Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου-Νο22-Κοιμήσου και παρήγγειλα...


Recommended Posts

kalispera ,mia erotisi,einai dunaton na vgei neogilos gomfios mauros (dil xalasmenos)?

Εγώ θέλω να μου πεις πως γινεται να εχεις μαυράκι στο τικερ ενώ έχεις το πιο ξανθό γαλανομάτικο μωρό

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

νατασα ακομα μια φορα σε συχγωρω..τι να κανω η δολια..

ωχ το βιολι που αρχισε η ειρηνη κομματακι δυσκολο αλλα μωρο κ αυτη ειναι μωρε...

τι γλυκεια μου..πραγματικα θα παθει σοκ αν σε δει με το αλλο μωρο..

καλα 3 ωρες δεεφριξες?????????????

αναστασια φτανει για τον μπομπ :lol::lol::lol::lol:

τι εχεις ρε αναστασια??????????

ερη μ αρεσει σε ολα κανεις παραθεση..εσυ γεμιζει τις σελιδες :P:lol::lol::lol::lol:

ΓΙΩΤΑ πηρα τη οδοντιατρο μου..κ τη ειπα τη περιμπτωση σου..με ειπε να τη παρεις τηλ να σε ρωτησει καποια πραματα..ειναι κ γαμω τις γιατρους..αποκλειεται να ειναι χαλασμενο..καποια χρωστικη ισως κτλ

αν την παρεις πες μου να σε πω το σταθερο της-κινητο της ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε για τον γιατρο το πρωι λεω ...στουσ αμπελοκηπουσ !!!!

εμεισ στο μοναστιρακι θα παμε :lol::lol::lol::lol:

αααχαχαχα, 12 ευρουλάκια Αφροδίτη στο νερό.. 16-17 μας έπερνε για Αγία Παρασκευή..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ερη μ αρεσει σε ολα κανεις παραθεση..εσυ γεμιζει τις σελιδες :P:lol::lol::lol::lol:

Δεν τις γεμίζω εγώ τις σελίδες ΤαοΤάο μου... εγώ είχα να μπω απο το μεσημερι και είχατε γράψει ήδη 18 σελίδες... 8-}

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν τις γεμίζω εγώ τις σελίδες ΤαοΤάο μου... εγώ είχα να μπω απο το μεσημερι και είχατε γράψει ήδη 18 σελίδες... 8-}

Τώρα που το ξανασκέφτομαι.. ίσως να έχεις δικιο.. αφου κάθομαι και διαβάζω αυτά που γράψατε.. ;))[smilie=la.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μητσάκι αλήθεια;;;; Τι μπορούμε να κάνουμε για να ξυπνησει η μικρή περδίκι το πρωί;; Μάλλον να προσευχηθούμε... Γμτ! Κρίμα...

Άφρο τί ώρα; έχουμε πει αύριο;

Έψαχνα να βρω το βιβλιο της Στατιστικής που έκανα το 1998 στο ΙΕΚ (πήγαινα πριν περάσω στη Θεολογική) για να το δώσω στον Π. και κατέληξα να διαβάζω αρχαία! Χαχαχαχα

Είχα τις σημειώσεις στην ίδια κούτα!

Πόσα πράγματα ήξερα;; Απίστευτο μου φαίνεται! Και όλα αχρηστα... κλαψ κλαψ! :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασα οταν κοιμοταν στην κουνια ξυπνουσε τα βραδια?Σας φωναζε?

Τι να αλλαξε τωρα?Δλδ επειδη μπορει να το κανει ξυπναει κ ερχεται?

Αυτό είναι το θέμα...

Δεν ξυπνούσε,κοιμόταν μια χαρά και μόνο το πρωί που άνοιγε τα μάτια φώναζε '''Μαμάάάά Τσύπνησααααα'''''.

Πιστεύω οτι 1ον το κάνει γιατί πλέον μπορεί και δεν την περιορίζει κάτι

2ον κάτι περνάει σίγουρα. Δόντια,ανασφάλεια κάτι...

Το θέμα είναι οτι δεν έχω κουράγιο τώρα να τη βοηθήσω όπως θα θελα και νομίζω πως αφού έρθει το νινί θα είναι χειρότερα...

Θου σ'αγαπώ...

Στο πα;;;; :lol::lol::lol:

Έρη τί λέει ο Καναδάς;;;

:D:D:D

Σισσιώ αρχαία;;;;

Μπλιαξ μπλιαξ μπλιαξ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α! Νατασα μήπως ρε συ να μην το κάνεις αυτό της Ειρηνούλας... Με το κάγκελο εννοώ.

Και η Χαρά ερχόταν στο κρεβατι μου με ξύπναγε 4-5 φορες μεσα στη νύχτα και την πηγαινα στο κρεβατι της, ξάπλωνα δίπλα της μέχρι να την πάρει ο ύπνος και μετα έφευγα. Αυτό το έκανα όσες φορές με φώναζε. Στην αρχη έκλαιγε και χτυπιόταν για να πάμε στο κρεβατι μου, μετά διαμαρτυρόταν απλώς και τώρα με φωνάζει μόνο μια φορά. Πάω στο κρεβάτι της και της περνάει. Αυτή τη βδομάδα δε με φώναξε καθόλου.

Τώρα θα μου πεις είσαι εγκυος στο μήνα σου, που αντοχές. Μονο μη νιώσει το παιδί ανασφαλές ρε συ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσαρες!!!!!

τι κανετε??

εμεις καλα, ο τολης ποναει ακομα, πηγα με τον μικρο κ πηραμε παπουτσια, ρε κοριτσια, εχω προβλημα με τα μεγεθη τελικα... του πηρα 23 και νομιζω οτι του ειναι μικρο... δεν εχει περιθωριο το παπουτσι, παρα πολυ λιγο, κ αυτο δεν το ειδα γιατι δεν τον εβαλα να το πατησει ορθιος και δεν ειχε παρει το ποδι του τη σωστη θεση..

να παω νατα αλλαξω αυριο λετε ε? να παρω το 24?

δεν εχω κανει τιποτα για αυριο, ουτε φαι, ουτε ετοιμαστηκα για το σχολειο, τιποτα... και νυσταζω!!!!

νατασα κ εγω φανταζομαι οτι θα ειναι χειροτερα οταν θα ερθει το επομενο μωρακι.. γιαυτο κοψτο ακομα που ειναι σχετικα νωρις, καλα κανεις

θουθου τι κανει το δεινοσαυρακι σου? τι λεει η δουλεια??

γιωτα, εχω ακουσει οτι αν καποιο νεογιλο δοντι χτυπηθει μπορει να μαυρισει και να πεσει..

δεν ξερω ομως κατι παραπανω..

καλε γιατι τετοια καουρα αν ειναι ο μπομπ γκει???? εγω πολυ τον παω!!! :lol::lol:

γκει υπαρχουν κ στις καλυτερες οικογενειες!!

αναστασια σας τελειωσαν οι μυξες??? τι λεει η τσαχπινουλα??

σκεφτομαι να παω να παρω απο το τζαμπο για να στολισω το δεντρο μαλακα παιχνιδακια και να μη βαλω μπαλες... να ειναι πιο ασφαλες γιατι ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ να μην το ριξει κατω ο μικρος!!!

δεν εχουμε γυαλινες μπαλες, αλλα οσο ναναι φοβαμαι μην τις ριξει κατω κ τις πατησει μη χτυπησει κλπ ενω με τα κουκλακια δε θα εχει τετοιο φοβο...

τι λετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λένα και γω αγαπώ αρχαία!!!!! :lol::lol::lol:

Περαστικά στο σύζυγο ρε συ...

Εσένα Νατάσα και να μου έλεγες οτι σου αρέσουν τα αρχαία δε θα σε πίστευα!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειδες τι χοντροπατουσαρα εχειτο παιδι μου??? :lol::lol::lol:

ρε αφρο δεν εχει σχεση το υψος με το μηκος της πατουσας! δε νομιζω τουλαχιστον... :D

θα παω... με εχειπ ρηξει ο τολης :?

νατασα κ σισσιω ευχαριστω πολυ κοριτσαρες για τα περαστικα! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!

πολυ γρηγορο το τρενακι!

τα διαβαα ολα αλλα δεν θυμαμαι καιπολλα!

AFRODITH εχει μια λογικη αυτο που λες με το νουμερο στο παπουτσι

αλλα εγω με 41 θα επρεπε να ειμαι 1,80 λες?

μου λειπουν ποντοι....τους θελω !

ο κουμπαρος μου ειναι 1,75 και φορα 49 νουμερο.

η φιλη μου 1,75 και φορα 37

παντως αν γυναικα φορα κατω απο 36 και πανω απο 40 σιγουρα δεν βρισκει ευκολα παπουτσι!

ασχετο... το πρωι εβλεπα την τν Αυτια...τι μα&&^%ς ειναι ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιατι καλε επρεπε να εισαι 1.80 !!!

οσο ξερω απο οι γυναικεσ απο 1.70 και πανω φορανε 40-41

εγω 1.66 φοραω 38-39

το σωμα μασ οπως και πολλα αλλα το διεπει ο νομος της συμμετριας .φυσικα και υπαρχουν ανθρωποι που δεν ειναι απολυτα συμμετρικοι αλλα αυτοι αντιμετωπιζουν και διαφωρων μεγεθων "προβληματα "απο αυτο .

για να λειτουργει σωστα το σωμα μασ στο να στηριζει το βαροσ μασ και να αντεχει πρεπει να υπαρχει συμμετρια ....δεν ξερω αν το δεινω καλα να το καταλαβετε ....που να μην το σπουδαζα κιολας ....ειναι θεμα μηχανικης ....ο κανονας ειναι η συμμετρια ,υπαρχουν και αποκλισεισ του κανονα αλλα μπορει να αντιμετωπιζουν καποια προβληματακια .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγώ πάντως είμαι περίπου 1,70

και φοράω 38 και μερικές φορές (σπάνια) 39

Αφροδίτη συμφωνώ

Άσχετο: έχουμε έναν στη δουλειά που έχει κοντά πόδια και ψηλό κορμό.

τον κοιτάς και λες κάποιος λάθος συνδυασμός έγινε.

Μιλάμε πολύ ατσούμπαλος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηρθα!

πηρα αποτελεσματα απο το γενκο τσεκ απ του χρονου!

οι εξετασεις το θυρεοειδη μου

Χ Α Λ Ι Α!

πιο χαλια δεν γινεται!

η TSH με ανωτερη τιμη 5.00

εγω εχω 32, 7(διπλος ελεγχος)

και ειμαι με αγωγη των 150mg

ποσο πρεπει να παρω?

γκρρρρρρρρ!!!!!!!!!!!!

η αδελφη μου η μεγαλη εχει χασιμοτο...και υπερθυρεοειδισμο

και η 2η αδελφη μου δεν εχει τιποτα!

αδικια δεν ειναι αυτο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...