Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο 21!!!!!-για περισσ. ύπνους!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 991
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Επισης κατι ακομα που με στεναχωρει..ο μικρος δεν ζηταει στηθος τη νυχτα..κλαψ κλαψ..

θα μου πειτε τρελη ειναι αυτη, λυσσαξε να αποθηλασει και τωρα που νυχτα αποθηλαζει δεν της αρεσει..

μα πινει γαλα..και μαλιστα πολυ..και αυτο δεν ειναι καλο..αφου ξυπναει που ξυπναει, τουλαχιστον του εδινες μεμε, και κοιμοσουν...

Χρυσα ειναι και αυτο σταδιο του αποθηλασμου.

Σιγα σιγα θα πρεπει να του δινεις το γαλα ολο και πιο μετα.Δηλαδη αντι για 3 στις 4 ,αντι για 4 στις 5 και ουτο καθέξης μεχρι να στο πινει στις 7.

Εμενα αυτο μου πηρε 1 μιση μηνα.Ειναι βεβαια πολυ κουραστικο γιατι θα πρεπει να καθεσαι μαζι του και να προσπαθεις να τον εχεις ηρεμο.Αλλα τουλαχιστον μετα θα ξεμπερδεψεις.Μάλλον δηλαδη!!!!

Φιλακια πολλα και καλη δυναμη!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο αυτό το σκέφτηκα και εγώ, αλλά ΟΧΙ δεν πρόκειτε να το πω, και ας μην βγω ποτέ!!!....επίσης όλοι λένε ότι μοιάζει ο Λουκάς στον άντρα μου, δεν του έχω πει όμως ποτέ ότι το παιδί έχει τα δικά μου χαρακτηριστικά ούτε και στα πεθερικά!!!....και το καλοκαίρι που ήρθαμε Ελλάδα, όλοι είπαν ότι η μικρή μοιάζει στην μαμά μου (αυτό δεν με πειράζει, η μαμά μου ήταν πολύ ωραία στα νιάτα της! ;) ), ούτε αυτό είπα στον άντρα μου.....εν κατακλείδι ακόμη και έτσι να είναι δεν το λες στον άλλον το κρατάς για τον εαυτό σου!!! άντε για να μην πω καμμιά βαριά κουβέντα, όπως η Γωγώ!!!! :angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είναι των πεθερικων η εβδομαδα αυτή...!! :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Μπραβο Νατάσσα μου! Θετικη σκέψη και καλή ψυχολογία! Θα περιμένω με αγωνία να έρθει η ώρα και να μας πεις την εμπειρία!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα έχω πάρει και μάλιστα πολύ άγρια!!! και δεν βρίσκω και καμμιά αδελφή μου να μιλήσω στο τηλέφωνο να εκτονωθώ!!!! :?

βρέχει εδώ και σε λίγο θα πάμε να πάρουμε τον Λουκάκο, τον άλλο κλώνο της οικογ. Κ!!!! :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια

καλε ποσα γραψατε??????

τα διαβασα κ δε θυμαμαι τιποτα

μονο που λετε για τους παιδιατρους

ο δικος μου μεχρι 7 μηνων καθοταν μιαχαρα ουτε εκλαιγε στο εμβολιο ουτε τιποτα

απο τοτε γινεται ο κακος χαμος

ουρλιαζει σκοτωνεται και χτυπιεται

να μη μιλησω για τις γκαριδες του

στεναχωριεμαι λιγο ειναι η αληθεια αλλα απο τη στιγμη που δεν ποναει δε μπορω να πω οτι συγχιζομαι ιδιαιτερα

απλα δε μπορω να συγκεντρωθω να ρωτησω ολα αυτα που θελω

κ μετα παιρνω τηλ τη γιατρο :lol::lol:

δε θυμαμαι ποια ειπε οτι δε θαπαθουν τπτ, αλλα αυτο το λες μονο αν το δικο σου δεν κλαει :lol::lol::lol::lol:

πω πω εχουν πιαστει τα δαχτυλα μου εδω κ 2 ωρες κοβω κοβω κοβω....

κανω συννεφακια για τις μερες της βδομαδας

δεντρακια για να μαθουν τις εποχες

τρελαααααα

ρε κοριτσια εχω 4-5 μερες που οταν μου ερχεται να κατουρησω δε μπορω να κρατηθω

πρεπει να παω ΑΜΕΣΩΣ αλλιως μου φευγουν σταγονες :oops::oops:

τι ειναι αυτο παλι το εχει παθει καμια σας? κρυωμα ειναι τι σκατα ρε γαμωτο

σημερα κοντεψα να κατουρηθω στο σχολειο

βγηκα τρεχοντας απο την ταξη και τα παιδια μετα με περιμεναν στην εισοδο νομιζαν οτι κατι επαθα τα γλυκουλια μου :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΡΓΥΡΟΥΛα συγγνωμη αλλα πολυ σουργελο μου φαινεται η πεθερα σου. :oops::oops::oops::oops:

Και πάλι συγγνωμη αλλα να σου στειλει φωτο απο οταν ηταν μωρο για να σου δειξει οτι μοιαζει με τη ΡεΑ το βρισκω ακρως γελοιο.

Εν'τω μεταξυ ειμαι και τυπος που δε μπορει τις "μεγαλοκοπελες" καθολου και ειδικα αυτες που χαϊδευονται. :evil::evil::evil::evil::evil: (ετσι κανει η πεθερα μου.Της φερνει η μεγαλη της η αδερφη σοκολατες και χαϊδευται.Μπλιαχ.ΝΑ ξερασω μου ρχεται)

ΘΟΥΛΙ δε πας και με τον αντρα σου μαζί;;;Θελουν πολυ βρισιμο ρε συ.

Νατασα μου μολις τελειωσα με τις γενικες στο σπιτι και λεω για καμια βδομαδα να αραξω λίγο. :D:D

Μετα βουρ για τα μπεμπε!!!!!Ρε συ και εγω πρεπει να πλυνω πάνες,κουβερτουλες αγκαλιας,κουβερτουλες για νάνι αλλα θα περιμενω τη μανα μου .ΝΑ μου τα σιδερωσει αυτη και οχι η κυρια που εχω.

Επισης πρεπει να πλυνω το ριλαξ και το καροτσι!!!(τα υφασματα εννοω!!!!)

Αφρο η απιβιτα εχει ωραιες κρεμες και μασκες.Απλως οι κρεμες δεν καλυπτουν καθολου πρωτες ρυτιδες.

Εγω μεχρι τωρα τετοιες ειχα και τωρα πηρα Darphin αλλα ειναι λιγο αουτσ η τιμουλα τους.

Σισσιώ για κανα Τερινα σκεφτομουνα που ειναι και κοντα στο μετρό.Τι λέτε;;;;

Μητσακι ελπιζω να εχουν βγει τα αποτελεσματα και να σε πήρανε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενα μη με βρισεις αλλα μηπως εισαι εγκυος;;;;

Ρε συ τι καλη δασκαλα που εισαι!!!Σε εμας δε φερνανε τιποτα να μας δειξουν.

Εγω μονο pps πάω. :oops::oops::oops::oops:

Για το γιατρο δε σχολιασα γιατι και μενα σαν της Αφρο και της Λενας κάνει αλλα δεν ιδρωνει το αυτακι μου.

Αφου παροδικο ειναι.Μολις φευγουμε ειναι μια χαρα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ti thes na peis kopela mou oti den kaliptei tis ritides ????!!!

exw egw ritides ????!!! X(X(X(X( exw anagkh thes na peis na parw krema gia tis ritides ?????!!! X(X(X(

san na para gnoristikame mou fenete :-p:-p:-p

apaksio na se dw mexri na kanw lifting [-([-([-(

Χα χα χα!!!ΝΑ ετσι κανει και η πεθερα μου για αυτο δεν τη μπορω!!!

=))=))=))=))=))=))

Πουλακι μου αν ειδες εγραψα οτι μεχρι προσφατα(στα 33) και εγω αυτες εβαζα!!!Οποτε εσυ που εισαι μπουμπουκακι ακομη εχεις περιθωριο.Καταλαβες βρε γιαβρι μου τώρα;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας αφηνω αγαπημενες.Περιμενω μια καλη μου φιλη,θα ξυπνησει και ο γιος μου σε λιγο και επισης παω να βαλω τον αντρα μου για μπάνιο.

Ναι ναι μη γελατε.Αν δεν του πω εγω κανε μπάνιο ειναι ικανος να το θυμηθει πριν πάει για υπνο (στη 1 τη νυχτα ) και μας ξυπναει όλους με τα νερα και το θόρυβο. :evil::evil:

Φιλάκια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λένα εγώ το είπα ότι δεν παθαίνουν τίποτα τα παιδάκια αμα κλάψουν στο γιατρό....Και ό,τι και να μου λέτε, εμμένω στην άποψή μου..... :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Προφανώς επειδή είναι καλομαθημένα ουρλιάζουν και κλαίνε κι όχι επειδή πονάνε....Εξάλλουμ, εσείς λέτε ότι τα περισσότερα κλαίνε από την ώρα της εξέτασης...Επομένως δεν κλαίνε επειδή πονάνε.... :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Ξέρετε, εγώ δεν έχω τέτοιες ευασισθησίες...Και ναι μπορείτε να στενοχωριέστε, αλλά επειδή μου λέτε ότι μιλάω έξω από το χορό....Σας έχω πει ότι 40 ημερών άφησα την Ιωάννα στην κούνια της να κλαίει επί 2 ώρες, μπορώ να σας πω με σιγουρια ότι δεν έπαθε τίποτα, ότι ναι μεν στενοχωριόμουν, αλλά άντεξα και την έμαθα να κοιμάται μόνη της...Και όχι δεν έχει ψυχολογικά προβλήματα!!!!!!!!!!!!!!!

Αφρο είσαι Θεά...Άσε τις κρέμες για τις ρυτίδες για τις γριές του mammy...Εμείς είμαστε ακόμα λεχούδια.... =))=))=))=))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Argi τι πεθερα ειναι αυτη?

ποσο υπομονη ν κανεις?

εγω το εχω παρει αποφαση η κορη μου μοιαζει στον αντρα μου και στην κουνιαδα μου!

απλα δεν μου τ λενε πολυ για να μην με στεναχωρουν.....

την κυριακη εχουμε βαφτιση...α΄ ξαδελφος του Π. ....στο λυκαβητο...

ποσο βαριεμαι να παω.....το προσκλητηριο ηρθε σημερα....

θα αγορασω σεντονακια...!

να δω πως θα περασουμε το μηνα....

ααααα και 4/12 γαμο....το λιγοτερο 150 + τα υπολοιπα

αχ αχ....

γιατι να μην ειμαι πλουσια?

γιατι να με κανει ο Γ. και η Μ.?

εεεε γιατι?

η κορη μου με εφτασε στα ορια μου!

απλωνα και αδειζε την ντουλαπα της για να απλωσει και εκεινη!

επλενα πορτες και μετα εκανε δαχτυλιες......

της εβαλα να φαει και εριξε τα μισα κατω.....

ποια την θελει γαι 3 μερες?

αααα στο γιατρο κλαιει γι αν κλαψει.....ελαχιστα

αλλα μετα δεν κουνα το χερι για το υπολοιπο της μερας.....και το λεει σε ολους!

δεν εχω βαλει ποτε αυτοκολλητο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρτζιιιιιιιιιι :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil: ....

Αν ήμουν στη θέση σου, θα ζωγράφιζα σε ένα χαρτί μια μούντζα, θα έβαζα στη φωτογραφία της πεθεράς κερατάκια και καπνούς από τα αυτιά και θα τα έστελνα πίσω..... :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil: Επίσης θα έστελνα και μια διάγνωση οφθαλμίατρου ότι έχει χάσει την όραση της λόγω γήρατος και χρειάζεται επειγόντως χειρουργείο στα μάτια.... :evil::evil::evil::evil:

Άσε που με έμμεσο τρόπο θα την έθαβα στο γιόκα της......έλεος με τις μαλακίες....

Και μιας που έθιξες το συγκεκριμένο θέμα, θα σου πω ότι η θεία του Γιώργου (αυτή που της είπα ότι πηδιόμασταν), όποτε βλέπει την Ιωάννα λέει "Μα δεν μπορώ να καταλάβω από που μοιάζει αυτό το κορίτσι"...Και επειδή η απάντηση των υπολοίπων την 1η φορά ήταν "από τη μάνα της", όταν το ξαναείπε της απάντησα καταλλήλως..."Από τον γκόμενο μου"..... :evil::evil::evil::evil::evil::evil::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν καταλαβα συμπεθερα... θες να παεις οτι παιδια μας κλαινε πειδη ειναι κακομαθημενα????? :roll::roll:

εσας καταρχας ερχοταν ο παιδιατρος τοσους μηνες στο σπιτι, ειναι αλλιως να ιεναι το παιδι στο χωρο του, δεν αναστατωνεται τοσο πολυ

και ειναι κ θεμα παιδιου!! δεν ειναι ολα τοσο βολικα οπως ειναι η νυφη μου..

δε λεω οτι ποναει, απλα φοβαται.

μονο την τελευταια φορα ειχε κατσει σαν κυριος και τον ειχαμε μετρησει ακριβως!!

παναγιωτα δε θα σε βρισω κοριτσαρα μου

αλλα δεν ειμαι εγκυος, δε νιωθω εγκυος αλλος ενας μηνας πηγε στραφι

ουτε αυτα ειναι συμπτωματα εγκυμοσυνης

απλα δεν ξερω τι σκατα μπορει να ειναι

μαλλον πρεπει να παω να κανω καμια γενικη αιματος ε

χαχαχα αφροδιτη πολυ γελασα με τις ρυτιδες σας :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά βρεφάκι είτε στο ιατρείο την πήγαινα είτε στο σπίτι, το ίδιο θα ήταν...Δε θα καταλάβαινε διαφορά....Μάλλον φταίει το πάχος.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Και δεν είπαμε κακομαθημένα, είπα "καλομαθημένα"..........Μην παραποιείς αυτά που λέω.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Αλλά ναι, αυτό λέω...Και ειδικα γνωρίζοντας εσένα που όπως λέει και ο συμπέθερός σου έχεις τον Αναστάση στο βρακί σου...... :D:D:D:D:lol::lol::lol::lol::lol:

Και όποια θέλει να μαλώσει μαζί μου, είμαι διαθέσιμη..... [smilie=pain10.gif][smilie=pain10.gif][smilie=pain10.gif][smilie=pain10.gif][smilie=naka.gif][smilie=naka.gif][smilie=naka.gif]

Είμαι σκύλα το ξέρω, αλλά δε θα άντεχα ρε κορίτσια τόσο πολύ κανάκεμα και χατήρια....ήδη είμαι αυστηρή μαζί της και με καβαλάει..Που να ήμουν "αλοιφή" (τζατζίκι που λέτε οι βόρειες.... =))=))=))=)) ), τι θα μου έκανε.....Χαλαρώστε λίγο ρε...ΔΕΝ ΠΑΘΑΙΝΟΥΝ ΤΠΤ.....

Επίσης Λένα έχω να σου πω ότι γέρασες...Άρχισε η ακράτεια..... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αφρο το παστίτσιο δε με τρελαίνει, επειδή δε μου αρέσει ο κιμάς...όμως για τη μπεσαμέλ μεθαίνω..... :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Καλή και η ιδέα σου για την πεθερά της Αρτζι.... ;);););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα ακου εκει αρχισε η ακρατεια1!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

ειδες πως με καταντησε ο συμπεθερος σου :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

εσενα κοπελια σε καβαλαει γιατι λειπεις ολη μερα :lol::lol::lol:

κ εμενα επειδη ειμαι μαζι του ολη μερα :lol::lol::lol:

εμενα τουλαχιστον μακουει και δεν τρεχω πισω του μεσα στα μαγαζια :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι, εσύ δεν τρέχεις, γιατί τρέχει ο κακομοίρης ο συμπέθερος....... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Ποιος νομίζεις ότι τον κατάντησε με κοίλη πάνω στο άνθος της ηλικίας του;;;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ξέρεις ότι σε αγαπώ πολύ μωρό μου.........Και σου κάνω πλάκα....

Αλλά ρε συ, μου φαίνονται υπερβολικά αυτά... :oops::oops::oops::oops::oops::oops: Αναστασάκι μου δεν παρεξηγείσαι έτσι;;;;;;;; :x:x:x:x:x:x:x:x:x Σιγά μην της πάρω αυτοκόλλητα για να μην πονέσει και κλάψει.... :shock::shock::shock::shock::shock::shock::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Δεν ξέρω ρε...Η εσείς είστε πολύ ευαίσθητες ή εγώ πολύ αναίσθητη...... =))=))=))=))=))=))

Μη με παρεξηγείτε, εντάξει όμορφες;;;;;;;;; [smilie=love3.gif][smilie=love3.gif][smilie=love3.gif][smilie=love3.gif][smilie=love3.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κι εμένα το πρωινό δεν είναι καθόλου το αγαπημένο μου;, απλά είπαμε να το δοκιμάσουμε σ εκείνους τους κύκλους, γιατί κιόλας έπεφταν βολικά οι μέρες σκ ή όταν δουλεύαμε απ' το σπίτι. Φυσικά είναι και θέμα τύχης ότι είχαμε συλλήψεις και στους δύο κύκλους. Καλά σίγουρα κι η πρόκληση έπαιξε το ρόλο της στον κύκλο του Απριλίου, απλά το συνειδητοποίησα σήμερα κι είπα να το αναφέρω.  Όσον αφορά για το μωράκι που χάθηκε, σε καταλαβαίνω απόλυτα 😞 έτσι κι εγώ τον περασμένο Οκτώβριο την ημέρα της ΠΗΤ, νομίζω μου βγήκε όλος ο πόνος κάπως μαζεμένος... Δε ξέρω αν το νιώθετε, εμείς πάντως με το σύντροφό μου κάπως "το γιορτάσαμε", όχι βέβαια με την έννοια της χαρούμενης γιορτής, απλά μαγείρεψαμε σπίτι και ήπιαμε στη μνήμη του μωρου μας γιατί δε θέλαμε κάπως να ξεχαστεί αυτή η ψυχούλα σα να μην υπήρξε ποτέ. Να σου πω την αλήθεια, εγώ ίσως το χρειαζομουν αυτό περισσότερο απ' ότι ο σύντροφός μου, και μπορώ να πω ότι με βοήθησε να βάλω ένα κλείσιμο σ εκείνο το κεφάλαιο. Από τότε κάπως πήρα τα πάνω μου και ήμουν πιο χαλαρή με τις προσπάθειες, με την έννοια ότι όταν έβλεπα αρνητικό δεν απογοητευομουν όσο πριν τον Οκτώβρη. Νομίζω ότι πιο πρίν ήμουν σε άρνηση διότι στο μυαλό μου είχα ότι θα έπρεπε "να ήμουν έγκυος" κι ίσως αυτό να μη με άφηνε να ευχαριστηθω και τη διαδικασία.
    • Λίγο έμεινε μέχρι να μάθεις κορίτσι μου... Μπράβο σας που είστε καλά και οι 2!!!
    • Υπομονή και επιμονή και θα έρθει το θετικό, θα φουσκώσει η κοιλίτα! Πάντως κι εμένα το πρωινό, το χειρότερό μου. Άσε που υπάρχει και χρονική πίεση και αυτά τα πράγματα θέλουν τον χρόνο τους.
    • Σ'ευχαριστώ για την αναλυτική σου απάντηση!!! Δεν το περίμενα πως στη 4η εγκυμοσύνη μου θα ειχα τόσο άγχος. Σε ολες ειχα ειναι η αλήθεια, απλά επειδή στις προηγούμενες ειχα πολυ έντονα συμπτώματα (μετα τις 5μιση προς 6 βδομάδες βέβαια) ίσως αυτο με ανακούφιζε οτι όλα πάνε καλα.  Απλα με θυμάμαι στις αλλες που ειχα τόσο έντονα το αίσθημα πως θα αδιαθετησω , παρ'ολο που ηξερα ότι ειμαι έγκυος , που πηγαινα κάθε λιγο στο μπάνιο να τσεκαρω αν έχω αίμα. Τώρα τίποτα. Και απο συμπτώματα , αυτα τα λιγα που εχω, μια έρχονται μια φεύγουν. Το μεσημέρι για παράδειγμα ειχα λιγο το στομάχι κάπως... Μετά έφυγε. Τωρα πηγα τα παιδια στις κουνιες και μονο λιγη ζαλη ένιωθα που και που. Αλλα ειμαι μολις 5+1 Πφφφφ οπότε μακαρι να ερθουν οι αναγουλες μπας και ηρεμήσω γιατι έχω αρχίσει να μην με αντέχω χαχαχα
    • Καλό μήνα κορίτσια!!! Εύχομαι πολλά θετικά τεστακια!!!!     εγω σήμερα είχα β επιπέδου όλα καλά ευτυχως πάει κ αυτό!!!  Εχουμε  Κ κάτι φωτός π εκεί που νόμιζα ήταν κορίτσι αρχισα να πιστεύω είναι αγόρι, είναι ίδιο ο γιος μου 😂
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...