Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο 21!!!!!-για περισσ. ύπνους!!!!


Recommended Posts

δε διαβασα τιποτα...τρεχωωωωωωωωωω

καλημερα..

να σας πω τα νεα μας..

εχω ματι πρησμενα απο χθες..εριξα ενα κλαααααμααααααααααα

παιδια εγκεφαλικο κοντεψα αν παθω..αντε να μη μακρυγορω να σας πω//

στη βαφτιση του θοδωρη ειχα παρει φουστανι απο τα μοργκαν..ειχε κατι χαντρες που εφευγαν κ το γυρισα πισω..κ πηρα παντελονι κ μπουζα..μια χαρα..μια βδομαδα πριν τη βαφτιση το φοραω κ λεω για αν δω μηπως θελει στεναμα (ειχα ζασει κ κανα κιλο)

πραγματικα ηθελε..το στενευω...

το περνω παρασκευη(κυριακη γινοταν η βαφτιση)κ το φοραω μια χαρα ηταν

οσο ομως το φορουσα τοοοοοσο ανοιγε..γινοταν βρακα..παθαινω σοκκκ

ηταν κ μοργκαν :evil::evil: κ ειμαι σαββατο σε αναζητηση φορεματος..πενω μια μαλακια φορεμα μαξι(μπλιαξξξξξξξξξξξξξξξξξξξξ)

τπ φοραω κ ενιωθα μαλακας..δε μου αρεσε κ ενιωθα σα ηλιθια..αν δε σ αρεσει κατι δε νιωθεις καλα..παει αυτο..οκ?περασε...

τωρα στη αδερφη μου πηρα ενα φορεμα 100 ε.

μα ρεσε δε μοορω να πω..

το πλενω μεσα στη εβδομαδα κ χθες παω να ετοιμασω τα πραματα κ βλεπω λεκε στο φορεμα..ενα κοκκινωπο ας πουμε..παθαινω σοκκκκκ

λεω θα ανι το μαλακτικο το λενορ που ειναι ροζε...το πλενω τοπικα τιποτα..

το βαζω πλυντηριο τιποτα..παει ο αντρας μου να το πλυνει τοπικα κ βγαινει το χρωμα :twisted::o:o:o:o:o:o:o:o

με λεει δε ειναι το μαλακτικο αλλα ξεβαφει το φορεμα..

παιδια κλαμα τρελο..το χω ξαναζησει..\με φερνει πριν λιγο ποοοοοοσα φορεματα η φιλη μου..να διαλεξω..

εδωσα στη ξαδερφη μου το φορεμα να το αλλαξει μπας και...

κ με πηρε τηλ κ με ειπαν οτι το αλλαξε..στη αρχη λιγο τσινισαν..αλλα το αλλαξαν

κ λεω εγω ..στη ετικετα δειχνει οτι σιδερωνετε κ οτι πλενετα στους 30 στο χερι..κ ετσι εκανα..κ μαλιστα χωρις απορυπαντικο..

κ τη λενε εκει καλυτερα στεγνο καθαρισμα..ελεοςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς γιατι δε το γραφει????????????????

τα ματια μου δε λενε να ξεπρηστουν..αυτα..ασε..δε μου παει το καλο ντυσιμο..δε με θελει ρε παιδι μου

καλο σκ..και καλο καφε αυριο..ζηλευωωωωωωωωωωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 991
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεια σας κοριτσια

εκανα τα χαλια κ ειμαι κομματιααααααααααααααα αλλα το σπιτι εγινε σουπερ!!!!!

ο μικρος εχει βαλει ενα σουτιεν μου στο κεφαλι του και προχωραει στα τυφλα

σκουντουφλαει παντου σηκωνει το σουτιεν και βλεπει και γελαει :lol::lol::lol::lol::lol:

παναγιωτα να πας να κανεις εξετασεις

σιγουρα δεν ειναι γκαστριτιδα???? ;)

εμενα με ποναει με καπως περιεργο τροπο η κοιλια μου, δε μπορω να το προσδιορισω ακριβως, δεν ειναι ουτε περιοδου ουτε τουαλετας ουτε κρυωματος. δε μπορω να τον περιγραψω εχει 2 μερες και σημερα δε με ποναει τοσο

κοριτσια ευχαριστω για την προθυμια σας για τα ρουχαλακια..

παναγιωτα παντως επρεπε να τα παρετε ολα τα επιπλα, τωρα αυτα καθονται εδω στο σπιτι και τα αλλα τι θα τα κανετε, θα τα αφησετε εκει στη χιο????

αντε να περασουν οι μερες να ερθετε

αφροδιτη σε ειδα στον υπνο μου, οτι ησουν σε ενα λουναπαρκ κ ηθελες να ανεβεις στο ταξι και σε μαλωνα :lol:

ωραια ειναι αυτα στο ικεα που εβαλες, εγω θελω να παρω ενα τραπεζακι κ δυο καρεκλακια απο εκει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lena egw se louna park ? xaxaxaxa oute apeksw den pernaw..... fobame para polu na anebw sta paixnidia ....mono sthn roda exw anebei kai auto me ta xilia zoria .

katalipa apo thn "uperoxh" mama mou pou mikrh mou elege sinexia oti exoun pathei anthropoi kardiako kaipethanan apo tetia paixnidia :evil::evil::evil::evil::evil:

epeidi xezotan authn to perase kai se mena :evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρθουλινα μου θυμηθηκα τα περσινα κοριτσι μου!!!!! εκει ξεσπασε το κακο το ματι ,μην αγχώνεσαι!! ολα καλα θα πανε αυριο ,φιλεναδα οτι και να βαλεις ομορφη θα εισαι!!! σε πέρνω τηλ μα δεν το σηκώνεις!!!! φιλια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια ευχαριστω...γιωτα δουλεια ειχε...θυμασαι τα περσινα?πω πωωωω

ναι αφρο το αλλαξε η αδερφη μου..εχω το ιδιο...

σας φιλω κ ευχαριστω κ παλι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θουλη :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

καλε κοπελα μου ποιος σε μουτζωσε??????????? τι επαθες???

να ηρεμησεις μη στεναχωριεσαι στην κατασταση σου

μα καλα ειναι δυνατον να ξεβαφει το υφασμα?? οτι ναναι

μη στεναχωριεσαι κοριτσι μου ολα καλα θα πανε.. δεν ξερω τι επαθες περσυ αλλα αυριο ολα θα ειναι τλεια

σε φιλω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θουλάκι εγώ θα πήγαινα και θα τα έκανα λίμπα στο κωλομάγαζο....Δε λες που το είδες ρε κορίτσι μου;;;;;Φαντάζεσαι να το έβλεπες την Κυριακή την ώρα που ετοιμαζόσουν;;;;; :shock::shock::shock::shock::shock::shock: Αφού στο άλλαξαν πάλι καλα....Κάθε εμπόδιο σε καλό...Όλα θα πάνε τέλεια αύριο κι εσυ θα είσαι καρακουκλάρα..... ;);););)

Συμπεθέρα μπράβο για τη νοικοκυροσύνη σου....Το ίδιο πράγμα κάνει και η Ιωάννα με τα σουτιέν μου.... :lol::lol::lol:

Γιώτα δεν σου πάει το νησί..Απορώ γιατί πήγες μαζί με τον άντρα σου..... :lol::lol::lol::lol:

Κρεβατάκια από ΙΚΕΑ μου αρέσουν αυτά που είναι σαν πλαστικά που βγαίνουν σε ροζ και μπλε και αυτό που πήρε η Νατάσα στην Ειρήνη....

Γέλασα με τη μικρή που κατούρησε όλο το σπίτι.... :lol::lol::lol::lol:

Ελένη τι κάνεις;;;Τι νέα;;;Ο μπαμπάς σου καλά;;;;;;

Νατασούλα και Αρτζι μαζί με την Ελενα και τη ΡΕΑ. σκεφτείτε και την Ιωάννα..... :shock::shock::shock::lol::lol::lol::lol:

Αφρο πάλι μόνη ε;;;;; :?:?:?

Βένι τα φιλιά μου....

Εμείς πήγαμε χθες και πήραμε παπουτσάκια καλά, λουστρινάκια κόκκινα...Είναι Θεά η μικρή!!!!!!!!!!!!!!Κουκουβάααααα... :lol::lol::lol::lol::lol:

Σήμερα την πήρα και πήγαμε στα Εντός να ρίξω μια ματιά σε καναπέδες που γίνονται κρεβάτια, χωρίς καρότσι και σκαρφάλωνε παντού, δεν άφησε τίποτα όρθιο...Όλα τα πείρζε.... :?:?:?

Μετά πήγαμε σούπερ μάρκετ, έφαγε και τώρα κοιμάται..... ;);) Το απόγευμα θα πάμε στο σπίτι μιας φίλης μου που έχει ένα αγοράκι 3,5 χρονών...Να δω τι θα κάνει.... :roll::roll::roll:

Κορίτσια μες στο σπίτι είναι πολύ ήσυχη...Όλη την ώρα παίζει με τα κουζινικά της, μου φέρνει να δοκιμάσω ό,τι και καλά μαγειρεύει και μου λέει "Αλάτι, λίγγγοο...." :lol::lol::lol::lol::lol:

Ο άντρας μου δουλεύει, είναι χάλια, βήχει κι έχει μπούκωμα και αύριο θα τρέχει όλη μέρα με τις κωλοεκλογές.... :evil::evil::evil::evil:

Το άλλο Σάββατο έχουμε τα εξάμηνα του μπαμπά μου...Πότε πέρασαν 6 μήνες..Δεν μπορω να το πιστέψω..Μου λείπει... :cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

περαστικα στο συμπεθερο!!!

ρεσυ βαλε φωτο της μικρης!!! το ξερω οτι γινομαι κουραστικη αλλα ειμαι μεγαλη φαν, τι να κανω!!!! ολη η οικογενεια!!!!

αντε ρε περασαν κιολας 6 μηνες??? να ζησετε να τον θυμαστε...

το νινακι τι λεει? το νιωθεις καθολου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγραφα εγραφα και ....τα εχασα ολα!

Γωγω να ζησετε να τον θυμαστε!

Θουλη ματι γκαντεμια αυτη?

Αφροδιτη ...τουλαχιστον διακριτικη η μαμα σου!

Γιωτα εμεις κοψαμε τη πανα με πολυ μπουρου μπουρου!

ξεκινησαμε την πρωτη επεφη τον μαιο...στις διακοπες της ειπαμε οτι δεν πουλουν ανες εκει που ειμασταν και ειχαμε μονο αυτεςπου φεραμε παο την Αθηνα οι οποιες δεν αθ μας εφταναν οοτε θα φορουσαμε μονο το βραδυ πανα....εμφανισαμε το γιογιο και καθε 10 λπετα την βαζαμε!

φορουσε φουστανακι για ευκολια....ειχαμε εφοδιαστει με πολλα βρακακια και υπομονη!

κατουρησε ολα τα σοκακια στο νησι και μετα αν ξαναπερνουσε απο εκει ζητουσε παλι τσισα...λες και το μυριζε....επιστρεφοντας ειχαμε μερικα βραδυνα ατυχηματα....αλλα δεν πισωγυρισαμε...!

οπως με πολυ μπουρου μπουρου κοψαμε κια την πιπιλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το μπουμπούκι κοιμάται, ο Λουκάς ζωγραφίζει, ο άντρας μου συμμαζεύει το υπόγειο, εγώ μόλις μαγείρεψα, μπιφτέκια, κοτόπουλο-σουβλάκι με πιπεριές και πατάτες τηγαν. στον φούρνο!!!

βαριέμαι να πάω στα γενέθλια!!!!

Θούλη βάλε ό,τι εσύ νιώθεις πιο άνετο και πιο ωραίο πάνω σου.......

Γωγώ και μένα αυτά μου αρέσουν από το ΙΚΕΑ, του άντρα μου αρέσουν σαν της Γιώτας, κλασσικά δλδ δεν συμφωνούμε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειμαι αναποφασιστη....Μαρθουλα χαιρομαι που ολα ειχαν αισιο τέλος.... 6 μήνες Γωγω?πωπω περασε ο καιρος! Ελενη ο μπαμπας σου πως ειναι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε συ Βίκυ κι εγώ λέω να αρχίσω προσπάθειες να της κόψω την πιπίλα...Καλά, δεν την έχει όλη μέρα στο στόμα...Τ'ωρα μόνο στον ύπνο...Αλλά πώς το κόβουν;;;;;; :?:?:?:?:? Της λέω ότι πιπίλα φοράνε μόνο τα νινάκια και αυτή είναι μεγάλη κοπέλα κλπ κλπ, αλλά δεν ξέρω..... :?:?:?

Μου κάνει εντύπωση που η γλωσσού σου ενώ θηλάζει τόσο καιρό, είχε πιπίλα..... :roll::roll::roll::roll::roll: Για πες καμια ιδέα να ξεκινήσω κι εγώ..... :roll::roll:

Άσε Γιώτα είδες πως πέρασε ο καιρός;;;;; :roll::roll:

Αρτζι θέλω κι εγώ από το φαγητό σου..... :D:D:D:D:D Είδες που έχουμε ίδιο γούστο στα έπιπλα;;;;; ;);););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επερνε πιπιλα μονο για υπνο και μετα την εφτυνε!

την πηρε 6 μηνων....!

ειχε ξεκινησει και την δαγκωνε`...

ξεκινησαμε με το να λεμε οτι αν κοπει η πιπιλα.....θα πρεπει να την πεταξουμε γιατι εχει χαλασει..ετσι πηγαιναμε μαζι στον καδο κα την πετουσαμε!

φροντιζα να εχω συγκεντρωμενες ολες τις πιπιλες ωστε να βλεπει οτι λιγοστευαν...φυσικα δεν αγοραζαμε αλλες....(ειχαμε γυρω στι; 8)

καθε πρωι τις κοιτουσαμε αν ειχαν κοπει...στην πορεια τις πετουσε μονη της στον καδο!

ολο αυτο το διαστημα της κεγαμε οτι οταν θα πεταξουμε ολες τις πιπιλες θα εχει γινει δεσποινιδα και θα παμε στα τζαμπο να της αγορασουμε ενα μεγαααααλο δωρο για μεγαλα κοριτσια!

ετσι και εγινε.......το μεσημερι πεταξε την τελευταια πιπιλα και το απογευμα της πηραμε το δωρο!

οι 4-5 πρωτε μερες ηταν δυσκολες...την ζητουσ εστον υπνο!

αλλα το ξεπερασε...βεβαια εκοψε τον μεσημεριανο υπνο, το οποιο ειχε περιορισει αρκετα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε παιδια με την πιπιλα εχουμε κ εμεις θέμα,την θέλει και την ζητάει ,πιλάαααα ,με γαλλική προφορά !! αλλα την δαγκώνει τελευταία την φτύνει ,ειναι με τις ώρες της ,τον ύπνο μας τον εκοψε οπότε...εγω σκεφτομουν να της πετάξω όλες κ να το τελειώσω εκεί το θέμα....ειμαι λίγο αυταρχική ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxaxax Γιωταααα να χαρω τις αποριες σου!!!

Ετοιμαζομαι να παω σε εναν γαμο στον οποιον βαριεμαι του θανατα

Ολες οικουτσομπολες απο το σοι εκει θα ειναι

Θου φιλακια

Θα εναπελω οταν γυρισουμε...δε θα κατσουμε και πολυ..ο Χ θα βγαλει την ψυχη της πεθερας μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

exw ponokefalo .

hthela na koimithw to mesimeri alla enas hlithios gitonas kati etribe panw apo to kefali mou :((

fantazomouna oti tou ekega to spiti :ymdevil:

bikh to diakritikh pou to eides ? ekneuristikh nai ....

panagiwta nomizw oti kanoun ektrosh to ena :(

opos kai ta koritsia se olh thn asia :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια μπηκα με πολυ κοπο να σας πω οτι μαλλον θα απουσιαζω μερικες μερες!!!

εχω προβλημα με το internet συγκεκριμενα με την ταχυτητα του και εκανα μιση ωρα να μπω στο μαμυ :evil:

μου ειπαν οτι θα το φτιαξουν μια απο αυτες τις μερες,ελπιζω συντομα!!!

φιλακια σε ολες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Εμένα τον πιάνει και την μέρα δυστυχώς! Υπομονή ναι πού θα πάει θα περάσουν! 🥴🥴 Σε λιγάκι ξεκινάμε βάρδια!! Χαχα Ευτυχώς πρόλαβα κι έκανα τώρα ένα ωραίο ζεστό μπανάκι και χαλάρωσα λίγο! 😊
    • Καλά είμαι 😊 Στη ρουτίνα μας. Καλά τα πάει η μικρή με την γυναίκα, έχουν βρει κι αυτές την ρουτίνα τους. Έχει προσαρμοστεί και δεν κλαίει όταν την αφήνουμε.  Είμαι στο στάδιο του αποθηλασμου. Τώρα της δίνω μόνο πρωί βράδυ και έχει ξεκινήσει και πίνει τώρα και αρκετό αγελαδινό γάλα, οπότε αυτό το μήνα σκέφτομαι να κόψω και τον πρωινό θηλασμό και τον επόμενο μήνα τον βραδινό. Για να δούμε... Θα σε συμβούλευα να κάνεις έστω και με βιντεοκλήση μία συνάντηση με σύμβουλο θηλασμού μπας και βρει τι φταίει. Είναι κρίμα τώρα να πονάς 😕
    • Κι εμείς έτσι ακριβώς...όλη μέρα κοιμόταν κάτι μισαωρα ένα τέταρτο και πάει λέγοντας και τ απόγευμα δεν άντεξε κοιμήθηκε απ' τις 6 μέχρι τις 9..μετά κοιμήθηκε κάνα τέταρτο και τώρα προσπαθώ να τον βάλω μπας και κοιμηθεί κάνα τετράωρο...εντάξει παρηγοριεμαι τουλάχιστον δεν είναι μόνο ο δικός μου
    • Τα άλματα ουσιαστικά θα καταλαβαίνεις γιατί το μωράκι φέρεται κάπως διαφορετικά..Εμείς ας πούμε περάσαμε τα 2 πρώτα και τα καταλάβαμε καλά 😂..Εμένα στηρίζει κεφαλάκι και έχουμε και οπτική επαφή αρκετή θα έλεγα...Μη σε αγχώνει αυτό,κάθε μωράκι θέλει τον χρόνο του 🙂🙂..Αχ και εμάς τα βράδια μας είναι λίγο περίεργα λόγω κολικών αλλά θα περάσουν που θα πάει..
    • Εγώ κοριτσάκι μου είχα από την 5η βδομάδα αίμα και καφέ μέχρι τον 4ο μήνα.. Αποκολλησουλες ήταν κ όλα πήγανε καλά!! Ή που το έχασες κ έγινε κάπου εκεί ανάμεσα ή που άλλαξε ο κύκλος σου αυτό το μήνα. Εγώ πχ τους 4-5 τελευταίους μήνες είχα ωορρηξία 11η μέρα βάσει τεστ κ αυτό το μήνα είχα θετικό 14η..  Καλούς διπλασιασμούς κοριτσάρα μου!!! Με το καλοοοοοοο
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...