Μετάβαση σε περιεχόμενο

Νέο μέλος, καλησπέρα


Recommended Posts

Καλησπέρα,

διαβάζω το φόρουμ εδώ και αρκετό καιρό και μου αρέσει πολύ αλλά δεν είχα ως τώρα αποφασίσει να γράψω. Αλλά σήμερα με έχει πιασει τέτοια στεναχώρια που είπα να πω δυο κουβέντες μήπως νοιώσω καλυτερα. Δεν έχω παιδιά και είμαι 40 χρονών (κλεισμένα) αλλά θέλω να πιστεύω ότι δεν έχει κλείσει εντελώς αυτή η πιθανότητα για μενα. Με τον άντρα μου έχουμε ελευθερα επαφή κάπου 8 μήνες τώρα αλλά τίποτε για την ώρα. Δεν προγραμματίζουμε για την ώρα με βάση ωορρηξία και όλα αυτά αλλά ίσως θα έπρεπε. Ομως είναι δύσκολο γιατί ο ίδιος έχει λιγότερη αγωνία από ότι εγώ για το ζήτημα γιατί έχει άλλες προτεραιότητες, κυρίως ως προς τη δουλειά του οπου υπάρχουν διάφορες ανασφάλειες, κι εγώ νοιώθω να είμαι μόνη μου σε αυτό κι ο χρόνος - καθε μέρα δηλαδη που περνά σχεδόν - να κανει λιγοτερο πιθανό το να μείνω έγκυος. Αυτά για την ώρα, ελπίζω να επικοινωνήσω και πάλι με πιο ευχάριστη διάθεση. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς όρισες στην παρέα του mammyland sandra!

Εύχομαι μια εγκυμοσύνη να προκύψει πολύ γρήγορα αλλά ξέρεις ότι το άγχος και η στενοχώρια δε βοηθούν!

Η γνώμη μου είναι πάντως πως θα έπρεπε να υιοθετήσετε μια πιο επιθετική στάση!!

Καλώς ήρθες και θα τα λέμε sandra...

Φιλιά πολλά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς όρισες στην παρέα του mammyland sandra!

Εύχομαι μια εγκυμοσύνη να προκύψει πολύ γρήγορα αλλά ξέρεις ότι το άγχος και η στενοχώρια δε βοηθούν!

Η γνώμη μου είναι πάντως πως θα έπρεπε να υιοθετήσετε μια πιο επιθετική στάση!!

Καλώς ήρθες και θα τα λέμε sandra...

Φιλιά πολλά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalws hr8es sth parea mas sandra m:)

edw 8a vreis an8rwpous oi opoioi mporoun na

se voi8hsoun arketa 8a to deis...;)

oson afora to oti 8eleis na gineis manoula...proswpika gnwrizw

gynaikes sthn ilikia sou oi opoies exoun kataferei na kanoun paidaki fysiologika.h alh8eia einai oti arxizoun k steneuoyn ta peri8wria.:unsure: mhpws 8a prepei na milhseis sto giatro sou

gia na se voi8hsei sto na sullaveis grhgora to mwraki pou laxtaras..

vevaia 8elei polu suzhthsei me ton antroulh sou to olo 8ema...

eyxomai na pane ola kala:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalws hr8es sth parea mas sandra m:)

edw 8a vreis an8rwpous oi opoioi mporoun na

se voi8hsoun arketa 8a to deis...;)

oson afora to oti 8eleis na gineis manoula...proswpika gnwrizw

gynaikes sthn ilikia sou oi opoies exoun kataferei na kanoun paidaki fysiologika.h alh8eia einai oti arxizoun k steneuoyn ta peri8wria.:unsure: mhpws 8a prepei na milhseis sto giatro sou

gia na se voi8hsei sto na sullaveis grhgora to mwraki pou laxtaras..

vevaia 8elei polu suzhthsei me ton antroulh sou to olo 8ema...

eyxomai na pane ola kala:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣΗΡΘΕΣ SANDRA ΣΤΗΝ ΟΜΟΡΦΗ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ.

ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ Η ΣΥΛΛΗΨΗ ΕΝΟΣ ΜΩΡΟΥ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΤΟ ΝΑ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΕΙΣ ΤΙΣ ΕΠΑΦΕΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΘΑ ΕΡΘΕΙ.

ΣΤΟ ΛΕΩ ΓΙΑΤΙ ΚΙ ΕΓΩ ΗΜΟΥΝ ΠΟΛΥ ΑΝΧΩΜΕΝΗ ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΟΥ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΩ ΜΩΡΟ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΤΟ "ΕΒΓΑΛΑ" ΛΙΓΟ ΑΠΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ,ΤΟΤΕ ΕΓΙΝΕ ΤΟ ΘΑΥΜΑ.

ΤΟ ΑΝΧΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΙΟ ΑΝΑΣΤΑΛΤΙΚΟΣ ΠΑΡΑΓΟΝΤΑΣ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΣΥΛΛΗΨΗΣ.

ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΟΥ!!

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Η ΒΕΤΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΣΧΕΔΟΝ 2 ΜΗΝΩΝ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣΗΡΘΕΣ SANDRA ΣΤΗΝ ΟΜΟΡΦΗ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ.

ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ Η ΣΥΛΛΗΨΗ ΕΝΟΣ ΜΩΡΟΥ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΤΟ ΝΑ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΕΙΣ ΤΙΣ ΕΠΑΦΕΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΘΑ ΕΡΘΕΙ.

ΣΤΟ ΛΕΩ ΓΙΑΤΙ ΚΙ ΕΓΩ ΗΜΟΥΝ ΠΟΛΥ ΑΝΧΩΜΕΝΗ ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΟΥ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΩ ΜΩΡΟ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΤΟ "ΕΒΓΑΛΑ" ΛΙΓΟ ΑΠΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ,ΤΟΤΕ ΕΓΙΝΕ ΤΟ ΘΑΥΜΑ.

ΤΟ ΑΝΧΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΙΟ ΑΝΑΣΤΑΛΤΙΚΟΣ ΠΑΡΑΓΟΝΤΑΣ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΣΥΛΛΗΨΗΣ.

ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΟΥ!!

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Η ΒΕΤΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΣΧΕΔΟΝ 2 ΜΗΝΩΝ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σαντρα καλως ορισες!!!!!!Ειναι δυσκολο να μην αγχωνεσαι,το εχω περασει και εγω,αλλα συζητησε με τον αντρουλη σου το θεμα να το οργανωσετε καλυτερα και στην τελικη αν χρειαστει απευθυνθητε σε γιατρο.Συγνωμη για το θαρρος που πηρα να σου γραψω αλλα ηθελα λιγο να σε βοηθησω...

Θα ειμαστε εδω να τα λεμε,πολλα φιλια:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σαντρα καλως ορισες!!!!!!Ειναι δυσκολο να μην αγχωνεσαι,το εχω περασει και εγω,αλλα συζητησε με τον αντρουλη σου το θεμα να το οργανωσετε καλυτερα και στην τελικη αν χρειαστει απευθυνθητε σε γιατρο.Συγνωμη για το θαρρος που πηρα να σου γραψω αλλα ηθελα λιγο να σε βοηθησω...

Θα ειμαστε εδω να τα λεμε,πολλα φιλια:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ όλες για τη συμπαράσταση. Μάλλον έχετε δίκιο για την πιο 'επιθετική' στάση στο ζήτημα. Δεν είναι ομως τόσο απλό. Θα σας φανει περίεργο αλλά με ένα τρόπο θέλω πολύ ένα παιδί - και δύο ισως - και από την άλλη, στο βάθος υπάρχει κατι που με φοβίζει στην ιδεα ότι μπορεί να γίνει. Ετσι τον τελευταίο μήνα πηρα κατι δεκαδες τεστ ωορρηξίας (αυτά απο τον Καναδά, να 'ναι καλα οι κοπέλες που τα συστησαν στο σαιτ) και ενω βρήκα τη μέρα δεν είπα τίποτε ούτε κι έκανα. Κυριως γιατί αισθάνθηκα αμήχανα. Χαζο είναι το ξέρω, αλλά είπα να το πω. Εκλεισα ομως ραντεβού και με το γυναικολόγο για προγεννητικό έλεγχο οποτε θα δουμε. Χαρηκα που έγραψα τελικά και πιστεύω θα τα λέμε συχνά :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ όλες για τη συμπαράσταση. Μάλλον έχετε δίκιο για την πιο 'επιθετική' στάση στο ζήτημα. Δεν είναι ομως τόσο απλό. Θα σας φανει περίεργο αλλά με ένα τρόπο θέλω πολύ ένα παιδί - και δύο ισως - και από την άλλη, στο βάθος υπάρχει κατι που με φοβίζει στην ιδεα ότι μπορεί να γίνει. Ετσι τον τελευταίο μήνα πηρα κατι δεκαδες τεστ ωορρηξίας (αυτά απο τον Καναδά, να 'ναι καλα οι κοπέλες που τα συστησαν στο σαιτ) και ενω βρήκα τη μέρα δεν είπα τίποτε ούτε κι έκανα. Κυριως γιατί αισθάνθηκα αμήχανα. Χαζο είναι το ξέρω, αλλά είπα να το πω. Εκλεισα ομως ραντεβού και με το γυναικολόγο για προγεννητικό έλεγχο οποτε θα δουμε. Χαρηκα που έγραψα τελικά και πιστεύω θα τα λέμε συχνά :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sandra καλώς ήρθες. Νομίζω ότι τα κορίτσια έχουν δίκιο, πρέπει να μην αγχώνεσαι και πάνω απ'ολα να το συζητάς με τον αντρούλη σου. Σιγουρα βέβαια και η επίσκεψη στον γυναικολόγο σου θα σε βοηθήσει πολύ!

Να προσέχεις τον εαυτό σου και ελπίζω να τα λέμε συχνά απο 'δω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sandra καλώς ήρθες. Νομίζω ότι τα κορίτσια έχουν δίκιο, πρέπει να μην αγχώνεσαι και πάνω απ'ολα να το συζητάς με τον αντρούλη σου. Σιγουρα βέβαια και η επίσκεψη στον γυναικολόγο σου θα σε βοηθήσει πολύ!

Να προσέχεις τον εαυτό σου και ελπίζω να τα λέμε συχνά απο 'δω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sandra, καλώς όρισες....Και εγώ καινούργια είμαι στην παρέα....

Δεν είσαι η μοναδική που αισθάνεσαι "αμήχανα", στην σκέψη ενός παιδιού... Πιστεύω πως έτσι αισθανόμαστε οι περισσότερες (αναξάρτητα από την ηλικία μας). Ένιωθα τόση μεγάλη ανασφάλεια να αποκτήσω 2ο παιδί που πέρασαν 11 χρόνια... Τελικά όμως τα...κατάφερα όπως όλες άλλωστε. Έτσι θα τα καταφέρεις και εσύ και πίστεψέ με θα σου αρέσει...

Φιλιά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sandra, καλώς όρισες....Και εγώ καινούργια είμαι στην παρέα....

Δεν είσαι η μοναδική που αισθάνεσαι "αμήχανα", στην σκέψη ενός παιδιού... Πιστεύω πως έτσι αισθανόμαστε οι περισσότερες (αναξάρτητα από την ηλικία μας). Ένιωθα τόση μεγάλη ανασφάλεια να αποκτήσω 2ο παιδί που πέρασαν 11 χρόνια... Τελικά όμως τα...κατάφερα όπως όλες άλλωστε. Έτσι θα τα καταφέρεις και εσύ και πίστεψέ με θα σου αρέσει...

Φιλιά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς όρισες στην παρέα μας sandra! Εδώ θα βρείς άτομα που σε κατανοούν και συμμεριζονται τις αγωνίες σου. Το πρώτο βήμα το έκανες και έκλεισες ραντεβού με τον γιατρό, μετα θα ακολουθησεις τις οδηγίες τυ και σύντομα ευχομαι ένα μωράκι. Μην αγχώνεσαι, πανω απο όλα..

Εσυ να εισαι καλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς όρισες στην παρέα μας sandra! Εδώ θα βρείς άτομα που σε κατανοούν και συμμεριζονται τις αγωνίες σου. Το πρώτο βήμα το έκανες και έκλεισες ραντεβού με τον γιατρό, μετα θα ακολουθησεις τις οδηγίες τυ και σύντομα ευχομαι ένα μωράκι. Μην αγχώνεσαι, πανω απο όλα..

Εσυ να εισαι καλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΑΝΤΡΑ ΣΤΟ MAMMYLAND.ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΗΝ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΙΟ ΕΠΙΘΕΤΙΚΗ ΣΤΑΣΗ.ΜΗΝ ΑΦΗΝΕΙΣ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΣΟΥ ΦΕΥΓΕΙ.ΚΑΤ' ΑΡΧΑΣ ΕΝΤΟΠΙΣΕ ΤΗΝ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΠΙΤΥΓΧΑΝΕΤΑΙ ΣΥΛΛΗΨΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙΣ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΚΑΤΕΥΘΥΝΕΙ.ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙΣ ΜΑΝΟΥΛΑ.ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ Ο ΧΡΟΝΟΣ ΤΩΡΑ ΛΙΓΟ ΣΕ ΠΙΕΖΕΙ ΜΗΝ ΤΟ ΑΦΗΝΕΙΣ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΤΥΧΗ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ.ΤΟ MAMMYLAND ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΓΟΥΡΙΚΟ.ΦΙΛΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΑΝΤΡΑ ΣΤΟ MAMMYLAND.ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΗΝ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΙΟ ΕΠΙΘΕΤΙΚΗ ΣΤΑΣΗ.ΜΗΝ ΑΦΗΝΕΙΣ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΣΟΥ ΦΕΥΓΕΙ.ΚΑΤ' ΑΡΧΑΣ ΕΝΤΟΠΙΣΕ ΤΗΝ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΠΙΤΥΓΧΑΝΕΤΑΙ ΣΥΛΛΗΨΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙΣ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΚΑΤΕΥΘΥΝΕΙ.ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙΣ ΜΑΝΟΥΛΑ.ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ Ο ΧΡΟΝΟΣ ΤΩΡΑ ΛΙΓΟ ΣΕ ΠΙΕΖΕΙ ΜΗΝ ΤΟ ΑΦΗΝΕΙΣ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΤΥΧΗ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ.ΤΟ MAMMYLAND ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΓΟΥΡΙΚΟ.ΦΙΛΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Σ ευχαριστώ πολύ.Εχω μέρες ακόμα μπροστά μου πρέπει να βρω τρόπο να ηρεμήσω όσο γίνεται αυτό δηλαδή.Ναι τα συναισθήματα είναι πολλά.Δεν ξέρω αν είμαι έτοιμη να δεχθώ μια αποτυχία.Ευχομαι απλά σε πρώτο βήμα να υπάρξει η εμφύτευση.
    • Αχ.... Όσες φορές κι αν διαβάσω αναρτήσεις από κοπέλες σε αναμονή από έμβρυομεταφορά μου έρχονται όλα εκείνα τα συναισθήματα, φόβος, αγωνία, προσμονή, άγχος, ελπίδα.... Από τη μια να παίρνεις κουράγιο κι από την άλλη να γεμίζει αρνητικές σκέψεις το μυαλό...   Υπομονή κορίτσι μου! Λίγη υπομονή ακόμα.... Δεν είσαι μόνη σου...  Εύχομαι να έχεις μόνο ευχάριστα νέα σύντομα! 🍀☺️🙏🏼
    • Δεν έχω κάτι στα υπ' όψιν να βοηθήσω. Έχετε απευθυνθεί και για κρατική υιοθεσία ή ψάχνετε αποκλειστικά ιδιωτική για υιοθεσία βρέφους; Για κρατική υιοθεσία αν δεν έχετε πρόβλημα με την ηλικία θα μπορέσετε πιο εύκολα να μεγαλώσετε την οικογένεια σας!  Εμείς με τον σύζυγο είχαμε κάνει όλες τις ενέργειες για κρατική υιοθεσία και είχαμε εγκριθεί.. ήταν σχετικά απλό σαν διαδικασία και μας είχαν ενημερώσει ότι σε 1 το πολύ 1,5 χρόνο θα γινόταν αντιστοιχία με παιδάκι αλλά είχαμε επιλέξει έως 8 ετών , δηλ δε ψάχναμε αποκλειστικά βρέφος γιατί έτσι θα ήταν πολύ δύσκολο.  Ο,τι κι αν αποφασίσετε εύχομαι ολόψυχα να σας έρθουν όλα όπως τα θέλετε και να μεγαλώσει η οικογένεια σας! Θεάρεστη πράξη η υιοθεσία.... Να είστε πάντα καλά! ❤️
    • Διαβασα διάφορα για το vback....είμαι προβληματισμένη σχετικά... Είναι γενικά λίγο risky και ο γιατρός πρέπει να είναι απόλυτα καταρτισμένος σε αυτό. Ο δικός μου δε το υποστηρίζει..  Ο άντρας μου ξυπνάει 4:30 το πρωί και φεύγει στις 5:15 από το σπίτι... Επιστρέφει κάθε μέρα σχεδόν γύρω στις 18:30... Δουλεύει και τα Σάββατα, ευτυχώς όμως λιγότερες ωρες... Οπότε καταλαβαίνετε όλη μέρα σχεδόν μόνη είμαι!  Έχει ξεκινήσει κι εμένα ο "μεθυσμένος" 🤣🤣🤣 να προσπαθεί να σταθεί μόνος του χωρίς να κρατιέται... Από τις πιο δύσκολες φάσεις θεωρώ όλο αυτό, θέλει μεγάλη προσοχή να μη χτυπήσουν.  Κάνει κι εσένα αρκετές αφυπνίσεις.... Ζητάει γάλα κάθε φορά;  Χθες άπλωσε τα χεράκια του και είπε μα-μα.... Δε ξέρω αν ήταν συνειδητο ή τυχαίο.... Εγώ πάντως έλιωσα στο κλαμμα από συγκίνηση... 💙☺️ 
    • Εγω εχτές πήρα τηλ μου είπαν πως θα μου δώσουν αυτοί από το μικροβιολογικό ενώ την προηγούμενη φορά που πήγα σε άλλο μικροβιολογικό το πήρα εγω  αν και την πρώτη φορά έκανα με 75γρ γλυκόζη τώρα ο καινούργιος γιατρός μου έδωσε τα 100 γρ 😕
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...