Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο 21!!!!!-για περισσ. ύπνους!!!!


Recommended Posts

βαριεμαι...............εχει λαικη σημερα αλλα θα παει ο αντρας μου

αγαπώ Λάϊκα αλλα δεν μπορώ τον κόσμο και πηγαίνω απο τα χαράματα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 991
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γωγω το ρισπκτ ειναι εκφραση... εγω δηλωνω σε εσένα δηλαδή,δεν έκανες κάτι!χαχαχαχα

πολύ γερμανική έκφραση αυτή!!!! χαχαχαχα

εγώ πάντως εαν ου μη γεννητω χρειαστει θα κάνω καισαρική , η μάνα μου έκανε 2!

εντάξει αν είναι θέμα υγειας κ.λπ. να κάνει κάποια καισαρική, πώς θα καταλάβεις, όμως, ότι είναι η αλήθεια?!!!!

αλήθεια Γιώτα εκεί βρήκες κανέναν γυναικολόγο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσακι αυτό δεν είναι ομάδα.. αυτό είναι μια δίφυλλη ντουλάπα γεμάτη με παλτά…

Κριμα ρε Σισσυ που δεν είδες τα χθεσινά.. Έχασες μια καταπληκτική μου φωτο!!! :lol:

Ναι ρε γμτ! Μόνο απο το ραδιοφωνάκι ό,τι άκουσα! Πάντως μη μου αγχώνεσαι! Τώρα που ήρθε ο Μανόλο θα τους κάνει όλους τρελές παιχτούρες! :lol::lol::lol:

Τί φωτο;; Τί φώτο;; Έλα ρε Έρη Θέλω και γωωωωωωω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έχω μια ερώτηση-απορία, η οποία είναι πολύ χαζή μιλάμε!!!:

αυτό που λένε αν περάσεις πάνω από το παδί δεν μεγαλώνει, ισχύει? μην βαράτε και μην γελάτε, είναι χαζό, το ξέρω και εγώ δεν πιστεύω σε τέτοιες μ.....ς!!!,

απλά το σκεφτόμουν γιατί ο Λουκάς αναπτύσσεται πολύ αργά και θυμάμαι ότι, όταν ήταν μικρός, ο άντρας μου είχε περάσει από πάνω του μια φορά!!! λέτε για αυτό? :?

και η Ρεβέκκα μεγαλώνει με γρήγορο ρυθμό, αφού κάθε φορά, που πάμε στο σχολείο, μου λένε πόσο μεγάλωσε το μπουμπούκι!!!!.....και ο Λουκάς τρεφόταν πιο υγιεινά απ΄ότι η κοπέλα μου!!! εννοώ ότι έτρωγε και όσπρια και απ΄όλα!!! :?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τί φωτο;; Τί φώτο;; Έλα ρε Έρη Θέλω και γωωωωωωω!!!!

Eιναι 7 σελίδες πριν.. Λεγαμε τι πρέπει να κάνουμε μετά την πράξη για να συλλάβουμε... χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απλά το σκεφτόμουν γιατί ο Λουκάς αναπτύσσεται πολύ αργά και θυμάμαι ότι, όταν ήταν μικρός, ο άντρας μου είχε περάσει από πάνω του μια φορά!!! λέτε για αυτό? :?

Συμπεθέρα μου φαίνεται οτι τελικά ηταν μεγάλο το σοκ που τον έχασες χθες :lol::lol::lol:

Σε γενικές γραμμές τα αγοράκια αναπτύσονται αργά βρε Αργυρώ μου. η πεθερά μου μου είπε ότι νομιζε μέχρι και το Γυμνάσιο ότι ο αντρας μου θα μείνει κοντος...

Καμία σχέση φυσικά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοιτα Αρτζ, με αυτη την λογικη ο Χ επρεπε να ειναι νανος..ξερεις ποσες φορες εχω περασεια πο πανω του κουτουλωντας τα βραδια που τον θηλαζα και κοιμοταν μαζι μας;;; βλεπεις ο κυριος βαριοταν να κατεβαζει γαλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν ηταν ετσι αρτζι και ο δικος μου θα ηταν κοντοστουπης

αν και δεν τα πολυπιστευω αυτα οταν τυχει να περασω απο πανω του ξαναπερναω παλι

λες και μας εχει γινει συνηθειο καποια πραγματα τα κανουμε μηχανικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας!!! Τρέχετε πολύ όπως πάντα! :)

Τα νεα μας είναι καλά. Προσπαθούμε να βρούμε τους ρυθμούς μας. Το στήθος μου με πονάει πάρα πολύ, αλλά τι να κάνω... υπομονή. Το παλεύω αλλά μου κόβεται η ανάσα. Τα βράδια μας είναι με μπόλικο ξενύχτι και η Δανάη ζορίζεται λίγο.

Σε μισή ώρα έχω ραντεβού με τον γιατρό!!! ΑΑΑ! Τρέχω να ετοιμαστώ! Φιλιά πολλά!

Θέλω και ψυχολογική υποστήριξη κορίτσια.... με πιάνει "λεχωνίαση" και χτες έκλαψα για λίγο χωρίς λόγο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έρη είσαι τρελόγγα με περικεφαλαία ιτς οφισιαλ! :lol::lol::lol:

Αυτό παντως με τις ρόδες το είχα και εγω! Και με τη γέφυρα! Τρελαινόμουν! Μου είχε μείνει από την ενόργανη! Πήγαινα για χρόνια στον Παναθηναϊκό! Ναι! Ξέρω, ντρέπομαι! Η Φιλαδέλφεια μας έπεφτε κομματάκι μακρυά!! :lol::lol::lol:

Αργυρούλα εγω ξέρω οτι θα κάνει κόρες! Για το ύψος δεν έχω ακούσει! Και γιατί παρακαλώ θα τον χαλάσουν;;; :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αθηνουλα κουραγο!!!!

Ειμαστε μαζι σου...τι σε σεναχωρει;;;;

Αναστασια τι εκπαιδευση θα τον κανεις;;;;

Εκανα ενα μπαλκονι, 2 μπαλκονοπορτες και γεννικη το δικο μας και το παιδικο...και κουρστηκα...κανω ενα διαλειμμα για καφε και επανερχομαι...θελλω σοκολατααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρ'ω εχδω έχει μόνο άντρες.... ειναι ενας στρατιωτικός λενε ειναι κάλος.αλλα θα προτιμησω τη δικη μου χιχιχιχι ,πχ τεστ ΠΑΠ θα κανω στην άδεια οταν παω επανω ,καλα άμα προκυψει κανενα ευχάριστο θα παω σε αυτόν να με παρακολουθεί αλλά 6 βία 7 μηνών θα την κάνω με ελαφρά για Θεσσαλονίκη...εδω εχει μεγαλο ποσοστο καισαρικών (κατα τα λεγομενα ντοπίων γυναικών το τονίζω άνευ λόγου λόγω έλλειψης μονάδας περίθαλψης νεογνων σε περιπτωση που χρειαστει εαν παει κατι στραβα) θεωρουν δηλ πιο ασφαλη την καισαρικη,αυτα τα λένε κάποιοι ,δεν ισχυριζομαι οτι ειναι αλήθεια ,δεν το γνωρίζω αυτό ...θα προτιμησω να παω στη γιαγια μου ,που θα με κοιτάξει ,θα μου μαγειρευει κ θα με βοηθησει κ με το θηλασμο!!!!!!!!!!!!! η Γιαγιακουλινα μου ειναι αστερι!!!!

Αθηνουλα ολα καλα θα πάνε!!!!!!!!στειλε μου το τηλ σου να σε παρω να τα πουμε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Από ότι κατάλαβα μέσες άκρες, όλες να γκαστρωθούμε θέλουμε εδώ μέσα?? :shock::shock::lol:

Μου είχε μείνει από την ενόργανη! Πήγαινα για χρόνια στον Παναθηναϊκό! Ναι! Ξέρω, ντρέπομαι! Η Φιλαδέλφεια μας έπεφτε κομματάκι μακρυά!! :lol::lol::lol:

Σε κατάλαβα ρε Σισσυ!! Και εγώ έκανα ενόργανη μέχρι που έφτασα 14 χρονών, έπρεπε να ειμαι 43 κιλά με 1.68 ύψος και δεν άντεχα πιά ούτ εγώ ούτε η οικογένεια μου! Γιαυτο τώρα έγινα γουρούνα έχω ψυχολογικό χαχαχα

Αργυρούλα εγω ξέρω οτι θα κάνει κόρες!

Αλλο και τούτο.. :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωραία καθυσηχάστηκα τώρα!!! ουφ #:-s#:-s#:-s:x

Αθηνά μου δεν σε έχω πάρει μέχρι τώρα τηλ. γιατί δεν θέλω να ενοχλώ, είναι και η 1η εβδομάδα προσαρμογής με την μικρή στο σπίτι......σκέφτηκα ότι θα ενοχλήσω, θα σε πάρω όμως.....

γιατί έκλαψες μωρέ? πάρε την μικρούλα, την μαμά σου και βγείτε έξω βόλτα για ψώνια, για καφέ χωρίς ζάχαρη!!!.....δύσκολα τελικά να έχεις 3 παιδιά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα ήθελα να σου πω ότι και εγώ βάζω 5 πλυντήρια την εβδομάδα και ένα στεγνωτήριο! φαντάσου σιδέρωμα!!!! :o:o:?

Λένα είχες ρωτήσει για τον μπάνιο των παιδιών, η Ρεβέκκα όταν γεμίζω την μπανιέρα (δεν την γεμίζω κάθε μέρα) κάθεται λίγο μέσα, με το ζόρι την κρατώ παίζοντας και τραγουδώντας, αντίθετα ο Λουκάς μπορεί να καθήσει και 2 ώρες αν τον αφήσω!!!

Νατάσσα νομίζω εσύ ρώτησες για το σεξ και τα περισσότερα χρόνια ζωής! η έρευνα δεν έλεγε αλλά εννοείται αφού αναφέρεται σε γάμο και σχέση!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρω εδω έχει μόνο άντρες.... !!!!

εγώ αισθάνομαι πιο άνετα με τους άνδρες γυναικολόγους!!!! :?

με ενδιαφέρει όμως να είναι καλός ανεξαρτήτου φύλου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αθηνα μην μασας εχεις καταφερει πολλα και τωρα θα τα καταφερεις και με την μικρη μπουμπου!!!!

ξερω ειναι δυσκολο αλλα δεν σε φοβαμαι εσενα σε εχω παραδειγμα!!!

χρυσα ξεκιναω παλι την εκπαιδευση του υπνου για τον σπυρο απο την αρχη και με νεες βασεις,διαβασα πολυ και τωρα ειμαι ετοιμη πλεον

δεν παει αλλο εχει τωρα 2 μηνες που με εχει κανει κουρελι,σερνομαι τα πρωινα κυριολεκτικα

ενω κοιμοταν μια χαρα απο χρονιαρικο!!!!

πρεπει τωρα πια να μαθει καποια πραγματα γιατι ο καλος υπνος βοηθαει στην σωστη αναπτυξη ενω ο κακος υπνος προκαλει πολλα προβληματα οπως εκνευρισμος,γκρινια,κλαμματα κ.α

ελπιζω να τα παμε καλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε κατάλαβα ρε Σισσυ!! Και εγώ έκανα ενόργανη μέχρι που έφτασα 14 χρονών, έπρεπε να ειμαι 43 κιλά με 1.68 ύψος και δεν άντεχα πιά ούτ εγώ ούτε η οικογένεια μου! Γιαυτο τώρα έγινα γουρούνα έχω ψυχολογικό χαχαχα

Εμάς μας σταμάτησε ο νονός του ξαδερφού μου! Ήταν πρωταλητής στο άλμα επί κοντώ και προπονήτης. Δεν ήθελα ούτε ακούσει για ενόργανη. Την αδερφή μου την είχανε κάνει πρόταση να μπει στην ομαδα να πάει για πρωταθλητισμό, αλλά δεν την άφησαν οι δικοί μου. Δεν ήθελε βέβαια και η ίδια. Τα κιλά πάντως τα είχε και τα έχει. Είναι 169 εκ και 48 κιλά!! :o:shock::shock::o

Τη μισω!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Έρη θες να γκαστρωθείς;; Δλδ θα αρχίσεις πάλι τις γυμναστικές επιδείξεις;; :lol::lol::lol:

Για πότε το λες;

Αθηνά έχεις την αμεριστη υποστήριξή μου! :D:D:D Κράτα γερά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έρη θες να γκαστρωθείς;; Δλδ θα αρχίσεις πάλι τις γυμναστικές επιδείξεις;; :lol::lol::lol:

Για πότε το λες;

Οχι ρε συ δεν το έχω δέσει ότι θέλω. αλλα με αυτές :lol::oops: εδώ μέσα τι να κάνει και αυτός ο εγκέφαλος του μπαίνουν πονηρές ιδέες.. Δεν το κυνηγάω αλλά ξεκίνησα να μην προφυλάσσομαι.. :shock::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε λίγο φεύγουμε, να πάμε να πάρουμε τον Λουκά, να πάμε στο δημοτικό και αυτός δεν θέλει :o

του αρέσει, λέει, το σχολείο που είναι!!!! :o:o:?:? αχ πώς θα τον πείσω, δεν ξέρω....το άσχημο είναι ότι, η πιθανότητα να είναι στο ίδιο σχολείο με καποιον από τους τωρινούς συμμαθητές του, είναι λιγότερη από 1%!!!!! :?

άντε συμπεθέρα με το καλό!!!!! :lol::lol:

ρε συ ο γαμπρός ΑΕΚτζής είναι??? :o γιατί εμείς ΟΣΦΠ!!!! κάργα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια τι κανετε?

εμεις καλα

δεν εχω καθολου χρονο να σας διαβασω, κανω γενικη στο σπιτι και αυριο θα βαλω τα χαλια

φιλακια κ θα μπω παλι πιο μετα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι να πρωτοσχολιάσω η γυναίκα με τόσα που διάβασα και είδα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Φυσικά 1ο και καλύτερο το κατακόρυφο της Έρης

:ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Είδες τελικά εδώ στο τρενάκι η επιθυμία για εγκυμοσύνη μεταφέρετε, ελπίζω μόνο να μην φτάσει σε μένα :lol::lol::lol::lol:

Λένα την επόμενη φορά τράβα κι εσύ μια φωτογραφία για να σε καμαρώσουμε κι εσένα :D:D:D:D

Αργυρώ να το κάνεις οπωσδήποτε θέμα, η ασφάλεια των παιδιών είναι το κυριότερο, όλα τα άλλα μπορώ να τα παραβλέψω αλλά αυτό ποτέ :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Αναστασία ευχομαι να πάνε όλα καλά και να κοιμάται σας πουλάκι ο Σπύρος :)

Αθηνά σου στέλνω όλη την θετική μου ενέργεια, μην κάθεσαι όλη μέρα σπίτι βγες και καμιά βολτίτσα

Χρύσα κακώς σκέφτεσαι έτσι για το 2ο παιδί, πρέπει να είσαι πιο θετική, αν δεν νιώθεις έτοιμη απλώς ανεβαλέ το

Θα συνεχίσω αργότερα......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Εμένα τον πιάνει και την μέρα δυστυχώς! Υπομονή ναι πού θα πάει θα περάσουν! 🥴🥴 Σε λιγάκι ξεκινάμε βάρδια!! Χαχα Ευτυχώς πρόλαβα κι έκανα τώρα ένα ωραίο ζεστό μπανάκι και χαλάρωσα λίγο! 😊
    • Καλά είμαι 😊 Στη ρουτίνα μας. Καλά τα πάει η μικρή με την γυναίκα, έχουν βρει κι αυτές την ρουτίνα τους. Έχει προσαρμοστεί και δεν κλαίει όταν την αφήνουμε.  Είμαι στο στάδιο του αποθηλασμου. Τώρα της δίνω μόνο πρωί βράδυ και έχει ξεκινήσει και πίνει τώρα και αρκετό αγελαδινό γάλα, οπότε αυτό το μήνα σκέφτομαι να κόψω και τον πρωινό θηλασμό και τον επόμενο μήνα τον βραδινό. Για να δούμε... Θα σε συμβούλευα να κάνεις έστω και με βιντεοκλήση μία συνάντηση με σύμβουλο θηλασμού μπας και βρει τι φταίει. Είναι κρίμα τώρα να πονάς 😕
    • Κι εμείς έτσι ακριβώς...όλη μέρα κοιμόταν κάτι μισαωρα ένα τέταρτο και πάει λέγοντας και τ απόγευμα δεν άντεξε κοιμήθηκε απ' τις 6 μέχρι τις 9..μετά κοιμήθηκε κάνα τέταρτο και τώρα προσπαθώ να τον βάλω μπας και κοιμηθεί κάνα τετράωρο...εντάξει παρηγοριεμαι τουλάχιστον δεν είναι μόνο ο δικός μου
    • Τα άλματα ουσιαστικά θα καταλαβαίνεις γιατί το μωράκι φέρεται κάπως διαφορετικά..Εμείς ας πούμε περάσαμε τα 2 πρώτα και τα καταλάβαμε καλά 😂..Εμένα στηρίζει κεφαλάκι και έχουμε και οπτική επαφή αρκετή θα έλεγα...Μη σε αγχώνει αυτό,κάθε μωράκι θέλει τον χρόνο του 🙂🙂..Αχ και εμάς τα βράδια μας είναι λίγο περίεργα λόγω κολικών αλλά θα περάσουν που θα πάει..
    • Εγώ κοριτσάκι μου είχα από την 5η βδομάδα αίμα και καφέ μέχρι τον 4ο μήνα.. Αποκολλησουλες ήταν κ όλα πήγανε καλά!! Ή που το έχασες κ έγινε κάπου εκεί ανάμεσα ή που άλλαξε ο κύκλος σου αυτό το μήνα. Εγώ πχ τους 4-5 τελευταίους μήνες είχα ωορρηξία 11η μέρα βάσει τεστ κ αυτό το μήνα είχα θετικό 14η..  Καλούς διπλασιασμούς κοριτσάρα μου!!! Με το καλοοοοοοο
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...