Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο 21!!!!!-για περισσ. ύπνους!!!!


Recommended Posts

αμαν ρε χρυσα τον καημενο!!!! πωπω το ματακι του!!! ε.ρε τι μππορει να γινει στα καλα καθουμενα!!!

λοιπον αυτο το εργαλειο εινα ισωτηριο αν θες να κανεις διαιτα

http://www.tenera.ch/zyliss-salad-spinn ... -l-en.html

εχεις κομμενη την σαλατα (οχι εντελως φυλλο φυλλο) και ετσι δεν βαριεσαι να πλενεις να καθαριζεις να στραγγιζεις και να αποφευγεις στο τελος να την φας και να τρως κατι πιο γρηγορο!

τωρα το ανακαλυψα(να'σαι καλα ρε γιωτα!!! :P:P:P:P:P ) και με βοηθαει να κρατησω την διαιτα επιτελους παλι!!! :D:D:D:D

ερη σου εστειλα μαιλ :):):):):):D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 991
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εχω κατι παρομοις της εταιριας ταπεργουερ..στο παταρι...λες να την κατεβασω..

Βασικα εγω ξερω τι με κανει να παχαινω...ειναι η αδρανεια...

θα μου πειτε..ολη μερα κανεις δουλιες και εισαι αδρανης...κι ομως...κανω καθηστικη δουλεια..και η φασινα δεν ειναι γυμναστικη...παλια περπατουσα πολυ..απο τα δικαστηρια μεχρι το φιξ οσες μερες δεν εβρεχε δεν χιονιζε και δεν ειχε πανω απο 30 βαθμους...πολλες φορες το εκανα 2 φορες και στι πηγενε και στο ελα...αχχχχχχχ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοπελιες!

Νατασα τι να πω?Κ μας το παιζεις κ εξυπνη!!!! :lol::lol::lol:

Πρεπει να εσκασες στα γελια βγαινοντας απο το κτιριο!!!

Αυτη ειναι η χρηση αυτου του...σκευους?Να στεγνωνει τη σαλατα?Παντως εχω δει κ με ελαχιστα ε τετοια!

Χρυσα διαβασα πολυ γρηγορα κ δεν καταλαβα...Επαθε κατι ο Χριστοφορς?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο χριστοφορος χτυπησε στο ματι πριν ερθουμε για καφε..δεν ειναι κατι σοβαρο και εκει δεν φαινοταν τοσο πολυ απλα εχει μελανιασει το ματι αρκετα- προλο που εβαλα βουτυρο αμεσως-και κανει τσιμπλιτσες, αλλα μου ειπε η παιδιατρος απο το τηλ να του πλενω το ματακι με αποστειρομενη γαζα και φυσιολογικο ορο η νερο με χαμομιλι και θα τον δει αυριο αν χρειαζετε καποια αγωγη- που δε νομιζω οτι χρειαζετε

Καλα η Ανυ ειναι γλυκα....πολυ καλο και ισυχο μωρο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αληθεια?!Κ ειδα την πληγουλα αλλα ειπα να μη ρωτησω!Καμια

φορα ειναι εκνευριστικο να σε ρωτανε ολοι για την παραμικρη γρατζουνια που εχει το παιδι σου! :?

Περαστικα του κ να του πεις...Να προσεχει! :lol:

Η Αννυ μονο ειναι γλυκα?Δλδ πηρε απο τον μπαμπα της?(καθοτι εγω ξινη! :lol: )

Γελασα πολυ μαζι σου Χρυσα μου!Εισαι "κατσε καλα" απο κοντα!!! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε μην γελατε!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αφρο να σου πω το σκεπτικο!

κανεις διαιτα και εισια λιχουδο(καλη ωρα εγω) ειναι βραδυ εισια κουρασμενη απο την δουλεια..και πεινας...και βαριεσαι να σηκωθεις να πλενεις να στεγνωνεις να κοβεις κτλ κτλ σαλατα..κανεις τοστ που ειναι πιο ευκολο οκ? παειιιιιιιιιιιιιιιιι...

με αυτο λοιπον εχεις ετοιμο το σαλατικο στο ψυγειο το κραταει φρεσκο και δροσερο βαζεις λαδι βαλσαμικο σουσαμακι τονο καρυδια και τσουπ ετομο το ελαφρυ γευμα!!!!! :D:D:D:D

ξερεις ποοοοοοσο βαρετο ειναι να πλενεις φυλλο φυλλο το σπανακι μαρουλι για να κανεις σαλατα????????????

κοιτα εγω μπορει να μην το αγοραζα δωρο μου το εφερε η φιλτατη γιωτα αλλα τελικα αμα μου χαλασει θα παρω και αλλο :)

κοιτα αναστασια απο κοντα καλη εισαι μωρε..τρωγεσαι..στις φωτο δεν εβγαινεις καλη..φαινεσαι κοντη λιγο... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

εισαι κουκλα και σε ειδα μια φορα εγκυο..μετα στην φωτο με την ποδαρα στη νβαφτιση..δεν θελω να σε δω απ οκοντα!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

και δεν θεελω να εισαι διπλα μου(1.61!) :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑΑ δηλαδη ειμαι για γελια;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αχ περασαμε πολυ ωραια...ελειπε ομως η Μαρθα η Γιωτα η Βενη....ελπιζω να τις δω την αλλη κυριακη..και θα οργανωσουμε φυσικα μια πολυ πολυ μεγαλη συναντηση οταν ερθει το σαυρογιωτινι μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σημερα πηγαμε με τα κοριτσια σε εναν παιδοτοπο!!! ηταν τελεια!!!!

η νατασα λαβι ειναι μια θεα!!!!! ειναι πανεμορφη και μια τελεια καταπληκτικη κοιλιτσα!!!! πολυ γουτσου γουτσου!!!!! μονο που ο τολης δενακουσε την ειρηνη κ στεναχωρεθηκε!!! :lol::lol:

καλα η νατασσουλα ειναι κουκλαρα.. οσο πας κ αδυνατιζεις φιλεναδα κ αλλο.. κορμαρα εχεις γινει!! φτου σου!!!! και η ελενα μοναδικη φατσα οπως καθε φορα που τη βλεπω!!!!! ο τολης περιμενε να δει κ το μιχαλη :lol::lol:

η χρυσα ηρθε με μαυρη μπλουζα κ εφυγε με ασπρη :lol::lol::lol::lol::lol::lol: και ο χριστοφορος εχει γινει παλικαρακι!!!

χαρηκα πολυ που γνωρισα και τα αλλα κοριτσια... την ευη (σουπερ κοιλιτσα δε φαινεσαι τοσο εγκυος) και την κουκλα κορη της, την ιουλια με το πανεμορφο και πολυ ησυχο :D αντρακι της και τη λινα με το κοριτσακι της που ειναι υπνος παντος μερους και καιρου!!!! να τα χαιρεστε!!!

η αναστασι ειναι κ απο κοντα μια θεα!! η αννι ειναι μια κουκλιτσα!!!!! πεθαινω για τα παντοφλακια σας!!!!!! θελω κοριτσακι!!!!!!!!!!!!!

Συμφωνω για ολες!!!

Σ'ευχαριστω για τα καλα σου λογια!!!

Δε σε χαρηκα πολυ!Θελω κ αλλο Λενα!!!

Ο Στασης ειναι τρομερη φατσουλα κ ολο γκριματσουλες οπως στις φωτο του φεις!

Επισης συμπαθησα πολυ τον Τολη!Με το καλο κ η επεμβαση!

Χρυσα ναι!Εισαι για πολλα γελια!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοιτα αναστασια απο κοντα καλη εισαι μωρε..τρωγεσαι..στις φωτο δεν εβγαινεις καλη..φαινεσαι κοντη λιγο... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

εισαι κουκλα και σε ειδα μια φορα εγκυο..μετα στην φωτο με την ποδαρα στη νβαφτιση..δεν θελω να σε δω απ οκοντα!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

και δεν θεελω να εισαι διπλα μου(1.61!) :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Τωρα το ειδα!

Κοιτα...Για το σκευος συνεχιζω να εχω τις αποριες μου!!!

Εκει μεσα πλενεις τα σαλατικα?πχ μαρουλι,σπανακι θελουν πολυ πλυσιμο...Εκει....?Πως???

Εγκυο με ειχες δει 2 φορες!Την πρωτη δεν πολυφαινομουν!

Εγω ειχα κολλησει μαζι σου κ ειδικα με το γιο σου αλλα τωρα σε...Ξεπερασα!!!!! :lol::lol::lol:

Μη λες τετοια ρε...τι να κανουμε κ εμεις οι ψηλες...?Σαν αγγουρια ειμαστε!

Αχαρες με τεραστιες πατουσες!

(τωρα? μηπως αλλαξες γνωμη? :D )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑΑ δηλαδη ειμαι για γελια;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αχ περασαμε πολυ ωραια...ελειπε ομως η Μαρθα η Γιωτα η Βενη....ελπιζω να τις δω την αλλη κυριακη..και θα οργανωσουμε φυσικα μια πολυ πολυ μεγαλη συναντηση οταν ερθει το σαυρογιωτινι μας!!!

ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι το αλλο σ/κ οπωσδηποτε!!!!! και αμα ειναι ο μικρος αρρωστος(χρυπα ξυλο!!!)

θα τρον αφησω στον κωστα!! ε, αμα ειναι και αυτος παλι αρρωστος...τι να πω!!!!

εγω παντως θα ερθω!!! :):):):):):):):):):):)

νατασσα 2 φορες ε??? :oops::oops::oops::oops: μην με παρεξηγεις εχω αρχες αλτσχαιμερ... :oops::oops::oops::oops:

με ξεπερασες????????? θα φτιαχτω το αλλο σ/κ με το καμαρι μου να μαθεις εσυ!!! :evil::evil:

ειναι αληθεια πως ειστε αχαρες μωρε..που να βρισκεις και παπουτσι..αστα... :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στο σκευος κανεις το εξης.

πλενεις το μαρουλοφυλο-σπανακοφυλο κατω απ οτο νερο..το βαζεις εκει μεσα το γυρναει αυτο και το στεγνωνει..σγεμιζεις οποτε τοβν καδο φρεσκια πλυμμενη πρασιναδα ετοιμη για φαγωμα.

αυτο οπως ειναι το βαζεις στο ψυγειο και το εχεις παντα ετοιμο! ;)

καταλαβες???? :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια σορρυ που εχω γραψει 800 ποστ αλλα το μυαλο μου ειναι λιγο

χαμενο κ δε μ'αρεσει η επεξεργασια!

Βενετια....Περαστικα στα αγορια σου! :oops:

Δεν τη γλυτωσα την επεξεργασια γτ γραφαμε μαζι!!!

Εγω τα θυμαμαι 1ον γτ ειχα ερθει μονο σε 2 συναντησεις εγκυος κ 2ον

γτ κ στις 2 καθομουν διπλα σου!

Μακαρι να ειστε ολοι καλα το σκ!!!!

Αστα....Βαρκα το ποδι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

προτου διαβασω ενα σχολιο...εμενα με παχαινει το πρασατο λουκανικο απο τα Τρικαλα που μου εφερε η γειτονισσα !!μιαμ μιαμ!!! Βενακι στις εκπτωσεις το ειχα παρει 25 ευρώ απο το κουκ σοπ δωρο γαμου για μια ξαδέρφη χαχαχαχα μα δεν αρεσε στη μανα μου και δεν το πηγε ,εγω ειμαι του λουκανικου οποτε τι να το εκανα? χααχαχαχαχα την παραγγελια μου μην ξεχάσεις!!!!παω να σας διαβάσω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tί να τις κάνεις και αυτές τις ψηλές ρε Βενετία....

Άχαρες, 'αγαρμπες και βαρεμένες...

Μόνο στην κουζίνα βολεύουν, για να φτάνουν τα ψηλά ντουλάπια.

Αν και για εκεί υπάρχει λύση. Παίρνεις μια σκαλίτσα και τσουπ, το έφτασες το 1,90!!! :lol::lol::lol: ]

Πάντως για το ταπεράκι που λες. Το έχω και γω...

Της τάπεργουεαρ βέβαια. Μου το πήρε πριν 2 χρόνια η πεθερά μου. Βολεύει είναι η αλήθεια!

Αναστασία άσε...

Το κατάλαβα στο δρόμο καθώς οδηγούσα...

Την πάτησα σα γριά αγράμματη!!!

Και είμαι και πανέξυπνη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

υποκλίνομαι στην εξυπνάδα της Νατασσας!!! Αναστασια εσυ αστο εισαι ψηλη και αχαρη..... :D:D:D:D

μας ζηλευουν εμας τις διμετρες οι κοντοστουπες καλε!!!!!!!!!!!!!

εγώ δεν ψήφισα..... θα ηθελα όμως...η μικρη εχθες κοιμηθηκε στις 19.30 το βράδυ και ξύπνησε στις 6 το πρωι!!!!! τον έντωσε τον μπαμπά της χαχαχαχαχαχαχαχα υπολόγισα οτι τις τελευταιες 7 ημέρες εχω δουλέψει 85,5 ώρες....

λεω να φαω και μια σοκολατιτσα γ επιδορπιο τωρα ή μηπως λιγη νουτέλα με το κουταλι?ή και τα δύο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλειψε τη νουτελα πανω στη σοκολατα! :lol::lol::lol:

Τι να ζηλεψουν?Καλυτερο υψος για γυναικα ειναι γυρω στο 1,70(-)...

Ας μην γραψω ολα τα μειονεκτηματα των ψηλων γυναικων!

Εγω ψηφισα φυσικα!Και ολοσωστα!!! :lol::lol:

Βεβαια ειχα αποφασισει πως δε θα σταυρωσω κανεναν!

Θεωρω παντως πως πρεπει ολοι να ψηφιζουμε(αν ειμαστε κοντα)

εκτος κ αν πραγματικα πιστευουμε πως η αποχη θα δειξει κατι!... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε μην γελατε!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αφρο να σου πω το σκεπτικο!

κανεις διαιτα και εισια λιχουδο(καλη ωρα εγω) ειναι βραδυ εισια κουρασμενη απο την δουλεια..και πεινας...και βαριεσαι να σηκωθεις να πλενεις να στεγνωνεις να κοβεις κτλ κτλ σαλατα..κανεις τοστ που ειναι πιο ευκολο οκ? παειιιιιιιιιιιιιιιιι...

με αυτο λοιπον εχεις ετοιμο το σαλατικο στο ψυγειο το κραταει φρεσκο και δροσερο βαζεις λαδι βαλσαμικο σουσαμακι τονο καρυδια και τσουπ ετομο το ελαφρυ γευμα!!!!! :D:D:D:D

ξερεις ποοοοοοσο βαρετο ειναι να πλενεις φυλλο φυλλο το σπανακι μαρουλι για να κανεις σαλατα????????????

κοιτα εγω μπορει να μην το αγοραζα δωρο μου το εφερε η φιλτατη γιωτα αλλα τελικα αμα μου χαλασει θα παρω και αλλο :)

κοιτα αναστασια απο κοντα καλη εισαι μωρε..τρωγεσαι..στις φωτο δεν εβγαινεις καλη..φαινεσαι κοντη λιγο... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

εισαι κουκλα και σε ειδα μια φορα εγκυο..μετα στην φωτο με την ποδαρα στη νβαφτιση..δεν θελω να σε δω απ οκοντα!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

και δεν θεελω να εισαι διπλα μου(1.61!) :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

an trws teteies salates tote einai xrisimo

na pw thn alithia emena den maresoun katholou oi prasines salates kai spania exw kopsei ...gia ton kwsta :mrgreen:

trelenome gia ntolatoula -tyraki -paksimadaki

kale me afinete kai kakologw doro !!! ntroph :oops::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aaaa tora pou kakologises to doro mou den tha fao nutella!!!!! παντως η σοκολατιτσα με γέμιση πραλίνα ήταν τέλεια!!!! 500 κιλα θα γίνω εδώ που ήρθα!!!!! 2 εφαγα σημερα!!! να τες οι 1000 θερμίδες!!!!

αρα Τασού εγω έχω το ιδανικό ύψος καλέ 1,71!!!!! χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

εχει αλλα καλα να εισαι ψηλή,ρώτα τον άντρα σου!!!χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα.΄.δε σχολιαζω ειμαι κοματια...

περασαμε υπεροχα..ηταν ολα καλα...

το φουστανι κ παλι ακυρο..κ το λαδωσα(οκ)αλλα κ παλι ξεβαψε...ω ναιιιιιι

τριβετε κ χΑΛΑΕΙ το ειδα στο κεντρο..ειναι σα πλισε κ με τη τριβει παειιιιιιιι

θελω πολυ να παω απο κει :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

μα τοοοοοση γκαντεμο?????????????????????????

φιλια σε ολες...

κριμα που δε ηρθα στη συναντηση... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΟΥΛΙ σε ειδα!!!Πάντα άξια κοριτσαρα μου!!πώς περασατε;;;

Αυτο για τις σαλατες ωραιο ε;;;Δηλαδη το βαζεις ολο το μαρουλι απο την αρχη μέσα;;;

Τωρα θα γινω κατινα αλλα 10 και μιση ανεβηκε ο κουνιαδος να μας πει τις μακακιες του. :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: Και οχι ποτε δεν παιρνει τηλ. γιατι ειμαστε ενα σπίτι.Αλλωστε στον αδερφο του παει, δεν παει σε κανα ξένο.Αμα βγω με το βρακι θα του πω εγω!!!!!!!!Γκρρρρρρ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σπερααααααααααααααα!!!! :lol::lol::lol::lol:

ψηφισατε?????εγω οχι..... :lol::lol::lol:

η μικρη μου τρωει μονη της πια....εχει πλακα γιατι τα περισσοτερα τα τρωει το πατωμα και θελει να με ταιζει!!!!! :P:P:P:P

θουλη,πως ηταν η γαμοβαφτιση της σωσωκας????να ζησουν τα παιδια!!!!!!! :D

γιωτα,τι λεει στο νησι????εδω πολυ υγρασια και αρχισε να φυσαει.... :cry:

παω να φτιαξω κρεπες!!!!!ποια θα ερθει?????? :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Ωωω χαρηκα τοσο για την αυχενική σου!! Αν σου πω οτι ήμουν σίγουρη για το κοριτσάκι. Οπως και για την Θετις είμαι σίγουρη πως εχει κοριτσάκι!! Ολα καλα θα πανε. Κανένα άγχος εσεις να μην εχετε γιατί ολα ειναι καλα απο την αρχή. Ακομα και οι αιμορραγίες σου ειδες απ την αρχή πως δεν είναι τίποτα! Θα τον παρω αυριο και θα παω Δευτέρα. Ειμαι αποφασισμένη γι'αυτό. Αν τελικά παει καλα η εγκυμοσύνη (που δεν το πιστεύω) θα αλλαξω γιατρό. Ηδη έχω βρει 2 που μου ειπαν το οκ. Ο 2ος κιολας ειδικεύεται σε κυησεις υψηλού κινδύνου και μου ειπε πως με αναλαμβάνει . Απλα είναι νεαρός και λιγο αυτο με φοβίζει. Έρχεται ομως απο Γερμανία και εχει καλα μηχανηματα. Ο άλλος είναι παλια καραβανα και εχει ξεγεννησει την ανήψια του άντρα μου που ειχε 2 δυσκολες εγκυμοσύνες. Μάλιστα η 2η ηταν με διεισδυτικό πλακούντα και της έσωσε την μήτρα. Η κολλητή μου θελει να μιλήσει και στον δικο της που είναι σίγουρη πως και αυτος θα με αναλάβει. Δεν ξερω αν θέλω να παω μέχρι τη Δευτέρα σε αλλον. Φοβάμαι μην πάθω τα ιδια με την κορη μου και τελικα μπερδευτω χειρότερα. Κατα τα λεγόμενά του , εχει καλό μηχάνημα και εχει πολυ καλύτερη ευκρίνεια απ τα μηχανηματα του Ρέα . Να τον πιστέψω; Ξερω γω... Πριν 5χρ το εφερε οταν ηρθε απο την Αγγλία και εγκαταστάθηκε μονιμα εδω για να αναλάβει το ιατρείο του πατέρα του.
    • Όχι η αλήθεια είναι ο γιατρός δεν είπε κάτι αλλά η μαία που μου το είπε δουλεύει μαζί με την γιατρό μου όποτε λίγο πολύ έχει δει και άλλες περιπτώσεις παροιμία με την δίκη μου και ξέρει περίπου πως κινητέ ο γιατρός σε αυτές τις περιπτώσεις μου για αυτό μου το είπε η κοπέλα είναι και γνωστή του αντρα μου..  Έλα πήρες και το οκ για θάλασσα καλά μπανακια να το ευχαριστηθείς 😊
    • Καλημέρα κι από μένα....όταν εγώ έχω συσπάσεις η πετρώνει η μισή κοιλιά(η δεξιά μεριά) η το κατω μέρος της κοιλιάς ..πάντα έτσι γίνεται σε μένα ...και δεν έχω καταλάβει ποτέ που είναι το κεφάλι και που τα πόδια😅😅😅... Όσον αφορά το κρεβατάκι εγώ στο πρώτο είχα πάρει μια κλασική κούνια όπου απλά κατέβαινε λίγο το κάγκελο...κι ευτυχώς δηλαδή που δεν την πήραμε κρεβατι γιατί ο γιος μου βγήκε πολύ ψηλός και μετά τα 2 δε χοραγε καθόλου στην κούνια και πήραμε κρεβάτι μονό κανονικό... Εν τω μεταξύ και μένα ο γιατρός μου Χε πει ότι το παιδί μπορεί να γυρίζει μέχρι το τέλος..απλά θα δυσκολεύεται γιατί είναι μεγάλο όχι ότι δε γίνεται όμως..γιατι κι εγώ όλο ρωταγα σε τι θέση είναι και μου λέει μην αγχώνεσαι από τώρα για αυτο @Katiana1987άντε ευχαριστησου τωρα τη θάλασσα χωρίς τύψεις...!!!μια χαρά προλαβαίνεις!!
    • Συγχαρητήρια κορίτσι μου. Κι εις ανώτερα!!! Μακάρι να μην ξανά χρειαστείς ημερολόγια και τεστάκια μέχρι να αποφασίσεις να ξανά δοκιμάσεις!
    • Καλημέρα κορίτσια. Έχουμε φτάσει αισίως στις 7 εβδομάδες και δόξα τον θεό όλα πηγαίνουν καλά!!!! Ωστόσο, το πρόβλημα που αντιμετωπίζω είναι πως έχει φουσκώσει πολύ η κοιλιά μου και έχω συνεχώς το αίσθημα της πληρότητας (χωρίς πόνο). Αν είχα και άλλες εγκυμοσύνες στο ενεργητικό μου θα μπορούσα να εξηγήσω το τόσο απότομο φούσκωμα της κοιλιάς, αλλά τώρα??? Πραγματικά δεν είναι δυνατόν να φαίνεται η εγκυμοσύνη από τώρα. Έτσι δεν είναι??? Πείτε μου σας παρακαλώ, σας έχει τύχει??
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...