Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο 21!!!!!-για περισσ. ύπνους!!!!


Recommended Posts

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ!!!!!!!!!!

ΤΑ ρα τα τα τα !!!!!

Αθηναιες και μη τι λετε για Παρασκευη 19/11/2010 να πιουμε καφεδακι στο κεντρο;;;;

Τερινα ισως;;;;

Αφροδιτη θα ειναι εδω η μαμα σου;;;

Φραν θα εχεις γυρισει απο Ροδο;;;

Γωγω,Ερη ,Σισσυ που δουλευετε προτεινετε ώρα.

Βικυ ,Αναστασια,Μητσακι οκ;;;;

Φουλινακι απο Αθηνα εισαι;;;

Ξεχασα καμια;;;; :oops::oops::oops::oops:

Το ποντικομαρακι μας δε νομιζω με το μωρι να μπορει να ερθει ε;;;

Ναιιιιιιιιιιιι!!! Θα κανονίσω να μου κρατήσουν το παιδί να έρθω! Τι καλά! Τι καλά! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 991
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα σας,

σήμερα ο Λουκάς δεν πήγε σχολείο γιατί είναι κλειστό, έχουν μια εκπση κάτι τέτοιο και έτσι μόνη με 2 παιδιά!!! ευτυχώς για την ώβρα είναι πάνω και παίζουν, μετά θα πάμε καμμιά βολτίτσα αλλιώς τρέλα στο σπίτι!!!

χθες τα μαγαζιά ήταν ανοιχτά, είναι 3 Κυριακές του χρόνου ανοιχτά......όταν είχα έρθει εδώ ήταν περισσότερες, τις μείωσαν γιατί αντέδρασε η εκκλησία λέγοντας ότι η Κυριακή είναι μέρα για εκκλησία και να περνά η οικογένεια μαζί, ο οικονομικός κόσμος υποστήριξε ότι ανοίγοντας τις Κυριακές δίνεται η δυνατότητα σε κάποιους να εργασθούν,.....τελικά κέρδισε η εκκλησία!!!

εμείς πάντως πήγαμε μια βολτίτσα στα μαγαζιά.....!

αυτό το πλαστικό το έχω και εγώ χρόνια τώρα, δεν είναι και καμμιά καινούργια ανακάλυψη!!!

είναι γεγονός ότι είναι πρακτικό όταν κάνεις πράσινη σαλάτα, εγώ κόβω αρκετά, τα βάζω στεγνώνουν, τα αδειάζω και βάζω τα υπόλοιπα κ.ο.κ, δεν το χρησιμοποιείς μόνο για 5-6 φύλλα!!!

Θούλη εσύ ήσουν η κουμπάρα και στα 2 γεγονότα? πάντα άξια λοιπόν!!!!

Αναστασία την μέθοδο αυτή μας την είχε πει και ο παιδίατρος για τον Λουκά, αλλά δεν την εφάρμοσα γιατί ο Λουκάς δεν είχε πρόβλημα, στο μπουμπούκι δεν ήθελα να την εφαρμόσω, επειδή ήξερα ότι ήταν το τελευταίο παιδί μου και ήθελα να μην χάσω καμμία επαφή μαζί της και ΄συμφωνώ με την Γιώτα, και εγώ απολαμβάνω την επαφή μαζί της, το βράδυ πριν την βάλω στην κούνια της, την παίρνω αγκαλιά, καθόμαστε στην πολυθρόνα με ελάχιστο φως και το απολαμβάνω....είναι μια από τις καλύτερες και ξεκούραστες στιγμές της ημέρας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πήγαμε την Παρασκευή για εμβόλια.. έκανε 2 ένα στο ένα χέρι και ένα στο άλλο.. Και τώρα είναι μελανιασμένα τα χεράκια του σ΄εκείνο το σημείο.. :(

Έκανα κουβέντα με την παιδίατρο για το αν θα πάει του χρόνου παιδικό...

Γιατρός: Να μην πάει...

Έρη : Μα γιατί να μην πάει?

Γιατρός : Γιατί να πάει?

Έρη : Ε να πάει, να αρχίσει να έρχεται σε επαφή με άλλα παιδάκια, να μαθαίνει πραγματάκια, να μάθει να συνεργάζεται, να κοινωνικοποιηθεί.. ;;)

Γιατρός : Μια χαρά κοινωνικότατος είναι..! Δεν μπορώ να το ακούω αυτό.. Ξέρεις τι θα γίνει αν αποφασίσετε για δεύτερο παιδάκι και πάει και αυτός παιδικό? Ξέρεις τι θα φέρνει στο σπίτι??

Έρη: ….!.. :(

Γιατρός : Όσο αργότερα πάει παιδικό τόσο πιο ενισχυμένο θα είναι το ανοσοποιητικό του…

Έρη : … 8-|

Αχ, τι θα κάνω! Θέλω να τον στείλω παιδικό του χρόνου.. δεν θέλω να είναι μέσα στο σπίτι όλη μέρα με τους παπούδες!!! :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σημερα ποιος γιορταζει?

Γαβριήλ, Μιχαήλ [Μιχάλης], Σταματία [Σταματίνα], Σταμάτιος [Σταμάτης], Ταξιάρχης, Αγγελική, Άγγελος, αυτοί γιορτάζουν!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια .

σας διαβασα και πανω που πηγα να γραψω εχω αντιδρασεισ απο τον μανωλη .

χθεσ κοιμηθηκαμε μαζι με τον μικρο ....γιατι η μαμα φοβοταν :oops:

ειδα κατα λαθοσ ενα τρειλερ για μια νεα ταινια και με επηρεασε τοσο που δεν μπορουσα να κλεισω ματι ,ευτιχωσ ξυπνησε στισ 2 και ηρθε στο κρεβατι και μπορεσα να ηρεμισω .

η ταινια λεγετε "παραφυσικα φενομενα" και εισαι σε στιλ blair witch project ....δεν λεω περισσοτερα οποια θελει ας ψαξει να δει το τρειλερ .

γιορταζει το επιθετο μου ....πιανει :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ, τι θα κάνω! Θέλω να τον στείλω παιδικό του χρόνου.. δεν θέλω να είναι μέσα στο σπίτι όλη μέρα με τους παπούδες!!! :roll:

εσύ δλδ θέλεις να τον στείλεις παιδικό όταν θα είναι 3 ετών? μια χαρά ηλικία είναι......ο Λουκάς πήγε όταν ήταν 3 ετών και 2 μήνες πριν γεννήσω, δεν έφερε καμμιά ίωση και ποτέ δεν αρρώστησε!!!

στα 2 χρόνια που πηγαίνει σχολείο αρρώστησε 2 φορές και αυτό μόνο λίγο πυρετό και ΠΟΤΕ αντιβίωση!!!!.....το αν αρρωσταίνει εξαρτάται από τον οργανισμό του κάθε παιδιού.....ίσως καλύτερα να μην τον στείλεις ποτέ σχολείο, να κάνει ιδιαίτερα στο σπίτι, έτσι θα τον προστατέψεις!!!!....έλεος.....!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ερη το αν θα αρρωστησει ειναι σχετικο...

Ενδεικτηκα θα σου πω οτι τα δυο παιδι ατης κουμπαρα ςμουτ, ο μεγαλος δεν αρρωστενε συνεχεια στο παιδικο ενω ο μικρος ουτε μια φορα σοβαρα, ειχ εμονο μηξουλες και αυτο οχι πολλες ουτε πηρετο ανεβαζε ουτ ετιποτα, με τον μικρο- το βαφτηστηρι μου- δεν ηξερε τι ειναι πηρετος, ουτε στα εμβολια ουτε στα δοντια τιποτα.

Να σημειωσω οτι εχουν διαφορα 11 μηνες μεταξυ τους και δεν θηλασε κανενα για πανω απο 2 μηνες.

Οποτε δεν ξερεις

Εγω παντως θα συνεχιζω να τον στελνω ακομα και αν κανω δευτερο

Τι να κανω...

ΟΚ εχω βοηθεια δεν λεω..αλλα αμα δεν ειχα κανενα τι θα εκανα, θα παρατουσα τη δουλεια μου και θα πεινουσαν τα παιδια μου;;;

Μακαρη να ειχα την δυνατοτηατ της επιλογης να μη δουλεψω καποιο διαστημα, θα καθομουν πχ να χρωνησε το παιδι και μετα θα ξαναπηγαινα στην δουλεια- γιατι εγω δεν μπορω να μη δουλευω, τρελαινομαι στο σπιτι..αλλα αμα δεν εχεις βοηθεια ουτε επιλογη τι κανεις;;;;

ΑΑΑΑ Αναστασακο...να χαιρεσαι τον Συπρο Ταχιαρχη μας!!!

Να ειναι παντα γερος δυνατος..και ισυχος

Δωστου πολλα πολλα φιλακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελευθερια δεν συμφωνω καθολου με το γιατρο σου...Μηπως ειναι της κλασσικης ελληνικης νοοτροπιας, ασε το παιδι με τη γιαγια μεχρι τα 5 που θα παει σχολειο? οι περισσοτερες γιαγιαδες δυσκολα τα βγαζουν τα παιδια βολτα, εχουν αλλη νοοτροπια κ τα παιδακια μαθαινουν να ειναι το κεντρο του κοσμου, γινονται συχνα κακομαθημενα κ δεν μαζευονται μετα...Ο γιος σου ειναι σχεδον 2χρ, του χρονου θα ειναι 3..ολοι οι παιδοψυχολογοι συμφωνουν οτι απο τα 3 το παιδακι εχει αναγκη να βρισκεται με αλλα παιδακια, να μαθαινει να συμβιωνει,να μπει σε ενα ρυθμο πριν παει ξαφνικα σχολειο κ βρεθει απο το προστατυεμενο περιβαλλον της γιαγιας σε ενα κοινο χωρο οπου ξαφνικα δεν θα ειναι το κεντρο του κοσμου κ πρεπει να μαθει να μοιραζεται?...Τις νεοτερες ερευνες επιστημονων στην Αυστραλια τις εχει διαβασει, συμφωνα με τις οποιες τα παιδια που ξεκινησαν παιδικο απο τα 2, ναι μεν αρρωστησαν τον πρωτο χρονο αλλα ως εφηβοι κ ενηλικες ηταν περισσοτεροι υγιεις διοτι το ανοσποιητικο τους ηταν πιο δυνατο?? Θα σου τις στειλω αν θελεις...

Εγω παντως θα τον στειλω παιδικο καπου μεταξυ 2 με 2.5...εχουμε το θεμα της μετακομισης για αυτο δεν γνωριζω ακριβως το ποτε...

Σας φιλω, παω βολτα με τον Σεμπ, θα ερθει μια φιλη μου να μας παρει σε λιγο κ πρεπει να φτιαξω το μαλλι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μωρε και εγώ έτσι σκέφτομαι! Οτι ειναι τέλεια η ηλικία των τριών για παδικό σταθμό!

Εγώ θα τον στέιλω, να πάει να κουρεύεται! Αλλά το θέμα μου ειναι ο αντρας μου, που πάντα συμφωνεί με "ότι πεί η γιατρόςς"!!

Γαμώτο :)

ειδα κατα λαθοσ ενα τρειλερ για μια νεα ταινια και με επηρεασε τοσο που δεν μπορουσα να κλεισω ματι ,ευτιχωσ ξυπνησε στισ 2 και ηρθε στο κρεβατι και μπορεσα να ηρεμισω .

η ταινια λεγετε "παραφυσικα φενομενα" και εισαι σε στιλ blair witch project ....δεν λεω περισσοτερα οποια θελει ας ψαξει να δει το τρειλερ .

αφροδιτούλα μια μούφα είναι το συγκεκριμένο εργάκι. Εγώ για να καταλάβεις αποφέυγω να βλέπω θριλερ και τέτοια γιατι ταράζομαι.. Αυτό ήταν τόοοσο βαρετό που με πήρε ο υπνος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε συ το ξερω οτι εργο ειναι δεν ειναι αληθεια .

αλλα σκεψουμε και μονη στο σπιτι ,οσο νανε αγριευεσε ...και παντα στα τρειλερ δειχνει αυτεσ τισ σκηνεσ που εχουν το ζουμι ....και οταν το βλεπεισ ειναι πατατα .

και απο τοτε που γεννισα δεν μπορω να δω ταινια που να εχει σχεση με παιδια ...φρικαρω ασχημα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οι περισσοτερες γιαγιαδες δυσκολα τα βγαζουν τα παιδια βολτα, εχουν αλλη νοοτροπια κ τα παιδακια μαθαινουν να ειναι το κεντρο του κοσμου, γινονται συχνα κακομαθημενα κ δεν μαζευονται μετα...

πρεπει να φτιαξω το μαλλι!!

ο ανηψιός μου τώρα πήγε προνήπιο, η αδελφή μου άκουσε τον παιδίατρο που της είπε "να μην τον στείλεις γιατί θα αρρωσταίνει" κ.λπ. και ήταν με την γαγιά, παππού και όλη μέρα τον είχαν και έβλεπε τηλεόραση και όχι παιδικά, αλλά τις ειδήσεις και ό,τι άλλο ακατάλληλο για παιδιά!!!

αφού το παιδί άρχισε να λέει πώς σκοτώνουν και τα όμοια!!!!.....άσε που αρρώσταινε και χωρίς τον παιδικό!!!!

δλδ ε΄μείς που στείλαμε τον Λουκά λίγο πριν γεννήσω, δεν σκεφτήκαμε την μικρή? η Αθηνά που έχει 2 κόρες που πάνε σχολείο, τι αθ απρέπει να κάνει? να της σταματήσει τώρα που γεννήθηκε η Ιλιάνα?

έλεος ......!!!! εγώ ούτε που θα την ρωτούσα!!!!

Φρανίτα τι φτιάξιμο μαλλί θα κάνεις? αφού έχεις κοντό! λίγο ζελεδάκι και έτοιμη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία Χρόνια Πολλά για τον Σπύρο Ταξιάρχη σου, να τον χαίρεσαι :x

Χρύσα ερώτηση: έβαλες στην ομάδα σου το αρθράκι για την διατροφή τελικά?!

πάω να ετοιμαστώ να πάμε καμμιά βολτίτσα....

Αθηνά σε πήρα τηλέφωνο αλλά κανείς δεν απάντησε.....όλα καλά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρυσα ευχαριστω για τις ευχες!!!!!

σημερα γιορταζει και το 2ο ονομα του σπυρακου μου ο ταξιαρχης!!!!!

αυριο θα παω στην παιδιατρο...τελειωσε τις βιταμινες(1 μηνα επαιρνε) και προκοπη δεν ειδαμε!!!!!!

δεν τρωει τυρι,γιαουρτι,τοστ,λαχανικα,κοτοπουλο,μοσχαρι,οσπρια,φρουτα,πατατες και μπανανα(αραια και που)

για πειτε μου τωρα εγω τι να του μαγειρευω να τρωει???? που δεν δοκιμαζει τιποτα???

τωρα εφαγε ενα αυγο και 5 κουταλια κορνφλεικς!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ξέρω πώς μπαίνει!!!! [smilie=dontknow.gif]

ρε συ Αναστασία δεν τρώει τίποτα!!! :o:o

αν κάνεις το κοτόπουλο στο μπλέντερ και βγει σαν παρμεζάνα, το ρίξεις πάνω από τα μακαρόνια ή ρύζι? ίσως το φάει!!!

κάνε μπιφτέκια λαχανικών!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μανούλες!!! :D

Στάθηκε αδύνατο να παρακολουθήσω αυτό το τρενάκι!!! Είναι υπερταχεία!!!!! :o Μου πέσανε και μαζεμένα τα τρεξίματα! :?

Κάτι πήρε το μάτι μου για Αθηναϊκό καφεδάκι!!! Πρώτα ο Θεός, είμαι μέσα!!! :D Κατά πάσα πιθανότητα με τη μικρή βέβαια, ελπίζω να μη σας πειράζει!!! Τι καλά, θα σας δω από κοντά επιτέλους!!! :ymparty:

Δεν προλαβαίνω να σας διαβάσω ή να σχολιάσω, ελπίζω ότι θα επανέλθω αργότερα!

Τα φιλιά μου σε όλες! :x

Αναστασία, χρόνια πολλά στον Σπυράκο, να 'ναι πάντα γερός, δυνατός κι ευτυχισμένος! Να τον χαίρεστε!!! :YMHUG:

Ελευθερία, η δική μου παιδίατρος είχε την ακριβώς αντίθετη άποψη. Όσα προσφέρει ένας -ακόμα και μέτριος- σταθμός (αρκεί βέβαια να είναι ένα ασφαλές και υγιές περιβάλλον!) δεν μπορεί επουδενί να τα προσφέρει κανένας παππούς-γιαγιά-γυναίκα, ακόμα και εσύ η ίδια, μου είχε πει. Απ' τη στιγμή που το παιδί επικοινωνεί μια χαρά, σταθμό με τα χίλια. Εγώ έχω ήδη δει πρόοδο στη Β και ΔΟΞΑ ΤΩ ΘΕΩ, ελάχιστα πράγματα από ιώσεις, μέχρι στιγμής τουλάχιστον. (παρότι φοβόμουν το ακριβώς αντίθετο!) :? Θα συμφωνήσω με τα κορίτσια, μη την ακούς τη παιδίατρο!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν τρωει ουτε με αλλους,ζηλευει ερχεται και σε κοιταει στο στομα αλλα μολις του πας το κουταλι στο στομα του στραβομουτσουνιαζει και γυρναει απο την αλλη!!

αρτσι εχει θεμα με τα μακαρονια...να το δοκιμασω με ρυζι?? παει??

μπιφτεκια λαχανικων καποτε τα ετρωγε τωρα....μπαααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πω ...σιφουνας το τρενακι....

μιλαμε δεν παιζεται....

τι υπερταχεια..αεροπλανο f16 εχει γινει!!!!

θα πω και γω 2 λογακια οτι προλαβαινω και οτι θυμαμαι...

πρωτα απο ολα θα σχολιασω οτι

ειχαμε μια οορφη συναντηση!!!

περασαμε πολυ καλα με τα καμαρακια μας

γνωρισα επιτελους και αλλες φαστσουλες του μαμμυ

Λενακι (ερωτευτηκαμε το παληκαρρι σουυυυυυ)

Ιουλιακιιιιιι,Σεσιλακι(τι επαθες κοριτσι...γλυκας ο μικρος!)

Νατασσουλα(σουπερ στυλατη)

και γεμιστουλα Νατασσα...(τι γλυκεια που ησουν ...με εκανες να θελω ξανα μπεμπε!!)

η Αναστασια....(δεν λεω τιποτα για σενα .....για ακομη μια φορα :P:P ,αν ημουν αντρας..θα χωριζα για παρτη σου ;) )....και το τσαχπινοΑννυδιο!!μπομπουκωτοκαι φραμπαλωτο...το λατρευωωωωωωωωωωωωωω!!!

αχ γενικα ολες ησασταν τρελλα...ξεχναω καποιαααα??

ζαλιστηκα γιατι ηθελα να σας μαθω ολες και μεσα στο γλυκο πανζουρλισμο...ισως και να μπερδευομαι!!! :oops:

Συγχωρεστες με!!σορυ επισης..για οποια δεν χαιρετησα φευγοντας...ιεχα καπως ασχημα μαντατα...

επεσε η μανουλα και επαθε ενα γερο διατρεμμα και εφυγα αρων αρων!!

ευχομαι να το ξανακανουμε...και να περασουμε σουπερ παλι!!

επανερχομαι γαι περαιτερω σχολιασμους!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασουλι..να χαιρεσαι τον κουκλο Μιχαλακη σου!!!!!

Φουλινακι λοιτα ποια μιλαει..κορμαρα εισαι..αντε μπρος ξερεις τωρα..το τρενακι εγινε πλεων το Τζετ του Γκαστρονυχτιου...χαχαχαχα

Ασχετο Ιουλια δεν σε ξεχασα, θα σου πω την μακρα απο τα κορν φλεικσ!!!

Πειναω...

νιοθω καπως περιεργα....

Λοιπον να σα ςοω το εξης...ειναι μολις 8 του μηνος και εχω φαει ολο μου τον μισθο..ΟΚ θα μου πειτε δεν εχεις πλυρωτους λογαριαμσου κλπ κλπ..αλλα μου φαινετε πολυ κακομυρο να μου μειναν μονο 300 Ευρωπουλα..

πρεπει επειγοντως να πληρωθει ο καλο ςμου..αλλιως...δεν..

παλη καλα που εκανα ενα στοκ απο πανεσ μου φτανουν μεχρι το νεο ετοσ..χιχιχι..ε ολο και καποι απροσφορα θα πεσει εκει γυρο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anastasaki moy se katalabenw .

kai mena ta misa apo ayta den ta trwei kai strabomoutsouniazei an paw na ton taisw .

mono oti ton simferei me afinei natou to dosw egw px opos twra keik .

ama toy doseis pirounaki -koutalaki kai ton afiseis mono tou den dokimazei katholou ? emena pote pianei kai pote oxi .analogos pws tha to dei to fagito kai an tou katsei sto mati oti einai kalo .

xronia polla ston mixali kai ston spuro ,den prolaba prin na to grapsw me trelane o alos .

pigame bolta kai me eskase ,fonaze mesa ston kosmo giati blepame papoutsakia stis bitrines kai hthele oposdipote na ta dokimasei .....ma ti fetix einai auto me ta papoutsia ...kai mesa sto spiti mou fernei ta papoutsia tou na ta foresoume (ta kathara) mia ta baftistika tou mia ta athitika pou forame panw sto karotsi (den exoun patisei dromo akoma) kai an pesoun sta xeria tou kai ta palia thelei kai ekeina na ta balei kai as mhn tou kanoun pia .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θουλακι πανταξια!!

κριμαγια το φορεματακι...ευχομαι να μην χαλασε την διαθεση σου!!!

μου εχει τυχει και μενα...και σε ακριβο ρουχο :evil:

Παναγωτα..απο τι θα καταλαβες..απο Θεσσαλονικη ειμαι

σας ευχομαι να περασετε και σεις φινα..

και να καταφερουμε καποτε να κανουμε και με σας μια συνατηση

Σκεψου...Αθηνα -Θεσαλονικη!!!

Την επομενη βγες μτο σουτιεν....για να δουμε..

θα ξαναπαρει τηλ ή οχι??Γιατι μερικοι ανθρωποι δεν ειναι διακριτκοι???

τα ιδια τραβαει και κουμπαρα μου!!

ΒΕνετια περαστικουλια σαςςςςςςςςςςςςςς!!!!

ξεχασα να πω επισης στο λενακι να χαιρεται και τον ανδρουλη της

πολυ συμπαθητικος..και ευγενικός!!!

α και γρηγορα και κοριτσακι...μην αρχισεςι να φορας απο την λατρει α σου

για τα κοριτσιστικα στον πληκαρο σου,μποτακια σαν της Αννυς!!!

Το μεξικανακι μου περασε υπεροχα με τον γιο σου....τον αγαπησε θα ελεγα!!

επανερχομαιιιιι...επιδρομη απο αφεντικααααααααααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κουκλες!

σημερα ρεπο λογω εκλογων!τί καλα!! :)

να πω για τη συναντηση!ηταν πολυ ομορφα!χαρηκα παρα πολυ που γνωρισα κοπελες που δεν ηξερα,Λινακι κ Λενακι ειστε απιθανες!δεν προλαβαμε να πουμε παρα πολλα αλλα σας συμπαθησα παρα πολυ!! :) Λινα η Σοφια ειναι τελεια κ..μη γελασεις καλε..αλλα ..θα το ξαναπω!λατρεψα τα παπουτσακια σας!θελω κ εγωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω! :oops::oops::D:D:D:D

περαστικα στη μανουλα σου! :(

ο Αναστασης ειναι γλυκας κ οντως πολυ ψηλος!φτου φτου!αντε,συντομα το κατακορυφο να φερει κ την αδερφουλα του! ;) επισης,συμπαθησα παρα πολυ τον Τολη!!ειστε πολυ ομορφη οικογενεια!

Αναστασακι κ τσαχπινα απλα,τελειες!κουκλες κ οι δυομ κφυσικα..οταν ο μπαμπας λειπει..μαμα κ κορη ολοιδιες ειπαμε!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Νατασακι γεμιστο..τελεια μικρη κοιλιτσα!εγκυουλα ολο γλυκα! :)

νατασουλα!ουαου!καθε φορα κ λεπτοτερη!μοντελακι κ στυλατη πολυ!κ η ελενα..κουκλα με τα ξανθα μπουκλακια της!

Ευη με το καλο κοριτσι μου να ερθει το δευτερο μπεμπακι!δε θυμαμαι..αγορακι ή κοριτσακι περιμενουμε;εισαι πολυ γλυκια κ η Φλωρα σου αξιαγαπητο παιδι!ολοκληρη κοπελα!φτου φτου!

Χρυσα!!!κουκλα με το ισιο μαλλι!να τα ισιωνεις συνεχεια!σου παει πολυ!ο χριστοφορακος κουκλος!επιτελους βρηκα μωρακι με κοιλιτσα στα κυβικα μας!χα χα χα!! :lol::lol::lol:

Σκεφτομουν κ εγω για τα κορν φλεικς!οποτε δεις,πες μου!ρε,δεν εχω το κινητο σου!θα σου στειλω π.μ!

δεν ξεχασα καμια,ε;;;; :oops::oops::oops:

ο μικρος κοιμηθηκε στο αυτοκινητο κ ουτε που κουνηθηκε οταν φτασαμε σπιτι!συνεχισε τον υπνο κανονικα για 2 ωρες+!!απιστευτο!δε χρειαστηκε καν να τον θηλασω! :shock::shock::shock:

Αναστασια να χαιρεσαι τον σπυρακο!

νατασουλα επισης,να χαιρεσαι τον μιχαλακη!την επομενη φορα,φερτον μαζι να τον γνωρισουμε!

:)

θουλιτσα παντα αξια!βαλε φωτο να σας καμαρωσουμε!

κατι για παιδικο σταθμο πηρε το ματι μου..

αν ειχα εναλλακτικη,δε θα εστελνα ΠΡΩΤΗ χρονια,προσωπικα,τον μικρο με μωρο λεχουδι στο σπιτι..γι αυτο κ θα στειλω τον γιωργο του χρονου,που ακομη δεν υπαρχει νεο μελος..εκτος συγκλονιστικου απροοπτου! ;) εχω τη βοηθεια της πεθερας μου,ομως κι αυτη για μια χρονια προσφερθηκε κ την υπερευχαριστω..δευτερη δεν προκειται να την αναγκασω,ακομη κ αν ξερω πως δε θα ελεγε οχι..

λοιπον,σας αφηνω να φαω γιατι εχω μια πειναααααααααααααααααααααααααα!!!

φιλια σε ολες! :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Παρε το χρονο σου γτ το χρειαζεται η ψυχολογια πανω απ ολα. Κ γω σε φαση διαλλειματος ειμαι.πεταξα τεστ  ημερολογια χαπια κ ο,τιδηποτε με αγχωνε κ θα ζησω τ καλοκαιρι μ...το μυαλο πρεπει να φυγει να ξεφυγει κ ολα ερχονται στ χρονο τους
    • Ωωω χαρηκα τοσο για την αυχενική σου!! Αν σου πω οτι ήμουν σίγουρη για το κοριτσάκι. Οπως και για την Θετις είμαι σίγουρη πως εχει κοριτσάκι!! Ολα καλα θα πανε. Κανένα άγχος εσεις να μην εχετε γιατί ολα ειναι καλα απο την αρχή. Ακομα και οι αιμορραγίες σου ειδες απ την αρχή πως δεν είναι τίποτα! Θα τον παρω αυριο και θα παω Δευτέρα. Ειμαι αποφασισμένη γι'αυτό. Αν τελικά παει καλα η εγκυμοσύνη (που δεν το πιστεύω) θα αλλαξω γιατρό. Ηδη έχω βρει 2 που μου ειπαν το οκ. Ο 2ος κιολας ειδικεύεται σε κυησεις υψηλού κινδύνου και μου ειπε πως με αναλαμβάνει . Απλα είναι νεαρός και λιγο αυτο με φοβίζει. Έρχεται ομως απο Γερμανία και εχει καλα μηχανηματα. Ο άλλος είναι παλια καραβανα και εχει ξεγεννησει την ανήψια του άντρα μου που ειχε 2 δυσκολες εγκυμοσύνες. Μάλιστα η 2η ηταν με διεισδυτικό πλακούντα και της έσωσε την μήτρα. Η κολλητή μου θελει να μιλήσει και στον δικο της που είναι σίγουρη πως και αυτος θα με αναλάβει. Δεν ξερω αν θέλω να παω μέχρι τη Δευτέρα σε αλλον. Φοβάμαι μην πάθω τα ιδια με την κορη μου και τελικα μπερδευτω χειρότερα. Κατα τα λεγόμενά του , εχει καλό μηχάνημα και εχει πολυ καλύτερη ευκρίνεια απ τα μηχανηματα του Ρέα . Να τον πιστέψω; Ξερω γω... Πριν 5χρ το εφερε οταν ηρθε απο την Αγγλία και εγκαταστάθηκε μονιμα εδω για να αναλάβει το ιατρείο του πατέρα του.
    • Όχι η αλήθεια είναι ο γιατρός δεν είπε κάτι αλλά η μαία που μου το είπε δουλεύει μαζί με την γιατρό μου όποτε λίγο πολύ έχει δει και άλλες περιπτώσεις παροιμία με την δίκη μου και ξέρει περίπου πως κινητέ ο γιατρός σε αυτές τις περιπτώσεις μου για αυτό μου το είπε η κοπέλα είναι και γνωστή του αντρα μου..  Έλα πήρες και το οκ για θάλασσα καλά μπανακια να το ευχαριστηθείς 😊
    • Καλημέρα κι από μένα....όταν εγώ έχω συσπάσεις η πετρώνει η μισή κοιλιά(η δεξιά μεριά) η το κατω μέρος της κοιλιάς ..πάντα έτσι γίνεται σε μένα ...και δεν έχω καταλάβει ποτέ που είναι το κεφάλι και που τα πόδια😅😅😅... Όσον αφορά το κρεβατάκι εγώ στο πρώτο είχα πάρει μια κλασική κούνια όπου απλά κατέβαινε λίγο το κάγκελο...κι ευτυχώς δηλαδή που δεν την πήραμε κρεβατι γιατί ο γιος μου βγήκε πολύ ψηλός και μετά τα 2 δε χοραγε καθόλου στην κούνια και πήραμε κρεβάτι μονό κανονικό... Εν τω μεταξύ και μένα ο γιατρός μου Χε πει ότι το παιδί μπορεί να γυρίζει μέχρι το τέλος..απλά θα δυσκολεύεται γιατί είναι μεγάλο όχι ότι δε γίνεται όμως..γιατι κι εγώ όλο ρωταγα σε τι θέση είναι και μου λέει μην αγχώνεσαι από τώρα για αυτο @Katiana1987άντε ευχαριστησου τωρα τη θάλασσα χωρίς τύψεις...!!!μια χαρά προλαβαίνεις!!
    • Συγχαρητήρια κορίτσι μου. Κι εις ανώτερα!!! Μακάρι να μην ξανά χρειαστείς ημερολόγια και τεστάκια μέχρι να αποφασίσεις να ξανά δοκιμάσεις!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...