Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο6


Recommended Posts

καλημέρα κορίτσια, εδώ γύρω είμαι και εγώ...σας παρακολουθώ στενά να ξέρετε, φυσικά τα νέα μου ίδια, αχ άντε να σας πω και να μου πείτε ένα ΤΕΛΕΙΟ, ΣΥΝΤΑΡΑΚΤΙΚΟ, ΤΟ ΜΟΝΑΔΙΚΟ, ΥΠΕΡΟΧΟ ΝΕΟ ΠΟΥ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΣΤΕ.

Αυριο της Αγίας Αικατερίνης, μεγάλη η Χάρη της. Ας μας στείλει ένα υπέροχο δώρο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 968
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γιεληζ μου τι κανεις κοριτσαρα μου?σε χασαμε τελειως!ολα καλα? :?::?::?::?::?:

μορουλι απο το στομα και στου θεου το αυτι ευχομαι! :D:D:D:D:D:D

δημητρα δεν εχεις σκαλες?ουτε καν κανενα σκαλακι εισοδου?χα χα χα χα χα !!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DIOSA εμμμμ...καλή ερώτηση,αλλά δε νομίζω...μάλλον θα επιλέξω κανέναν πιο ανώδυνο τρόπο.Και δεν έχω και παιδιά το Δία μου μέσα για να πω ότι δεν έχω κανέναν να μου τα κρατήσει.

morouli θα σου πω μια ιστορία.Έχω μια συγγενή που προσπαθούσε να κάνει παιδιά 27 Χ Ρ Ο Ν Ι Α, αλλά τίποτα.Είχε βέβαια κάποια ψιλοπροβληματάκια και ο γιατρός της είπε ότι ναι μεν θα δυσκολευτεί,αλλά θα κάνει.Αυτή από το άγχος της ΤΙΠΟΤΑ.

Τέλος πάντων,είχε ήδη φτάσει 42 χρονών και ξεκίνησε να κάνει εξωσωματική.Το αποτέλεσμα ήταν 2 δίδυμα αγοράκια που αύριο κλείνουν τα 4.

Κάποια στιγμή αποφασίζει με τον άντρα της να κάνει κι άλλο.Ξεκινάνε τη διαδικασία της εξωσωματικής και ξαφνικά έγινε κάτι που έκανε γιατρό και ζευγάρι να μείνουν μ'ανοιχτό το στόμα...ΗΤΑΝ ΗΔΗ 6 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΕΓΚΥΟΣ.

Η ίδια μου είπε ότι το'χαν ρίξει στο αχαλίνωτο sex χωρίς κανένα άγχος ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΣΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥΣ,αφού ήταν ήρεμοι ότι πρέπει να περιμένουν την εξωσωματική για να μείνει έγκυος.

Τώρα έχει ένα ακόμη αγοράκι 12 μηνών.

Ηθικό δίδαγμα;

ΑΦΗΣΤΕ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΟ ΑΓΧΟΣ!!!!!!ΑΥΤΟ ΦΤΑΙΕΙ ΓΙΑ ΟΛΑ!!!!!!!

Εγώ το πήρα απόφαση πια,και χαίρομαι τον έρωτα.Όποτε θέλει το μωρό να έρθει,ας έρθει.ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ.

ΚΑΙ ΣΕ ΜΕΝΑ,ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!

Ξεχάστε τα όλα κορίτσια και να θυμάστε:

Ο ΘΕΟΣ ΔΕ Θ'ΑΦΗΣΕΙ ΚΑΜΙΑ ΜΑΣ ΠΑΡΑΠΟΝΕΜΕΝΗ...

Απλά,καθυστερεί λίγο...δώστε του λίγο χρόνο...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά είμαι Κάλλι μου! Γίνεται χαμός στη δουλειά και τρέχω και δεν φτάνω! Αφού πάω σπίτι και είμαι πτώμα!!!! Άντε να χαλαρώσουμε λίγο για να τα λέμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Maniamounias είναι πολύ σωστό αυτό που λές!! Το άγχος είναι το ο χειρότερος εχθρός της σύλληψης!! Θέλει ηρεμία!! Χαλαραααααα και θα έρθουν τα μωράκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτό κορίτσια μου το είπε κ ο γιατρός... "Μην έχεις τόσο άγχος, φαντάσου μετά λόγω άγχους να μην σου έρχετε περίοδος ή να μην μπορείς να συλλάβεις κ να έχουμε κ άλλα προβλήματα..." Ομολογώ ότι το ύφος του με ταρακούνησε!

Καλού-κακού βέβαια θα πάρω κ καμιά βαλεριάνα... ;):oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τί κάνουνε τα παιδάκια μου??? Καλά μου είσαστε???

Πώς τα περνάτε????

Μόλις τέλεψα λιγάκι σίδερο.... κι είπα να πω μία καλησπέρα!!!!!!!!!!!!!!!

Εγώ, που λέτε, παίδες, τα ίδια..... και τα γίδια..... που λέει η Πόπη!!!!!!!

Οι ζαλάδες επιμένουν.... το έχω ρίξει στα ζαρζαβατικά.... στα φρούτα..... στους χυμούς.... στους καφέδες.... και δώσε.... εγώ προσπαθώ να συνέλθω κι αυτές εκεί!!!!!!!!!! Ουά!!!!!!!!!! :((:((:((:((:((

Και πάω το πρωϊ στην Οικογενειακή μας Ιατρό....

Και το σύστημα άλλαξε.... γιατί το (πολυ-αγαπημένο μας!!!!!) ΙΚΑ έδιωξε 3-4 Γιατρούς κι όλοι οι ασθενείς (επήλθαν) στην διάθεσή της & δε δέχεται ΧΩΡΙΣ ΡΑΝΤΕΒΟΥ..... ούτε για φάρμακα..... ούτε για εξετάσεις..... :((:((:((:((:((:((

Θα την επισκεφθώ, το λοιπόν, στις 14/12!!!!! Είπατε τίποτε???? :evil::evil::evil::evil:

Μίλησα στη Γραμματέα της & μου είπε πολύ καλό ύπνο, να παίρνω εντατικά Σίδηρο (που το πρωϊ ξέχασα & κόντεψα να πέσω κάτω!!!) και Βιταμίνες.... και ξεκίνησα και 2ο σκεύασμα Βιταμινών...... :oops::oops::oops::oops:

Αυτά.......

Όποτε μπορέσω θα ξαναμπώ..... και τώρα για πολύ λίγο μπήκα....

Φιλιά σε όλους!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας παιδάκια!! Τι κάνετε?

Γιώργο μου όπως τα λές!! Κλείνει το Οικ. Έτος και γίνεται ο ΧΑΜΟΣ!!!!!! Γιαυτό δεν μπορώ να μπαίνω...

Κατα τα άλλα καλά, ηρεμία.. Εσείς τι κάνετε? Το μωράκι σας? όλα καλά εύχομαι να είναι!

Οι υπόλοιπες που χαθήκατε? Ελπίζω να είστε όλες καλά! Σας Φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερούδια!

Πώς είστε? Ελπίζω να είστε όλοι καλά!

Εμείς είχαμε γιορτές το Σ/Κ κ δεν μπόρεσα να μπω...

Γιελήζ μου, βλέπω το τικεράκι σου... Έχετε κ εσείς επέτειο γάμου ή δεν το διαβάζω σωστά? Αν ναι, να ζήσετε! Να έχετε πάντα υγεία κ χαρές, κ 2-3 ζουζούνια να σας ομορφαίνουν τη ζωή!

Πηνελόπη μου δεν είναι μόνο το ΙΚΑ... Όλα έχουν γίνει άνω-κάτω... Εγώ στο νοσοκομείο τηλ. για ραντεβού στις 17/11 κ μου είπαν να ξανατηλ. 1/12 για να κλείσω ραντεβού για τον καινούριο χρόνο... Καλό κουράγιο μας εύχομαι!!!

Φιλιά σε όλους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα παιδάκια και καλό μήνα!!!!

Δημητρούλα μου ναι καλά το είδες, 30/11/2003 παντρευτήκαμε... πότε πέρασαν 7 χρόνια, ούτε που το κατάλαβα. Σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου, και εσείς ότι επιθυμείτε! :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιεληζ μου να ζησετε!!!!!!!!να εισαστε παντα ευτυχισμενοι και πολυ συντομα ευχομαι να διπλασιαστητε και σε καμια περιπτωση δεν αναφερομαι στα κιλα σας!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιεληζ μου να ζησετε!!!!!!!!να εισαστε παντα ευτυχισμενοι και πολυ συντομα ευχομαι να διπλασιαστητε και σε καμια περιπτωση δεν αναφερομαι στα κιλα σας!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ευχαριστώ πολύ Κάλι μου!! Να είσαι καλά!! Και στην οικογένεια σου εύχομαι τα καλύτερα! :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παιδάκια καλησπέρα.... Αν και όλοι έχουμε χαθεί... και δεν μπαίνει σχεδόν κανείς στο ποστάκι μας πιά εγώ θέλω να το μοιραστώ και μαζί σας... Είμαι 8 εβδομάδων και 4 ημερών έγκυος... ήθελα να το πώ εδώ γιατί όλο το καλοκαίρι που πέρασα δύσκολες μέρες μαζί σας τις πέρασα... με εσάς μοιράστηκα τα δύσκολα και βρήκα συμπαράσταση και παρηγοριά... και τώρα θέλω να μοιραστώ και την χαρά μου μαζί σας! Σας ευχαριστώ πολύ για όλα...Εύχομαι όλοι σας να καταφέρετε όλα όσα ονειρεύεστε... Σύντομα να έρθουν για όλες σας γερά μωράκια.... Σας φιλώ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σου ευχηθηκα κ στην κοινοτητα μας....

μπραβο συγχαρητηρια.....με το καλο....

χαθηκαμε....εγω δεν εχω μονιμα το λαπτοπ οποτε ειναι λιγο δυσκολο να μπαινω....τωρα ηρθε ο αντρας μου εκ εχω λαπτοπ.... :lol:

θελω κ εγω να μεινω εγκυος :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σου ευχηθηκα κ στην κοινοτητα μας....

μπραβο συγχαρητηρια.....με το καλο....

χαθηκαμε....εγω δεν εχω μονιμα το λαπτοπ οποτε ειναι λιγο δυσκολο να μπαινω....τωρα ηρθε ο αντρας μου εκ εχω λαπτοπ.... :lol:

θελω κ εγω να μεινω εγκυος :P

Ευχαριστώ πολύ Χρυσάνθη μου!!!! Εύχομαι πολύ σύντομα να μείνεις και εσύ!!!!

Φιλάκια κοπέλα μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παιδάκια καλησπέρα.... Αν και όλοι έχουμε χαθεί... και δεν μπαίνει σχεδόν κανείς στο ποστάκι μας πιά εγώ θέλω να το μοιραστώ και μαζί σας... Είμαι 8 εβδομάδων και 4 ημερών έγκυος... ήθελα να το πώ εδώ γιατί όλο το καλοκαίρι που πέρασα δύσκολες μέρες μαζί σας τις πέρασα... με εσάς μοιράστηκα τα δύσκολα και βρήκα συμπαράσταση και παρηγοριά... και τώρα θέλω να μοιραστώ και την χαρά μου μαζί σας! Σας ευχαριστώ πολύ για όλα...Εύχομαι όλοι σας να καταφέρετε όλα όσα ονειρεύεστε... Σύντομα να έρθουν για όλες σας γερά μωράκια.... Σας φιλώ!!!!

μαλισταααααααα.........

λιποννννν..τη να πω....εεεε??????? εεεε τα πω..αφτο.....

ΣΙΝΧΑΡΙΤΙΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!...ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΜΟΡΑΚΙ!!!..ΚΑΙ ΜΙΑ ΠΟΛΙ ΠΟΛΙ ΚΑΛΙ ΕΓΚΙΜΟΣΙΝΙ...

ΚΑΙ ΠΟΛΑ ΠΟΛΑ ΦΙΛΙΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ..ΑΛΑ ΟΧΙ ΣΕ ΣΕΝΑ!!!!....ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΣΟΥ....!!!ΑΦΤΟΣ ΤΗΝ ΕΚΑΝΕ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΑ!! =))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΤΙΣΙΑ ΚΑΙ ΑΓΟΡΙΑ...ΚΑΛΙΣΑΣ ΜΕΡΑ...

ΤΗ ΚΑΝΕΤΕ ΠΟΣ ΙΣΕ ...ΝΑΙ ΝΑΙ ΞΕΡΟ ..ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΙΚΑ...ΣΑΣ ΠΑΡΑΤΗΣΑ...

ΑΛΑ ΤΟ ΙΠΟΣΚΟΥΜΕ ΠΟΣ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΤΑ ΜΠΟ ΠΑΛΙ ΣΕ ΚΑΦΙΜΕΡΙΝΟΤΙΤΑ...ΠΙΑ?...ΠΟΣ ΠΙΑ ΚΑΛΕ?...ΑΦΤΑ ΠΟΥ ΙΧΑΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ..

ΖΙΤΟ ΣΙΓΝΟΜΙ ΑΛΑ ΔΕΝ ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΑ ΜΙΝΙΜΑΤΑ ΣΑΣ ΑΠΟ ΠΡΙΝ..ΕΠΙΔΙ ΙΝΕ ΠΟΛΑ..ΟΤΑΝ ΕΦΙΓΑ ΕΓΟ ΙΤΑΝ ΑΚΟΜΑ ΤΟ ΝΟ.5...ΤΟΡΑ ΙΣΤΕ ΣΤΟ ΝΟ.6....ΙΝΕ ΠΟΛΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΟ..ΑΛΑ ΤΑ ΚΑΝΟ ΠΑΣΟ..!!!..ΣΙΓΑ ΝΑ ΜΙΝ ΤΑ ΔΙΑΒΑΣΟ..ΧΑΧΑΧΑΧΑ.

ΛΙΠΟΝ ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΚΑΤΙ ΚΕΝΟΥΡΙΟ ΚΑΙ ΕΥΑΡΙΣΤΟ...ΤΑ ΘΑ ΜΑΘΟ ΣΤΙΝ ΣΙΝΕΧΙΑ!!!ΧΑΧΑΧΑ..

ΣΤΑ ΣΟΒΑΡΑ ΤΟΡΑ ..ΤΑ ΝΕΕΑ ΣΟΥ ΔΙΟΣΑ..ΜΕ ΕΚΛΙΣΟΥΝ..ΑΛΑ ΧΕΡΟΥΜΕ ΠΟΛΙ...ΚΑΙ ΕΛΙΚΡΙΝΑ ΕΥΟΥΜΕ ΝΑ ΕΧΙΣ ΜΙΑ ΙΠΕΡΟΧΙ ΕΓΚΙΜΟΣΙΝΙ..ΑΛΑ ΠΙΟ ΒΑΣΙΚΑ ΝΑ ΕΧΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΙΟΜΕΝΙ ΕΓΚΙΜΟΣΙΝΙ ΜΕ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΜΟΡΑΚΙ...

ΤΑ ΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΤΗ ΚΑΝΟΥΝ..ΟΛΑ ΚΑΛΑ?

ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΤΗ ΝΑ ΣΑΣ ΠΟ?..ΟΛΑ ΚΑΛΑ..ΜΙΑ ΧΑΡΑ...ΑΑΑΑ..ΚΑΙ ΔΕΝ ΙΜΕ ΕΓΚΙΟΣ...ΑΛΑ ΙΜΕ ΚΑΛΑ..ΤΑ ΒΡΙΚΑ ΛΙΓΟ..ΟΜΟΣ ΛΙΓΟ ..ΜΕ ΤΟ ΝΕΕΑΦΤΟ ΜΟΥ...ΚΑΙ ΙΡΕΜΙΣΑ......

ΕΛΠΙΖΟ ΝΑ ΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ..ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ..ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΓΙΟΡΓΟ ..ΒΕΒΕΑ...ΑΛΙΘΙΑ ΓΙΟΡΓΟ ..ΤΗ ΝΕΑ?..ΟΛΑ ΚΑΛΑ..ΠΕΡΠΑΤΑΙ?..ΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΒΕΒΕΑ ..ΠΟΛΑ ΠΟΛΑ ΠΟΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΤΗΝ ΦΙΛΙΝΑΔΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΖΑΧΑ..ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΤΡΙΠΛΑΣΙΑ!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΛΟΛΙΙΙΙΙΙΙΙ...ΜΕ ΛΟΛΛΙΠΟΠΑΚΙΑ ..ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑΑΑΝΤΤΤΕΕΕΕ ΡΡΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΖΕΙΣ ΕΣΥ??????? :-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p Έπρεπε να γκαστρωθώ για να εμφανιστείιιςςς????

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ πολύ συμπεθερούλα μου!!! Πολύ σύντομα και στα δικά σου εύχομαι!!!

Όσο για τον καλό μου άσε μην σχολιάσω γιατί μέχρι να την κάνει τη δουλειά μου έβγαλε το λάδι!!! χαχαχα

:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΝΑΙ..ΖΩ!!!...ΧΑΧΑΧΑ

ΚΙΤΑ ..ΑΝ ΙΝΕ ΝΑ ΓΑΣΤΡΟΤΙ ΚΑΜΙΑ ΑΛΙ..ΝΑ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΟ ΠΑΛΙ..ΧΑΧΑΧΑ..ΓΙΑ ΚΑΛΟ ΤΟ ΚΑΝΟ..ΧΑΧΑΧΑΧΑ..

ΤΗ ΚΑΝΙΣ?..ΟΛΑ ΚΑΛΑ??

ΙΠΟΛΙΠΕΣ ΠΟΥ ΙΝΕ?...ΔΕΝ ΒΛΕΠΟ ΠΟΛΙ ΚΙΝΙΣΙ...ΤΗ ΕΓΙΝΕ...????...ΕΕΕΕ Η ΠΑΡΕΕΕΕΑΑΑΑΑ..ΝΑ ΓΙΡΙΣΙ ΠΙΣΟ!!!!..ΤΟΡΑ!!!...ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ..ΣΑΣ ΚΑΛΙ Η ΕΞΑΦΑΝΙΣΜΕΝΙ....ΒΓΡΙΚΕ ΤΟ ΔΡΟΜΟ...ΕΠΕΣΤΡΕΦΕ!!!Η ΧΑΜΕΝΙΙΙΙΙΙ..ΧΑΧΑΧΑΧΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βαρέσαμε διάλυση όπως βλέπεις... Έφυγες εσύ και άδειασε το ποστ!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Όλα μια χαρά, και εσύ μιά χαρά φαίνεσαι! Χαίρομαι!! Άντε να ξαναμαζευτούμε σιγά σιγά!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...