Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου-Νο22-Κοιμήσου και παρήγγειλα...


Recommended Posts

π

2. Αφρο, ήθελα να σου πω εδώ και μέρες για τον μπομπ το σφουγγαράκι ότι έχει γραφεί ότι δίνει μηνύματα ομοφυλοφιλικά! και οργανώσεις για την προστασία του παιδιού απαίτησαν να σταματήσει η προβολή του,.....ο άντρας μου είχε διαβάσι ότι αυτός που το δημιούργησε έιναι ένας Άγγλος ομοφυλόφιλος και ήθελε να περάσει τέτοιου είδους μηνύματα, το ίδιο μου είπε και η αδελφή μου (νηπιαγωγός), δλδ δύο διαφορετικές πηγές!!!

ο Λουκάς στην αρχή το έβλεπε και κυρίως Κυριακές το βάζει από το πρωί μέχρι το μεσημέρι, τελικά σιγά σιγά - κάνοντας άλλες δραστηριότητες και όχι τηλεόραση - το ξέχασε και δεν το ξαναείδε!!!

Αυτο σας το εχω πει και εγω!!!Μιλαμε ειναι εντελως γκεϊ ο τυπος!!!! :evil::evil::evil::evil:

Και νομιζω οτι και ο δημιουργος του ειναι ομοφυλοφιλος.

Κοριτσια δεν εχω κατι με τους ομοφυλοφιλους (ο κολλητος μου στην Ασοεε ειναι γκει) αλλα δε μου αρεσει να πασαρουν τον τροπο ζωης τους και τα πιστευω τους μεσα απο κινουμενα σχεδια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εγώ ρε Αφρο να σου πω την αλήθεια σκεφτόμουν να τους περάσουμε ένα χεράκι.... :roll::roll::roll::roll: Όχι με νερά και σφουγγάρια κλπ, αλλά έστω με έναν πανάκι βρεγμένο.......Όσο να 'ναι, ένα χρόνο ακατοίκητο θα έχει μπόλικη σκόνη..... :?:?:?:?:?:?:?:?:?:?

Υπαρχει περιπτβση ομως να σου γινουν χαλια!!!ΝΑ αναμιχθει η σκονη με το νερο και να μαυρισουν χειροτερα.Το εχω δει για αυτο στο λεω.

Θελει πρωτα ξεσκονισμα να φυγει η σκονη και μετα πλύσιμο.Και καλυτερα με αζαξ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑΑ πήγα στην τράπεζα και μια αγενέστατη τα έβαλε με τον χουχου επειδή τσίριζε σε κάποια φάση από τη βαρεμάρα του. Υπάλληλος και μου είπε κατάμουτρα ο Ηρώδης τι καλός που είναι. Μετά μιλούσε στο τηλ και έλεγε "είναι ένα παιδάκι εδώ και μου την έχει βαρέσει στα μινίγγια". Του λέει σε κάποια φάση "Μην τσιριζεις" και της λέω εγώ "Μη τη λες αυτή τη λέξη γιατί τον εξαγριώνεις. Ασε με να τον απασχολήσω με κατι άλλο" και λες την είπα την βλαμμένη να του το ξαναπεί. Και ο Νίκος φυσικά το βρήκε παιχνίδι και τσίριζε.

μόνο αυτό της είπες? εγώ θα την είχα στολίσει, όχι να πει έτσι για το παιδί μου!!!!

με ποιό δικαίωμα του μίλησε κιόλας!!!! :evil:

Της το ξαναλέω "Βλέπεις ότι τον απασχολώ, μη του λες αυτή τη λέξη" και τι γυρνάει και του λέει "Είδες τι καλό παιδί είσαι όταν δεν τσιρίζεισ?" και δώστου ο Νίκος πάλι. X(

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

δεν του είπες του Νίκου: μπράβο παιδί μου έτσι πιο δυνατά!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε περιοδο περιμενω???????????????απαπαπαπ

μολις τσακισα 2 ανωμαλα..εχουμε απεναντι ζαχαροπλαστειο :mrgreen:

κ θελω κ τη μερεντα που εχω σπιτι...

παναγιωτα σορυ που μιλαω για γλυκα :oops::oops::oops::oops::oops:

εγω δε τα πιστευω αυτο με το μπομπ κ τη ομοφυλοφιλια(εχω κ χαλι μπομπ) :D

μαρια εγω λατρευω μερεντα..οχι νουτελα :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια δεν εχω κατι με τους ομοφυλοφιλους (ο κολλητος μου στην Ασοεε ειναι γκει) αλλα δε μου αρεσει να πασαρουν τον τροπο ζωης τους και τα πιστευω τους μεσα απο κινουμενα σχεδια.

συμφωνώ, εδώ έχουν και σειρές, οι οποίες προβάλλονται στις 19.00 και 19.40, δλδ απευθύνονται σε νεαρής ηλικίας άτομα, έφηβους κ.λπ., και στις 2 υπάρχουν ομοφιλόφυλοι και λεσβίες και το προβάλλουν σαν κάτι το φυσιολογικό.....δλδ ένα παιδί (γιατί ακόμη παιδί είναι) 12 ή 16 ετών, που αρχίζει και έχει σεξουαλικές σχέσεις, παρακολουθώντας αυτές τις σειρές θεωρεί ότι φυσιολογικό είναι το μη φυσιολογικό!!!! :evil:

υπάρχουν γονείς που έχουν μπλοκάρει αυτό το κανάλι από την τηλ. τους!!!

xaxaxa kai egw exw xali bob

thouli agori exeis giauto theleis gluka :mrgreen:

egw palu thelw armira kai tsakizw patatakia fournista twra pou koimate to terataki .

εγώ ήθελα γλυκά στην κοπέλα μου και αλμυρά στον Λουκά!!!! :?:roll:

βγάλε άκρη!!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια τα καταφερα και σας διαβασα!!!

ΘΟΥΛΙΤΣΑΑΑΑ μου δεν πειραζει μαναρι μου που μιλας για γλυκα!!!Ε δε θα γεννησω και εγω,Τοτε να δειτε τι φωτο θα βαζω!!!! :D:D

Θουλι μου εσυ στα γενεθλια του Ντοντου ποσους καλεσμενους ειχες;;;χωρεσατε;;;Ρε κοριτσια σκεφτομαι οτι θα πρεπει να εχουμε στο νου μας τα παιδια.Τι σοι γιορτη θα ειναι;;; :?:?:? ΘΑ περασουμε καλα;;;;Ποτε θα χαλαρωσουμε και εμεις οι ερμοι οι γονεις;;;;

Γωγουλα μια χαρα στα ειπαν τα κοριτσια.Τους τοιχους προσεχε μην τους "πασαλειψεις". ;)

Λενα μου το 2ο Θεατρικο ειναι τελειο!!Σου στελνω ολη τη θετικη ενεργεια απο την κοιλιά μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασια σε σχεση με το παιδι σου τη λενε κ νευριαζεις?γιατι κ μενα σε αυτο το θεμα θιγομαι ευκολα κ φορτωνω..αλλα τωρα καπως ηρεμησα..

Οχι μονο Θουλη μου!Γενικως...!

Αλλα αστα αυτα..Ας μιλησουμε για πιο σοβαρα θεματα! :D

Ο Μπομπ ειναι γκευ?????? :shock::shock::shock::P

Grousi σε περναω!!!14,5 μου ηρθε!(+9 εγκυμοσυνης)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tha baleis ton antra sou na ta prosexei pou den thelei paidotopo :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ma toso ton xalase h gastrenteritida !!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Καλη ιδεα!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μου λεει "Δεν εχω δει πιο σιχαμερα μερη απο τους παιδοτοπους" :evil::evil::evil::evil::evil: Ντοινγκ!!!!Τι να πεις μετα.Ο καθενανς με τα κολληματα του.

Απλως δε θελω να ξεπατωθω ,να δωσω τα λεφτουδακια μου και να μην περασουμε και καλα!!! :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια!!! :lol::lol::lol::lol: Για δεσιμο εισαι!!!!

Α επισης εχω να πω οτι ο Γιαννης Αποστολακης δεν εφυγε τελικα απο το Μαστερ Σεφ το μαναρι μου!!!

Εκει ειναι!!!Αλλος Γιαννης εφυγε. (και ναι τωρα μπορω να παρω τον τιτλο της "Μιςς Ξανθια 1977") :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ton xalase para polu h gastrenteritida :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ma pes tou an den pathenes den tha katharize kala to enteraki :lol::lol::lol::lol: den tha exanes kanena kilaki :lol::lol::lol::lol: den tha ekanes thn diaita tou fide :lol::lol::lol::lol::lol: den tha eniothes palu paidi bre kouto !!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

a twra katalaba giati thn teleutea fora den akoumpise oyte karekla oute afise ton mikro katw

blepei pantou ekei na xoreuoun mikrobbia :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδιτακηηηη =))=))=))=))=))=))=))=))=)) εχω πεθανει απο τα γελια!!!!

Αυτο με το κιλακι :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ασε με μωρε!!!!Αν του μπει κατι στο μυαλο δεν του βγαινει με τιποτα!!!Αρβανιτικο κεφαλι :evil::evil::evil::evil: (Γωγω ξερω ξερω :x:x:x )

Σας αφηνω τσουπριτσες μου.

Εχουμε ολες τηλεφωνα άλλων ε;;;Αυριο μπορει να μην προλαβω να μπω.Αν αλλαξει κατι ειδοποιατε!!!

Συμπεθερουλα σου εστειλα μνμ το τηλ μου.Το ειδες;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιώτα θα στα πω αυριο από κοντα. Βαριέμαι να ξαναγράφω!! :D:D:D

Αναστασία ευχαριστω.

Κορίτσια δεν κάνει να καθαρίζετε με ακουα φόρτε. Εκτος του οτι είναι πολύ επικίνδυνο για την υγεία, καταστρέφει και τα είδη υγιεινής.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας διάβασα και απαντώ.......

Αναστασία μου ξέρω ότι μερικές φορές υπερβαίνω τα όρια και μιλάω άσχημα, όμως είναι ο μόνος τρόπος για να τον βάλω στη θέση του...Όσο για εκείνη τη φορά, δε νομίζω να ήμουν υπερβολική...

Για να καταλάβεις...Το καλοκαίρι για 1η φορά αποχωρίστηκα την κόρη μου με βαριά κραδιά για να χαροποιήσω τον πεθερό μου...Την πήραν για 15 μέρες στο χωριό...Με τα χίλια ζόρια την έδωσα... :oops::oops::oops::oops::oops: Πάω λοιπόν μετά από 5 μέρες να τη δω (400 χμ μακριά) και έβλεπα ένα άλλο παιδί..Συνέχεια έκλαιγε, γκρίνιαζε κλπ...Ρωτούσα συνέχεια τι συμβαίνει, τι έχει, γιατί είναι έτσι κι έκαναν τα κορόιδα......Και σε κάποια φάση γυρίζει ο πεθερός με υφάκι και μου λέει "Τι εννοείς;;;Ότι της κάναμε εμείς κάτι;;Και τι νομίζεις ότι εσύ την αγαπάς περισσότερο;;;;" Φυσικά, έγινα Τούρκος, άρχισα να ουρλιάζω και να του λέω ότι τέτοιες μαλακίες σε μενα δε θα λέει και δε φταίει κανένας άλλος αλλά εγώ που άφησα το παιδί μου να πάει εκεί μόνο του κλπ......Μου απάντησε ότι είμαι αχάριστη και έφυγε...Συνέχισα να ουρλιάζω ότι ήταν η πρώτη και τελευταία φορά που πάτησε η μικρή το πόδι της εκεί...Άρχισε να κλαίει και όταν πήγα μετά από κανα μισάωρο να του ζητήσω συγγννώμη, μου ξεφούρνισε ότι από τη μέρα που πάτησε το πόδι του το παιδί στο χωριό μέχρι και μια μέρα πριν πάω (σύνολο 4 ημέρες) η μικρή είχε πυρετό σταθερά στο 39,5.... :o:o:o:o:o:o:o:o Και δε μας είχαν πει τίποτα....

Υπήρχε δηλαδή να μην καταλάβω ότι κάτι έχει το παιδί μου;;;;;;; :shock::shock::shock:

Και υπόψιν δεν ξεκίνησα εγώ φασαρία....

Ο άντρας μου είναι πολύ αυστηρός τόσο με μενα όσο και με τους γονείς του..Γενικά, δε δέχεται κουβέντα ούτε από μενα για αυτούς ούτε από αυτούς για μενα...Στο συγκεκριμένο μοίρασε την ευθύνη.... :shock::shock::shock: Τέλοσπαντων....

Θου κι εγώ πεθαίνω για μερέντα....

Χουχουλίνα έπρεπε να τη βρίσεις την ηλίθια στην τραπεζα..Πήγες και της τάραξες την ηρεμία μωρέ.... :evil::evil::evil::evil: Δεν μπορούσε να ξυστεί με την ησυχία της..... :evil::evil::evil:

Παναγιώτα έχεις δίκιο για τους τοίχους.... ;);););)

Κορίτσια εγώ δεν έχω καμιάς το τηλ...... :oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:((:((:((:((:((:((:((

ΟΛΟΚΛΗΡΟ κατεβατό έγραψα, πάτησα ένα κουμπί και εξαφανίστηκε!!!!! :shock::shock::shock:

Πως τα κατάφερα πάλι;;;;;;; Αδυνατώ να το ξαναγράψω!! :((

Συμπεθερούλα, το έλαβα το τηλέφωνο, χίλια ευχαριστώ, αλλά μάλλον δε θα το χρειαστώ... Έχω τη μικρή αρρωστούλα!!!!! :((:(( :(( Ήθελα ΤΟΣΟ πολύ να σας δω!!!!!! :((

Αφροδίτη, με κατέστρεψες... Οι άλλες λιγουρεύονται τη μερέντα κι εγώ το φιδέ που ανέφερες!!! :)) Τρελάθηκα η έγκυος!!!! Και δεν έχω κιόλας!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για τον φιδε κανεισ ετσι !!!! θα σου φερω αυριο ...οχι ταπερακι σακουλακι :lol::lol::lol:

αναστασια και εγω μια απο τα ιδια ....

ο μικροσ βρηκε νεα ασχολια ...βαζει το καρεκλακι του και ανεβαινει πανω και φτανει οπου θελει .....πουθενα δεν μπορω να αφησω τιποτα πια :evil:

εντομεταξυ η μανα μου απο τοτε που ηρθε και εφυγε για τισ πρωτεσ εκλογεσ ακομα δεν με εχει παρει ενα τηλεφωνο ...ε ουτε εγω θα την παρω να τησ πω τιποτα αυριο για την αυχενικη ...την πεθερα θα παρω και αυτην οποτε θυμηθει να με παρει :evil:

ουπσ τωρα ειδα οτι δεν θα ερθεισ :( κριμα :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μανούλες!

Σας διάβασα με διακοπές όλη τη μέρα αλλά τώρα καταφέρνω να γράψω...

Σισσιώ να σαι καλά και να μη σε σκέφτεσαι το πρόβλημα. Αφού είναι κάτι το οποίο βρέθηκε και αντιμετωπίζεται με αγωγή είσαι τυχερή. (Βέβαια έξω από το χορό πολλά μπορεί να λέμε...)

Να χαίρεσαι το κοριτσάκι σου και να μη σκας με μικρότητες!

Γωγώ δε θα 'θελα με τίποτα να είμαι στη θέση σου...

Μετακόμιση....

Μπρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ...

Καλό κουράγιο κοπελιά....

Παναγιώτα ώραια είσαι ρε...

Τις πηγές σου να μας πεις να ξέρουμε! :lol::lol::lol:

Γιώτα δεν έχω ιδέα αν μπορεί να συμβεί αυτό. Το έπαθε η Κων/να;;;

Δημητρούλι περαστικά στο κοριτσάκι σου!

Αφροδίτη δεν το πιστεύω αυτό που έπαθες...

Είναι δυνατόν;;; Και τώρα θα ξαναπληρώσεις;;;

Χρύσα τί καλό φάγατε σήμερα;;;

Νατάσα η Έλενα καλά;;;

Και βέβαια ισχύει το της Κυριακής.

Αναστασία πως τα πάτε με τον ύπνο;;;

Α και σούπερ το ένα κιλό του Σπυράκου! Μπράβο!!!!!

Grousi καλώς τα δέχτηκες!

Έρη πως θα αντέξεις να δουλεέυεις τ'οσες ώρες συνεχόμενα;;;

Λίνα φιλιά στο Σοφάκι σου! Θα σας δούμε την Κυριακή;;;

Θου 2 ανώμαλα λίγα είναι ρε!

Εγώ θα έτρωγα ένα κουτί! Τις μερέντα-nutela δεν τις συμπαθώ αν και τρώω. Σε κρουασαν-λουκουμάδες...

Μιαμ μιαμ... Χθες σε ξέχασα :oops::oops::oops:

Αφού με ξέρεις ρεεεεεεεε

Αναστασία μου δεν μπορώ να στο αναλύσω τώρα...

Εν ολίγοις να σου πω μόνο πως και γω αντιμετωπίζω το ίδιο θέμα αλλά ίσως όχι στον ίδιο βαθμό με σένα.

Θέλει κουβέντα το θέμα! ;););)

Σόρρυ κίολα για σήμερα! :lol::lol::lol:

Αλλά πέρασα ένα βράδυ μούρλια...

Αθηναίες καλά να περάσετε αύριο!!!

Θα ήθελα να είμαι και γω σε μια γωνίτσα να σας ακούω και να πίνω το φυσικό χυμό μου!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λένα σε ξέχασα...

Περαστικά σον Τόλη.

Τα ράμματα της καισαρικής και γω τα έβγαλα σε μια εβδομάδα αλλά θυμάμαι οτι πονούσα. Δε θα ναι τίποτα ρε. Θα έχει κλέισει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...