Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο 21!!!!!-για περισσ. ύπνους!!!!


Recommended Posts

ΒΕΝΙ ΕΔΩ ΔΕΕΝ ΕΧΕΙ ΟΥΤΕ ΜΑΣΟΥΤΗ ΟΥΤΕ ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗ!!!!!!!!!!! Λενακι εγω εχω μερικα μεγαλυτερα μα ειναι επάνω ,ασε που τα περισσοτερα ειναι καλοκαιρινα ,πολυ ευχαριστως ομως να σου στειλω μερικα χρηματα να πεταχτεις στα Η&Μ να παρεις κατι απο εμενα ,ντροπή στους γονεις τους πάντως!!!! οταν ανεβω θα κοιταξω κ για αλλα πραγματα..ποτε γενναει?πολυ στεναχωρεθηκα με την σταση των γονιων...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 991
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εγώ δηλαδή γιατί οι κοπέλες που προσέχαν τα παιδιά είμαι σίγουρη ότι με έβριζαν, αφού στο τέλος με φωνάξαν και μου την έδωσαν να την πάρω έξω την Έλενα γιατί δεν άντεχαν άλλο :lol::lol::lol::lol: και αναλυτικά ενώ υπήρχε ξεχωριστός χώρος για τα μικρά παιδιά η Έλενα δεν ήθελε να πάει εκεί αλλά στον χώρο που είναι για τα πιο μεγάλα και ήθελε να ανέβει πάνω σε μια κατασκευή που σκαρφαλώνουν. Στην αρχή μου λέει η κοπέλα άστην λίγο θα καταλαβει ότι δεν μπορεί να ανέβει και θα το πάρει απόφαση να πάει δίπλα, λέω μην είσαι και τόσο σίγουρη και όντως έτσι έγινε, υπήρχε ένα δίχτυ που χώριζε τους 2 χώρους και κατάφερε να ανέβει από εκεί :o:o:o:o:o απλά ήταν πολύ επικίνδυνο να μείνει εκεί και είπα στην κοπέλα να μου την φέρει, Έλενα άρχισε να τσιρίζει και μας άκουσε όλο το μαγαζί. Μετά ανακάλυψε τα τραπεζάκια ζωγραφικής και δεν άφηνε κανένα παιδάκι να ζωγραφίσει, ήθελε όλους τους μαρκαδόρους και τις μπογές αποκλειστικότητα οπότε πάντα μια κοπέλα έτρεχε από πίσω της :?:?:?:?

Δεν ξέρω τι θα κάνω με αυτό το παιδί είναι πάρα πολύ ζωηρή νευρική και διεκδικητική καμία σχέση με τον Μιχάλη ο οποίος μοιράζεται τα πάντα και είναι ήρεμος και καθόλου νευρικός

Νατασσούλα μου, περιγράφεις την Ρεβέκκα Ανδρονίκη μου!!!! χαχαχαχα :lol::lol::lol::lol::lol::lol: ,...οι κόρες μας πρέπει να συναντηθούν!!!!

έτσι και ο Λουκάς σαν τον Μηχάλη σου!!! :?:?

και δήθεν λένε ότι τα κοριτσάκια είναι ήσυχα!!!! αμ δε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενα θα συμφωνισω με την Γιωτα...ντροπη τους!!!

Παντως και εγω δεν εχω για τετοι αηληκια, ειναι ολα καλοκαιρινα η μαλλως ισως και να εχω..

θα κατευω αυριο στο υπογειο να δω αν εχω κατι που δεν θελω και θα σου πω την Κυριακη..αλλιως θα τους παρω ενα δωρακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιωτα μου αρχες δεκεμβρη γενναει

ασε ασε κ να πεις οτι δεν εχουν λεφτα... μια χαρα ανετοι ειναι (τουλαχιστον οι γονεις της κουμπαρας μου) και δε θελουν να βοηθησουν

αλλα και ανετοι να μην ηταν, μια ψυχουλα ερχεται στον κοσμο... να δεις πως εκαναν οταν το ειχαν πρωτομαθει.. με επαιρναν τηλεφωνο να παρω την κοπελα να την πεισω να το ριξει :shock::shock::shock:

εχω μεσα μου μια μικρη ελπιδα οτι θα λυγισουν οταν θα γεννηθει το μωρο

οχι ρε μη στειλεις λεφτα ουτε καν!!!!!

απλα αν εχει καμια κατι να τους το δανεισει.. αυτο τιποτα αλλο.. για 0-3 ειναι καλλυμενα τα παιδια, οτι ειχα παρει εγω ειναι ουδετερο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιώτα και οι υπόλοιπες ευλύγιστες, έχω να σας πω ότι ούτε τροχό ούτε σπαγκάτο ούτε κατακόρυφο κατάφερα να κάνω ποτέ....... :?:?:?:?:?:?:? Κάνω άλλα όμως εγώ....... ;););):lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

χαχαχα και εγώ επίσης, σαν εσένα!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:;););)

λένε ότι τα δεύτερα είναι πιο τσαούσικα από τα πρώτα ασχέτου φύλου!!!!!

χαχαχα καημένη Γωγώ τι έχει να τραβήξεις!!!! :?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Argi poia einai ta kritiri eisagogis?nm kkkk,

τι είναι αυτό?

για όλους το ίδιο ισχύει, αλλά προτιμούνται τα παιδιά της ίδια συνοικίας, εμείς ανήκουμε σε άλλη συνοικία!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειμαι ακομα στη νδουλεια.χρειαζομαι δειαλειμαααααααααααααααα :shock::shock::shock:

εμενα ρε κοριτσια εχει γινει πολυ ισχυρογνωμον!!!! πολυ ομως!!! αμα δεν γινει το δικο του..ιιιιιιιιιιιιι την πατησαμε!!!!!! επισης πεταει πραγματα.. εγω του φωναζω και ο κωστας μου λεει..μη ντο φωναζεις το παιδι δεν καταλαβαινεΙ!!!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: μα πως???? δηλ. θα το εζουμε ανεξελεκτο???? μια χαρα θα καταλαβει!!!!!!! αχχχχχχχχχχ :o:o θα τον σφαξω!!(τον αντρα οχι τον γιο!!! :lol::lol::lol::lol::lol: )

προχθες πηρε το καθαριστηρι για τα καροτα και προσπαθουσε να καθαρισει ενα..(ολο καροτα καθαριζω..οχι καροτοκεικ ή κουκλουρακι επαθε το παιδι!!!) μα τι πλακα ειχεεεε!! :lol::lol:

επισης...ολα τα κατεβαζει στο πατωμα :twisted::twisted::twisted::twisted: φτανει πλεον παντου και οτι ειναι πανω και το φτανει να σου κατω :evil::evil::evil: τι θα κανω?? που να τα βαλω???????? :shock:

αχ σ/κ θα τον χορτασω!!!!!! τ κουρεψα λιγο και τον εκανα...παναγια μου!!! αλλα παλι ομορφος ειναι :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

στο κομμωτηριο ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ με το που μπαινουμε κλαιει και τρεμει..μα γιατι???????????

σημερα εγαγε 1 1/2 πιατακι πλιγουρι με ρεβυθια..ξετρελαθηκε λεει η μανα μου και το υεβαλε και αλλο!! λετε να του παει πριτς πριτς?? επισης..μανιταρια απο ποτε δινουμε??? :?

φουλινακι welcome.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nomiza oti esu tin ebgales!!! apo tote pou ekopse ton imerisio upno ta exo paiksei! :shock:

ego tha agoraso rafia kati tetragona eida ston katalogo tou ikea k ekei tha valo diakosmitika,toulaxiston etsi k tha diakosmiso to spiti k den tha ta ftanei

lena ti papoutsia?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera sε ολες!

μμμμμμμ τι κανετε?

εγω ρεπο....επιτελους!

πηγα με την μικρη και τα 2 ανηψια μου στο περοβαλλοντικο παρκο!

εεεεε εμεις το καναμε ακοαμ πιο περιβαλλοντικο....το εχεσε 2 φορες....μαλλον το σπιτι δεν την εμπνεει!

ειδαμε και ταισαμε τις παπιες και τα περιστερια...πεξαμε με τα χωματα....γιναμε χαλια!

ειδαμε και αλογακια

τωρα την εστειλα στη μαμα μου να κοιμηθω λιγο!

δεν εχω διαβασει τιποτα!

θα επανελθω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας γεια σας!

Μπήκα το πρωί να σας γράφω αλλά δεν πρόλαβα!

Βγάζουμε τσίπουρα σήμερα το βραδάκι και έχουμε ετοιμασίες!!!

Συγχωρέστε με που δε σχολιάζω...

Θα μπω αύριο να σας διαβάσω !!!

Είμαι μια χαρά πάντως!!!

Νατασούλα το πήρα το μνμ θα σε τηλ αύριο να συνεννοηθούμε!

Πολλά φιλιά!

(Είστε τρελλές!!!! )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sos!!

Όταν το μωρό έχει σκουλικάκια στα κακά πως είνα??

Είδατε κάτι ίνες καφέ σκούρες σαν κλωστές στα κακά.

Αυτά είναι??

Και αν ναι απο τι προκαλείται?? :o:o:o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρια Ιωαννα νομιζω πως σκουλικακια ειναι λευκες ινες που στρυφογυριζουν στο αερα.

Καφε δεν ξερω αλλα λευκα σηγουρα ειναι σκουλικια

Ειχα παθει εγω μικρη επειδη ετρωγα ωμες πατατε ςκαι καλαμποκια.

Ειναι καποιο παρασητο στο εντερο συνηθως που τα γενναει.

Το κολας και αν φας κατι που δεν εχει πλυθει καλα και εχει πανω αυγα η δεν πλενεις καλα τα χερια που εχουν ακουμπισεις καπου που εχει αυγα η δεν κοβεις συχνα τα νυχια.,γιατι αυγα βρισκονται εκει συνηυθως

να πας σε παιδιατρο να κανετε καλλιεργεια κοπρανων για να δουν εαν χρειαζετε φαρμακο η αγωγη η αντιβιωση η τιποτα απο ολα αυτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax koritsia poses selides gemisate!!!

tha minw mono sto zeygari pou gannaei kai den exei upostiriksh .....eleos !!!!

den exw rouxalakia ta edwsa ola sthn koumpara mou pou gennise prin mia eudomada .

koimithika 3 wres to mesimeri kai h kourash den mou efige akoma ....piga tora kai souper kai eimai palu ptoma .

h mama mou feygei ayrio ...mhn xasei tis ekloges tha pathei tipota :lol::lol::lol:

tha kana erthei stis 16 gia na paw gia auxenikh .

foulinaki kalos mas hrthes palu .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδητουλα εσυ εισαιη επιτομη το Μανα Κουραγιο

πειναω...δεν εχει καμια σαβουρα στο σπιτι να φαω

Ρε κοριτσια τι ωραιο που ειναι το σπιτι μου οταν ειναι καθαρο και τακτοποιημενο...δηλαδη ολα τα σπιτια ειναι ωραια ...

τωρα θα ανευει ο Ταλιμπαν και θα τα κανει ολα ανω κατω...γκρρρρ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

a eipa shmera sthn mana mou na balei skoupa to prwi oso eleipa

e den ebale ...dikeologia kserete ti eixe ? "e pou na ebaza skoupa me to paidi anamesa sta podia mou "

eleos olos o kosmos pos bazei!!!! :evil::evil::evil::evil:

eutixos ekane na fame fakh ....afoy ths edosa entolh ...monh den pernei protoboulies!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Εμένα τον πιάνει και την μέρα δυστυχώς! Υπομονή ναι πού θα πάει θα περάσουν! 🥴🥴 Σε λιγάκι ξεκινάμε βάρδια!! Χαχα Ευτυχώς πρόλαβα κι έκανα τώρα ένα ωραίο ζεστό μπανάκι και χαλάρωσα λίγο! 😊
    • Καλά είμαι 😊 Στη ρουτίνα μας. Καλά τα πάει η μικρή με την γυναίκα, έχουν βρει κι αυτές την ρουτίνα τους. Έχει προσαρμοστεί και δεν κλαίει όταν την αφήνουμε.  Είμαι στο στάδιο του αποθηλασμου. Τώρα της δίνω μόνο πρωί βράδυ και έχει ξεκινήσει και πίνει τώρα και αρκετό αγελαδινό γάλα, οπότε αυτό το μήνα σκέφτομαι να κόψω και τον πρωινό θηλασμό και τον επόμενο μήνα τον βραδινό. Για να δούμε... Θα σε συμβούλευα να κάνεις έστω και με βιντεοκλήση μία συνάντηση με σύμβουλο θηλασμού μπας και βρει τι φταίει. Είναι κρίμα τώρα να πονάς 😕
    • Κι εμείς έτσι ακριβώς...όλη μέρα κοιμόταν κάτι μισαωρα ένα τέταρτο και πάει λέγοντας και τ απόγευμα δεν άντεξε κοιμήθηκε απ' τις 6 μέχρι τις 9..μετά κοιμήθηκε κάνα τέταρτο και τώρα προσπαθώ να τον βάλω μπας και κοιμηθεί κάνα τετράωρο...εντάξει παρηγοριεμαι τουλάχιστον δεν είναι μόνο ο δικός μου
    • Τα άλματα ουσιαστικά θα καταλαβαίνεις γιατί το μωράκι φέρεται κάπως διαφορετικά..Εμείς ας πούμε περάσαμε τα 2 πρώτα και τα καταλάβαμε καλά 😂..Εμένα στηρίζει κεφαλάκι και έχουμε και οπτική επαφή αρκετή θα έλεγα...Μη σε αγχώνει αυτό,κάθε μωράκι θέλει τον χρόνο του 🙂🙂..Αχ και εμάς τα βράδια μας είναι λίγο περίεργα λόγω κολικών αλλά θα περάσουν που θα πάει..
    • Εγώ κοριτσάκι μου είχα από την 5η βδομάδα αίμα και καφέ μέχρι τον 4ο μήνα.. Αποκολλησουλες ήταν κ όλα πήγανε καλά!! Ή που το έχασες κ έγινε κάπου εκεί ανάμεσα ή που άλλαξε ο κύκλος σου αυτό το μήνα. Εγώ πχ τους 4-5 τελευταίους μήνες είχα ωορρηξία 11η μέρα βάσει τεστ κ αυτό το μήνα είχα θετικό 14η..  Καλούς διπλασιασμούς κοριτσάρα μου!!! Με το καλοοοοοοο
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...