Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΟΥΣΚΩΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2010 Νο5


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 847
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Οκ με τον γιατρο.....με πηρε τηλ η αγαπημενη μου Λινα (η μαια) κ μου ξεφουρνισε το ραντεβου!!!!

Σημερα στις 10.30 το βραδυ!!!!! =))=))=))

Ζητω η τρελλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δες τη θετικη πλευρα.... θα βγεις εξω για βραδυ

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ποσο καιρο ειχες να βγεις????

Οσο να πεις ειναι μια εξοδος!!!!

Εχω να βγω εξω απο τα τελη του 3ου!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο ρε Μαρακι!!!!πωπω-φανταζομαι τους γονεις σου χαρα!!!!!!θα ειναι κ κοντα σε ηλικια τα μωρα!τελεια!! :D

κοριτσια απο τις 12 κ μετα τα 'τακ-τακ' εκει κάτω ειναι συνεχομενα!!αχ, την κοπελα μου!!!! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειναι επίσημο πια ! το 2011 εκτός απο μαμά, θα γίνω και θειά !!! η μια απο τις αδελφές μου εμαθε οτι ειναι εγκυος ! YEAAAAHHHHH !!!!

:ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια!μαρακι μπραβο,τι ευχαριστα νεα ειναι αυτα!!θα εχουν παρεα τα ξαδερφακια!

περιμενω μια πιτσα να ψηθει,μολις την εφτιαξα με τα χερακια μου και τη βοηθεια του μωρου μου...σλουρπ!

ρε κοριτσια,να ρωτησω κατι αν ξερετε.υπαρχει προβλημα αν κανω 2 φορες τη β επιπεδου?την κανει ο γιατρος μου,αλλα επειδη ειναι 2-3 χρονια στην περιοχη μου,θελω να το επιβεβαιωσω και σε αλλο γιατρο στην αθηνα.βεβαια ντρεπομαι να του το πω του δικου μου..τι λετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηello Ρανια dear!!!

Μωρε δε νομιζω να υπαρχει προβλημα αν κανεις 2 φορες Β-επιπεδου....υπερηχος ειναι....

Γιατι θες να διασταυρωσεις την εξεταση;;; Σε "χαλαει" κατι στον γιατρο σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηello Ρανια dear!!!

Μωρε δε νομιζω να υπαρχει προβλημα αν κανεις 2 φορες Β-επιπεδου....υπερηχος ειναι....

Γιατι θες να διασταυρωσεις την εξεταση;;; Σε "χαλαει" κατι στον γιατρο σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λολλακι τι ομορφο βιντεακι , με συγκινησε!

Ετσι θα ειναι τα ζουζουνια μας????

Ρανια δεν νομιζω να πειραζει, αλλα γιατι δεν τον εμπιστευεσαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε Lollipopaki !!! τελειο βίντεο ! γέλιο και κλάμα (συγκίνησης) μαζί !!!! τελειο τελειο !!

ρανια, δε νομίζω να δημιουργηθεί πρόβλημα... γιατί θες να πας για 2η β επιπέδου ; μπορείς απλά να δείξεις τα αποτελέσματα σε αλλον γιατρό να σου πει τη γνώμη του ! πως σου φαίνεται αυτό ;

κοριτσούδια σας ευχαριστώ για τις ευχές σας για το ανηψάκι !! να ειστε καλά !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σε ολες

εχω πολλες ημερες να μπω γιατι δεν ειχα τηλ απο την τεταρτη

Τι κανετε βλεπω ομορφα νεα απ ολες σας

Εγω εκανα χθες αμνιο και σημερα αυριο περιμενω αποτελεσματα

ειμαι σπιτι και δεν κανω τιποτα

φιλακια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερούδια φιλενάδες !

που σαι βρε δελφινάκι !!;;;;

Φραουλίνο καλά αποτελέσματα !

πως σας φαίνεται αυτό το τυρκουάζ (σε πιό ανοιχτή απόχρωση) για το δωματιο του μπεμπη ;;;

ειναι απο τα αγαπημένα μου χρώματα!

post-12238-1387393537167_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!

Φραουλινο καλα αποτελεσματα να εχεις και να προσεχεις λιγο αυτες τις ημέρες!!!!

Δελφινακι μου, καποια συγκεκριμενη γευση? Εγω το εχω δοκιμασει με σοκολατα, με καιμακι και με μαστιχα κ μου εκατσαν βαρια. Τι γευση να πάρω? Εμενα η λυση βρισκεται πλεον μονο στο καφε. Ολη μερα με μια κουπα στο χερι ειμαι!Αχ....

Μαρακι ωραιο το τυρκουαζ, ποτε λετε να το βαψετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαλλον πριν τα Χριστούγεννα... ευτυχώς εχει ήπιο καιρό ακόμα στην Αθήνα και θα στεγνώσει μπαμ μπαμ...

αγαπώ τυρκουάζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζ ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας ευχαριστω κοριτσια

μαρια ειναι πολυ ωραιο το τυρκοαζ .

εγω ακομα δεν εχω κανει τιποτα ουτε εχω ψαξει αλλα αν τα αποτελεσματα μας ειναι καλα τοτε :D:D:D και εγω θα το δω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!

ΦΡΑΟΥΛΙΝΟ καλα αποτελεσματα και πολυ ξεκουραση!!! Ολα θα ειναι αψογα!!!!!!

maria+fotis αι λοβ τιρκουαζ!!!!!!!!!! αλλα και το δωματιο της φωτο μου αρεσε ;);)

Χτες εμεις πηγαμε στον γιατρο και ευτυχως ολα ειναι καλα!!!Και οι μπεμπουλες κ εγω....Λυσσαξανε στα χορευτηκα τα κοριτσια μου :lol::lol::lol::lol::lol: .

Εκλεισα κ Β-επιπεδου στις 19 Νοεμβριου.....μακρια μου φαινεται (ειναι δηλ) :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια τι κανετε?Μαρακι συγχαρητηρια για την αδερφη σου τελειο το τιρκουαζ μου αρεσει και εμενα πολυ και ειναι ενα απο τις επιλογες που εχω για χρωμα στο δωματιο το μωρου η δευτερη ειναι λαχανι με πορτοκαλι!!!Φραουλινο καλη επιτυχια στην αμνιο..Λολλι ολα καλα κοπελα μου με τις κοριτσαρες σου,θα πρεπει να αισθανεσαι υπεροχο να σε κλωτσανε 4 ποδαρακια,εγω με δυο ποδαρακια και τρελενομαι!!!Αυριο παω για β επιπεδου και μαλλον πεμπτη φευγουμε 4ημερο στην πατριδα!!Φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...