Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου-Νο22-Κοιμήσου και παρήγγειλα...


Recommended Posts

Μωρή Γιώτα αφού δε θυμάμαι καθόλου γερμανικά, πως θα μπω στο site...Άσε που δεν είμαι φαν των πιστωτικών καρτών και σπάνια ψωνίζω με κάρτα.... :?:?:?:? Άσε που είμαι ιδιότροπη και θέλω ότι αγορά κάνω να τη βλέπω...Να δω πως είναι από κοντά κλπ.... :shock::shock::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μωρή Χρύσα έχεις burberry's παλτό;;;;;;;Ξέρεις πόσα χρόνια λιγουρεύομαι μια καπαρντίνα;;;;Αλλά περιμένω να κάνω ταξιδάκι στο Λονδίνο και να πάω στο εκπτωτικό χωριό για να την πάρω.....Αχ όνειρα...... :cry::cry::cry:=))=))=))=))=))=))=))=))

Έρη ήθελα να σε ρωτήσω..Μπήκα στο μπλογκ σου και διάβασα συνταγή για cheesecake...Εύκολη φαίνεται..Όμως έχω μια απορία..Και μη με κοροιδέψετε..... :oops::oops::oops::oops: Ποιο είναι το τυρί κρεμα;;;;; :oops::oops::oops::oops::oops: Φιλαδέλφεια ας πούμε;;;; :oops::oops:

Χρύσα, Νατάσα, Θου, Λένα μη γελάτε..... :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Καλά ρε από τώρα βιβλιοθήκη φτιάχνεις;;;; :lol::lol::lol::lol::lol:

Θου μόνο 70;;;;;;; :o:o:o:o Εύκολο στο καθάρισμα, αλλά δεν πνίγεσαι;;;;; :o:o:o Εγώ θέλω άπλα καθότι σαν φάλαινα..... =))=))=))=))

Επίσης, εγώ κοιμόμουν πάντα σαν μοσχάρα...Δεν έπαιρνα χαμπάρι...Από τότε που γέννησα την Ιωάννα, μπορώ να πω ότι ξυπνάω πολυ πιο εύκολα... ;););)

Παναγιώτα μου..... :x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γιωτα μου πασχει και απο αυτισμο γι'αυτο και η αρνηση. ;)

Αφρο ελπιζω να μην ταλαιπωρηθεις πολύ σήμερα!!!Ολα καλα να πάνε!!!

Για Παρασκευη το meteo δινει απλως συνεφια!!!Μην προσπαθεις να βρεις δικαιολογιες για να γλιτωσεις απο μας. :D:D

Ρε κοριτσια εγω ουτε που εχω σκεφτει οτι πρεπει να του παρω κατι στις γιορτες. :oops::oops: Παντα του ψωνιζω σε ασχετες φασεις.Να σημερα πγα και του πηρα κατι αυτοκινητακια της πλεισκουλ (7) που ειναι σα ζωακια!!!Πολυ ομορφα!!

Επισης θελω να σας ρωτησω.Οταν κανετε γιορτη παιδιου στο σπιτι και καλειται και αλλα πιτσιρικια ΠΟΥ ΠΑΙΖΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ????ποιος τα προσεχει;;;Τι παιχνιδια εχετε;;;Βαζετε παιδικα στην τηλεοραση;;;;

Θελω να κανω γιορτη για το Νικολα αλλα νοιωθω οτι δε μας χωραει το σπιτι. Και ο αντρας μου δε θελει παιδοτοπο. :-w:-w:-w

Νατασα και εγω απο βδομαδα θα την ετοιμασω τη βαλιτσουλα μου!!!

Λενα γιατι δεν κανεις κατι σαν καρτουλες ευχετηριες;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι Γωγουλα αυτο το τυρι εννοουνε βρε!!!!

Αλλα εσυ παρε ντιρολο που εχει και λιγοτερα λιπαρα!!!!

Ρε Χρυσα πανακριβα ρουχα ρε συ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιώτα οο θελω να σε ρωτησω ο μπατζανακης μου ειναι καθηγητης πληροφορικης στην Δευτεροβαθμια!!! ποια σχολη τελειωσες ?αυτος στην Αρτα ! ειστε κοντα ηλικιακα νομιζω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maskarpone

Το βαζεις και στο τσιζ κεικ;;Εγω μονο στην Τιραμισου.

Κακουργες τι μου κανετε!!!!Δε θα γεννησω ομως;;;ΘΑ ΓΟΥΡΟΥΝΙΑΣΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!!!!! :@):@):@):@):@):@)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιώτα οο θελω να σε ρωτησω ο μπατζανακης μου ειναι καθηγητης πληροφορικης στην Δευτεροβαθμια!!! ποια σχολη τελειωσες ?αυτος στην Αρτα ! ειστε κοντα ηλικιακα νομιζω

Ελα Γιωτουλα μου!!Τελειωσα την Πληροφορικη στο ΟΠΑ (ΑΣΟΕΕ),Μπήκα εκει το 95,

Τωρα ειμαι στη Γ Αθηνας.Ο μπατζανακης που ειναι;;;

Επισης Γιωτα μου μας προοριζουν για το Δημοτικο. :-s:-s:-s:-s

Λενααααααααααα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εφυγε ο Γιαννης Αποστολακης απο το Μαστερ Σεφ;;;;;;;;;; :((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((

Και εγω τι θα βλέπω τωραααααααααα;;;;;;;;;;;;;;

Τι πλασμα Θεε μου!!!Να τον χαιρεται η κοπελα του!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω καρδια μου δεν φτιαχνω γλυκα (ειμαι ανεπροκοπη και άξεστη) τα αγοραζω...

να σας πω τον πονο μου

τον Φεβρουαριο στα γενεθλια του παιδιού μαλλον(σίγουρα) δεν θα ανεβουμε διοτι θα λειπουν άλλοι σε αδεια (κρουαζιερα στην Καραϊβικη ) οπότε θα ειμαστε εδω και εδω δεν φτιαχνουν τουρτες με ζααροπαστα!οποτε θα την φτιάξω μόνη μου!!! ΘΕΕ ΜΟΥ!!!! ΓΙΑΤΙ??????

στις Οινούσσες ειναι και κανει μαθηματα και στο δημοτικο καθοτι ο μοναδικος πληροφορικης!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στις Οινουσες;;;;;;;;ωωωωωωωωω!!!Θελει να παρει μεταθεση ή του αρεσει εκει;;;

ΚΑλε γιατι να εχει ζαχαροπαστα η τουρτα σωνει και καλα;;;Αν βαλεις εκεινα τα στολιδακια απο ζαχαρη;;;;Εισαι σιγουρη οτι θα την πετυχεις μωρε τρελαρα;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Je sais pas mon ami! οκ καπου το εχασα!!! I can give it a try though!! Ich weiss nicht!!

πηγε εκει μπας και μαζεψει κανα μοριο και παει ποτε με μεταθεση σπιτι του ο ερμος !αχ θελω να ερθω να σας δω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παιδια δεν προλαβαινω να σας γράψω, με εχει καβαλικέψει και κοντέυει να μου δαγκώσει το λαρυγγι!!!

Γωγω, βλέπει την κορη σου και λέει νινάκιιι! Του λέω αυτη ειναι ι Ιωαννα η κόρη της Γωγώς.. Μου λέει "Ανιιι Γωγωωω" χαχα, και τώρα μου κλείνει το λαπτοπ και μου λεει να το βάλω για νανιιιι... :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιώτα άντε χάσου........ :evil::evil::evil::evil: Με δουλεύεις μωρή;;;;;;; :evil::evil::evil::evil: Τι είναι το μασκαρπόνε;;;;;;; :twisted::twisted::twisted::twisted:

Και δεν κατάλαβα...Γιατί η τούρτα πρέπει να έχει σώνει και καλά ζαχαροπαστα;;;;Μόνο τέτοιες φτιάχνετε στη Σαλόνικα;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Παναγιώτα δε βλέπω Μάστερ Σεφ..Μονο στο διάλειμμα των Αρβύλα.....Οπότε δεν τον ξέρω τον κύριο.... :lol::lol::lol:

Επίσης μωρή τι θα κάνω εγώ με σενα στον καφέ;;;;;;; :shock::shock::shock: Εσύ είσαι γριά.......Μπήκες στο πανεπιστήμιο το '95 κι εγώ το 2002....Μου ρίχνεις στο νερό 7 χρονάκια..... :((:((:((:((=))=))=))=))=))=)) Γριέτζω!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Όσο για τη γιορτή του Νικόλα, αν είναι συνομιληκα του, τότε πρέπει οι μανούλες να τα επιτηρούν..... :roll::roll::roll::roll::roll::roll: Και θα παίζουν με παιχνίδια και γιατί όχι και να δουν dvd ζουζούνια, mazoo κλπ.... ;);););) Μια χαρά είναι το σπίτι καλέ...Σιγά μην πας να πληρώνεις παιδότοπο!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Έρη μου τι γλυκόςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς...Λιώνω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω σε παραπεμπμω στα γνωστα ασματα

"Οι 40 αρες = με 2 20-αρες" και

"Ελα στον Παππου" :lol::lol::lol::lol:

Μωρη μονη σου θα ερθεις 'η θα φερεις και τη μαμα σου να σε προσεχει;;;; :lol::lol::lol: (Πλακιτσα ε;;)

Επισης εγω δε λαμβανω καμια ευθυνη ανα θες να πιεις αλκοολ!!!!!Α, δε συνοδευω ανηλικα!!!! [-x[-x[-x[-x[-x[-x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ε ναι εμεις στα Βορεια μονο με ζαχαροπαστα κανουμε!! εμενα αυτη ΜΕ αρεσει! ΑΦΟΥ!

=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Σούργελο!!!!!!Μαρή σου είπε η Λένα;;;;Το καλοκαίρι που ανεβήκαμε Χαλκιδική φάγαμε κρέπα με αλοιφή..... :((:((:((:((:((:((:((:((:((:((=))=))=))

Γωγω σε παραπεμπμω στα γνωστα ασματα

"Οι 40 αρες = με 2 20-αρες" και

"Ελα στον Παππου" :lol::lol::lol::lol:

Μωρη μονη σου θα ερθεις 'η θα φερεις και τη μαμα σου να σε προσεχει;;;; :lol::lol::lol: (Πλακιτσα ε;;)

Επισης εγω δε λαμβανω καμια ευθυνη ανα θες να πιεις αλκοολ!!!!!Α, δε συνοδευω ανηλικα!!!! [-x[-x[-x[-x[-x[-x

Εγώ μπορεί να μην πιω ως ανήλικη αγαπητή μου, αλλά ούτε εσύ θα πιεις ως ετοιμόγεννη.... =;=;=;=;=))=))=))=))

Επίσης σε αυτό που λες για τις 40αρες να προσθέσω ότι "ΟΙ ΓΡΙΕΣ ΚΟΤΕΣ ΕΧΟΥΝ ΤΟ ΖΟΥΜΙ", αλλά όλοι οι άντρες ψάχνουν για πιτσιρίκες...... :-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p:YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Άντε καλέ αστειεύομαι....... :x:x:x:x:x Μπορεί να είσαι γριά, αλλά κρατιέσαι μια χαρά για την ηλικία σου.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αλήθεια το Τερίνα έχει τζάκι;;;;;;;;;Γι'αυτό θες να πάμε εκεί;;;;Για να μας μαζέψεις όλες γύρω από το τζάκι και να μας πει παραμύθια γιαγιά Παναγιούλα;;;;;; 8-}8-}8-}8-}8-}=))=))=))=))=))=))=)):((:((:((:((:)):)):))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάρες μου,

μόλις τσάκισα 3 κουταλιές νουτέλα και στάνιαρα.

Από κιλά δόξα το Θεώ κάπου στα 7 είμαι.

Νατασούλα έφτασε η ώρα? Παναγιώτα και συ???? πωωω....

Καλέ τι να πω και γω που κοιμόμαστε μαζί και θα τα έχω και τα 2 στο κρεβάτι μου. :lol:

Αργι τι έγινε. Δεν κατάλαβα από τα λίγα που πρόλαβα να διαβάσω χτες. Όλα καλά?

Ο Νίκος φιλάει την κοιλιά μου και λέει απαπάω Μαρίλια...'Αντε να δω μέχρι πότε θα την αγαπάει.

Μαιμουδάκι εγώ θα το ζητούσα από τους γονείς. Εμείς θυμάμαι φέρναμε τζάμια κάθε και κάναναμε ημερολογιο με τον Άη Βασίλη και τα πουλούσαμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν υπάρχετε στον πλανήτη!!!!

Ρε Γωγώ τί το θες το τζιζ κεικ...

Ούτε το τυρί δεν μπορείς να ξεχωρίσεις!!!

Πάνε πάρε κανένα έτοιμο ρε χαζό και άσε τα πειράματα. Μην έχουμε και θύματα.....

Παναγιώτα το 95;;;;;;

Το 95 πήγαινα Πέμπτη δημοτικού!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Μαρία που χάθηκες;;; Μαύρα μάτια!

Όλα καλά;;; Γιατρό πότε με το καλό;;;;

Αφροδίτη περιμένουμε νέα!!!!

Γιώτα θα έχεις τις καλύτερες δασκάλες και η τούρτα θα γίνει σούπερ!

Mην αγχώνεσαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εφυγε ο Γιαννης Αποστολακης απο το Μαστερ Σεφ;;;;;;;;;; :((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((

Και εγω τι θα βλέπω τωραααααααααα;;;;;;;;;;;;;;

Τι πλασμα Θεε μου!!!Να τον χαιρεται η κοπελα του!!!!

Εφυγε??? Πάντως για ψιλοαδερφη τον εκοβα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑλε γιατι να εχει ζαχαροπαστα η τουρτα σωνει και καλα;;;Αν βαλεις εκεινα τα στολιδακια απο ζαχαρη;;;;Εισαι σιγουρη οτι θα την πετυχεις μωρε τρελαρα;;;;

Δεν εχεις δει στο fcbk την πρώτη τούρτα που εφτιαξε για την Κωνσταντίνα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ το 95 ημουν δευτεροετης...

:shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Καλέ καμία νεότερη θα έρθει την Παρασκευή στη συνάντηση;;;;;;;;Τι θα κάνω εγώ με όλες τις μεγαλοκοπέλες;;;;;;;; :?:?:?:?:?:?:?:?:?:?:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αυτες θα συζητάνε για τα νιάτα τους..... =))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Εγώ το ' 95 πήγαινα μάλλον έκτη δημοτικού.... :lol::lol::lol::lol::lol:

Νατάσα μη με κοροϊδεύεις...Μην κοιτάς που δεν έχω χρόνο και δεν ασχολούμαι...Σε πληροφορώ κυρία μου ότι όσες φορές έχω φτιάξει κάποιο ιδιαίτερο φαγητό ή γλυκό, όλοι γλείφουν τα δάχτυλά τους.... :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: Απλώς είμαι τελειομανής!!!!!!!! :twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξαναγυρισα ,μετα απο χρονια θυμηθηκα να παιξω ρεστοραντ,Νατάσσα εγώ το 95 πηγαινα Δευτερα Γυμνασίου!αχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Λυπάμαι πολύ για την εξέλιξη κοριτσάκι μου. Ξέρω ότι τώρα ότι κ να σου πούμε δε θα βοηθήσει αλλά ο καιρός είναι γιατρός!! Δυστυχώς οι περισσότερες το έχουμε περάσει τουλάχιστον μια φορά. Προσωπικά θεωρώ πως δεν υπάρχει λόγος για εξετάσεις από τώρα. Οι γιατροί το θεωρούν τυχαίο γεγονός. Κρατα το σημαντικό ότι σύλληψη έγινε άρα είστε γόνιμοι κ πολύ απ ότι κατάλαβα αφού πιάσατε κατευθείαν κ όταν είσαι έτοιμη θα προσπαθήσετε ξανά κ θα έρθει το ουράνιο τόξο σας!!🙏🏻🙏🏻🌈🌈❤️❤️
    • Θα πάω σήμερα... δε ξέρω τι είναι καλύτερο.. να περιμένω να αδιαθετησω η να με καθαρίσει? Φοβάμαι γενικά αλλά δεν έχω άλλη επιλογή... επίσης πρέπει να σκεφτώ από δω κ πέρα τι να κάνουμε...να αρχίσουμε προληπτικά εξετάσεις? Να κάνουμε καρυοτυπο ζευγους να δούμε τι γίνεται??? Μπορεί να γίνεται αμέσως σύλληψη κι να μην προσπαθήσαμε καθόλου αλλά σημασία έχει να κρατηθεί κ όχι να υπάρχει αυτό το άγχος και η ταλαιπωρία....! 
    • Κοριτσάκι μου!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Τι χαρά είναι αυτή!!! Αχχ Μπράβο!!! Όχι να σου πω ότι στα έλεγα αλλά είδες ότι δεν πρέπει να χάνεις την πίστη στο σπορακι σου!;!;! Δεν ήθελα να επιμείνω τις προάλλες γιατί καμιά φορά και το ένστικτο είναι ισχυρό και εγώ στη θέση σου δεν θα άκουγα κανέναν.. Δεν σου λέω να χαρείς, λογικό να κρατάμε μικρό καλάθι, απλά σου λέω να έχεις πίστη στο σπορακι και να μην το καταδικάζεις, η φύση είναι απρόβλεπτη και θαυμαστή και όσο και να προσπαθούμε να την βάλουμε σε κουτάκια και σε βιβλιογραφίες και να προσπαθήσουμε να την εξηγήσουμε ακόμα και οι γιατροί παραδέχονται ότι δεν μπορούν να τα εξηγήσουν όλα!! Πέρσι στην εγκυμοσύνη είδα έμβρυο με χοριακη 500, άκουσα καρδούλα με χοριακη 900!!! Σκέψου ότι βάση βιβλιογραφίας συνήθως μεταξύ 5680-13660mIU/ml εμφανίζεται ο αμνιακος σάκκος και μεταξύ 11230-25640mIU/ml εμφανίζεται ο καρδιακός χτύπος..! Δεν υπήρχε καμία απολύτως λογική εξήγηση!! Και όμως αυτό μέχρι και τη 12η εβδομάδα αναπτυσσόταν κανονικά!! Άσχετα που μετά σταμάτησε η καρδούλα του για άλλο λόγο.. σε άλλες γυναίκες που διάβαζα τότε παρόμοιες περιπτώσεις είχαν κρατήσει τα μωράκια τους υγιέστατα! Κάποια πράγματα δεν μπορεί να τα εξηγήσει η επιστήμη και το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι να μην χάνουμε τη πίστη μας και να κάνουμε υπομονή.. ότι είναι να γίνει θα γίνει άλλωστε και θα το αντιμετωπίσουμε όταν έρθει..! Μέχρι τότε συνέχισε να πιστεύεις στο θαύμα που συντελείται μέσα σου και μακάρι Παναγίτσα μου να πάνε όλα κατ'ευχήν!!! 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏 Άντλησε δύναμη από τα παιδάκια σου και στείλε θετική σκέψη και ενέργεια στο μικρό σπορακι!! ❤️❤️❤️❤️ Καλά το σκέφτεσαι πάντως, δώστου λίγο χρόνο παραπάνω..! Το κάθε εμβρυακι έχει το δικό του ρυθμό ανάπτυξης..! Εγώ μαζί σου πάντως ότι και αν αποφασίσεις! 😘😘😘 Τα ultro να συνεχίσεις να τα παίρνεις!! Εννοείτε ότι έχει νόημα!! Αν ήταν το δικό του το μωρό θα σου έλεγα εγώ..!!! Πόσα σου δίνει;;; Να ρωτήσεις μήπως και έναν άλλον γιατρό;;
    • Καλημέρα κοριτσάκι μου!!! Τι ωραία το σπορακι γιγαντώνεται!!! 😍😍😍😍😍😍. Με το καλό υγιέστατο να είναι πάνω από όλα!!! 🙏🙏🙏🙏🙏🙏 Καλά έκανες και πήγες να το δείς! Ούτε εγώ θα άντεχα και για να είμαι απόλυτα ειλικρινής ήθελα να το γράψω κιόλας... Με τα άσχημα γεγονότα των προηγούμενων ημερών επιρρεαστηκα πολύ όσο και αν προσπάθησα να είμαι αισιόδοξη.. και την Παρασκευή που μας πέρασε δεν άντεξα και πήγα να το δω και εγώ μόνο που αυτή τη φορά ήταν ακίνητο και πέρασα αστραπιαία 2 μικρά εγκεφαλικά μέχρι να μου εξηγήσει ο γιατρός ότι το βλέπουμε να κοιμάται και μάλιστα με το δάχτυλο στο στόμα!!! 😅😅😅 Εκεί που είσαι δεν κάνουν την Papp-A μαζί με την αυχενική; Κανονικά λένε πρέπει να γίνεται ταυτόχρονα ή έστω 1-2 μέρες διαφορά για να συμβαδίζουν οι μετρήσεις χρονικά.. 
    • Δυστυχώς εδώ μου είπαν ότι είναι επικίνδυνο να το γυρίσει ο γιατρός.. για να δούμε σε δύο βδομάδες που θα πάμε πώς θα μάστε και θα ξαναρωτήσω..γτ κι εγώ αυτό έχω ακούσει! Ότι υπάρχει τρόπος..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...