Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο6


Recommended Posts

diosa μου δεν ηξερα τι ειχες περασει :( λυπαμαι πολυ!ευχομαι ο Θεος να σου προστατευει το αγγελουδι σου και να ερθει η στιγμη που θα το κρατησεις στην αγκαλια σου γερο και δυνατο!ολα καλα θα πανε :):) σ'ευχαριστω για την ευχη σου μακαρι να ερθει συντομα :-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 968
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

diosa μου δεν ηξερα τι ειχες περασει :( λυπαμαι πολυ!ευχομαι ο Θεος να σου προστατευει το αγγελουδι σου και να ερθει η στιγμη που θα το κρατησεις στην αγκαλια σου γερο και δυνατο!ολα καλα θα πανε :):) σ'ευχαριστω για την ευχη σου μακαρι να ερθει συντομα :-*:-*

Σε ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου! Μακάρι όπως λές να πάνε όλα καλά αυτή τη φορά! Και καμιά κοπέλα ποτέ να μην ζήσει όσα έζησα... Να είσαι καλά και πολύ σύντομα να κρατήσεις και εσύ ένα γερό μωράκι στην αγκαλιά σου! Σε φιλώ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα, καλά διαβάζω τα χθεσινά και έχω πεθάνει στο γέλιο, η girl να μπερδευεται, η nikulina να την μπερδευει περισσότερο, η Diosa να τις ξεμπερδευει, και εκείνες να ξαναμπερδευοντα... =))=))=))=))=))

Και τελικά είναι τόσες μέρες που αναρωτιέμαι για την πιπιτσα, θυμάμαι τελευταία που είχε κατι ζαλάδες και δεν αισθανόταν πολύ καλά....Ευχομαι να είναι καλά η κοπέλα και περισσότερο να είναι πολύ πολύ έγκυος.

Καλημέρα στην τρελοπαρέα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα morouli!!!! Είδες τι πάθαμε χθές???? χαχαχααχα μπέρδεμα στο μπέρδεμα και άντε να ξεμπερδέψουμε τα μπερδεμένα!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Είναι που απουσιάζαμε πολύ καιρό και αποσυντονιστήκαμε!!! Αυτό φταίει!!

Για την Πιπίτσα αναρωτιέμαι και εγώ.... όντως έχει πολύ καιρό να φανεί! Μακάρι να είναι καλά η κοπέλα και πολύ περισσότερο μακάρι να είναι έγκυος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια ..εγο τα πω καλισπερα πια..χαχαχα..

τη κανετε?..ολα καλα?..

ινε καμια εδο???? :shock::shock::shock::shock:

ελατε εχο ορεξι ..να μπερδεψο καπια...αλα ...τα ινε καμια???....εεεε????.... =))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γυριζω και καλησπεριζω!!!

ΝΙΚOULINA :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG: :YMHUG:

Φουσκο-DOSIA φιλακιαααααα

Γειά σου lolipop, είστε καλά?

αχ τι ωραία, πως πέρασε ο καιρός ε???

Ετοιμάζεσαι..να τις υποδεχτείς με το καλό....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γυριζω και καλησπεριζω!!!

ΝΙΚOULINA :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG: :YMHUG:

Φουσκο-DOSIA φιλακιαααααα

λολιιιιιιιι..τη κανισ??...ολα καλααααααα???? :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

φιλια πολα πολα..στα λολλιποπακια μου!!!...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κι απο μενα!!!!!!!!!!!εισαστε ολοι καλα βλεπω,ετσι???????

κανενα νεο απο πιπιτσα?

ο χαζομπαμπας της παρεας ειναι καλα?ο γιος?μεγαλωνει?

λολιποπακι καιρο εχω να σε...διαβασω!εισαι καλα?τα γλυφητζουρακια σου?????

νιναααααα!!!!!!!!!!!!!!που εισαι καλε?εκανες ενα ντου κι εξαφανιστηκες?

γιεληζ μου πως παει κοριτσαρα μου?ολα καλα?το ειδατε καθολου το αστερακι σας στον υπερηχο?

μωρουλι τι κανεις?στην προσπαθεις κι εσυ οπως κι εγω ε?θα τα καταφερουμε!που θα μας παει??

μαρακι που εισαι καλε?εχεις παρεα την κοιλιτσα σου και μας ξεχασες εμας?????

χρυσανθη τι κανει το μπομπιρακι σου??ευχομαι να μην εισαστε κι εσεις αρρωστοι οπως οοοολα τα παιδακια!!!!!!!!

ξεχασα κανεναν καλε???????

γιεα σας κι αντιο σας λοιπον!!!!!!!!παω να βαλω την ταλιμπανεζα να φαει!!!!!!!!!!φιλια!!!!!!!!μπορει να ξαναμπω και πιο μετα αμα βρω κανεναν απο το παρεακι!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου Κάλλι μου πάνω που ετοιμαζόμουν και εγώ να κλείσω... να πάω σπιτάκι μου.. Πάντως εγώ το βραδάκι λέω να μπώ... αν είσαι εδώ θα τα πούμε!

Υπέρηχο κάναμε πρίν καμιά 10ριά μέρες...τώρα δεν ξέρω ποτε θα ξανακάνω (μάλλον σε 3 εβδομάδες για αυχενική) περιμένω τα αποτελέσματα απο τις αιματολογικές να τις πάω στον γιατρό μου και να κλείσω και το επόμενο ραντεβού (τις έκανα στο νοσοκομείο και αργούν λίγο)

Καλή σας όρεξη με την μικρή σου! Τα λέμε άμα είναι μετά!! Φιλάκιααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

DADDY COOL να χαιρεσαι την γυναικα σου κ με το καλο να υποδεχτειτε το μπεμπακι σας!

ΚΤΚ πηγατε Τζαμπο; Πες τα οοολα!!!! Τι πειδατε...τι πηρατε....ΟΛΑ! Πηγαμε κ εμεις την Δευτερα κ καταθεσαμε τον οβολο μας!!! :D:D:D:D Πηραμε λιγα πραγματακια για τις μπεμπουλες κ διακοσμητικα για το παιδικο...συν λιγα Χριστουγεννιατικα χαζοπραγματα για το σπιτι!

NIKOULINA μην ξαναχαθεις...μου ελειψες μαρηηηηηηηηηηηηηηη!!!!!!!! Θελω σεξο-φωτογραφιες! =))=))=))=))=))=))

DOSIA πως εισαι; Ολα οκ ε;

Εμεις ειμαστε καλα! Καναμε Β-επιπεδου...τα κοριτσια μου χορευουν συνεχεια μεσα στην φουσκοκοιλια μου! Ολη μερα παρτυ εχουμε! :ymparty::ymparty::ymparty:

Πω πω πως περασε ο καιρος!!!!!! Σαν χτες θυμαμαι που περιμενα τα αποτελεσματα της χοριακης κ σας ειχα ζαλισει! :-ss:-ss:-ss:-ss

Η ΠΙΠΙΤΣΑ που ειναι;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιωργο μου να χαιρεσαι την γυναικουλα σου!με το καλο να φερει στον κοσμο το μικρο σας ανθρωπακι!!!!!!

λολιποπακι μου γλυκο κι εμεις πηγαμε jumbo χθες και πηραμε ενα τρενακι,χριστουγεννιατικα χαζολογιδια,και σιγα σιγα παιρνουμε τα χριστουγεννιατικα δωρακια μας για να μην μας φανουν βουνο!!!!!!!αντε του χρονου θα εχετε να παιρνετε κι εσεις του αγιου βασιλη τα δωρακια χ2!!!!!!!!!!!!! [smilie=blob9.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα παιδάκια!!

Γιώργο μου να χαίρεσαι τη Μαριάννα σου...με το καλό να έρθει και το μωράκι σας και να είστε πάντα αγαπημένοι και ευτυχισμένοι!

Lollipopaki είδες πώς περνάει ο καιρός ε? Άντε με το καλό να έρθουν τα κοριτσάκια σας!! Χορευταρούδες είναι βλέπω!! Είσαι ένα κινούμενο Party House!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Όσο για τη Νίνα φώναξε λίγο πιο δυνατά γιατί μάλλον κοιμάται ακόμα και δεν σε άκουσε!!! :P:P:P

Κάλλι μου με γειά τα πραγματάκια σας!!! Με το καλό να τα χαρείτε!

Η Πιπίτσα απο πότε έχει να μπεί αλήθεια? Μήπως έγραψε σε κανένα άλλο ποστ ότι θα λείψει? Μήπως πήγε διακοπές? Η μήπως έχει στρωθεί στο διάβασμα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...