Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τρίροδο καρότσι της GRACO (Trekko)


Recommended Posts

Καλημέρα φιλενάδες !!!

ψαχνοντας για καρότσι, εχω δει ενα τρίροδο που μου αρέσει πολύ αλλα θα ήθελα την γνώμη σας !

Εχει καμία κοπέλα αυτό το καρότσι της Graco ????

http://www.newbabyland.com/walk-time_st ... 5-l2.aspx#

ή

http://www.ebaby.gr/graco-1/trekko-eanu ... graco.html

οποιαδήποτε πληροφορία, θα ειναι για μένα χρήσιμη ! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είναι όμορφα πολύ και τα δυο καρότσια και με καλές προδιαγραφές!!

Εγώ θα σου πρότεινα να βρεις ένα το οποίο να μην έχει μπροστά ενιαία μπάρα για να το οδηγείς αλλά δυο λαβές γιατι πιάνει λιγότερο χώρο όταν αυτό είναι κλειστό... δεν ξέρω έαν έγινα κατανοητή...

Καλή επιλογή !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου και από μενα. Πιστεύω ότι οι κοπέλες που σου έγραψαν έχουν δίκιο. Είναι πολύ όμορφο, παέι καλά στους ανώμαλους δρόμους και οδηγιέται πολύ εύκολα, αλλά πιάνει πολύ χώρο!! Και εγώ για τρίτροχο είχα ξεκινήσει αλλά τελικά κατέληξα σε τετράτροχο με δυο λάβες. Σκέψου ότι πιάνει σχεδόν όλο το πορτ παγκάζ αν έχεις ένα κανονικό αυτοκίνητο, και αν πρέπει να πας ταξίδι, σκέψου τι θα πρέπει να κουβαλήσεις εκτός από αυτό :shock::shock: .

Φυσικά θα διαλέξεις αυτό που εξηπυρετεί καλύτερα τις ανάγκες σου και τα θέλω σου, αλλά σκέψου και όλες τις παραμέτρους ;);););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια και απο εμενα. εγω στην πρωτη μου κορη πηρα το τριτροχο της peg perego.πολυ ομορφο, σαν και αυτο που αρεσε και σε σενα. το μετανοιωσα πολυ ομως. 1ον ειναι πολυ βαρυ και ογκωδες. αν εχεις κανονικο αυτοκινητο δεν το χωραει με τιποτα. εγω εβγαζα τον ενα τροχο για να το χωρεσει. 2ον οι γιαγιαδες δεν μπορουσαν να το κανουν κουμαντο με τιποτα . ακομα και εγω δυσκολευομουν καμια φορα να το περασω απο τα πεζοδρομια. και το δικο μου ηταν 11 κιλα. το δικο σου νομιζω ειναι και παραπανω.

βεβαια ηταν πολυ ανετο για το μωρο. ηταν σαν μικρο κρεβατακι και βολευε για τις βραδυνες εξοδους. κοιμοταν σαν πουλακι!!!!

τωρα βεβαια το αποφασισα γι αυτην την κορη μου θα παρω ενα ελαφρυ της maclaren!!!!!

να σου πω ομως κατι? Αν σου αρεσει τοσο πολυ να το παρεις και ασε μας εμας να παραμιλαμε :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια σας ευχαριστώ παρα πολύ !

ειδικά αυτό για την μπάρα ηταν πραγματικά πολύ πρακτική πληροφορία !!!

σκεφτόμαστε για τρίροδο, γιατί μένουμε σε περιοχή με πολύ χάλια πεζοδρόμια και ισως οι μεγάλες ρόδες να μας διευκολύνουν...

απο αυτοκίνητο εχουμε Suzuki Wagon-R (ειναι λιγο τετράγωνο)... δεν ξερω αν χωράει, θα πρεπει να το δοκιμάσουμε (ισως να βρούμε ενα παρόμοιο σε καποιο κατάστημα) πρώτα.

ομως ευχαριστώ και περιμένω και αλλες γνώμες !

kisses !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...