Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου-Νο22-Κοιμήσου και παρήγγειλα...


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

gwgw tha sou pw edw gia to prostateutiko .

einai polu malako kai nomizw ena metro h 80 cm den exw mezoura na dw twra .

yparxoun kai gonies alla tis ebgale to teras mou .

einai se rolo sto kouti tou tha deis an pas .

oso gia ton giatro pou tha paw legete kokobidhs kai to kserei kala kai mou eipai oti einai polu kalos ...auta .gia na me stelnei ekei kati tha kserei kai to kalo mou tha thelei .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και μένα μου αρέσει το περπάτημα, όταν γέννησα τον Λουκά το τι περπάτημα έριξα!!! το καρότσι του είχε γράψει πολλά χιλιόμετρα!!!! :roll::roll::roll::roll:

αν έχω παρέα, θα τρέξω, απλά δεν με τρελαίνει κιόλας!!!!

Τελικά καλύτερα να έχεις παιδιά σε μικρή ηλικία γιατί έχεις και περισσότερες αντοχές, λιγότερες γνώσεις, αλλά περισσότερες αντοχές....άλλο 25 και άλλο 35 ή 39!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε ίδιες γωνίες είχα κι εγώ, αλλά επίσης τις έβγαλε το τέρας το δικό μου.... :evil::evil::evil::evil:

Όχι μόνο με το χέρι, αλλά και το στόμα...... :?:?:?:?:?:?:?

Αλλά δεν ήξερα ότι υπάρχουν τόσο μακριά.....Μην παρεξηγηθώ..Προστατευτικά εννοώ.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Θα πάω να δω!!!!!!!!!!

Όσο για το γιατρό, εννοείται ότι για να σε στέλνει θα είναι καλός...Έπρεπε από την αρχή να επιμείνεις να σε στείλει εκείνος κάπου.....Τώρα τα 120 τα πλήρωσες και δε θα τα πάρεις πίσω από πουθενά;;;;; :?:?:?:?:?:?:?:?:?:? Τέλοσπαντων, καλά να είναι το νινί και χαλάλι... ;););)

Ευάκι όλο χάνεσαι ρε...Η μικρή καλά;;;;;;;

Περίοδος μετά από 19 μήνες;;;;; :o:o:o:o:o Τυχερούλα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έριξα πολύ περπάτημα όταν ήμουν έγκυος στη Φαίδρα

ίσως γι αυτό να γέννησα πολύ εύκολα

Κατα τα άλλα είμαι γενικότερα ολίγον "κουράδα" :oops:

Αφροδίτη όλα καλά να πάνε αυτή τη φορά :x

Argi συμφωνώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

....auto to paidi mas bgike polu gantemiko ....

polu gantemiko :((:((

μην το λες αυτό δεν είναι καλό!!!!....είναι μια αγέννητη ψυχούλα πώς μπορεί να είναι γαντέμικη? άσε που δεν πιστεύω και στην γκαντεμιά!!!!

όλα τα παραπάνω που ανέφερες απλά έτυχαν, όσο για το πάρκινγκ να μην παρκάρατε παράνομα, δικό σας το λάθος!!!! και ανθρώπινο είναι να χαθείς σε κτίρια, πού ακριβώς είναι το κακό? :?:

ηρέμησε, ηρέμησε είσαι και μόνη σου!, άκουσε λίγη μουσικούλα, πάντα κάνει καλό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!

τι κανετε?

grousi τι τελεια φωτο ειναι αυτη?

καλα μετα απο 19 μηνες?

μονο εμενα μου ηρθε στους 2 μηνες?

Αφροδιτη στο ελενα σας εγραψαν?

εκει εκανες την αυχενικη?

Μπεμπουλα16 απο ποσοτητες καθαριστικων δεν ειναι λιγα?

αζαχ για τζαμια?

χαρτι κουζινας, βιτεξ?

ξυδι?

γιατι τα βαζεις με το πεθερο?

σοκολατα του ζητησε το παιδι και αυτος την εφεερε!

σημερα τελευαταια νυχτα....

απο αυριο 2 ρεπο!

την κυριακη γιορταζει η πεθερα ....με τις παρθενες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πριν ξεχάσω πάλι, 2 πράγματα έχω να πω:

1. Γωγώ μου αρέσει που χρησιμοποιείς πολλές φατσούλες στα μηνύματά σου, τα ζωγραφίζεις και μου αρέσει!!! ;)

2. Αφρο, ήθελα να σου πω εδώ και μέρες για τον μπομπ το σφουγγαράκι ότι έχει γραφεί ότι δίνει μηνύματα ομοφυλοφιλικά! και οργανώσεις για την προστασία του παιδιού απαίτησαν να σταματήσει η προβολή του,.....ο άντρας μου είχε διαβάσι ότι αυτός που το δημιούργησε έιναι ένας Άγγλος ομοφυλόφιλος και ήθελε να περάσει τέτοιου είδους μηνύματα, το ίδιο μου είπε και η αδελφή μου (νηπιαγωγός), δλδ δύο διαφορετικές πηγές!!!

ο Λουκάς στην αρχή το έβλεπε και κυρίως Κυριακές το βάζει από το πρωί μέχρι το μεσημέρι, τελικά σιγά σιγά - κάνοντας άλλες δραστηριότητες και όχι τηλεόραση - το ξέχασε και δεν το ξαναείδε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

oxi bikh den thn ekana sto elena ...makari na ebriska hmerominia ekei alla htan plires ....

se idiotiko kentro ...den lew onoma gia eunoitous logous .

ok dikh mou malakia alla se kapoia pragmata eimai san prwtomana giati ales empiries exw apo thn prwth pou den epsaxna se idiotika alla hmoun sto attiko se ola kai den eixe toso kosmo pia pou na mhn mporeis na kliseis mera gia eksetash !!!!

argi exeis dikio :oops:

den einai ta leuta ...einai h koroidia kai oti thn patisa

ta leuta den einai to thema ,etsi kialios mexri tora den plirosa tipota se aythn thn egumosinh oute kan to giatro afou ton blepw ta prwina .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικάκι δύο χλωρίνες υγρές (2λίτρα η κάθε μια), μια παχύρευστη, ένα πολυκαθαριστικό μεγάλο, ένα ZIF είναι λίγα;;;;;;; :?:?:?:?:?:?:?:? Δε θα τα πιούμε....Οκ, ίσως έπρεπε να πάρω μια ακόμα χλωρίνη.....Με το zif θα κάνουμε βρύσες και μπάνια και νεροχύτες....Με χλωρίνες τα πάντα, πολυκαθαριστικό Dettol ντουλάπες, πατώματα....Λες να μη φτάσουν;;;;Είναι και 190 τμ σπίτι.... :?:?:?:?:?:?:?:?:?:?

Χαρτί κουζίνας πήρα, Wettex έχω ένα ρολό στο σπίτι, πήρα και κάτι πανάκια για τζάμια κλπ που δεν αφήνει χνούδι, πήρα και μια λεκανίτσα για να βάζω το υγρό για τις ντουλάπες.....Ξύδι δεν πήρα.... :?:?:?:?:? Ξέχασα....Άζαξ πήρα δύο.....Θα φτάσουν, φαντάζομαι...

Οπότε ξέχασα...Σφουγγάρια, ξύδι και γάντια.....

Ρε γαμώτο μια φορά να πάω σούπερ και να μην ξεχάσω κάτι.... :twisted::twisted::twisted::twisted:

Βικάκι με πειράζει να της δίνουν σοκολάτες κλπ επειδή και καλά είναι παιδί και δεν παθαίνει τπτ και έτσι κάνουν τα παιδάκια...Εξάλλου, εμείς έχουμε και τα κιλάκια μας και το θεματάκι με τη χοληστερίνη.... :?:?:? Και ΟΚ..Κι εγώ της δίνω που και που, αλλά ελεγχόμενα.... :?:?:?

Αρτζι μου αρέσουν οι φατσούλες...Εκφράζεις αυτό που νιώθεις.... ;););)

Διαφωνώ με αυτά που λένε για τα μηνύματα που περνάνε τα τραγούδια, τα παιδικά κλπ....Μόνο πονηρά μυαλά υπάρχουν.....Ολόκληρη φασαρία έγινε και με την μπεμπέ Λιλή, για την οποία η Ιωάννα πεθαίνει....Ότι και καλά περνάει μηνύματα ότι οι πιτσιρίκες πηγαίνουν με παππούδες και η Λιλή είχε μαλλί κομμωτηρίου και ότι μωρό ξέρει από κινητά και pc...Ακόμα και μια μελισσούλα που πετούσε και έριχνε γύρη λέγανε ότι παραπέμπει αλλού.............. :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock: Έλεος!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Γωτγω..γι ατις βρισες να παρεις Βιακαλ ..καθαριζει καλυτερα!!

επισης αμα δεις λεκεδες στα μπαλκονι να τα τανει με κεζαπ...καινουριο ειναι το σπιτι..φρεσκοβαμμενο;;;; αν ειναι φρεσκοβαμμενο να παρει ςκαι τα ειδικα ξυτραφια γι ανα καθαρισεις μπογιες..αν ειναι μεταχειρησμενο 2 κεζαπ...γι ατην τουαλετα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

egw eimai uper to zif se kenourgies brises kai mpania einai pio apalo kai den exoun alata .

gwgw an einai entelos kenourgio pare ena kseskonistiri ...ftero h kati alo gia tous toixous ....tha exoun polu skonh panw kai tha peutei siga siga ....

kati akoma mhn kaneis me xrorinh tis ntoulapes !!!! me to polikatharistiko kai me mikrh dosh

ante kalo katharisma ....tha baleis kai fakioli ? :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

....Λες να μη φτάσουν;;;;Είναι και 190 τμ σπίτι.... :?:?:?:?:?:?:?:?:?:? !!!!!!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

και αν τελειώσουν δεν μπορείς να πας να πάρεις και άλλα? πού είναι το σπίτι? στο φεγγάρι? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

μου θυμίζεις εμάς: είχαμε πάει Βουλγαρία το '93 για δουλειά και πήραμε 1002 πράγματα, σαμπουάν, αφρόλουτρα, σερβιέτες, σερβιετάκια, καλλυντικά πολλά σε περίπτωση που τελειώσουν γιατί απλά εκεί δεν είχε!!!!! :o:o:o:shock::shock::shock::?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Χρύσα τι είναι το κεζάπ;;;;;;;;;; :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Που το βρίσκω αυτό;;;;;

Το σπίτι φτιάχτηκε το 2007 και κατοικήθηκε μέχρι το 2009....

Ναι, είναι φρεσκοβαμμένο και έχει κάτω σε μερικά σημεία μπογια....Οπότε θέλω και ξυραφάκια ε;;;;; :?:?:?:?:? Έχω ένα πολύ καλό για την κουζίνα, τα μάτια κλπ....Λέτε να μην κάνει;;;;;; :?:?:?

Φτερό δεν είχα σκεφτεί Αφρο....Επίσης, κι εγώ προτιμώ Zif.....Το χρησιμοποιώ χρόνια και είμαι ευχαριστημένη..... :roll::roll::roll:

Είστε πολύ καλές όλες σας....Ευχαριστώ.... :x:x:x:x:x

Αρτζιιιιιιιιιιιιι στο 1,5 μχ από το σπίτι έχει τρια σουπερ μάρκετ...Αλλά να μην τρέχω εκείνη την ώρα..... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Καλά σοβαρά η Βουλγαρία δεν έχει τέτοια πράγματα;;;;;;;;; :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια είμαι στη δουλειά και τωρα καταφερα να μπω να σας παρακολουθήσω!

Καταρχήν σας ευχαριστώ παρα πολύ για το ενδιαφέρον και τα όμορφα λόγια σας σχετικά με τη θρομβοφιλία μου. Ευχαριστώ πάρα πολύ ακόμα και τα κορίτσια που δε γνωρίζω αρκετά.

:x:x:x:x:x:x:x

Να σας πω οτι το έχω πάρει πολύ χαλαρά. Είναι κάτι κληρονομικό, δε μπορώ να κάνω κάτι γι' αυτό και είμαι τυχερη που το ανακάλυψα. Απο εκεί και πέρα όλα ΟΚ. Θα κάνω ό,τι είναι απαραίτητο. ;););)

Και γω ουσα έγκυος στη μικρή μου περπατούσα πολύ. Μόνο να βλέπατε που μένω, θα καταλαβετε πόσο πολύ περπατούσα!! =p~=p~=p~

Πονάααααααω!!! Κωλοπερίοδος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

afou exei katikithei den xriazese ftero den exei skonh apo tis ergasies sthn oikodomh .

auto pou sou eipa xriazete stis olokenourgies oikodomes oxi stis freskobamenes .

kai auto giati prwta bafonte kai meta pane kai bazoun plakakia tzamia ,koufomata ....kai kathete olh h skonh apo tis ergasies .

mia xara eisai apo toixous .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ ρε Αφρο να σου πω την αλήθεια σκεφτόμουν να τους περάσουμε ένα χεράκι.... :roll::roll::roll::roll: Όχι με νερά και σφουγγάρια κλπ, αλλά έστω με έναν πανάκι βρεγμένο.......Όσο να 'ναι, ένα χρόνο ακατοίκητο θα έχει μπόλικη σκόνη..... :?:?:?:?:?:?:?:?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά σοβαρά η Βουλγαρία δεν έχει τέτοια πράγματα;;;;;;;;; :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

εκείνη την εποχή δεν είχε, τώρα υποθέτω θα έχουν!!!! :roll::roll::roll::roll:

τι στο καλό!!!!

να φανταστείς ότι είχαν άμαξες με πινακίδες!!!! με εξέπλησε πώς και δεν έβαλαν και στα μουλάρια πινακίδες!!!! :shock::shock::shock::shock::lol::lol::lol:

αγόρασα ένα παιχνίδι για τον Λουκά με αριθμητικές κάρτες αλλά δεν ξέρω πώς παίζεται!!!! :?

το διάβασα και δεν κατάλαβα, πρέπει να το μεταφράσει ο άντρας μου, το έβαλα στο google μεταφραστή και όλο μ.....ς έβγαλε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

To κεζαπ ειναι το ακουα φορτε το εχει στα καθαριστικα αλλα με αυτο ΔΕΝ θα καθαρισεις εσυ και θα το κανει ςΜΟΝΟ εαν εχει πολυ πουρι στην τουαλετα αλλιως οχι γιατι ειναι πολυ δυνατο και καυστικο

Επισης τα ντουλαπια εγω θα προτεινα να τα κανεις με νερο μαλακο βανβακερο πανι και λιιιιγο προντο για επιπλα εαν ειναι ξυλινα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι να πω ρε παιδιά, έχω φρικάρει.

Το τι δουλειά έχω σήμερα δεν λέγεται.

Η δεν θα κάνω τίποτα ή θα τρέχω σαν τον π.. με τους ανοργάνωτους που έχω μπλέξει.

Δεν μου φτάνουν όλα αυτά, μου ανακοίνωσαν σήμερα ότι θα τρέξει ένα πολύ σημαντικό project το Σαββατοκύριακο που

έχει γενέθλια ο Κώστας. Το παιδί μου θα κλείνει τα 2 και εγώ δεν θα μπορώ ούτε να τον δω για να του ευχηθώ!

Σχεδίαζα πάρτι… Αχ θα βάλω τα κλάματα γαμώ το φελέκι μου!

Δεν προλαβαίνω να σας διαβάσω.. θα σας διαβάσω το απόγευμα αν τα καταφέρω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά ρε σε μαμαδοφόρουμ συμμετέχω τόσο καιρό ή στο noikokira.gr;;;;;;;; :shock::shock::shock::shock:=))=))=))=))=))=))=))

Που τα ξέρετε όλα αυτά ρε;;;;;;;;;;; :shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Μωρή Χρύσα πες το άκουα φόρτε να καταλάβω που μου το λες κεζάπ..... :lol::lol::lol::lol: Σκέφτηκα να πάρω, αλλά δεν πήρα να σου πω την αλήθεια....Δεν είδα βρώμα μέσα στις λεκάνες.... :?:?:?:?:?:?

Το πρόντο ρε συ δεν είναι ανθυγιεινό;;;;;;;; :?:?:?:?:?:?:? Έλεγα να περάσω μέσα τα ντουλάπια και τις ντουλάπες με ντετόλ διαλυμένο σε νερό, ξέβγαλμα και μετά νεράκι με ξυδακι...... :?:?:?:?:?

Αφρο που τα ξέρεις αυτά ρε;;;;;;;;;;;;;;;;;; :shock::shock::shock::shock::shock: Αν είναι υδρόχρωμα δηλαδή με το που βάλω νερό θα ξεβάψει;;;;;; :?:?:?:?:?:?:?

Ρε Έρη μας κάνεις πλάκα;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;Θα δουλεύεις στα γενέθλια του μικρού;;;;; :o:o:o:evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι το καφε..το πρασινο!!!!

Πλα τα απορρυπαντικα ειναι ανθυγειηνα.

Παντως αμα θε ςνα καθαρισεις τα ινοξ ηλεκτρικα, περασε τα με baby oil μετα απλα θα σκουπιζεις με ενα μακαλο βαμβακερο πανι και δεν θα εχει καθολου λεκεδες...

Ερη πικρααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...