Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΟΥΣΚΩΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2010 Νο5


Recommended Posts

Κοριτσάκια γεια σας! βλέπω ότι έχει πέσει ησυχία στο θέμα μας, μάλλον παρακολουθείτε εκλογές κ αποτελέσματα ;;; Φιλάκια από μένα, καλή εβδομάδα κ καλές β' επιπέδου :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 847
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα και καλη εβδομαδα σε ολες

δεν εχω νεα να σας πω,απλα εκατσα μεσα πολλες ημερες και εχω τα νευρα μου .Σημερα λεω να παω μια βολτα ως το γραφειο μου αν και δεν βλεπω να υπαρχει τιποτα για σημερα

Φιλακιαααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου και καλη βδομαδα!!!!! χθες ειχε μια υπεροχη λιακαδα εδω,βαλαμε ξανα τα κοντα μας τα μανικια και πηγαμε βολτουλα.... οσο για την καλπη..... στην αποχη.... :lol::lol::lol:

Ειναι η τελευταια μου βδομαδα στη δουλεια και οπως καταλαβαινετε ειμαι μεσα στη τρελη χαρα,μετα βεβαια μπορει να βαρεθω αλλα κατι θα βρω να κανω που θα παει..

φιλακια πολλα κουκλιτσες, σας περιμενω να ξυπνησετε!!! :):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φραουλινακι ολα για τα μπεμπακια μας!!!!!!παει τελειωσε και αυτο, τωρα που περασε η βδομαδα θα εισαι πιο χαλαρη αλλα οχι βαρη ειπαμε....... φιλακια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσουδες καλημερα!!!!!!!!!!!!τι κανετε? εχω αρχισει και κοιταζω δωματιακια και η αληθεια ειναι οτι μπερδευτηκα :roll::roll::roll::roll: αν εφαρμοσω ολα αυτα που μαρεσαν τοτε θα το κανω τσιρκο το δωματιο :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κι απο μενα! μπολικα πρωινα κοιλιδακια βλεπω!! τι κανετε?? εγω μολις τωρα εφτιαξα ενα διπλο τεραστιο ελληνικο καφε τον οποιο θα συνοδευσω με τα απαραιτητα κουλουρακια βεβαιως βεβαιως :ymblushing::ymblushing::ymblushing: και μετα ΠΡΕΠΕΙ να αφοσιωθω στην εργασια μου... ουφ... βαριεμαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κορίτσια και Χρονια Πολλα αν γιορταζει καποια ή καποιος συζυγος!!!

Εγω πηρα πρωι πρωι τα αποτελεσματα απο τις εξετασεις που ειχα κανει και ολα καλα, λιγο πεσμενο το ζαχαρο ηταν κ γι'αυτο στο γυρισμο πηρα μερικα κρουασανακια με μερεντα απο ενα Σουπερ φουρνο :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Κριμα ειναι να ειναι πεσμένο!!!

Ωραιο ΣΚ με φοβερο καιρο και βολτίτσες!!Αχ σημερα βλεπω λιγο συννεφιά αλλα δεν πειραζει!

Κοριτσακια μου σας βαζω στη λίστα Tesh με το κοριτσαρο και Βασια με το τσουτσουνακι του γιου!!!

Σας φιλω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εφτιαξα ενα μεγαλο μπολ κορν φλειξ κ ειπα να σας καλημερισω!!!!!

ΓΙΟΥΛΑΚΙ πετα μου ενα κρουασαν!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Εδω εχει παλιοκαιρο...βρεχει απο νωρις το πρωι....

Χτες κ εγω απειχα.....ψηφος NO

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα οοοοοοοοοοοοοοοολη μερα!!!

μικρη μου γαλακτομπουρεκίδου- εχεις κ πεσμενα ζαχαρα????τελειο το βρισκω!!! μπορεις να συνεχισεις να το τρως σαν φαρμακο πλεον και επισημα!!!!χαχα

κοριτσια να χαιρεσται τους εορταζοντες σας- και εδω μουντιλα κ συννεφια- μαρεσει ομως! ειναι αγαπημενος μου καιρος για το φθινοπωρο/χειμωνα!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι ναι κουκιδα μου, το πρωι στο φουρνο που πηρα τα κρουασαν μου λεει η κοπελα "Εχω φρεσκοτατο γαλακτομπουρεκο, να σου βάλω" :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Γελουσα μοναχη μου, παει λεω με πηρανε χαμπάρι ολοι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxaxa τυχερούλααααααα :D

πωπω τι ωραια μερα σημερα! [smilie=blob6.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob9.gif]

θα ταβερνιάσω

θα παω σε παιδικο παρτυ

αλλα και θα χαιρομαι γενικότερα ρε παιδι μου!!!!!!!!!!!!!!!!!χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοιλιτσες τι κανετε?Εγω ολα καλα,γυρισαμε απο το 4ημερο εχθες...Συγχαρητηρια σε ολα τα κοριτσια που εμαθαν το φυλλο των παιδιου τους και για τα καλα αποτελεσμτα επισης,εμεις την καναμε την τεταρτη την β επιπεδου ολα καλα με το μωρο ειναι πολυ ζωηρο συνεχεια γυρνουσε τουμπες επαιζε,αχ μωρε το γιαβρακι μου δεν πηρε πολυ καλη σταση και δεν ειδαμε καλα το ρποφιλ του σε 3d αλλα μας ειπε ο γιατρος οτι το σχημα του κεφαλιου του ειναι του μπαμπα του στρογγυλο στρογγυλο κεφαλακι,ραντεβου ξανα 16 δεκεμβριου για υπερηχο...Με εχει ταραξει στις κλωτσιες καθε πρωι με ξυπναει με κλωτσιες και καθε βραδυ κοιμαμαι οταν ηρεμει λιγο γιατι δεν θελω να χανω ουτε κλωτσιτσα!!!!Ολα καλα ευχομαι και στις υπολοιπες :):):):):) Ξεχασα να αναφερω οτι πηραμε το καροτσακι του,το βρηκαμε προσφορα ειναι της peg perego to pliko 3 μαζι με ποδοσακο τσαντα πορτ μπεμπε και καθισμα αυτοκινιτου η κανονικη του τιμη ειναι γυρω στα 600 και εμεις το πηραμε 430...

post-13385-13873935383311_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου ρε ΝΕΝΑΚΙ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ξεμπερδεψες κ εσυ με την Β-επιπεδου,πηγες την βολτουλα σαυ και ολα καλα!!!!!

Με γεια το καροτσι!!!!! Ωραιο φαινεται.....(ασχετη μανα)....... :lol::lol::lol::lol::lol:

Ποσο σας κοστισε η Β-επιπεδου...πειτε να συγκρινουμε τιμες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νενα μπραβο με την β επιπεδου! απολαυσες τον μπέμπη ε??? τελεια!

αντε να παμε κ οι υπόλοιπες να φυγει κ αυτο!!

με γεια το σετάκι!! πολύ όμορφο!!

Λολλι πολυ χοροπηδας πηρε φωτια ο ... σου!!!!!!χαχαχα

κοριτσια χαιρετωωωω!! παω για μασες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγω ειμαι πολυ πολυ χαρουμενη [smilie=blob1.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob6.gif][smilie=wav.gif] [smilie=toothy10.gif] [smilie=blob5.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob5.gif]

Νενα πολυ ομορφο το σετακι! Σε τι χρωματακι το πηρατε? Μ'αρεσει και το πορτοκαλι πολυ.

Που την εκανες τη β-επιπέδου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gioulaki mou ειναι αυτο ακριβως που βλεπεις το χρωμα πορτοκαλι με μπεζ,την β ςεπιπεδου την καναμε εδω αλεξανδρουπολη στο γιατρο μας!λολλακι ουουου :-ss:-ss:-ss:-ss:-ss

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααααααααααααα τι τελεια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Λόλη σε έφαγε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Είσαι πιο προχωρημένη όμως!! Αρκετά πιο προχωρημένη...σε λίγο μπαίνεις στον 6ο έτσι δεν είναι? ή μπήκες κιόλας???

Με το καλό !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...