Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΟ ΕΞΠΡΕΣ ΤΟΥ ΒΥΖΟΝΥΧΤΙΟΥ Νο20- ΓΙΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

δεν καταλαωα αφροδιτη?? τι εχουν οι υδροχοοι???????

εγω ειμαι υδροχοος με σκορπιο

ο αντρας μου ταυρος με λεων

ο μικρος κριος με υδροχοο

πως μας βρισκετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

egw palu xrusa hthela ta eksis zodia na einai didimos ,karkinos ,skorpios ,toksoths ,aigokairos ,idroxoos ixthis .....partheno opos eipais kai esu me tipota (sorry koritsia ) einai o mpampas mou kai mou spaei ta neura sinexeia ,lewn me tipota me exoun kukloseis apo pantou (pappous ,mama ,sizigos,nyfh ,3-4 files)

zugos einai h pethera mou kai einai tromera anapofasistoi ..tauros eimai egw kai kserw kai ta thetika kai ta ARNITIKA (xaxaxaxa) krio me tipota den epikinonw katholou .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν καταλαωα αφροδιτη?? τι εχουν οι υδροχοοι???????

εγω ειμαι υδροχοος με σκορπιο

ο αντρας μου ταυρος με λεων

ο μικρος κριος με υδροχοο

πως μας βρισκετε?

kale plaka kanw ,me tous idroxous exw sxesh pathous kai misous ...h kaliterh mou filh apo 5 xronon einai idroxoos ....h xiroterh mou exthros sto sxolio htan idroxoos .....

letreuw tous idroxoous alla mou spane polu ta neura wres wres ......ala maktia tous den kanw xaxaxaxa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol:

Δεν προλαβαίνω με τίποτα να διαβάσω 20 σελίδες...

Μια μέρα έλλειψα και έχασα επεισόδια! Αν έγινε τίποτα συνταρακτικό pleaaaaaaaaaase πείτε μου να ξέρω!!! :oops::oops::oops:

Χθες ψιλοέτρεχα όλη μέρα και δεν κατάφερα να γράψω...

Το μεσημέρι φάγαμε στην πεθερά μου, το βραδάκι ήρθε η μαμά μου με τον έρωτα για ποτό και κατά τις 10.30 είχα κανονίσει τραπέζι σε κάτι πολύ καλόυς μας φίλους. Ευτυχώς έίχα ετοιμάσει τα περισσότερα το πρωί οπότε ήμουν χαλαρή! Έκανα φρέσκα ζυμαρικά! Μούρλια!!!!! Έγλυφα τα δάχτυλά μου (για τους άλλους δε με νοιάζει ) :lol::lol::lol:

Τώρα κοιμάται η Ειρήνη και λέω να φάω. Το απόγευματάκι έχουμε κολύμπι και μετά καφέ σε μια φίλη.

Άντε πείτε αν έχασα τίποτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάπνιζες ρε;;

:lol::lol::lol:

Ούτε που το ξερα!

Καλά έκανες όμως! Απ'όλες τις απόψεις!!!

Η Αθηνά γέννησε;;; Κανένα νέο;;;

Πω πω λες και έλλειπα μια εβδομάδα νιώθω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο τα καλύτερα παιδιά είναι τα Παρθενάκια παρόλο που εγώ δεν έχω καμία σχέση με Παρθένους.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Νατάσαααααααααα που είσαι μωρή;;;;;Ο έρωτας ποιος είναι;;;;;; :?:?:?:?:?:?

Κανένα νέο δεν έχασες...Εκτός από το ότι επέστρεψε η Σισσιώ και η Φρανίτα και ότι χθες η Αρτζι μας έβαλε φώτο της με το νυφικό υπερπαραγωγή..... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι δε γεννησε η αθηνα την παρασκευη που ειναι η πητ της θα ξαναπαει...

ναι ρε καπνιζα!! :lol::lol::lol:

επειδη ειμαι σε baby mood ειπα να το κοψω μπας κ ερθει το μπεμπε!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε ποσα ειπατε? :twisted::twisted::twisted::twisted:

δε ειμαι σε θεση να σχολιασω..νιωθω τοοοσο κουραμενη..

κ σημερα αυριο μεθαυριο θα ετοιμαζω τη τουρτα της ανιψιας μου που εχει σαββατο γενεθλια..

κ ναιιιιιιιιιιιι πηρα μπαλαρινακια..

ασημι απλα..πανε δε πανε αυτα θα φορεσω στο γλεντι κ τελος..

κ γραβατα αν δε βρω στο κοσμος σημερα τελος θα παρω του φλωρινιωτη(εμπριμε)κ τελος :lol::lol:

εχω νεο απο παιιδικο σταθμο αλλα παρακευη που θα μιλησω μαζι τους θα σας πω..

με τον δημοτικο σταθμο εννοω..

ρε νατασουλα τι επαθε ρε ελενα?εβαλες βουτρηρο????????πω πωω

περαστικα

συμπεθερα επεσε η ελενα απο τον καναπε κ εκσασε στη βαση απο το καθισματακι κ χτυπησε στο μετωπο

ειδες για δεις τη συμπεθερονι ειμαι ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θουλάρα τέλεια που βρήκες μπαλαρίνες...Είδες που στα έλεγα;;;;;;; ;);););););););) Θεά θα είσαι αγάπη μου...Αλήθεια μωρή έχεις φουσκώσει καθόλου;;;;; :roll::roll::roll: Φαίνεσαι για έγκυος;;;;; :roll::roll::roll::roll::roll:

Με το καλό τα γενέθλια...Να τα εκατοστήσει το κοριτσάκι!!!!!!

Κι εγώ ξέχασα το χτύπημα της Έλενας..... :oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aχχχχχχχχ αυτό πρέπει να πόνεσε...

Περαστικά ρε Νατάσα...

Αουτς..

Γωγώ ο έρωτας είναι το amore της μαμάς μου...

Ξαναμαζευόμαστε στο τρενάκι!!!

Λένα στο ξαναλέω, και πολύ καλά έκανες!!!

Θου μη βάλεις γραβάτα.......

:lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χθες η Αρτζι μας έβαλε φώτο της με το νυφικό υπερπαραγωγή..... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

μιας πολύ παλιάς εποχής!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::?

Νατασσούλα, η αδελφή μου, που είναι νηπιαγωγός στην Αθήνα, μου είπε ότι οι εθνικές γιορτές σε όλα τα σχολεία είναι υποχρεωτικές!!!!

μάλλον από πολιτικής άποψης η δικιά σας δεν έκανε!!!! :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάρθα έβαλα βούτυρο και όταν πήγαμε στο νοσοκομείου με ρωτάνε έβαλες πάγο? και λέω όχι βούτυρο έβαλα και με κοιτούσε σαν ούφο, πάγο μου λέει έπρεπε να βάλεις για να μην πρηστεί τόσο πολύ, του λέω σε άλλο νοσοκομείο μου είπαν να βάζω βούτυρο και όχι πάγο και μετά μου λέει το βούτυρο το μόνο που κάνει είναι να κρύβει τη μελανιά :o:o:o:o:o

Που βρήκες τελικά μπαλαρίνες ασημι????????

Νατάσα έχει μηχανή για τα ζυμαρικά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρώ μας είπε ότι εαν θέλουμε μπορούμε να πάμε τα παιδιά αλλά με συνοδό να παρακολουθήσουν την γιορτή από τα άλλα 2 τμήματα του νηπιαγωγίου και ότι αυτή δεν θα είναι γιατί θα πάει στο σχολείο της κόρης της να την δεί που θα λέει ποιήμα :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Αυτά που σας είπα το πρωϊ μας τα είχε πεί το Σεπτέμβριο στην 1η συγκέντρωση που κάναμε?

Μα δεν ελέγχονατι από τον Δ/ντη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νατασα εκανες πιλιμενικι?

θα βαλω γραβατα κ ας ειναι κ ροζ :oops::oops::oops:

μπαλαρινες βρηκα απλες με ενα γιογκο μπροστα..απλες..ματ..

καλε πονανε τοοοοοοσο τα ποδια μου..σερνομαι..νυσταζωωωωωωωωωωωω

καλα ρε νατασουλα..η κυρια να δει τη κορη της..εσεις?χεσμενους? :twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κοριτσάκι μου!!! Τι ωραία το σπορακι γιγαντώνεται!!! 😍😍😍😍😍😍. Με το καλό υγιέστατο να είναι πάνω από όλα!!! 🙏🙏🙏🙏🙏🙏 Καλά έκανες και πήγες να το δείς! Ούτε εγώ θα άντεχα και για να είμαι απόλυτα ειλικρινής ήθελα να το γράψω κιόλας... Με τα άσχημα γεγονότα των προηγούμενων ημερών επιρρεαστηκα πολύ όσο και αν προσπάθησα να είμαι αισιόδοξη.. και την Παρασκευή που μας πέρασε δεν άντεξα και πήγα να το δω και εγώ μόνο που αυτή τη φορά ήταν ακίνητο και πέρασα αστραπιαία 2 μικρά εγκεφαλικά μέχρι να μου εξηγήσει ο γιατρός ότι το βλέπουμε να κοιμάται και μάλιστα με το δάχτυλο στο στόμα!!! 😅😅😅 Εκεί που είσαι δεν κάνουν την Papp-A μαζί με την αυχενική; Κανονικά λένε πρέπει να γίνεται ταυτόχρονα ή έστω 1-2 μέρες διαφορά για να συμβαδίζουν οι μετρήσεις χρονικά.. 
    • Δυστυχώς εδώ μου είπαν ότι είναι επικίνδυνο να το γυρίσει ο γιατρός.. για να δούμε σε δύο βδομάδες που θα πάμε πώς θα μάστε και θα ξαναρωτήσω..γτ κι εγώ αυτό έχω ακούσει! Ότι υπάρχει τρόπος..
    • Δλδ κι εσένα σε ένα σημείο πετρώνει δηλαδή στνήθως η κοιλιά σου ασχέτως με το πού είναι το μωρό; Με βοηθάς πολύ να καταλάβω!
    • Ευχαριστω πολυ Ελισσαβετ μου για τις ευχες!!!❣️❣️❣️ Μακαρι να πανε ολα καλα αυτη τη φορα κ να ερθει/ουν τ@ θαυματακι@ μας γερ@ στην αγκαλια μας!!!!🙏🥹✨️🧿 Κ να γεμισει η ομαδα μας απο δακρυα ευτυχιας κ τελειομηνες εγκυμοσυνες!!🙏🙏🙏🌈
    • Με το καλο ολα Λευκη μου!!!! Ευχομαι καθε υπερηχος ν σε κανει κ πιο ευτυχισμενη!!!✨️🤰🙏❤️🧿 Ειδα ανοιξες κ το θεματακι για μωρακια κ συγκινηθηκα!!!🥹 Ολα με το καλο κ με Υγεια!!!   
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...