Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματικη ποιες ξεκινησαμε παρεουλα?? Νο9


Recommended Posts

Παπιτσα μου μην αγχωνεσαι μια χαρα θα ναι το μωρο σοας!!!!!!Ξερω δυσκολο αλλα προσπαθησε γιατι ετσι κανεις κακο κ στο μπεμπε!!!!!!

Κοριτσακι κοντευουν οι μερες γλυκεια μου!!!Πως εισαι??

Εγω καλα ειμαι αυριο θα παμε να δουμε κ παλι το σπορι μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 842
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

katerinaki m kala eimai!

tin Tetarti einai i megali mera gia mena!

4 meroules meinane:)

i simerini den logariazetai, e?:)

makari THEE M, PANAGITSA M, AGIA EIRINI CHRUSOVALANTOU M na exoume oses perimenoume gia apotelesmata, na nai thetika ta nea!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NA MAI KAI GWWWW!!!! MIA MERA SAS AFHSA KAI VLEPW KAKES SKEPSEIS!!!! LIPOOOON........ SE TETOIES PERIPTWSEIS H THETIKH SKEPSH KAI ENERGEIA PEZEI SHMANTIKO ROLO!!! GIA TO KALO SAS ESAS KAI GIA TA SPORAKIA SAS NA XETE EMPISTOSYNH STON THEO!! EGW TOU EXW EMPISTOSYNH KAI GIA TO AGORAKI MOU POU EINAI 11 XRONWN KAI OTAN DEN EINAI MAZI MOU TO PROSEXEI KAI SIGOURA OTAN EXASA 2 MWRAKIA PALI KATALAVA PWS ETSI EPREPE NA GINEI!!! EMPISTOSYNH KAIOLA THA PANE KALA!!! MAS AKOUEI!!! KONSTANTINA MOU EGW THN ALLH VDOMADA ARXIZW KAI MALLON GENARH ME THN VOHTHEIA TOU THEOU THA KANW THN PRWTH MOU EXWSWMATIKH!!!! MHN TO PSAXNEIS TO LATHOS KOUKLA MOU O KATHENAS THA SOU PEI TA EPISTIMONIKA TOU!!! OI GIATROI ETSI KANOUN!!! TA PAGWTINIA SOU SIGOURA THA NAI TA TYXERA SOU!!! KORITSAKI MOUUUUUUUUU.......... LIGES MERES MEINANE MATIA MOU GLYKAAAA ETOIMASOU KI ERXOMAI MONO ESENA SKEFTOMAIIIIIIIIII XEXEXEXEXEXX

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου,

girl κοντεύεις ματάκια να μάθεις τα ευχάριστα, το εύχομαι με όλη μου τη καρδούλα, διάβαζα τις σελίδες διάβαζα .....κάπου έχω μπερδευτεί γιατί είναι πολλά.

Θέλω να δώσω τα φιλιά μου στο Ευακι μου και τη Βασούλα και να τους υπενθυμίσω πως όση ταλαιπωρία και αν εχουν υποστέι στο τέλος θα διακιωθούν. Αχ Ευακι μου και νόμιζα ότι μόνο εγω πιέζω τον εαυτό μου.....

papitsa το έχω διαβασει πολλές φορές αυτο για το σάκο κ δεν θυμάμαι ποτέ να δημιούργησε πρόβλημα, σταδιακά αναπτύχθηκε κ πήγαν όλα καλά...έτσι να σκέφτεσαι γιατί έτσι είναι.....

Αννούλα ξεκίνα τωρα και όλα καλά θα πάνε βρε, και τώρα νωρίς είναι...

Σας φιλώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το ξέρω βρε κορίτσια ότι δεν πρέπει να ανησυχώ αλλά από την άλλη δεν μπορώ να μην πάει το μυαλό μου στο κακό.

NA MHN PAEI NA MHN PAEI ............. MONO THETIKA EIPAME SKEFTOMASTE!!!!! PAPITSA MOU PROSEFXOULLA KAI EMPISTOSYNH STON THEO!!!!!!! EFTASES MEXRI EDW VLEPEIS OTI SOU DINEI ENDIXEIS XARAS KAI SY STENAXWRIESE?????? OXIIIIIIII!!!!!!! NA SKEFTESE OTI TO SPORAKI SOU EINAI DYNATO KAI OTI AKOMA EINAI LIGO MIKROULLI KAI DEN FENETE :P KAI GW TO XA AFTO STON GIO MOU KAI TELIKA HTAN POLY PSHLOS KAI 3,950 POU GENNITHIKE!!!!!! KATALAVES????? ESY NA SAI DYNATH KI AFTO THA SE NIWSEI KAI THA NAI KI AFTO!!!!!! :D:P:D:P:D:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mem με το καλο να ξεκινήσεις και να κάνεις ενα μωράκι σαν αυτο στο προφίλ σου, λαχταριστό , λαχταριστό.

OOOOOO NIKOLAKI MOU SE EFXARISTW POLYYY!!!!! SYZHTOUSAME PSES ME TON ANTRA MOU KAI DEN MILHSAME KATHOLOU GIA APOTYXIA KAI XARHKA!!!! EIMASTE TOSO XAROUMENOI POU THA PROSPATHISOUME POU OTI KAI NA GINEI EMEIS THA KANOUME MWRAKIIIII!!! DYSKOLO AFTO STHN EIKONA GIATI LIGO TA MATIA DIAFEROUN APO TA DIKA MAS :lol::lol: EXTOS AN DEXONTE PARAGGELIES EN XERW!! XEXEXEXEX EGW OTI MOU POUN THA KANW KAI ME TA PISTEVW MOU STON THEO KAI ............. :D KORITSIA PIGA GIA EXOMOLOGHSEI KAI O PNEVMATIKOS MOU EDW KAI 18 XRONIA MOU EDWSE THN EFXH TOU KAI MOU EIPE APLA NA MHN PETAXW MWRAKIA OUTE NA AFHSW STHN KATAPSHXH KAI OLA THA PANE KALA !!!! KATA TA ALLA O THEOS THA MAS VOITHISEI!!! TO XATE APORIA PALIA GI AFTO SAS TO LEW!!! DEN EINAI AMARTIA!!!! APLA NA MHN PETAME TA GONIMOPOIHMENA EVRIAKIA!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέεεεεεραααα!!!!

anna k. εμένα, μετά από αποτυχημένη σπερματέγχυση, με έβαλε ο γιατρός μου κι έκανα όλο το πακέτο της θρομβοφιλίας κι ένα άλλο ολόκληρο κατεβατό εξετάσεων.Μου βρήκαν θρομβοφιλία και για αυτό από την ημέρα της εμβρυομεταφοράς και μετά έκανα αντιπηκτικές ενεσούλες. Βέβαια η 1η μου εξωσωματική δεν πέτυχε (αν και είχα κάνει και θεραπεία ανοσοσφαιρίνης-γιατί και καλά έπρεπε να ελαχιστοποιήσω τα ΝΚ μου αν και ήταν εντός ΦΤ. Anyway, αυτό είναι αλλού παπά τροπάριο). Κοριτσάκι μου όλα καλά θα πάνε και μην μου ανησυχείς καθόλου!!!!!

girl84, σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου μία τεράαααααστια χοριακή!!!!! Η Τετάρτη είναι πολύ κοντά....και περιμένουμε τα νέα σου με ανυπομονησία!!!!

...katerina... σε ευχαριστώ και πάλι για την βοήθειά σου. Έκλεισα ραντεβού με τον αιματολόγο Ν0δ@ρ0... Είμαι πολύ περίεργη να ακούσω την άποψή του για τα ΝΚ, αν και βαθιά μέσα μου πιστεύω ότι θα με κατσαδιάσει για το γεγονός ότι τα ΝΚ μου ήταν εντός ΦΤ κι εγώ έκανα θεραπεία σφαιρίνης...

Γενικά, διανύω μία περίοδο ανασυγκρότησης, ηρεμίας όμως και ανυπομονησίας θα έλεγα μέχρι την επόμενη μου προσπάθεια με τα παγωτίνια μου.

Καλημέρα και πάλι κοριτσάκια μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααα καλημερα!!!! Αν χιονιζει στα μερη σας μην μου το πειτε γιατι θα ζουλεψω!!!!!

Καλα ειστε???

Κατι διαβασα για εξετασεις θρομβοφιλιας Κατερινιω? τι σου εκαναν στο Αρεταιειο??????????

Θα παω μεσα στην εβδομαδα κι εγω.

τα ΝΚ συμπεριλαμβαονται στις εξετασεις θρομβοφιλιας????

Καλημερα Κων/να!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ανεκδοτο ημερας....

Ένα αντρόγυνο πάει στο κρεβάτι. Εκείνος πολύ ανήσυχος, γυρνάει από εδώ γυρνάει από εκεί δεν του κόλλαγε ύπνος με τίποτα.

Σε μια φάση αρχίζει να χαϊδεύει το πόδι της γυναίκας του λίγο παραπάνω και λίγο παραπάνω, ώσπου γυρνάει η γυναικα του και του λέει.

- Με συγχωρείς, αγάπη μου, αλλά αύριο έχω ένα ραντεβού στον γυναικολόγο και μου έχει απαγορεύσει αυστηρά το σεξ!

Τι να κάνει ο κακομοίρης γυρνάει από την άλλη πλευρά και προσπαθεί να κοιμηθεί. Μετά από κάνα τέταρτο αφού είδε ότι δεν μπορού� �ε να ηρεμήσει γυρνάει και λέει στη γυναικα του:

- Να σου πω... Αύριο έχεις και με τον οδοντίατρο ραντεβού;...

:lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ανεκδοτο ημερας....

Ένα αντρόγυνο πάει στο κρεβάτι. Εκείνος πολύ ανήσυχος, γυρνάει από εδώ γυρνάει από εκεί δεν του κόλλαγε ύπνος με τίποτα.

Σε μια φάση αρχίζει να χαϊδεύει το πόδι της γυναίκας του λίγο παραπάνω και λίγο παραπάνω, ώσπου γυρνάει η γυναικα του και του λέει.

- Με συγχωρείς, αγάπη μου, αλλά αύριο έχω ένα ραντεβού στον γυναικολόγο και μου έχει απαγορεύσει αυστηρά το σεξ!

Τι να κάνει ο κακομοίρης γυρνάει από την άλλη πλευρά και προσπαθεί να κοιμηθεί. Μετά από κάνα τέταρτο αφού είδε ότι δεν μπορού� �ε να ηρεμήσει γυρνάει και λέει στη γυναικα του:

- Να σου πω... Αύριο έχεις και με τον οδοντίατρο ραντεβού;...

:lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: TELEIOOOOOOOO!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααα καλημερα!!!! Αν χιονιζει στα μερη σας μην μου το πειτε γιατι θα ζουλεψω!!!!!

Καλα ειστε???

Κατι διαβασα για εξετασεις θρομβοφιλιας Κατερινιω? τι σου εκαναν στο Αρεταιειο??????????

Θα παω μεσα στην εβδομαδα κι εγω.

τα ΝΚ συμπεριλαμβαονται στις εξετασεις θρομβοφιλιας????

Καλημερα Κων/να!!!!!!

Στο Αρεταιειο θα σου παρουν ιστορικο ,αιμα και θα σου κανει τις αναλογες εξετασεις..κανεις ηπαρινη τωρα??

Υπομονη να χεις μοναχα γιατι την πρωτη φορα περιμενεις παντα κανα διωρο!!!!Παρε τηλ πρωτα 2107286259..

Τα ΝΚ νομιζω δεν υπαρχει λογος να τα κανεις τωρα..οχι δεν ειναι μεσα στο πακετο τις θρομβοφιλιας!!

Εγω να ξερεις πληρωσα 550 ευρω για τη θρομβοφιλια!!!!!!!!!Τα γραφεις ομως στο ικα μετα και κατι παιρνεις πισω μετα απο ενσταση!!

Υπομονηηηηηηη!!!!

Μεμ μου να σαι καλα!!!καλα σιγουρα θα σου πει οτι κακως εκανες σφαιρινη..με φτ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ κορίτσια, οι ευχές σας μου δίνουν κουράγιο και ειδικά όσες μου αναφέρετε ότι είχατε παρόμοια περιστατικά και εν τέλει όλα πήγαν καλά. Απλώς μου κόπηκαν λίγο τα πόδια από τη στιγμή που ο γιατρός εξέφρασε αυτό τον προβληματισμό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ κορίτσια, οι ευχές σας μου δίνουν κουράγιο και ειδικά όσες μου αναφέρετε ότι είχατε παρόμοια περιστατικά και εν τέλει όλα πήγαν καλά. Απλώς μου κόπηκαν λίγο τα πόδια από τη στιγμή που ο γιατρός εξέφρασε αυτό τον προβληματισμό.

NOMIZW O GIATROS SOU KALYTERA NA SKEFTETAI KAI NA MHN TA LEEI AN DEN XREIAZETE PAPITSA MOU!!!! THA SOUN KAI SY PIO HREMH TWRA :P EMENA O GIATROS MOU DEN MOU LEEI KATI XWRIS NA TO PSAXEI ME LEPTOMEREIA!!!!! ETSI EINAI!!! DEN AXWNOUME THN KOPELLA SE AFTO TO STADIO GIATI EIPAME NA SKEFTOUME FWNAXTAAA!! THYMWSA ALLA THA SE HREMISOUME POU THA PAEI :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το ξέρω, το παραδέχτηκε και ο ίδιος ότί έσφαλλε. Ο άντρας μου μάλιστα τον ψιλομάλωσε, γιατί εξ αρχής του έχει πει πως αν διαπιστώνει κάτι παράξενο, να μην μου το λέει, ειδικά σε αυτό το πρώιμο στάδιο.

Από τη στιγμή πάντως που εξακολουθώ να έχω αναγούλες, να μην πονάω και να μην έχω ενδείξεις αιμορραγίας, θέλω να πιστέυω ότι όλα πάνε καλά.

Απλώς το σποράκι μου έπρεπε να είναι λίγο μεγαλούτσικο ακόμα :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το ξέρω, το παραδέχτηκε και ο ίδιος ότί έσφαλλε. Ο άντρας μου μάλιστα τον ψιλομάλωσε, γιατί εξ αρχής του έχει πει πως αν διαπιστώνει κάτι παράξενο, να μην μου το λέει, ειδικά σε αυτό το πρώιμο στάδιο.

Από τη στιγμή πάντως που εξακολουθώ να έχω αναγούλες, να μην πονάω και να μην έχω ενδείξεις αιμορραγίας, θέλω να πιστέυω ότι όλα πάνε καλά.

Απλώς το σποράκι μου έπρεπε να είναι λίγο μεγαλούτσικο ακόμα :(

THA SOU KANEI EKPLHXH VRE KORITSAKI MOU GLUKO!!!!!!!!! MILA TOU NA IREMISEI KAI AFTO!!!! THA TO ANYSIXISEIS ADIKA!!!!TO MIKRO MOU!!!! XEXEXXEXEEX TI GLYKO NA VLEPEIS THN MANA NA AGAPA TO SPORAKI THS!!!!!! :D:D:D:D OLA THA PANE KALA!!! SOU LEEI EIMAI EDW ESTW KI AN DEN ME VLEPEIS!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

papitsa θα σε μαλωσω.τι απαισιοδοξια σε επιασε?δε τους ξερεις τους γιατρους?το μωρακι σου ειναι μια χαρα κ μεγαλωνει τσουκου τσουκου.για ηρεμησε κ μη το στενοχωρεις.απλα θελει να σου κανει μεγαλυτερη εκπληξη.αφου η χοριακη σου ανεβαινει ολα πανε καλα.κ μενα πολλες γνωστες μου το επαθαν αλλα ολα πηγαν καλα.ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΚΑΝΑ ΤΗ 3Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΣΗΜΕΡΑ [color999 :shock::D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D =#FF0000]

ρωτησα κ τη μικροβιολογο για τις κλεξαν.αν πειραζει που τις παιρνω προληπτικα κ μου απαντησε πως μονο καλο κανουν στην εγκυμοσυνη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω πολυ κατερινακι!!! Κατι ειπες οτι στο Αρεταιειο δεν ηταν σωστα τα αποτελεσματα ή χαζομαρες καταλαβα?????

Οχι ισα ισα κανει υπερ πληρη ελεγχο!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια λετε να εχω διδυμα?με 999 χοριακη 16η μερα απ την εμβρυομεταφορα παιζει?η πρεπει να ναι πιο υψηλη?επισης εχετε γνωση αν με τις ηπαρινες κανει να κανεις επισκληριδιο?δηλ να κανεις καισαρικη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβοοοοοοοο ΑΝΝΑΑΑΑΑΑΑ!!!! ΤΕΛΕΙΑ!!!! 16η μερα ε????Μπορει να ειναι και δυο! Θα δεις συντομα...ποτε πας για υπερηχο?σε μια εβδομαδα? ΚΑΤΣΕ βρε που πηγες και στην γεννα εσυ???? :lol:

Απαγορευεται η επισκληριδιος οτνα παιρνεις ηπαρινες και θα γεννησεις κατω απο μια ελια!!!!! ααααχαχαχαχα

:lol: πλακα κανω...εν ξερω καθολου!!!!

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ευχαριστω πολυ...εχω κλεισει ραντεβου στον κ. Οικονομου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:roll: ξερω ξερω προτρεχω.αλλα χτες κοριτσια περασα μια μερα γεματη αγχος.συνειδητοποιησα οτι ημουν η μοναδικη που δεν επαιρνε αντιπηκτικα(πηρα τηλ ολες τις γνωστες μου που καναμε μαζι εξωσωματικη κ ολες εστω το σαλοσπιρ το επαιρναν)κ εγω τιποτα!ειδα κ επαθα μεχρι να συνεννοηθω με το γιατρο. :evil: κ τελικα μου ειπε να κανω ηπαρινες.με το που εκανα ομως τη κλεξαν μ επιασε ανασφαλεια μηπως ειμαι υπερβολικη. :? κατεβασα οτι βρηκα στο ιντερνετ,πηρα κ κανα 2 γιατρους τηλ.ολοι μου ειπαν το ιδιο.το να κανω τις κλεξαν μονο καλο κανει,αλλα οτι αφου δεν ειχα 3 και ανω αποβολες ειναι παραπανω απο υπερβολικο να κανω εξεταση θρομβοφιλιας.σημερα ηρεμησα λιγο(λιγο,οχι πολυ).την αλλη βδομαδα παω για υπερηχο ναι.θα το δει μονο η θα ακουσει κ καρδια?δε ξερω.συγνωμη που σας πρηζω ρε κοριτσια.αλλα καταλαβαινετε το αγχος ειναι μεγαλο.κ παρολο που ξερω οτι πρεπει να το μετριασω ,με τη 1η ευκαιρια ξεπετιεται το ατιμοοοοοοοο. :mrgreen:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπεραααααααααα!!!!

Παπιτσα μην ανησυχεις γλυκια μου και αγχωνεις και το μπεμπε σου!Ολα καλα θα πανε!Σου θυμιζω οτι κι εγω οταν ακουσαμε καρδουλες η μια δεν ακουγοταν και μου ειπαν σιγουρα οτι θα παλινδρομησει.Τελικα και τα δυο ζουζουνακια μας ειναι μια χαρα.

Αννουλα ετοιμασου για τα διδυμακια σου!!!!!!!!16η μερα η δικη μου ηταν 998!!!Με το καλο κουκλιτσα μου!

Οι υπολοιπες εγκυουλες τι κανετε?Κοριτσακι μας 4 κ σημερα γλυκια μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...