Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου-Νο22-Κοιμήσου και παρήγγειλα...


Recommended Posts

αστε ουτε κι εγω θα ερθω αυριο....αλλαξαν το ρεπο του φ. και δεν εχω που να αφησω τον μικρο :(:( μαζι μου να τον παρω ειναι δυσκολο σε καφετερια δεν καθεται με τιποτα

αραγε θα ξαναβρεθουμε πριν γεννησει η παναγιωτα???

γιαυτο πολυ στεναχωριεμαι αλλα και που δεν θα γνωρισω και τα υπολοιπα κοριτσια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τζα!!!Καλε μ'αρεσει που περιμενα να δω γνωμες για τις εσωτερικες μου αναζητησεις!

Καλα...Αλλη φορα θα ρωταω μονο για ομοφυλόφιλα σφουγγαρακια! :shock:

Και δεν πιστευω πως ο Μπομπ ειναι gay...Εχετε καποιες ενδειξεις?Αλλα ακομη κ να ειναι gay

τι πειραζει???Θα παρουν τα μωρα λαθος προτυπα(αααααν καταλαβουν κατι για τις προτιμησεις του

Μπομπ)???Δλδ αν ειχατε μια αδερφη-αδερφο-ξαδερφη-φιλο gay δε θα τον/την αφηνατε να συναναστραφει με τα παιδια σας???? :shock:

Παλι στο σοβαρο το γυρισα!Σορρυ! :D

(Θουλη εσυ δεν ηθελες να τα κουβεντιασουμε για το χαλί σου!?παρτα τωρα :lol: !)

Γωγω μου ελπιζω να μην ενιωσες την αναγκη να εξηγηθεις που λεμε...

Καταλαβαινω απολυτα τον τροπο που σκεφτεσαι αλλα δεν ειχα καταλαβει πως ακριβως εκφραστηκες!

Δλδ(οσα δικια κ αν ειχες) αν τον ειπες μ@λ@κα θα ησουν φαουλ...Κ εγω εχω εκρηξεις κ μαλιστα παρα

παρα πολυ εντονες αλλα προσπαθω να μη χρησιμοποιω λαθος λεξεις που μετα ισως μου γυρισουν

μπουμερανγκ..(παλι στα σοβαρα κ στην κουβεντα το παω...)

Βεβαια εχει σημασια ποιον ανθρωπο εχεις απεναντι σου...Με καταλαβαινεις?

Με φανταζομαι 60ετων να με βριζει ενα κοριτσι 25-26 χρ!!!!Αλλα ως πεθεροπληκτη στην τελικη θα σου

δωσω 1000δικια! :P Αφου δεν εβρισα εγω τον ακατανομαστο

μπορεις εσυ να βρισεις 2πλα τον δικο σου! :lol:

Νατασα τι εγινε τη νυχτα?

Παντως εχεις " βαρυνει"...και λογικο...9κιλαρες ειναι αυτες :lol:

Πολλα εγραψα...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μανουλομανούλες μου, πάω να διαβάσω αυτά που έχασα και επιστρέφω πριν γυρίσει ο αντρας μου και αρχίσει να μου λέει ότι προτιμώ εσάς απο αυτον... μα... [smilie=icon_geek.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχχχχχχχχχ

Το βράδυ είχε πάρτυ η Ειρήνη...

Δεν την άφηνα να ανέβει στο κρεβάτι μου και για 3 ώρες έμεινα ξύπνια και της έλεγα να πάει στο κρεβάτι της. <ιλάμε για τέτοιο πείσμα.

Με τα πολλά κατάλαβε οτι δεν την παίρνει και στις 5 το πρωί πήγε μόνη της.

Αύριο το πρωί θα πάω να πάρω πόρτα προστατευτική και θα την βάλω στην πόρτα του δωματίου της για να μη βγαίνει και έρχεται συνέχεια.

Με ρήμαξε το παλίοπαιδο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έτσι συμβαίνει είναι λογικό, 1ον έχεις ένα παιδί με το οποίο ασχολείσαι, πού χρόνο για κάτι άλλο

και 2ον τότε ενημερωνόσουν γιατί δεν ήξερες, τώρα ξέρεις και στο 3ο θα έχεις ακόμη λιγότερο χρόνο να ασχοληθείς με τον εαυτό σου!!!

:lol::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Ερηηηηη!!! :-*:-*

Τωρα που το θυμηθηκα!Λενα ρωτησα το μπαμπα μου για τον πονο κ τα ραμματα κλπ

κ μου ειπε πως περιπου στη βδ(ισως 10 μερες) εβγαλε κ αυτος τα ραμματα

κ πως πρεπει να προσεχει παρα πολυ...Ο πονος κρατησε αρκετες βδ μεχρι να κλεισει καλα η πληγη!

Μη στενοχωριεστε μωρε....Φιλακια!

Βρε Νατασακι μου...Τι να πω?Φανταζομαι το κανεις τοσο "μαχαιρι" γτ βιαζεσαι αλλα...

Μωρο ειναι!...Εν πασει περιπτωσει κανε οτι νομιζεις για το καλο σας! ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθέρα και εγώ αναρρωτιόμουν πότε προλαβαίνεις και τα κάνεις όλα αυτά? εμένα μου αρέσει η μαγειρική αλλά με το μπουμπούκι δεν μπορώ να ασχοληθώ, μόνο όταν κοιμάται και τότε θα επιλέξω απλά να ξεκουραστώ!!!!

Μαγειρεύω έτσι κ αλλιώς όταν γυρίσω απο την δουλειά.. αλλιώς τι θα φάμε? delivery? να φανταστείς οτι παραγγέλνουμε στανταρ 1 φορά την εβδομάδα.

Πάντως τα περισσότερα τα κάνω το Σαββατοκύριακο και βάζω τους άνδρες να με βοηθάνε στα ακίνδυνα.. Ο Κώστας με βοηθάει στο πλύσιμο των λαχανικών με τον μπαμπά του μαζί φυσικά , γιατι αλλιώς θα τρώγαμε χώμα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια ....σκατα .

κατι καταλαβα χθεσ οτι δεν πηγαινε καλα στην αυχενικη αλλα ηθελα να μιλησω πρωτα με το γιατρο μου .

σκατα αυχενικη μου κανανε ....μονο ρινικο οστο μετρησαν :evil::evil::evil::evil::evil:

μου εδωσε ο γιατροσ μου τηλ ενοσ αλου γιατρου να παω σε αυτον ....κανονισα για αυριο το πρωι .

ΤΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ?????????????? :o:o:o:(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία είναι κάτι που το άρχισε εδώ και 10 μέρες και δεν το αντέχω. Τώρα είμαστε 3 αύριο 4...

Δεν μπορούμε να κοιμόμαστε όλοι μαζί. Είναι κάτι που δεν της το έμαθα...

Απλά βρήκε τώρα την ευκαιρία και το κάνει γιατί δεν την περιορίζει το κάγκελο του κρεβατιού. Επίσης όταν με το καλό έρθει το άλλο νινί δε θέλω να με βλέπει να κοιμάμαι μαζί του γιατί σίγουρα θα φρικάρει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασα οταν κοιμοταν στην κουνια ξυπνουσε τα βραδια?Σας φωναζε?

Τι να αλλαξε τωρα?Δλδ επειδη μπορει να το κανει ξυπναει κ ερχεται?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

telos pantos ....auto to paidi mas bgike polu gantemiko ....prwta pame sto elena gia na me dei o giatros kai trwme klish gia paranomo parkin ......pane 40e .....psaxnw ton giatro kai xanomaste sta ktiria ....rezili egina ,me epsaxne 2 wres kai .....exw tou kosmou tis anagoules kai den mporw na sinelthw ....kai twra tzampa 120e gia malakes pou den kseroun thn tifla tous .....

polu gantemiko :((:((

Για αυτο θα μιλήσουμε αύριο που θα έρθω να σε πάρω... :YMHUG::-w

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικάκι δύο χλωρίνες υγρές (2λίτρα η κάθε μια), μια παχύρευστη, ένα πολυκαθαριστικό μεγάλο, ένα ZIF είναι λίγα;;;;;;; :?:?:?:?:?:?:?:? Δε θα τα πιούμε....!

=))=))=))=))=)):)):)):)):((:((=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθέρα τότε δεν είχε, γιατί τώρα όλοι οι συμπατριώτες μου (απο τότε που ανοιξαν τα συνορα) πηγαίνουν στην Βουλγαρία και ψωνίζουν τα πάντα.. μέχρι και βενζίνη εκεί βαζουν γιατι ειναι πιο φθηνή..

Την βενζίνη εντομεταξύ οι βούλγαροι την αγοράζουν απο την Ελλάδα αλλά έκεί έχει διαφορετικό φόρο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία είναι κάτι που το άρχισε εδώ και 10 μέρες και δεν το αντέχω. Τώρα είμαστε 3 αύριο 4...

Δεν μπορούμε να κοιμόμαστε όλοι μαζί. Είναι κάτι που δεν της το έμαθα...

Απλά βρήκε τώρα την ευκαιρία και το κάνει γιατί δεν την περιορίζει το κάγκελο του κρεβατιού. Επίσης όταν με το καλό έρθει το άλλο νινί δε θέλω να με βλέπει να κοιμάμαι μαζί του γιατί σίγουρα θα φρικάρει

Εγώ ακόμα σπαζοκεφαλιάζω πως θα κοιμόματε οι 3 μας!!! Ο Ηλίας έχει φύγει από το καλοκαίρι στον καναπέ γιατί ο χουχου κλωτσάει και κοιμάται μαζί μας τα σκ που δε χρειάζεται να ξυπνήσει νωρίς. Όταν μετακομίσω σε καμιά 2ετία στο σπίτι μου τότε τον κόβω να πηγαίνει σε δικό του δωμάτιο. Τώρα το κρεβατάκι δεν τον χωράει με τιποτα και δεν μας παίρνει να βάλουμε άλλο κρεβάτι μέσα. Δεν έχουμε χώρο.

Μπεμπούλα 4 μέρες πυρετό και δεν είπαν τίποτα ε??? ε τα θέλει λίγο ο πωπουδάκος τους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑΑ πήγα στην τράπεζα και μια αγενέστατη τα έβαλε με τον χουχου επειδή τσίριζε σε κάποια φάση από τη βαρεμάρα του. Υπάλληλος και μου είπε κατάμουτρα ο Ηρώδης τι καλός που είναι. Μετά μιλούσε στο τηλ και έλεγε "είναι ένα παιδάκι εδώ και μου την έχει βαρέσει στα μινίγγια". Του λέει σε κάποια φάση "Μην τσιριζεις" και της λέω εγώ "Μη τη λες αυτή τη λέξη γιατί τον εξαγριώνεις. Ασε με να τον απασχολήσω με κατι άλλο" και λες την είπα την βλαμμένη να του το ξαναπεί. Και ο Νίκος φυσικά το βρήκε παιχνίδι και τσίριζε. Της το ξαναλέω "Βλέπεις ότι τον απασχολώ, μη του λες αυτή τη λέξη" και τι γυρνάει και του λέει "Είδες τι καλό παιδί είσαι όταν δεν τσιρίζεισ?" και δώστου ο Νίκος πάλι. X(

αααααααχαχαχαχαχα!!!!! Ανυπαντρη η κοπελιά να υποθέσω και χωρίς παιδιά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια δεν κάνει να καθαρίζετε με ακουα φόρτε. Εκτος του οτι είναι πολύ επικίνδυνο για την υγεία, καταστρέφει και τα είδη υγιεινής.

Ναι ρε παιδιά ξεκολήστε. Τι ταμπλέτες, κεζάπ και αηδίες με τις νεκροκεφαλές απέξω, δεν βλέπετε how clean is your house? (Μονο χωρίς την χλωρίνη δεν κάνω)

Ρε που.. εγώ που δουλεύω θα σας τα λέω όλα? Οινόπνευμα, αλάτι, σόδα, λεμόνι και όλα αστραφτερά!

Γαμωτ ήρθε ο Βαγγ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

eri na se rwtisw poso les na paei ena taxi apo edw ws stous ampelokhpous ? kana 20e ?

ws to aiglew pernei 5 !!!!!

Τι σε νοιάζει κοπελιά? Εγώ δουλεύω εσυ οχι!

ΚΑι ρε συ, να τα λεμε συχνά, είμαστε τόσο κοντα! Θα ερχομαι να σε παίρνω σπίτι μου και θα ερχομαστε και εμεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...