Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου-Νο22-Κοιμήσου και παρήγγειλα...


Recommended Posts

καλημερα!!!!!!!!!!!!!

σισσιω μην αγχωνεσαι μπορει η θρομβοφιλια να σου προεκυψε τωρα....παντως η νυφη μου που εχει κι εκεινη βαρια θρομβοφιλια μπηκε τωρα στον 7ο και η μπεμπουλα ειναι μια χαρα

κανει ενεσεις καθε μερα και παιρνει και σαλοσπιρ

καλε λετε που ο δικος μου συναναστρεφεται με παιδακια που δεν τρωνε πολυ γιαυτο να μην τρωει??? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: θελω μια εβδομαδα τον χριστοφορο και την μαρια-ιωαννα της βικυς να μαθουν στον σπυρο να τρωει :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

γιουπι γιουπι εφαγε γιαουρτι!!!!! επιτελους!!!!!

χθες ειχε κανει η πεθερα μου γιουβερλακια.....παω να δωσω στον σπυρο και εκανε την μουρη του καπως ετσι :ymsick::ymsick: και μετα [-x[-x[-x[-x[-x[-x εμεινε νηστικος

παω και εγω η ερμη τρωω λιγο και εσπασε το στομαχι μου καλε ποσο κρεμμυδι ειχε βαλει μεσα??????????????????????? μεχρι και εμετο εκανα....να γιατι δεν το ετρωγε ο σπυρακος μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΩΩΩΩ//ερη μερσι..τοσο ομορφη ειμαι..η μαλλων ημουν πριν 10 κιλα...χαχαχα

Παντως ρε παιδια οταν ημου εγγυος ημουν 9 μηνων ιδια κιλα..αλλα δεν ημουν τοσο χαλια...

τωρα κανω εξετασεις θηροειδου γιατι δεν χανω βαρος ενω κανω διαιτα..αν και της ειπα της διαιτολογου γιατι δεν χανω..αλλα αυτη εκει τον χαβα της...

Σισσιω μου εχεις απολυτο δικιο..μερικες φορες εμεις οι ανθρωποι ειμαστε πολυ ...πως να το πω....αγνωμονες...δεν ξερω αν ειναι η σωστη λεξη...

Κολλαμε στο δεντρο και δεν βλεπουμε το δασος!!!

Μακαρι να παμε ολα μα ολα καλα..τουλαχιστων εσυ ξερεις..και αναλογα μπορεις να προφυλλαξεις και να συμβουλεψεις το παιδι σου στο μελλον

αναστασια χαλαρα...στον στελνω ανετοτατα ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koριτσάκια μου, καλημέρα!

Δεν μπορώ να σας παρακολουθήσω, γιατί με ζαλίζει πολύ το laptop, αλλά όσο μπορώ μπαίνω και διαβάζω έστω και σκόρπια τα νέα σας!

Σήμερα είμαστε σπίτι με τη Β, γιατί δεν ήταν πολύ καλά το πρωί. Βήχας, συνάχι και φεύγοντας για το σχολείο έκανε κι έναν εμετούλη. :ymsick: Μάλλον από το βήχα, αλλά δε μπορούσα να το ρισκάρω. Το απολαμβάνω πάντως που την έχω κοντά μου! :x

Σισσάκι μου, στεναχωρήθηκα λίγο με τα νέα σου, αλλά χαίρομαι πάρα πολύ για όλα αυτά από τα οποία σε προφύλαξε ο Θεός, καθώς και για όλα αυτά από τα οποία θα είσαι εξασφαλισμένη στο μέλλον, χάρη στη βοήθεια της επιστήμης. Είμαι σίγουρη πως θα πάνε ΟΛΑ καλά και στη συνέχεια... Μπράβο για τον τρόπο που βλέπεις τα πράγματα και προσωπικά, συμφωνώ απόλυτα με τα "συμπεράσματά" σου... ;)

Ελπίζω ότι θα τα πούμε αύριο, πρώτα ο Θεός από κοντά! Παρεπιπτόντως, θυμήστε μου τι ώρα ακριβώς και που είναι τελικά το ραντεβού μας! Επίσης, αν θέλει μια Αθηναία, που θα πάει σίγουρα, να μου στείλει με πμ το κινητό της, μήπως τυχόν καθυστερήσω, αν κοιμάται η μικρή. Ευχαριστώ! :D

Αφροδιτούλα, οι φωτογραφίες στο fb είναι τέλειες!! Ο Μανώλης είναι κούκλος και ΙΔΙΟΣ εσύ!!! :D

Θουλάκι, ΤΕΛΕΙΑ κι η φωτογραφία του Ντόντου! Αυτό το παιδί είναι για ρούφηγμα!!! :D

Φιλιά σε όλες τις μανούλες, ελπίζω να επανέλθω δριμύτερη, μόλις περάσουν οι βρωμοζαλάδες κλπ. :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

Σισσιώ έτσι είναι όπως τα λες, συμφωνώ.......τώρα που ξέρεις, όταν θα ξαναμείνεις έγκυος θα ξέρεις πώς να προφυλαχθείς! :x

εγώ τρέξιμο από το πρωί, μόλις τώρα ήπια τον πρωινό μου καφέ αν και έχω σηκωθεί από τις 7.00, ο Λουκάς δεν θέλει να πάει σχολείο, μου λέει δεν αισθάνεται καλά, έχω την εντύπωση ότι κάτι άλλο συμβαίνει! δεν ξέρω όμως, .......ακόμη είναι άδύναμος και πραγματικά δεν μπορώ να τον βλέπω γυμνό! στενοχωριέμαι! μοιάζει με παιδί της Αιθιοπίας, λίιιιιιιγο πιο παχύ από αυτό!!! :shock:

έδωσα στην μικρή νουτέλα και έφαγε και γέμισε το πρόσωπό της και έκανε μουστάκια σαν την γάτα!!! :roll:

Ελένη καλό όνομα, ο μπαμπάς σου τι κάνει? φιλάκια και στις 3 σας! :x

Συμπεθέρα και εγώ αναρρωτιόμουν πότε προλαβαίνεις και τα κάνεις όλα αυτά? εμένα μου αρέσει η μαγειρική αλλά με το μπουμπούκι δεν μπορώ να ασχοληθώ, μόνο όταν κοιμάται και τότε θα επιλέξω απλά να ξεκουραστώ!!!! :?

κάθονται και τα 2 στον καναπέ και μαλώνουν, τους έβαλα μαξιλάρια ανάμεσα για να τους χωρίσω αλλά αυτά τα έβγαλαν και πάλι δίπλα-δίπλα κάθονται!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλλά δεν έχω χρόνο να ασχοληθώ με την εγκυμοσύνη καθόλου και την ξεχνάω. Δεν είναι οπως τον Νικο που αφιερωνα ώρες για ενημέρωση και για τον εαυτό μου.

έτσι συμβαίνει είναι λογικό, 1ον έχεις ένα παιδί με το οποίο ασχολείσαι, πού χρόνο για κάτι άλλο

και 2ον τότε ενημερωνόσουν γιατί δεν ήξερες, τώρα ξέρεις και στο 3ο θα έχεις ακόμη λιγότερο χρόνο να ασχοληθείς με τον εαυτό σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια ....σκατα .

κατι καταλαβα χθεσ οτι δεν πηγαινε καλα στην αυχενικη αλλα ηθελα να μιλησω πρωτα με το γιατρο μου .

σκατα αυχενικη μου κανανε ....μονο ρινικο οστο μετρησαν :evil::evil::evil::evil::evil:

μου εδωσε ο γιατροσ μου τηλ ενοσ αλου γιατρου να παω σε αυτον ....κανονισα για αυριο το πρωι .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα! Ειμαι δουλεια! ζητωωωω! κ επειδη σκοτωνομαι στη δουλεια ειπα να γραψω!

Χρυσα :x:x αχ..μονο εσυ με αναζητας οταν λειπω! Θα τα πουμε κ στο ΦΒ

Αργυρουλα μου, φιλια κ αγκαλιες κ σε σας! Ψαξε το θεμα με το Λουκακο, οταν υπαρχει αρνηση με το σχολειο ισως κατι συμβαινε..μηπως πιεζεται πολυ το παιδι??? μηπως εχει καποια στεναχωρια εκει?? να ακολουθεις παντα το ενστικτο σου κ την κριση σου, ξερεις εσυ!

Σισιω μη στεναχωριεσαι..Αφου το ξερεις, θα λαβεις τα μετρα σου κ με τη φαρμακευτικη αγωγη η επομενη εγκυμοσυνη θα παει περιφημα...Ειδες τι καλα να το ξερεις απο πριν? εισαι προετοιμασμενη..Εγω δεν ειμαι θρησκευομενη καθολου αλλα αυτο που λες για την κορουλα σου..Το εχω σκεφτει κε γω για τον Σεμπ..Εγω που δεν τον ηθελα καθολου σε ολη την εγκυμοσυνη..επαθα δυο αποκολλησεις με πολυ αιμα κ οχι μονο δεν το πηρα ειδηση αλλα σηκωνα κ βαρη επιτηδες για να επισπευσω το "καλο" :oops::oops: πω πω ντρεπομαι...Και τι δεν εκανα....αλλα τελικα ο σεμπουλης ηρθε για να μεινει...Και τον κοιταω τωρα κ ειμαι παρα πολυ περηφανη..κ σκεφτομαι οτι δεν θα μπορουσα να ονειρευτω καλυτερο μωρουλινι..αχ θα συγκινηθω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σαςςςςςςςςςςςςςςςςςς

τι κανετε?εμεισ σημερα αραλικι...δε εχει δουλεια..γενικως ο νοεμβρης παντα ετσι ειναι..γαμοι σχεδον τελος κ σε ενα μηνα τα χριστουγεννα..οποτε...πινω καφε..

μαρια που εισουν χθες στο ρεπο σου????????????

λινα θα σε γνωρισω τη κυριακη ε?

σισσιω ομολογω στεναχωρεθηκα αλλα σκεψου στη σημερινη εποχη ολα μπορουν να αντιμετωπιστουν..

φιλια στη κορουλα

αναστασια κ τι εφαγε ο σπυρος?

αργι ουτε μερεντα κτλ δε τρωει ο λουκας?μα τοοοοσο αφαγο?

νατασουλα ολα καλα με τα πετρωματα..ουφφφ δε εχω τιποτα...σπανια κανω τα φυσιολογικα..ευχαριστω παντως

ελενηηηηη καλε ακομα να το βαφτισεις???????????/η κορη θα πει το ονομα της :lol::lol::lol: οχι η νονα

σες παιζει να εχει θυροειδη?ουπς..μαλακια ρε..

αφρο πινεις καφε/κ γω..γαλικο..μα τι καφε εχω πιει σ αυτη τη εγκυμοσυνη..αλλα το τσιγαρο δε μου λειπει καθολου..

καλα σε ποση ωρα σε ξεπεταξε???????????ελεοςςς

ερη τα φιλια μου...

το μωρο ειναι ξυπνιο κ κανει παρτι στη κοιλια μου..

ιουλια που χαθηκες καλεεεεεεεεεεεεεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα....Πονάει το στομάχι μου.... :(:( Μάλλον άρχισε η δυσκοιλιότητα... :(:(:(

Δεν έχω διάθεση να σχολιάσω...

Σισσάκι μου είσαι πάρα πολύ τυχερή που στην εγκυμοσύνη πήγαν όλα καλά και γέννησες ένα γερό μωράκι..Ο Θεός ήταν κοντά σου...Από 'κει και πέρα θα κάνεις ό,τι χρειάζεται και όλα θα πάνε καλά.... :x:x:x:x:x

Αφρο μου χαίρομαι που όλα πήγαν καλά με την αυχενική...Πώς ήταν το ζουζουνάκι;;;;;; :P:P:P:P:P Αφού δεν είδατε τίποτα, κοριτσια θα είναι.... :lol::lol::lol::lol:

Φρανιτάκι μου ούτε η Ιωάννα γουστάρει τα βιβλία...Και φυσικά δεν της έχω πάρει... :?:?:?

Τα περιοδικά τα παίρνει και τα σκίζει και τρώει τα χαρτιά.... :?:?:shock::shock:

Δεν αγχώνομαι καθόλου όμως....Θα το αγαπήσει το διάβασμα...Μικρή είναι ακόμα...

Μόνο το μουσικό βιβλιαράκι της Fisher Price έχουμε και το ανοίγουμε, ακούμε τα τραγουδάκια, πλεόν τα έχει μάθει και τα τραγουδάει κι εκείνη και δείχνει τα ζωάκια... :D:D:D:D:D:D:D

Μιτσάκι περαστικούλια στη μικρή....

Αναστασία αν θες σου στέλνω και την Ιωάννα που όλη μέρα δεν κάνει άλλη δουλειά εκτός από το να τρώει....Έπρεπε να είναι 20 κιλά με αυτά που χλαπακιάζει....

Λένα για τα υλικά κάλεσε τους γονείς και πες τι ακριβώς θες να κάνεις και ρώτα τους αν μπορούν να διαθέσουν 5 ευρώ...Η προτεινέ τους να τα αγοράσουν οι ίδιοι τα υλικά..Γράψε σε ένα χαρτάκι τι χρειάζεσαι και δως τα.... ;););););););) Πιο ευγενικό είναι έτσι..

Οσο για το ύψος ότι θέλουν βγάζουν οι γιατροί... :evil::evil::evil:

Θου κούκλος ο Ντοντος...

Νατάσα, Λίνα, Μιτσάκι, Αναστασία, Χρύσα, Αρτζι, Νατασούλα, Έρη τα φιλιά μου.... :x:x:x:x

Η Ιωάννα μου από χθες το βράδυ που έπινε το γαλατάκι της και σήμερα όλο το πρωί λέει όλη την ώρα το εξής...Το νανούρισμα που της έλεγα όταν ήταν βραφάκι.... :P:P:P:P:P:P:P:P

Κάνει την αγκαλιά της σαν να κρατάει μωρό και λέει "Νάνι, νανι. νάνι το μωάκι μου (ή το κοιτσάκι μου) α κάνει...." :x:x:x:x:x:x:x:x:x

Πεθαίνω, σβήνω, λιώνω...Τη λατρεύω....

Α, σήμερα το πρωί ήρθε και ο πεθερούλης μου.... :twisted::twisted::twisted::twisted:

Πάλι καλα που δουλεύω και δεν είμαι σπίτι να τον βλέπω.... :twisted::twisted::twisted:

Είμαι κακιά ρε γαμώτο.... :?:?:? Μπήκε μέσα με φίλησε, μου χάιδεψε την κοιλιά και μου λέει "Μεγάλωσε η κοιλίτσα"....Ε, του λέω κοντεύω 5 μηνών να μη μεγαλώσει......

Και από την ώρα που ήρθε μέχρι την ώρα που έφυγα εγώ για δουλειά, κράταγε την Ιωάννα αγκαλιά...

Εντωμεταξύ, από το τηλέφωνο του ζήταγε η Ιωάννα "κολάτα" και έρχεται φέρνει αυγά, αγγούρια κλπ από το χωριό και φέρνει και μια τσάντα με κρουασάν και σοκολάτες....... :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil: Νευρίασα, αλλά λέω εντάξει...Δως της ένα πλακάκι....Της δίνει και φυσικά μετά η μικρή ζήταγε και άλλη..... :evil::evil::evil: Δεν τον άφησα να τη δώσει και φεύγοντας για δουλειά τις πήρα μαζί μου...Μέσα στην τσάντα μου....... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σεσιλ δεν εξρω γαι την Κυριακη

δεν εχω ενημερωθει ακομη

καπου μετα τις εκλογες το χασα... #-o

αλλα αν σκοπευεται αν βρεθουμε

θελω...θα ρωτησω και την παιδιατο

βεβαια δηλαδη δεν θατη ρωτησω εγω αλλα

ο πατερουλης της ......

σημερα παμε γιατρο..

Θυλιτσα μακαρι..θελω και γω να σας γνωρισω..

για που λετε ομως,η συναντηση???

ανατολικά ή δυτικα?

για πιο σιγουρα αυριο...

παντως να ενημερωσω,οτι μυξουλες και βηχαλακι

εχουμε ακομη...σιγουρα μας θελετε???

γιατι εγω δεν θα μας ηθελα....

θα ρωτησω ομως και τη παιδιατρο

γιατι θελω να ειμαι υπευθηνη για τα μωρακια μας!!

παντως θελω πολυ πολυ ν αβρεθουμε!!!!!!! [smilie=blob1.gif]

Ερη μου φιλια...

ρε συ εχεις blog γιατι τωρα σας μαθαινω...

ποιο ειναι ...αν καταλαβα καλα?

Μπεμπουλης ..ναι στο γιαουρτι οχι στο γιουβαρλακος

το παιδι εχει ενστικτο...

αναστασακος....φιλιναδα....

τι ομορφες στις φειςφωτο...

κουκλιτσες γλυκες....

αχ μωρε.....

να σας εβλεπα συχνοτερα...καθε μερα ας πουμε!!!!

Μπεμπουλα 16 και τα δικα μου φιλια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι λες τώρα ρε Αφρο;;;;;;;;;;;; :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Μη μου πεις ότι πλήρωσες κιόλας;;;;;; :shock::shock::shock::shock: Και δεύτερον ποιος σε έστειλε εκεί;;;;;;;; :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Έλεος με τους μαλάκες...Μια δουλειά δεν κάνουν σωστά..... :evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω..ξερω γιατι τις πηρε ςμαζι σου..γι ανα της φας εσυυυυυυ

χαχαχα

λαιμαργο πλασμααααααα

πωπω..5 μηνων ε..πωπω..αντε ρε ..ολο γεννητουρια θα εχουμε απο δω και εμπρος

Θουλιτσα τι κανεις..φιλια πολλα

Αφρο σοβαρολογεις;;;;

ειναι δυνατων;;;;

απιστευτο

Μαρια Ιωαννα φιλακια πολλα

Φρανι ειδες..σε βλεπω εγω εισαι τρελομαμα...με βουλα....

Παντως και στην εγκυμοσυνη και μετα αυτα που περασες τι να πω ..μπραβο σου!!!

Ασχετα τωρα που το θυμηθηκα..τελιακ η μανα σου ειχε ερθει με τη θεια σου μαζι μετ ατη γεννα;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδιτη πληρωσες για την αυχενικη? Παντως ειναι καλο σημαδι το ρινικο οστο!

Χρυσα..οχι δεν ειχαν ερθει...η μανα μου ηρθε μετα τη γεννα διοτι ηταν να γεννησω 18 με 20 Μαιου, γεννησα 10 Μαιου κ το εισητηριο της μανας μου ηταν για τις 12 Μαιου..Ηρθε αλλα τσακωθηκαν με το δανο κ εφυγε νωριτερα...ο δανος εφταιγε, κ εγω τον ειχα βρισει για τη συμεριφορα του κ τον εβαλα να της ζητησει συγγνωμη..Της ζητησε συγγνωμη κ ειπε οτι ειχε παθει κ αυτος επιλοχια καταθλιψη (αντι για μενα) για αυτο φερθηκε ασχημα..Τι να πω...αμα μπλεκεις με σκανδιναβους...εχουν κ περιεργη ψυχοσυνθεση τρομαρα τους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καταλαβα..ου μπλεξεις που λενε..

Τι να κανεις ρε Φρανι καθε λαος ειχει τα καλα και τα κακα του

Θου δεν ξερω τι παιζει με θυριοειδη..

της ειπα πως εχβ μετατραπει σε τεμπελικη αρκουδα και πως εγω στα καλα μου περπαουσα 5 χιλιομετρα την ημερα και ημουν πολυασχολη γεννικα.

Να φανταστεις εκανα διαδρομη Βαρδαρης - Φιξ..καθε σχεδων καθε μερα..μερικε ςφορες και δισ την ημερα..

αλλα παντα παρκαρα αμαξι στο λιμανι και βολταρα με τις ωρες για καφε και κουβεντα παραλιακα..σκεψου Λιμανι - μακεδονια παλασ και πισω 3 φορες την ευδομαδα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα ρε αφρο ποιος σε εστειλε σε αυτον?να τον παρεις τηλ να το ξεχεσεις...

λετρευω ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ..μπορω ολη μερα να περπαταω..αφου πειρμενω πως κ πως να σταματησω απο δουλεια να περπαταω..οταν ημουν εγκυος στο θοδωρη δε υπηρχε μερα που να μη περπαταω...\

επισης λατρευω μανταρινια..ΑΣΧΕΤΟ :lol::lol::lol:

με τα κιλαααααααααααααααα

χθες ο μικρος εφαγε απο φρουτα 2 αχλαδια,3μανταρινια,2 μηλα..ακους αναστασια???????θα δεις πως θα τρωει η μικρη..εμενα τρωει τρωει κ γρ δε βαζει..

κ τρωει 2 ζεστα πιατα φαγητο τη μερα

μια στο σχολειο κ μια οταν γυρναει απο δουλεια..σκορδα να εχει το πουλακι μου..

επισης περναμε τι φαση που οοοοοολο ρωταει΄΄τι ειναι΄΄?

θελει οοοολα να τα μαθαινει(λογικο)

αλλα 3947575 φορες ρωταει το ιδιο..εκει θελει υπομονηηη :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ δε σας είπα

Πήγαμε παιδίατρο χτες για το αντιγριπικό.

Η μικρή πήγε 9800!!! Θρεφτάρι :mrgreen:

όλη τη μέρα σπίτι την έβγαλα χτες ήρθε και ο Γ νωρίτερα και αράξαμε σπίτι...

Μετά το απόγευμα στο γιατρό και καμιά βολτούλα και πάλι σπίτι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θου και Χρύσα στο μαραθώνιο τρέξατε;;;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Εμένα δε μου αρέσει το περπάτημα....Ούτε η γυμναστική.... :oops::oops::oops::oops::oops:

Μου αρέσει να είμαι ξάπλα στον καναπέ...... :oops::oops::oops::oops:

Φρανιτάκι φαίνεται ήρεμος ο Δανός... :?:?:? Θυμάμαι που τα λέγαμε στο chat τότε......Χαίρομαι που το ξεπέρασες...Είναι αξιολάτρευτος ο Σεμπ..... ;););););)

Α, σήμερα πήγα στο σούπερ μάρκετ και πήρα καθαριστικά για το καινούριο σπίτι....

Πήρα 2 χλωρίνες υγρές, μια παχύρρευστη, ένα Dettol πολυκαθαριστικό, Zif, σκούπα-σφουγγαρίστρα, Azax, χαρτί, κάτι πανάκια ειδικά που δεν αφήνουν χνούδι...

Ξέχασα μόνο σφουγγάρια.... :?:?:?:? Χρειάζομαι κάτι άλλο λέτε;;;;;; :?:?:?:?

Χρύσα, Θούλη και Παναγιώτα που είστε υστερικές με την καθαριότητα για πείτε τίποτα άλλο..... :?:?

ΜαρίαΙωάννα 9800 θρεφτάρι;;;;;;;;;;;;;;;; :shock::shock::shock::shock::shock: Η Ιωάννα δηλαδή που είναι 13 κιλά τι είναι;;;;Δεινόσαυρος;;;; :roll::roll::roll::roll::roll::lol::lol::lol:

Βένι μου ξέχασα να σε χαιρετήσω πριν....Τι μου κάνεις;;;;Ο Φιλιππάκος καλά;;;;;;;; :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θου και Χρύσα στο μαραθώνιο τρέξατε;;;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Εμένα δε μου αρέσει το περπάτημα....Ούτε η γυμναστική.... :oops::oops::oops::oops::oops:

Μου αρέσει να είμαι ξάπλα στον καναπέ...... :oops::oops::oops::oops:

Εσύ δικιά μου είσαι σε είχα καταλάβει εγώ :ymsmug:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ μενα δε μ αρεσει η γυμναστικη..αλλα περπατημα λατρευω,,,

θα θελα προσωπικο γυμναστη αλλα..... :lol::lol:

παρε κ γαντια μιας χρησης για τη τουαλετα..

κ λεκανες για τα παντζουρια..ε οχι κ γω υστερικια με τη καθαριοτητα..με μπερδευεις με αλλη..σισιω παναγιωτα.. :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:i-)i-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia eimai mesa sta naura ....kai perissotero giati den mporw na miliw kai me ton kwsta :evil::evil:

kai me tsatizei pou exw tosa neura giati ksespaw ston mikro ......

o giatros mou hthele na einai diakritikos kai den mou eipai pou na paw alla mou afise thn apofah panw mou (namhn lene oti stelnei kosmo kapou ) e egw epeleksa to lathos diagnostiko kentro ...alla pou na to kserw afou sthn prwth egumosinh hmouna mia xara sto attiko kai ta ekana ola ekei .

telos pantos ....auto to paidi mas bgike polu gantemiko ....prwta pame sto elena gia na me dei o giatros kai trwme klish gia paranomo parkin ......pane 40e .....psaxnw ton giatro kai xanomaste sta ktiria ....rezili egina ,me epsaxne 2 wres kai .....exw tou kosmou tis anagoules kai den mporw na sinelthw ....kai twra tzampa 120e gia malakes pou den kseroun thn tifla tous .....

polu gantemiko :((:((

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα ρε αφρο ποιος σε εστειλε σε αυτον?να τον παρεις τηλ να το ξεχεσεις...

λετρευω ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ..μπορω ολη μερα να περπαταω..αφου πειρμενω πως κ πως να σταματησω απο δουλεια να περπαταω..οταν ημουν εγκυος στο θοδωρη δε υπηρχε μερα που να μη περπαταω...\

επισης λατρευω μανταρινια..ΑΣΧΕΤΟ :lol::lol::lol:

με τα κιλαααααααααααααααα

χθες ο μικρος εφαγε απο φρουτα 2 αχλαδια,3μανταρινια,2 μηλα..ακους αναστασια???????θα δεις πως θα τρωει η μικρη..εμενα τρωει τρωει κ γρ δε βαζει..

κ τρωει 2 ζεστα πιατα φαγητο τη μερα

μια στο σχολειο κ μια οταν γυρναει απο δουλεια..σκορδα να εχει το πουλακι μου..

επισης περναμε τι φαση που οοοοοολο ρωταει΄΄τι ειναι΄΄?

θελει οοοολα να τα μαθαινει(λογικο)

αλλα 3947575 φορες ρωταει το ιδιο..εκει θελει υπομονηηη :D

θελω και γω να τρωει φρουτα.....

η Σοφια αντι του τι ειναι λεει συνεχως τη λεξη ΚΟΙΤΑ...ΚΟΙΤΑ ΚΟΙΤΑ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ να πιασει ή να σου δηξει

΄΄κοιτα΄΄..κοιτα....!!!!!!!!!!!την απολαμβανω....ακομη!!!!

ειδιακ οταν εκνευριζεται ...κοτα X( ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο εγώ στην Ιωάννα είχα πάει στο Ιασώ...Τώρα πήγα σε έναν γιατρό που λέγεται Κούρτης...Έχω ακούσει τα καλύτερα...Κάνε και μια μικρή έρευνα στο νετ αν θες να δεις....

Πλήρωσες 120 ευρώ;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o

Εμένα αυτός που με εξέταζε πάνω από μισή ώρα, μου μέτρησε τα πάντα και είδαμε μέχρι και τη βαλβίδα της καρδιάς του εμβρύου και με το PAPP-A μου πήρε 150 ευρώ.......Και με απόδειξη κανονικότατη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Α, και μου είπε και το φύλο!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ο γιατρός σου τώρα που σου είπε να πας;;;;;

Και μη σκέφτεσαι έτσι για το μπεμπάκι σου...Απλώς είσαι κουρασμένη και είναι και οι ορμόνες και τα βλέπεις όλα μαύρα.... :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • @Benar ΠΗΤ 1/8 Κοριτσάκι 🩷 @Demy93 ΠΗΤ 3/8 Αγοράκι 🩵 @Fighter ΠΗΤ 6/8 Κοριτσάκι 🩷 @Gioher ΠΗΤ 7/8 Αγοράκι🩵 Κοριτσάκι 🩷 @μαμά12345 ΠΗΤ 10/8 Αγοράκι 🩵 @Mommyel ΠΗΤ 12/8 Αγοράκι 🩵 @ΜΑΡΘΑΑ_61 ΠΗΤ 13/8 Αγοράκι 🩵 @nanouko ΠΗΤ 14/8 Αγοράκι 🩵 @Christine Pilates ΠΗΤ 20/8 Αγοράκι🩵 @Χρύσακι ΠΗΤ 22/8 Κοριτσάκι 🩷 @Katiana1987 ΠΗΤ 23/8 Κοριτσάκι 🩷 @Elk ΠΗΤ 23/8 Κοριτσάκι 🩷 @Barbiee ΠΗΤ 27/8 Αγοράκι 🩵 @katerinayia ΠΗΤ 28/8 Κοριτσάκι 🩷 @maroo8 ΠΗΤ 29/8 Αγοράκι 🩵 @Magda zi ΠΗΤ 31/8 Αγοράκι 🩵 @Christi.D. ΠΗΤ 31/8 Αγοράκι 🩵
    • Καλημέρα κορίτσια παιζουν πολλά που δεν γνωρίζουμε είναι η αληθεια μπορεί να είναι ρίσκο να μπουν στην διαδικασία να το γυρίσουν πάντως κορίτσι μου έχεις χρόνο μπροστά σου ώστε να πάρει θέση ακόμα ντουμπες κάνουν μέσα 😊 Θα το δείτε σιγά σιγά στην πορεία 
    • Λυπάμαι πολύ για την εξέλιξη κοριτσάκι μου. Ξέρω ότι τώρα ότι κ να σου πούμε δε θα βοηθήσει αλλά ο καιρός είναι γιατρός!! Δυστυχώς οι περισσότερες το έχουμε περάσει τουλάχιστον μια φορά. Προσωπικά θεωρώ πως δεν υπάρχει λόγος για εξετάσεις από τώρα. Οι γιατροί το θεωρούν τυχαίο γεγονός. Κρατα το σημαντικό ότι σύλληψη έγινε άρα είστε γόνιμοι κ πολύ απ ότι κατάλαβα αφού πιάσατε κατευθείαν κ όταν είσαι έτοιμη θα προσπαθήσετε ξανά κ θα έρθει το ουράνιο τόξο σας!!🙏🏻🙏🏻🌈🌈❤️❤️
    • Θα πάω σήμερα... δε ξέρω τι είναι καλύτερο.. να περιμένω να αδιαθετησω η να με καθαρίσει? Φοβάμαι γενικά αλλά δεν έχω άλλη επιλογή... επίσης πρέπει να σκεφτώ από δω κ πέρα τι να κάνουμε...να αρχίσουμε προληπτικά εξετάσεις? Να κάνουμε καρυοτυπο ζευγους να δούμε τι γίνεται??? Μπορεί να γίνεται αμέσως σύλληψη κι να μην προσπαθήσαμε καθόλου αλλά σημασία έχει να κρατηθεί κ όχι να υπάρχει αυτό το άγχος και η ταλαιπωρία....! 
    • Κοριτσάκι μου!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Τι χαρά είναι αυτή!!! Αχχ Μπράβο!!! Όχι να σου πω ότι στα έλεγα αλλά είδες ότι δεν πρέπει να χάνεις την πίστη στο σπορακι σου!;!;! Δεν ήθελα να επιμείνω τις προάλλες γιατί καμιά φορά και το ένστικτο είναι ισχυρό και εγώ στη θέση σου δεν θα άκουγα κανέναν.. Δεν σου λέω να χαρείς, λογικό να κρατάμε μικρό καλάθι, απλά σου λέω να έχεις πίστη στο σπορακι και να μην το καταδικάζεις, η φύση είναι απρόβλεπτη και θαυμαστή και όσο και να προσπαθούμε να την βάλουμε σε κουτάκια και σε βιβλιογραφίες και να προσπαθήσουμε να την εξηγήσουμε ακόμα και οι γιατροί παραδέχονται ότι δεν μπορούν να τα εξηγήσουν όλα!! Πέρσι στην εγκυμοσύνη είδα έμβρυο με χοριακη 500, άκουσα καρδούλα με χοριακη 900!!! Σκέψου ότι βάση βιβλιογραφίας συνήθως μεταξύ 5680-13660mIU/ml εμφανίζεται ο αμνιακος σάκκος και μεταξύ 11230-25640mIU/ml εμφανίζεται ο καρδιακός χτύπος..! Δεν υπήρχε καμία απολύτως λογική εξήγηση!! Και όμως αυτό μέχρι και τη 12η εβδομάδα αναπτυσσόταν κανονικά!! Άσχετα που μετά σταμάτησε η καρδούλα του για άλλο λόγο.. σε άλλες γυναίκες που διάβαζα τότε παρόμοιες περιπτώσεις είχαν κρατήσει τα μωράκια τους υγιέστατα! Κάποια πράγματα δεν μπορεί να τα εξηγήσει η επιστήμη και το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι να μην χάνουμε τη πίστη μας και να κάνουμε υπομονή.. ότι είναι να γίνει θα γίνει άλλωστε και θα το αντιμετωπίσουμε όταν έρθει..! Μέχρι τότε συνέχισε να πιστεύεις στο θαύμα που συντελείται μέσα σου και μακάρι Παναγίτσα μου να πάνε όλα κατ'ευχήν!!! 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏 Άντλησε δύναμη από τα παιδάκια σου και στείλε θετική σκέψη και ενέργεια στο μικρό σπορακι!! ❤️❤️❤️❤️ Καλά το σκέφτεσαι πάντως, δώστου λίγο χρόνο παραπάνω..! Το κάθε εμβρυακι έχει το δικό του ρυθμό ανάπτυξης..! Εγώ μαζί σου πάντως ότι και αν αποφασίσεις! 😘😘😘 Τα ultro να συνεχίσεις να τα παίρνεις!! Εννοείτε ότι έχει νόημα!! Αν ήταν το δικό του το μωρό θα σου έλεγα εγώ..!!! Πόσα σου δίνει;;; Να ρωτήσεις μήπως και έναν άλλον γιατρό;;
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...