΑΚΙΑ, οι ΜΑΡΙΓΟΥΛΕΣ

:-w

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

eleos kathe mera einai ths panagias!!!!!

xrusa mou perastika ....palu ....ma ti ginete me thn epifikitida :o

tora pou leme gia logakia tou mikrou exei aniksei to stomataki kai leei sinexia leksoules ...oxi oles kathara alla oti akouei to leei opos mporei :lol::lol::lol: exei polu plaka ...leei kai entaksei ntagi ,prospathei na pei kai krokodilos kai exei polu plaka leei kokodila ,kai karxarias kikias :lol::lol::lol::lol::lol:

kai egw shmera exw doulitses ....alla twra ksipnisame :D ....eblepa ena polu oreo oniro kai den hthela na to xalasw :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας,

εμείς καλά Δόξα τον Θεό, τα παιδιά παίζουν.....

εγώ το σουβλάκι το ξέρω και σαν καλαμάκι και για την μπουγάτσα είναι όπως τα λέει η Αφρο, αλλά εμένα μου αρέσει με κρέμα!!! ;)

Συμπεθέρα σήμερα έχει γενέθλια ο γαμπρούλης μου?

Χρόνια Πολλά, να τα εκατοστήσει, ό,τι επιθυμεί .... πολλές επιτυχίες στη ζωή του :x [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=wav.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion18.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ήρθα κι εγώ...Με μια ματιά που έριξα στις απαντήσεις σας, βλέπω ότι με έχετε πάρει στο δούλεμα.... :evil::evil::evil::evil: Δεν κατάλαβα....

Εγώ φταίω που έχω πεθερά καλή και μαγειρεύει και μου κάνει όλες τις δουλειές, οπότε δε χρειάζεται να ξεπατώνομαι όπως κάνετε εσείς ρε κοροϊδάρες;;;;;; =))=))=))=))=))=))=))=))

Δεύτερον, Βίκυ από δυτικά προάστια ξέρω ελάχιστα....Και αν θες να μάθεις, όσο ήμουν φοιτήτρια έμενα Σεπόλια, δίπλα στη θεία μου, την αδεφή του μπαμπάς μου και καθόλου δε μου άρεσε..... :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: Ποτέ δεν έβγαινα σε δ.π...Είχα συνέχεια γκόμενους από β.π...Οπότε σύχναζα κολωνάκι, πολιτεία, φιλοθέη και τα καλοκαίρια παραλία.... :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ξέρω μόνο να πηγαίνω στο Μπουρνάζι (έχω πάει 2 φορές) και στην πλατεία της Πετρούπολης που έμενε ο πρώην της κολλητής μου.... :roll::roll::roll::roll::roll: Νίκαια, Ίλιον, Αιγάλεω, Περιστέρι κλπ δεν ξέρω καν που πέφτουν..... :oops::oops::oops::oops::oops::oops: Μη με κοροϊδεύετε ρε....... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Επίσης, έχω να σας πω ότι μπορεί να μην είμαι νοικοκυρά και μαγείρισσα καλή όπως εσείς, αλλά για τσιπούρα τηγανιτή πρώτη φορά ακούω..... :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Χθες γύρισα στο σπίτι και δεν μπορούσα ούτε να περπατήσω....Πονούσαν τα πόδια μου τρελά..Ήμουν ένα όρθιο πτώμα..Και μη φανταστείτε ότι έκανα και τίποτα σπουδαίο.... :?:?:?:?:? Σήμερα έστειλα μάνα, πεθερά και καθαρίστρια και εγώ έμεινα με την Ιωάννα..... :D:D:D:D:D

Κι έχω να ρωτήσω ΟΛΕΣ ΕΣΑΣ ΤΙΣ ΝΟΙΚΟΚΥΡΕΣ.....Ρε πόσο μαζόχες είστε;;;;;; :shock::shock::shock::shock::shock: Πώς αντέχετε συνέχεια δουλειές;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Πάμε τώρα να σας πω τα της συνάντησης....

Αν και δούλευα, έφτασα πρώτη....Περίμενα απ'έξω, έπαιρνα τηλ την Παναγιώτα, αλλά δεν έπιανε... :?:? Λέω, μόνη μου θα πιω καφέ.... :?:? Βλέπω να περνούν από μπροστά μου δυο 50αρες που σαν να έψαχναν κάποιον....Σκέφτηκα "Λες να είναι αυτές;;;;Μα τόσο γριές;;;;;;"....

Ξαφνικά βλέπω μπροστά μου δυο οπτασίες...Ήταν η Αφρο και η Έρη....Με ξεχώρισαν από μακριά, καθότι τέτοια ομορφιά πως να περάσει απαρατήρητη;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Καθίσαμε σε ένα τραπέζι και περιμέναμε την Παναγιώτα να έρθει....Ήρθε λοιπόν η ετοιμόγεννη χτενισμένη από το κομμωτήριο, με νυχάκι μπορντό και κόκκινη μπλουζίτσα....Κουκλάρα!!!!!!Που πηγαίναμε οι υπόλοιπες με τα μαλλιά αχτένιστα;;;;;;

Α, ξέχασα να σας πω..Είχαμε ήδη παραγγείλει (εγώ, η Έρη και η Αφρο) μπύρες..... :?:?:?:lol::lol::lol::lol::lol::lol: Κατά τ'άλλα για καφέ πήγαμε...η Παναγιώτα ήπιε γαλλικό, ο οποίος συνοδευόταν από ένα μπισκοτάκι και όλη την ώρα μας έλεγε να το φάμε για να μην το φάει αυτή.... :lol::lol::lol: Εγώ δεν μπορούσα να το φάω..Είχα πέσει με τα μούτρα στα αμύγδαλα (και ήταν και ανάλατα)...Μετά ήρθε ένα κοριτσάκι που το λένε Σισσιώ...Επίσης κουκλάρα...Και προσπαθούσε να μας πείσει πόσο χοντρή είναι και πόσο μεγάλη κοιλιά έχει.... :shock::shock::shock::shock::shock:

Η Έρη είχε ξεχάσει τα τσιγάρα της, πήγε και αγόρασε πακέτο από περίπτερο....Εγώ και η Αφρο τη βλέπαμε να καπνίζει και ζηλεύαμε...... :lol::lol::lol::lol: Επίσης,εγώ με την Αφρο ακούγαμε τη Σισσιώ και την Παναγιώτα να μιλάνε για καθαριότητα και δουλειές σπιτιού και κοιταζόμασταν σαν UFO..... =))=))=))=))=)) Μιλήσαμε επισης για τα σχολικά και φοιτητικά χρόνια της Σισσιώς, για τη ζωή της Έρης, για τα βλαστάρια μας, για το μέλλον της χώρας :mrgreen::mrgreen::mrgreen: , για τον Γιάννη Αποστολάκη από το Master Chef που τελικά δεν αποχώρησε, για τον άντρα μου που με παρακαλούσε να κάνουμε παιδί.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Εντωμεταξύ, κάποια ενοχλητική (βλ. Θούλη) πήρε τηλ την Παναγιώτα και διέκοψε την κουβεντούλα μας.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Επίσης, η Παναγιώτα έβγαλε τη φωτογραφική μηχανή για να βγάλουμε φώτος που είχε ζητήσει η Θούλη....Για να με βγάλουν μια με την Παναγιώτα θα χρει'αστηκαν και 15 λήψεις, αφού δεν μπορούσαμε να σταματήσουμε να γελάμε σαν ηλίθιες.... :lol::lol::lol: Εγώ περισσότερο!!!!!!!!

Τι άλλο;;;;;;Τίποτα......Πέρασα χάλια, δεν χάρηκα που της είδα καθόλου και εύχομαι να μην τις ξαναδω..... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Η Ερη είναι τόσο γλυκιάαααααααααααααααααααααααααααα.....

Η Αφρο σοβαρή και ταυτόχρονα σούργελο...Νομίζω ότι ταιριάζουμε... ;););)

Η Παναγιώτα είναι ΠΑΣΤΑΦΛΩΡΑ.....Στον κόσμος της...Θέαααααα... :lol::lol::lol:

Η Σισσιώ γλωσσοκοπάνα......Κοινωνικότατη...

Όλες ήταν φοβερές.........Η ατμόσφαιρα τέλεια..Λες και γνωριζόμασταν χρόνια...... :D:D:D:D

Ελπίζω σύντομα να σας ξαναδώ όλες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επίσης, ξέχασα να σας πω....

Σήμερα η Ιωάννα μου, μου ζήτησε να της βάλω τα παπάκια να ακούσει..Κάθισα λοιπόν κάτω και έψαχνα να βρω το dvd...

Έρχεται κάθεται πάνω μου και μου λεει

"Μανούια...."

"Έλα μωρό μου" της απαντάω....

"Παπάω πογύ πογύ"......μου λέει (Σε αγαπάω πολύ πολύ) και μου δίνει ένα φιλί στο μάγουλο...... :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Έλιωσαααααααααααααααααααααααααααααα....Πόση ευτυχία να αντέξω........Τη λατρεύω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μόλις έφαγα τη γαριδομακαρονάδα και καθώς σήκωνα το πηρούνι σκεφτόμουνα

"Μα η Γωγώ που χάθηκε?"

Και μπαίνω και τη βλέπω :lol:

Σήμερα σηκώθηκα 11 κ 30 :oops: επειδή χτύπησε τηλέφωνο

Αχ Γωγώ σε νιώθω... και μένα έτσι μου κάνουν και τρελένομαι

Α και κάτι άλλο οκ τα καρτούν δεν σ άρεσαν. Ε βάλε ντε τον αγαπημένο σου πολιτικό. Είναι νέα εκστρατεία αυτή δικιά μου, της Μαρίας

:-w:-w:-w:-w:-w

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μωρή τρελή ΜαρίαΙωάννα είμαστε φίλες στο fb;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;Ποια είσαι;;;;Στείλε μου μήνυμα....... :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Τα καρτούν μου αρέσουν πολύ, αλλά μου την έχει σπάσει που όλοι ασχολούνται με αυτό....Όλη μέρα καθονται και αλλάζουν φώτος.... :twisted::twisted::twisted::twisted:

Γαριδομακαρονάδα εεεεεεεεεεεεεε;;;;Τέλειαααααααααααααα... ;);););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επ! Π'αει και αυτό το τρενάκι! Κορίτσια δεν προλαβαίνω να διαβάσω νέα σας... Γενικά δεν προλαβαίνω!

Βίκυ αν γνωρίζεις πες μου! Έβαλα σπαθόλαδο στη θηλή μου που έχει πληγή. Το άφησα καμια ώρα και έκανα μπάνιο. Επιτρέπεται;

Αχ κορίτσια πότε θα στρώσει ο θηλασμός; Κολυμπάω στο γάλα και δεν μπορώ να βγω έξω γιατί ακόμα δεν είμαι έτοιμη να θηλάσω. Πονάω και θέλω ησυχία και απομόνωση... Που να κυκλοφορήσω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το δικο μου σπιτι δεν λάμπει,κάνω οσα βλέπει η πεθερά λαο οσα προλαβαίνω,ναι θα ηθελα να ειναι πιο καθαρο μα δεν θελω να στερησω τον ελαχιστο χρονο που μου μένει απο την μπουμπουκα μου ,δεν κανω σωστο καταμερισμο σαφώς ,πχ τωρα θα μπορουσα να κανω την κουζίνα που ειναι μπορντελο μα εγω καθομαι στο πισι,ετσι ειμαι ομως εγώ και γιαυτο με αγαπάνε οσοι με αγαπάνε!! γυρισαμε απο το πάρτυ ...γινοτανε τσι πορνης,υπερβολικα παιδια και γονεις σε ενα σπίτι ,φυσικα παρευρεθη και το μισο χωριο!!! αλλα ετσι ειναι στις μικρες κοινωνιες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...