Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΟ ΕΞΠΡΕΣ ΤΟΥ ΒΥΖΟΝΥΧΤΙΟΥ Νο20- ΓΙΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ


Recommended Posts

χαμός γίνεται πρωί πρωί στο σπίτι: ο Λουκάς θέλει να πάει μόνος του στην τουαλέτα να ετοιμαστεί για το σχολείο και από πίσω τον ακολουθεί η ΡΕΑ, εκείνος δεν την αφήνει να μπει μέσα, εκείνη αρχίζει τα κλάματα......εν ολίγοις μια γκρίνια, ένας χαμός!!!! :?

Καλημέρα Νατασσούλα.... :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

βρε χρυσα μηπως πρεπει να δειτε για τον βηχα αν δεν ειναι απο τις μυξες αλλα απο κατι αλλο??

μηπως να του δωσει κανενα σπρει η αλλο σιροπακι???

καλημερα νατασουλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου! :D

Τι κάνετε; Πως τα περάσατε χθες; Εμείς παρακολουθήσαμε την παρέλαση, χειροκροτήσαμε τα παιδάκια, κρατούσαμε το σημαιάκι μας με περηφάνεια και μάθαμε λίγη ιστορία... Ποιούς πολέμησαν οι Έλληνες το '40; Τους Ιταλούς απαντά η Β, φουσκώνει η κουκουβαγιομάνα!!! :lol:

Χρύσα μου, περαστικά στον Χριστοφοράκο. Μήπως πρέπει να τον βοηθήσεις με κανένα σιροπάκι;

Αργυρούλα, επειδή δεν τα έχω μπροστά μου να φωνάζουν :lol: οι εικόνες που περιγράφεις μου ακούγονται τόσο γλυκές!!! :D Στιγμές οικογενειακής τρέλας και ευτυχίας!!!!! ;)

Αφροδιτούλα, υπομονή! Θα περάσει ο καιρός και θα νιώσεις καλύτερα. Εγώ στην 1η εγκυμοσύνη, παρότι γενικά υποφέρω από πονοκεφάλους, είχα απαλλαγεί! Το θυμάμαι και χαίρομαι. Σε αυτήν όμως, μέχρι στιγμής, με έχουν ταράξει. Είναι πολύ νωρίς για να κρίνω βέβαια, αλλά.... :? Θα δείξει! Την Τετάρτη -πρώτα ο Θεός- θα πάω στο γιατρό. Έχω λίγη αγωνία..... :?

Καλημέρα πρωινό τρενάκι!!!! Πρέπει να επιδωθώ στις άπειρες δουλειές του σπιτιού!!! Γίνεται ΧΑΜΟΣ!!!!! :? ΒΑΡΙΕΜΑΙ!!! :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρούλα, επειδή δεν τα έχω μπροστά μου να φωνάζουν :lol: οι εικόνες που περιγράφεις μου ακούγονται τόσο γλυκές!!! :D Στιγμές οικογενειακής τρέλας και ευτυχίας!!!!! ;)

Αφροδιτούλα, υπομονή! Θα περάσει ο καιρός και θα νιώσεις καλύτερα.

Την Τετάρτη -πρώτα ο Θεός- θα πάω στο γιατρό. Έχω λίγη αγωνία..... :?

ναι τόσο γλυκές, που σου προκαλούν πονοκέφαλο!!!! :lol: !!!!

τελικά την άφησε να μπει και εκείνη στην τουαλέτα και τον ακούω να την ρωτά: "Θέλεις να πλύνεις και εσύ τα δόντια σου?" και εκείνη: "ναι"!!! χαχαχα και της έδωσε την οδοντόβουρτσα!!!...δεν σκέφτηκα να βγάλω φωτό!!!! :?

η αλήθεια είναι ότι υπάρχουν πολλές όμορφες στιγμές, όταν παίζουν τα 2 τους!!!!, όπως χθες ανέβηκε η μικρή στο κρεββάτι του μεγάλου και της έδειχνε τα αυτοκίνητά του και της έλεγε να διαλέξει όποιο εκείνη ήθελε!!!! :x:YMHUG:

άντε με το καλό να δεις το μικρουλάκι σου!!!!

Χρύσα μια φορά είχε η μικρή βήχα συννεχόμενο, δλδ, δεν υπήρχε δευτερόλεπτο που να μην έχει!!! ανησύχησα και πήγα στον γιατρό, την εξέτασε, δεν βρήκε τίποτα, μού έδωσε μόνο ένα αντιβηχικό σιροπάκι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάρθα πολύ ωραία η φώτο, μεγάλωσε πολύ ο Ντόντος

Τα πισία εμένα μου αρέσουν με πατάτα και να είναι πολύ λεπτά, έτσι τα κάνει η γιαγιά του Ηλία

Δημητρούλα με τι καλό να δείς το νινί :D

Αργυρώ δεν την έχει μάθει την απάντηση, κι εγώ μόλις την είδα χθες ήταν το πρώτο πράγμα που την ρώτησα :lol::lol::lol:

Αθηνά ακόμα?????? γράψε μας νέα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παιδια ο βηχας ειναι απο την καταρροη και τον ερεθησμενο λαιμο.

ΑΝτιβιχηκο συροπη σε τοσο μικρα παιδια η παιδιατρος μας δεν δινει, ειδικα αμα ειναι αλλεργικα.

Μου συστησε να του χινω χλιαρες και μαλακες τροφες και ζεστο νερακι με μελι οπως επισης να δοσω βαση στις σουπες οπως και στ απολλα υγρα για να ρευστοποιειτε η βλεννα..αλαλ ειναι ηδη ρευστη.

Απλα το ζουζουνι μου δεν ειχε ξανακανει εμετο ποτε, ακομα και τις πρωτες μερες ειχε πολυ λιγες γουλιτσες για μερικε ςμερες μονο και μου φανηκε πολυ "ξενο"

Θα περασει να τωρα το ΣΚ θα τον ταραξω στα μελια και στα χαμομηλια να μαλακωσει ο λαιμος του

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol:

Αγάπες μου! :x Ελπίζω να πάνε όλα καλά, να έρθει το ζουζούνι μου στον κόσμο και ανυπομονώ να τα δω να παίζουν μαζί!!! Πολλές πολλές πονοκεφαλιασμένες στιγμές οικογενειακής ευτυχίας!!! :lol:

Ευχαριστώ Argi μου. Αν και θα είμαι 6 εβδομάδων ακριβώς και πολύ αμφιβάλλω για το αν θα ακούσουμε καρδούλα. Θα αγχωθώ μου φαίνεται και θα πρέπει να ξανατρέχω μετά, για να την ακούσουμε!! Θα προτιμούσα να πάω μια και καλή!!! :-?

Λένα, ναι, αποκάλυψέ μας την απάντηση στο αίνιγμα! Τα έσκασες τελικά τα 150 ευρουδάκια; :-s

Κορίτσια μου, αν υπάρχει κάποια κοπέλα που έκανε αμνιοπαρακέντηση, θέλω τις απαντήσεις σας, να διασταυρώσω τις πληροφορίες μου. Διάβαζα σε κάποιο άλλο θέμα, για τις οδηγίες που έδωσε σε μια κοπέλα ο γιατρός για ΠΡΙΝ την εξέταση και ήταν κάμποσες, αντιβίωση κλπ. Ισχύουν; Σε σας τι είπαν; Ανησυχώ λίγο για λογαριασμό της συνυφάδας μου, γιατί θα την κάνει σ' ένα γιατρό που -προσωπικά- δεν εμπιστεύομαι καθόλου και δεν της είπε τίποτα, ούτε για πριν, ούτε για μετά. Δεν μου πέφτει λόγος βέβαια, αλλά αν υπάρχει κάτι που πρέπει να κάνει, θα φροντίσω να την ενημερώσω διακριτικά, έστω να τον πάρει να τον ρωτήσει. :?

natasoula μου, ευχαριστώ πολύ! Τι καλά να έχει αρχίσει να χτυπά και η καρδούλα! ;)

Χρυσούλα μου, η παιδίατρος σου ξέρει καλύτερα! ;) Η δική μου βέβαια μας είχε δώσει νομίζω σε τέτοια ηλικία, αλλά κάθε παιδάκι είναι διαφορετικό και κάθε γιατρός ακολουθεί τη δική του στρατηγική! ;) Περαστικά του μωρέ του ομορφούλη του Ταζ!!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιτσακι εχει κανει το Ποντικομαρακι αν θυμαμαι καλα..αλλα νομιζω οτι σηγουρα θα βρεις και οδιγιες στο Ιντερνετ. Αμα θες να ψαξω να σου στειλω λινκ.

Επισης κουκλες που παιρνετε παμπερσ, τα καρφουρ μαρινοπουλος και καρφουρ εχουν τις μεγαλες συσκευασιες 12 ευρω..συμπεριλαμβανονται και τα Τζαμπο πακ παρολο που λεει πως εξαιρουνται

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσιαααααα...Τι κάνετε;;;;;;

Εμείς χθες λιώσαμε στο σπίτι, δεν πήγαμε πουθενά, είχε τρελό κρύο και το βράδυ φτιάξαμε με τη μανούλα μου κρέπες.... :D:D:D:D:D:D Τέλειεςςςςςςςς....Έφτιαξα μια αλμυρή και μια με μερέντα..... :oops::oops::oops::oops::oops: Έδωσα και μια στην Ιωάννα με τυράκι και ντοματούλα.... ;););););)

Το πρωί πήγαμε με τον αντρούλη μου και κάναμε τα συμβόλαια για το καινούριο σπιτάκι.....Επιτέλους πάει κι αυτό!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D

Το απόγευμα θα φύγουμε για το χωριό μου...Θα πάμε για ΣΚ...Αν και 45 λεπτά δρόμος, έχουμε να πάμε από τον Αύγουστο...Πριν ανέβουμε Χαλκιδική..... :shock::shock::shock::shock::shock:

Εδώ έχει τρελό κρύο, είπα στο Γιώργο μιας που έχει ρεπό να πάει να αγοράσει χοντρό μπουφάν για την Ιωάννα.....

Χρύσα μου περαστικά ρε...Αμαν το μαναράκι μου με τις σκατογρίπες, ταλιπωρείται...... :(:(:(:(

Εμάς ο γιατρός μας δίνει σιρόπι για βήχα.... :?:?:?:?

Νατασούλα και Λένα ωραία περάσατε στον παιδότοπο;;;;;;;;Ζηλεύω ρε........ :oops::oops::oops::oops::oops: Θέλω κι εγώ καφέ μαζί σας...Επίσης, η Ιωάννα δε νομίζω να κάθεται σε τέτοια μέρη.... :?:?:?:? Τουλάχιστον χωρίς εμένα..... :?:?:?:?:?:?

Θου τέλειος ο Ντόντος...Πολύ έχει μεγαλώσει....

Επίσης είπα να μη ρωτήσω και με κράζετε πάλι, αλλά τι είναι τα πισια;;;;;;;; :?:?:?:?:?:?:oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Αφρο υπομονή....Μεχρι τις 12 εβδομάδες θα είσαι περδίκι..... ;);););)

Μιτσάκι από μικρή μαθαίνει ιστορία η Β. ε;;;;;;Μπράβο της!!!!!! :lol::lol::lol::lol: Άντε με το καλό να ακούσετε καρδούλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D

Αρτζι τέλειες είναι οι στιγμές με τα δυο ζουζούνια....Εγώ τις τελευταίες μέρες σκέφτομαι συνέχεια και ανυπομονώ να ζήσω τη στιγμή που η Ιωάννα μου θα αντικρίσει πρώτη φορά την αδεφούλα της.... :):):):):)

Αναστασία μου τι κάνετε;;;Όλα καλά;;;Ο σπυράκος;;;;;

Βένι και Γιώτα τα φιλιά μου....

Νατάσααααααααααααααα τι κάνετε;;;;;;;;Κλωτσάει η μπουμπούκα;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol:

Κορίτσια μου, αν υπάρχει κάποια κοπέλα που έκανε αμνιοπαρακέντηση, θέλω τις απαντήσεις σας, να διασταυρώσω τις πληροφορίες μου. Διάβαζα σε κάποιο άλλο θέμα, για τις οδηγίες που έδωσε σε μια κοπέλα ο γιατρός για ΠΡΙΝ την εξέταση και ήταν κάμποσες, αντιβίωση κλπ. Ισχύουν; Σε σας τι είπαν; Ανησυχώ λίγο για λογαριασμό της συνυφάδας μου, γιατί θα την κάνει σ' ένα γιατρό που -προσωπικά- δεν εμπιστεύομαι καθόλου και δεν της είπε τίποτα, ούτε για πριν, ούτε για μετά. Δεν μου πέφτει λόγος βέβαια, αλλά αν υπάρχει κάτι που πρέπει να κάνει, θα φροντίσω να την ενημερώσω διακριτικά, έστω να τον πάρει να τον ρωτήσει. :?

εγώ έκανα, βέβαια την έκανα εδώ στην Βόννη και ίσως από χώρα σε χώρα να διαφέρουν!!!!....

λοιπόν: καμμιά απολύτως οδηγία για πριν, άλλωστε τι να κάνει από πριν? δεν το καταλαβαίνω!!! :shock:

πήγα, αφού μου εξήγησε όλους του κινδύνους κ.λπ., μου έκανε υπέρηχο 30 λεπτά!!! έλεγξε τα πάντα....μετά μου έκανε την αμνιο που κράτησε 30 δευτερόλεπτα!!!...βάζει την βελόνι μέσα, πάντα με την βοήθεια του υπέρηχου, παίρνει το υγρό (γέμισε 3 σύριγγες αν θυμάμαι καλά!), μετά ξανα έκανε υπέρηχο για να δει το υγρό και τις κινήσεις της μικρούλας μου και έπειτα κάθησα για 30 λεπτά στον καρδιοτοκογράφο για να καταγραφούν οι κινήσεις της αλλά προφανώς και να είμαι ήρεμη ώστε να αυξηθεί το υγρό!!!!

Οδηγίες για μετά: ΤΙΠΟΤΑ, μόνο να μην σηκώνω βάρος και για 48 ώρες αποχή από το σεξ, ούτε φάρμακα, ούτε τ ί π ο τ α , τον ρώτησα αν θα πρέπει να είμαι ξάπλα (έτσι είχα διαβάσει στο ιντερνετ) και μου είπε όχι απλά να μην κουράζομαι, τον ρώτησα επειδή έχουμε σκάλες στο σπίτι και μου είπε κανένα πρόβλημα!!!......όταν γύρισα σπίτι, έφαγα και προσπάθησα να ξαπλώσω αλλά με τον Λουκά πού να μπορε΄σω, επομένως σηκώθηκα.....όλα καλά, μην ανησυχείς, αρκεί βέβαια να πέσεις σε καλό γιατρό που ξέρει.....!!!

γιατί δεν περιμένεις άλλες 2 εβδομάδες και μετά να πας στον γιατρό? εγώ πήγα στην 12η και στην 8η...έτσι θα ακούσεις και καρδούλα....!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώ τα πισία είναι ποντιακό σαν τα πιροσκί ζύμη με γέμιση τυρί ή πατάτα και είναι πεντανόστιμα

Όταν θαξανάρθεις θα σου φτιάξουμε :)

Στο καφέ περάσαμε τέλεια καλά κάνεις και ζηλεύεις :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Για την πρώτη φορά που λες ότι ανηπομονείς πως θα αντιδράσει η Ιωάννα όταν δει το μωρό θα σου πώ τι έκανε ο Μιχάλης (ήταν βέβαια αρκετά πιο μεγάλος). Μόλις μπήκαμε στο σπίτι και άφησα το μωρό στην κούνια ο Μιχάλης πήρε μια καρέκλα την έβαλε μπροστά στην κούνια και καθόταν εκεί και κοιτούμε το μωρό μέχρι να ξυπνήσει, πολύ με είχε συγκινήσει το μανάρι μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera

simera eimai kalitera .

xrisa perastika sto zouzouni pou taleporite .

o mikros einai gatzomenos sto stithos mou .

edw argi pas grigorotera gia na prolabeis na kaneis kai tis aimatologikes .....taleporia sketh ...ti kaliptei h asfala sou ti oxi kai trekse gireue

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για την πρώτη φορά που λες ότι ανηπομονείς πως θα αντιδράσει η Ιωάννα όταν δει το μωρό θα σου πώ τι έκανε ο Μιχάλης (ήταν βέβαια αρκετά πιο μεγάλος). Μόλις μπήκαμε στο σπίτι και άφησα το μωρό στην κούνια ο Μιχάλης πήρε μια καρέκλα την έβαλε μπροστά στην κούνια και καθόταν εκεί και κοιτούμε το μωρό μέχρι να ξυπνήσει, πολύ με είχε συγκινήσει το μανάρι μου

αχ τι ωραία.....ο Λουκάς είχε έρθει στο νοσοκομείο την ίδια μέρα που γέννησα και την κοιτούσε και ήθελε να την πιάσει.....!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρτζ εδω δεν επιτρεπονται παιδια κατω των 12 ετων να μπαινουν στους θαλαμους.

Αφρο εισαι καλυτερα σημερα;;;;;

ΑΝτε να δω ποτε θα ποιουμε εμεις καφε.

Σιροπη για να ρευστοποιει τις βλενες μας εδωσε το μουκοσολβαν..αλλα εχει ηδη ρευστες οποτε δεν εχει νοημα να του δινω.

Θα τον κταρισω σπιτι το ΣΚ.

Αν θα εχει ηλιο- ανεξαρτητα απο το κρυο- απλα θα βγουμε βολτιτσα- οχι επισκεψεις δηλαδη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρτζ εδω δεν επιτρεπονται παιδια κατω των 12 ετων να μπαινουν στους θαλαμους.

εδώ δεν ξέρω αν επιτρέπεται!!!, πάντως στο δωμάτιο ήμουν μόνη....τα πεθερικά τον έφεραν και μάλιστα του την δώσαμε για να την φιλήσει.....δεν ξέρω αν έχουμε σχετική φωτό, πρέπει να ψάξω!!!!

πάμε βόλτα έξω με την κοπελάρα μου!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

simera to programa exei mosxaraki kokkinisto me rizaki .

o mikros griniazei giati eide thn xitra kai hthele na paiksei alla egw den tou thn edosa ....

argi kalh boltitsa .

den exw katebasei akoma ta dika mou xeimerina kai plaka plaka den mporw na bgw apo to spiti !!!! :o:lol::lol::lol:

ax polles douleies exw na kanw kai ola menoun pisw apo thn adiathesia ......to spiti miazei torpilismeno kai egw kathome .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άφρο πονάς όταν θηλάζει????

Αργυρώ ο Μιχάλης ερχόταν κάθε μέρα στην κλινική αλλά έβλεπε μόνο εμένα και όχι το μωρό κι εγώ για να τον δώ κατέβαινα στην καφετέρια , δεν αφήνουν καθόλου παιδιά στις μαιευτικές κλινικές

Χρύσα ας γίνει καλά και πίνουμε μετά καφεδάκι. Η δικιά μου παιδίατρος δίνει το αερολιν για τον βήχα αλλά 'εχω ακούσει πολλούς που δεν δίνουν μέχρι τα 2. Υπάρχει περίπτωση να είναι βροχόσπασμος?

Βένι πως τα παέι ο Φιλιππάκος με τα κιλά, τον ξαναζύγισες????????

Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια για τον Μιχάλη, όχι να το παινευτώ αλλά είναι πολύ αγαπητό παιδί, κουκουβά, κουκουβά :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!!!!!!!!!!!!

γιναμε 10 μηνων σημερα!!!!!!θα αρχισουμε σιγα-σιγα αυγο και ψαρακι.... ;)

γωγουλα μου,πριν πολλεεεεεεεεες σελιδες με ρωτησες αν ηταν αρρωστη η μικρη....ηταν συναχωμενη την προηγουμενη βδομαδα....αλλα τωρα ειναι μια χαρα!!!!!!!

υπομονη κανω κοριτσαρες για τα βραδυνα!!!!!!!!!!!που θα παει!!!!!!θα φτιαξει!!!!!!!!!!!! ;)

για το αερολιν που λετε....εγω οταν ημουν μικρη και το επαιρνα με επιανε τρεμουλο....και το κοψαμε!!!!!

ηρθαν τα προσκλητηρια μας!!!!!!!!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασουλι απο την εξεταση που του εκανε την δευτερα ειπε πως ειναι απο τις μηξες και θα το εχουμε καιρο, ειναι επισης και πολυ ταλαιπωριμενος ο λαιμος λογω της Αμυγδαλιτιδας αλλα και του βηχα γεννικα που εχει εδω και καιρο.

Δεν μας εδωσε αερολιν γιατι τα πνευμονια ειναι πεντακαθαρα, και ειπε πως δεν υπαρχει λογος.

Μονο αν δω πως η μηξες δεν καθαριζονται με τον ορο να δοσω για 3 μερε μουκοσολβαν να ρευστοποιηθουν γαι να καθαρισει το παιδι. Θα δουμε τι θα γινει..αλα μου ειπε πως το οτι κανει εμετο ειναι καλο

Εντωμεταξυ με βλεπω να εξαφανιζω ολα τα πατακια εκτος σαλονιου και να βαζω κουρελουδες καλοκαιρικες..

Γιωτα Ευα καλημερα..τα φιλια μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!

Γράψατε τόσα πολλά που τα ξέχασα όλα μόλις τα διάβασα. :oops::oops::oops:

Χθες δε μπηκα καθόλου. Πήγαμε βόλτα με το αυτοκίνητο μετά στη μαμα μου και μετά λιώσαμε στον ύπνο! Το χρειαζόμαστα και οι τρεις.

Την Τετάρτη πήγα σε αιματολόγο, δύο χρόνια μετά τη θρομβωση που επαθα μετα την καισαρική μου.

Με έβαλε να κάνω πλήρη μοριακό έλεγχο για θρομβοφιλία. Μάλλον έχω θρομβοφιλία, γιατί από το βεβαρυμένο, όπως είπε, ιστορικό μου προκύπτει οτι η θρομβωση που έπαθα δεν ήταν μετεγχειρητική επιπλοκή.

Μου είπε οτι αν ξαναμείνω έγκυος, θα κάνω σίγουρα 2 ενεσεις τη μέρα.

Τώρα θα πρέπει να αρχισω να παίρνω σαλοσπιρ προληπτικά 4 φορές την εβδομαδα.

Στεναχωρήθηκα.

Θέλω να κάνω και ενα τηλεφωνημα στον παιδίατρο να ρωτήσω πότε πρέπει να κάνω εξετάσεις στη μικρη για να ξέρω αν έχει κληρονομήσει και αυτή τα σκατο γονίδια μου!

Αυτά. :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

τι κανετε?

εγω εχω τρελες τυψεις...

ο μικρος οσο παει μεινωνει το υπνο..δηλ 10-11 ωρες το 24 ωρο :shock:

το βραδυ σηκωθηκε κ με ελεγε να του δωσω ψωμι(οτι να ναι) :o

μετα ξυπνησε 7 κ εψαχνε τη μηχανη του κ οταν τη εχασε μες στα σκοταδια κλαμε τρελο..του τη δινω αλλα τιποτα..τον φωναζω τον βουταω κ τον παω κρεβατι..κλαμααααααααααααααααα

να με λεει ανα διαστηματα΄΄μαμα ελα΄΄κ γω τιποτα :oops::oops::oops:

ηθελα να κοιμηθω..μετα σιωπη..

με ειπε ο αντρας μου οτι τον κοιμησε αυτος..κ ξυπνησε 9 παρα χεσμενος(μαλλον στις 7 το πρωιι τα εκανε)

κ φυσικα κατακοκκινος κωλος..

ηδη ηταν απο χθες..

κ μετα ξανα εκανε κακα..χθες 2 φορες διαρροια..χαμος..

κ τον πηγα παιδικο..

κ ειμαι μες τις τυψεις γιατι κ δε τον ειδα σημερα το πρωι κ το βραδυ 8 σχολαω..

κ το καλο μου μπορει να πονουσε η κοιλια του κ γω το παρατησα.. :oops::oops::oops:

ποσο σκυλα γινομαι καμια φορα :oops::oops:

μου λειπειιιι

γωγω σε ειπε η νατασουλα τι ειναι τα πισια ;) αυθημερον θα πατε?

νατασουλα το μετωπο της μικρης καλα?

αργι εδω δε αφηνουν παιδια στη κλινικη..

μιτσακι καλε τι αγχωνεσαι..νωρις ειναι για να ακουσεις καρδια..

γιωτα εδω εχει ψωφοοοο

αναστασια καλημερα..ποτε πιανεις δουλεια?

χρυσα περαστικα ρε..καλυτερα που το κανει εμετο..καθαριζει..

ευα χρονια σας πολλα.. :D

λενα πανε τα πισια... 8-)8-) ο αναστασης μεγαλωνει κ θα ανεξαρτοποιηθει..

αφρο μου καλυτερα που δε πονας..φρικη ηταν σε μενα εκεινες οι 4 βδομαδες..

σισιω αλλη λυση δηλ δε υπαρχει?περαστικα ρε..

φιλια σε ολεςςςςςςςςςς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Σε καταλαβαίνω κορίτσι μου. Εγώ δεν κοιμάμαι λόγω ΓΟΠ αλλά νυστάζω όλη μέρα. Αν τους έλεγες όχι τι θα σου έλεγαν δηλαδή;;; Τι κάνατε τελικά;
    • Έλα ρε έπρεπε να το σκεφτόμουν δεν είναι τώρα να έρχεσαι με τέτοιες ηλικίες σε επαφή εδώ ακόμα κοξάκι κυκλοφορεί είναι ότι χειρότερο για μια εγκυο τώρα να κολλήσει τίποτα ειδικά κάτι τέτοιο έπρεπε με ευγενικό τρόπο να αρνηθείς  και σήμερα κιολας που είναι η γιορτή του πατέρα έπρεπε να κάνουν κάτι όλοι μαζί οικογενειακά 😊
    • 6 χρόνων είναι δίδυμα.. μωρέ σε λίγο καιρό μου φαίνεται θα το πω κι εγώ σε όλους ότι πια δεν πολύ δέχομαι επισκέψεις..γτ από μόνοι τους δεν! Άντε τώρα θα τηγανίσω πατάτες και αυγά γτ δε θα θέλουν να φάνε φακιές που έχω.. αχ αχ ελπίζω να μην έρθουν 2 το βράδυ να τα πάρουν.. τώρα νευριάζω κι εγώ δε μου φταίνε τα μικρούλια, αλλά οι γονείς τους οι αναίσθητοι..
    • Ααα ωραία ποσο χρόνων είναι τα μικρά σου αδερφού σου; Εγω να σου πω την αλήθεια αποφεύγω να έρχομαι σε επαφή με παιδεία ειδικά αυτά που πάνε και σχολείο μόνο σε εξωτερικό χώρο πχ καμία παιδική χαρά και αυτο μια στο τόσο λογο του παιδιού  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...