Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο 21!!!!!-για περισσ. ύπνους!!!!


Recommended Posts

Τελικά πήγα και της πήρα το μουκοσολβάν για παιδιά.

Το αερολιν Παναγιώτα μου δεν της έκανε τιποτα και εγω 2,5 για 10 μέρες της έδωσα.

Τωρα θα της δωσω για 3 μέρες μουκοσολβάν και αν δε γίνει τίποτα θα πάω και σε άλλο γιατρό.

Και τσαι που της δίνω δεν κάνει τίποτα.

Με το ζαχαρο τί κακο και αυτό ρε γαμοτο! Η γιατρός τί σου λέει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 991
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

επιτέλους κάθησα.... με ποναει το αφτί μου!!!! Λενάκι μου τα ειπαμε εμεις ,και με εσενα Χρυσούλι μου!!! ελπίζω να κοιμηθεί το μεσημέρι γτ δεν αντεχω άλλο ,ειλικρινά...

ποτέ δεν μπορεσα να καταλάβω γτ στα μηχανογραφικα τα παιδια δηλώνουν σχολές που δεν επιθυμούν!!! μαλλον ο σχολικος προσανατολισμός στα σχολεία δεν είναι κ οτι καλύτερο!!! από 15 χρονών ήθελα να γίνω πυροσβέστρια!!!! μου έχει μείνει ακόμη ο καημός... γουσταρα τρελλά φωτιές κατακλυσμούς!!!!!! τελικα επεσα στη δευτερη μου αγάπη,τη θάλασσα!!!!

ειδες Αφροδιτάκη μου ?κατα τα άλλα μη παραγωγικός ο άντρας σου κατα κάποιους!!!!!

Αργυρώ δε θυμαμαι ηθελα κατι να σου πω....θα το θυμηθώ....

Θουλούμπα μου (Θούλι κ κοιλούμπα!) ,πωπω να χα μια τουλούμπα!!! , μου λειπεις! επίσης με επιασε μια ζήλια που εσυ και η Λάβι ειστε με κοιλιά..μονο εγώ λείπω απο το τρίπτυχο!!! ψέμματα έχω κοιλιά ...γεμάτη λουκουμάδες!!! χαχαχαχαχαχαχαχα

Γωγω ρισπέκτ!!!!

Αναστασία περαστικά ρε....και εγω εχω μεγαλο προβλημα με τους αγκώνες μου....υποφέρω...

Νατασουλα μου τα φιλιά μου κ πες του συμπεθερου να μην λεει χαζά γ τη περπατόπιτα (ουτε εγω έκανα)

Σισιώ και Μιτσάκι γεια σας!!

Γκρουσάκι μου καλοτυχία ρε συ!

Αναστασια γουερ αρ δη?

Μαρια Ιωάννα τι λενε τα πεθερικα τωρα που φύγατε?ηρθαν καθολου να σας δουν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ τι τον περάσατε τον αντρούλη μου 10 μέρες με 2 βρακιά;;;;;;;; :o:o:o:o:o

Κάθε μέρα αλλάζουμε όλοι μας.....Μπάνιο κλπ....Πάτε καλά ρε τρελές;;;;; :o:o:o

Εννοούσα οτι του είπαν φεύγεις και αύριο θα γυρίσεις.....Πήρε ο άνθρωπος 2 αλλαξιές μαζί του...Σου λέει, για μια μέρα πάω....Πήγε και τελικά κάθισε 10 μέρες...... :o:o:o:o:o:o:o:o

Έτσι, αναγκάστηκε να πάει να ψωνίσει εκεί κι άλλα πράγματα και την 5η-6η μέρα του έβαλα σε ένα σάκο ρούχα, πήρα τον αδερδό του τηλ, κάναμε ένα ταξίδι 3-4 ωρών και πήγαμε να του τα δώσουμε....... :?:?:?:?:? Ευτυχώς που δεν ήταν εξωτερικό........Αλλιώς κάθε μέρα το ίδιο σώβρακο....Πλύνε βάλε.... =))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Πάντως, κορίτσια όταν έφευγε εξωτερικό, μπορεί να στενοχωριόμουν και να έπεφτα στα πατώματα, αλλά μου έφερνε κάτι δώρα.......Όλο εκπλήξεις ήταν το αγόρι μου...... :D:D:D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιώτα πρώτον διάβασα στο fb για τους λουκουμάδες και απαιτώ να μου στείλεις κι εμένα γιατί τους λατρεύω....

Και δεύτερον γιατί respect;;;;;;Τι έκανα;;;; :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Τρίτον, άσε τις κοιλούμπες από λουκουμάδες και βάλε μέσα κανένα σπορίδιο..... :lol::lol::lol::lol: Εκτός αν ήδη έχει και από τα δύο.... ;););););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σημερα το πρωι εφαγα μια φρυγανια ελιτ,αν κομματακι τυρι σαν αυτο που βαζουμε στη φάκα και ενα γαλλικο μονο με λιγο γαλα.Και πάλι ειχα 118!!!!

Παναγιώτα μου, ο γιατρός δεν σου είπε τίποτα για τον καφέ? εχω διαβάσει ότι ο καφές έχει την ίδια επίδραση με την ζάχαρη στο αίμα. Δηλαδή ανεβάζει την γλυκόζη στο αίμα.... :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχω δουλειά και δεν σας πολυπρολαβαίνω..

αν συναντηθείτε την άλλη βδομάδα ειμαι και εγώ μέσα, θα το κανονίσω :oops:

Σισσάκι και εγώ το μουκοσολβαν για παιδιά έχω αλλα δεν του το έχω δώσει ακομη και δεν ξέρω αν κάνει δουλεια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απορια,απορια,αποριιιιιιιιιιιιιιιιιιια!!!κ μη γελάσετε!!!

ποιον θηλασμο πιανετε ως πρωινο γαλα;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;ναι..να εξηγηθω!

θηλαζει τελευταια φορα γυρω στις 6,για λιγο βεβαια..οταν σηκωθει,κατα τις 8 ας πουμε,θεωρω οτι εχει πιει το γαλα του κ δινω πρωινο,φρουτα,αυγο,ο,τι δινουμε τελοαπαντων!σημερα που θηλασε τελευταια φορα γυρω στις 4,ειπα στην πεθερα μου να δωσει γαλα οταν σηκωθει..οταν εφυγα ,τον προλαβα τελικα ξυπνιο,αλλα γελουσε κ δεν εδειχνε διαθεση να θελει να θηλασει..

τον θηλασμο μεσα στον υπνο του να τον υπολογιζω με τα πολλα ως το πρωτο γευμα της ημερας,ή επειδη θηλαζει λιγο εκεινη την ωρα,οχι;;;;;;;;;;; :?::?::?::?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νατασουλα να πεις στον ηλια οτι ειναι πολυ λογικο αυτο... οτι τα παιδια σκουντουφλανε και πεφτουν επειδη δεν τους εκανες περπατοπιτα :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ασε ρε χρυσα... δε μπορω... σε αυτο το σχολειο ολοι εχουν προβλημα... δεν το αντεχω αλλο αυτο..

ο καθενας κοιταει την παρτυ του, ειναι ανευθυνοι ολοι τους και δεν κανουν τιποτα για το σχολειο...

δε μπορω να ασχολουμαι μαζι τους συνεχεια, βαρεθηκα...

γιωτα αντε κανε εναν μικρο χιωτη!!!! αντε βαλε μπρος!!!!

χαχαχαχα θιξατε την συμπεθερα μου!!! αμεσως να παρερμηνευσετε τα λογια της και να πειτε το συμπεθερουλη μου βρωμιαρη :lol::lol::lol::lol::lol: πιπερι!!!!!!

να ξερεις οτι η μικρη σκουντουφλαει επειδη δεντης εφτιαξες περπατοπιτα :lol::lol::lol:

ανεπροκοπη!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλία εγώ ΣΚ που είμαι σπίτι όταν ξυπνήσει την θηλάζω κανονικά άσχετα αν έχει θηλάσει πριν 1-2 ώρες στον ύπνο της, μετά τσιμπολογάει από το δικό μας πρωϊνό και μετά από κανα 2 ώρες δίνω φρούτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν κανονίστε να γκαστρωθείτε ε...Είστε πολλές που πρέπει να κάνετε 2ο....... :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Έχουμε και λέμε: Λένα, Χρύσα, Γιώτα, Έρη, Μπεμπούλης, Ιουλία, Σισσιώ, Αναστασία...Κουράστηκα να μετράω.... :evil::evil::evil:

Και για 3ο είναι έτοιμες η Αρτζι και η Νατασούλα.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Άντε ρε τι κάνετε;;;;;έλεος!!!!!!!! :twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να ρωτησω κατι

οταν ημουν αναπληρωτρια στη χαλκιδικη (2008) εκανα πολυ παρεα με μια συναδερφο, περνουσαμε τελεια

οταν εμαθα οτι ειμαι εγκυος και ξεκινουσαμε τις ετοιμασιες για το γαμο με βοηθησε πολυ

2 μερες πριν το γαμο μου εκανε μεγαλη φασαρια επειδη ειχα κανονισει με τη μακιγιεζ μετα απο μενα να βαψει τη μαμα μου και την κουμπαρα μου

και δεν προνοησα για αυτην!!!

τη μακιγιεζ αυτη μου την ειχε συστησει βεβαια..

μετα υπηρξαν καποιες μικροπαρεξηγησεις..

οταν γεννησα την ειπα οτι ειχα γεννησει κλπ κ μου ειπε οτι δε μπορει να ερθει να με δει στο μαιευτηριο γιατι ηταν μακρια και δεν ειχε λεφτα για βενζινη..

εγω νομισα οτι μου εκανε πλακα.. αλλα τελικα δεν ηρθε

το ερχομενο καλοκαιρι εκανα τη βαφτιση του μικρου και την καλεσα με πολυ μεγαλη χαρα

αυτη μου ειπε οτι χωρις την αννα (μια αλλη κοπελα) δε μπορει να ερθει

και ειχε τυχει την ιδια μερα με εμας να βαφτιζει και η αδερφη της αννας τον μικρο της

παλι νομιζα οτι μου εκανε πλακα και παλι δεν ηρθε

εγω μετα απο αυτο με τη βαφτιση τσατιστηκα παρα πολυ και δεν την καναπηρα τηλεφωνο.

ουτε κ αυτη βεβαια.. ουτε ενα τηλ να δει πως πηγε η βαφτιση κλπ κλπ

σημερα το πρωι με πηρε τηλ να δει τι κανουμε :shock::shock: ειχαμε να μιλησουμε απο το προηγουμενο καλοκαιρι

χαρηκα που την ακουσα η αληθεια ειναι και ειπαμε να βγουμε μια μερα

αλλα ο τολης αρπαχτηκε και μου ειπε οτι δε θα εχει παρεα για να με πηρε ετσι στα ξαφνικα τηλ

οτι ξεμεινε κλπ κλπ κ οτι παραειμαι καλοπροαιρετη...

εσεις τι λετε?

τοσο κακο ειναι να βγω για ενα καφεδακι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχαχα γωγω μη λες τετοια για τη νατασουλα... θα παψει να σε συμπαθει :lol::lol::lol::lol:

και παψε πια.. με τον πονο μου παιζεις????

πρωτα θα γκαστρωθω εγω και μετα ολες οι αλλες!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το προβλημα δεν ειναι τι κανουμε...αλλα τι δεν κανουμε..... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αχ..φευγω...ευριο εχω υποτιθετε αδεια....αλλα ενα ταξιδι που θα φυγει 08/11 δεν εχει κλεισει..

να τους στειλω σε youth hostel;;;;;

Λενακη εγω λεω να βγεις...καιο να της πεις ποσε ςπολλες φλες εχεις και ποσο καλα περασε ςολο αυτο το διαστημα..αλλα κουβεντα για τη βαφτηση..αμα σε ρωτησει να της πεισ..ααα..πολυ ωαραια περασμε..εχασες..και μπαστα!!!

Αντε γιατι αντε..

ο Τολης εχει δικιο..σορυ φιλεναδα αλλα εχει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νατασα τη θηλαζεις,ακομη κ αν δε δειχνει να θελει κ ειναι ευδιαθετη σαν να ειναι χορτατη;;

βρε μπας κ τα κανω λαθος τοσο καιρο,γι αυτο τρωει τοσο πολυ ο γιωργος το πρωι;;λετε αθελα μου να αντικατεστησα το πρωινο γαλα με φαγητο;;;;;;;;;;;;;;;; :?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επισης,Λενα να βγεις!κ να της την πεις βεβαια! :twisted::twisted:

γενικα το εχω παρατηρησει,προς μεγαλη μου απογοητευση βεβαια..ανθρωποι που δεν εχουν παιδια,παρεξηγουν πραγματα που ουτε μας περνουν απο το μυαλο.. :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιώτα τι λουκουμάδες, κι εγώ θέλω :lol::lol::lol::lol::lol:

Λένα έχει απαίτηση να κάνω περπατόπιτα έστω και τώρα και μάλιστα θέλει πορτοκαλόπιτα (ο νηστικός καρβέλια ονειρεύεται) :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Γωγώ 3ο απαπα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

δάγκωσε τι γλωσσα σου καλε ούτε να το σκεφτώ δεν θέλω :shock::shock:

Ιουλία όχι αν δεν θέλει δεν της δίνω με το ζόρι, συνήθως όμως θέλει απλά θηλάζει πολύ λίγη ώρα 2-3 λεπτά από κάθε στήθος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θελω να βγω να δω τι θα μου πει.. ειμαι περιεργη

στο τηλ μου ειπε οτι ειναι ευκαιρια να μιλησουμε κιολας

κοριτσια αλλα μη γελασετε...

αληθευει οτι αν μετα το σεξ κανεις κατακορυφο διευκολυνονται τα σπερματοζωαρια?????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλιά θα έρθεις για καφέ την Κυριακή???????????

Ρε Λένα είσαι απίστευτη :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Δεν ξέρω αν ισχύει πάντως το έχω ακούσει από πολλούς όπως και το να μην σηκωθείς από το κρεβάτι για 1 ώρα

Εγώ πάντως δεν έκανα τίποτα τέτοιο κι έμεινα και στα 2 με την 1η φορά γιαυτό τώρα που δεν θέλω άλλο όλο στην τσίτα είμαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοιτα δεν θα γελασω ...γιατι το εχω κανει :oops::oops:

στον μανωλη περιμενα πολλα λεπτα χωρισ να σηκωθω και ανεβαζα λιγο την λεκανη :lol::lol:

σε αυτο πηγαινα κατευθειαν στο μπανιο και πλενομουνα .

διαλεξε και παρε .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενα αυτο το εκανε μια φιλη μου..κ οντως εμεινε εγκυος!!αλλα δεν ξερω αν επαιξε το ρολο του! ;)

δοκιμασε το εσυ καλου κακου,δεν χανεις τιποτα! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεινες και στα δυο με την πρωτη??????

ρε κοριτσια μπραβο τι τυχερες που εισαστε μερικες!!!!!

εγω σημερα με το σεξακι μας πηγα κολλησα στον τοιχο κ εκανα κατακορυφο και ο τολης ειχε μεινει ετσι :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock: και μετα εβαλε τα γελια, κοντεψε να μου ξυπνησει τον αναστασακο μου :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λενα συγγνωμη αλλα κ εγω γελαω τωρα που το διαβασα!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

εισαι θεομουρλη καλε!!!!αντε,ευχομαι οι γυμναστικες επιδειξεις να φερουν το χρυσο!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...