Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο6


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 968
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αχ το ξερω οτι ολοι κανετε νανακια αλλα καπου πρεπει να πω τον πονο μου κι εγω γιατι θα σκασω!!!!!!

πηγα σημερα να παρω την μικρη μου απο το σχολειο και τι να δω!!!!!η μυτη της μεσα στο αιμα μελανιασμενη,και με ενα καρουμπαλο στο δοξα πατρι νααααααα!!!!!!!!!!!επεσε εξω στη αυλη πανω σε ενα πετρινο σκαλοπατι!!!!!και εκεινο που με εξοργισε περισσοτερο σε ολη την ιστορια ειναι οτι εκτος του οτι δεν με πηρανε τηλ απο το σχολειο να με ενημερωσουν ουτε καν μου ανεφεραν κατι για τον συμβαν οταν πηγα να την παρω!!!!δηλαδη τι επρεπε να παθει το παιδι για να με ενημερωσουν???????δοξαζω τον θεο και την αγια ειρηνη την προστατιδα μας γιατι θα μπορουσε να παθει πολυ χειροτερο κακο το μικρο μου,αλλα ευτυχως την προστατεψε ο θεος!!!!

την πεμπτη που θα παω θα φανε πολυ ξεχεσμα!!!!σημερα με πιασανε λιγο στον υπνο αλλα ...τους το φυλαω!!!!οσο σκεφτομαι ποσο μπορει να πονεσε το πουλακι μου τρελαινομαι!κι εγω καθομουν σπιτι σε αποσταση αναπνοης!οτι και να πω ειναι τοσο μα τοσο λιγο γι αυτα τα ζωα!!!!!!!!!!! :-q:-q:-q:-q:-q:-q:-q:-q

με συγχωρειται αν σας επριξα αλλα πονεσε η ψυχη μου σημερα και ηθελα να το μοιραστω με καποιον!!!

καλο βραδυ σε ολους και ευχομαι να προλαβω να μπω λιγο το πρωι να τα πουμε!!!!

εχει γενεθλιακια και η μανουλα μου!!!!!!!!!!!ειναι της "οργανωσης"κι αυτη!!!!χα χα χα!!!!!!!!να σε χαιρομαστε μανουλα!!!!!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μία γρήγορη καλησπέρα............

Καταρχήν...... προτού πω τα δικά μου............

Κάλλι μου!!!!!!!!!!!!

Στενοχωρέθηκα πάρα πολύ με αυτά που διάβασα!!!!!!!!!! Ελπίζω η πιτσιρίκα σου να είναι καλύτερα σήμερις........ και ρίχτους ένα πολύ γερό μπινελίκι..............

Μα είναι δυνατόν????? Μα να μην σε ενημερώσουνε καθόλου????? Φαντάζομαι το σοκ σου σαν είδες τη μικρή......... ουφ........ περαστικά μωρέ να είναι..........

Τί να πω άλλο............ δεν ξέρω.......

Όσο για τα δικά μου......

Από χθες απόγευμα φοβερές ζαλάδες (την ώρα που ήμουν στα Αγγλικά, στο μάθημα, καθιστή, νόμιζα πως γυρνούσε ο τοίχος γύρω-γύρω!!!!) κι ακόμη..... και σήμερα.... έτσι.... τα ίδια.....

Είχα ξεκινήσει και Νηστεία τη Δευτέρα..... αλλά εδώ κόντεψα να λιποθυμήσω οπότε...... ακυρώθηκε..... κι είμαι πολύ στενοχωρημένη..... ήθελα να Κοινωνήσω στα Εισόδια..... κρίμα......

Ο Σίδηρος μου ξανάπεσε στο κατακόρυφο φαίνεται...... πήρα χαπάκι το πρωί αλλά σίγουρα θέλει πολύ να με πιάσει...... εντατικά από σήμερα λοιπόν ξανά χαπάκια......

Πάω να πάρω σπανάκι, να φτιάξω ένα σπανακόρυζο, έχω βγάλει και συκωτάκι να ξεπαγώνει...... καλές πηγές σιδήρου και τα 2..... και γίνονται και σχετικά γρήγορα......

Έχω 1 σκασμό δουλειές..... γμτ..... ποιός θα τις κάνει???? ΟΚ..... διαβασματάκι..... κάτι λίγα έκανα.... ξάπλα είμαι σχεδόν.... αλλά τα άλλα..... δε γίνονται μόνα τους......

Τέλος πάντων..... αρκεί η μουρμούρα-γκρίνια για σήμερα......

Εάν είμαι καλύτερα αργότερα ξαναμπαίνω........

Φιλιά σε όλους!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουφ...... συγγνώμη........

Κάλλι μου να χαίρεσαι τη μανούλα σου!!!!!!!!!!!!!

Ευτυχισμένη να είναι και γερή!!!!!!!!!!!!

Εμένα έχει ο αδελφούλης μου αύριο (γίνεται 28..... πω.... πω.... μεγαλώσαμε!!!!!!)

Κι ο αγαπημένος μου θείος μεθαύριο.......

Πήξαμε στα ΣΚΟΡΠΑΚΙΑ!!!!!!!!!

Φιλιά και πάλι!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κορίτσια??? Κάλλι μου τι είναι αυτά που διάβασα..Εμείς πάντως στο σχολείο το παραμικρό να συμβεί στα παιδιά ενημερώνουμε τους γονείς..ποσο μάλλον γιάυτό...Οπότε τους αξίζει ένα μπινελίκι!! Να χαίρεσαι και τη μανούλα σου!

Πιπίτσα μου..πάει η νηστεία ε?? Δεν πειράζει.περαστικά σου και χαπακώσου!!

Οι άλλες πού εξαφανιστήκατε καλέ?? Εκεί που είχαμε πάρει φόρα τώρα εξαφανίστηκαν όλες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!

Αχ, Κάλι μου, περαστικά στη μικρή σου... Συμφωνώ με τα κορίτσια, ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ πως έπρεπε να σε ενημερώσουν! Καλά το σκέφτηκες να τους τα πεις ένα χεράκι αύριο!

Πηνελόπη μου τελευταία έγιναν οι ζαλάδες κάτι σαν επιδημία! Ακούω πολύ κόσμο να υποφέρει από αυτές! Περαστικά κ να προσέχεις τη διατροφή σου! Κ εγώ έλεγα να κάνω νηστεία για τα Χριστούγεννα αλλά με τέτοια ψυχολογία χρειάζομαι comfort food (για την ακρίβεια χρειάζομαι ΠΟΛΥ FOOD αλλά δεν το ομολογώ η γουρουνίτσα...).

Γιώργο μου όλα καλά θα πάνε! Να μου φιλήσεις την κοιλίτσα της Μαριάννας!

Όσο για τα δικά μου? Στις 15/11 είχα deadline για να παραδώσω υλικό της εργασίας μου στον καθηγητή... Μα φυσικά, δεν άνοιξα βιβλίο! Πήρα παράταση για 1000ή φορά μέχρι τέλος του μήνα...

Το απόγευμα θα έχω κ τα αποτελέσματα των εξετάσεων για τον θυρεοειδή. Είπα από κάπου να αρχίσω!

Σας φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια σας ευχαριστω πολυ και για τις ευχες σας και για τα περαστικα σας!!!η μικρη μου σημερα ειναι πολυ καλυτερα αν και η μυτουλα τις ειναι ακομα πολυ πρισμενη με μωβ "ανταυγειες" αλλα τουλαχιστον καθαρισε απο το αιμα!μεχρι και το πρωι ακομα αιμα εβγαινε οταν την φυσουσαμε!!και σημερα το ψωνακι μου με ρωτησε αν ειναι ομορφη ετσι με την πληγη!αχ δεν ξερω απο που πηρε αυτο το παιδι!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

πηγαμε σημερα με την μανουλα μου καναμε ανταυγειες και μετα μας εβγαλε στο cosmos για καφε φαι και παγωτο!περασαμε πολυ ομορφα κι ευχομαι και του χρονου να ειναι γερη και να μας ξαναπαει!!!!!!!

γιωργο μου ολα καλα να πανε αυριο στην εξεταση κι οτι και να ειναι να παρακαλατε να ειναι γερο πρωτα απ'ολα!και τα 2 εχουν τη χαρη τους!!!!!!!αν και... αν καταλαβαινω καλα απο τη φωτο που εχεις βαλει εχει μια κρυφη επιθυμια για κοριτσακι ή οχι?????

δημητρουλα μου καλα αποτελεσματα σου ευχομαι κοπελα μου και καλο διαβασμα!!!!

πιπιτσα μου γλυκια οταν τρως τροφιμα πλουσια σε σιδηρο ειδικα εσυ που λες οτι εχεις χαμηλο αιματοκριτη ,το καλυτερο ειναι μαζι ή μετα το γευμα σου αμεσως να καταναλωνεις τροφες πλουσιες σε vit c!εγω αμεσως μετα το φαι πινω ενα ποτηρι φυσικο χυμο πορτοκαλι!η vit c βοηθαει στο να απορροφηθει μεγαλυτερη ποσοτητα και καλυτερα ο σιδηρος!

σας καληνυχτω κι ελπιζω να μπορεσω να μπω αυριο το πρωι μετα το ματς στο σχολειο!!!!!!!φιλακια σε ολους!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με το καλο να ερθει στον κοσμο ο γιοκας σου γιωργακι!!!!!!!!!!!!ολα να πανε τελεια και η γυναικα σου να μην ταλαιπωρηθει καθολου!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τεσακη μου μια χαρουλα ειμαι,....μαθαινω τα νεακια σου...χαιρομαι για την μπουμπου σου.....

εχω ερθει αθηνα κ πραγματικα πρωτη φορα δεν μου αρεσε καθολου.....απογοητευτικα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια και απο εμενα...και φυσικα καλησπερα στον αντρα της παρεας μας!!Καλως να δεχθειτε τον παιδαρο Γιωργο μου και ολα να πανε τελεια!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε ευχαριστουμε γιωργο μου!ευχομαι να πιασουν οι ευχες σου και να πραγματοποιηθει το ονειρο μας!!!!!!!!χριστουγεννα ερχονται,δεν μπορει!καποιες απο μας σιγουρα θα τις ακουσει ο αγιος βασιλης!ολες ημασταν καλα κοριτσια!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε Κάλι μου αυτό είναι μεγάλη αλήθεια! Είμασταν απίστευτα καλά κορίτσια φέτος! Για μένα η χρονιά ήταν από τις χειρότερες που έχω ζησει! Να φύγει κ να μην ξανάρθει άλλη τέτοια χρονιά! ΞΟΥΥΥΥ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σφηνώνομαι λοιπόν κι εγώ για να πω μια μεγάάάάλη καλημέρα σε όλες/όλους.Σήμερα δουλεύω απόγευμα -μπλιάξ- και βαριέμαι τόόόσο πολύ,που ε'υχομαι ν'ανεβάσω κανένα πυρετό να γλιτώσω,αλλά πουουουου;

Στο 36,2 η θερμοκρασία μου...

Καλημέέέραααα!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σφηνώνομαι λοιπόν κι εγώ για να πω μια μεγάάάάλη καλημέρα σε όλες/όλους.Σήμερα δουλεύω απόγευμα -μπλιάξ- και βαριέμαι τόόόσο πολύ,που ε'υχομαι ν'ανεβάσω κανένα πυρετό να γλιτώσω,αλλά πουουουου;

Στο 36,2 η θερμοκρασία μου...

Καλημέέέραααα!!!!!!!

Καλημερουδια σου!!!Παρε μια αδειουλα αν βαριεσαι....αυτο με την θερμοκρασια που εγραψες μου θυμησες οταν λενε τον καιρο!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα παιδες!!!!!!!!!!τι κανετε?κυρια μανιαμουνια σας καταλαβαινω απολυτα!εχω ευχηθει απιστευτα κουλα κι εγω για να γλιτωσω την απογευματινη δουλεια!χωρις ομως να θελω να σε απογοητευσω ποτε (ευτυχως) δεν εγινε κατι!!!

καλημερα αναστασια!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλα τα παιδάκια!!!! Έλειπα κάποιες μερούλες λόγω δουλειάς (γινόταν χαμός) αλλά επανήλθα...

Γιώργο μου συγχαρητήρια για τον γιό!! με το καλό να τον κρατήσετε στην αγκαλιά σας!!!! ;)

Τα κοριτσάκια όλα πώς είναι? Εύχομαι να είστε όλες καλά!!!

Maniamounias καλώς μας ήρθες!!! Και αν βρείς κάποια καλή δικαιολογία για κοπάνα απο τη δουλειά πές μου και εμένα! :D:D:D:D

Μου λείψατε βρέ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία μου,αν κάνω το ΛΑΘΟΣ να μην πάω,από τη μύτη θα μου τη βγάλει την ξεκούραση τ'αφεντικό μου.Όσο για τη θερμοκρασία μου,και γω σαν μετεωρολόγος μου ακούστηκα.Αν,και,μεταξύ μας,στην 25η μέρα του κύκλου,αυτή η θερμοκρασία είναι λίγο κουλή.Καμιά καθυστέρηση μου μυρίζεται...άντε πάλι κουλουβάχατα ο κύκλος.Κι οχι τίποτα άλλο,αλλά σκεφτόμαστε για ρομαντικό διήμερο την άλλη βδομάδα με το αντράκι μου και δε θέλω να έχω περίοδο γμτ!

Κ.Τ.Κ,όπως εξήγησα και στη φίλη Αναστασία,δε γίνεται να μη πάω.'Αρα,θα πάω και τσάμπα γκρινιάζω.

DIONA μια συνάδελφός μου έσπασε τα μούτρα της πέφτοντας από τις σκάλες και λείπει κανα μήνα....αυτό έχω ως πιθανή δικαιολογία για κοπάνα...το πρόβλημά μου όμως είναι ότι εδώ που μένω δεν έχω σκάλες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DIONA μια συνάδελφός μου έσπασε τα μούτρα της πέφτοντας από τις σκάλες και λείπει κανα μήνα....αυτό έχω ως πιθανή δικαιολογία για κοπάνα...το πρόβλημά μου όμως είναι ότι εδώ που μένω δεν έχω σκάλες.

Χαχαχα όχι και έτσι βρε! Κάτι πιο ανώδυνο έλεγα εγώ!

Δηλαδή άμα είχες σκάλες θα έπεφτες????? =))=))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...