Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΟ ΕΞΠΡΕΣ ΤΟΥ ΒΥΖΟΝΥΧΤΙΟΥ Νο20- ΓΙΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ


Recommended Posts

Νατάσα με γειά το χαλί

Αφρο δεν μας είπες καλό έγινε το φαγητό??????????

Λένα στο άλλο ποστ σου έβαλα την δ/νση

Βίκυ εφορευτική??????? είναι ο φόβος μου κάθε φορά που έχουμε εκλογές

Με την μικρή πάντως μια χαρά θα περάσετε, ανάκριση θα τους κάνει όλους :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

χαχαχαχα ναι ρε ΘΟΥΛΗ!!! το βλεπω το βλεπω κ εχει πολυ πλακα!!! κ ολο θελω να τη ρωτησω κ ολο το ξεχναω!!!

καλε καλεσαν για εφορευτικη μια θεια που ειναι 88 χρονων!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι βικυ εμενα με ξεχασες :lol:

εγω οσο κ να ζουλιξω μεμε γαλα δε βγαινει νομιζω..

οχι τιποτε αλλο αλλα να να ξεβουλωσω καμια μυτη..ευτυχως τωρα δε εχει..

οσοα για τη εγκυο..δε ζηλευω καθολου..δε μπρω ετσι..στο καναπε κ να αραζω?με τιποτα..να αραζω κ να τρωω ναι :lol::lol::lol:

γενικως δε καθομαι στο κωλο κου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

88 χρονων? :lol::lol::lol::lol::lol:

καλα εχω ριξει το γελιο

μενα μια φορα με καλεσαν..αλλα δε πηγα...ηρθε το χαρτι στο χωριο κ ολοι ελεγαν καλα πεθανε η μαρθα πλακα μας κανουν?(με τη μαμα εχω ιδιο ονομα :D )

κ ετσι δε πηγα..γιατι μετα τις εκλογες σκεφτηκαν οτι εννοουν εμενα..αφου κανεις δε με λεει μαρθα..αλλα ΘΟΥΛΗ :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εμφανίστηκα πάλι!!!!

Πως είστε; Φαντάζομαι όταν με το καλό επιστρέψω από το νοσοκομείο θα είμαστε στο τρενάκι Νο 21 με μια νέα εγκυμοσύνη!

Εγώ έχω πόνους στη μέση και αυτό ήταν. Τίποτα. Κανένα άλλο ίχνος τοκετού. Αύριο θα πάω στο νοσοκομείο να δούμε πως θα το χειριστούμε αλλά εγώ ζήτησα και επιμένω να γεννήσω αύριο.

Σας χαιρετώ και θα πω στην Αργυρούλα τα νεότερα!!! Είναι το μοναδικό κινητό που έχω!!! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!!!

Αθηνα αντε ρε με το καλό!!!!

ΒΙΚΥΥΥΥΥΥΥ οι Δ.Υ απαλασσονται βάση νόμου!!!!!Υπαρχει και προεδρικο διάταγμα.Αν το βρω θα στο πω.

Κοριτσια τι κανετε;;;Εμενα μου την εχει δώσει το ζαχαρο. :evil::evil::evil: Οι μετρησεις αρχιζουν και βγαινουν πάνω απο 120 και μαλλον με βλεπω να πηγαινω για ινσουλινη. :(:(:(:(

Πρεπει να παρω τηλ. τη διαβητολογο να συννενοηθω.

Χθες καλα περασατε στον καφέ ε;;;Μπραβο κοριτσαρες!!!!!

Σημερα μπήκα στον 8ο!!!!!!!!!!

Να ρωτησω και κατι κίνκυ;;;;;Γιατι εχουν -εχουμε ολες θεμα με το ξυρισμα στο μαιευτηριο;;;Μονες σας εσεις δεν την καλωπιζατε την περιοχή;;;; :?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα ρε παναγιωτα γιατι ετσι οι μετρησεις??? πολυ ψηλα ρεσυ!!

να παρεις τηλεφωνο οπωσδηποτε!!

ρεσυ εγω να σου πω γενικα ξυριζομαι αλλα οσο ημουν εγκυος απλα τα κλαδευα.. λιγες μερες πριν γεννησω ειχα βαλει τον αντρα μου και με ειχε ξυρισει αλλα και παλι με ξυρισαν στην κλινικη. με τα ραμματα που ειχα το ξυρισμα εκει κατω ηταν το τελευταιο που με απασχολουσε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΙΚΥ

Στο άρθρο 59 του ΠΔ 96/2007 με θέμα Κωλύματα διορισμού μελών εφορευτικών επιτροπών λέει πως αν υπήρετεις τα 3 τελευταία χρόνια στο Δήμο που ψηφίζεις έχεις κώλυμα να είσαι στην εφορευτική επιτροπή

Λένα μου και εγω μια απο τα ίδια!!!Γενικα τα ξυριζω και τωρα τα κλαδευω γιατι με την κοιλουμπα δε βολευομαι!!! :lol::lol::lol::lol:

Και εγω τον αντρα μου ειχα βαλει να με ξουρισει μια μερα πριν γεννησω!!!!!

Απλως βλεπω που καποιες κοπελες εχουν πολυ αγχος και το θεωρουν κακο και σκεφτομαι "Δηλάδη αυτες Μπραζιλιαν γιοκ;;;;" :o:o:o:o Τι λεω η γκαστρωμενη!!!!! :oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ενταξει αυτες μπορει γενικα να ειναι του "θαμνου".. δεν ξερω..

εγω ας πουμε θα φοβομουν να κανω αποτριχωση εκει λιγο πριν γεννησω, νομιζω οτι ειναι προτιμοτερο το ξυρισμα γιατι δεν πονας..

αχ θελω να φαω γλυκο...

σημερα εχει πολυ ωραια μερα, σε καμια ωριτσα θα βγαλω βολτα το χουλιγκαν..

λεω να φτιαξω λιγο παγωτο το βραδυ.. επισης σημερα θα κανω αυτο που ελεγε η χρυσα, ζωμους λαχανικων, ελπιζω να βγουν καλοι. αυριο λεω να κανω και την κολοκυθοπιτα

κυριακη θα στρωσουμε τα χαλια - αν ερθει επιτελους η μανα μου

νατασα λαβι θουθουθου ποτε θα κανονισουμε να βρεθουμε ολες μαζι?

αθηνα αντε με το καλο, μια γρηγορη κ ευκολη γεννα σου ευχομαι!!!!

αντε βλεπω τελειωνει και τονουμερο 20.... ελπιζω στα επομενα δυο νουμερα να σας ανακοινωσω και τη δικη μου εγκυμοσυνη!!!! :D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ρε Παναγιώτα μς τις απορίες σου!!!

Ρε τρελλές βάλατε τους άντρες σας να σας ξυρίσουν;;;;;

:lol::lol::lol::lol::lol:

Εγώ δε θα μπορούσα!!! Ναι περνώ και μόνη μου καλά τα καταφέρνω μια χαρά που λέει και το τραγουδάκι!!

Αθηνά με το καλό ρε συ!!!

Όλα τέλεια να πάνε! Θα περιμένουμε νέα σου!!!

Βίκυ εφορευτική;;; Μπρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ

Θου ωράια τη γλύτωσες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λένα και γω είμαι της άποψης να του ορμήξεις και να αφήσεις τα χάπια. χεχε

Πάντως ως προς το θέμα του καλλωπισμου, έχω να πω οτι 10 μερες πριν γεννησω πήγα σε αισθητικό και έκανα ολικη αποτρίχωση. Γενικά δε νιώθω ιδιαίτερα τον πόνο.

Και την προηγουμενη της γέννας πάτησα και ένα ξυρισματάκι.

Σας ευχαριστώ πολυ για την ψυχολογική υποστηριξη. Για την μικρή με ενοχλει περισσότερο...

Α και μια παράκληση, αν και ξέρω οτι δε χρειάζεται, όσες με έχετε φίλη στο φέις μην το αναφέρετε.

Σας αφήνω, ξυπνάω τη μικρή και παμε στη νονά της!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια πηρα αυτο το χαλι του σπυρου σημερα και σκευτομαι να αλλαξω και το χρωμα του δωματιου του που ειναι λαχανι-πορτοκαλι αλλα με αυτο το χαλι τι χρωμα τοιχους να κανω??? ειναι κοκκινο και γκρι

το κρεβατι του μικρου εχει πορτοκαλι λεπτομερειες.....θα φαινεται χαλια????????

post-7176-13873935361781_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτο σκευτομουν αφροδιτη μου

αλλα με κολλαει αυτο το πορτοκαλι στα κρεβατια....

βρηκα κουρτινες,φωτιστικο και αυτοκολλητα στο ιδιο θεμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tzaaaa αυτη η γκρινια ΔΕΝ παλευετε!!!

να απαντισω στην Λενα..εγω επειδη ηξερα ποτε θα γεννησω περιπου εκανα Δευτερα αποτχιχωση ολικη..εγω δεν εχω θεμα αποτριχωσης παντα πηγαινα και τα εκανα. βεβεια η κοπελα σε καποια φαση επαθε ενα μπλακ ουτ με την κοιλουμπα ΝΑΑΑΑ αλλα ΟΚ..αφου δεν ειχα προβλημα εγω..

Νομιζω οτι το θεμα τους ειναι περισσοτερο να μη το κανει καποιος ξενος παρα το ξυρισμα καθαυτο.

Νατασα και εγω δεν θα μπορουσα να βαλω τον αντρα μου. Παλια οταν ηθελα να κανω μποτε στο σπιτι τον εστελνα για καφε με τους φιλους του, τωρα τον στελνω βολτα με τον γιο του

Πλενω το λεπτο παπλομα στη μπανιερα..βρομαω απο τους εμετους μπλιαξ

Λενα εχει χαρη να γκαστροθω εγω- που υποτιθετε και καλα οτι δεν θελλω- παρα εσυ.

Σισσινη σκεψου τουλαχιστον οτι η Χαριλινα θα το ξερεις εξαρχας και θα λαβει τα μετρα της.

Αναστασια ωραιο χαλι!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχα γεια σου ρε αφροδιτη με πεθανες!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

κοριτσια πανω που λεω οτι ο μικρος εχει ηρεμησει σημερα εκανε τα εξης

ανεβαινει πανω στο σκαμπουδακι του στο νεροχυτη της τουαλετας που πλενει τα δοντια του παιρνει το κωλοχαρτο το ξετυλιξε και το εβαλε μεσα στο νεροχυτη για να τον βολυλωσει και να κανει λιμνουλα!! εγω χαμπαρι φυσικα!!! μονο οταν ακουσα κατι πλιτς πλατς πηγα μεσα αλλα ηταν ηδη αργα...

κ πριν λιγο ειχε ανεβει πανω σε ενα μικρο τραπεζακι ικεα που εχουμε στο παιδικο για να ακουμπαμε τα παιχνιδια του, ανοιξε τη ντουλαπα, μπηκε μεσα και σκεπαστηκε με τα ρουχα.. ειχε κλεισει κ τις πορτες... εγω το ζωον παλι κλασικα στην κοσμαρα μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα χρυσα εγω μολις μαζεψα αυτα που ειχα πλυνει απο τους εμετους!!!!!

βρε μαιμουδακι πολυ ανταρτης ο γιοκας σου!!!!!

εμενα ευτυχως δεν του αρεσει να σκαρφαλωνει προς το παρον τουλαχιστον

τωρα ειναι κατω στην γιαγια και παιζει με την ξαδερφη του(ελπιζω να μην της φερει τιποτα στο κεφαλι)

τι κακο και αυτο που εχει ξεκινησει και δεν ξερω πως να του το κοψω,σταματησε να παιζει με τα παιχνιδια του και αρχισε να τα πεταει παντου ακομη και πανω μας!!!!!!

εγω θελω τωρα να σιδερωσω 2-3 ρουχαλακια και να κρεμασω και τις υπολοιπες κουρτινες...ο αντρας μου ειναι νυχτα σημερα και σκ εχει ρεπο

εγω απο δουλεια ακομη τιποτα...περιμενω να με ειδοποιησουν....μαλλον απο νοεμβρη θα πιασω δεν ξερω σιγουρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρυσα αν δεν πονας οκ... εγω δεν εχω κανει ποτε στη ζωη μου αποτριχωση σε αισθητικο, μονο μονη μου. δεν εχω πολλες τριχες ευτυχως..

ρεσυ εδω οι αλλοι τους κοβουν και τους ραβουν το γατακι τους, το αν θα τις ξυρισει τις νοιαζει?

καλα δε μπορεις ποτε να ξερεις πως το βλεπει η καθεμια αλλα αυτο μου φαινεται περιεργο. παντα πιστευα οτι τις ενοχλει το ξυρισμα σαν ξυρισμα, επειδη πχ μπορει να τις τσιμπανε οι τριχες κλπ κλπ

χρυσα κανονισε μαρη να γκαστρωθεις πριν απο μενα!!!!!!! δε θα σου ξαναμιλησω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα δεν θα με ξυρίσουν.... Αυριο κορίτσια.... και το ζόρι της υπόθεσης είναι ότι το νοσοκομείο είναι μακριά και το αμάξι στο συνεργείο.... Έπρεπε να γίνει και αυτό.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε Αθηνα με το καλο..περιμενουμε νεα σας!!!!

Καλημερα!!!! :?:?:?

Μετα απο αλη μια δυσκολη νυχτα!!!

Ο Χριστοφορος ανεβαζε πυρετο 38,7, και μετα ξανα κατα τις 4 38,2, ρε κοριτσια γιατι αργει να του πεσει ο πηρετος, του δινω αλγκοφρεν οχι ντεπον και παλη κανει καμια ωρα για να πεσει 1 βαθμο.

Υδρωνει και παρα πολυ.

Κουραστηκα ειληκρινα..ποτε θα σταματησουν ολα αυτα..πειτε ρε κοριτσια εσεις που τα στελνετε παιδικο περισσοτερο και ρο απο μενα;

Σημερα ειδα στον υπνο μου οτι ημουν στο σπιτη της Βυκης και ηταν και η Αναστασια με τον Σπυρο εκει, η Βικυ εκανε ανακαινηση, μετα ειδα οτι πηγα λαικη και ο οποροπολης στα κολοκυθακια και τις μελιτζανες με χουφτωνε....γιουχου τελειως.

Πρεπει να παω Λαικη να παρω φρεσκο ψαρακι του μικρου και φρουτα..περιμενω να ξυπνησει η πεθερα για να μινει ο μικρος σπιτι.

Αμα μεσημεριασει και ζεστανει λιγο ο καιρος θα τον ντισω να παμε βολτιτσα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μια γρηγορη καλημερα...

καλα ειστε κοριτσια?

ναι σημερα μαλλον γενναει η αθηνα..θα με στειλει μην ειπε..θα πει κ τη αργι..

σημερα εχει γενεθλια η ανιψια μου :D:D

να τη χαιρομαι..

χρυσα εμενα ολο το πανυγυρι οταν τον πρωτο πηγα σταθμο κρατησε ενα μηνα..περαστικα ρε..αμαν φιλασθενος ειναι?κριμα...

χθες τελειωσα κ τη τουρτα..θα βαλω καποια στιγμη φωτο..δε εγινε κ τελεια αλλα καλη ειναι..

καλο σκ σε ολο το τρενοοοοοο

αααααααααααα ξυπνησε χεσμενος 8 ..δε μπορειτε να φανταστειτε στι σκατο εβγαλε..κρυωσε κ οοοολο χεζει..κοκκινο πωπο εχει το καλο μου..κ ολα απ εξω βγηκαν..εχω ξεμεινει απο εσωρουχακια κ πυζαμες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...