Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο6


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 968
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κοριτσάκια! Τι κάνετε??? Τσικνοπέμπτη σήμερα!!! Πού θα τσικνήσετε??

Εγώ στο σπίτι φυσικά :lol:

Με πονάει η μέση από χθες..Σημερα είναι καλύτερα ελπίζω να μην χειροτερέψει πάλι!

Ξυπνήστε καλέ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια (νινα καλα το ειπα)?και αγορακι φυσικα!!!!τι καανετε?εγω ετσι κι ετσι!μου ηρθε κατι αλλα δεν ξερω τι ειναι!χα χα χα!θα δειξει!

εμεις σημερα θα παμε σε κατι φιλους να τσικνισουμε!θα μου κρατησει τη μικρη η αδερφουλα μου και θα παμε μονοι μας!ειπα να ντυσω στα προχειρα τον αντρα μου κουνελακι χα χα χα κι εγω θα ντυθω κατι....οτι να'ναι!μαλλον περισσοτερο σε μαγκα γυφτο παραπεμπω!!!!εσεις θα ντυθητε τιποτα σημερα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Κάλλι μου!!! Κατι σου ρθε αλλά δεν ξέρεις????Καλό κι αυτό!!! :lol:

Μια χαρά βολτούλες θα κάνεις!!! Εγώ δεν θα ντυθώ κάτι..να ντυθώ και να με βλέπω εγώ????Δεν γίνεται!!! Οχι πως γενικά τρελλαίνομαι για απόκριες..μετρημένες είναι οι φορές που μασκαρεύτηκα!

Καλα να περάσετε σήμερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλιμερα στα κοριτσακια μου...

μια χαρα μου ακουγετε τα κοριτσακια... :lol::lol::lol::lol: ...γιατη καλλι εσι δεν νιοτισ κοριτσακι??? :lol::lol::lol::lol::lol:

αααα καλλι βαλεμασ καμια φοτογραφια σε σασ στολισμενι!!! :lol::lol::lol::lol::lol: ...αααα και γιατη ο καιμενοσ ο ανδρασ σου να γινι κουνελακι??...βαλτο εσι το κουνελακι...δεν σου παι καλιτερα???...εγο νομιζο ποσ ναι...αλα να βαλισ εκινα τα ...κουνελακια...τα καλα..απο το...playbooy!!!! :lol::lol::lol::lol:

μαρακι...κατι σαν εγκιουλα ελεγα να διτθο και εγο...αλα τορα κανι να ιμαστε και η 2 μαζι???μπαααα...δεν κανι....και ετσι σκεφτικα..να διθο....καναπεσ???...γινετε??? :lol::o:lol::o:lol::o:lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νινα μου δεν πειραζει αν ειμαστε το ιδιο!!! Κοιτα κι εγω θα μπορούσα να ντυθω και γλάστρα...τοσο που καθομαι ακινητη :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κορτσουδια.....

νινα μου τι κανεις?φιλακια στο μπεμπε....

μαρακι μου πως εισαι?διαβασα για τα ρουχαλακια που σκεφτεσαι για το μωρο....να σου πω απο τον γιο μου...

οτι νιωθεις εσυ νιωθουν κ αυτα....οποτε καλοκαιρι φουλ ζεστη...ορμονες κ εσυ φουλ λογω της γεννας...αρα κ το μωρο θα ζεστενεται... :lol:

επειδη στην αρχη δεν υδρωνουν αν θα ζεστενεται θα το καταλαβενεις απο τα χερια....ζεστα χερακια μια χαρα το παιδι...κρυα χερακια κρυωνει το νινι...κ αν παραζεστενετε βγαζει δροτσιλιτσες....κ γενικα ειναι ανησυχο

θα σου τα πουνε κ οι παιδιατροι σιγουρα....

εγω τον γιο μου θα τον ντυσω πειρατη......εγω δεν ξερω αν θα ντυθω....αλλα μια μασκα θα την βαλω σιγουρα.... :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τη κανισ χρισανθι μου??..

πιρατεσ...ορεεεοοοοο....πολι μου αρεσι για αγορακι....

οσο γα τα μορακια και οτι νιοθουν αφτα...να ισε σιγουρι ποσ τοτε τα σασ ροτισουμε εσεσ που ξερετε απο τα παιδια....εγο σιγουρα..δεν τα ξερο τι να κανο.... και το κακο..ινε ποσ δεν εχο και κανενα κονδα μου... :lol::lol::lol::lol: ..και ιμε σιγουρι που τα σασ ζαλιζο με τησ εροτισισ!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσανθη μου ευχαριστώ για τις πληροφορίες...και καλά μασκαρέματα!!!!!!!!

Συμφωνω με την Νινα!! Εγω θα προειδοποιησω και τον παιδιατρο οτι θα τον παιρνω συνεχεια ανα πασα στιγμη γιατι θα εχω πολλές απορίες...Σκεφτομαι από τωρα να καταγραφω απορίες :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι καλα θα κανεις μαρακι μου...εγω δεν ειχα απορειες πολλες...οταν ηρθε ο παιδιατρος εκτασε 2 ωρες εξετασε το μικρο κ μου εξηγουσε τα παντα....στο τελος μου λεει..''εχεις καμια απορια?'' κ εγω του απαντησα ''ποιος ο λογος που δεν κανει να κανουμε στην αρχη μπανιο το νερο για να μην βραχει ο αφαλος......''

μου ειχε πει οτι δεν κανει να το κανουμε μπανιο σε μπανακι μεσα.....κ ειχα απορια.....

ηθελα να μαθω γιατι....

κ η απαντηση ηταν για να μην παθει ομφαλιτιδα το μωρο κ οχι δεν κανει να βραχει....δηλαδη κ να βραχει απλα το καθαριζεις καλα με καθαρο οινοπνευμα κ το αφηνεις να στεγνωσει..αλλα δεν κανει να το κανεις μπανακι μεσα σε νερο υπαρχει περιπτωση απο το ποπουδακι του μωρου που εκανε κακα να υπαρχουν μικροβια κ ετσι θα μολυνθει......

κ μου ειχε πει κ αφου πεσει ο αφαλος αλλη μια εβδομαδα να μην το βαλω μεσα σε μπανακι..αλλα ορθιο μπανακι....

καλα εγω μολις ακουσα μικροβια.....δεν αγγιζα τον αφαλο καθολου....εκανα κανονικη απολυμανση πριν το καθαρισω.....ααα να ξερετε χρειαζεται αποστειρωμενη γαζουλα...... :lol: αχ αντε να ερθει εκεινη η στιγμη να ξαναπερασω τα ιδια..... :roll: ποσο το θελω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι μου σημερα εχω ωορηξια..... :lol: αλλα δεν ξερω τι να κανω :lol: κ εννοω το κεφαλι μου εχει ενα εκκατομυριο πληροφοριες κ εγω θελω να ξαναπρσπαθησω αλλα δεν ξερω με ποιο τροπο.... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κ απο μένα!!!

Τί κάνεις Κάλλι μου?

Lolli μου εσύ?? Στην αναμονή ε??

Εχθές τίποτα δεν κάναμε,ούτε ντυθήκαμε,ούτε τσικνήσαμε..Ήμουνα πολύ κουρασμένη και ο αντρούλης μου πήγε στον κουμπάρο μου να δεί το ποδόσφαιρο!Εσείς κάνατε τίποτα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου ρε Χρυσα!!!!!

Ουτε εμεις καναμε κατι ιδιαιτερο...σπιτι κατσαμε...αλλα <μασκαρα> ειχαμε.....τον <καραγκιοζη> τον πεθερο μου! ΦΤΟΥ ΚΑΚΑ!!!! :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...