Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο 21!!!!!-για περισσ. ύπνους!!!!


Recommended Posts

Καλέ πήγαμε στον γιατρό, την ακροάστηκε, την εξέτασε, λαιμό μύτες αυτιά και δεν έχει τίποτα.

Έχει όμως φλέμματα

Λένα πες της να μη σου κόψει μισθό τον επόμενο μήνα! Και εγω έχω βαρεθεί αυτή την καραμέλα.

Σιγά μη γίνεις εσύ ένα με τη μάζα επειδή σου τη σπάνε μερικοι. Λαλακες θα υπάρχουν πάντα. Εσύ αγαπη μου στο ύψος σου! Κιουρία!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 991
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέραααααααααααααααα....Τι κάνετε;;;;; Η Ιωάννα μου είναι καλύτερα.... ;);) Καθαρίζουμε μυτούλα με σύριγγες με φυσιολογικό ορό και πήρα και το γιατρό για να της δώσω σιρόπι και χθες το βράδυ της έδωσα Clarityne.....Κοιμήθηκε σαν πουλάκι, ανέπνεε τέλεια..... ;););););)

Σισσάκι μου περαστικά στη Χαριλίνα...Καλέ και ο παιδίατρος ο δικός μας 70 χρονών είναι... :shock::shock::shock: Και της παλιάς σχολής.....Σπάνια μου δίνει φάρμακα και χθες που του ζήτησα μόνη μου, μου έκανε εντύπωση που μου έδωσε.... :roll::roll::roll: Εγώ την προηγούμενη φορά που "έβραζε" η Ιωάννα της έδωσα Bisolvon....1,5 μλ πρωί μεσημέρι βράδυ....Είναι ειδικό για να ρευστοποιεί τις βλέννες...... :roll::roll::roll::roll:

Λενάκι από χθες που μιλήσαμε, η Ιωάννα φωνάζει όλη την ώρα "Νένα, Τόη, Στάση"..... :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Πολύ γέλιο...... :lol::lol::lol: Άντε να δούμε τι θα γίνει με το συμπέθερο...... ;);)

Καλά μωρή κάθεσαι και σκας για κάθε μαλάκα που ψάχνει αφορμή για καβγά;;;;;;; :twisted::twisted::twisted:

Αναστaσία 2 μήνες αναμονή;;;;;; :shock::shock::shock::shock: Περαστικούλια σου......

Αρτζι καλά ψώνια....

Μιτσάκι και Σισσιώ κανονίζουμε καφέ για κάποια Παρασκευή απόγευμα για κέντρο......Δεν έχουμε ορίσει ημέρα ακριβώς.....Εγώ αυτή δεν μπορώ τελικά, γιατί φεύγει η πεθερά για χωριό και δε θα έχω που να αφήσω τη μικρή...Εκτός αν τα πάρουμε μαζί τα θηρία..... :?:?:?:?

Ρε Αθηναίες άντε κανονίστε....Θέλω τόοοοοοσο πολύ να σας γνωρίσω..... :x:x:x

Χρυσάκι μου τι νέαααααα;;;;όλα καλά;;;;;;;;Ο μπομπ ο Μάστορας πάλι εντόπισε το πρόβλημα;;;;; :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μα δε μπορω... οση καλη διαθεση και να εχω την εξαντλω με μερικους...

και εχω τρομερη υπομονη στη δουλεια μου, καμια σχεση με την καθημερινοτητα μου

ναι σισσιω δε θελω να γινω σαν αυτους τους δασκαλους που βλεπω και δε θελω ουτε να τους φτυσω

αν γινω ετσι παρακαλω καποιος να με αυτοκτονησει...

φιλεναδα σε ειδα τον υπνο μου

ειχες κανει κοριτσακι :D:D:D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα, σας διάβασα το πρωϊ αλλά δεν κατάφερα να γράψω

Αθηνά εύκολους και ανώδυνους θηλασμούς εύχομαι :)

Βίκυ να της ζήσει το μωράκι ελπίζω να είναι όλα καλά

Αργυρώ καλά ψώνια

Αναστασία μπράβο στον Σπυράκο, για σένα καλύτερα να πάρεις και 2η γνώμη

Σισσιώ δεν ξέρω για το βήχα και οι γιατροί δεν μπορούν να σου πουν από το τηλ αν δεν τον ακούσουν

Αν έχεις αμφιβολίες πάντως καλύτερα να πάρεις και 2η γνώμη

Το αερολιν το έχουμε πάρει κι εμείς 2 φορές αλλά είχε χουρχουρητό

Λένα κανένα νέο από το νοσοκομείο?

Αφρο ακόμα λιγουρεύομαι την γαλατόπιτα :lol::lol::lol:

Εμείς είμαστε μια χαρά έχουμε να πάμε και σε πάρτυ γενεθλίων σήμερα, η βαπτιστικία του άντρα μου γίνεται 6 και θα τρέχω σαν την τρελή για να προλάβω από τις 4 που σχολάω μέχρι της 6 που είναι το πάρτυ και δεν το βλέπω να φτάνω έγκαιρα

Θεσαλονικιές εμείς θα τον πιούμε το καφέ που λέγαμε?????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

σας διαβασα κ σχολιαζω...

αναστασια μπραβοσ το σπυρακο..αντε ενα ενα να τελειωνει..πανε ρε σε αλλο νοσοκομειο να σε δει..

μαρια χαρας το κουραγιο σου καθε χρονο εδινες πανελληνιες..εγω μια φορα εδωσα περασα καπου(φυτικη παραγ) αλλα προτιμησα τη κομμωτικη..

αργι καλα ψωνια..

σισιω περαστικα ρε..κανα τσαγακι αν δωσεις?

γωγωκα τι κανει ο κοριτσαρος μεσα σου?η ιωαννα?

νατασουλα παρτακι ακουω?μμμτελεια..θα πεσει μασα ε?

λενα ακομα να πιασεις γραμμη στο νοσοκομειο? :|

χρυσα ο ταρζαν καλα?πολυ δουλεια ε?εγω εχω αργοτερα περμαναντ κ βαριεμαιιιιιι

αφρο αντε πλησιαζει η ωρα της αυχενικης..τελεια..

μιτσακι τι τελειο πραμα να εχεις καθαρο σπιτι απο αλλον ε?

εγω ακομα να κανω μερικα που μου εμειναν :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασούλα συνέχεια στο τρέξιμο είσαι ρε συ....Άντε τουλάχιστον θα παίζουν τα παιδιά στο πάρτυ και θα χαλαρώσεις κι εσύ λίγο.... ;););););)

Αθηνούλα μου ξέχασα να σου ευχηθώ κι εγώ καλούς και ανώδυνους θηλασμούς.... :oops::oops::oops::oops::oops:

ΘουΘου η Ιωάννα καλύτερα με τις μύξες, αλλά όλο πέφτει ρε συ και σαβουριάζεται...Κάνει κάτι χτυπήματα..... :o:o:o:o:o:o:o:o

Το νινί ρε συ δεν το έχω ξανανιώσει από τότε που σας είχα πει...... :?:?:?:? Γιατί;;;;;Πότε θα τη νιώσω την μπεμπουλίνα μου;;;;;;;; :roll::roll::roll: 16 εβδομάδων έχω φτάσει.... :?:?:?:?

Το δικό σου κλωτσάει...Για πες.....

Έτοιμη για τη γαμοβάφτιση;;;;;;; :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ναι λεω οτι ειμαι ετοιμη..

εμενα θα εμ βρισει το νινι..

ρε ολη μερα που αν το νιωσω...δε καθομαι στο κωλο μου..μονο το βραδυ που ειμαι στο λαπ τοπ κ εκει τις δινει,,,αλλα τη μερα οσο και να κλωτσαει εγω δε καταλαβαινω κ πολλα.. :oops:

ρε κατσε 16 βδομαδων εισαι..κ συ δουλευεις..θα το ξανανιωσεις.. :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μέχρι να γράψω το μήνυμα γεμίσατε άλλες 2 σελίδες

Γωγώ είναι πολύ νωρίς για να νιώθεις το μωρό το φυσιολογικό είναι μετά την 19η εβ.

Πέφτει συνέχεια η Ιωάννα και η Έλενα μια από τα ίδια και ο Μιχάλης επίσης από την αρχή της χρονιάς (1,5 μήνα δηλαδή) έχει σκίσει στα γόνατα 2 φόρμες και 2 τζιν. Ο άντρας μου λέει φταίει που δεν τους έκανα περπατόπιτα :?:?:?

Μάρθα ελπίζω να κρατηθώ στο πάρτυ και να μην φάω πολύ. Ευτυχώς δεν μου αρέσουν οι τούρτες οπότε θα φάω μόνο αλμυρά ;)

Με τον παιδικό όλα καλά????????

Επίσης τώρα που το θυμήθηκα Μιτσάκι πως κάνεις τον χυλό βρώμης αλμυρό αφού βάζεις σταφίδες μέσα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για μεθαυριο λετε???

Καλημερα!!!!!!!Οποια Παρασκευη μπορειτε ρε σεις!!!!Αρκει να μην εχω γεννησει!!!! :lol::lol::lol:

Θελετε την αλλη για να προλαβουμε να οργανωθουμε;;;;

Τι μου κανετε;;;;Τωρα σας διαβαζω και θα σχολιασω αν προλαβω. :oops::oops::oops:

Σημερα το πρωι εφαγα μια φρυγανια ελιτ,αν κομματακι τυρι σαν αυτο που βαζουμε στη φάκα και ενα γαλλικο μονο με λιγο γαλα.Και πάλι ειχα 118!!!! :?:?~x(~x(~x(~x(~x(:?

Ε απο αυριο θα αρχισω να τρωω μαρουλι και αγγουρι οπως τα μοντελα.Λετε τελικα να εχουν ζάχαρο και όχι νευρικη ανορεξια;;;; :lol::lol::lol::lol::lol:

Βεβαια την υπολοιπη μερα βγαινουν οκ.Κατι ειναι και αυτο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγω δεν εκανα περπατοπιτα αλλα δεν πευτει ουτε αν τον σπρωξεισ !!!

εγεινε αυτο που φοβομασταν απο χθεσ ....εφυγαν στη θεση αλου καραβιου που ειχε προβλημα με το ρανταρ .

μεσα σε 1 ωρα ετοιμαστικε και εφυγε .

τηλεφωνισα στην μαμα μου αρων αρων να ερθει γιατι αυριο εχω να παρω τισ αιματολογικεσ απο το ΝΝΑ και μετα να παω στο Ελενα να δω τον γιατρο .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κορίτσια να ρωτήσω κάτι;

έχει η μικρη βήχα εδω και πολλές μέρες. Πηγαμε στο Γιατρο και μας είπε να πάρει αερολιν.

Το αερολιν δεν κάνει τίποτα. Της το σταμάτησα, αφου το είπα στο γιατρό. Του λέω να της δωσω κάποιο αποχρεμπτικό και μου λέει οχι :evil::evil::evil: , αλλά ρε κορίτσια το παιδί πνίγεται απο τα φλέμματα.

Τι σκατά να κάνω;;;

Και ποιες Αθηναίες κανονίζουν καφε Μητσάκι χωρίς εμάς να ξέρω να μην τους ξαναπω καλημέρα!

Να ζήσετε κοριτσακι μου! Παντα ευτυχισμενες επετείους να έχετε!

Σισσακι αερολιν σιροπι;;;;Αυτο του δινω εγω 2,5 μλ για 5 μερες.Αν δεν της περασε με αυτο τι σου πρότεινε;;;;;Λογικα θα πρεπει να σου δωσει κατι αλλο αφου συνεχιζει να εχει μυξα και φλεγματα.

Καλε ολες οι Αθηναιες θα βρεθουμε!!!! :oops::oops::oops::oops::oops:

Απλα ετυχε εκεινη την ωρα να ειναι μεσα η Γωγω και μιλησα και με Αφρο που μου εξηγησε την κατασταση.Εσεβα και τη συμπεθερουλα μου δε θα θελω να δω;;;;; :x:x:x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιώτα μετριέσαι μόλις φας ή να περάσει κάποια ώρα και μετά?????????

Το 118 δεν είναι καλό ??? 120 δεν είναι το όριο?

Γεια σου Νατασουλα μου!!!Γελασα με τον αντρα σου και την περπατοπιτα.

Περναει μια ωρα και μετα μετριεμαι.Κατω απο το οριο ειναι αλλα σκεψου για τι ποσοτητα μιλαμε.

Δηλαδη γαλα με δημητριακα ποσο θα φτασει;;;300;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ρε Παναγιωτα!!!

ΥΤπομονη ρε συ....ποσο εμεινε ακομα..μετα θα πεσεις με τα μουτρα στις παστες

Αφρο πολυ πικρα ρε συυυυ

αντε ρε καλα παοτελεσματα να εχεις...

Κοιτα ο καλος σου να παρει αδεια τις μερες που ειναι να γεννησεις....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα μου φιλακια!!Ελπιζω να ειστε καλα.Φιλια στο Χριστοφορακο.

Κλεινω.Παω να παρω το μικρο απο κατω.

Ειπα οταν πρωτα ο Θεος γεννησω και ολα ειναι οκ να μου φερει ο Γ. ενα κουτι μιλφειγ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νατασουλα τι ειναι η περπατοπιτα???? ουτε εγω του εκανα

παναγιωτα μπορει να σε πειραζουν τα γαλακτοκομικα ρεσυ... δοκιμασε να τα ελλατωσεις

ρεσυ αφροδιτη πολυ πικρα... πολυ δυσκολο ειναι

εγω εχω ακομα νευρα απο το πρωι

ο αντρας μου πηγε απο το νοσοκομειο και παλι τον εδιωξαν.. ειπαν να περασει παλι αυριο... τι γαματη ταλαιπωρια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λένα κι εγώ εδώ στο σαιτ διάβασα 1η φορά για περπατόπιτα δεν ξέρω λεπτομέριες, Η μάρθα και η Νατάσα να μας πούν. Απλά κάπου το άκουσε και ο Ηλίας και μου την λέει συνέχεια τώρα :lol::lol::lol::lol:

Τη εγχείρηση πιο πιθανό το βλέπω να την κάνει από βδομάδα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε λενα..μην ασχολεισαι...

δεν ειναι στο χερη σου...

καταλαβαινω οτι ΟΚ δεν το ειδε, ειχε τα δικα της, μπορει να ηταν απασχολημενη να σκεφτοταν πως να βγαλει το μηνα κλπ κλπ κλ΄π..αλλα ανθρωποι οι οποιοι δεν αναλογιζονται και ενα μερος της δικης τους ευθυνςη σε καποια θεματα, εμενα με εκνευριζουν..

Μη χαλας τη ζαχαριενια σου..αυτη το εχει ηδη ξεχασει

Ουτε εγω καλε εκανα περπατοπητα..και επειδη περπατησ εκοντα στα γεννεθλει ατου..η τουρτα μετραει;;;;

Οσο για την επεμβαση ναι..μην τα συζητας..αμα δεν εχεις εκει κανενα γιατρο βισμα να σε τακτοποιησει...βραστααααααα!!!

Μ'αρεσει που στην γιατρο που θελω να παω ειναι ειτε στο Παπαγεωργιου ειτε στη Γεννικη...τελιακ δεν θελω να κανω δευτερο..φοβαμαι..

μη γελατε, ουτ εο οργανισμος μου θελει...

απο χτε ςπου ειναι οι μερες για εντατικο σεξ...ορεξη απο μενα μηδεν....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιώτα μου εγώ αυτό που ξέρω από την πεθερά μου που έχει διαβήτη από πολύ νέα είναι ότι η διατροφή της πρεπει να περιλαμβάνει ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ κρέας, ψάρι ή κοτόπουλο πάντα συνοδευόμενο από σαλάτα, φρούτα, γιαούρτια χαμηλών λιπαρών, χυμό γκρέιπ φρούτ.... :?:?:?:?:?:?:?:?:?

Προσπάθησε μέχρι να γεννήσεις να κόψεις τα υπόλοιπα από τη διατροφή σου και φάει ψητά με σαλάτες...Και μια φίλη μου που είχε στην εγκυμοσύνη σάκχαρο όλο με ψητά και μπρόκολα την έβγαζε.... :?:?:? Είναι δύσκολο, αλλά σκέψου κι εσένα και το μωράκι σου...... :roll::roll::roll::roll: Και να είσαι σίγουρη ότι αν κάνεις αυτά που πρέπει θα πάνε όλα καλά...... ;););););););)

Αφρο και Νατάσα εγώ δεν έφτιαξα περπατόπιτα...... :lol::lol::lol::lol: Ρε είναι τρελή σκουντούφλω...Από τη βιασύνη της σαβουριάζεται.....Μπορεί να τρέχει ώρες και να μην πέσει και αν πάει να κάνει κάτι γρήγορα γρήγορα σαβουριάζεται...Χθες παραπάτησε και έπεσε μπροστά μου και έσκασε με τη μούρη στη γωνία της πόρτας.... :shock::shock::shock::shock: Λίγο πιο κάτω από το μάτι μέχρι το σαγόνι..... :o:o:o:o ΈΜεινε και σημάδι.....Χθες το βράδυ έπεσε πάλι μπροστά μου και παραλίγο να σκάσει στο καλοριφέρ..... :?:?:?:?

Χρύσα κι η Ιωάννα 10 μέρες πριν τα γενέθλιά της περπάτησε.....Μετράει η τούρτα τελικά;;;;; :lol::lol::lol::lol:

Αφρο τελικά θα έρθει η μαμά σου;;;;;;; :?:?:?:? Πακέτο ρε συ να τους καλούν στα καλά καθούμενα..... :?:?:? Ξέρεις πόσες φορές έχει φύγει ο άντρας μου αποστολή έτσι απροειδοποίητα για 1 μέρα και καλά και έχει φτάσει να λείπει και 10 μέρες;;;;;Ευτυχώς αυτά όσο ήμασταν ζευγάρι....Όχι παντρεμένοι....Έλεος......... :twisted::twisted::twisted:Και να έχει μαζί 2 αλλαξιές ρούχα.... :twisted::twisted::twisted:

Λενάκι μη σπάζεσαι..... :evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!

Αθηνουλα ευχομαι καλους,ξεκουραστους κ ανωδυνους θηλασμους!να σου ζησει κ παλι η Ιλιαννα! :)

θουλιτσα καλα ειμαι!δεν πειραζει που με ξεχνας βρε..δεν εισαι η μονη!!!χα χα!! :lol::lol:

ολα καλα!τωρα δουλεια παλι υην τριτη,λογω εκλογων!ο Γιωργος οποτε ειμαι σπιτι κανει κατι χαρες,αλλο πραγμα!ξυπναει το πρωι κ οταν με βλεπει διπλα του,ακουμπαει στο μαξιλαρι μου,κολλαει τη μουριτσα του στο προσωπο μου κ λεει γλυκα"μαμαααααααααα"κ φυσικα με φιλαει!ειναι τελειο!!!σημερα σχολασα νωρις κ ετσι προλαβα να τον θηλασω κ να τον βαλω εγω για υπνο το μεσημερι,κατι ειναι κ αυτο!

πώς ειναι ο καινουριος παιδικος του θοδωρη;του λειπει η κυρια πασχαλια;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

εγγυουλες τί κανετε;Παναγιωτα δε θυμαμαι,κ στην πρωτη εγκυμοσυνη ειχες θεμα με το ζαχαρο;;κουραγιο βρε κοπελα μου..

φιλακια στις κοιλιτσες σας!

Λενα ευχομαι γρηγορα να τελειωσει η ταλαιπωρια σας κ να πανε ολα καλα! :)

για τα επαγγελματικα που λετε,εγω θα ηθελα να σπουδασει κ απο εκει κ περα ας ασχοληθει με ο,τι θελει!

περπατοπιτα ειχα κανει επειδη επηρρεαστηκα απο εσας!κ δεν πεφτει..μμμμ..λέτε;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :o:o:lol::idea:

Χρυσα εχεις κ δικαιολογια τωρα,σταματα το σιδερο αμεσως!

εγω μολις ειδα οτι δε λειτουργει το σταθερο μας τηλ.!μαλλον το αποτελειωσε ο γιωργος..κλαψ!καινουριο τωρα..ασυρματο θα παρω!

σας φιλω,συγγνωμη που ξεχασα πολλες!θα προσπαθησω να επανελθω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτο παλη με τις αλαξιες..

Μου την ειπε η μανα μου τις προαλες που ολο πλυντηρια βαζω και σιδερονω λεει 3 ατομα ειστε τι λερωνετε

ΠΧ ο αντρας μου ως τεχνικος ΟΚ πες Τζιν μπορει αν βαλει δυο μερες..αλαλ μπλουζα;;;;

Εχετε μυρησει σηγουρα τεχνικους...εγω ο καλος μου αυτη την εσανσ δε θελλω να την εχει.

Ε εμα σοβρακο ενα φανελακι και ενα φουτερ να βγαλει...σε 3 μερες ετοιμο το πλυντηριο..

βαλ εκαι του μικρου που μια φορα φοραει τα ρουχα στον παιδικο και τον αλλαζω οταν ερχομαστε σπιτι..συν το οτι υδρωνει πολυ τη νυχτα και του αλλαζω 3-4 φορες το κορμακι που κοιμαται...

ακου 10 μερες με 2 αλλαξιες ρουχα;;;;;;

Ιουλια φιλακια....ναι με το ασηδερωτο κοστουμι και φορεμα θα πηγαινω στο γραφειο..χιχιχιχι..να κανει καμια εξαγορα το μποσ να ερθουν τιποτα τραπεζητε ςνα δουν μια executive secretary ασηδερωτη και μαδημενη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πώς ειναι ο καινουριος παιδικος του θοδωρη;του λειπει η κυρια πασχαλια;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: σημερα θα κοιμηθει κ εκει..αντε να δουμε...

kaloooooooooooooooooooo

κ μενα μολις ξυπνησει με φιλαει..στο στομα..τι γλυκο που ειναι...

γωγω 10 μερες με 2 βρακια? :o:twisted::twisted::twisted:

χρυσα τον αλλαζεις το βραδυ εσωρουχακια????????

παναγιωτα οταν με το καλο ολες γεννησουμε θα λεμε ΠΩΣ να χασουμε τα κιλα συ θα μας λες..

ααααααααα εγω???????????τα εχασα κατευεθειαν :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κι εμένα το πρωινό δεν είναι καθόλου το αγαπημένο μου;, απλά είπαμε να το δοκιμάσουμε σ εκείνους τους κύκλους, γιατί κιόλας έπεφταν βολικά οι μέρες σκ ή όταν δουλεύαμε απ' το σπίτι. Φυσικά είναι και θέμα τύχης ότι είχαμε συλλήψεις και στους δύο κύκλους. Καλά σίγουρα κι η πρόκληση έπαιξε το ρόλο της στον κύκλο του Απριλίου, απλά το συνειδητοποίησα σήμερα κι είπα να το αναφέρω.  Όσον αφορά για το μωράκι που χάθηκε, σε καταλαβαίνω απόλυτα 😞 έτσι κι εγώ τον περασμένο Οκτώβριο την ημέρα της ΠΗΤ, νομίζω μου βγήκε όλος ο πόνος κάπως μαζεμένος... Δε ξέρω αν το νιώθετε, εμείς πάντως με το σύντροφό μου κάπως "το γιορτάσαμε", όχι βέβαια με την έννοια της χαρούμενης γιορτής, απλά μαγείρεψαμε σπίτι και ήπιαμε στη μνήμη του μωρου μας γιατί δε θέλαμε κάπως να ξεχαστεί αυτή η ψυχούλα σα να μην υπήρξε ποτέ. Να σου πω την αλήθεια, εγώ ίσως το χρειαζομουν αυτό περισσότερο απ' ότι ο σύντροφός μου, και μπορώ να πω ότι με βοήθησε να βάλω ένα κλείσιμο σ εκείνο το κεφάλαιο. Από τότε κάπως πήρα τα πάνω μου και ήμουν πιο χαλαρή με τις προσπάθειες, με την έννοια ότι όταν έβλεπα αρνητικό δεν απογοητευομουν όσο πριν τον Οκτώβρη. Νομίζω ότι πιο πρίν ήμουν σε άρνηση διότι στο μυαλό μου είχα ότι θα έπρεπε "να ήμουν έγκυος" κι ίσως αυτό να μη με άφηνε να ευχαριστηθω και τη διαδικασία.
    • Λίγο έμεινε μέχρι να μάθεις κορίτσι μου... Μπράβο σας που είστε καλά και οι 2!!!
    • Υπομονή και επιμονή και θα έρθει το θετικό, θα φουσκώσει η κοιλίτα! Πάντως κι εμένα το πρωινό, το χειρότερό μου. Άσε που υπάρχει και χρονική πίεση και αυτά τα πράγματα θέλουν τον χρόνο τους.
    • Σ'ευχαριστώ για την αναλυτική σου απάντηση!!! Δεν το περίμενα πως στη 4η εγκυμοσύνη μου θα ειχα τόσο άγχος. Σε ολες ειχα ειναι η αλήθεια, απλά επειδή στις προηγούμενες ειχα πολυ έντονα συμπτώματα (μετα τις 5μιση προς 6 βδομάδες βέβαια) ίσως αυτο με ανακούφιζε οτι όλα πάνε καλα.  Απλα με θυμάμαι στις αλλες που ειχα τόσο έντονα το αίσθημα πως θα αδιαθετησω , παρ'ολο που ηξερα ότι ειμαι έγκυος , που πηγαινα κάθε λιγο στο μπάνιο να τσεκαρω αν έχω αίμα. Τώρα τίποτα. Και απο συμπτώματα , αυτα τα λιγα που εχω, μια έρχονται μια φεύγουν. Το μεσημέρι για παράδειγμα ειχα λιγο το στομάχι κάπως... Μετά έφυγε. Τωρα πηγα τα παιδια στις κουνιες και μονο λιγη ζαλη ένιωθα που και που. Αλλα ειμαι μολις 5+1 Πφφφφ οπότε μακαρι να ερθουν οι αναγουλες μπας και ηρεμήσω γιατι έχω αρχίσει να μην με αντέχω χαχαχα
    • Καλό μήνα κορίτσια!!! Εύχομαι πολλά θετικά τεστακια!!!!     εγω σήμερα είχα β επιπέδου όλα καλά ευτυχως πάει κ αυτό!!!  Εχουμε  Κ κάτι φωτός π εκεί που νόμιζα ήταν κορίτσι αρχισα να πιστεύω είναι αγόρι, είναι ίδιο ο γιος μου 😂
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...