Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο6


Recommended Posts

Νινα μου γλυκιά μου φιλεναδα...Χρόνια πολλά για χθες..Χίλια συγνώμη που δεν σου ευχληθηκα χθες..Σου εύχομαι ολόψυχα κοπέλα μου να έρθει στο ζωή σου ότι περισσότερο επιθυμείς...

Κορίτσια σας ευχαριστω πάρα πολυ για τις ευχές σας και εύχομαι η Παναγια να βάλει το χέρι της και να γεμίσει και η δική σας κοιλίτσα.

Γιωργο μου τι όμορφα τα λόγια σου...Συγχαρητήρια για το αγοράκι σας..

Πέρσι πριν χάσω το κοριτσάκι μου είχα δει στο όνειρο μου την Παναγία της Ασινού (οι κύπριοι ξέρουν ποια εκκλησία εννοώ), δεν είχα πάει όμως και το είχα τύψεις! Μετά από τόσα αρνητικά τεστ και καθυστέρηση, στις 21/11 στη γιορτή της Παναγιας πήγα με δάκρυα στα μάτια και μεγάλο βάρος στη ψυχή και προσκήνυσα..Ένιωσα να φεύγει ένα φορτίο από μέσα μου...Μια βδομάδα μετά, παραμονή του Απ. Αντρέα θετικό τεστ!! Τυχαίο???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 968
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ευχομαι καλες εγκυμοσυνες σε οσα κοριτσια ειναι εγκυουλες.

diosa με το καλο κοπελα μου το μωρακι σου.ολα καλα να σου πανε!δεν το ηξερα και ειδα το τικερ σου οταν εγραψες στο ποστ "ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ,ΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΥΧΗ..ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΑ!!! " και σου ευχηθηκα απο κει αλλα προφανως δεν εχεις μπει να το δεις.ετσι ειδα οτι εισαι εδω και ειπα να μπω να ευχηθω και απο εδω :) αληθεια ποσο καιρο προσπαθουσατε?

nikulina χρονια σου πολλα!Νικη σε λενε?πηρα και εγω ενα γλυκακι ελπιζω να μην σε πειραζει ;;) ειναι τοσο ωραια και λαχταριστα που δεν μπορεσα να αντισταθω :-p

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gielizaki,marfaki kai diosa sigxaritiria kopeles m!

me to kalo na kratisete ta mwrakia sas stin agkalitsa sas!

sas to euxomai mesa ap tin kardia m!

molis simera ekana k gw wolipsia!

m pirane 5 wariakia kai perimenw aurio na mathw nea gia tin exelixi tous!

O THEOS KAI H PANAGIA MAZI MAS!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νινα μου χρονια σου πολλα!!!!!!!!!!!!!!!!πολυχρονη και...πολυχρωμη να εισαι παντα στη ζωη σου!!!!!!!!!!!με το καλο να γινεις κι εσυ kinder εκπληξη!!!!!!!!

γιεληζ,μαρακι πως πανε οι κοιλιτσες????????????μεγαλωνουν?απο ενα φιλι να τις δωσετε!!!!!!!!

γιωργο τι κανει ο γιος σου καλε?κλωτσαει??????

η γλυκια πιπιτσα που χαθηκε?εχασα κανενα επεισοδιο??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι μου η πίστη είναι μεγάλη υπόθεση... και όχι δεν είναι τυχαίο με τίποτα!! ;);););)

rose μου σε ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου για τις ευχές σου, να είσαι καλά εύχομαι πολύ σύντομα να έρθει και το δικό σου μωράκι!!! Μπορεί να μην είδα που μου έγραψες στο άλλο ποστ γιατί αυτές τις μέρες έχει πρόβλημα η σύνδεση μου στο σπίτι, και τα πρωινά που μπαίνω απο τη δουλειά δεν προλαβαίνω να δώ τις προηγούμενες σελίδες. Εμείς rose μου η αλήθεια είναι ότι δεν προσπαθούμε πολύ καιρό,απλά περιμένουμε πολύ καιρό για να κρατήσουμε ένα γερό μωράκι στην αγκαλιά μας....Πέρσι τέτοιο καιρό (τον Νοέμβριο) αποφασίσαμε να κάνουμε παιδάκι και έμεινα έγκυος με τη πρώτη 17/12 είχα κάνει το τεστ και ήταν θετικό... είχα δίδυμα αγοράκια τα όποια έχασα στην 24η εβδομάδα (3/5/2010) και μετά λόγω καισαρικής δεν μου επέτρεπε ο γιατρός να μείνω έγκυος για 6 μήνες... ε στις 17/10/2010 είχα ωορρηξία πήραμε και το οκ απο τον γιατρό και ξεκινήσαμε... το αποτέλεσμα το γνωρίζεις... Ελπίζω αυτή τη φορά να καταφέρω να φτάσω στους 9 μήνες χωρίς προβλήματα και να γεννήσω ένα γερό μωράκι... τίποτα άλλο δεν θέλω!

girl84 σε ευχαριστώ καισένα κορίτσι μου για τις ευχές σου!! Σου εύχομαι και τα 5 ωαριάκια σου να τα καταφέρουν και να φωλιάσει-σουν σύντομα το-τα μωράκι-α σου στην κοιλίτσα σου!! Μέσα απο την καρδιά μου σου εύχομαι καλή επιτυχία!! Όπως και σε όλα τα κορίτσια που προσπαθούν!!!

Κάλλι μου τι κάνεις κοπέλα μου όλα καλά? Η κορούλα σου τι κάνει? Να μου τη φιλήσεις! Όσο για τις κοιλίτσες....μεγαλώνουν αλλά όχι απο την εγκυμοσύνη (ακόμα) αλλά απο το φαγητό!!! χαχαχα Θα πώ τον αντρούλη μου να δώσει ένα φιλάκι στην κοιλίτσα (ο θεός να την κάνει!! :lol::lol::lol: ) μου εκ μέρους σου...

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ είναι η Πιπίτσα έγκυοοοοοςςς? Πήγα να απαντήσω και είδα που το έγραψε η girl ΜΠΡΑΑΑΑΑΑΒΒΒΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!! Με το καλό Πιπίτσα μου!!!!! Να έχεις μία τέλεια τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!!!!! Αχ πολύ χάρηκα Μπράβο και ξανά μπράβο!!!!!Πόσο είναι ξέρουμε? Εγώ πώς δεν το πήρα είδηση καλέεεεε!!!! Θα τρελλαθώ πολύ χάρηκα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα ειμαι γιεληζ μου!και το κωνσταντινακι μου καλα ειναι εκτος απο λιγο βηχα που την ταλαιπωρει την κημενουλα!!!!!!!!τελικα οντως ισχυει για την πιπιτσα μας??????????girl 84 ξερεις κατι αλλο να μας πεις??απο που το εμαθες?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ta pio katw egrapse i papitsa koritsia sto thema poies xekinisame exwswmatiki no9!

milame gia to idio koritsi?i gia kapoio allo?

an einai gia kapoia alli kopela apologoumai an tis sigxisa!:(

Καλημέρα κορίτσια. Δεν μπήκα χθες το βράδυ γιατί έπρεπε να το χωνέψω: τα καταφέραμε, είμαι έγκυος!!!!!!!!!!!!!! Ο γιατρός μας είχε απόλυτο δίκιο που μας έλεγε από την αρχή ότι όλα θα πάνε καλά. Πήγαμε πρώτα στο ιατρείο του και στον υπέρηχο είδε μια τόση δα μικρή κουκκιδίτσα των 6,5 χιλιοστών μέσα στο ενδομήτριο. Ήταν ο σάκος! Μετά, πήγαμε και κάναμε για τυπικούς λόγους μια χοριακή που βγήκε φουλ θετική!!!!!

Είμαι πολύ ευτυχισμένη. Ευχαριστώ την Παναγία και όλη την παρέα εδώ που μου έδωσε τις ευχές της. Ουσιαστικά από χθες ξεκίνησε ο αγώνας που με πολλή προσοχή και τη βοήθεια του Θεού θα οδηγήσει στη μαγική στιγμή της γέννησης.

Θέλω να πω σε όλες κοπέλες που προσπαθούν ή θα προσπαθήσουν, πως το παν είναι να έχεις πίστη και καλή ψυχολογία. Εγώ ήμουν τυχερή και τα κατάφερα με την πρώτη προσπάθεια. Ακόμα όμως και αν δεν τα κατάφερνα δεν θα το έβαζα κάτω. Αυτό να κάνετε όλες σας. Η μεγάλη σας επιθυμία να αποκτήσετε μωρό θα υπερνικήσει τα πάντα!

Φιλάκια σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγινε καποιο λαθος girl84!μολις το εψαξα και ειδα οτι εκεινη ειναι παπιτσα,ενω το δικο μας κοριτσακι ειναι η πιπιτσαζουζουνα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aman kopeles nomiza oti gia tin papitsa milousate:(

dn ixera oti tin fwnazate pipitsa tin pipitsazouzouna!

apologoumai!pantws pipitsazouzouna simadi mporei na einai k na einai k auti i kopela egkios!ax Thee m makari!eilikrina!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πώ μπερδέψαμε τις Πιπίτσες και τις Παπίτσες!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: πέφτει και το Ιντερνετ συνέχεια και με πετάει 10 φορές σε 1 λεπτό!! και τώρα δεν ξέρω αν θα μπορέσω να δημοσιεύσω όσα γράφω!!!

Λοιπόν πάμε ξανά αν και δεν την ξέρω την κοπέλα!!! Με το καλό Παπίτσα μου!!!!! Να έχεις μία τέλεια τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!!!!! Μπράβο και ξανά μπράβο!

:P:P:P:P:P:P:P:P:):):)

Κάλλι μου περαστικούλια στο κοριτσάκι σου! λίγο μέλι με λεμονάκι δώστης και θα εξαφανιστεί ο βήχας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουκλιτσεσ..καλισπερα..

τη κανετε?

ολα καλα??

εγο μολισ τορα τελιοσα..με τησ δουλιτσεσ και ....ιπα και εγο να χαλαροσο λιγο και να χαζεψο λιγο στο ιντερνετ....και στρονουμε..και ανιγι το ιπολογισ καιιιιι..βρισκο ενα προσοπικο μινιμααα..που ελεγε ποσ η πιπιτσα μασ ..ινε εγκιουλα...βεβεα χαρικα..και μπκα κατεφτια εδο..να διαβασο τα μινιματα..και βεβεα να δοσα τα φιλια μου στην πιπιτσα μασ....αλα τα νεεα ινε για καπια αλι και οχι για την πιπιτσα...αλιτθια αφτην που ινε χαμενι???που παι και γιρναι???...αντε ..σιγα σιγα{αλα οχι πολι αργα}..να μαζεφτουμε παλι...εγο ομοσ αναροτιεμε..πια ινε η χαμενι που χαλασε την παρεεα ..να την βαλο ενα χερι γερο!!!πια??? :oops::oops::lol::lol:

λιπον κοριτσια προτα να σασ ευαριστο για τησ ευχεσ..ΕΥΑΡΙΣΤΟ...!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol:

ΚΑΛΙ τη κανισ ολα καλα?...το κοριτσακι σου ..σεταλιπορι ακομα?..χαχαχα...καλε να μασ βαλισ μια φοτο τησ να την κααροσουμε!! :lol::lol:

ΣΙΜΠΕΤΕΡΑ ΜΟΥ...αργι σινδεσι παλι εχισ?...κριμα που δεν ισε στην ηρακλιτσα..ιξερα εγο ενα μεροσ εκι ..που εχι καλο και ελεφτερο σιμα!!! :lol::lol::lol:

μαρακι μου....κοριτσακι μου...εγο εκομα βουρκονο οταν παο εκλισια...ακομα και σιμερα που πιγα..απο εξο που καθομουν ..με τα δακρισμενα ματια ιμου..{εγο παο 2 και 3 φορεσ την εβδομαδα και αναβο για το αγγελουδι μου...αλα σιμερα ..επιδι εχο περιοδο δεν μπικα...αλα εδοσα λεφτα να μου αναψουν το κερακι}....και ναι νομιζο ποσ καφε φορα ..αφινο ενα βαροσ πισο..και νιοθο ποσ κανο κατι καλο για το παιδι μου..αρα νιοθο εγο καλιτερα!!

girl84...νομιζο ποσ εσι εγραψεσ..ποσ πιρεσ γλικο..απο μενα..και βεβεα δεν μπιραζι..οσα θεσ παρε..γλικατζιου και εσι φενεσε...χαχαχαχα..αααα και το ονομα μου ινε νικουλινα αλα ολουσ με φοναζουν νινα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουκλιτσεσ..καλισπερα..

τη κανετε?

ολα καλα??

εγο μολισ τορα τελιοσα..με τησ δουλιτσεσ και ....ιπα και εγο να χαλαροσο λιγο και να χαζεψο λιγο στο ιντερνετ....και στρονουμε..και ανιγι το ιπολογισ καιιιιι..βρισκο ενα προσοπικο μινιμααα..που ελεγε ποσ η πιπιτσα μασ ..ινε εγκιουλα...βεβεα χαρικα..και μπκα κατεφτια εδο..να διαβασο τα μινιματα..και βεβεα να δοσα τα φιλια μου στην πιπιτσα μασ....αλα τα νεεα ινε για καπια αλι και οχι για την πιπιτσα...αλιτθια αφτην που ινε χαμενι???που παι και γιρναι???...αντε ..σιγα σιγα{αλα οχι πολι αργα}..να μαζεφτουμε παλι...εγο ομοσ αναροτιεμε..πια ινε η χαμενι που χαλασε την παρεεα ..να την βαλο ενα χερι γερο!!!πια??? :oops::oops::lol::lol: λιπον κοριτσια προτα να σασ ευαριστο για τησ ευχεσ..ΕΥΑΡΙΣΤΟ...!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol:

ΚΑΛΙ τη κανισ ολα καλα?...το κοριτσακι σου ..σεταλιπορι ακομα?..χαχαχα...καλε να μασ βαλισ μια φοτο τησ να την κααροσουμε!! :lol::lol:

ΣΙΜΠΕΤΕΡΑ ΜΟΥ...αργι σινδεσι παλι εχισ?...κριμα που δεν ισε στην ηρακλιτσα..ιξερα εγο ενα μεροσ εκι ..που εχι καλο και ελεφτερο σιμα!!! :lol::lol::lol:

μαρακι μου....κοριτσακι μου...εγο εκομα βουρκονο οταν παο εκλισια...ακομα και σιμερα που πιγα..απο εξο που καθομουν ..με τα δακρισμενα ματια ιμου..{εγο παο 2 και 3 φορεσ την εβδομαδα και αναβο για το αγγελουδι μου...αλα σιμερα ..επιδι εχο περιοδο δεν μπικα...αλα εδοσα λεφτα να μου αναψουν το κερακι}....και ναι νομιζο ποσ καφε φορα ..αφινο ενα βαροσ πισο..και νιοθο ποσ κανο κατι καλο για το παιδι μου..αρα νιοθο εγο καλιτερα!!

girl84...νομιζο ποσ εσι εγραψεσ..ποσ πιρεσ γλικο..απο μενα..και βεβεα δεν μπιραζι..οσα θεσ παρε..γλικατζιου και εσι φενεσε...χαχαχαχα..αααα και το ονομα μου ινε νικουλινα αλα ολουσ με φοναζουν νινα!!!

loipon kopelitsa m egw ekana to lathos giati nomiza pws eipane papitsa!

kai apologithika koritsia m!lipame an xalasa tin parea eilikrina!

ta onomata itan toso konta p nomiza pws gia tin papitsa legate:(

koritsaki m kapoia alli pire ap ta glikakia s:)den pira egw an k eimai glikatzou opws les!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε συμπεθέρα καθρέφτες δεν έχεις στο σπίτι???? Εκει θα δείς ποιά χάλασε τη παρέα!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Δυστυχώς δεν είμαι Ηρακλίτσα... και εδώ που είμαι ούτε λιμάνι έχει ούτε ελεύθερη σύνδεση, αλλά δεν πειράζει μόλις τώρα με πήραν τηλ. απο το συνεργείο άυριο πρωί πρωί θα είναι εδώ είπανε... οπότε αύριο το βραδάκι θα μιλάμε άνετα!!!

Girl μου δεν εννούσε αυτό που κατάλαβες η Νίνα, άλλο εννούσε... Ποιά εξαφανίστηκε τόσο καίρό και χάλασε την παρέα μας που μιλούσαμε κάθε μέρα και τώρα μιλάμε κάθε μήνα μια φορά!!

Αμα δείς παραπάνω της δίνω και την απάντηση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

girl 84...αχ μου φενετε ποσ παρεξιγιτικεσ???

εγο κοριτσι μου δεν ιπα τιποτα για σενα..μονο για τα γλικα..που καπια κοπελα ιπε ποσ πιρε απο τα γλικα..και νομιζα ποσ εσι το ιπεσ ..σε αφτο εκανα λαθοσ ..ζιτω σιγνομι..

οσο για τη παρεεα που ιπα..δεν ιπα κατι για σενα...

κιτα εμισ εδο ιμαστα μια μεγαλι και καλι παρεεα ολο το καλοκερι..μεχρι που ΕΓΟ..αποφασισα να λιψο λιγο απο εδο...για προσοπικουσ λογουσ..και μετα ..σιγα σιγα εφιγαν και τα αλα τα κοριτσια..για αφτο ελεγα πιοσ χαλασε την παρεεα...

οσο για την πιπιτσα η παπιτσα..ινε τοσο κονδα τα ονοματα που οπιοσδιποτε τα μπορουσε να μπερδεφτι.....

ισε ακομα παρεξιγιμενι??..νομιζο που σου ξεκαταρισα για α ιπα αφτα...και παλι σιγνομι αν νομιζεσ ποσ ιπα κατι για σενα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σιμπετερα μου...κιτα τησ κατρεφτεσ τα εχο σπασι..για να μιν βλεπο την μουτρα μου μεσα σε αφτα..και βεβεα να μιν βλεπο το θεικο κορμι μου!!! :lol::lol::lol:

το διμο ινε κονδα σε σενα?..ακουσα που εχουν ελεφτερο σιμα..και καλο... :lol::lol::lol:

ααα αυριο παρτουσ τηλεφονο..και πεστουσ ..ποσ εχισ ορεξι για γριγορο ιντερνε..και να σεβενον μια εγκιοσ γινεκα!!!..ποσ δεν κανι να νεβριαστισ... :lol::lol::lol: μαλιστα πεστουσ ..και ενα ....ΑΝΤΕ..ΤΑΚΑ ΤΑΚΑ...ΝΑ ΜΙΝ ΤΟ ΤΑΡΟ ΤΟΡΑ!!...τα δισ..σε μια ορα το πολι τα ινε εκι!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Girl μου χαρά μου να λύνω τις παρεξηγήσεις... άσε που έχω κάνει μεταπτυχιακό στο να καταλαβαίνώ όσα λέει η Νίνα αμέσως!! Όλο το καλοκαίρι είχαμε εντατικά μαθήματα!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Συμπεθέρα δεν έχει δωρεάν ιντερνετ ο Δήμος μας εδώ... είναι τσιγγούνηδες!!! χαχαχαχα

Ελπίζω να μην χρειαστεί να τους πάρω τήλ αύριο και να έρθουν στην ώρα τους!!

Και μην ακούσω ξανά λέξη για την κορμάρα σου!!! άντε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Girl μου χαρά μου να λύνω τις παρεξηγήσεις... άσε που έχω κάνει μεταπτυχιακό στο να καταλαβαίνώ όσα λέει η Νίνα αμέσως!! Όλο το καλοκαίρι είχαμε εντατικά μαθήματα!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Συμπεθέρα δεν έχει δωρεάν ιντερνετ ο Δήμος μας εδώ... είναι τσιγγούνηδες!!! χαχαχαχα

Ελπίζω να μην χρειαστεί να τους πάρω τήλ αύριο και να έρθουν στην ώρα τους!!

Και μην ακούσω ξανά λέξη για την κορμάρα σου!!! άντε!!!

μια χαρα το ιπεσ ..κορμαρααααα!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol:

καλεεε πολι τσιγουνια !!!! τσ τσ τσ ..φτοχο διμο εχετε!!χαχαχαχα

girl..πιο ινε το μικρο σου ονομα???..μπορισ να μασ το πισ?αμα τεσ φισικα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και βέβαια κορμάρα!!! Τι νόμισες???

..μααα δεν εχο ανδιρισι...κορμαρααααα..ιπα και εγο..πολι κορμαρα μαλιστα ..πιο πολι δεν γινετε!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντε καλά σου δίνω την άδεια! :lol::lol::lol::lol: πάω και γώ να κάνω κανένα χυμό πορτοκάλι να πιούμε! Καλά να περάσεις συμπεθέρα στη βολτούλα!

Α και κανόνισε να χαθείς πάλι! Από αύριο που θα έχω και κανονική σύνδεση να είσαι εδώ!

Φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...