Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΟΥΣΚΩΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2010 Νο5


Recommended Posts

Γεια σας κοριτσάκια!

συγχαρητήρια για τα καλά αποτελέσματα! άντε να παίρνουμε όλες σειρά σιγά σιγά! εγώ κλασικά θα πάω τελευταία για β επιπέδου :cry::cry::cry:

σήμερα κάνει πολύ νύστα και πείνα ή μου φαίνεται ?? :?:?:?:?

δεν μπορώ να κρατήσω τα μάτια μου ανοιχτά και από χθες τρώω 2 γεύματα την ημέρα!!!

Ένα μεσημεριανό και ένα μικρότερο βραδυνό....Λέτε να αρχίσαν οι μεγάλες πείνες?

Εσείς τρώτε 2 γεύματα? (εκτός πρωινού, σνακ και τσιμπολογήματα...)

καλο σκ! και καλή (λέμε τώρα)...ψήφο :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 847
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας

Μπραβο σοφουκι για τα νεα σου,

Κουκιδα και εγω 6 κιλακια

Σπιρτουλη ποσες μερες προσεχες μετα την αμνιο,εχει τοσο ομορφες ημερ4ες και εγ ω ειμαι μεσα γιατι φοβαμαι ακομα.

Κοριτσια εσεις νιωθετε και καρδουλα του μωρου γιατι χθες 2 φορες σε διαφορετικα σημεια ενιωσα για λιγο τους παλμου της μικρης,ο αντρας μου που προλαβε και αυτος να τους νιωσει τρελαθηκε

:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΗΕΛΛΟΟΟΟΟΟΟ!!!!

μπραβο Σοφουκι!! πολυ χαιρομαι να ακουω τετοια!! για την Νενα εγω δεν εμαθα τι εγινε- ειχε πει μηπως οτι θα λειπει κιολας στο καπακι μηπως? το αλτζχαίμερ μου ειναι προχωρημένο...

σημερα ομολογω οτι το κουρασα το κοιλακι μου- πολυ αερα πηρε ο κ@....μου -απο δω κ περα θα κανω λιγοτερα..με πιο πολλα διαλείμματα.

Φραουλίνο αυτο που λες με τους καρδιακους χτυπους το εχω σκεφτει κανα 2 φορες- αλλα ειπα μηπως με μπερδευει η δικη μου καρδια-

λες μωρε?????????????????? :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουκιδα και εγω ετσι ειπα στην αρχη αλλα ηταν μονο 2 φορες για λιγο και σε ασχετα σημεια,ισως να ηταν η θεση του τετοια που το ενιωσα ,ηταν κανονικος παλμος μετα απο λιγο χαθηκε οποτε πρεπει να ηταν το μωρο

νευρικουλα ειναι η δικια μου γιατι ηταν αρκετα γρηγοροι οι παλμοι και εγ ω δεν εχω ταχυκαρδια ,μαλιστα τη 2η φορα ηταν 5 30 το πρωι που κοιμομουν και τυχαια επιασα την κοιλια μου,ξυπνησα απο αυτο

:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κιλα τι πραγμα κ αυτο εχω παρει 3.5 μεχρι τωρα στις 23 εχω για β επιπεδου για να δουμε δεν πρεπει να βαλω πανω απο 12-10 κιλα ειμαι ψηλη δεν μου φαινονατι οσα ειμαι αλλα το θεμα ειναι οτι τα εχω παρει κ πρεπει να φυγουν μετα δεν ανησυχω για μενα οσο για το μωρο μην το κανω κατι εγω θα τα χασω μετα με 2 παιδια να ναι γερα κ ολα ταλλα γινονται.ΤΕΣh ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΛΥ ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΜΕΣΑ ΝΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΔΕΝ ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΚΟ Κ ΕΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΤΟ ΚΑΚΟ ΚΑΝΕΝΟς ΟΠΟΙΟς ΕΠΙΘΥΜΕΙ ΝΑ ΜΑς ΒΛΑΨΕΙ ΚΑΤΣΕ ΛΙΓΟ ΝΑ ΞΥΣΩ ΤΟΝ Κ...Ο ΜΟΥ Κ ΑΠΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟΥς ΕΧΩ ΓΡΑΜΜΕΝΟΥς.ΟΤΙ ΕΓΙΝΕ ΕΓΙΝΕ ΚΑΝΕΙς ΔΕΝ ΤΟ ΗΘΕΛΕ ΠΑΜΕ ΠΑΡΑΚΑΤΩ.ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΑΛΛΑ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΜΩΡΑΚΙ Κ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ;) ΜΑΡΑΚΙ κ οσες πατε εκδρομουλα καλα να περασετε.καλο σ/κ κ αν ψηφισετε προσεχετε που θα βαλετε την ψηφο σας :lol::lol: ηταν αναγκη τωρα για εκλογες μας κανουν τοσα πολλα εχουμε την αμεριστη συμπαρασταση τους κ θα τους ψωφισουμε κιολας.τι να πω κρατος ειναι αυτο εσεις καλα να περασετε φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το μαναρακι μου ρε κοριτσια το νιωθω πολυ συχνα!!!!!!!! [smilie=bunny.gif] ποσο χαρομαι -με ανακουφίζει- αλλα κλασικα αν κανει καμια μερα μετα θα με πιασει το αγχος. ετσι ειναι ολο βρισκουμε κατι να μας απασχολει!

κοριτσια ειμαστε ακριβως στα μισα- μισο γαιδαρο φαγαμε που λενε!

κοριτσια τα 3 και τα 4 κιλα που πηρατε δεν ειναι πολλα- καλα ειναι- και πολυ λιγα μου ακουγονται κιολας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παλι λειπετε ολες??????????????

λοιπον φραουλινο εμενα ο γιατρος που μου εκανε την παρακεντηση μου ειπε 3 μερες ξαπλα και μετα προσεχουμε 15 μερες και δεν σηκωνουμε βαρη.... ο δικος μου ομως ηθελε 7 μερες κλεισμενη στο σπιτι και ξεκουραση και μετα μεχρι τις 15 μερες οχι βαρη... αλλα νομιζω πως το μια βδομαδα ειναι υπερβολικο.....τι να σου πω, εγω δεν πηγα μια βδομαδα στη δουλεια και δεν εκανα και σχεδον τιποτα στο σπιτι εκτος τα βασικα.

οσο για το μωρο τωρα και δυο βδομαδες εχω καθημερινα χτυπηματα και ολη μερα σχεδον μου λεει μαμα ειμαι εδω..... :):):):):):)

αλλα ο πονος στο πλευρο μου κατω απο το στηθος συνεχιζεται και πηρα σημερα το γιατρο και μου ειπε οτι δεν νομιζει να εχει σχεση ο πονος με την εγκυμοσυνη.... τι να πω... μου ειπε αν δεν αντεχω αλλο να παω απο δευτερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σπιρτουλι να σου πω μωρε μηπως ο πόνος στο σημειο που λες εμφανιζεται γιατι σε 'χτυπάει' εκει?

εμενα εχει αρχισει η πλατη και η μεση να με ..χμ οχι ταλαιπωρει, αλλα κουραζεται- μουδιαζει σχετικα ευκολα.

επισης δεν ξερω αν ειναι απο την ορθοστασια- αλλα παρατηρησα τους αστραγάλους μου λίγο 'πρησμένους' εσυ εχεις τέτοια ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας Κοριτσάκια!!!!

Πήγαμε σήμερα για τη β επιπέδου. Όλα καλά και έχω αγοράκι!!!!

Το μόνο κακό ήταν ότι δεν μας έκανε το χατήρι να γυρίσει και θα πρέπει να ξαναπάω στις 1 Δεκε΄μβρη. Όλα τα οστά του είναι οκ, το κεφαλάκι τα νεφρά είναι μια χαρά κάτι λίγα είπε δεν μπόρεσε να δει.

Τι να κάνουμε αφού πρέπει να ξαναπάω θα πάω.

Φιλάκια Πολλά στα ζουζουνάκια σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!κοιμαστε εεε?καθε πρωι ξυπναω απο τις 7 περιπου..εγω που ημουν τοοοσο πολυ του υπνου!βεβαια το βραδυ κουτουλαω απο νωρις..αντε ξυπνηστε!ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοπελιες!! τι κανετε??? ρανακι κι εγω πρωινη σημερα! μολις ρουφηξα το γαλα μου με τα δημητριακα και εκατσα να ξεκουραστω! :-p λοιπον χτες πηρα τα αποτελεσματα απο τις εξετασεις μου και τα πηγαμε στο γιατρο. ολα καλα ηταν κ ο αιματοκριτης και το ζαχαρο 76 ολα καλα. το μονο που μου βρηκαν ειναι καποιοι σπανιοι μικροοργανισμοι στα ουρα και ετσι θα πρεπει να τις επαναλαβω την επομενη βδομαδα. ο γιατρος ειπε οτι φταιει το γεγονος οτι δεν πινω σχεδον καθολου νερο και αυτη τη βδομαδα πρεπει να πινω τουλαχιστον 2 μπουκαλια τη μερα! :|:| τελος παντων...

οσον αφορα το β επιπεδου τωρα, ηταν αρκετα χορταστικο, ο μπεμπης μας ηταν πολυ συνεργασιμος και ο γιατρος οτι ηθελε το εβρισκε αμεσως! σε ενα μισαωρακι περιπου ειχαμε τελειωσει. χαρηκα απιστευτα!! μετα βεβαια οπως ακριβως ειχα υποσχεθει στον εαυτο μου, ξεχυθηκαμε στα τζαμπο και αν δεν ηταν ο αντρας μου μαζι, φοβαμαι οτι ακομα εκει μεσα θα ημουν!! :D:D:D συγκρατημενα λοιπον ψωνισαμε πραγματακια του μπεμπη μας (δεδομενου οτι θα επιστρεφαμε με αεροπλανο κ δεν ειχαμε χωρο στις αποσκευες μας :) ). πηρα καποια αυτοκολλητα τοιχου, 2 κουβερτακια φλις, το παιχνιδακι της κουνιας με τη μουσικη κ τα σχεδιακια στο ταβανι, 1 μπιμπερουδακι, 1 πιπιλα και ενα απιστευτο ζευγαρακι παπουτσακια αγκαλιας all star κοκκινα που τα ερωτευτηκα!!!!!!!!! :ymblushing::ymblushing::ymblushing: σημερα που θα ειμαι μονη μεχρι το απογευμα λεω να κανω μια ερευνα αγορας στο ιντερνετ για διαφορα και αν δεν κρατηθω θα παραγγειλω κατι τις!!!! πειτε κανενα site. ελεγα να ψωνισω απο mothercare αγγλιας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι ωραια ρε σοφουκι!μπραβο!κι εγω θελω να δω το μπεμπεκι μου!!!υπομονη μεχρι τις 22 του μηνα για τη β επιπεδου..

οσο για ψωνακια και τετοια,ακομα δεν κοιταω τπτ,σκεφτομαι για μετα τα χριστουγεννα να κανω τις πρωτες αγορες.δεν ξερω γιατι,νομιζω θα εχω πολυ ανυπομονησια να γεννησω,να το δω,αν εχω τα πραγματακια του.οποτε το αφηνω οσο παει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kαλημερα κοριτσια καλε βομβαρδιστικα με νεα πρωι πρωι και ολα ηταν ευτηχως καλα λιγο με το θεματακι τησ τεσ στεναχωριθηκατο το ικα ειναι ψιλο σκατα για να μην πω τιποτα αλλο οπωσ και οι υπολοιπες δημοσιες υπηρεσιες αλλα αυτο παιρνει βραβειο απανθρωπιας....ουφ συνχιστικα η γυναικα πρωι πρωι..τελοσπαντων συνχαριτηρια σε ολες οσες κανανε β επιπεδουκαι γενικοτερα εξετασεις και ηταν τελειες...εγω μια χαρα ειμαι μπαινω στον εκτο και εχω παρει 3 κιλακια για να δουμε αργοτερα ομως?????νιωθω μια απιστευτη ευεξια και η ορεξη μου εχει ανοιξει πολλη αλλα εγω ψιλοσυγκρατουμαι.α! πηρα τελικα ενα σουπερ φορεμαμπλε ηλεκτρικ για τον γαμο του αδερφου μου που ειναι αμπιρ γραμμη και πεφτει τελεια πανω στην καρπουζοκιλοιτσα μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!! Καλο Σαββατοκυριακο να εχουμε!!!!

Πως ειστε;;;

βΛεπω ξεκινησαν οι Β-επιπεδου ε;; Τι ωραια!!!!!!

Εμεις την εχουμε στις 19/11 κ σκεφτομαι 3 πραγματα....

1. να ειναι ολα καλα Παναγιτσα μου :ympray::ympray::ympray::ympray:

2. οτι θα παω στην Θεσ/κη για την εξεταση ,οποτε θα κανω κ την βολτα μου

3.οτι θα κανω μια επισκεψη σε τζαμπο κ ΙΚΕΑ!!! [smilie=blob7.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob7.gif]

Κατα τα αλλα καλα ειμαστε!!! Τις μικρες τις νιωθω και τις 2 καθε μερα κ συνεχεια και το κουφο ειναι οτι ξεχωριζω ποια χορευει καθε φορα!!!! Μου ειχε πει που ακριβως βρισκονται ο γιατρος στον τελευταιο υπερηχο κ οντως μια νιωθω τη μια και μια την αλλη :D:D:D

Χτες ειδικα οργιασαν τα χορευταραδικα μου!!!!!!

Σημερα θα παω να παρω βρακια κ κανενα μπλουζοφορεμα (Αγιος αυτος που τα ανακαλυψε) γιατι εχω γεμισει χρωματιστα κολαν κ δεν εχω με τι να τα βαλω!!!! 8-}8-}8-}

Κανω κ την αρχη με φωτο απο την κοιλιτσα μου....περιμενω κ τις δικες σας!!!!

post-10785-13873935376448_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι τελεια κοιλίτσαααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!1

Και τη ωραια νεα κοριτσάκια μου!!!!!

Φτου μας

Καλημερα σας ειπα δεν σας είπα!!!

ΚΑΛΗΜΕΡΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουπεπεεεε κουπεπεεεε!! Λολλιιιι τελεια κοιλίτσαααα!!! στρογγυλή στρογγυλή!!! :)

εχω κ γω αλλα φαινεται η φατσα μου- κ δεν θελω. οταν βρεθει το καλωδιο θα βαλω.

αντε καλε βαλτε τα κοιλακια σας να τα θαυμασουμεεεεε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια!

πολύ συγκινούμαι με αυτά που γράφετε....νομίζω ότι είμαι η πιο κλαψιάρα...ποια? εγω! που μέχρι να μάθω το φύλο ούτε είχα νοιώσει κάποιο 'μητρικο' φίλτρο!!!

Λόλλη η κοιλίτσα σου είναι υπέροχη...μα πώς καταλαβαίνεις ποιο μωράκι κλωτσάει? είναι το ένα δεξιά και το άλλο αριστερά?

πώς ανεβάζουμε φωτογραφίες??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λόλλη η κοιλίτσα σου είναι υπέροχη...μα πώς καταλαβαίνεις ποιο μωράκι κλωτσάει? είναι το ένα δεξιά και το άλλο αριστερά?

πώς ανεβάζουμε φωτογραφίες??

το ενα ειναι στο υψος του αφαλου μου κ το αλλο πιο χαμηλα (περιπου εκει που ειναι το λαστιχο απο το εσωρουχο) ;););););)

Για τις φωτο θα κανεις κλικ ΑΠΑΝΤΗΣΗ κ μετα ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΥΝΗΜΜΕΝΟΥ (νομιζω)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουπεπεεεε κουπεπεεεε!! Λολλιιιι τελεια κοιλίτσαααα!!! στρογγυλή στρογγυλή!!! :)

εχω κ γω αλλα φαινεται η φατσα μου- κ δεν θελω. οταν βρεθει το καλωδιο θα βαλω.

αντε καλε βαλτε τα κοιλακια σας να τα θαυμασουμεεεεε!!

ελα ΚΟΥΚΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ...την εχεις στον σκληρο την φωτο;;;;

Ανοιξε την φωτο στην ζωγραφικη κ μουτζουρωσε την φατσουλα σου.....ή μπορεις να την κανεις αποκοπη ;););) Τι σκεφτηκα παλι ο χακερ!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πω πω πρέπει να είναι πολύ ιδιαίτερο συναίσθημα!!!

για να δούμε αν ανέβηκε η φωτογραφία που έβγαλα βέβαια πριν από μία εβδομάδα! Τώρα έχει μεγαλώσει κάπω πιο πολύ!! :D:D:D

post-11264-13873935378315_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πιστεύω ότι κανονική κανονική στρογγυλή κοιλίτσα θα έχω αφού κλείσω τον 5ο και μπώ στον 6ο μήνα...

ο φόβος μου είναι στον 8ο-9ο μη δεν μπορώ να κουνηθώ! Εσύ Λόλλη με τις 2 μπουμπούδες θα χρειάζεσαι βοήθεια περισσότερη...Αλήθεια που θα γεννήσεις?? Εκεί ή Αθήνα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΜΑΝΘΑΑΑΑΑΑ :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

ΤΙ ΩΡΑΙΑ!!!!!!!!!!!! @};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-

Να σου πω την αληθεια αρχισα να δυσκολευομαι οταν παω να βαλω καλτσες........φανταζομαι τι θα γινεται αργοτερα!!!!!

Εδω θα γεννησω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...