Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο 21!!!!!-για περισσ. ύπνους!!!!


Recommended Posts

η Ευη γεννησε σημερα δυο πανεμορφα αγορακια..μητερα και τεκνα χαιρουν ακρας υγειας

Δώσε της καλύτερες ευχές μου.....

λοιπόν αν είσαι παντρεμένος ζεις 9 χρόνια επιπλέον

με σκυλί 1 χρόνο επιπλέον

αν γελάς 7 χρόνια επιπλεόν

αν έχεις παιδί 3 χρόνια επιπλεόν....

και ναι οι γυναίκες ζουν 82,7 και οι άνδρες 77, 5!!!!

πάλι τους φάγαμε!!! :lol::lol:

Καληνύχτα σας και καλά κατακόρυφα!!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 991
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοιμήθηκε το βλαστάρι μου..

Λοιπον σημερα δεν μαγειρεψα τίποτα! Εκανα μια σαλάτα και παραγγείλαμε σουβλάκια κοτόπουλο σκέτα. Το ευχαριστήθηκα.

Αφρο μου ν απας μια βόλτα να δεις, πάντως εμένα μ'αρέσουν τα ρούχα εγκυμοσύνης στα prenatal και στα mothercare.. Εχω κομμάτια που τα φοράω ακόμη, και θα τα φορέσω και στο δευτερο χαχα

Παιδιά πιπίλα χρησιμοποιούν τα ζουζουνια σας?

Να της ζήσει της άλλης κοπέλας που γεννησε! Αντε βρε το επόμενο να το πείτε "Το expess για περισσότερες γέννες " :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατάσαααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :YMHUG::x Τωρα την είδα την συνταγή, ειναι τέλειααααααααααααααααααααααααα [smilie=love7.gif]

Θα την κάνω σίγουρα το Σαββατοκύριακο και θα την σηκώσω!!!!

Σ'ευχαριστώ πάρα πολύ κοριτσάκι μου !!!! [smilie=thumbsup.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

oxi pote den thn hthele .

re su ayta ta magazia einai farmakia ....sta h&m me blepw na paw kai polu polu sintoma .

exw na petaksw polu megalh saboyra apo thn ntoulapa ...rouxa pou den ta exw foresei xronia tora kathonte kai mou pianoun xoro .thimosaste prin 10 xronia pou htan moda ta palta apo derma arniou ? e koma to exw !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τις ευχες μας !

να της ζησοουν τα μωρακια της!

σε λιγο φευγω για δουλεια!

αυριο ρεποοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!

νυσταζω....κοιμηθηκα μονο 2,5 ωρες και εβλεπα κατι περιεργα...επικίνδυνα ονειρα!

αυρι παει η μαμα και η πεθερα για ψηφο....θα πρεπει να τον ξεχασω τον υπνο!

Eley8eria εμει την κοψαμε τελειως εδω και κανα 2μηνο..την επερνε μονο για υπνο!

μαζι με την πιπιλα εκοψε και τον μεσημεριανο υπνο!

βγαλαμε πανες και πιπιλες σχετικα ευκολα....το περιμενα πιο δυσκολο!

αλλα τα καταφεραμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!!

εκανα ανταυγιες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! επιτελους!!!! :ymparty::ymparty::ymparty:

τι συνταγη ειναι ερη???????????

εμενα πιπιλα πηρε 7 μηνων με τα δοντια :shock::shock::shock::shock::shock::shock:

και ακομα την λατρευουμε βεβαιως :?:?:shock::shock::shock::o

αφροδιτη και εμενα για εκει με βλεπω αλλα απογοητευτηκα ρε συ! ολα τα παντελονια που εψαξα εινα ιskinny..συγνωμη αλλα επειδη ειναι μοδα θα βγω σαν το τοφαλακι εξω??? δηλ. ελεος με τις μοδες!!!

εχε το μοδατο αλλα εχε και ενα κλασσικο μαυρο σε γραμμη τζιν παντελονι!!!!!

ειδανε ο αδερφος μου το μωρο(6μηνων) στον υπερηχο σημερα και κοριτσια γελουσε!!!!!!!!! ειχε μου λεει ενα χαμογελο να το μαναρι μου!!!!!! :):):):):):):):):):):):):):):):)

αχ τι ωραια!!! να χαιρεστε ολες τα εμβρυακια σας ειναι υπεροχα!!!!!!!!!!!!!!!! :):):):):):):)

γωγω 500ε ενοικιο εδω ειναι αρκετα..να φανταστεις πως αντιστοιχο σπιτι σε καλυτερη περιοχη βρηκα με 400...βεβαια και εδω ακριβη περιοχη θεωρειται παρολο που ειναι μαπα επειδη ειναι κοντα στο κεντρο απο ανατολικα..οποτε..εχει και παρκινγκ που ειναι δυσευρετο εδω...

τεσπα ο αντρας μου λεει να κανουμε υπομονη 1 χρονο να παμε μετα στο δικο μας(!!!!!!!!!!!!!?????) και ο μικρος παιδικο...οποτε υπομονηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη!!!!!!!!

μαρθα δεν ητανε συγκινητικα τα μαιλ μας????????????? και που τα βρηκα ρε συ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!φρεσκες και οι δυο τοτε... :-*:-*:-*:-*:-* συγκινηθηκα!!!!

ειχε πλακα κοριτσια μιλουσαμςε για θηλαστρα που δεν κοιμουνται τα βρεφακια για την συναντηση που ειχε τοτε στο κοσμος αν θα παει η καθεμια να γνωριστουμε και αλλα τετοια!!!!!! 2 χρονια πριν! :)

με το καλο η γαμοβαφτιση!!!!!!!!

πηρα ενα παντελονι απο hm προχθες τον μικρο τζιν..πολυ ομορφο με αποσπωμενες τιραντουλες...

12-18...του ειναι ΤΕΡΑΣΤΙΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!! τι θα κανω με αυτο το παιδι???? να αγοραζω 9-12????????????????????????? :(:(:(:(:(:(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε ξεχασα!!! αθηνουλα καλη λοχεια!!! να σας ζησει και το 3 κοριτσακι σας!!!!!! καλους και ανωδυνους θηλασμους!!!!!!!!!!!!!! ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙΙΙΙΙ!!!!!!!!!!!!!!!! βαλε και φωτογραφιααααααα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!!!

Λενα...Το διαβασα αυτο που ρωτησες!Και δε γελασα!!!

Ξεκαρδιστηκα!!!!!!Εισαι υπεροχη..Νομιζω μου ταιριαζεις(κλπ κλπκλπ!!!)

Ερη...Επισης!!!!! :lol::lol::lol: Μαζορετα μου εσυ!!!!!!

Εγω μια γεφυρα πηγα να κανω κ θα εμενα στον τοπο!!!! :P

Τι καλη συνταγη σου εστειλε το Νατασακι?Θα την δουμε τις επομενες μερες...!

Αφρο το ξερεις φανταζομαι πως η μοδα βοηθαει τις εγκυους!Πολλα παλτο ή παρκα σε φαρδιες γραμμες

αλλα κ σε στυλ καπας αν σου αρεσουν!Στα h&m ενω δεν μ'αρεσουν ποτε τα ρουχα(τα γυναικεια)

εχω παρει 2 μπουφανακια(ανοιξιατικα!)

Γωγω θελω να σε ρωτησω καιρο αλλα...

Εισαι δημοσιογραφος σε περιοδικο,εφημεριδα ή καναλι?

Χρυσα να της δωσεις κ τις δικες μου ευχες της Ευης κ φυσικα τους αγωνιστικους μου χαιρετισμους! :D

Αργυ κατι για το σεξ δεν ειπες....Μηπως αν δεν κανεις πολυ σεξ αφαιρουνται χρονια???

Πολυ το φοβαμαι αυτο! :lol:

Ιουλια μου θα χαρω πολυ να σας δω την Κυριακη! :x

Κοριτσια....Δεν τρωει...Σημερα εφαγε 3 μακαρονια,1/4 μπανανας κ 1/4 απο ενα παξιμαδι! :shock:

Κουραστηκα να το σκεφτομαι αυτο το πραγμα...

Ολο αναρωτιεμαι αν φταιω εγω,αν φταιει ο θηλασμος( :shock: Αφου αυτο μου λενε ολοι :evil: ),αν

ειναι στο παιδι,αν-αν-αν....

Βενετια μου μεγεια τις ανταυγειες!Τι χρωμα?

Αληθεια ειναι τοσο αδυνατουλης?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βενι εριξα γελιο..αλλα κ σιγκινηθηκα..παλι καλα πυ τα εχεις..εγω τα σβηνω :?

αφρο εγω εχω ενα παλτο..στο θοδωρη το ελιωσα...στο τελος φυσικα δε κουμπωνε.. τωρα πλαι αυτο φοραω με φουστανια..ε σγα μη παρω αλλο..

συμπεθερα επειδη σ αγαω θα σε μιλαω.. :P:P:P

καλε τι μοναδικη συνταγη εδωσες....

λενα κ ιουλια σας μισωωωωωωωωωωωωω

θελω κ γω τυροπιτακιααααααααααααααααααα

ελευθερια εμενα επερνε μικρο για τον υπνο πιπιλα..αλλα τη εκοψε μονος 7-8 μηνων..τοτε κοντεψα να τρελαθω...αλλα τωρα λεω τττττιιιιιιι καλαααα

χρυσα τις ευχες μου στη ευη..ολα καλα?

βρε το θηριο..εγινε κ πολυτεκνηηηη

αναστασια δε με μιλας?

θυμασαι που κλαιγομουνα οτι δε τρωει????ε τωρα το παρακαλαω να μη φαει...ασεε

εσενα απο παντα δε ετρωγε?

εμενα μεχρι 14 μηνων απο εμνα τιποοτα σχεδον

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασια μο υειναι 9.5κιλα(ελπιζω να εβαλε λιγακι)κια 82-83 ποντους.(δεν καθεται με τιποτα στην παιδιατρο) μπορει να ειναι και η γραμμη μεγαλη τι να πω????????????????????? :shock::shock:

μην στεναχωριεσαι ρε συ θα φαει...σε καταλαβαινω αλλα αφου ειναι μια χαρα η αφρατουλα μην σκας..δινε της εσυ και οτι τσιμπησει.. δοκιμασες κουλουρακια(φτιαξε εσυ) ή κεκακια κτλ?

και τωρα που σχολιασες θυμηθηκα που δεν σχολιασα την σταση αφτερ σεξ!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: και εγω το εκανα!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αλλα οχι τοοοοοσο καλα οσο η ερη!!!! :lol::lol::lol: η ερη εχει ταλεντο καλε!!! :lol::lol:

ευη να σας ζησουνε!!!!!!!!! χρυσα να της πεις να τους ζησουνε καλη ευκολια!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουτε ο δικος μου ποτε πηρε πιπιλα..μαμα και πεθερα προσπαθησαν- ανεπυτιχως αν και φιλοτιμα- εγω δεν εσκασα ιδιαιτερα.

Νυσταζω..

μολις τελειωσα και παω να κανω μπανιο και υπνο..σορυ αλλα σημερα με τις κοτεσ

Βικυ καλη δουλει ανα εχεις..και ευκολη βαρδια..

Η Φρανιτα παλη εξαφανηστηκε!!!

βενη μου χρωστας κατι.....

Μεγεια τις ανταυγιεσ..και εγω θελλω

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΝΑΙ ΡΕ Ο ΘΗΛΑΜΣΟΣ ΦΤΑΙΕΙ για ολα οχι μονο γιατι δεν τρωει η τσαχπινα...για την οικονομικη κριση, για το ΔΝΤ, για το μνημονιο για την ανεργια..αλλα και για την αεργια

Θα δοσω τις ευχες ολων σας..ισως να παω να την δω αυριο γιατι να παω σπιτι της δυσκολα...ολα πηγαν καλα αν και φοβοταν θελω να δω και τα μικρα...ο Θανος ηταν κουκλι αυτα αραγε πως να ειναι;;;;

Πονανε τα χερια μου..απο την πληκτρολογιση αλλα και τις δουλιες...την αλλεργια μου μεσα.

αυριο θα κανω το μπανιο..να ξεβρωμησει η χλωρινη μεχρι να ερθει ο μικρος

Ρε κοριτσια...δεν ξερω τι θελω..ενω ειπαμε χαλαρα να κανουμε μωρο..πρωτον...δε μου κανει κουκου...δευτερον...φοβαμαι πολυ..και τον τοκετο και την εγκυμοσυνη..αν ειμαι οπως στου Χριστοφορου..κλαφτετα...και θα εχω και τον Χριστοφορο να γκρινιαζει και να κλαψουριζει μααμαάάάάάάάάάαάάάάάάά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θουλακι μου φυσικα κ σου μιλαω...Απλα σχολιασα οτι διαβασα κ θυμομουν στις τελευταιες σελιδες!

Θυμαμαι που σε ενα θεμα(τι θα φαμε σημερα μανουλα) ολες λεγαν τι νοστιμιες

θα τρωγαν τα μωρα τους κ εσυ ελεγες τι νοστιμια θα φαει...ο νεροχυτης!!! :lol:

(η δικια μου ετρωγε για ενα τριμηνο φρουτα-11 μηνων εκοψε τα παντα)

Αλλα κουραστηκα γμτ...Χανω την υπομονη μου...Ασε που πχ η μανα μου ΚΑΘΕ φορα που

μας βλεπει της δινει κατι..Ψωμι-φρουτο!Λες κ ειναι πεινασμενο!!!!Αντε ας σταματησω τη γκρινια! :(

Βενετια μου κουλουρακια (αυτα με τη μπανανα) δεν της αρεσαν...Κεικ..Ειπαμε!

Σιγα μη γεμισω οοοολο το σπιτι για να φαει η κοπελια 3 ψιχουλα!!! :lol:

Προχθες εφαγε μισο μπισκοτακι(σπιτικο αλλα με λιγη ζαχαρη)...Αυτο ομως δεν εχει

νοημα...Τι να το κανω να φαει κουλουρακι...Το θεμα μου ειναι να φαει κανενα φρουτο ή φαγητο...

Ετσι...Να αντικαταστησουμε κ κανεναν θηλασμο!!!!

Να μου ερθει κ περιοδος μπας κ ηρεμισουν οι ορμονες ου! :roll::roll:

Οκ.ΤΩΡΑ σταματαω τη γκρινια!!!!

Ειναι λιγο αδυνατουλης ο Φιλιππακος αλλα...Για τα δικα μου ματια μονο! :P

Εχει σημασια ΤΙ βλεπεις κ τι εχεις μετρο συγκρισης! :lol:

Ψωνιζεις συγκεκριμενες μαρκες παιδικα?

Χρυσα...Λες? :D

Σε καταλαβαινω για τις αναστολες κ τις "φοβιες" σου!....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασια μο υειναι 9.5κιλα(ελπιζω να εβαλε λιγακι)κια 82-83 ποντους.(δεν καθεται με τιποτα στην παιδιατρο) μπορει να ειναι και η γραμμη μεγαλη τι να πω????????????????????? :shock::shock:

:)

Εγώ πάντως έχω βάλει στον τοίχο ενα μέτρο (που είχα κονομίσει απο περιοδικό οταν ημουν εγγυος) με την Dora και παίζοντας τον βάζω να τον μετρήσω. Εμένα δεν ειναι ψηλός... :roll: Ειναι 22 μηνών και ειναι 86 πόντους... :roll:

Αναστασία μου να επιμένεις να της προσφέρεις αυτά που νομίζεις εσύ ότι πρέπει να φάει. Αυτο θα σου πάρει όμως χρόνο και δεν θα δεις γρήγορα αλλαγή στους θηλασμούς.

Αν δεν κάνω λάθος η Φρανίτα ανέφερε ότι θα πάει Ρόδο και απο εκει δεν πολυμπαίνει..

Φου ;))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε χρυσα..πολυ αγχος για το 2 μωρο..αστο αφου δε το θες καταβαθος ακομα..

ηρεμησε κ ολα θα γιουν οπως τα θες...

κ η 2 εγκυμοσυνη θα διαφερει απο τη πρωτη..θα δεις..

βικυ καλη δουλεια.

ερωτηση..τα φρουτα δε βγαινουν απο τα ρουχα..κανα μυστικο? :(

αναστασια ακομα η περιοδος?

σε καταλαβαινω..για το φαι..εγω κ του φωναζα κ εκλαιγα κ τωρα λεω κ τι καταλαβα

αλλα δε αντεχα..απο 6 μεχρι 14 μηνων να ΜΗ τρωει..

δηλ αν σε βγαζει απο ρουχα...τι μου θυμισες..ειπαμε το δευτερο θα κοιμαται κ θα τρωει :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσαααααα εδω ειμαι..αχ κ ελεγα κ εγω, σε κανεναν δεν ελειψα :D ..Μολις ειχα μπει να γραψω..νομιζω επικοινωνουμε νοητικα ;) Ροδο ειμαστε..ζεστη κανει, ο μικρος καταχαρηκε που ηρθε, τελικα οπου το παω αυτο το παιδι χαρουμενο ειναι...δεν εχει καν περιοδο προσαρμογης! Ιωση εχει κ ενω περασε τωρα εχει διαρροια..αυριο θα φαει ρυζαλευρο, δεν εχει χυλο βρωμης για πρωινο!!

ΕΙναι λιγο περιεργα τα πραγματα στα πανεπιστημια, τωρα με το νεο νομοσχεδιο υπαρχει μια αναταραχη, κ μπορει να κλεισουμε επ αοριστο...αν γινει αυτο, δεν θα πληρωθω ποτε γιατι ακομα δεν εχω υπογραψει συμβαση

Βρε Χρυσα μηπως δεν εισαι ετοιμη για δευτερο? Εσυ ξερεις βεβαια, αλλα αν φοβασαι, μηπως το υποσυνειδητο προσπαθει να σου πει κατι? Δεν σε πηραν κ τα χρονια, εγω ειμαι 35 κ αν κανω δευτερο θα ειμαι 40...αλλα δεν πτοουμαι..αυτη τη στιγμη δεν ειμαι καθολου ετοιμη για αλλο παιδι.. κ πολλες δουλειες βρε παιδι μου..πω πω..τοσο καθαρισμα δεν εχω ριξει ουτε ολα τα 35 χρονια μου μαζεμενα!!!

Βενη μεγεια τις ανταυγειες...εγω λεω να κουρευτω παλι..η να τα αφησω να μακρυνουν...ουφ δεν ξερω...

Αχ δεν διαβασα τα προηγουμενα, παρα μονο μια σελιδα, συγχωρηστε με που δεν σχολιαζω..ποναει κ το ματι μου (ακομα κοκκινο...)..

Κοιμαται ο Σεμπ κ βαριεμαι..τηλεοραση δεν βλεπω, στην Αθηνα δεν εχω κ εδω που υπαρχει μια δεν την ανοιγω...δεν εφερα κ τα βιβλια μου να διαβασω κ δεν νυσταζω γιατι ηπια καφε στις 7...ουφ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xρύσα αν σου πω οτι πριν λίγο σκεφτόμουν την Εύη...

Και ήθελα να σε ρωτήσω αν γέννησε!!!

Μπήκα και διάβασα τι έγραψες...

Να της ζήσουν πες της! Τις καλύτερες ευχές μου!!!

Τελικά καισαρική έκανε ε;;;

Καλή ανάρρωση!!

Έρη τίποτις!!

Είναι πολύ νοστιμη!! Θα στείλω κιάλλες όταν έχω χρόνο!!

Οι υπόλοιπες να σκάσετε!!! :lol::lol::lol:

Βένι θα έρθεις την Κυριακή χρυσή μου;;;

Σε περιμένουμε!!!

Κοπελιά τσαχπινομάνα αφου το μπουκωνείς με το ζόρι στο βυζί το παιδί...

Που να φάει μετά....

:lol::lol::lol:

Σιγά μη φταέι και η κρίση!

Θέλει τον χρόνο της μωρέ! Τον πολύ χρόνο της...

Θου φιλάκια φιλάκια φιλάκια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χα!!!Εγκυουλα-δεν-θυμαμαι-πως-σε-λενε εγω ειδα την Ειρηνη

να σιελει γαλια 4 φορες κ την Αννυ 2! :lol::lol::lol:

Συνεχιζω..Τι αλλο μπορω να κανω?Αυτα να ειναι τα προβληματα μας ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν έχει κανένα εικονίδιο μπουκωμένο με μια κάλτσα στο στόμα....

:lol::lol::lol::lol::lol:

Έτυχε ρε κοπελιά... Εκείνη τη μέρα μόνο (λέμε τώρα)

:lol::lol::lol:

Να σου φέρω την Κυριακή καμια κατσαρόλα φακή;;;;;;

Πεινάω σας το πα;;;

Μόλις έφαγα μια πιατάρα τραχανό με τυρι και πεινάω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι καισαρικη..ειπε ο γιατρος οτι ειναι σφαλεστερα για τα μωρα..τωρε δεν ξερω..κατα εναν περιεργο λογο πιστευα πως η Ευη θα τα καταφερνε....

Φρανιτακη τα μεγαλα πνευματα συναντιουνται..και επικοινωνουν...χιχιχιχι

Το θεμα δευτερο ειναι ππονεμενο..η τωρα η ποτε...σας ειχα αναλυσει σε καποια φαση τα - εντελως ποταπα - κινητρα μου.

Απλα αμα στρωσει ο μικρος..ΔΕΝ τασ ξαναπερναω..και δεν ειμαι απο τους ανθρωπους που γλεπουν ενα νεογεννητο και λενε αχ τι γλυκο..θελω και εγω ενα τωρα...

Θου να σου πω την αμαρτι αμου εγω αναγουλες δεν ειχ αποτε..τιποτα δεν μπορουσε να με αηδιασει η να με κανει να αναγουλιασω..οταν λεμε τιποτα..μονο κατι χαλασμενες τυροπητες οταν ημουν 10 ετων, και ενα ταψι μπακλαβα που το εφαγα ολο..μετα τον Χριστοφορο με αναγουλιαζει μεχρι και η μυρωδια απο το κρεασ..ακομα και τωρα ειναι φορες που τον αλλαζω και ειμαι ετοιμη να αγκαλιασω τη λεκανη..θυμαμαι και τον γιατρο που ελεγε οτι ολα ειναι πολυ καλα ολα αψογα..και φουντονω...χιχιχι

Αλλα φοβαμαι...αν δεν τα καταφερω να γεννησω φυσιολογικα θα με παρει απο κατω..

εννωειται πως με νοιαζει προαπνων να ειναι καλα το παιδι και εγω- εχω και αλλο παιδι να με περιμενει- οπποτε δεν θα το παιξω πολυ δυσκολη την ωρα της κρισης..αλλα θα με πειραξει...το ξερω απο τωρα..θα ξαναεχω αυτες τις ηληθιες σκεψεις θα καθομαι σαν βλαμενο θα κραταω το μωρο αγκαλια και θα κλαιω, θα καλαιεει και ο Χ..θα ειμαστε μια ωραια ατμοσφαιρα...χαχαχα

Αναστασια δωσε καλε στο παιδι να φαει μπουγατσα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε σεις εχετε τη καισαρικη σα το χειροτερο πραμα..οκ δε ειναι οτι καλυτερο αλλα εχει σψσει ζωες...

με τοσα που λετε επηρεαζομαι στη σκεψη μη κανω καισαρικη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω για τα μεγια!!!

δεν ξερω νατασσα, μου ειναι μακρυα και βασικα ειναι ο μικρος μπουκωμενος δεν ξερω πως θα εξελιχθει..θα ηθελα ομως πολλυ! θα δουμε!

βρε νατασσα δεν ειπαμε να φαει οτι να΄ναι απλα στα ειπα αυτα για να την δελεασεις να φαει κατι να κανει την αρχη...υπομονη!!!

ερη και εγω εχω τετοιο μετρο(το εφτιαξε ο κωστας με φψτο του μικρου) αλλα τον δειχνει 80!!!!!

οποτε δεχομαι το μεγαλυτερο!!! :lol::lol::lol::lol:

και εκει με το ζορι καθεται! καλε ιδια μερα εχουνε γενεθλια τα αγορια μας νομιζω!!! 13-12 δεν ειναι?????

αντε παω σιγα σιγα εχουμε και εναν αντρα!!! ειναι και στεναχωρημενος με τον αρη..αμαν πια!

φρανιτα περαστικα στον μικρο!!

ρε συ χρυσα τι χαζομαρες σκεφτεσαι???????? τι σε νοιαζει ΠΩΣ θα γεννησεις?????? μην σκας!! γερο παιδακι να ειναι και οπως θελει ας ερθει!! μην το πιεζεις παντως και μην αγχωνεσαι!!! και μην κανεις τοοοοοοσες δουλειες ειναι τρομακτικο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΞΕΚΟΥΡΑΣΟΥ!!!!!!!!

καλο βραδυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα σου εστειλα κ μνμ...καταρχας μπορει η δευτερη εγκυμοσυνη να ειναι τελεια χωρις καμια αναγουλα, να γεννησεις φυσιολογικα κ οτι σεναριο βαζεις στο μυαλο σου τωρα να μη γινει ποτε.Εγω ειχα τελεια εγκυμοσυνη σωματικα, ουτε μια αναγουλα, ζαλαδα κλπ αλλα με ειχε πειραξει στον εγκεφαλο με την καταθλιψη..τεσπα..Ουτε κ εγω τρελαινομαι για μωρακια..ισα που οταν βλεπω εγκυες λεω..αχ δεν ξερουν τι τις περιμενει..κ οταν βλεπω νεογεννητα δεν με πιανει το μητρικο μου :D Δεν θεωρω καθολου ποταπο το κινητρο σου καλε, τι λες!!! Απλα δεν συμφωνω διοτι εγω προτιμω να συνελθω τελειως απο την ιδεα της γεννας, να βαλω τη ζωη μου σε ταξη, να ξεκινησω παλι δραστηριοτητες, να χαρω τον Σεμπ, να τον χαρει κ ο πατερας του, να κανουμε ταξιδια οι 3 μας κ οταν νιωσω χορτασμενη παλι απο ολα αυτα θα δω για δευτερο, κ ας ειμαι κ 40...

Για τη γεννα τωρα καισαρικη η ΦΤ δεν ειμαι εγω καταληλη να απαντησω..εχω τελειως αλλη οπτικη...ποτε δεν με ενδιεφερε πως θα γεννησω κ ετσι δεν μπορω να νιωσω αυτην την στεναχωρια που αναφερεις....Μην πιεζεσαι ομως βρε κοριτσι με τετοιες σκεψεις, εγω ειμαι σιγουρη οτι κατα βαθος οτι κανεις θα ειναι αυτο που σου ταιριαζει...αχ εχω αυπνιες κ φιλοσοφω τωρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρυσα καταρχας οπως το καθε μωρο ειναι διαφορετικο ετσι κ η καθε εγκυμοσυνη ειναι διαφορετικη

μη σκεφτεσαι απο τωρα πως θα γεννησεις κλπ ασε τις φοβιες στην ακρη

αν δεν το θες μην ξεκινας ακομα

εισαι νεα ακομα δε σε πηραν τα χρονια εχεις ολο τον καιρο μπροστα σου

αυτο για την καισαρικη που λετε δε μπορω να το νιωσω, μπορω ομως να το σεβαστω.. δεν ξεκινας κατι σκεφτομενη αρνητικα... θα εχεις θετικη διαθεση και ολα θα πανε καλα

θα σε βοηθησει και η νατασα που εχει γνωση επι του θεματος και ολα θα πανε καλα.. θα δεις..

μη στεναχωριεσαι και μην αγχωνεσαι κοιτα να εισαι καλα και το δευτερο παιδακι θα ερθει

βενετια αν δεις τον ανασταση τωρα θα φαινεται τριπλασιος απο τον φιλιππο!! :lol::lol::lol::lol::lol:

εχει παχυνει κ αλλο, εχει ψηλωσει κ γενικα εχει γινει τεραστιουλης!

στα παντελονια κ εμενα 9-12 φοραει, στις μπλουζες ομως 1.5-2

γιατι εχει πλατες ο αντρακλας μου!!! :lol::lol::lol:

αναστασι μην τους αφηνεις να σε επηρεαζουν!!! καθολου ομως!!!

εμενα μια χαρα αφρατομπουρεκακι μου φαινεται η μικρη!!

φρανιτα πως ειναι το ματι σου? περαστικα στο μαναρακι!!

θουληηη δεν πιστευω να ξεχνιεσαι και να μην τριβεις κοιλιτσα για το λενακι σου??? εεε???

αχ κοριτσια σημερα ημουν εντελως βαρεμενη

βαριομουν να κανω οτιδηποτε

εχει κανει ο αναστασης το σπιτι μπουρδελο και βαριεμαι να σκυψω να μαζεψω εστω και το ποτηρι του

βαριομουν τοοοοσο πολυ που ηθελα να παω τουαλετα για το χοντρο μου και δεν πηγαινα γιατι βαριομουν... εφτασα στο σημειο δηλαδη να ακουμπησει το σκατο στο βρακι και μετα να σηκωθω :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ναι ειμαι ελλεεινη το ξερω

βαριομουν να μιλησω και στον τολη

ηθελα να πω ασε με ρε και ελεγα αεεεεμεεεεε :lol::lol::lol::lol::lol:

πω πω εφαγα πολυ δουλεμα σημερα

ηταν το κατακορυφο ηταν κ αυτα.. ας ειναι αυριο θα τα εχετε ξεχασει ολα :D

αντε ρε βενι ελα την κυριακηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε κοριτσια,χτυπησε στο κουτελακι η μικρη....μπουσουλουσε και χτυπησε στο ποδι του κρεβατιου.τωρα εχει καρουμπαλακι.εβγαλε και λιγο γαλατακι....πρεπει να ανησυχησω????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Και γω ποτέ δε το προτιμούσα, ας ελπίσουμε οι υπόλοιπες επαφές να είναι καλές και να έρθει το σπορακι🤞 Εμένα υπάρχουν διάφορες καταστάσεις που είχαν τύχει και είχαν συνδεθεί με την εγκυμοσύνη αυτή, που νομίζω συνεχώς θα μου περνάει από το μυαλό, τουλάχιστον όσο περνάει ο καιρός λίγο λίγο απαλύνουν, Συνέχεια βλέπω πεταλουδιτσες να με περιτριγυριζουν και σκέφτομαι πως αυτές οι πεταλουδιτσες είναι τόσο μικρές όσο και αυτό το μωρακι όταν έφυγε και πέταξε ψηλά στον ουρανό, είναι στιγμές που περνάει από το μυαλό μου έντονα και σκέφτομαι πωπω πως μπορεί να αλλάξει η ζωή έτσι....πως να μην είναι δύσκολο ψυχολογικά μετά; πραγματικά έχουμε τόση δύναμη μέσα μας 
    • Κοριτσια μ πως είστε; Εγω εισαγωγή νοσοκομειο λόγω συσπάσεων. Εχθες το βραδυ εκανα μια μεγαλη πέτρωσε ολη η κοιλιά κ κράτησε καποια λεπτα. Σημερα πρωι μιλησα με την γιατρό μ κ μ ζήτησε να με δει. Οντως μ ειπε κανω συσπασούλες κ με κράτησε μεσα για ενδοφλέβιο μαγνήσιο. Εχω απο τις 5:30 το απογευμα να κανω, θελω μα πιστευω πως εκανε δουλεια το Mg κ δεν θα ξανακάνω. Κοριτσια εσεις παίρνετε μαγνήσιο; Εμενα δεν μ είχε ξεκινήσει
    • Γλυκούλα μου!! 🥹🥹🥹   Καλό μήνα κορίτσια!!! Καλό καλοκαίρι!! Σήμερα πήγαμε σε ένα παραλιακό μαγαζί με τον άντρα μου και τους κουμπάρους μας και τα παιδιά μας και ήταν μαγικά!! Μου ρθε επιθυμία για μπύρα βαρελίσια, πήρα μια μεγάλη το ευχαριστήθηκε η ψυχή μου!! Και μετά σκεφτόμουν λες αυτή να ήταν η τελευταία μπύρα του καλοκαιριού;; Να μην μπορέσω να πιω άλλη;; Χάχαχα του τρελού!! 
    • Ρένα μου κ η μεγάλη μου η κόρη από τη μια στιγμή στην άλλη άλλαξε από αλεσμένα σε κομμάτια! Οπότε μην ανησυχείς! Λίγο προσοχή μόνο, μην την αφήνεις μόνη της να τρώει! Κάποιος να είναι συνέχεια μαζί της!    Εμείς τρώμε και φρούτα κ μεσημεριανό σαν μεγαλύτερες 😂😂😂😂😂  Τώρα που πάμε κούνιες η δικιά μου είναι από τις μεγαλύτερες! Ενώ πριν 1 χρόνο ήταν από τα μικρότερα κ φοβόμουν μην την πάρει κανένας αμπαριζα καθώς έτρεχε 😂😂 πως αλλάζουν οι καιροί 😂😂
    • Πόσο γλυκιά κίνηση αυτή που έκανες κορίτσι μου..... Δεν θα ξεχάσω όσο ακόμα πενθουσα το μωρό μου και ανάρρωνα από την αποξεση, σε μια βόλτα με τον καλό μου είδα ένα μικρό κοριτσάκι με την μαμά του. Το κοίταξα στιγμιαία, γιατί με πονούσε πολύ η εικόνα, ήταν σαν να μου έστριβαν το μαχαίρι στην πληγή, αλλά ο άντρας μου το κατάλαβε. Μην στεναχωριέσαι μου είπε, σύντομα θα έχεις και εσύ το παιδάκι μας. Μου φάνηκαν τόσο κενά λόγια, λόγια παρηγοριάς, αλλά είχε δίκιο. Η υπέροχη κορούλα μου ήταν πολύ κοντά, το μόνο που χρειάστηκε ήταν να μην το βάλω κάτω 🫶🌈🌈
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...