Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο 21!!!!!-για περισσ. ύπνους!!!!


Recommended Posts

Γειά σας κούκλες, τι κάνετε?

Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας, το πρωϊ με το που ξύπνησε ο Μιχάλης τον ακούω να φωνάζει δεν θα έρθει κανείς να μου πεί Χρόνια Πόλλα? :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Το απόγευμα θα πάμε στον πεθερό που γιορτάζει κι αυτός ;)

Το έργο χθες τελικά μια βλακεία ήταν, είδα κανένα 10λεπτό και μετά ξεράθηκα...

Αναστασία να χαίρεσαι τον Σπυράκο

Λίνα περαστικά στην μαμά σου ελπίζω να μην είναι σοβαρό

Μιτσάκι τι έγινε με την αμνιοπαρακέντηση δεν μας είπες

Έρη δεν συμφωνώ καθόλου με την άποψη του παιδίατρου, αν δηλαδή όταν κάνεις 2ο το 1ο πηγαίνει δημοτικό τι θα κάνεις θα το σταματήσεις? Ο Μιχάλης μου πήγαινε κανονικά παιδικό όταν γέννησα και η Έλενα δεν κόλλησε ποτέ τίποτα. Η παιδίατρος απλά μου είχε πεί όταν γυρίσει από το παιδικό να τον αλλάζω ρούχα να πλένει πολύ καλά τα χέρια να βάζει απολυμαντικό και μετά να πλησιάζει το μωρό

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 991
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

να διευκρινισω μονο κατι..ενδοιασμους εχω να παει ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΧΡΟΝΙΑ παιδικο ενα μωρο,με μωρακι νεογεννητο στο σπιτι..κι αυτο επειδη η πρωτη χρονια,λενε,ειναι αυτη που αρρωσταινουν τα περισσοτερα παιδακια..

απο εκει κ περα,εννοειται πως ενα απο τα δυο θα πηγαινει σχολειο πριν απο το αλλο,αλλο αυτο ομως!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μολις εφαγε χοιρινο πρασοσελινο :shock::shock::shock: αυτο το παιδι θα με στειλει αδιαβαστη δεν υπαρχει αμφιβολια γιαυτο!!!!

μαλλον βαρεθηκε το κοτοπουλο και το μοσχαρι

αν του παρω αρνακι κανει????

θα του κανω και μπιφτεκια που του αρεσουν

αντε το μεσημεριανο καπως θα το βολεψω να δουμε με πρωινο-απογευματινο τι θα κανουμε

αφροδιτη προτιμαει να τρωει με τα χερια :evil: κουταλι,πιρουνι πιανει αραια και που

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασσουλα να τον χαιρεσαι το Μιχαλιο σου!!!

μου αρεσει πολυ αυτο το ονομα....

Νατασσουλα η μαμι μου ειναι με το ποδι μπαταρισμενο

δεν ειναι σοβαρο απλα δεν μπορει να το πατησει..

ειναι ομως που της συμβαινουν πολλα απανωτα και εχει

καταρακκωθει η ψυχολογια της...και γω δεν προλαβαινω να την βοηθησω...

και αστανα πανε!!!ευχαριστω παντως...πολυυ

Σαβροπιγκ ευχομαι να ναι καλα το μικρουλινι σου...

αχ οταν πεφτουν τι μαχιριες στην καρδια τρωμε...

...χθες που επεσε και το Τσαχπινανυ..πονεσε η καρδουλα μου!!

pebii 21/11 γιορταζεις???

ειναι καλυτερα η μικρουλα??

Ερη μου η αποψη μου ειναι ...να το συζητεσε ηρεμα με τον καλο σου

και αν πραγαμτικα δεν θες αλλο γιαγια..(σε καταλαβαινω απολυτα)

να τον στειλετε...ειναι πολυ καλο για το μικρο..

αν παρολαυτα ο καλος σου επιμενει..βαλε ορο ακομη μια χρονια

κσι μετα μην υποχωρησεις...

εγω μαλλον ετσι θα κανω αν του χρονου εχω τα ιδια!

ΚΟριτσια προς το παρον με το θεμα υπνοε λογο του θηλασμου

δεν εχω προβλημα κοιμαται αμεσως μετα τον θηλασμο...

τωρα οταν σταματησει...θ α δηξει...αν δεν κοιμαται ευκολα

ΜαριαΙωαννα..μια πο ατ ιδια λατρευουμε μακαρονια

με οτι να ναι απ σκετα με λαδακι μεχρι κιμα...

απ λαχανικα???τζιφος!μονο φασολακια..και αυτα ετσι και ετσι!!

φρουτα???ενα την εβδομαδα...στα χαι της και δυο...στα χαλια της??/ουτε δαγκωνια!!

Αναστασια ...κουραγιο με την διατροφη...!!

σεκταλαβαινω...πιο πολυ απο ολους σε καταλαβαινει η Τσαχπινομαμα!!!

ΠΙνει γαλα τουλαχιστον???

Αφροδιτουλα μια ποτ αιδια ..ειδα ενα εργο με παιδακια

που αρρωστησε το ενα βαρια και δυο μερες δεν μπορουσα να κοιμηθω...

δεν αντεχω!!!

Ιουλια μουυυυυυ...ειστε γλυκες και οι δυο!!!

την καταφεραμε την μπανανα???

Κανε κοριτσακι και τα κατοχυρωσες τα παπουτσακια!!!

Στην επομενη συναντηση μην δειχνεις ακομη πιο μικρηηη οκ??? :D

Σεσιλακι ευχαριστω για τα καλα σου λογια....

ασε και γω το Σαββατο με το ζορυ κρατηθηκα γαι αν μην μεινω ταπι!!!

ωραια που ναι να ξοδεευειςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς!!!

φιλακια εδω γυρω θα μαιιιιι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

...καλε την Ευα ξεχασα την αλλη εγκυουλα...

επισης μια γλυκα...και συμφωνω με την Ιουλια

αξιαγαπητη και η κορη!!!

και επισης η Σοφη μας..ξεραθηκε μεχρι αν φτασω στο σπιτι..ξανα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παντως εγω με το θεμα αποθηλαμσος θεορω οτι παμε καλα..οχι οτι δε ζηταει..ζηταει..αλλα πχ τη νυχτα πλεων θελει γαλα...ξυπναει καπου αναμεσα σε 1-2 και ουρλιαζει..γαγαααααααα...κατεβαζει 200-250 μλ, και κατα τις 6 παλη τοσο..

ειναι πολυ γαλα ομως αν υπολογισεις οτι πινει αλλα τοσα πριν κοιμηθει, και θηλαζει και 2 φορες το μεσημερι και το απογευμα...ανισυχω μη μου κανει χαμιλο σηδηρο γιατι δεν τρωει και πολυ κρεασ..

θα τον ταραξω τον μικρο στα μπροκολα μου φαινετε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σες μια απο τα ιδια και εγω με το μισθο!

μειναμε με 400 ευρω ως τελος του μηνα!

χωρις παγια εξοδα!

δυσκολα!

Foulinaki 11/11 γιορταζω...Βικτωρια

Αναστασια μου εθδες που εφαγε?

ειπαμε εχει αποψη το παιδι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μολις εφαγε χοιρινο πρασοσελινο :shock::shock::shock: αυτο το παιδι θα με στειλει αδιαβαστη δεν υπαρχει αμφιβολια γιαυτο!!!!

μαλλον βαρεθηκε το κοτοπουλο και το μοσχαρι

αν του παρω αρνακι κανει????

θα του κανω και μπιφτεκια που του αρεσουν

αντε το μεσημεριανο καπως θα το βολεψω να δουμε με πρωινο-απογευματινο τι θα κανουμε

αφροδιτη προτιμαει να τρωει με τα χερια :evil: κουταλι,πιρουνι πιανει αραια και που

και αρνακι και κουνελακι....

εγω της τα δινω λογω του δεν τρωει το μοσχαρι λογω αλλεργιων!!

πριν δυο βδομαδες της εδωσα και παΐδακι...εβγαλα το ορατο λιπος

και της το δωσα στο χερι...πρωτη φορα την εβλεπα να τωει με τοση λαχταρα

το μισο...αλλα το φαγε!!ηταν προοδος!

αλλα γενικα οτ κατσικακι συστηνεται..σαν καλο κρεας

η παιδιατρος μου ηταν υπερ..και το αρνακι γαλακτος!

μπραβο πρασοσελινο???δυσκολη γευση!!!

τελικα θα μας κουφανουν τα μωραμας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σες μια απο τα ιδια και εγω με το μισθο!

μειναμε με 400 ευρω ως τελος του μηνα!

χωρις παγια εξοδα!

δυσκολα!

Foulinaki 11/11 γιορταζω...Βικτωρια

Αναστασια μου εθδες που εφαγε?

ειπαμε εχει αποψη το παιδι!

Βικτορια ε????σορυ δεν το ξερα...

πολυ ωραιο ονομα!!

Δυσκολος ο Νοεμβρης..οικονομικα ε??

εμενα επεσαν πολλα πο τον Οκτωβρη για αυτο

γαμι βπαιτσει δωρα δωρα..γεροι να ναι και ευτυχισμενοι

ολοι αλλα μας ξετιναξανε!!! :P:lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!

Αργυρώ το είχε χαμηλώσει ο Μεν το τηλέφωνο χτες και εγώ το είδα σήμερα το μεσημέρι. Συνήθως το έχει η μητέρα μου και μιλάει!!!

Η μικρή θηλάζει κάθε 3-4 ώρες και το στήθος μου είναι μπαλόνι. Δεν ξυπνάει με τίποτα για να τη θηλάσω. Οι θηλές είναι πληγωμένες αλλά για την ώρα καλύτερα από τις προηγούμενες εμπειρίες μου. Μακάρι να φτιάξουν γρήγορα και χωρίς προβλήματα.

Εγώ όταν γέννησα μου είπαν να μην αλλάξουν το προγραμμα τους τα άλλα παιδιά. Να μη σταματήσουν τον παιδικό και να κάνουν ό,τι έκαναν και πριν. Τη Δανάη από 2 εβδομάδων την πήγαινα στον παιδικό για να αφήσω τη Νατ. Κοντά μια ώρα στο δρόμο στους -5 βαθμούς. Αρρώστησε μόνο όταν τη μετέφερα με το αεροπλάνο. Και τώρα που ετοιμάζουμε ταξίδι στην Ελλάδα για τα Χριστούγεννα έχω φοβερό άγχος....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑ Βικυ εσυ εισαι παμπλουτη...με 400 ευρω εγω παρτι θα εκανα...χαχαχα

αμα βαλουμε βενζινι..τα 300 θα γινουν 200..αντε να βγαλεις το μηνα!!!

Αθην αγιατι εχεις αγχος;;; εσυ εισαι πεπειραμενησ τα ταξιδια...

ανισυχει ςγι ατη μικρη...ελα ρε..τοσα ταξιδια εκανε μεσ αστην κοιλια...τωρα θα τα κανει απ'εξω..

Οκ ενταξυ εννοω εχεις λογο θα ειναι πολυ πολυ μικρουλα τοτε..ολα καλα θα πανε μην ανισυχεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αθηνούλα η φώτο είναι η υπέροχη!!!!!!!!!!!

Τι καλά που κοιμάται 3ωρα και 4ωρα

φτου φτου να μην την ματιάξω

Πολλά φιλάκια να της δώσεις

Η Δανάη πως αντιδράει όταν θηλάζετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas!

Εχω νευρα..Παλι...

Μα..3παρα το μεσημερι εφερε μαστορους????Εκλεισε κ τον Μαγκα στο μπαλκονι μου

(επειδη εχει κοψειτην αλυσιδα του) κ γαυγιζει σαν παλαβος...

Το κοριτσακι μου κοιμαται κ αν μου το ξυπνησουν θα γινει φονικο...

Αμαααν πια.Μου τη δινουν τα χωρια,τα σπιτια που φτιαχνουν οι γονεις για τα παιδια τους

(ή το αντιστροφο καμια φορα :shock: ) ακριβως πανω-κατω-διπλα τους,τα ισογεια σπιτια

χωρις παντζουρια κλπ κλπ!

Επισης μου τη δινουν τα στρουμφακια!!! :lol::lol::lol::lol: (το 2ο ονομα μου ειναι δρακουμελ!)

Πλακα κανω!Τα λατρευω τα στρουμφακια!

Χρονια πολλα στον Μιχαλη κ στο Σπυρο!!!

Ευχομαι ο Νοεμβρης να φερει απο ενα καρο λεφτα σε οποιον νιωθει στενεμενος!

Λινακι περαστικα στη μανουλα!Παρε με αργοτερα!

Αθηνα καλους θηλασμους!!!

Ερη εγω συμφωνω με τον παιδιατρο...Πιθανοτατα να κανω λαθος ομως

το παιδι εχει παρα πολλους τροπους να κοινωνικοποιηθει.Δεν ειναι μονο ο παιδικος σταθμος...

Δε θυμαμαι τι αλλο θα ελεγα...

Α!

Νατασακι κ οποια αλλη γνωριζει....

Πειτε μου για αυτο το αυτοκολλητο που το βαζεις στο μωρο 1 ωρα πριν το εμβολιο για να μην ποναει...

Αυριο εχουμε γιατρο...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασούλα η Δανάη όταν με βλέπει με το μωρό ή όταν βλέπει το στήθος μου αντιδράει και γίνεται επιθετική. Μου τραβάει την μπλούζα και μιλάει για το μεμέ της... Πάνε 3,5 μήνες που το κόψαμε και ακόμα θυμάται τι λέγαμε τότε... Στεναχωριέμαι αλλά δεν εχω κανένα σκοπό να τη θηλάσω ξανά.

Χρύσα αποθηλάζεις; Χαμπάρι δεν πήρα με τα γεννητούρια μου! Άντε με το καλό!

Αναστασία όταν η Ιλιάνα γεννήθηκε ήταν μπλε και την είπα στρουμφάκι. Είχε τυλιχτεί ο λώρος μια φορά γύρω από τον λαιμό της, το καθυστέρησα και εγώ όταν ήταν να σπρώξω και μου βγήκε χρωματιστό το παιδί.

400€ για τον υπόλοιπο μήνα; Καλά βρε κορίτσια, πως γίνεται αυτό;

Ψηφισατε χτες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάρες....Τι μου κάνετε;;;;Εμείς καλά...Εγώ δουλειά και η Ιώαννα σπίτι με τον μπαμπά της....Ελπίζω να τα καταφέρει......Πρώτη φορά μένει τόσες ώρες μόνος με την κόρη του αν και γενικά τα πάνε τέλεια.....

Παναγιώτα για την επόμενη Παρασκευή είμαι κι εγώ μέσα...... :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Χωρίς τα μικρά μας ε;;;;;;;;;;

Μιτσάκι, Σισσιώ να έρθετε κι εσείς.......Αναστασία, Βίκυ εσείς μπορείτε;;;;;;; :roll::roll::roll:

Εγώ θα προτιμούσα κατά τις 6...Φεύγω συνήθως κατά τις 5 από δουλειά τις Παρασκευές.....Ε,μεχρι να κατέβω κέντρο θέλω και κάμποση ωρίτσα.... :roll::roll::roll::roll::roll:

Νατασούλα να χαίρεσαι το Μιχαλάκη και Μπεμπούλης το Σπυράκο-Ταξιάρχη σου...Αφρο να χαίρεσαι κι εσύ το επίθετο..... :lol::lol::lol::lol:

Θουλάρα πάντα άξια αγάπη...Να ζήσουν η αδερφούλα σου και τις καλύτερες ευχές μου για τη μικρή Μαρθούλα.... :D:D:D Θέλουμε φώτο ε.... ;);) Πάρε το φόρεμα και άντε να τους βρίσεις... :evil::evil::evil:

Αθηνούλα θα έρθετε Ελλάδα;;;;Άντε τέλεια ρε!!!!!! :D:D:D:D Κι εμένα έτσι έτρωγε η Ιώαννα από βρεφάκι...Ανά 4 ώρο....Και τότε έπινε δικό μου γάλα...Αλλά από μπιμπερό... :roll::roll::roll:

Αρτζι μου τι νέα;;;;;;;

Χρύσα μην αγχώνεσαι για τα λεφτά...Ο Τζεφ καλά;;;;;

Λινάκι τα φιλιά μου....

Θεσσαλονικιές είδατε τι καλό συμπέθερο έχω;;;;Τον Τόλη καλέ λέω.... :lol::lol::lol:

Ιουλίααααααααααααα πολλά φιλιά....

Έρη εγώ λέω Σεπτέμβρη να τη στείλω παιδικό την Ιωάννα..Θα είναι 2 και κάτι και το μωράκι μας 5-6 μηνών...Λέτε να το αναβάλω;;;;; :roll::roll::roll:

Αναστασία φιλιά στην τσαχπινούλα.....

Παναγιώτα είναι ελεεινοί αυτοί οι τύποι που πηγαίνουν απρόσκλητοι στα σπίτια ακόμα και των αδερφών.... :evil::evil::evil::evil: Εγώ δε θα έβγαινα με βρακί...Αλλά γυμνή...... :lol::lol::lol::lol: Όταν μέναμε με το Γιώργο πριν παντρευτούμε, οι θείες του έπαιρναν τηλ 10 φορές τη μέρα ό,τι ώρα γούσταραν...70αρες χωρίς παιδιά.....Ένα βράδυ κάναμε σεξάκι :oops::oops: και χτύπαγε επίμονα το τηλ...2 φορές το σταθερό και μια σε κάθε κινητό...Δεν το σηκώσαμε φυσικά.....

Την επόμενη μέρα παίρνει πάλι η θεία του (που έπαιρνε και το προηγούμενο βράδυ που κάναμε σεξάκι) και μου λέει "Σας πήρα χθες πόσες φορές αλλά δεν το σηκώνατε"...Της λέω "Το ξέρω, αλλά πηδιόμασταν.....Δεν μπορούσαμε να σου απαντήσουμε"..... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Κάγκελο η θεία... :o:o:o Φυσικά τα έχουν κόψει εδώ και πολύ καιρό τα τηλ....Παίρνουν σπανιότατα και μόνο αν υπάρχει λόγος....Τις έβαλα στη θέση τους.... :D:D:D:D:D:D:D

Ξέχασα κάποια;;;;; :oops::oops::oops: Που να θυμάμαι τόσα που γράψατε;;;;; :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια..

αχμε εχει κουρασει πολυ αυτο το θεμα με την επεμβαση.. ακομα δεν ξερουν ποτε θα γινει

αν μας περισσευταν τα 1700 θα τα διναμε να την κανει σε ιδιωτικο να ξεμπερδευουμε

τωρα προκυπτει και θεμα με τη δουλεια του κ φοβαται μην τον διωξουν

αναστασι εν μερει συμφωνω κ εγω μαζι σου.. υπαρχουν κ αλλοι τροποι να κοινωνικοποιηθει το παιδι οχι μονο ο παιδικος.. εγω προσωπικα τους παιδικους τους φοβαμαι και δεν εχω σκοπο να τον στειλω.. αν ολα πανε οπως τα σκεφτομαστε, θα παει κατευθειαν προνηπιο.

επισης δε θα σε ελγα δρακουμελ... το ψιψινελ σου παει περισσοτερο!!!

καλε περασα πολυ ωραια χτες!! ανυπομονω για την επομενη συναντηση!!!!!

φουλινακι κριμα που εχασα το τρυφερο τετ α τετ των μικρων!!! την επομενη φορα!!!

μπεμπουλης να χαιρεσαι τον μικρο σου

νατασουλα μου να χαιρεσαι το αστερι σου!!! θα σε τηλ αργοτερα να σου ευχηθω κ απο εκει

λενε οτι το βραδυ των αρχαγγελων και για τα 2 επομενα δεν κανει να αφησεις ρουχα εξω απλωμενα ουτε προσωπικα αντικεκειμενα.. γιατι τα βλεπουν οι αρχαγγελοι και γραφουν τις ψυχες που θα παρουν μαζι τους.. εγω προσωπικα αγριευτηκα χτες το βραδυ και φοβαμαι επειδη θα κανει κ ο τολης την εγχειρηση...

τον σηκωσα χτες 3 η ωρα να με βοηθησει με τα ρουχα... το τι βρισιμο εφαγα δε σας λεω τιποτα :oops:

αφου με ρωτησε αν ειμαι εγκυος.. γιατι στην εγκυμοσυνη ετρωγα κατι τετοια παρανοικα κολληματα..

τωρα μου μαγειρευει, κανει χοιρινο με μπυρα και μουσταρδα. το κανει τελειο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

....Ένα βράδυ κάναμε σεξάκι :oops::oops: και χτύπαγε επίμονα το τηλ...2 φορές το σταθερό και μια σε κάθε κινητό...Δεν το σηκώσαμε φυσικά.....

Την επόμενη μέρα παίρνει πάλι η θεία του (που έπαιρνε και το προηγούμενο βράδυ που κάναμε σεξάκι) και μου λέει "Σας πήρα χθες πόσες φορές αλλά δεν το σηκώνατε"...Της λέω "Το ξέρω, αλλά πηδιόμασταν.....Δεν μπορούσαμε να σου απαντήσουμε"..... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

=))=))=))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λενε οτι το βραδυ των αρχαγγελων και για τα 2 επομενα δεν κανει να αφησεις ρουχα εξω απλωμενα ουτε προσωπικα αντικεκειμενα.. γιατι τα βλεπουν οι αρχαγγελοι και γραφουν τις ψυχες που θα παρουν μαζι τους.. εγω προσωπικα αγριευτηκα χτες το βραδυ και φοβαμαι επειδη θα κανει κ ο τολης την εγχειρηση...

Εγώ ξέρω για τα παπούτσια.. οτι δεν πρέπει να είναι έξω, πίσω απο την πόρτα και τέτοια.. :|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμείς βγήκαμε έξω, μπορώ να πω ότι είχα μια πολύυυυυυυ ωραία μέρα με τα παιδιά! :)

πήγαμε για καφεδάκι, μετά στις κούνιες και το χάρηκα πολύ!!! γυρίσαμε και τα παιδιά ύπνο!!!

η κοπέλα μου χτύπησε λίγο στην μυτούλα της στην τσουλύθρα, αλλά όλα οκ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...