Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου-Νο22-Κοιμήσου και παρήγγειλα...


Recommended Posts

Δεν θα δουλεύω απλώς… θα είμαι μέσα στα υπόγεια από τις 7 το πρωί της 10ης Δεκεμβρίου (Παρασκευή) μέχρι τις 3 τα ξημερώματα της 13ης Δεκεμβρίου (Δευτέρα)

Ο Κώστας έχει γενέθλια 12/12 Κυριακή…. [smilie=icon_puke_r.gif] [smilie=mumum.gif][smilie=sad2.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δεν θα δουλεύω απλώς… θα είμαι μέσα στα υπόγεια από τις 7 το πρωί της 10ης Δεκεμβρίου (Παρασκευή) μέχρι τις 3 τα ξημερώματα της 13ης Δεκεμβρίου (Δευτέρα)

Ο Κώστας έχει γενέθλια 12/12 Κυριακή…. [smilie=icon_puke_r.gif] [smilie=mumum.gif][smilie=sad2.gif]

ολόκληρο το σαββατοκύριακο μέσα?

και underground? :o:o:o:?

τι λες τώρα? τι δουλειά ειναι αυτή? νομίζω κάτι ανάλογο είχε γίνει και πέρυσι? ή δεν θυμάμαι καλά?

κοίτα αν δεν μπορείς να το αποφύγεις κάνε τα γενέθλια την Δευτέρα, δεν πειράζει.....!!!!

μην χαλιέσαι!!! ;)

και το Τορόντο πλησιάζει!!!! :) μην χτυπιέσαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κορίτσια να ρωτήσω κάτι, τι άλλο μετράνε στην αυχενική εκτός από το ρινικό οστό?:?:?:?

Γωγώ κεζαπ οπωσδήποτε να πάρεις για τα μπάνια εγώ το χρησιμοποιώ και στην μπανιέρα και τον νιπτήρα και μετά απολύμανση με χλωρίνη. Εννοείται βέβαια ότι δεν θα το χρησιμοποιήσεις εσύ

Έρη αν δεν μπορείς να απουσιάζεις από την δουλειά αναγκαστικά θα κάνεις το πάρτυ άλλη μέρα

Πότε θα σταματήσεις?

Αργυρώ ελπίζω να είσαι καλύτερα, ο παιδίατρος τι λέει για το βάρος του Λουκα?

Τον μπομπ τον σφουγγαράκι και ο Μιχάλης τον βλέπει και του αρέσει πολύ

Λίνα την Κυριακή στις 11 στον παιδότοπο Rapunsel στα Κωνσταντινοπολίτικα, ή άλλαξε κάτι κορίτσια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρώ ελπίζω να είσαι καλύτερα, ο παιδίατρος τι λέει για το βάρος του Λουκα?

μας λέει ότι είναι καλά! :? τι να πω!!!!

απλά τώρα έχασε λίγο πάλι, επειδή έκανε εμετό και δεν έτρωγε και τίποτα, σήμερα άρχισε να τρώει πάλι.....θα δούμε ....... πρέπει να βάλει κανένα κιλό μέχρι την επόμενη εβδομάδα, πώς θα τα καταφέρω δεν ξέρω, τι να του δώσω να φάει έτσι ώστε να βάλει 2 κιλά μέχρι την επόμενη εβδομάδα στις 29? :?::?::?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!!!!

γωγω εννοειται οτι δε θα τα καθαρισεις εσυ ετσι??? μην τυχον και χρησιμοποιησεις εσυ τη χλωρινη εγκυος γυναικα!!!

ρε σισσιω στεναχωρεθηκα πολυ ρεσυ... ελπιζω να πανε ολα καλα οταν με το καλο ξαναμεινεις εγκυος

λινα αντε γρηγορα να γινει τελειως καλα το κοριτσακι σου

φρανιτακι τι λεει η δουλεια?

θουλαραααααααα ο θοδωρακος ειναι τελειος!!!!!!!!!!!! τριψε λιγο κοιλιτσα!!!!!!!

αργυρουλα ακομα αρρωστουλης ειναι ο λουκασ? περαστικα μωρε

ρεσυ ερη!! αν ειναι δυνατον!! που δουλευεις καλε??

χρυσα αυτο δεν το ηξερα για το μπειμπι οιλ!! πολυ καλο!! δε το ελεγες νωριτερα κ εχω δωσει ενα σωρο λεφτα στα λαδιακια για τα ινοξ!!!

ποτε θα βρεθουμε να μου ξεφορτωσεις το καθισματακι κ τα αλλα?

διαβασες που σου ειχα γραψει οτι τα παιδια σε χιλιοευχαριστουν????

παρα πολυ χαρηκαν που θα τους βοηθησεις!!

αφροδιτη αμαν βρε κοριτσι μου!! να μας πεις τα νεα αυριο απο τον αλλο το γιατρο

νατασουλα τι κανουν τα στερια σου??

γιωτα πεμπι μιτσακι γρουσι κ υπολοιπες τα φιλια μου

χτες ο μικρος ηταν παρα πολυ ανησυχος μαλλον απο το χτεσινο εμβολιο

δεν κοιμηθηκα καθολου καλα κ το πρωι με σηκωσε ο τολης 8 παρα τεταρτο :oops::oops::oops::oops:

μα πως την πατησα ετσι, πρωτη φορα το παθαινω αυτο

σημερα πηγε κ εβγαλε τα ραμματα κ εχει ματωσει ρε κοριτσια η πληγη.. ανησυχω... τον ποναει κ παρα πολυ κ ολο διαμαρτυρεται ελπιζω αυριο να ειναι καλυτερα

εχω ενα κολλημα με τα λεφτα γιατι σε μια βδομαδα θα παμε θεατρο 12 ευρω στη ρουγγερη

μεσα στο δεκεμβρη θα παμε στο μεγαρο μουσικης 15 ευρω

δεν ξερω, μαλλον θα τους φωναξω τη δευτερα να τους μιλησω

εχω να ετοιμασω κ ενα θεατρικο για τα χριστουγεννα κ δεν ξερω τι να κανω!!!!!

ειμαι αναμεσα σε δυο

το ενα ειναι η επανασταση των ελατων

που ξεσηκωνονται τα ελατα και διαμαρτυρονται που τα κοβουν κλπ

κ το αλλο τα πλουσια κ τα φτωχα χριστουγεννα

ενα παιδι που κοιμαται κ ερχεται α αφθονια κ η φτωχια

η μια του προσφερει ταξιδια λεφτα παιχνιδια κλπ κ η αλλη αγαπη

δεν ξερω κ ποιο θα κανουν κ οι δασκαλες της πρωτης

εχω αγχωθει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω ειδες τα παντα μπορεις να βρεις στο τρενακι!

ηλεκτρικη γι ασκουπισμα θα πας?

σφουγγαριστρες?

λαστιχο για πορτοπαραθυρα?

λεκανη μεγαλη , κουβα για σφουγγαρισμα?

Σπατουλα λεγετε αυτο που βγαζουμε τις μπογιες!(σε ειδη χρωματων)

μπορεις του τοιχους να μην του πλυνεις απλα να τους κανεις με σουιφερ!

σκαλα?

οι παπουδογιαγιαδες ειναι για να χαλανε τα παιδια....δεν μπορουν να βαλουν ορους και κανονες....ασε που και τα παιδια ειναι πιο χαλαρα μαζι τους....ξερουν που ζητουν και τι!

Μια χαρα ειναι ο Λουκας!

ειναι αστερι , κουκλος...!

και θα περασει και η ιωσουλα!

Αφροδιτη εγω τα παντα τα εκανε ο γιατρος εκτος απο το Ατεστ που το εκανε εμβρυολογος και το Β΄επιπεδου που τον 1ο τον εκανα στο μητερα επειδη ειχε αδεια ο γιατρος μου!

ακομα και τις αιματολογικες στο ελενα τις εκανα

οι θεσαλονικιες ειπαμε ειναι πιο νοικοκυρες απο τις Αθηναιες...

Eley8eria αλλαξε ημερομηνια στο παρτυ!

απο εβδομαδα θα εχω πρωινα στην δουλεια....λογικα!

εχει η πεθερα αδεια....

αχ ποσο μου ελλειψαν!

προν Μ-Ι εκανα μονο πρωι στη δουλεια!

Σισσιω ολα καλα θα πανε....τωρα γνωριζεις!

Λενα προτειμω το 2ο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε θα σας πω καμια κουβέντα, 27 χρονων εγώ έκανα εκτός απο πάταγο :lol: και πολλές μακακίες χαχαχα...

Το παιδι δεν το εβλεπα ούτε με μικροσκόπιο...

Μια απο τα ίδια!! :lol::lol::lol::lol:

Τι κανετε τσουπριτσες;;;;Λοιπον αυριο να φερω μαζι και την αποκλειστικη μου;;;; :lol::lol::lol:

Ρε Αφροδιτη πώς θα εβλεπες πουλακι στην κόρη;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά θυμάσαι Αργυρούλα μου, γενικά τα έχουμε αυτά εμείς οι μεταλλωρύχοι..

Για ένα τετράωρο κάθε βράδυ θα πηγαίνω σπίτι μου, θα το βλέπω το ζουζουνάκι μου να κοιμάται.

Έχω αρχίσει και αναθεωρώ. Λάθος επιλογές έχω κάνει στη ζωή μου.

Ειδικά επαγγελματικά.

Μ’αρέσει πολύ το αντικείμενο αλλα σκέφτομαι ότι δεν ταιριάζει στην ζωή μιας μαμάς..

Νατασούλα μου θα παραιτηθώ τον Γενάρη για να μου πληρώσουν και καμιά άδεια…

Συγνώμη ρε κορίτσια που δεν προλαβαίνω να σας διαβάσω…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω ενα κολλημα με τα λεφτα γιατι σε μια βδομαδα θα παμε θεατρο 12 ευρω στη ρουγγερη

μεσα στο δεκεμβρη θα παμε στο μεγαρο μουσικης 15 ευρω

δεν ξερω, μαλλον θα τους φωναξω τη δευτερα να τους μιλησω

να σου πω, βγάλε μια ανακοίνωση έξω από την αίθουσα ή όπου αλλού υπάρχουν οι ανακοινώσεις και γράψε ότι την επόμενη εβδ. είναι το θέατρο και κοστίζει τόσο και για το μεγ. μουσική κοστίζει τόσο, αυτό δεν είναι κακό....έτσι κα΄νουν σε μας στο νηπιαγωγείο....προχθές ο Λουκάς πήγε θέατρο και ένα μήνα πριν έβγαλαν ανακοίνωση ότι κοστίζει 7.40 και να δώσουμε τα χρήματα μέχρι μια ημερομηνία και αν τελικά ένα παιδάκι δεν έρθει θα πρέπει ο γονέας να το πει έγκαιρα (μια άλλη ημερομηνία) ώστε να πάτει τα χρήματα πίσω αλλιώς χάνονται!!!

εχω ενα κολλημα με τα λεφτα γιατι σε μια βδομαδα θα παμε θεατρο 12 ευρω στη ρουγγερη

μεσα στο δεκεμβρη θα παμε στο μεγαρο μουσικης 15 ευρω

δεν ξερω, μαλλον θα τους φωναξω τη δευτερα να τους μιλησω

εχω να ετοιμασω κ ενα θεατρικο για τα χριστουγεννα κ δεν ξερω τι να κανω!!!!!

ειμαι αναμεσα σε δυο

το ενα ειναι η επανασταση των ελατων

που ξεσηκωνονται τα ελατα και διαμαρτυρονται που τα κοβουν κλπ

κ το αλλο τα πλουσια κ τα φτωχα χριστουγεννα

ενα παιδι που κοιμαται κ ερχεται α αφθονια κ η φτωχια

η μια του προσφερει ταξιδια λεφτα παιχνιδια κλπ κ η αλλη αγαπη

δεν ξερω κ ποιο θα κανουν κ οι δασκαλες της πρωτης

εχω αγχωθει

εγώ θα διάλεγα το 2ο θεματάκι γιατί διαλέγοντας το πρώτο ίσως τα παιδάκια "μισήσουν" τα χριστ. δέντρα που στολίζουμε και δεν θα θέλουν να ξαναστολίσουν!!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάω και γω για ντουζάκι!

Να βάλω και το σπορέλαιο στην κοιλιά...

Να βάλω και τα φασόλια μου να μουλιάζουν...

Συμπεθερααααααααααα!!!Ασχεταααααα μεταξυ τους πράματα!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Επισης απορω πως μιλαω με ατομα που δε ξερουν το αζαξ με διπλασιο αμονιαζολ και τις ταμπλετες μπαιβάπ!!!! 8-}8-}8-}=p~=p~=p~=p~

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ανακοινωσεις δινω... αυτο που φοβαμαι ειναι μη τσινησουν οι γονεις επειδη θα δωσουν σε τοσο συντομο χρονικο διαστημα τοσα χρηματα.. ειναι κ η γιορτη των χριστουγεννων...

χμμμ εχεις δικιο σε αυτο για τα ελατα

αλλα το αλλο μαλλον θα το κανουν οι δασκαλες της πρωτης

θα δω τι θα κανω, αγχωθηκα κ μαυτο, πρεπει να ψαξω κ βρω κ αλλα θεατρικα, να εχω επιλογες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ανακοινωσεις δινω... αυτο που φοβαμαι ειναι μη τσινησουν οι γονεις επειδη θα δωσουν σε τοσο συντομο χρονικο διαστημα τοσα χρηματα.. ειναι κ η γιορτη των χριστουγεννων... !

όποιος τσινάει δεν στέλνει το παιδί του, πολύ απλά!!!!

μήπως, όμως, έδωσες την ανακοίνωση αργά?

όταν το ξέρουν καιρό πριν, κάνουν και τον ανάλογο προγραμματισμό!!!! φαντάσου μία οικογένεια που έχει 2 παιδιά και τα 2 πρέπει να πάνε στο θέατρο και στο μέγαρο!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηρθα...

γωγω εχω πεθανει στο γελιο για το νοικοκυρες.gr :lol::lol::lol::lol::lol:

λενα κ γω το 2 θα διαλεγα...θα περασει ρε του τολη..καλε μη αγχωνεσαι για οοοοολα

αφρο τα ταβανια πλεον γινονται με υδροχρωμα.. ;)

αργι δε με ειπες..δε τρωει ουτε σαβουρες δηλ ο μικρος?δηλ κρουασν κτλ?

ερη κριμα ρε...στη δουλεια ξερουν οτι θα φυγεις?????????

νατασουλα καθε φορα βαζεις κεζαπ?οχι ρε συ..δε κανει..θα σε καουν οι σωληνες..κριμα..

εγω παντως σα εγκυος χρησιμοποιω χλωρινη..

καλε ερχονται χριστουγενναααααααααααα :D:D

ΑΣΧΕΤΟ

περιμενω πως κ πως ποτε θα ερθει η στιγμη να πει ο θοδωρακης το πρωτο του ποιημα :P:P:P:P

θα λιωσω μιλαμεεεεεεεεεεεεεεε

επισης ξερετε τι αλλο νοσταλγω?

να παει σχολειο να το διαβαζω :roll::roll::roll::roll:8-)8-)8-)

βλαμενη ειμαι ε?αχ ορμονεςς :lol::lol:

θελω γλυκοοοοοοοοοοοοοοοοο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αργι δε με ειπες..δε τρωει ουτε σαβουρες δηλ ο μικρος?δηλ κρουασν κτλ?

δεν τρώει!!!! μέχρι και τα 3 έτη έτρωγε μόνο υγιεινά, έμαθε έτσι....το πρόβλημα είναι ότι έκανε μερικές μέρες εμετό..... το κρουασάν είναι καλό?...να του αγοράσω ένα χάμπουργκερ από τα μπέργκερ κινγκ? :?::?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βίκυ λεκάνες, κουβάδες, σφουγγαρίστρα, σκούπα, ηλεκτρική κλπ οκ..Τα έχω όλα!!!!! ;);););)

Λάστιχο έχω επίσης.... ;););) Σκάλα έχω, αλλά δεν είχα σκεφτεί να την πάρω μαζί....Γιατί;;;;; :?:?:?:?:?:?:? Για ταβάνια;;;;; :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Επίσης, η μαμά μου, η οποία θα έρθει για βοήθεια, θα μου φέρει και ξύδι και σφουγγάρια που ξέχασα να αγοράσω...... :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Όσο για τον παππού, το ξέρω ότι είναι για να κάνουν τα χατήρια, αλλά με τρελαίνει όταν με αγνοεί και πάει να κάνει κουμάντο στο παιδί μου..... :evil::evil::evil::evil: Σου λέω έχουμε ρίξει ομηρικούς καβγάδες...Αλλά όπως έχω πει και στον άντρα μου.....Εγώ και να τσακωθώ μαζί του και να μη μιλάμε, δεν έχω να χάσω τίποτα...Αυτός έχει να χάσει...Το εγγόνι του.... :evil::evil::evil::evil::evil:

Μπορεί να ακούγομαι κακιά και να είναι βαρύ αυτό που λέω, αλλά εάν δε σέβεται αυτά που λέω ως ΜΑΝΑ του παιδιού, θα χάσει...Και το ξέρει και ο ίδιος....Ίσψς γι'αυτό έχει ηρεμήσει από το καλοκαίρι και μετά που έγινε το τελευταίο ΜΠΑΜ... :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Για να καταλάβετε, πόσο σκύλα είμαι, του είπα τόσα που τον έκανα να κλαίει 60 χρονών άνθρωπο.... :oops::oops::oops::oops: Στενοχωρήθηκα βέβαια και μετά του ζήτησα συγγνώμη για τον τρόπο που του μίλησα και όχι για αυτά που του είπα.... :?:?:?:?:?:?:?:?:?:?

Είναι καλός μωρέ και μας αγαπάει, αλλά μου σπάει τα νεύρα με το παιδί..Νομίζει ότι είναι δικό του και ότι αυτός ξέρει καλύτερα και ότι το αγαπάει περισσότερο από εμάς που είμαστε γονείς του.... :evil::evil::evil::evil::evil:

Άντε πάλι σας ζάλισα!!!!!!!!!!!! :oops::oops::oops::oops:

Επίσης, δεν ξέρω αν το έχετε παρατηρήσει, αλλά η κάθε μια με τον πόνο της είναι εδω μέσα..... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Επίσης είμαι έτοιμη να σκάσω....Ο μακάκας προϊστάμενος μου σήμερα θυμήθηκε να μου δώσει να γράψω ένα θέμα 2 σελίδων, το οποίο μέχρι αύριο το πρωί πρέπει να είναι έτοιμο.... :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil: Και έχω πόσα ακόμα να κάνω..... :evil::evil::evil::evil::evil: Τα γαϊδούρια..Οι αναίσθητοι....Που παίρνουν ένα σωρό λεφτά για να ξύνονται οι άχρηστοι.... :evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιλησα πριν μια ώρα με την αιματολόγο και μου είπε οτι έχω τελικα θρομβοφιλία βαριας μορφής.

Τα υπολοιπα θα σας τα πω το πρωί.

Το μονο που σκέφτομαι είναι να παω να αναψω μια λαμπαδα και ευαχριστήσω τον Κυριο που έβγαλα εγκυμοσύνη.

Ελα ρε!!!Καραφλιασα!!!Δηλ. στην 1η εγκυμοσυνη δεν εκανες ενεσεις ε;;;

Να πας οπωσδηποτε.Αυτο το εχεις εκ γενετης;;;Υπαρχει περιπτωση να σου δημιουργηθηκε απο την εγκυμοσυνη;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα ρε γωγω ποιος λεει εδω μεσα οτι να ναι? =))=))=))=))=))=))=))=))=))

επισης αργι δε καταλαβες τι εγραψα..δε ειπα οτι το κρουασαν ειναι καλο..λεω ουτε τετοιου ειδους σαβουρες δε τρωει?

βικυ σε ξεχασα,,κ συμφωνω οι παππουδες ειναι για να τα κακομαθαινουν..

ο θοδωρης εχει συνδιασει το μπαμπα μου με φαγητο..κ τη πεθερα μου με παιχνιδι

παναγιωτα μου καλα????????????ο νικολας γιορταζει σε λιγο καιρο :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Μάρθα δεν χρησιμοποιώ κάθε φόρα, όταν μπαίνω 1η φορά σε σπίτι τα περνάω όλα

Αργυρώ μέχρι την επόμενη εβδομάδα δεν υπάρχει περίπτωση να βάλει 2 κιλά, γιατί οπωσδήποτε μέχρι 29 του μήνα?

Λένα κι εγώ το 2ο προτιμώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας τσούπρες. Ο χουχου είναι τάβλα και πίνω έναν γαλλικούλι τσακίζοντας και τη nutela.

Ρε Άφρο??? Ήτατον (που λέει και ο χουχου) σε γιωτόμπαλα πήγες? Πότε ξαναπάς τώρα. Γιαυτό δεν έγινα γιατρός (γιατί αλλιώς θα μπορούσα :lol::lol::roll: ). Αν κάνεις λάθος δε συγχωρείται ενώ στα άλλα επαγγέλματα το σώζεις το πράμα.

Θου δεν έχω ρεπό. Απλά επειδή είμαι έγκυος με σουτάρανε από το σχολείο μου και φέρανε από τώρα αναπληρώτρια. Εμένα με έχουν καθε Τετάρτη και Παρασκευή σε ένα πρωινό σχολείο και σε ολοήμερο. Πάω 9 και φέυγω 4.15. Μου είπανε να πάρω και άλλες μέρες αλλά τους είπα ένα ωραιότατο ΟΧΙ (έχω γυμναστήριο εκείνες τις ώρες).

Το ριξα και καλά ότι η πεθερά μου κοιτάει το παιδί και δε τη βολεύει να μου το κρατήσει άλλες μέρες έτσι όπως μου έχουν αλλάξει το πρόγραμμα 100 φορές από την αρχή της χρονιάς :oops::oops: ΕΕΕΕ τι να κάνω η δόλια. Μπαλάκι με έχουν κάνει.

ΑΑΑΑ πήγα στην τράπεζα και μια αγενέστατη τα έβαλε με τον χουχου επειδή τσίριζε σε κάποια φάση από τη βαρεμάρα του. Υπάλληλος και μου είπε κατάμουτρα ο Ηρώδης τι καλός που είναι. Μετά μιλούσε στο τηλ και έλεγε "είναι ένα παιδάκι εδώ και μου την έχει βαρέσει στα μινίγγια". Του λέει σε κάποια φάση "Μην τσιριζεις" και της λέω εγώ "Μη τη λες αυτή τη λέξη γιατί τον εξαγριώνεις. Ασε με να τον απασχολήσω με κατι άλλο" και λες την είπα την βλαμμένη να του το ξαναπεί. Και ο Νίκος φυσικά το βρήκε παιχνίδι και τσίριζε. Της το ξαναλέω "Βλέπεις ότι τον απασχολώ, μη του λες αυτή τη λέξη" και τι γυρνάει και του λέει "Είδες τι καλό παιδί είσαι όταν δεν τσιρίζεισ?" και δώστου ο Νίκος πάλι. X(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα μανουλες!

Πως ειναι τα μωρακια σας?

Διαβασα επιγραμματικα μερικα ποστ(ετσι απλα το αναφερω!)...

Γωγω μου μεχρι τωρα μου την εδινε ο πεθερος σου...Στο τελευταιο σου ποστ

με εκανες να τον λυπηθω...Μηπως εχεις υπερβει λιγακι καποια ορια μαζι του???

αν ειχες τον αντρα μου(ή κ εμενα για αντρα ΑΝ ημουν αντρας) θα ειχες μεγαλο προβλημα!...

Καλυτερα να μου ελεγες πως δεν του μιλας καθολου!

Επουδενι δε σε κρινω...Για καλο σου το λεω!..Ως...μεγαλυτερη αλλα κ αυθορμητη-επιπολαια-ξεροκεφαλη

που συνεχεια παρεκτρεπομαι...!

Κατι για 7 μανταρινια(της Ελενας) κ 5 κιλα φρουτα(του Ντοντου διαβασα κ ζηλεψα!

Η δικια μου εφαγε 1/3 της φετας μπανανα! =))=))=))

Κοριτσια δεν μπορω να συγκεντρωθω τωρα για να σχολιασω τιποτα αλλο...Σορρυ!

Ηθελα να μου πειτε τη γνωμη σας για κατι....Βασικα αν ειμαι υπερβολικη ή οχι...

Απο τη μερα που εγινα μαμα δεν πολυσηκωνω μυγα στο σπαθι μου...

Δεν ανεχομαι πολλα κ δεν εχω καθολου αντοχη με μερικους ανθρωπους!

Εκνευριζομαι πολυ ειδικα με οσους φερονται ψωνιστικα,παινευονται κατ'εξακολουθηση

κ με αυτους που δεν δινουν σημασια στους αλλους...που δεν νοιαζονται παρα μονο για τον εαυτο τους...

Καποιες φορες(συχνα) αναρωτιεμαι αν ειμαι κ εγω οπως αυτοι οι οποιοι μου τη δινουν...Ευχομαι οχι...

τεσπα...Το θεμα μου ειναι...Μηπως δε θα επρεπε να σκεφτομαι τοσο πολυ?Μηπως θα επρεπε

να ειμαι πιο χαλαρη?Να μη με νοιαζει κ να μη δινω σημασια?σας μιλαω πως γινομαι ταυρος...!

Και δυστυχως ειμαι ανθρωπος που δεν μπορω να αγνοησω κατι παρα μονο να διαγραψω εντελως καποιον!

Πως να μαθω να μην τα παιρνω ολα κατακαρδα?Πως να μην απανταω σε ενα ειρωνικο σχολιο?

(γραφω ασυναρτητα?)

Ηθελα επισης να πω στη Σισσιω να πανε ολα καλα απο εδω κ περα κ να μην αντιμετωπισεις ποτε

προβλημα!(οσο γινεται αυτο...)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασια σε σχεση με το παιδι σου τη λενε κ νευριαζεις?γιατι κ μενα σε αυτο το θεμα θιγομαι ευκολα κ φορτωνω..αλλα τωρα καπως ηρεμησα..

θελω μερεντα...με εκαψες μαρια :twisted: εχω σπιτι μερεντα..αντε να παει 7 να φυγω να τη ξεσκισωωωωωωωωωωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τζιαααα

δεν σχολιαζω γιατι το τερας δε με αφινει..εχουμε και εμβολιο σημερα..απαπαπ...

Λενακι να μου πεις ποτε μπορεις για να τα ανεβασω γιατι τα εχω στο υπογειο.

Ολα εκτος απο τον θερμαντηρα μπιμπερο..αααα και το ριλαξ ειναι σπασμενο οποτε ακυρο

Αλλα αποστειρωτη καρεκλακικοχυλι και θερμαντηρα εχω σιγουρα..απο κει και περα δεν θυμαμαι τι αλλο ειχα βρει..ρουχα σηγουρα δεν εχω για τετοια ηλικια.

Αν θα ερθεις Κυριακη πες μου να φορτοσω το πεζο

αχ παω θα με φαει σημερα

φιλια..θα επαλεθοω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...