Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματικη ποιες ξεκινησαμε παρεουλα?? Νο9


Recommended Posts

καλε απαντησα πριν κανα διωρο και που ειναι ηα απαντηση μουυυυυυυ??????

λετε να μην πατησα υποβολη?

μαλλον ε????

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ λοιπον και παλιιιιιιιιιιι για τις ομορφες ευχες σας!!!!

στην candybaby ευχομαι καλη ανοδο χοριακης και ολα με το καλο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 842
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ζαχα μου ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ!!!!!!!!Με το καλο κοριτσακι μου!!!!!!

Καντι μου συγχαρητηρια και σε σενα!!!Μια ηρεμη αγκυμοσυνη να χεις και να κρατησεις το μπεμπακι αγκαλια καλη μου!!!!!!!

Καλε ξεχαστηκα!!Τελεια η χοριακη μου!!!Θα επαναλαβω την Παρασκευη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!συγχαρητηρια στις εγκυμονουσες και καλη επιτυχια σε ολες παλευουν ακομα.. ;)

εγω σημερα ειμαι και παλι πολυ χαλια.. :cry::cry::cry:

ξεκινησα με το μακρυ πρωτοκολλο στις 9/11,χθες μου ηρθε περιοδος και χαρουμενη εγω λεω τελεια!!θα ξεκινησω gonal!αμ δε!!

εκανα σημερα υπερηχο και εχω κυστη ωχρου σωματιου :cry::cry::cry:

δηλαδη αφου εγινε η ωορρηξια,σχηματιστηκε κυστη και πρεπει να σταματησω τις ενεσεις!!! :(:(

αρχισα σημερα αντισυληπτικα μπας και φυγει και θα κανω υπερηχο σε 20 μερες παλι..

δεν αντεχω αλλο..ολη μερα κλαιω με την ατυχια μου παλι!ποσο ακομα???

δεν φτανει η ενδομητριωση που ξαναγυρισε,τωρα αυτο :evil::evil::evil:

πραγματικα νιωθω οτι χανω το κουραγιο μου.. :?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bravo katerinoula m sigxaritiria!

oti kalitero s euxomai!

egw adiathetisa simera kai apo pempti arxizoume 450 monades fostimon kai tha kanoume uperixo tin deutera!

ante na mas pane se oles teleia!

O THEOS KAI H PANAGIA MAZI MAS!

Σε ευχαριστω παρα πολυ καλη μου!!!

Καλη αρχη και σε σενα και φυσικα με +++++++++++++ αποτελεσματα!!!!!!!

Κοριτσακι 450 μοναδες πολλες δεν ειναι???Γιατι τοσες σου ειπε ο γιατρος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Zaxareniaaaa συγκινηθηκα βρε σκατουλα με τα νεα σου!!! Μπραβοοοο! Ειδες μια χαρα τα καταφερες!!! Για αυτο βρε ολες οι παροιμιες μεσα απο τη ζωη ειναι βγαλμενες. Το καλό πραγμα αργει να γινει!!!

Konstantina 77 σου ευχομαι αυριο με το καλο να παρεις μια ΤΕΡΑΣΤΙΑ χοριακη!!!

CandyBaby Συγχαρητηρια!!! Ολα να σου πανε τελεια!!!

Nicoooool καλη χαλαρωση τωρα κοριτσακι!!! Τα σπορακια σου πηκαν και θα μεινουν!!!! Θα περιμενουμε νεα σου οταν μπορεσεις να σηκωθεις. Προς το παρον ξαπλααααα

Girl 84 Μη μου αγχωνεσαι και μη μου φοβασαι καθολου. Ουτε τα τσιμπηματα ουτε τιποτα. Να δεις που σε λίγες μέρες ουτε που θα τα θυμασαι!!! ΚΑι θα ερθει και το μωρακι σε λίγους μηνες και εκει να δεις ευτυχια! Αντε κοριτσακι μου ολα να πανε κατ' ευχήν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!συγχαρητηρια στις εγκυμονουσες και καλη επιτυχια σε ολες παλευουν ακομα.. ;)

εγω σημερα ειμαι και παλι πολυ χαλια.. :cry::cry::cry:

ξεκινησα με το μακρυ πρωτοκολλο στις 9/11,χθες μου ηρθε περιοδος και χαρουμενη εγω λεω τελεια!!θα ξεκινησω gonal!αμ δε!!

εκανα σημερα υπερηχο και εχω κυστη ωχρου σωματιου :cry::cry::cry:

δηλαδη αφου εγινε η ωορρηξια,σχηματιστηκε κυστη και πρεπει να σταματησω τις ενεσεις!!! :(:(

αρχισα σημερα αντισυληπτικα μπας και φυγει και θα κανω υπερηχο σε 20 μερες παλι..

δεν αντεχω αλλο..ολη μερα κλαιω με την ατυχια μου παλι!ποσο ακομα???

δεν φτανει η ενδομητριωση που ξαναγυρισε,τωρα αυτο :evil::evil::evil:

πραγματικα νιωθω οτι χανω το κουραγιο μου.. :?:?

Κατια μου καταλαβαινω απολυτα πως αισθανεσαι αλλα με το να γινεσαι χαλια και να σκεφτεσαι οτι εισαι ατυχη μονο κακό μπορεις να κανεις στον εαυτο σου και στην επιτυχια της διαδικασίας. Πιστεψε πως καθε εμποδιο ειναι για καλό και σιγουρα κοπελα μου ο ενας μήνας πάνω ή ο ένας μήνας κατω δεν θα κανει τη διαφορα! Σημασια έχει να κρατησεις συντομα το αγγελουδι σου αγκαλιά και αυτο θα γινει σιγουρα. Πιστεψε το!!!!

Πολλες γυναικες κατα τη διαρκεια της διαδικασίας συναντησαν δυσκολίες που δυστυχως δεν ειχαν προβλεψει. Να για παραδειγμα εγώ αρκει να σου πω πως στην τελευταια μου προσπαθεια ο αντρας μου αρρωστησε, μπηκε στο νοσοκομειο και τελικα χειρουργηθηκε και ολα ήταν στον αερα. Δεν ηξερα αν θα ολοκληρωσω την προσπαθεια και παρόλα αυτα συνεχιζα και εκανα ολη την προετοιμασια. Τελικα τα καταφεραμε να την ολοκληρωσουμε (βγηκε για 1 ημερα απο το νοσοκομειο και μπηκε την επομενη) αλλα φυσικα δεν καταφεραμε τιποτα. Ειχα τραβηξει τετοια αγχος και στεναχωρια που σιγουρα εκανα πολυ κακό στον εαυτο μου και ειλικρινα μετανοιωσα. Επρεπε να ειχα σταματησει και να το προγραμματιζα οταν ολα θα ηταν καλύτερα!!!

Για αυτο σου λεω κουκλα μου, μη στεναχωριεσαι και όλα θα γινουν!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!συγχαρητηρια στις εγκυμονουσες και καλη επιτυχια σε ολες παλευουν ακομα.. ;)

εγω σημερα ειμαι και παλι πολυ χαλια.. :cry::cry::cry:

ξεκινησα με το μακρυ πρωτοκολλο στις 9/11,χθες μου ηρθε περιοδος και χαρουμενη εγω λεω τελεια!!θα ξεκινησω gonal!αμ δε!!

εκανα σημερα υπερηχο και εχω κυστη ωχρου σωματιου :cry::cry::cry:

δηλαδη αφου εγινε η ωορρηξια,σχηματιστηκε κυστη και πρεπει να σταματησω τις ενεσεις!!! :(:(

αρχισα σημερα αντισυληπτικα μπας και φυγει και θα κανω υπερηχο σε 20 μερες παλι..

δεν αντεχω αλλο..ολη μερα κλαιω με την ατυχια μου παλι!ποσο ακομα???

δεν φτανει η ενδομητριωση που ξαναγυρισε,τωρα αυτο :evil::evil::evil:

πραγματικα νιωθω οτι χανω το κουραγιο μου.. :?:?

Καλημερα κοριτσακι και καλη επιτυχια στην προσπαθεια σου!!!!

Αχ ποσο σε νιωθω..εχω περασε ακριβως τα ιδια...περυσι τον Ιουλιο κ γω εκανα κυστικα κ σταματησα την προσπαθεια..ημουν χαλια αλλα μαζαψα τις δυναμεις μου κ συνεχισα..εκανα την προσπαθεια μου Οκτωβρη 0.1 χοριακη..ξανα στα πατωματα..ξανασηκωθηκα..ξεκινησα Μαρτιο..ολα καλα εδειχναν..αλλα 3 μερες πριν την εμβρυομεταφορα εφοσον ειχα παρει οοοολα τα φαρμακα μια εξεταση μας αναγκασε κ παλι να διακοψουμε...αυτη τη φορα επεσα ακομη πιο κατω..ηταν χειροτερο απο το 0,1!!!

Επιτελους τωρα τον Νοεμβρη ολοκληρωσα την προσπαθεια και ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ!!!!!!!!!!!!!!!

ΑΥΤΗ Η ΦΟΡΑ ΗΤΑΝ Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εκανες πριν θεραπεια με κλομιφαινη μηπως?

Με τα αντισυληπτικα θα φυγουν και θα μπορεσεις στον επομενο κυκλο να ξεκινησεις!!Μην ανησυχεις ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙΣ!!!

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΘΑ ΝΑΙ Η ΔΙΚΗ ΣΟΥ!!!!!!!!!

Φιλακιαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστω παρα πολυ καλη μου!!!

Καλη αρχη και σε σενα και φυσικα με +++++++++++++ αποτελεσματα!!!!!!!

Κοριτσακι 450 μοναδες πολλες δεν ειναι???Γιατι τοσες σου ειπε ο γιατρος?

Koritsaki m epeidi i fsh m einai ligo psili k exei na kanei me tin paragwgi wariwn, kai epeidi dokimasame me pio liges monades,vevaia oxi me exwswmatiki alla se spermategxusi kai se kanoniko kiklo me proklisi worrixias alla epeidi einai psili i fsh m dn ekana polla waria etsi xreiazomai perissoteres monades!

makari ola na pane kala giati agxwthika arketa einai i alitheia!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακι84 να σκεφτεσαι θετικα!!Ασε το αγχος στην ακρη..το ξερω δυσκολο αλλα πιστεψε με ειναι το καλυτερο,,εγω αυτη τη φορα ημουν πολυ χαλαρη κ θετικη!!!!!

Χαλαρωσε και ολα θα πανε καλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

exw empistosini ston giatro m katerina m!

makari O THEOS KAI H PANAGIA na nai dipla mas!

kai se sena kali sinexeia stin egkimosini s kai oti kalitero s euxomai koritsaki m!

na xeis mia teleiomini egkimosini me ena gero kai ugies, omorfouliko mwraki:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια!

Πολλες απουσιες σημερα ε?

Κοριτσακι 84 μην αγωνεσαι! Ολα καλα θα πανε να εισαι σιγουρη! Η Παναγιτσα και η Αγ. Ειρηνη θα σε βοηθησουν σιγουρα να αποκτησεις το μωρουλινι σου!!!

Μονο να μην αγχωνεσαι γιατι ετσι κανεις κακό στον εαυτο σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ! ! ! Τι κανετε???????

Κατια μου τι να πω....απο αναποδιες ειχαμε ολες οπως βλεπεις...ας μην πω και τα δικα μου

στεναχωριεμαι....σε καταλαβαινουμε απολυτα πως νοιωθεις...να παρακαλας να σου δινει κουραγιο

και υπομονη ο Θεος να συνεχιζεις και να θυμασαι οτι δεν ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΡΡΩΣΤΕΣ υπαρχουν πολυυυυυυυυυ

χειροτεραααααααααααααααα απο το να μην εχουμε ακομα αποκτησει παιδια!!!!!

Μπες να τα λεμε...και θα περασει ο καιρος και θα ερθει η επομενη προσπαθεια!!!!!

η ΚΩΝ/ΝΑ κανει χοριακη σημερα ε???? ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!! +++++++++++++

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia mou ti kanete? den prolavainw na diavasw ta nea sas giati trexw kai den ftanw me thn douleia, phga thn deytera se ena kainourio giatro gia prwth fora na dw ti tha mou pei kai enthousiasthka pragmatika arxisa na eplizw kai pali einai pole aisiodoksos, mou evale na kanw eksetaseis thromvofilias mhpws kserei kamia poso kostizoun kai an tis xorigei to ika? an kserei kapoia as mou apantisei giati ta oikonomika mas ayton ton kairo einai poly xalia opote tha me eyxaristouse poly an mporousa na thn kanw mesw asfaleias

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω εχω Κατερινακι αρκετα ειδικα το πρωι...αλλα και απογευματα..μια μονιμη ανακατοσουρα στο λαιμο

ευτυχως δεν τα χω βγαλει!!!! ΑΚΟΜΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου!!

Καλωσσηρθατε στο κλαμπ της ανακατοσουρας Κατερινακι κ Ζαχα :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Κατια μου μην απελπιζεσαι και μην το βαζεις κατω.Λιγη υπομονη και ολα θα γινουν,αρκει να το πιστεψεις!

Βασουλα πως εισαι γλυκεια μου?

Κωσταντινα περιμενουμε τα θετικα νεα σου...!!!

Φιλια σε ολες! ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου!!!!

Δυστυχώς σήμερα έμεινα μετεξεταστεα......!!!!

Μία τεράστια κουλούρα ήταν το αποτέλεσμα της β χοριακής που έκανα σήμερα....κι ένα τεράστιο ΓΙΑΤΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ στριφογυρίζει στο μυαλό μου...ούτε ο γιατρός μου δεν το πίστευε! ΓΙΑΤΙ να κάνω θεραπεία με γ-σφαιρίνη (και να νιώσω και σαν πειραματόζωο) και καλά να ρίξω τα ΝΚ μου από το 10,8% (που σημειωτέον είναι εντός ΦΤ) στα κατώτερα όρια για να "δημιουργήσω" το τέλειο περιβάλλον για τα εμβρυάκια....ΓΙΑΤΙ και ενώ έκανα πολλά ωάρια και μάλιστα εξελίχθηκαν ομαλά σε βλαστοκύστες, τοποθετήσαμε 3. Και 15 ημέρες εσώκλειστη να μην κουράζομαι... ΓΙΑΤΙ δεν προχώρησε? ΤΙ φταίει βρε κορίτσια, τι???? Δηλαδή, έχω μία μήτρα που σκοτώνει τα εμβρυάκια? Ξέρω βέβαια βρε κορίτσια ότι καμία προσπάθεια δεν έχει ποσοστό επιτυχίας 100%, αλλά σήμερα αισθάνομαι τόσο άδεια και απελπισμένη....Θα προσπαθήσω να ξανασηκωθώ και να ξαναδώσω την "μάχη" αυτό είναι το μόνο σίγουρο. Εξάλλου έχουμε "παγώσει" και 2 ακόμα βλαστοκύστες, οπότε....αφού ηρεμήσει λίγο ο οργανισμός μου θα ξαναπροσπαθήσω βρε κορίτσια γιατί το θέλω (όπως όλες μας) ΠΟΛΥ και είναι άδικο!!!! Μόνο μην μου ξανααναφέρουν για θεραπεία με γ-σφαιρίνη γιατί θα εκνευριστώ αφάνταστα!!!! Κορίτσια εάν έχετε να μου προτείνετε ανοσολόγο (ή/και αιματολόγο για το θέμα των ΝΚ), παρακαλώ στείλτε μου pm με τα στοιχεία τους. Καιρός να το ψάξω με ηρεμία και περισσότερη λογική αυτή τη φορά....

Συγγνώμη βρε κορίτσια για το μακροσκελές μνμ μου....Να περνάτε όλες πολύ όμορφα! Οι εγκυούλες μας να έχουν μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη, η Νικολ μας να έχει μία τεραααααααστια χοριακή προσεχώς και ΟΛΕΣ οι υπόλοιπές να έχουμε δύναμη και κουράγιο να συνεχίσουμε ....!!!! Φιλιά πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...