Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου-Νο22-Κοιμήσου και παρήγγειλα...


Recommended Posts

α!! ειδα ονειρο οτι γεννησα ενα ομορφο κοριτσακι αλλα δυστυχωσ ηταν πολυ μικρο σε βαροσ 2100 και μπηκε θερμοκοιτιδα ....δεν με αφηνανε να το θηλασω ουτε καν να το ακουμπησω και δεν επερνε γραμμαριο ...τουσ παρακαλουσα να το θηλασω για να παρει κιλα και δεν με αφηνανε .....για να μην εχω προβλημα με το γαλα θηλαζα ενα αλο μωρο και τον μανωλη ....καποια στιγμη που ημουνα μονη στο δωματιο με την θερμοκοιτιδα το πηρα και το θηλασα ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

α και τωρα το θυμηθηκα εψαχνα και σενα Αναστασια να μου πεισ ποσο γεννηθηκε ο Σπυροσ και ποσο καιρο εμεινε μεσα ......

βικη δεν ξερω ποσο γλυκο ηταν ,εμενα δεν μου αρεσε που δεν μπορουσα να το εχω .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρε Αφρο...

ρε συ μηπως εχεις αγχως για το θηλαμσο του δευτερου...

νομιζω πως ανεξαρτητα βαρους αν δεν ειναι πολυ προωρο και δεν εχει προβλημα υγειας η δισπνοια δεν ατ βαζουν θερμοκιτιδα..

Τον Τζεφ τον αφισαν πολυ λιγο, γυρω στις 6 ωρες για να στεθεροποιηθει η αναπνοη του

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

afροδιτη μου ...ειναι ονειρα της εγγυμοσυνης....ειναι γλυκο!

εγω εβλεπα οτι ειχα γεννησει και ξεχναγα το μωρο σε διαφορα μερη..σπιτι , καφε, ταξι, αμαξι

αν ειχα ονειρευτει μοναδες και λοιπα μπορει να ημουν πιο ψυχρενη οταν μας συνεβη!

μια χαρα θα ειναι το μωρακι σου....και μακαρι να ειναι κοριτσακι!

και φυσικα θα τα θηλαζεις και τα 2...χαζος ειναι οΜανωλακης να αφησει το μεμε της μαμας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειχαι μπει και ο δικοσ μου για ταχυπνοια εκασε 4 ωρεσ στο οξυγονο αλλα μετα εβγαλε το γαλα που του δωσανε και τον κρατησανε κιαλο για παρακολουθιση ....ευτυχωσ με προτρεπανε να παω να τον θηλαζω .

οχι ειναι οι γενικεσ τυψεισ που εχω για το δευτερο ,που δεν νιωθω οτι για το πρωτο .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσακι τελιακ την βρικες την αιματολογο σου;;;;

την αδελφη σου μαλλων δε τη χωνευει ο μαθηματικος τι να πω!!!

Σήμερα θα είναι στο ιατρείο και θα της τηλεφωνήσω.

Έχω χαλαρώσει πάντως με αυτο το θέμα! Ό,τι είναι να γίνει θα γίνει.

Η αδελφή μου είναι απλώς χαζή. Ενώ είναι πολύ καλή στα μαθηματικα έχει κόμπλεξ από μαθήτρια και δε γράφει. Να μιλήσει στον καθηγητη δε θέλει, θέλει με την αξία της λέει. Να το ξεπερασει το κόλλημα δε λέει, οπότε τη βλέπω να χανει το πτυχίο για τα μαθηματικά του 1ου εξαμήνου της σχολής! Για ένα μάθημα!!! Είναι για φάπες απλώς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο μικροσ κανει εξωση στα παιχνιδια του απο την σκηνη :lol::lol::lol::lol::lol: εχει μπει μεσα και τα πεταει ολα εξω ....γεμισε παντου το σαλονι παιχνιδια ,δεν μπορει τωρα να βγει απο την σκηνη :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα ρε συ..ο καθηγητης και αυτος πρεπει να ειναι λιγο νουβαρι..αφου ξερει την αξια της τι το παιζει δυσκολος..ας την περασει να τελειωνουμε..απαπαπα

Αφρο ασε..εγω ακομα δεν και ηδη νιοθω πως το δευτερο θα ειναι πιο παραμελλιμενο απο τον Τζεφ

χαχαχαχαχαχχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α και τωρα το θυμηθηκα εψαχνα και σενα Αναστασια να μου πεισ ποσο γεννηθηκε ο Σπυροσ και ποσο καιρο εμεινε μεσα ......

βικη δεν ξερω ποσο γλυκο ηταν ,εμενα δεν μου αρεσε που δεν μπορουσα να το εχω .

ασε παλι καλα που δεν με βρηκες γιατι θα αγχωνοσουν ακομη περισσοτερο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοπέλεςςςςςςς!!!!!!!!!Τι κάνετε;;;;Εγώ χθες είχα τρελή κούραση, όλη μέρα σερνόμουν.....Δεν ξέρω, πολλή δουλειά... :(:(:(:( Και ΣΚ θα έχουμε και καθαριοτητα του καινούριου σπιτιού...Βέβαια, έχω κανονίσει και τις δύο μέρες Φιλιππινεζούλα...

Κορίτσια εγώ από ρούχα δύσκολα αποχωρίζομαι...Έχω ρούχα από τότε που ήμουν 57 κιλά, όλα πανάκριβα και αρνούμαι να τα δώσω...Ζω με το όνειρο ότι κάποια μέρα θα ξαναμπώ στα αγαπημένα μου ρουχαλάκια... :oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Ερη τι γράφαμε;;;;;Εγώ θυμάμαι ότι περίμενα πως και πως τις περιγραφές σας από εσένα, την Ειρήνη, τη Χρύσα, τη Νατασα, τη Θούλη, τη Γιώτα... :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Τώρα περιμένω και τις δεύτερες περιγραφές από Νατάσα και Θου..Και φυσικά από Παναγιώτα...Και μετά θα σας πω εγώ τη δική μου.... ;););)

Καλά ρε πόντιες όλες σας...Πως τραβάγατε με τη βελόνα;;;;;; :shock::shock::shock::shock: :shock:

Άρτζι ακόμα είναι αρρωστούλης ο Λουκάκος;;;;;;;Περαστικούλια σας!!!!!!!!!

Αφρο καλά αποτελέσματα με την αυχενική...Περιμένουμε νέα!!! :D:D:D:D

Αναστασία μου πολύ χαίρομαι για την εξέλιξη του Σπυράκου!!!!!!!!!!Μπραβο του!!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Φιλιά σε όλες σας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α γωγω τα καλα και ακριβα δεν τα δινω...

τα κραταω προικα στις κορες και τις εγγονες μου ..να μην εχουν vintage κομματια..

το ιδιο και τσαντες και "καλα" παπουτισα αλλα και κοσμηματα και μπιζου.

Επειδη ομως η νουλαπα μου δεν αποτελειτε μονο απο καλοραμενα και ποιοτητα ρουχα...ξεφορτονομαι πολλα..γιατι πνηγομαι δεν μπορω...μου αρεσει το αφαιρετικο στιλ σε ολα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα κοριτσάκια μου! :D

Τι κάνετε; Ελπίζω να μην έχασα κάτι συνταρακτικό, έμπαινα αυτές τις μέρες και προσπαθούσα να σας παρακολουθήσω, αλλά μου ήταν αδύνατο. Έχω φοβερό πονοκέφαλο και το laptop τον επιδεινώνει, επίσης κουράζονται πολύ τα μάτια μου και ψιλοζαλίζομαι. Επίσης, συνεχίζω να τρώω τον άμπακο, αλλά ανακατεύομαι συνέχεια! :? Τέλεια δηλαδή!!! :lol:

Και ξέχασα να ρωτήσω το γιατρό το πιο σημαντικό... Κανά παυσίπονο επιτρέπεται ή όχι;

Κι άλλη ερώτηση; Στις πόσες εβδομάδες κάνατε/θα κάνετε αυχενική;

Ελπίζω να είστε όλες καλά! :YMHUG:

Αργυρούλα, σ' έχω πολύ στο νου μου... :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιτσάκι μου έχουν αρχίσει τα συμπτώματα ε;;;;;; :?:?:?:?:?

Λοιπόν, αυχενική εγώ έκανα στη 12η εβδομάδα....

Όσο για παυσίπονα, ο γιατρός μου επιτρέπει ντεπόν.... ;););)

Χρύσα καλά εννοείται ότι σαβούρες ρούχα δίνω κι εγώ που και που....Τώρα που έκανα ένα ξεκαθάρισμα όταν μάζευα καλοκαιρινά, τα μάζεψα και τα έστειλα στη μάνα μου να τα βάλει στη σοφίτα της που έχει χώρο.... :oops::oops::oops::oops: Είμαι πολύ μίζερη;;;;;;;;; :oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τρεληηη!!!

Ενα θα σου πω..η συχορεμενη η θεια μου που ηταν σαβουρομαζωχτρα απo τις λιγες οταν πεθανε η κορη της καθαριζε το σπιτι απο τα πραγματα της επι 2 ευδομαδες..και επειδη η εξαδελφη μου ειναι λιγο βλαμενο τα πεταξε ολα..και η θει αμου εκτος απο σαβουρομαζωχτρα ειχε και πολυ ωραια και καλα πραγματα...οποτ εκανονησε..ποις θα την καθαριζει την σοφιτα εν καιρο..

Κουμπαρουλα καλη δυναμη.....περαστικες να ειναι και φιλακι απολλα πολλα πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε δεν είμαι σαβουρομαζώχτρα..... :cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Του άντρα μου ρούχα και διάφορα τα του σπιτιού, τα πετάω στα σκουπίδια..Ούτε καν τα δίνω....όμως τα δικά μου τα λυπάμαι να τα πετάξω......Επειδή έχω φοβερό γούστο, όλα μου υα ρούχα είναι διαχρονικά και τέλεια.....Γιατί να τα πετάξω;;;;;;; :roll::roll::roll::roll::roll: Εεεεεεεεεε;;;;Μου λες;;;;;;;; :?:?:?:?:? Μπορεί κάποτε να αδυνατίσω και να μου κάνουν...Να πάνε χαμένα......;;;;;; :?:?:?:?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι ρε τρελη..να σε δω εσενα στα 50 με μινι φουστα και μποτα βινιλ πανω απο το γονατο..θα πεθανωωωωωωω!!!!!!!!

χαχαχα

παντως ολοι μας εχουμε ρουχα που θα μεινουν για χρονια..καλα κομματια καλοραμενα και στιλατα..αυτα κανεις δε τα δινει..ειναι αμαρτια..εγω εχω ρουχα της μαμα μου που τα φοραω με μερικες παρεμβολες..

ενα φορεμα μπαλουν, μια μπλουζα στιλ κιμονο, μια φουστα σε φραμ,μη Α, δυο αερατα φορεματα- εβγαλα τις βατες- και φορεμα τυγρε με μανηκια νυχτεριδα- και απο αυτο εβγαλα τις βατες και το στενεψα λιγακι..το κοντινα και το φοραω με παντελονι σαν μπλουζα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

argi 3 μηνες χιονι?

τελεια πρεπει να ειναι!

Ποσο δικιο εχεις με τα καλλυντικα....αλλα στα μαγαζια τα ανανεωνουν αραγε?

χάλια είναι, όχι τέλεια....τον πρώτο καιρό μας άρεσε μετά όμως!!!!! και να φανταστείς ότι εδώ καθαρίζουν αμέσως τους δρόμους και δεν έχει λάσπες, όπως Ελλάδα, ωστόσο όλοι το βαρέθηκαν!!!!

Αυτό με τα καλλυντικά μου το είπε μια φίλη μας αισθητικός που δούλευε σε ένα πολυκατάστημα στο τμήμα καλλυντικών και μας είπε ότι εκεί μετά τον χρόνο τα πετάνε όλα!!!!!

Παρεπιπτόντως τα γραμματόσημα δεν έχουν μεγάλη αξία!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια, μπαίνω και σας διαβάζω μη νομίζετε!

Αργυρώ μου έλεγα να το σηκώσω up το θέμα της γεννας μου στα γενέθλια.

Πάντως παρατηρησα ότι τότε δεν ήμασατν συμπεθέρες χαχα!

Επειδή εγώ δεν εμπαινα πριν αλλάξει ο σερβερ του μαμμυ, τα θέματα μου ειναι πολύ παλιά.. Βρηκα και ενα που ειχες ανοιξει εσυ Αργυρώ μου τον Μαιο του 2009 για τον Λουκάκο http://www.mammyland.com/forum/10/5008

Εχω πολύ δουλειά και στο σπίτι και στην δουλειά και έχουν μαζευτεί και συνταγές να σηκώσω..

θα τα πουμε μετά φιλάκιααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ερη αμα θες σου στελνω την συνταγη για το θεικο μου τσιζ κεικ...ειναι ευκολο και γρηγορο και νοστιμο..χιχιχιχι

Παντως εγω που περασα τα παιδικα μου χρονια σε μερος που χιονιζε ολο τον χειμωνα θα σας πω πως δεν το βαριομουν..και χαλαρα ξαναπηγαινα αλλα ειπαμε εγω ειμαι του κρυου..λατρευω φθηνοπορο και χειμωνα..λατρευω τα χειμωνιατικα ρουχα..αλλα μισω τα καλτσον.

ο αντρας μου εχει γραμματοσυμα απο το 1970 ελληνικα κουβανεζικα ρωσσικα τσεχικα, εγω τωρα με την δουλεια μαζευω απο'ολο τον κοσμο.

Φανταζομαι πως σε καμια 50αρια χρονια η συλλογη αυτη θα εχει καποια αξια εστω ιστορικη και να την εκμεταλλευτει με καποιον τροπο ο Χ..εξαλλου οι πιο πολλες χωρες εχουν σταματησει την εκδωση γραμματοσυμων κυριως για την εμπορικη αλληλογραφια που ειναι και η πιο διαδεδομενη πλεων..δυστιχως το 90& των διακινουμενων φακελων- οχι δεματων- ειναι διαφυμιστικα και λογαριασμοι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το θέλω το cheese cake Χρυσα μου αμεεεεεεεεεεεε!

Ρε μάζευε και ας ειναι και ρογες που λέει και ο λαός. Ιστορική σημασία θα έχουν σίγουρα!

Αχ ενα fuckin φρικασέ κοτόπουλο γράφω να σηκώσω, έχω άλλες 6-7 σίγουρα που περιμένουν και μενα το μυαλό μου ειναι σε σαααααςςςςςςςςς :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ενα fuckin φρικασέ κοτόπουλο γράφω να σηκώσω, έχω άλλες 6-7 σίγουρα που περιμένουν και μενα το μυαλό μου ειναι σε σαααααςςςςςςςςς :x

φρικασέ κοτόπουλο είχε ο Λουκάς σήμερα στο σχολείο με ρυζάκι και σαλάτα, μου τρέξανε τα σάλια!!, αλλά πήγα και τον πήρα λίγο πριν το φαγητό γιατί παραπονέθηκε ότι δεν αισθανόταν καλά!!! δεν ξέρω αν ήταν αλήθεια, πάντως είναι πολύ αδύναμος!!!!

.. Βρηκα και ενα που ειχες ανοιξει εσυ Αργυρώ μου τον Μαιο του 2009 για τον Λουκάκο http://www.mammyland.com/forum/10/5008

πού το ξέθαψες αυτό καλέ?! :o είναι αλήθεια ότι δεν ανοίγω ποστς!!! και τότε είχα ανησυχήσει πάρα πολύ! ένα χρόνο μετά, λοιπόν, και ζυζίγει μόνο 1 κιλό επιπλέον!!! :o:o:o

ο αντρας μου εχει γραμματοσυμα απο το 1970 ελληνικα κουβανεζικα ρωσσικα τσεχικα, εγω τωρα με την δουλεια μαζευω απο'ολο τον κοσμο.

ο άντρας μου έχει του παππού του, μιλάμε για πριν το 1940!!!!, του τα έδωσε ο μπαμπάς του, τα έχουμε στο υπόγειο, κοιτάξαμε στο διαδύκτιο την χρηματική αξία και είναι πολύ μικρή!!!

πιστεύω ότι αυτές οι συλλογές απλά υποχρεώνουν κάποιους να τις κρατήσουν, ακόμη και αν δεν τις θέλουν!!!

τα καλσόν και μένα δεν μου αρέσουν, όταν ήμουν Ελλάδα, φορούσα μόνο φούστες και φορέματα και ποτέ καλσόν, παρά κάλτσε με καλτσοδέτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα σας...τι κανετε???????????εδω βροχερος ο καιρος..

τελεια..αλλα νυσταζω...ειχα πολλη δουλεια το πρωι..σε λιγο τελειωνω κ μετα καθισιο..

καλα ρε τρελες κρατατε ρουχα σας??????????για τα παιδια σας?εγω η τα δινω η τα φοραω..ειμαι πολλη του πεταγματος..δε θελω πολλα πραματα σπιτι μου..κ αν το δειτε το νιωθω τοοοοσο μπουκωμενο..αλλα ειναι μικρο τι να πρωτοχωρεσει..

σας φιλω προς το παρον.. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • @Benar ΠΗΤ 1/8 Κοριτσάκι 🩷 @Demy93 ΠΗΤ 3/8 Αγοράκι 🩵 @Fighter ΠΗΤ 6/8 Κοριτσάκι 🩷 @Gioher ΠΗΤ 7/8 Αγοράκι🩵 Κοριτσάκι 🩷 @μαμά12345 ΠΗΤ 10/8 Αγοράκι 🩵 @Mommyel ΠΗΤ 12/8 Αγοράκι 🩵 @ΜΑΡΘΑΑ_61 ΠΗΤ 13/8 Αγοράκι 🩵 @nanouko ΠΗΤ 14/8 Αγοράκι 🩵 @Christine Pilates ΠΗΤ 20/8 Αγοράκι🩵 @Χρύσακι ΠΗΤ 22/8 Κοριτσάκι 🩷 @Katiana1987 ΠΗΤ 23/8 Κοριτσάκι 🩷 @Elk ΠΗΤ 23/8 Κοριτσάκι 🩷 @Barbiee ΠΗΤ 27/8 Αγοράκι 🩵 @katerinayia ΠΗΤ 28/8 Κοριτσάκι 🩷 @maroo8 ΠΗΤ 29/8 Αγοράκι 🩵 @Magda zi ΠΗΤ 31/8 Αγοράκι 🩵 @Christi.D. ΠΗΤ 31/8 Αγοράκι 🩵
    • Καλημέρα κορίτσια παιζουν πολλά που δεν γνωρίζουμε είναι η αληθεια μπορεί να είναι ρίσκο να μπουν στην διαδικασία να το γυρίσουν πάντως κορίτσι μου έχεις χρόνο μπροστά σου ώστε να πάρει θέση ακόμα ντουμπες κάνουν μέσα 😊 Θα το δείτε σιγά σιγά στην πορεία 
    • Λυπάμαι πολύ για την εξέλιξη κοριτσάκι μου. Ξέρω ότι τώρα ότι κ να σου πούμε δε θα βοηθήσει αλλά ο καιρός είναι γιατρός!! Δυστυχώς οι περισσότερες το έχουμε περάσει τουλάχιστον μια φορά. Προσωπικά θεωρώ πως δεν υπάρχει λόγος για εξετάσεις από τώρα. Οι γιατροί το θεωρούν τυχαίο γεγονός. Κρατα το σημαντικό ότι σύλληψη έγινε άρα είστε γόνιμοι κ πολύ απ ότι κατάλαβα αφού πιάσατε κατευθείαν κ όταν είσαι έτοιμη θα προσπαθήσετε ξανά κ θα έρθει το ουράνιο τόξο σας!!🙏🏻🙏🏻🌈🌈❤️❤️
    • Θα πάω σήμερα... δε ξέρω τι είναι καλύτερο.. να περιμένω να αδιαθετησω η να με καθαρίσει? Φοβάμαι γενικά αλλά δεν έχω άλλη επιλογή... επίσης πρέπει να σκεφτώ από δω κ πέρα τι να κάνουμε...να αρχίσουμε προληπτικά εξετάσεις? Να κάνουμε καρυοτυπο ζευγους να δούμε τι γίνεται??? Μπορεί να γίνεται αμέσως σύλληψη κι να μην προσπαθήσαμε καθόλου αλλά σημασία έχει να κρατηθεί κ όχι να υπάρχει αυτό το άγχος και η ταλαιπωρία....! 
    • Κοριτσάκι μου!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Τι χαρά είναι αυτή!!! Αχχ Μπράβο!!! Όχι να σου πω ότι στα έλεγα αλλά είδες ότι δεν πρέπει να χάνεις την πίστη στο σπορακι σου!;!;! Δεν ήθελα να επιμείνω τις προάλλες γιατί καμιά φορά και το ένστικτο είναι ισχυρό και εγώ στη θέση σου δεν θα άκουγα κανέναν.. Δεν σου λέω να χαρείς, λογικό να κρατάμε μικρό καλάθι, απλά σου λέω να έχεις πίστη στο σπορακι και να μην το καταδικάζεις, η φύση είναι απρόβλεπτη και θαυμαστή και όσο και να προσπαθούμε να την βάλουμε σε κουτάκια και σε βιβλιογραφίες και να προσπαθήσουμε να την εξηγήσουμε ακόμα και οι γιατροί παραδέχονται ότι δεν μπορούν να τα εξηγήσουν όλα!! Πέρσι στην εγκυμοσύνη είδα έμβρυο με χοριακη 500, άκουσα καρδούλα με χοριακη 900!!! Σκέψου ότι βάση βιβλιογραφίας συνήθως μεταξύ 5680-13660mIU/ml εμφανίζεται ο αμνιακος σάκκος και μεταξύ 11230-25640mIU/ml εμφανίζεται ο καρδιακός χτύπος..! Δεν υπήρχε καμία απολύτως λογική εξήγηση!! Και όμως αυτό μέχρι και τη 12η εβδομάδα αναπτυσσόταν κανονικά!! Άσχετα που μετά σταμάτησε η καρδούλα του για άλλο λόγο.. σε άλλες γυναίκες που διάβαζα τότε παρόμοιες περιπτώσεις είχαν κρατήσει τα μωράκια τους υγιέστατα! Κάποια πράγματα δεν μπορεί να τα εξηγήσει η επιστήμη και το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι να μην χάνουμε τη πίστη μας και να κάνουμε υπομονή.. ότι είναι να γίνει θα γίνει άλλωστε και θα το αντιμετωπίσουμε όταν έρθει..! Μέχρι τότε συνέχισε να πιστεύεις στο θαύμα που συντελείται μέσα σου και μακάρι Παναγίτσα μου να πάνε όλα κατ'ευχήν!!! 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏 Άντλησε δύναμη από τα παιδάκια σου και στείλε θετική σκέψη και ενέργεια στο μικρό σπορακι!! ❤️❤️❤️❤️ Καλά το σκέφτεσαι πάντως, δώστου λίγο χρόνο παραπάνω..! Το κάθε εμβρυακι έχει το δικό του ρυθμό ανάπτυξης..! Εγώ μαζί σου πάντως ότι και αν αποφασίσεις! 😘😘😘 Τα ultro να συνεχίσεις να τα παίρνεις!! Εννοείτε ότι έχει νόημα!! Αν ήταν το δικό του το μωρό θα σου έλεγα εγώ..!!! Πόσα σου δίνει;;; Να ρωτήσεις μήπως και έναν άλλον γιατρό;;
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...