Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου-Νο22-Κοιμήσου και παρήγγειλα...


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

χασιμοτο ειναι αυτοανοση μορφη υπερθυρεοειδους!

θα πρεπει να απευθυνθω σε εξειδικευμενο τμημα του αλεξανδρα η στην πολυκλινικη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιατι καλε επρεπε να εισαι 1.80 !!!

οσο ξερω απο οι γυναικεσ απο 1.70 και πανω φορανε 40-41

εγω 1.66 φοραω 38-39

το σωμα μασ οπως και πολλα αλλα το διεπει ο νομος της συμμετριας .φυσικα και υπαρχουν ανθρωποι που δεν ειναι απολυτα συμμετρικοι αλλα αυτοι αντιμετωπιζουν και διαφωρων μεγεθων "προβληματα "απο αυτο .

για να λειτουργει σωστα το σωμα μασ στο να στηριζει το βαροσ μασ και να αντεχει πρεπει να υπαρχει συμμετρια ....δεν ξερω αν το δεινω καλα να το καταλαβετε ....που να μην το σπουδαζα κιολας ....ειναι θεμα μηχανικης ....ο κανονας ειναι η συμμετρια ,υπαρχουν και αποκλισεισ του κανονα αλλα μπορει να αντιμετωπιζουν καποια προβληματακια .

εγώ μάλλον είμαι από τις προβληματικές!!!! :roll::roll::roll::roll::roll::roll:

είμαι 1.68 και φοράω 37!!!! έχω μεγάλο πρόβλημα?!!! :?::roll::?

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βικυ πωπω θυροειδης ε?? γμτ

μεχρι ποτε θα εισαι με αγωγη???

καλημερα αρτζυ!!!!

αντε αφροδιτακι μπας και δεις και φυλλο σημερα αλλα πανω απο ολα να ειναι γερο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δλδ αν ειχατε μια αδερφη-αδερφο-ξαδερφη-φιλο gay δε θα τον/την αφηνατε να συναναστραφει με τα παιδια σας???? :shock: ...!

και βέβαια θα τον/την άφηνα, αλλά θα απεύφευγα να πάω στο σπίτι του/της, όπου συζεί με τον/την φίλη του/της και ίσως κάνουν ερωτικές ενέργειες μπροστά τους (φιλιά και τα όμοια!!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Ησύχια σήμερα ε;;;;

Εγώ έκανα το μπανάκι μου και ετοιμάζομαι να πάω Κουκου και s/m.

Μπαμπάς και κόρη είναι ξαπλωμένοι στο χαλί και οργιάζουν.

Το βράδυ η Ειρήνη ξύπνησε κατά τις 3 και ήρθε. Την πήγα στο κρεβάτι της ξάπλωσα λίγο και γω στο χαλί μέχρι να κοιμηθεί και μετά έφυγα.

Λένα ωραία η ιδέα με το δέντρο ρε!

Σισσιώ αυτό ακριβώς κάνω αλλά έχω πλέον κουραστεί. Δεν μπορώ ούτε να σηκωθώ από το κρεβάτι γιατί πονάει η μέση μου. Πολλές φορές με παίρνει και ο ύπνος στο πάτωμα...

Δε θέλεις να σου περιγράψω πως σηκώνομαι μετά....

Η πόρτα ίσως είναι υπερβολίκή αλλά ταυτόχρονα είναι η έσχατη λύση για μένα. Δεν έχω και πολύ χρόνο να ασχοληθώ. Αχχχχχχ

Αφροδίτη περιμένουμε νέα!

Αναστασία καλημέρα!

Βίκυ πρέπει δηλαδή να αλλάξεις αγωγή;;;

Νατασούλα, Μαρία Argi καλημέρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Αναστασία, τι κάνει ο Σπυράκος?

σήμερα ήρθε η φωτογράφος στο σχολείο του Λουκά και τα παιδιά βγήκαν την ετήσια φωτογρφία τους και όποιο παιδάκι έχει αδελφάκι το φέρνει και βγαίνουν μαζί!!!

η μικρή, δεν ξέρω γιατί, έκανε την δύσκολη και δεν ήθελε να πάει να βγει φωτό!!! με δυσκολία την καθήσαμε κάτω!!! :? , της έδωσα και μια μπάλα να κρατάει, αλλιώς......

ρε κορίτσια ένας παΤΕΡΑΣ άφησε χωρίς τροφή τον 3χρονο παιδάκι του και πέθανε από την πείνα!!!!

:evil::evil::evil::evil::evil::evil: ήταν 3 χρονών και ζύγιζε 8 κιλά!!!! :o:o:o το παιδί μέχρι και την πάνα του έφαγε!!!!! :(:(

και ο πα-ΤΕΡΑΣ χοντρός!!! και μόνο 13 χρόνια φυλακή!!! :evil: εγώ αν ήμουν δικαστής θα τον έριχνα φυλακή ισόβια και χωρίς φαγητό, ακριβώς την ίδια τιμωρία!!!

η μάνα δεν ξέρω πού ήταν, αν υπήρχε κ.λπ.!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λογικα θα πρεπει να αυξηθουν τα mg αλλα ποσο να πανε?

κενα ραντεβου σε αυτα τα 2 νοσοκομεια ουτε για δειγμα!

θα παω σε απογευματινο!

αλλα ρε γαμμωτο γιατι να δωσω απο 45εως 90ευρω?

για να δουμε με το νεο μετρο του υπουργου υγειας αν θα υπαρξουν διαθεσ. ραντεβου!

Αφροδιτη καλα αποτελεσματα!

ενα γερο μωρακι!

Argi πως μπορεσε?

τι κριμα!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία εδώ στην Γερμανία έγινε!!! Βίκυ δεν ξέρω πώς μπόρεσε!!!!

μου αρέσει που έκρυβε και το πρόσωπό του για να μην το δει η κάμερα!!!! :evil::evil::evil::evil:

Βίκυ δύσκολα και εσύ ε? ίσως με μια καλύτερη θεραπεία, όλα καλά!! :x

Συμπεθέρα πού είσαι? άρχισε ο εγκλεισμός? :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τώρα που θυμήθηκα!

Άσχετο

Αμα δεις τη Μέρκελ πες της να πληρώσει η Γερμανία όλα αυτά που χρωστάει στην Ελλάδα από τα εγκλήματα που διέπραξε κατα το Β Παγκόσμιο και που η Ελλάδα δικαιώθηκε αλλά δεν πήρε μια και μετά να μιλάει για τους Έλληνες.

Τα πήρα τώρα :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τώρα που θυμήθηκα!

Άσχετο

Αμα δεις τη Μέρκελ πες της να πληρώσει η Γερμανία όλα αυτά που χρωστάει στην Ελλάδα από τα εγκλήματα που διέπραξε κατα το Β Παγκόσμιο και που η Ελλάδα δικαιώθηκε αλλά δεν πήρε μια και μετά να μιλάει για τους Έλληνες.

Τα πήρα τώρα :evil:

εκτος απο αυτο να της πει να παει να γ...ει γιατι μαλλον εχει καιρο να το κανει!

σημ....ολοι οι ελληνες διαθεσημοι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!!!!!!!!!!

εχει 3 μερες ξυπναει 7.30 το πρωι :cry: αδικια..κ το μεσιμερι ακομα μια ωρα..συνολο 10.30 το 24ωρο..λιγες δε ειναι? :((:((:((:((

νατασα εκανες το δωματιο της μικρης?να ερθω να το δω ΑΝ ΘΕΣ :D

επισης για να παω να γραψω τα χαπια στο κεντρο υγειας παω ετσι χωρις να τηλ εσυ?

αργι επαθα σοκ..καψιμο θελουν τετοιοι ανθρωποι..μα γιατι να γινονται?πω πω με χαλασες..

νατασουλα πολυ δουλεια ε? :roll:

λενα καλη ιδεα του δεντρου..εγω θα παρω ενα μικρο αν βρω κ στολισμενο σουπερ..δε μαρεσουν τα μεγαλα..ασε που χωρος 0 :?

σισσιω αρχαια?κ γω μπλιαξ θα σε πω..μπρρρρρρρρρρρ

χρυσα που εισια???????????????????

μαρια ιωαννα τα κοριτσια σου καλα??

μεπμπουλης καλυτερα σημερα?

αφρο καλη επιτυχια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!Εχω παρα παρα πολλη δουλεια σημερα και πνηγομαι..δενε χω χρονο να σχολιασω.

Ενα θα σας πω..με εκνευριζει η πεθερα μου στο θεμα διατροφης του μικρου...μα παρα παρα πολυ..γκρρρρ..χτες εκανα σκινηκο στον συζηγο ελπιζω να πηρε το νοημα..και ειδικα σε αυτο το θεμα σκασηλα μου και αν θημωσει..

εκει που ετρωγε σκετο γιαουρτι και μαλιστα με μαγαλη ορεξη του το εμαθε να το τρωει με μπησκοτο...

και δεν εχω κανενα απολυτως προβλημα να τρωει μπισκοτακι αλλα ΟΧΙ μαζι με το γιαουρτι..τωρα δεν το τρωει σκετο το γιαουρτι με τιποτα..

μετα θα εχουν σειρα τα σκετα λαχανικα σαλατα κλπ κλπ....

αχχχχχχ..θα βγαλω φωτο τον Χ να τρωει μπροκολα..για να εχω κινητρο..να ειδες ετρωγες καποτε!!!!

Αφρο καλη επιτυχια σημερα, να εχεις ενα τελειο αποτελεσμα αυχενικης και ρινηκου..και αμα θες να μαθεις και το φυλλο

Βικυ δυσκολα!!

Αργη μου πως εισαι;;;;;

ο Λουκας;;;;

Πολυ λοιποηθηκα με αυτα που διαβασα..ειναι δυνατων να το κανουν αυτο σε παιδια...εχεις δικιο αυτο ηθελε..να του κανουν να πεθανει απο πεινα το τερασ!!!!

Ρε παιδια εμενα το Χ τπυ αρεσει πολυ να τρωει σουπα μινεστρονε..τη λατρευει, ειναι πολυχρωμα τα λαχανιακ μεσα και το μακαρονακι και του αρεσει να την τρωει.

Μαρια Ιωαννα Φιλακια

Αναστασια τελειες οι φωτο το Σπυρου

Ποια ξεχασα..συγχωριστε με

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααχχχ τα κοριτσάκια μου τα γλυκά...

με πήρε πριν η μαμά μου τηλ και μου εδωσε τη μικρή και φώναζε

"μαμάααα μαμαααααάα παπάω πολύυυυυ"

να έρθει το απόγευμα να παίξουμε μαζί και να γελάσουμε και να κάνουμε τις χαζομάρες μας..

τι καλά...

Σκέφτομαι να τις πάμε στην ονειρούπολη στη Δράμα στις 4 Δεκέμβρη.

Επίσης θέλω τρέσα για τα μαλλιά

Σήμερα όλο ασυναρτησίες λέω

Συγχωρέστε με :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσούδια μου! :D

Διαβάζω, διαβάζω και τελειωμό δεν έχουν οι σελίδες!!! :shock::lol:

Άφρο μου, ευχαριστώ για την προθυμία σου να μου φέρεις φιδεδάκο :lol: αλλά μάλλον δε θα τα καταφέρουμε σήμερα!!!!!! :((:((:(( Η μικρή είχε 2-3 μέρες βήχα, χθες επιδεινώθηκε, λίγο συνάχι και χθες το πρωί έκανε έναν εμετούλη (απ' το βήχα μάλλον!) Απ' το μεσημεράκι και μετά, μου έκανε λίγο πυρετούλη, ο οποίος ευτυχώς δεν ανέβηκε ιδιαίτερα, αλλά δεν έπεσε κιόλας. Και τώρα έχει ένα 37,5. Πήρα την παιδίατρο χθες, μας έδωσε σιροπάκι και βλέποντας πως θα πάει, μπορεί να πάω να τη δει το απόγευμα! Επομένως........ :((:(( :((

Σισσάκι μου, ΠΑΛΙ δε θα σας δω!!! :(( Δεν είναι της μοίρας μου γραφτό φαίνεται!!!!! :(( Μόνο σ' αυτό ήλπιζα, να ξυπνήσει σήμερα περδίκι, αλλά μπα!!! Άσε που θα φοβόμουν μη σας κολλήσουμε κιόλας, μωράκια και κοιλίτσες!!! :(

Ανασταcια, παραπονιάρα μου, εγώ σχολίαζα τις ανησυχίες σου... στο μήνυμα που χάθηκε!!! :oops: Και επαναλαμβάνω... Πιστεύω ότι το να αναλλώνεσαι στη βλακεία του καθενός, μόνο σ' εσένα μπορεί να κάνει κακό!!! :? Εκτός αυτού, πιστεύω ότι καπού πρέπει να δικαιολογούμε και τους άλλους για τη συμπεριφορά τους, να βλέπουμε και πίσω από αυτή... Και δεν το λέω, παίζοντας το ανώτερη, μη με παρεξηγήσεις, καθαρά συμφεροντολογικά το λέω... Ειδικά μετά τη Β, έχω πει πολλές φορές "Τόσα ξέρει αυτός, τόσα λέει!" :lol: Και δεν το λέω υποτιμητικά, το εννοώ, αν ένας άνθρωπος έτσι έχει μάθει να σκέφτεται, θα κάτσω εγώ να του αλλάξω γνώμη ή να δώσω βάση στα λόγια του; :o Ούτε κατά διάνοια!!! ;)

Επίσης, τον Μπομπ κι εγώ τον γουστάρω, λένε ότι είναι ύποπτο που τεκνοποίησε με το φίλο του τον Πάτρικ στο τέλος (όντως;) Αλλά τα επεισόδια που έχω παρακολουθήσει παρέα με τη μικρή, δεν με ενόχλησε κάτι. Η κακάσχημη η μπεμπέ-Λιλή δεν μου αρέσει ΚΑΘΟΛΟΥ όμως. Και το τραγούδι με τον παππού προσωπικά μου φαίνεται απαίσιο.... Γι αυτό, απλά η Β δε την ξέρει!!! ;)

Αφροδιτούλα... ΤΕΛΕΙΑ αποτελέσματα στην αυχενική εύχομαι!!! Περιμένουμε νέα!

Βίκυ, μάστιγα ο θυρεοειδής! :( Ο ενδοκρινολόγος σου θα ρυθμίσει τη θεραπεία όμως, μη στεναχωριέσαι.

Νατασούλι, υπομονή με την Ειρηνούλα, έχεις χίλια δίκια, αλλά προσπάθησε να το χειριστείς σωστά... ;)

Argi μου, ο Λουκάκος είναι καλύτερα;

Cesilικουμπαρούλα, natasoula, Έρη, Γωγώ, Μπεμπούλης, Σαβρογιώτα, Μαρθούλι, ΜαρίαΙωάννα και σ' ΟΛΟ το τρενάκι, γλυκές καλημέρες!!!!! :YMHUG::x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλημερα!!!

Μητσακι κριμα μωρε!!!Περαστικα σας να ειναι!!!

Μια γρηγορη ερωτηση.Ο μικρος ειναι χαλια απο συγκαμα!!!

Τι να βαλω;;; Σπαθολαδο θα ακανει κατι και που θα το βρω;;;;

Επισης εχετε να προτεινετε καμια κρεμα απο φαρμακειο;;;Βαζω φουσικορτ αλλα τπτ.

Τα λεμε το απογευμα.Στις 6.Φιλακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Argi μου, ο Λουκάκος είναι καλύτερα;

όσον αφορά στην αδιαθεσία που είχε, δλδ τον εμετό που έκανε για μερικές μέρες, είναι καλά τώρα, ήδη χθες έφαγε λίγο και η διάθεσή του ήταν πολύ καλή!, το άλλο πρόβλημά μας θα δείξει κατά τον Μάρτιο!!!! ου μπλέξεις!!! άστα γ#####τα ....! σε ευχαριστώ πάντως...............

περαστικά στην μικρούλα :x:YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια γρηγορη ερωτηση.Ο μικρος ειναι χαλια απο συγκαμα!!!

Τι να βαλω;;; Σπαθολαδο θα ακανει κατι και που θα το βρω;;;;

Επισης εχετε να προτεινετε καμια κρεμα απο φαρμακειο;;;Βαζω φουσικορτ αλλα τπτ.

Τα λεμε το απογευμα.Στις 6.Φιλακια!!!

από όσο έχω διαβάσει εδώ το σπαθολαδο κάνει καλό.......άσε και το πωπουδάκι λίγο γυμνούλι να πάρει αέρα, κάνει και αυτό καλό!!!!

καλό καφεδάκι!!! βγάλτε και καμμιά φωτό να σας θαυμάσουμε εμείς οι μακρινές!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναηλα επι το ποντιακοτερον..σπαθολαδο στα φαρμακεια η λαδι καλεντουλα επισης στα φαρμακεια αλλα καλυτερα σπαθολαδο και μελανι.

Εγω του εβαζα μελανι πρωι βραδυ και σπαθολαδο στα ενδιαμεσα

Αμα θες φαρμακευτικη αγωγη η φουσικορτ δεν θα κανει κανει..σουντοκριμ ειναι καλυτερη για συγκαματα.

Αργη μου ολα καλα θα πανε θα δεισ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σκέφτομαι να τις πάμε στην ονειρούπολη στη Δράμα στις 4 Δεκέμβρη.

θα ειναι τέλεια Βικυ!!! Να σου πω αυτο υποθέτω κρατάει για όλες τις γιορτες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιάτα πλύσιμο με χλιαρό προς το κρύο νερό πολύ καλό στέγνωμα μετά μελάνι και από πάνω λανολίνη για αδιαβροχοποίηση της περιοχής, μόλις καλυτερέψει λίγο βάζε μόνο σπαθόλαδο αν δεν έχεις και το ελαιόλαδο μια χαρά δουλειά κάνει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Χμ.. είχατε πολύ καλές βλαστοκύστες και τώρα και την πρώτη φορά. Όχι ότι και στις ενδιάμεσες προσπάθειες δεν υπήρχαν καλές προοπτικές. Φαίνεται ότι σε κάθε προσπάθειά σου, κάτι άλλο ευθύνεται. Γιατί και κύηση είχες, και βιοχημικές και μηδενικές χοριακές. Ίσως πράγματι να υπάρχει κάτι στα ωάρια, που οδηγησε στις παλίνδρομες. Άρα, προεμφυτευτικός. Ίσως δεν έγινε σωστά η ΕΤ. Ή μήπως σου δίνει κάποιο φάρμακο που δρα ανασταλτικά στην ετ; Κάποιες φορές τα αιμοδιαλυτικά που δίνουν προληπτικά προκαλούν αποβολές. Δεν ξέρω αν σου έδωσε κάτι τέτοιο, το λέω γιατί μπορεί να υπάρχουν παράγοντες στο αίμα που δεν έχουν ελεγχθεί. Ή κάποιο σύνδρομο; Πού έκανες προσπάθεια; Στο Έλενα; Φαίνεται ότι σε παρακολουθεί καλο τιμ γιατρών και πράγματι τα έχετε ψάξει όλα. Είχα κι εγώ δύο αποτυχημένες ετ στα 41, με άριστες βλαστοκύστες, πέντε συνολικά, όλες 4ΑΑ, 4ΑΒ και 5ΑΒ. Η μία έδωσε βιοχημική με χοριακή στο 45 και η άλλη στη γκριζα ζώνη, ούτε θετική ούτε αρνητική. Καμία δεν προχώρησε. Σ' εμένα το έριξε στην ποιότητα των ωαρίων μου. Παρόλο που αυτά τα ωάρια πάντα φτιάχνουν βλαστοκύστες με πολύ καλές διαιρέσεις. Τι να πω... ότι δεν πιστεύω πια σε ποιότητα βλαστοκύστεων; Είναι να σε θέλει η προσπάθεια... Εύχομαι να γυρίσει και σε σένα και να πετύχεις με τις υπόλοιπες που έχεις!❤️
    • Ναι αυτά τα τεστ με τον σταυρό είναι για να γίνουν με καθυστέρηση. Γιαυτό έκανα σήμερα αυτό που δείχνει 6 ημέρες νωρίτερα. Σκέφτηκα ότι κάτι θα έδειχνε 🤔
    • Θα προσπαθήσω να κρατηθώ μέχρι την Τρίτη 😉 Αντε να δούμε τι θα δούμε 👀
    • Γενικά ναι. Αλλά φέτος που είναι σε έξαρση είναι επικίνδυνο για τα νεογέννητα.
    • υπάρχει συγκεκριμένο χρόνος που σου λέει μέχρι ποτε πρέπει να ανακτήσει το βαρος γεννήσεις του αλλά δεν θυμάμαι ποσο χρόνο σου λένε 2-3  βδομάδες ; Δεν θυμάμαι τώρα 😅
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...