Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο 21!!!!!-για περισσ. ύπνους!!!!


Recommended Posts

Καλημέρααααααααααααααααα...Τι κάνετε;;;;;Νυστάζω.....Έχω αρχίσει και φουσκώνω....Η κοιλιά μου μεγαλώνει και τώρα όλοι έχουν καταλάβει ότι είμαι έγκυος....Με ρωτάνε αν ξέρω το φύλο, απαντάω γεμάτη χαρά "Κοριτσάκι πάλι" και μου λένε "Δεν πειράζει μωρέ".... :evil::evil::evil:

Είναι μαλάκες;;;;;;Τι να πειράξει;;;;Τους είπε κανείς ότι ήθελα αγόρι;;;;Η είναι απαραίτητο όλες οι οικογένειες να έχουν ενα κι ένα;;;;; :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Η Ιώαννα είναι καλά....Από τη μέρα που άλλαξε η ώρα ξυπνάει μια ώρα νωρίτερα.... :cry::cry::cry:

Εγώ νυστάζω...... :?:?:?

Αρτζι σε έβλεπα στον ύπνο μου... :?:? Με κόλλησε η ανωμαλιάρα η συμπεθέρα που μας ονειρεύεται συνέχεια.... :lol::lol::lol: Μιλούσαμε λέει μέσω skype και μου έλεγες ότι θα έρθεις Αθήνα και θα έρθουν και οι τρελές Θεσσαλονικιές και μου ζήτησες να κλείσω εισιτήρια για θέατρο να δούμε την παράσταση "Η δε γυνή να φοβήται τον άντρα"..... :shock::shock::shock::shock::shock::shock:=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Αναστασία καλέ αφού μια χαρά είναι το βάρος της τσαχπίνας μην ανησυχείς.....Και μην πέσετε όλες οι βυζοκρατούσες να με φάτε, αλλά νομίζω ότι φταίει λίγο ο θηλασμός για το ότι δεν τρώνε τα ζουζούνια..... :roll::roll::roll::roll::roll:

Σε εφημερίδα δουλεύω.....Κάνω επιχειρηματικό ρεπορτάζ.... ;););););)

Χρύσα πως αντέχεις με τις καθαριότητες και τις γενικές συνέχεια;;;;;; :shock::shock::shock: Και μονο που σε διαβάζω κουράζομαι..... :?:?:?:?

Λενάκι κανένα νέο με το χειορυργείο του Τόλη;;;;;;;; :?:?:?

Αφρο ούτε εγώ είχα πάρει παλτό στην Ιωάννα...Ένα που είχα το άφηνα ξεκούμπωτο και μου είχε πάρει και ένα παλτό σε στυλ κάπας η μαμά μου που σπάνια φορούσα γιατί δε μου άρεσε..... :?:?:?

έχω δει ένα τέλειο παλτό εγκυμοσύνης και λέω να το αγοράσω στα H&M...Τέλειο...Μάυρο είναι....Φοριέται και καθε μέρα και πιο καλό...Κοστίζει ή 65 ή 75 ευρώ....

Θουλάρα μου ο Ντόντος καλά στον παιδικό;;;;;;

Έρη Αεκάκι;;;;Εγώ Θρυλάρα.........Αλλά σας πάω τους ΑΕΚΤΖΗΔΕΣ...Με τους βάζελους ξερνάω..... :evil::evil::evil::evil:

Σισσάκι πως πάει η μικρή με το βήχα;;;;;;Καμία βελτίωση;;;;;

Γιωτάκι έλα Αθήνα....Θέλω να σας δω...... :oops::oops::oops::oops::oops:

Αναστασία ελπίζω να πάνε όλα καλά με την εκπαίδευση ύπνου..... ;);););)

Νατασούλα πες μας νέα.....Στο πάρτυ καλά περάσατε;;;;;;; :D:D:D

Α, Αρτζι ξέχασα να σου πω...Απαράδεκτες οι δασκάλες στο νήπιο...Εγώ θα είχα πάθει συγκοπή και αυτές θα τις ξέχεζα..... :evil::evil::evil::evil::evil:

Τις καλύτερες ευχές μου στην Εύη....Να της ζήσουν τα αγοράκια της!!!!!!!!!!!

Ευάκι μου μην ανησυχείς...Έχεις να δεις πολλά χτυπήματα ακόμα...... :lol::lol::lol:

Κορίτσια να σας πω την αμαρτία μου;;;;;;; :?:?:? Ενώ η πεθερά μου είναι πολύ καλύτερη από τη μαμά μου απέναντι μου και με βοηθάει περισσότερο, μου φαίνεται ότι συνήθισα τη μάνα μου καιτώρα ό,τι κάνει η πεθερά μου το βρίσκω στραβό.... :oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 991
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτσακια μου...

χρονια και ζαμανια ....εχω να γραψω πολυ καιρο ..

ομως σας παρακουλουθω....

κια ειστε φοβερη ομαδα...

μερικες σας ξερω καλυτερα

με αλλες εχω μιλησει σε διαφορα ποστ!!

προς το παρον μπηκα να μπω να συστηθω..ξανα

και για οσες (τις περισοτερες ) δεν με ξερουν

και για να μπαινω και γω να σας λεω αλλα και να μαθαινω για σας!

Ειμαι η Λινα και εχω ενα μπομπουκακι 14 μισυ μηνων τη Σοφια

και ειμαι μελος απο την πρωτη στιγμη της εγκυμοσυνης μου!

Θηλαζω και γω ακομη το βλασταρι μου

το οποιο τρωει σε ρυθμους σπουργιτιου...

και πολυ πολυ λιγα πραγματα!

Δυστυχως για αρχη δεν θα σας σχολιασω..γιατι ειναι πολλα

αυτ απου διαβασα...

θα ευχηθω καλη εγκυμοσυνη σε ολες τις φουσκοκοιλιτσες

Καλη επιτυχια σε οσες το ξαναεπιθυμουν..

και στις υπολοιπες....καλη συνεχεια σε αυτο (α) που ηδη μεγαλωνουμε!

θα τα λεμε ευχομαι συχνα...μια που ειπα να προσπαθησω να κανω

το comeback...και βρηκα ανοιχτο και ζεστο το σπιτικό σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συνεχίζω

Χρύσα να πείς στην Εύη να τις ζήσουν και καλή λοχεία:D:D

Αφροδίτη ωραία αφού είναι καλές οι εξετάσεις :):)

Γωγώ αυτό είναι γεγονός και λίγο πολύ συμβαίνει σε όλους η πεθερά μάνα δεν γίνεται ;)

Στο πάρτυ περάσαμε πολύ ωραία. Εγώ δηλαδή γιατί οι κοπέλες που προσέχαν τα παιδιά είμαι σίγουρη ότι με έβριζαν, αφού στο τέλος με φωνάξαν και μου την έδωσαν να την πάρω έξω την Έλενα γιατί δεν άντεχαν άλλο :lol::lol::lol::lol: και αναλυτικά ενώ υπήρχε ξεχωριστός χώρος για τα μικρά παιδιά η Έλενα δεν ήθελε να πάει εκεί αλλά στον χώρο που είναι για τα πιο μεγάλα και ήθελε να ανέβει πάνω σε μια κατασκευή που σκαρφαλώνουν. Στην αρχή μου λέει η κοπέλα άστην λίγο θα καταλαβει ότι δεν μπορεί να ανέβει και θα το πάρει απόφαση να πάει δίπλα, λέω μην είσαι και τόσο σίγουρη και όντως έτσι έγινε, υπήρχε ένα δίχτυ που χώριζε τους 2 χώρους και κατάφερε να ανέβει από εκεί :o:o:o:o:o απλά ήταν πολύ επικίνδυνο να μείνει εκεί και είπα στην κοπέλα να μου την φέρει, Έλενα άρχισε να τσιρίζει και μας άκουσε όλο το μαγαζί. Μετά ανακάλυψε τα τραπεζάκια ζωγραφικής και δεν άφηνε κανένα παιδάκι να ζωγραφίσει, ήθελε όλους τους μαρκαδόρους και τις μπογές αποκλειστικότητα οπότε πάντα μια κοπέλα έτρεχε από πίσω της :?:?:?:?

Δεν ξέρω τι θα κάνω με αυτό το παιδί είναι πάρα πολύ ζωηρή νευρική και διεκδικητική καμία σχέση με τον Μιχάλη ο οποίος μοιράζεται τα πάντα και είναι ήρεμος και καθόλου νευρικός

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα...πολυλογουδες...πω πωωω

αφρο μπραβο κοριτσαρα μου..ολα καλα..σημερα παρασκυη..ξες εσυ :lol:

νατασουλα να βαλουμε μαζι τα παιδια μας..εμενα με ΤΙΠΟΤΑ δε μοιραζετε,,μεγα προβλημα..ολα δικα του..

χρυσα καλε σταματα τις δουλειες..κουραστηκααααααααααααα

γιωτα κ γω προτιμω αντρες γυναικολογους..

λενα τι εγινε με τον<τολη?

αργι ειμαι πολυ ψυχραιμη αλλα το χθεσινο :o:o

πως κ δε τους ειπες τιποτα επι τοπου?

οσο για τον θα μεινει κοντος :lol: κ γω το εχω ακουσει αλλα τρελη μαλακια :oops:

ερη τωρα αληθεια εκανες κατακορυφο με το το σεξακι? :lol::lol:

σισσιω καλυτερα η μικρη με το λαιμο?

αναστασια καλυτερα τωρα εκπαιδευση παρα οταν θα δουλευεις ;)

γωγω καλε ετσι σε λενε?ελεος..δηλ αν κανεις γορι θα ολοκληρωθεις..

εμεις παμε πολυ καλα στο παιδικο..δε εχει παει ουτε μια φορα με κλαματα..τελειααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θουλακι μου ευχαριστω πολυ για το καλοσωρισμα...

εγραφα κατα καιρους σε διαφορα ...κυριως στα πρωτα

αλλα το τελευταιο 4μηνο....δηλωνω απουσα!! :oops:

μοιρασμα και παιχνιδια...χα!!

η κορη μου....τα δικα της δικα της και των υπολοιπων...παλι δικα της!!! :lol:

Savropinguinos..(sory μπερδευω ονοματα :oops: )...ευχαριστω πολυ πολυ ;)!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λίνα καλωσόρισες και να σου ζήσει το κοριτσάκι σου.....Είμαι η Γωγώ, έχω μια κορούλα την Ιώαννα 19 μηνών και είμαι έγκυος στη 2η πριγκίπισσά μου... ;););););)

Καλέ κι εγώ άντρα γυναικολόγο έχω...Ποτέ δε θα πήγαινα σε γυναίκα...Αφενός ντρέπομαι και αφετέρου δεν τις εμπιστεύομαι...... :?:?:?:?

Νατάσα νομίζω ότι τα περισσότερα αγοράκια είναι σαν το Μιχαλάκη...Τα κορίτσια είναι σκύλες και τσαούσες...... :lol::lol::lol::lol::lol: Εγώ που περιμένω και 2η;;;;;Αλλά πόσο πιο ατίθαση να είναι από την Ιωάννα;;;;Δεν παίζει........ :lol::lol::lol: Η μήπως παίζει;;;; :roll::roll::roll::roll::roll:

Εγώ πάντως κορίτσια επειδή εκνευρίζομαι με τα παιδάκια που τα θέλουν όλα δικά τους και συχνά το κάνει η Ιωάννα, την τιμωρώ...Τι θέλω να πω..ότι αφού δεν αφήνεις και το παιδάκι το άλλο να παίξει με τα παιχνίδια, στα παίρνω, οπότε δεν έχεις ούτε εσύ....Κάπως πρέπει να μάθουν...... :roll::roll::roll:

Θου δεν ξέρω.....Γυναίκες μου τα λένε αυτά...Απαντώ, ότι δεν έχω πρόβλημα...Και οτι πάντα έλεγα ότι ήθελα κόρες...Και όλες μου λένε "Σοβαρά;;;;Εγώ θέλω αγόρι..." :evil::evil::evil::evil::evil:

Τι να πω;;;;;;Είναι ηλίθιος ο κόσμος!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παντως για το θεμα αθλητισμό ....να σχολιάσω.... :lol::lol: όταν με γνώρισε ο αντρας μου μορουσα ακομη να κανω σπαγγάτο!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D

μια απο τα ιδια..... :lol::lol::lol: ...

τωρα μετα βιας...βαθυ καθισμα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λίνα καλωσόρισες και να σου ζήσει το κοριτσάκι σου.....Είμαι η Γωγώ, έχω μια κορούλα την Ιώαννα 19 μηνών και είμαι έγκυος στη 2η πριγκίπισσά μου... ;););););)

Καλέ κι εγώ άντρα γυναικολόγο έχω...Ποτέ δε θα πήγαινα σε γυναίκα...Αφενός ντρέπομαι και αφετέρου δεν τις εμπιστεύομαι...... :?:?:?:?

Νατάσα νομίζω ότι τα περισσότερα αγοράκια είναι σαν το Μιχαλάκη...Τα κορίτσια είναι σκύλες και τσαούσες...... :lol::lol::lol::lol::lol: Εγώ που περιμένω και 2η;;;;;Αλλά πόσο πιο ατίθαση να είναι από την Ιωάννα;;;;Δεν παίζει........ :lol::lol::lol: Η μήπως παίζει;;;; :roll::roll::roll::roll::roll:

Εγώ πάντως κορίτσια επειδή εκνευρίζομαι με τα παιδάκια που τα θέλουν όλα δικά τους και συχνά το κάνει η Ιωάννα, την τιμωρώ...Τι θέλω να πω..ότι αφού δεν αφήνεις και το παιδάκι το άλλο να παίξει με τα παιχνίδια, στα παίρνω, οπότε δεν έχεις ούτε εσύ....Κάπως πρέπει να μάθουν...... :roll::roll::roll:

Θου δεν ξέρω.....Γυναίκες μου τα λένε αυτά...Απαντώ, ότι δεν έχω πρόβλημα...Και οτι πάντα έλεγα ότι ήθελα κόρες...Και όλες μου λένε "Σοβαρά;;;;Εγώ θέλω αγόρι..." :evil::evil::evil::evil::evil:

Τι να πω;;;;;;Είναι ηλίθιος ο κόσμος!!!!!!!!

Γωγω μου σε ευχαριστω πολυ να χαιρεσαι την πριγκιπισα σου και

με το καλο την νεραϊδουλα σου!!!

εγω εχω να απαντησω ..οτι σε θεωρω πολυ

τυχερη που θα χεις και 2ο ...οταν και αν με το καλο

και γω...παλι κοριτσι θελω...

οχι οτι εχω τιποτα με τα αγορακια...ειναι υπεροχα νομιζω..λατρεμενα

και αφοσιωμενα στις μανουλες...αλλα θελω παλι κοριτσακι!!

ετσι μου βγαινει τι να κανω!!!3

φυσικα και παλι..οτι θελει ας ερθει...οταν και με το καλο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λίνα καλωσήρθες στην υπερταχεία, εγώ ειμαι η Ερη και έχω εναν παίδαρο 22 μηνών!

Να σου ζήσει το μπουμπουκάκι σου!!

χμμμμ!!παιδαρο ακουω....!!

Να σου ζησει Ερρη μου χαρές να σε γεμίζει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα γωγω δε παμε καλα..αλλες παιδευονται για μωρα..αλλες το χαβα τους..ελεος..με το καλο να ερθει οτι κ να ναι..

εγω ακομα κ τωρα μπορω να κανω κατακορυφο γεφυρα-γεφυρα-τροχο..αλλα σπαγκατο ποτε...

αθηνα ξεχασα να σε πω οτι λογικο ρε κοριτσι να εισαι ετσι..ορμονες εχεις κ δυο τσουπρες ακομα..παλι καλα ειναι κ η μαμα..τα φιλια μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι βλεπω εδω?Ανεπιθυμητοι επισκεπτες?(λες κ εγω ειμαι μονιμη! :oops: )

Κοιτα φουλινακι...Δεν ξερω που αποσκοπει αυτη σου η επισκεψη...Δεν γνωριζομαστε αλλα..

δε σε πολυσυμπαθω...Ετσι ηθελα να σου το πω γτ την ειδα "ανοιχτο βιβλιο"! :lol:

(καλως την φιλεναδα μου!!!πολυ δουλεια εχει πεσει εε? :lol: )

Γωγουλινι(που το θυμηθηκα αυτο?ελπιζω να μη σε πειραζει!)

συμφωνω μαζι σου για τον θηλασμο vs φαγητο-υπνος!Οποτε επουδενι δε θα πεσω να σε φαω!

Οτι και να λεμε η πλειοψηφια των βυζανιαρικων ζοριζεται περισσοτερο στην εισαγωγη στερεων αλλα

κ στον συνεχη υπνο...Ομως πιστευω πραγματικα πως αξιζει τον "κοπο" εκ μερους της μαμας

κ το θεωρω (στην τελικη) κ υποχρεωση μου να την θηλαζω αφου δεν εργαζομαι!Ε?συμφωνεις? :D

Θα ακολουθησω τη συμβουλη της Χρυσας κ θα της δωσω...Μπουγατσα! :shock::lol:

Κ εγω θα ηθελα κοριτσακι ξανα αν κ οταν κανω 2ο...Αλλα κ ενας γιος δε με χαλαει..Να ειναι

αγαπουλης κ να λατρευει τη μαμα! :lol: Ομως πως να συγκριθει το αγεννητο παιδι κ αδημιουργητο εμβρυο

με την τσαχπινια της κοριτσαρας μου!?

Ας λεει οτι θελει λοιπον ο κοσμος κ ...η Θουλη( =)) ) εγω ψηφιζω κοριτσακι!!!! :D

Γιωτα πως περνας?Αληθεια...Εχει κ τη μαγεια της η ζωη στο νησι ετσι δεν ειναι?

Ερη σκεφτομαι συνεχεια τους ρεβυθοκεφτεδες! :lol:

Επειδη ομως πριν λιγο καιρο πεταξα ολοκληρο ταπερακι χουμους...

Θα περιμενω μεχρι να ρεβυθιαστω παλι!

Τι κακο πραγμα η βουλιμια!..Απαπα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ω ναι η επισκεψη μου εχει απωτερους σκοπους...

σκοτεινους....και νυσταλεους...

γιατι πολυ νυστα κανει ρε κοριτσιαααα!

και ναι εχει πεσει πολυ δουλεια...απλα

εγω ειμαι πολυ επιμελης και πού γρηγορη

πανεξυπνη και δημηουργικη για να μη πω πολυταλαντη και εφευρετική

και με περασετε για ψωνιο!!!

οσο για το οτι το θεωρεις υποχρεωση σου να θηλαζεις την τσαχπινοφατσα

επειδη δε δουλευεις...

εσυ κοπελα μου 12 δουλειες να κανες...παλι θα θηλαζες...

..θα της εβρισκες τροπους μοναδικους

προκειμενου να θηλαζεις το μαστιχωτο κοριτσακι σου...

που φανταζομαι θα χε ρεψει απο την αφαγια...

μπουγατσα ε? λες?

βρε δε δοκιμαζεςι κανα παΐδι μπας και μοιαζει στο

εκλεπτυσμενο διατροφολογιο της μπουμπουκένιας?? :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οταν με το καλο μειενεις εγκυος αναστασια μου θα σε πω τι θα κανεις..

εγω παντα ελεγα οτι ειναι το πρωτο θελω κ το δευτερο..άλλα το τριτο αν κανω(ΜΑΚΑΡΙ)

ΤΟ ΘΕΛΩ ΚΟΡΙΤΣΙ

ε τι στο καλο...κ μαι γκομενα στο σπιτι θελω..κ ΟΧΙ παλι να γεννησω φεβρουαριο..ελεοςςςςςςςς :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λίνα καλώς ήρθες

Ρεβυθοκεφτέδες διαβάσω και είναι και ώρα φαγητού στείλτε κανέναν κι από δώ :lol::lol:

εγώ έκανα πρασοσέλινο για σήμερα (1η φορά) και ομολογώ ότι έγινε πολύ ωραίο, άντε να δώ αν το θα το φάει η Έλενα

Γωγώ όταν την βάζεις τιμωρία καταλαβαίνει? βλέπεις διαφορά μετά?

Μάρθα και ο Ντόντος μοναχοφάης?

Εγώ απλά παραξενεύομαι γιατί η Έλενα μεγαλώνει μαζί με τον Μιχάλη ο οποίος της δίνει όλα τα παιχνίδια του τα παίξει ακόμα και τα πιο αγαπημένα του, ενώ αυτή τα θέλει όλα για πάρτυ της

Γιώτα σπαγκάτο???????????????????

Εγώ ούτε στα 12 δεν έκανα σπαγγάτο :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασούλα έχω αρχίσει και βλέπω αποτέλεσμα...Στην αρχή αντιδρά και νευριάζει, αλλά μετά αναγκάζεται να το αποδεχτεί...Άν θέλει να παίξει και να έχει τα παιχνίδια της, πρέπει να τα μοιράζεται....Όχι, επειδή είναι αυτή τσαούσα και τα άλλα μαλθακά, θα κάνει το δικό της..... :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Αναστασία συμφωνούμε απόλυτα στο θέμα θηλασμός-στέρεα τροφή -ύπνος.......... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Φουλινάκι κι εγώ πάντα έλεγα ότι θέλω κορίτσια και ΠΟΤΕ αγόρι, αλλά τώρα ήθελα κι ένα αγοράκι.... :oops::oops::oops: Όμως πλέον έχω συνηθίσει στην ιδέα 2 κοριτσιών και γουστάρω τρελά.... :D:D:D:D:D

Γιώτα και οι υπόλοιπες ευλύγιστες, έχω να σας πω ότι ούτε τροχό ούτε σπαγκάτο ούτε κατακόρυφο κατάφερα να κάνω ποτέ....... :?:?:?:?:?:?:? Κάνω άλλα όμως εγώ....... ;););):lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κουτσομπολες..εκανα γεννηκη 2,5 δοματια και τι μικρο μπανιο...ποσα ειπατε;;; ειχαμε και καινουρια επανεπιβιβαση.,..Φουλινακη Welcome Back!!!

τι ηθελα να πω..δεν θυμαμαι...

Τελικα ρε σεις με τη Λενα μηλισε κανεις;;; τι θα κανει ο Τολης;;;

ο μικρος κοιμαται...

και εγω λεω να τελειωσω τα υπολοιπα πριν ξαναρχισουν τα ουρλιαχτα!!!

Σημερα θα παω το σιδερο για σερβισ..να δω ποτε θα το φτιαξουν...

Λοιπον εχω να παω ΣΜ παρα πολυ καιρο και δεν εχω και καμια βλακεια να σαβουριασω...μονο μια λιγμενη κιντερ γαλακτοφετα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!!

δε νεχω χρονο να σχολιασω συγγνωμη λιγο σας διαβαζα τωρα και ηθελα να σας πω ο μασουτης εχει 35% σε πολλααααααα προιοντα επωνυμα οζι φασον και -35% στις παμπερς. επισης αρβαβιτιδης -40 babylino mexri 10 του μηνα.. αυτα!

σας φιλω τα λεεμ στο βραδακι!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια επανηρθα!!!

γεια σου φουλινακι ειμαι η λενα απο θεσσαλονικη και εχω ενα χουλιγκαν 19 μηνων!!!

κοριτσια απο βδομαδα θα παει παλι... δεν τον εχουν βαλει ακομα στο προγραμμα :twisted::twisted:

κοριτσια εγω τον βαζω τιμωρια τσιριζει χτυπιεται αλλα καθεται.. και μετα οταν τον παιρνω αγκαλια με σφιγγει και με φιλαει σαν τρελος!!!! :lol::lol::lol::lol:

εγω δε νομιζω να εχει να κανει με αγορι-κοριτσι.. ειναι θεμα του παιδιου, αλλα ειναι πιο διεκδικιτικα και αλλα οχι

γωγω εγω σου λεω, θα αλλαξει σε λιγο καιρο και θα κανεις αγορι!!

ακου εκει παλι κοριτσι... καημενη!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

μα ηθελα ναξερα οταν λενε τετοιες μαλακιες δεν ντρεπονται καθολου???

θουλαρα εσυ οσα παιδια κ να κανεις αγορια θα ειναι :D:D

σημερα καθαρισα ψοφησα πεθανα στις δουλειες

κατεβασα και τα ρουχα 0-3 του ανασταση θα τα δωσω στον αδερφο της κουμπαρας μου

γενναει σε ενα μηνα η κοπελα του ειναι και οι δυο ανεργοι και ειναι 22 χρονων

δεν τους βοηθαει κανεις οικονομικα κ τους λενε οτι θα ειναι δυστυχισμενοι εφοσον επελεξαν να το κρατησουν και θα ειναι μονοι τους

θα ερθουν την κυριακη το απογευμα απο εδω να δουν και τον μικρο και θα κανω ενα μινι κυρηγμα για το θηλασμο :lol::lol::lol::lol::lol:

εχω στεναχωρεθει πολυ με αυτη την κατασταση, αντι να τους πουν μια καλη κουβεντα καθονται και τους κανουν χαλια

εγω εχω να της δωσω ρουχαλακια μεχρι 3 μηνων αλλα για μετα δεν εχω τιποτα, ειναι ολα καλοκαιρινα του μικρου

αν εχει καποια κοπελα να βοηθησει για 3-6 θα το εκτιμουσα πολυ

α δεν ξερουμε το φυλο ακομα, δεν θελουν να το δουν

για αυτο που λεγατε για την ευλυγισια των κορμιων σας

εγω εκτος απο το οτι ειμαι συν 10 κιλα απο οταν με γνωρισε το μωρο μου ακομα ειμαι ευλυγιστη

μπορω να κανω και σπαγγατο (οχι τελειο βεβαια τωρα) και γεφυρα και κατακορυφο και μπορω να βαλω και τα δυο μου ποδια πισω απο το κεφαλι μου :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AAAA..λενα....κομανετσι μου εσυ...χιχιχι

τρελες...παιε ο καιρος για γυμναστικες επιδειξεις...

Τι ηθελα να πω..καλα ΓΩΓΩ ειναι απιστευτες..να σκας χαμογελο τζοκοντα..ακου εκει...

Αφροδητουλα μου πως εισαι;;;;;

Η παναγιωτα ειπαμε εφυγε ετσι...

ΜΚιτσακιιι κουμπαρουλαααα...

ρε σεις στο 21 ακομα καμια δεν ανακοινωσε..αντε ρε...πειτε κατι καλο...μπας και παρουμε τα πανω μας

\

Θου φιλακια..θα εισια κουκλα την Κυριακη..

Βενι μερσι για την πληροφορια..αν και απο πανες εχουμε στοκ...χαχαχα

αλλα θελω λαδι και εχουν προσφορα στον Μασουτη και αλλα πραγματα που παιρνω

δειτε το φιλλαδιο εδω

http://www.masoutis.gr/flipping/index.html

Δεν θελω να κανω δουλιες ρε παιδια....αλλα και τι να κανω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Εμένα τον πιάνει και την μέρα δυστυχώς! Υπομονή ναι πού θα πάει θα περάσουν! 🥴🥴 Σε λιγάκι ξεκινάμε βάρδια!! Χαχα Ευτυχώς πρόλαβα κι έκανα τώρα ένα ωραίο ζεστό μπανάκι και χαλάρωσα λίγο! 😊
    • Καλά είμαι 😊 Στη ρουτίνα μας. Καλά τα πάει η μικρή με την γυναίκα, έχουν βρει κι αυτές την ρουτίνα τους. Έχει προσαρμοστεί και δεν κλαίει όταν την αφήνουμε.  Είμαι στο στάδιο του αποθηλασμου. Τώρα της δίνω μόνο πρωί βράδυ και έχει ξεκινήσει και πίνει τώρα και αρκετό αγελαδινό γάλα, οπότε αυτό το μήνα σκέφτομαι να κόψω και τον πρωινό θηλασμό και τον επόμενο μήνα τον βραδινό. Για να δούμε... Θα σε συμβούλευα να κάνεις έστω και με βιντεοκλήση μία συνάντηση με σύμβουλο θηλασμού μπας και βρει τι φταίει. Είναι κρίμα τώρα να πονάς 😕
    • Κι εμείς έτσι ακριβώς...όλη μέρα κοιμόταν κάτι μισαωρα ένα τέταρτο και πάει λέγοντας και τ απόγευμα δεν άντεξε κοιμήθηκε απ' τις 6 μέχρι τις 9..μετά κοιμήθηκε κάνα τέταρτο και τώρα προσπαθώ να τον βάλω μπας και κοιμηθεί κάνα τετράωρο...εντάξει παρηγοριεμαι τουλάχιστον δεν είναι μόνο ο δικός μου
    • Τα άλματα ουσιαστικά θα καταλαβαίνεις γιατί το μωράκι φέρεται κάπως διαφορετικά..Εμείς ας πούμε περάσαμε τα 2 πρώτα και τα καταλάβαμε καλά 😂..Εμένα στηρίζει κεφαλάκι και έχουμε και οπτική επαφή αρκετή θα έλεγα...Μη σε αγχώνει αυτό,κάθε μωράκι θέλει τον χρόνο του 🙂🙂..Αχ και εμάς τα βράδια μας είναι λίγο περίεργα λόγω κολικών αλλά θα περάσουν που θα πάει..
    • Εγώ κοριτσάκι μου είχα από την 5η βδομάδα αίμα και καφέ μέχρι τον 4ο μήνα.. Αποκολλησουλες ήταν κ όλα πήγανε καλά!! Ή που το έχασες κ έγινε κάπου εκεί ανάμεσα ή που άλλαξε ο κύκλος σου αυτό το μήνα. Εγώ πχ τους 4-5 τελευταίους μήνες είχα ωορρηξία 11η μέρα βάσει τεστ κ αυτό το μήνα είχα θετικό 14η..  Καλούς διπλασιασμούς κοριτσάρα μου!!! Με το καλοοοοοοο
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...