Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο 21!!!!!-για περισσ. ύπνους!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 991
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αυτο ακριβως λεει παναγιωτα

δεν σου λεει ασε το παιδι μονο του να σπαραζει απλα μολις αρχισει να κλαψει η να σηκωθει απο το κρεβατι του πηγαινεις πχ την πρωτη μερα σε 3 λεπτα την δευτερη σε 5 λεπτα κοκ

καθε φορα που πας στο δωματιο του του μιλας και του λες οτι τωρα σε μαθαινει η μανουλα πως να κοιμασαι ηρεμα και ολη την νυχτα(σαν κασετουλα μου φαινεται :lol: )μετα το καληνυχτιζεις και βγαινεις απο το δωματιο.

πρεπει να φευγεις πριν αποκοιμηθει και να εχει διπλα του κατι αγαπημενο που θα κοιμαται μαυτο και δεν θα του το αφαιρεις!!!!

ειναι σιγουρα κατα του βαρβαρου στυλ ασε το μωρο να ουρλιαζει και να κλαιει με τις ωρες!!!!!!!!

βλεπω οτι αποδιδει!!!

ααα και κατι αλλο πριν τον υπνο καθομαστε και λεμε παραμυθακι η τραγουδακι ειναι τα 10 δικα μας λεπτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιωτα μου εσυ εισαι 8 μηνων εγκυος..πως να μην κουραζεσαι..εγω οταν ημουν εγκυος δεν μπορουσα να παρω τα ποδια μου...αν τωρα ημουν εγκυος με τον Σεμπ ετσι οπως ειναι θα με μαζευαν...δεν θα αντεχα με τιποτα...Εδω στη Ροδο οι βολτες ειναι ευκολοτερες αλλα κουραζομαι περισσοτερο διοτι περπαταμε πολυ περισσοτερο (κ τρεχουμε στην αμμο)..Κ στην ΑΘηνα τον εβγαζα καθε μερα, δυο φορες την ημερα κ εκει με ειχε κουρασει αλλα εδω εχω εξοντωθει...η γερασα η φταιει ο καθαρος αερας...Οπως εχω πει βεβαια για να κανω ολες αυτες τις βολτες εχω κοψει τελειως τις δουλειες του σπιτιου κ το μαγειρεμα-σιδερωμα κλπ..Μονο του Σεμπ μαγειρευω κ για μενα παιρνω ταπερακι απο τη μανα μου...Και τωρα με τη δουλεια, προετοιμαζω τα μαθηματα μου μολις κοιμηθει γι αυτο μαλλον κουραζομαι πιο πολυ εδω...διοτι δεν κοιμαμαι πλεον πριν τη 01.00-01.30 κ ξυπναμε στις 8...ενω στην Αθηνα οταν δεν δουλευα κοιμομουν απο τις 22.00 :shock:

Πηγαμε θαλασσα, επαιξε στην αμμο, τον ειχα μονο με φορμακι..τιποτα αλλο, εχει τοσο ωραιο ηλιο! Τωρα τρωει κεφτεδες κ ευελπιστω να τον κοιμισω σε λιγο...

Πιανει η μεθοδος Αναστασια?? μακαρι, κ εγω πιστευω οτι το προγραμμα χρειαζεται γι αυτο εχω αγχωθει να εκπαιδευσω τον Σεμπ αλλα δεν ξερω σε τι να τον εκπαιδευσω...νιωθω οτι τον εχω πολυ χυμα..

Ανυομονονω να παει παιδικο αλλα αυτο δεν προκειται να γινει πριν παει τουλαχιστον 2 ετων διοτι θα μετακομισουμε μαρτιο κ θελω να περιμενω 2-3 μηνες να συνηθισει τη νεα χωρα κ να μην τον στειλω κατευθειαν σε σχολειο με γλωσσα που δεν καταλαβαινει καλα καλα..πολλες αλλαγες μαζεμενες για ενα τοσο μικρακι...Οποτε θα κατσω κανα εξαμηνο εκει χωρις δουλεια να προετοιμασω τον Σεμπ κ μετα βουρ παιδικο αυτος κ δουλεια εγω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φρανιτα νομιζω αυτο που κανεις με τον Σεμπ ειναι πάρα πολυ καλό!!!!

Αληθεια στο λεω, οχι για να σου χαϊδεψω τα αυτια.

Ολες αυτες οι βολτες και τα παιχνιδια στη φυση ειναι ανεκτιμητα.Πραγματικα χαιροσαστε ο ενας τον άλλον.

Εγω ειμαι της αποψης οτι τα παιδια πρέπει να παιζουν ακομη και οταν πάνε σχολειο.

Μακαρι να τα καταφερω ετσι ωστε ο Ν. να προλαβαινει να χαλαρωνει οταν θα πηγαινει ας πουμε δημοτικο.

Βλεπω κατι παιδακια που ολη τη μερα διαβαζουν (σχολειο,αγγλικα,γαλλικα,μουσικη) και λεω "μα πως τα καταφερνουν;;;" "πως αντεχουν;;;δεν τους λειπει το παιχνιδι και η χαλαρωση;; "

Εννοειται οτι ειμαι υπερ της μορφωσης αλλα προτιμω το "παν μετρον αριστον".

Α και κατι που ηθελα να σου πω.Ο αντρας μου φετος μονο απο το μεταπτυχιακο θα πληρωθει και απο κατι εργαστηρια.Κομμενα τα 407 στο ΠΑ.ΠΕΙ.Απλως παει να τα κάνει για χαρη της καθηγητριας.

Μαλλον η εγκυμοσυνη φταιει ρε κοριτσια.Δεν εξηγειται αλλις τοσο σουρσιμο.Μια ηλεκτρικη βαζω σε 90 τμ σπιτι (σιγα το μεγαλο!!!) και μετα θελω μιση ωρα να ξεκουραστω.Α πα πα!!!!

ΘΟΥΛΙΤΣΑ τις πηρα!!!Είναι τελειες!!!Καλε τι γουτσου γουτσου κοιλιτσα ειναι αυτη!!!!!!ΚΑι ο Ντοντος τι ωραιο παιδακι με τον σπαιντερμαν!!!!!

Επισης εμενα δε μου φανηκε να πηρες καθολου κιλά.(Δε ξερω τι λεει η συμπεθερα!!!!! :P:P )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και η δικιά μου καρότσι δεν θέλει και είναι λογικό, αφού περπατούν, θέλουν να τρέχουν......η δικιά μου με εξέπληξε μια μέρα, έπαιζε στις κούνιες, μετά βόλτα στον πεζόδρομο, αλλά έβγαλε και την μεγάλη ανηφοριά που έχουμε για να πάμε σπίτι!!! χωρίς καμμιά διαμαρτυρία!!! :roll::? η κοπελάρα μου!!!!

Παναγιώτα είσαι έγκυος για αυτό και κουράζεσαι και είναι άλλο να μένεις σε νησί και άλλο στην Αθήνα!!!!

καλή ψήφο!!!!

Μπράβο το Θηρίο!!!!!

Τι καλη ψήφο!!!!Μη γελασετε αλλα για τις περιφερειακες σημερα το πρωι μπηκα στο ιντερνετ να δω ποιοι βαζουν υποψηφιοτητα!!!! :oops::oops::oops:

Σε παραλληλο σύμπαν ζω!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Α και κατι άλλο.Εγω συνεχεια περναω πανω απο τον Νικολα.Αφου ειναι παντα μεσα στα ποδια μου.

Αν μειναι κοντος αυτος θα φταιει!!!!!! :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!!!!

λοιπον εχω να πω για το οτι αν περασεις πανω απο το παιδι μενει κοντο κλπ κλπ οτι ειναι μεγαλες ανοησιες!!! πως ειναι δυνατον να επηρεαστει η αναπτυξη του παιδιου απο το αν θα περασεις εσυ απο πανω του? οεο???

ρεσυ παναγιωτα τι λες τωρα

εγω σε ολη την εγκυμοσυνη μου για να βαλω ηλεκτρικη εκανα 2 ωρες!! :lol::lol::lol::lol::lol:

φρανιτα ειναι παααααααρα πολυ καλο αυτο που κανεις για το σεμπ.. μακαρι να ειχα την ορεξη να το κανω κ εγω!!!!! ξερεις ποσα ερεθισματα παιρνει?? κ ας νομιζει στην τελικη οτι η ζωη ειναι παιχνιδι, ειναι παιδακι!!!!!

μπεμπουλης μην το σκεφτεσαι.. εσυ ξερεις το παιδι σου κ ξερεις τι ειναι καλυτερο για εσας

σημερα πηγαμε με τα κοριτσια σε εναν παιδοτοπο!!! ηταν τελεια!!!!

η νατασα λαβι ειναι μια θεα!!!!! ειναι πανεμορφη και μια τελεια καταπληκτικη κοιλιτσα!!!! πολυ γουτσου γουτσου!!!!! μονο που ο τολης δενακουσε την ειρηνη κ στεναχωρεθηκε!!! :lol::lol:

καλα η νατασσουλα ειναι κουκλαρα.. οσο πας κ αδυνατιζεις φιλεναδα κ αλλο.. κορμαρα εχεις γινει!! φτου σου!!!! και η ελενα μοναδικη φατσα οπως καθε φορα που τη βλεπω!!!!! ο τολης περιμενε να δει κ το μιχαλη :lol::lol:

η χρυσα ηρθε με μαυρη μπλουζα κ εφυγε με ασπρη :lol::lol::lol::lol::lol::lol: και ο χριστοφορος εχει γινει παλικαρακι!!!

χαρηκα πολυ που γνωρισα και τα αλλα κοριτσια... την ευη (σουπερ κοιλιτσα δε φαινεσαι τοσο εγκυος) και την κουκλα κορη της, την ιουλια με το πανεμορφο και πολυ ησυχο :D αντρακι της και τη λινα με το κοριτσακι της που ειναι υπνος παντος μερους και καιρου!!!! να τα χαιρεστε!!!

η αναστασι ειναι κ απο κοντα μια θεα!! η αννι ειναι μια κουκλιτσα!!!!! πεθαινω για τα παντοφλακια σας!!!!!! θελω κοριτσακι!!!!!!!!!!!!!

ο αναστασης κουραστηκε μαλλον κ παροτι ξυπνησα με τις 10.30 :shock::shock::shock::shock: ξεραθηκε στον υπνο στο αμαξι.. ευτυχως ειχε προλαβει να φαει στον παιδοτοπο..

χρυσα ευχαριστω παρα πολυ για την προσφορα σου, σε λιγο θα ερθουν τα παιδια κ θα τα ρωτησω... νασαι καλα κοριτσια μου κ ολες οσες προσφερθηκατε!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιώτα ψήφισες;;;;;

Εγώ έκανα πατάτα!! :lol::lol::lol:

Έβαλα παραπάνω σταυρούς.... Οπότε άκυρο...

Δεν παλεύομαι με τίποτα!!!

=))=))=))=))=))=))=))=))

Συμπεθερααααααααααα επεσα κατω απο τα γελια!!!!Εκανες ντεκαπαζ προσφατα μήπως;;; :lol::lol::lol:

Κοιτα, στις περιφερειακες το εριξα χωρις σταυρο και στις δημοτικες ψηφισα μονο το γειτονα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας όμορφες...Τι κάνετε;;;;;Θεσσαλονικιές καλά τα περνάτε ε;;;;;; ;););););) Άντε μπράβο...

Φρανι καλά κάνετε και πάτε βόλτες....Εμένα η Ιωάννα κάθεται στο καρότσι μόνο αν έχει φαγητό...Γι΄αυτό αν θέλω να πάω για ψώνια, τη βάζω στο καρότσι και της δίνω κουλουράκι.... :oops::oops::oops: Τελευταία, κάνουμε προσπάθειες να το κόψουμε....Την παίρνω χωρίς καρότσι και με το που δει ότι δεν έχω πάρει καρότσι μου λέει "Μανούλα αγκαγιά" :shock::shock::shock: ...Μετά απο λίγο την αφήνω κάτω και την κυνηγάω...Δεν θέλει να την κρατάς από το χεράκι... :?:?:? Τι θα κάνω;;;;;; :roll::roll::roll:

Μπεμπούλης εγώ είμαι από τις κακιές μαμάδες που είχα αφήσει την Ιωάννα 40 ημερών να κλαίει επί 2 ώρες..... :o:o:o:o:o Δεν το μετάνιωσα στιγμή...Αλήθεια....Έχω ένα πανεύκολο παιδί στον ύπνο που ποτέ δε με ταλαιπώρησε με αγκαλιές, κουνήματα, κλάματα κλπ....Αυτή βέβαια ήταν δική μου μέθοδος... :?:?:?:?:?:?

Παναγιώτα μου τι κάνεις;;;;Πως πάνε οι μετρήσεις;;;;; :roll::roll::roll:

Αφρο μου φιλάκιαααααααααααααααααααααααααααααααα....

Αρτζι θηρίο η ΡΕΑ....θεά....Πολύ την πάω!!!! :lol::lol::lol::lol:

Θου με το καλό η γαμοβάφτιση...Πάντα άξια..Θα είσαι κούκλα...Περιμένουμε φώτο...

Νατάσα είσαι τρελό σούργελο..... :lol::lol::lol: Εγώ ψήφισα......Έβαλα σε ένα δημοτικό σύμβουλο ένα σταυρό και στην περιφέρεια σκέτο ψηφοδέλτιο..... ;);););););)

Η Χρύσα που είναι καλέ;;;;Ασπρίζει την μπλούζα της;;;;;; :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια πήγατε για καφε;;;Τι ωραια!!!

Α κατσε να οργανωσω και τις Αθηναιες γιατι δε βλεπω να πινουμε ποτε καφέ!!!!!!

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ!!!!!!!!!!

ΤΑ ρα τα τα τα !!!!!

Αθηναιες και μη τι λετε για Παρασκευη 19/11/2010 να πιουμε καφεδακι στο κεντρο;;;;

Τερινα ισως;;;;

Αφροδιτη θα ειναι εδω η μαμα σου;;;

Φραν θα εχεις γυρισει απο Ροδο;;;

Γωγω,Ερη ,Σισσυ που δουλευετε προτεινετε ώρα.

Βικυ ,Αναστασια,Μητσακι οκ;;;;

Φουλινακι απο Αθηνα εισαι;;;

Ξεχασα καμια;;;; :oops::oops::oops::oops:

Το ποντικομαρακι μας δε νομιζω με το μωρι να μπορει να ερθει ε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια πήγατε για καφε;;;Τι ωραια!!!

Α κατσε να οργανωσω και τις Αθηναιες γιατι δε βλεπω να πινουμε ποτε καφέ!!!!!!

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ!!!!!!!!!!

ΤΑ ρα τα τα τα !!!!!

Αθηναιες και μη τι λετε για Παρασκευη 19/11/2010 να πιουμε καφεδακι στο κεντρο;;;;

Τερινα ισως;;;;

Αφροδιτη θα ειναι εδω η μαμα σου;;;

Φραν θα εχεις γυρισει απο Ροδο;;;

Γωγω,Ερη ,Σισσυ που δουλευετε προτεινετε ώρα.

Βικυ ,Αναστασια,Μητσακι οκ;;;;

Φουλινακι απο Αθηνα εισαι;;;

Ξεχασα καμια;;;; :oops::oops::oops::oops:

Το ποντικομαρακι μας δε νομιζω με το μωρι να μπορει να ερθει ε;;;

ΝΑΙ ξεχασες εμας...........τις μανουλες νοεμβρη-Δεκεμβρη :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΡΗΝΑΚΙ μου επειδη ψαχνω αφορμη για βολτιτσες γιατι απαξ και γεννησω τα κεφαλια μέσα :lol::lol::lol:

θα κανονισουμε αλλη συναντηση οι φουσκοκοιλιτσες !!!!

Παω στο θεμα μας να το προτεινω!!!Φιλακια!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tza τζα ΤΖα...ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΕΕΕ

Αφρο τι κανεις;;;;

εγω μαγειρεψα κατι ψιλοπραγματα μεζεδακι ακαι περιμενω την φιλη μου να ερθει,

Ηρθε απο Πραγα και φευγει αυριο κλαψ...οχι δεν ηρθε γαι τις εκλογες!!!

Γωγω κακουργα.,..ακου 40 ημερωννν...εγω δεν ξερω το δευτερο μπορει να το αφισω και απο την πρωτη μερα να ουρλιαζει..δεν κανω πλακα...χαχαχα

Παντως ο καθενας κανει οτι κρινει σωστο για το δικο του παιδι γιατι το ξερει καλυτερα απο οπποιονδηποτε, και καλα θα ηταν γεννικα να μη λεμε μεγαλα λογια..ποτε δεν ξερεις τι μπορει να γινει στη ζωη σου.

Παναγιωτα κουμπαρουλα μου φιλακια πολλα!!!!

Εγω παντως δεν ψηφισα..σορυ ρε παιδια αλλα δεν μου κανει κλικ κανενας να τον ψιφισω..και δεν εχω και γειτονα ουτε καν γνωστο που να πολιτευετε.

Ο Χριστοφορος χτες κοιμηθηκε στην πεθερα μου

Ειχαμ επαει σε εναν γαμο- παρεπιπτοντως το 90% των καλεσμενων ηταν ανω των 50!!!!!, και τον κοιμησ εκατω..ηρθεμ αμου λεει αστον να κοιμηθει εδω..αλλαο που δεν ηθελα...παιδια ειχα να κοιμηθω σερι...πανω απο 1 χρονο!!!...

Ο μικρος φυσικα ξυπνησε και τισ 2 φορες για γαλα αλλα ΟΚ του εδωσε

καλα παιδια ...η νατασα ..κορμαρααααα

τετοια κοιλια εγω ειχα 6 μηνων...

τι ηθελα να πω..ξεχασα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φτουυυυυυ...ιιιι..δεν ψυφησα το αγαπημενο μου μελος του Τριο..οχι στουντζες..του Τριου των αχρειων της Θεσσαλονικης...

Παγεωργοπουλος-Ψωμιαδης- Ανθιμος,,,αμα με δει ο αντρα ςμου να τους βριζω θα αρχισουμε αντιπαραθεση!!!

να επειδη υπαρχπουν κατι τετοιο δεν πηγα να ψιφισω...

Ο Νικολας καλα;;;

Το αλλο σαββατο θα κανουμε σασλικ...ελα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsares ti mou kanete ?

katafera kai ebala ton mpoumpouko gia nani to mesimeri xoris bizaki agalia me ton bob .

afou perase 1,5 wra pou prospathouse kai pou eklapse kiolas meta pire agalia ton bob akoumpise panw mou kai koimithike .

to thema mou einai oxi mono na koimate xoris bizaki palu (prin kana 2 mhnes to eixame kataferei alla mesolabisan ta trikala ) alla na mhn me xriazete kai mena dipla tou na me blepei .

egw den psifisa giati ta eklogika mou dikeomata akoma einai sto xorio .

xrusa kai egw an emena ekei den tha psifiza ....mpros gremos kai pisw rema :lol::lol::lol:

apo thn skula sthn xaribdi =))=))=))

panagiwta stis 19 mporei na einai kai o kwstas edw ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παντως σε εμας αυτο το βιβλίο δεν λειτουργησε οσο και να τηρησα τους χρόνους!!! παιζει ρολο κ το παιδι νομιζω ,εμενα ειναι κ ποντια πεισματαρα μην το ξεχνάτε!!!! προτιμώ πάντως την προσέγγιση αγγαλίτσα με την μανούλα χιχιχιχιχιχιιχιχιχιχιχι ενταξυ μου τη σπαει ωρες ωρες μα ειναι κ άλλες στιγμές που το απολαμβάνω...πωπω δεν ξερω τι θέλω...φτιαχνω κοτοσουπα έχω και παστίτσιο...θέτε?παω να σας διαβασω και τις υπόλοιπες..τα φιλιά μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααα λιγα λογια για τον Ψωμιάδη ...ειναι τεμέτερον (πόντιος!)

ετσι για να μάθετε ειχαμε και εδω συνάντηση σήμερα!!!!! εγω και η Μόλυ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε μη γελάτε....

Ήθελα να ψηφίσω μια θεία μου και κατά λάθος μου 'πεσε' και μια παραπάνω ψήφος...

Εγώ και οι γριές....

Και ρώτησα κιόλας πριν 'Πόσους σταυρούς βάζουμε';;;;

Πήγα να το παίξω καλή χριστιανή μάλλον...

Λένα μου καλή μου Λένα :oops::oops::oops:

Κοκκινίζω ρε.....

Έχω ακόμη, σας είπα...

Τα δύσκολα τώρα αρχίζουν για μένα!!!

Πάντως ο Αναστάσης είναι γίγαντας! Κορίτσια έχει μια παλάμη σαν κουπί!! Πρώτη φορά την παρατήρησα!

Έφαγε και ένα ταπεράκι φαγητό (μιαμ μιαμ)

Χρύσα μάρεσε και μένα το μπλουζάκι σου!!! Το μαύρο -γιαουρτο μπανανο γκρί!!!!!

Και χαλάρωσε ρε χαζή. Όταν έρθει ο καιρός σου θα τα πούμε!! ;);););)

Παναγιώτα ντροπή σου...

Περίμενα την γκαστοσυμπόνια σου αλλά εσύ με κορόιδεψες...

Πως πάνε οι μετρήσεις ρε;;; Γιατρό πότε πας;;;

Εγώ στις 24 έχω ραντεβού που θα έχω κλείσει τις 36 εβδομάδες! Θα πέσει και το 'χεράκι' τότε...

Αφροδίτη μπράβο στον Μανώλη!

Και η Ειρήνη κοιμάται πανεύκολα το μεσημέρι, σε 5 λεπτά. Το βράδυ όμως αργεί περισσότερο και με θέλει εκεί μέχρι να κλείσει τα μάτια. Μέχρι να γεννήσω θα της το αλλάξω...

Γιώτα φουλ αγκαλίτσα!!!

Άντε ρε σε πεθυμήσαμε...

Γωγώ τί λέει η τρελλοΙωάννα;;;;

Θέλω φωτο από το παπούτσι!!!

Σας είπα;;;;

Χθες το βράδυ η Ειρήνη κοιμήθηκε στις 9.15 και την ξύπνησα με το ζόρι στις 10.30 το πρωί γιατί έπρεπε να φύγουμε για τον καφέ. Μάζεψε ύπνο σήμερα, έριξε και ένα 3ωρο το μεσημέρι.

Αλλά......

Για προχθές αφήστε το καλύτερα...

Την άφησα με την πεθερά μου να την κοιμήσει και μέχρι τις 4 τα μεσάνυχτα που γυρίσαμε δεν κοιμήθηκε...

:shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασα :x:x:x:x

Καλα ρε δε ντρεπεσαι να μας λες καταμουτρα ποσο κοιμαται η Ειρηνη;;; :lol::lol::lol: Να ναι καλα το παιδι!!!!Πως θα της το κοψεις αυτο το βραδυνο;;;Για πεσε ιδεες!!!

Γιατρο εχω την Πέμπτη.Οι μετρησεις μονο το πρωι βγαινουν χαλια αλλα υποψιαζομαι οτι φταιει το γεγονος οτι με το που φαω τη φρυγανια μου πλακωνομαι στις δουλειες και μαλλον αυτο ανεβαζει το ζαχαρο.

Αφου να σκεφτεις νιωθω οτι λαχανιαζω !!!! :shock::shock::shock: Αντοχες υπο το μηδέν!!!!!!

Την υπολοιπη μερα ειναι κατω απο 120.

Κουμπαρουλα μακαρι να μεναμε κοντα να ερχομουνα!!!Σλουρπ!!!Τι επαθε η μπλουζα σου;;;Σε γιαουρτωσε ο μικρός;;;;

Γιωτα καλε μη λες οτι ειναι Πόντιος ο Ψ.Μα ρε παιδια τι πραμα ειναι αυτο.Μια με τα τραγουδια ,μια με τη μασκα του ζορο, μια με τα πεσιματα!!!Ελεος!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Ωραια Αφρο μου.Μακαρι!!!!Οι υπολοιπες μας αποφευγουν ή μου φαινεται;;; :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι να κανουμε ρε παιδια..εχουν και οι ποντιοι τις αποτυχιες τους..να δεις ρε Γιωτα που δεν ειναι καθαρος ποντιος...σηγουρα μηξη ειναι...χαχαχαχαχαχα

Αχ η μπλουζα...

ηταν και D&G της μανας μου..απο τις παλιες καλες εποχες που ειχα προικα αφαγωτη και ετρωγα τον μισθο μου σε τετοια αθλια πραγματα και σε ταξιδια....

τελικα την κληρονομησα οταν εγινα σαν τη μανα μου σε ογκο...χιχιχιχι

Στην αρχη την πασαλειψε με μπανανα..ε μενα δεν περιμεναμε να σκουπισουμε τα γιαουρτια με την χαρτοπετσετα..γιατι εχουμε σικ γουστα...

Αφρο πως εισαι με τις αναγουλες;;;

η φιλεναδα μου μολις εφυγε..δεν εκατσ εκαι πολυ αλλα αυριο φευγει οποτε εχει να ετοιμασει και βαλιτσα

Σαυρογιωτα ζηλευω..θελω παστητσιο..

Τωρα θα βρασω φακιες, βαλω σηδερονω- κατι λιγα με το σηδερο της πεθερας-και θα πασαλειψω τη μουρι με μασκα για βαθυ καθαρισμο...λεω να φτιαξω- επιτελους- και αυτα τα νυχια...ολα μεχρι να ανεβει ο χουλιγκαν πανω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!! ζηλευω οικτραααααααααααααααααααα

περασατε ωραια ε?????????

εγω εχω αντρα και γιο με μυξες πονοκεφαλο καιθ αδιαθεσια(πιο πολυ ο μπαμπας..)

η μυτη του μικρου εχει γινει κοκκινη απο την μυξα :( και ολο το βραδυ σχεδον βογκαει..πρεπει να βγαζει δοντι παντως... εχθες και σημερα απο τις 7 παρα στυο ποδι :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

θα κανουμε και την αλλη εβδομαδα ε??????????????

φρανιτα μην το σκεφτεσαι μια χαρα κανεις! μακαρι και εγω να το εκανα..να ειχα χρονο..τι καλα που θα ητανε..καλα η μαμα μου απο την αλλη θεωρει πως το παιδι ειναι ολη μερα εξω γιατι το εχει στο μπαλκονι... :shock::shock::shock:

αναστασια καλη επιτυχια με την μεθοδο..ειναι δυσκολο με τον υπνο..και η νυφη μου ξυπναει 3 φορες για γαλα ο μικρος και εχει παει 20 μηνων..αλλα ολη μερα γενικα δεν καλοτρωει και πειναει το βραδυ...ειναι και εγκυος 6μηνων και τα εχει δει ολα...καμια ιδεα τι να κανει??

νατασσα εμενα μια φορα κοιμηθηκε μεχρι τις 10.30 και ητανε η μερα που ητανε εδω η γιωτα και ηθελα να παω κεντρο νωρις..και ημουνα ξυπνητη απο νωρις και ο μικρος κοιμοτανε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AAA Φρανι εσενα ειθελα να πω...

Λοιπον μια χαρα βγαζεις το μωρο εξω, συνεχισε να το κανεις..πιστεψε με οταν ερθει η ωρα μια χαρα θα μαζευτει γιατι θα εχει χωρτασει τα παντα , ειναι οτι καλυτερο μπορεις να κανεις για τον ΣΕΜΠ τωρα..οταμ μεγαλωσει θα εχει αλλα ενδιαφεροντα, αλλα η γυμναστικη που κανει τωρα..ειναι ανεκτημητη για την μελλοντικη του προσωπικοτητα

Αναστασακι καλη επιτυχια...ελπιζω να σου πετυχει η μεθοδος γιατι και σε μενα απετυχε οικτρα, μου ειχε δοσει το βιβλιο η Γιωτα και τζιφος, Οαντως ξερω και αλλη κοπελα που πετυχε με το συγκεκριμενο

βενη ναι λεμε να το κανουμε και την αλλη κυριακη..καμια ιδεα για το που;;;;;

Υπομονη με τα αρρωστα παιδακια...χιχιχιελπιζω να μη κανει παλη κατι ο Χ την αλλη κυριακη..

σημερα πχ λιγο πριν φυγουμε επεσε και εσκησε διπλα συτο ματι, ματωσε λιγακι ειναι μικρο..αλλα εχει τσιμπλες και ανυσιχω

Πηρα την παιδιατρο και με ρωτησε αν εχει ευαισθησια στο φως λεω οχι, μου λεει ζαλιζετε εχει ατονια..λεω καθε αλλο..οργωνει το σπιτι, μου λεει μια χαρα ειναι δεν χρειαζετε νοσοκομειο, απλα φερτον μια βολτα αυριο να τον δω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Εμένα τον πιάνει και την μέρα δυστυχώς! Υπομονή ναι πού θα πάει θα περάσουν! 🥴🥴 Σε λιγάκι ξεκινάμε βάρδια!! Χαχα Ευτυχώς πρόλαβα κι έκανα τώρα ένα ωραίο ζεστό μπανάκι και χαλάρωσα λίγο! 😊
    • Καλά είμαι 😊 Στη ρουτίνα μας. Καλά τα πάει η μικρή με την γυναίκα, έχουν βρει κι αυτές την ρουτίνα τους. Έχει προσαρμοστεί και δεν κλαίει όταν την αφήνουμε.  Είμαι στο στάδιο του αποθηλασμου. Τώρα της δίνω μόνο πρωί βράδυ και έχει ξεκινήσει και πίνει τώρα και αρκετό αγελαδινό γάλα, οπότε αυτό το μήνα σκέφτομαι να κόψω και τον πρωινό θηλασμό και τον επόμενο μήνα τον βραδινό. Για να δούμε... Θα σε συμβούλευα να κάνεις έστω και με βιντεοκλήση μία συνάντηση με σύμβουλο θηλασμού μπας και βρει τι φταίει. Είναι κρίμα τώρα να πονάς 😕
    • Κι εμείς έτσι ακριβώς...όλη μέρα κοιμόταν κάτι μισαωρα ένα τέταρτο και πάει λέγοντας και τ απόγευμα δεν άντεξε κοιμήθηκε απ' τις 6 μέχρι τις 9..μετά κοιμήθηκε κάνα τέταρτο και τώρα προσπαθώ να τον βάλω μπας και κοιμηθεί κάνα τετράωρο...εντάξει παρηγοριεμαι τουλάχιστον δεν είναι μόνο ο δικός μου
    • Τα άλματα ουσιαστικά θα καταλαβαίνεις γιατί το μωράκι φέρεται κάπως διαφορετικά..Εμείς ας πούμε περάσαμε τα 2 πρώτα και τα καταλάβαμε καλά 😂..Εμένα στηρίζει κεφαλάκι και έχουμε και οπτική επαφή αρκετή θα έλεγα...Μη σε αγχώνει αυτό,κάθε μωράκι θέλει τον χρόνο του 🙂🙂..Αχ και εμάς τα βράδια μας είναι λίγο περίεργα λόγω κολικών αλλά θα περάσουν που θα πάει..
    • Εγώ κοριτσάκι μου είχα από την 5η βδομάδα αίμα και καφέ μέχρι τον 4ο μήνα.. Αποκολλησουλες ήταν κ όλα πήγανε καλά!! Ή που το έχασες κ έγινε κάπου εκεί ανάμεσα ή που άλλαξε ο κύκλος σου αυτό το μήνα. Εγώ πχ τους 4-5 τελευταίους μήνες είχα ωορρηξία 11η μέρα βάσει τεστ κ αυτό το μήνα είχα θετικό 14η..  Καλούς διπλασιασμούς κοριτσάρα μου!!! Με το καλοοοοοοο
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...