Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΟ ΕΞΠΡΕΣ ΤΟΥ ΒΥΖΟΝΥΧΤΙΟΥ Νο20- ΓΙΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ


Recommended Posts

Γεια σας κοριτσαρες!!!

αχ αθηνα υπομονη, θα γεννησεις, που θα της παει της μικρης??? εξαλλου να το χωνεψεις δεν προκειται!!!1

νατασουλα!!! αχ τι τρομαρα πηρατε κοριτσι μου!!! παλι καλα που δεν ηταν τιποτα σοβαρο.. αμαν, αυτα τα παιδια κ τα χτυπηματα τους!!!

κ εγω νομιζω οτι καλο ειναι να γινονται οι γιορτες, τα παιδια χαιρονται και μαθαινουν κ κατι.. στο κατω κατω νηπιαγωγειο ειναι, δεν ειναι να πεις οτι δε θα διαβασουν και δε θα γραψουν και θα κουραστουν.. τι να πω, ο καθενας οπως καταλαβαινει

αργυρουλα κ ο δικος μου τα ιδια... μονο που δεν τα τρωει τοσο πολυ, δε χρωματιζεται το στομα του

επισης γιατι εβγαλες το νυφικο??? ουτε εγω το προλαβα

φρανιτα μην ανησυχεις.. τρωει οντως πολυ αλλα οπως λες κ εσυ κινειται ολη την ωρα. μετα τα 2 να ανησυχησεις. χυμους πινει? εγω του στιβω χυμους, εχω κ εναν αποχυμωτη γιατι κ αυτος τρωει παρα πολυ κ δεν τρωει καλα φρουτα.. κ τσακωθηκα κ με τη μανα μου γιατι εχει αρχισει παλι να του τα αλεθει κ εγω δε θελω

ο αναστασης πριν ενα μηνα σχεδον ηταν 90 ποντους και αν θυμαμαι καλα 11700 κ μου φαινεται κ χοντρουλης

α ρε χρυσα... κουραγιο... ειναι δυσκολο παντως να κοψει το βυζι οσο ειναι αρρωστος..

συμπεθερα αστον να λεει... οταν βγαλεις και την αλλη τη γυναικαρα με τα διμετρα τα ποδια μιαχαρα θα την κανετε.. αλλα γερο να ειναι κ να ειναι αυτο το προβλημα σας..

σημερα καναμε τη γιορτη και ολα πηγαν πολυ καλα!!! εριξε τρομερη βροχη στο χωριο, μιλαμε για καρεκλες, εμεινα λιγα δευτερολεπτα στη βροχη και εγινα αμεσως μουσκεμα!! κ ειχα κανει κ μπανιο χτες γμτ!!! :lol::lol::lol::lol:

κατα τα αλλα καλα, χτες ειχα βαλει το μικρο για μπανιο, γεμιζουμε τη μπανιερα μεχρι τη μεση κ καθεται αυτος κ πλατσουριζει.. καθοταν με τον τολη κ εγω συμμαζευα το δωματιο του. σε καποια φαση ακουω τον τολη να εχει πεθανει στα γελια.. και μου λεει ελα ελα να δεις τι κανει ο γιος σου. κ τι να δω???? ειχε παρει ενα κυπελλακι που εχουμε για να του λουζουμε τα μαλλια και ειχε αδειασει ΟΛΟ το νερο κατω στο πατωμα!!!!! :shock::shock::shock: κ με ενα χαμογελο μεχρι τα αυτια σας λεω!!!!! κ ο αλλος το διασκεδαζε, εμ αυτος θα τα μαζεψει??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ρε Εύα δεν ήταν αρρωστούλα η μικρή;;;;;; :roll::roll::roll: Τόσο λάθος κάνω;;;;;; :?:?:?:?:?:?

Για βιζοπιπίλισμα ξυπνάει;;;;;; :shock::shock::shock::shock: Ε, κι εγώ δε θα άντεχα συνέχεια και θα της φώναζα.... :(:(:(:(:(

Χρύσα εγώ το μόνο που ήξερα πριν μείνω έγκυος στο 2ο ήταν ότι θέλω και 2ο παιδί......Και ότι προτιμώ να έχουν μικρή διαφορά.....Τα οικονομικά με απασχολούσαν και μενα πολύ και έλεγα άστο λίγο ακόμα, αλλά μέσα στην επόμενη πενταετία δε νομίζω να αλλάξει κάτι δραματικά στα οικονομικά μας.....Οπότε......Μια ψυχή που είναι να βγει ας βγει...

Επίσης, εμένα με βοήθησε να πάρω την απόφαση το γεγονός ότι έχω βοήθεια πολύ πολύ μεγάλη από την πεθερά μου και τη μάνα μου....Και το γεγονός ότι η Ιωάννα βλέπει μωράκια και τρελαίνεται....Και ότι είμαι μικρή ακόμα και έχω αντοχές....Και ότι είχα ένα "εύκολο" μωρό που δε με ξενύχτησε ποτέ, δε με ζάλιζε με γκρίνιες και κλάματα κλπ κλπ κλπ....

Σε βοήθησα καθόλου η σε μπέρδεψα περισσότερο;;;;; :?:?:?:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ μαζί με την αυχενική δεν είχα κάνει αιματολογικές αλλά έκανα στην 16η εβδ. δεν ξέρω αν ήταν το PAPP-A Τριπλό τεστ μου το είχε γράψει ο γυναικολόγος

Γωγώ η γιατρός σου είπε ότι μπορείς να δίνεις γαλακτοκομικά με μειωμένα λιπαρα??????????

Ρωτάει εσένα και όποια άλλη το έχει ψάξει το θέμα γιατί εγώ στο σπίτι αγοράζω μόνο με μειωμένα λιπαρά και η παιδίατρος μου είχε πεί ότι απαγορεύονται τα γαλακτοκομικά με μειωμένα λιπαρά στα παιδιά μέχρι 5 ετών και κάθε φορά που τρώει η Έλενα νιώθω τύψεις :oops::oops::oops::oops:

Χρύσα για αύριο πρωϊ ή απόγευμα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ εγω θελω πολυ να κανω ενα δευτερο.. παρα πολυ! κ ας με ζοριζε ο μικρος πολυ. .αλλα τωρα νομιζω οτι ειναι καλη περιοδος γιατι εχει ηρεμησει πολυ, δεν ειναι οπως ηταν. οσον αφορα στο οικονομικο... αν περιμενουμε να φτιαξουν τα οικονομικα μας... ζησε μαη μου...

ρε γωγω εσυ που ασχολεισαι με αυτα, τι θα γινει, θα πτωχευσουμε? για πες γιατι θελουμε να παρουμε ενα δανειο για το σπιτι στην αλεξανδρουπολη.. μαλλον προς τα εκει θα την κανουμε σε 2-3 χρονια. να αρχιζουμε να το ετοιμαζουμε

επισης τα λεφτα ειναι ασφαλη μεσα στην τραπεζα? πηρε ο πατερας μου ενα μερος απο το εφαπαξ και τα εχει μεσα στην τραπεζα κ η μανα μου εχει λυσσαξει να τα βγαλυον. αλλα και που να τα εχουν?

α δε σας ειπα.... σημερα ειμαι τριτη μερα ακαπνη... εφοσον θα ξεκινησουμε για το επομενο μπεμπε ειπα να το κοψω το ρημαδι προκαταβολικα..

επισης ο αναστασης εχει αρχισει κ μιλαει!! λεει πολλα τωρα!!! ετσι στα ξαφνικα αρχισε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νατασουλα εμενα αυτο που μου ειχαν πει οταν ειχα ρωτησει ειναι οτι λενε να καταναλωνουν πληρη επειδη χρειαζονται τα λιπη, αλλα οτι οταν καταναλωνεις γαλακτοκομικα με μειωμενα λιπαρα, η απορροφηση του ασβεστιου ειναι πολυ πολυ καλυτερη

κοριτσια εχει καμια σας συνταγη για κολοκυθοπιτα????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθέρα μου και δεν τον κατσάδιασες τον Τόλη;;;;;;;; :shock::shock::shock::shock::shock::shock: Αντι να του πάρει το κυπελλάκι ή να τον μαλώσει καθόταν και καμάρωνε και γέλαγε;;;;;;;; :shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Μωρή τρελή τι χοντρός είναι ο Αναστάσης;;;;;; :shock::shock::shock::shock: Αν είναι ο γαμπρός μου χοντρός, η κόρη μου τι είναι;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοιτα το οικονομικο δεν με απασχολει τοσο, 2 μωρα μπορω να μεγαλοσω και να τα σπουδασω οχι με πολυτελειες κλπ αλλα τουλαχιστων με αξιπρεπεια τι στο καλο, δικο μου σπιτι εχω σε 6 χρονια δεν θα εχω και σταγαστικο, εχω οικοπεδο στην Χαλκιδικη στην αναγκη το πουλαω ρε παιδι μου..

αλλα με τοσα ζωρια με τον Χριστοφορο παιδια δυσκολα να το παρω αποφαση.

Δεν ειναι οτι ειναι "κακο" μωρο ειναι τρισχαριστομενος, με τα χαμογελακια του με τα ναζακια του και ηδη αρχισε σηγα σηγα να ακουει και να καταλαβαινει πολλα πραγματα...αλλα δεν ξερω φταιει το οτι ειναι διδυμος..δεν εχει κατσει να παιξει ποτε μονςο του για καμποση ωρα, θελει να εισαι μαζι του και να ασχολεισαι μαζι του, οχι πχ αυτος να παιζει και εγω να τακτοποιω τα ρουχα, και γεννιακ απο ημερων με αυτην την προσκολληση του μου εχει βγαλει την ψυχη..τωρα τελευταια δε ειναι ολο μαμα;;; μαμα;; μαααααααμαααααα...

νατασουλα οποτε θες δεν εχω προβλημα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ρε χρυσα σε καταλαβαινω.. θα στρωσει ομως, κανε λιγη υπομονη ακομα

κ ο δικος μου μου εβγαζε το λαδι, αλλα τωρα ειναι πολυ πολυ καλυτερα

αυριο εγω πρωι δε μπορω, εχω την παρελαση στο σχολειο

τι λετε για απογευματακι???

αχ χρυσα μπορει να ερθει κ ο τολης, εχει λυσσαξει να του πεις τι ακριβως να κανει με τα χαρτια του... αν θυμασαι ακομα βεβαια γιατι εχουν περασει κ αιωνες απο τοτε :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασούλα εκτός από γάλα, η ειδική γιατρός μου είχε πει ότι γιαουρτάκια να της δίνω τα κανονικά για τους μεγάλους με 1%-2% λιπαρά με φρούτα και τυράκι Φίνα.....Δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα.....Αρκεί να μην είναι 0%...

Και μόνο για γάλα μου είπε ότι θα συνεχίσουμε αυτό που πίνουμε το Νουλάκ το εβαπορέ μέχρι τα 3, επειδή τώρα δεν κάνει να δώσουμε με χαμηλά λιπαρά γάλα..... :?:?:?:?:?:?:?:? Δεν ξέρω γιατί ομως... :?:?:?:?

Λένα το κράτος το συμφέρει πολύ περισσότερο η σημερινή κατάσταση από την πτώχευση, οπότε δε νομίζω ότι θα πτωχεύσουμε...

Όσο για τις τράπεζες είναι ασφαλείς..Κυρίως οι δημόσιες...Απλώς επειδή υπάρχουν πάαααρα πολλές τράπεζες, σύντομα θα συγχωνευτυούν πολλές μεταξύ τους με στόχο να δημιουργηθούν 3 κρατικές υπερ-τραπεζες....Κατάλαβες;;;;;;;; :?:?:?:?:?:?:?:?

Ουσιαστικά δεν υπάρχει κίνδυνος, απλώς είναι ασφαλέστερο να τα έχει σε κάποια μεγάλη κρατική, όπως πχ. Εθνική.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα εγώ άρχισα να το σκέφτομαι όταν ο Μιχάλης έγινε 3, πιο πριν δεν ήθελα ούτε να το συζητάω, ευτυχώς βέβαια την ίδια άποψη είχε και ο Ηλίας οπότε δεν είχαμε πρόβλημα

Εύα υπομονή κάποια στιγμή θα στρώσουν τα πράγματα

Λένα κολοκυθόπιτα??????? μιαμ μιαμ τρελένομαι άλλα δεν έχω κάνει ποτέ, αρκούμαι σε αυτές που μου στέλνουν :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι καταλαβα... η πειραιως δεν ειναι κρατικη ετσι?

θελουμε να παρουμε ενα δανειο για να κανουμε το σπιτι στην αλεξανδρουπολη.. σε 2-3 χρονια θαπ αμε εκει οπως φαινεται. αν δε βρει καμια καλυτερη δουλεια ο τολης εδω θα φυγουμε. εκει δε θα εχουμε ενοικιο τουλαχιστον και αυτα τα χρηματα που θα δινουμε θαειναι για το δικο μας σπιτι.

ειναι πολυ ωραιο μεγαλο εχει κ αυλη και οταν το φτιαξουμε θα γινει πολυ ωραιο. θα παιρνετε τη νυφη και την αλλη μικρη και θα ερχεστε να σουβλιζουμε αρνια!! :lol::lol:

ειναι καλυτερα το παιδι να μεγαλωνει στην επαρχια, το ξερω, αλλα δε θα εχω βοηθεια απο κανεναν και αν θα θελουμε να βγουμε θα πρεπει να ψαξω να βρω γυναικα για να κραταει τα παιδια..

εχω αγχωθει λιγο με αυτη την κατασταση... χαλασε κ το αμαξι του τολη ΠΑΛΙ και πρεπει να δωσουμε γυρω στα 600 για να γινει. ελεος ενα σωρο λεφτα εχει φαει πια... σκεφτομαστε να παρουμε κ αλλο αμαξι.. γενικα δεν ξερουμε τι να κανουμε ετσι κ οπως ειναι η κατασταση.. ειμαστε που ειμαστε τσιμα τσιμα, παρολο που παιρνουμε 2 μισθους.. τι να πω την υγεια μας ναχουμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η Ιωάννα είναι Κριάρι...Και θα βγει και το 2ο Κριάρι........ :shock::shock::shock::shock::shock:

Να πάω να δέσω από τώρα μια θηλιά στο λαιμό μου ή να κλείσω θέση στο Δαφνί;;;;;;;; :?:?:?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ ο αναστασης κριος ειναι

κ ο μπαμπας μου ειναι κριος (γιορταζε κ χτες) και ολο τσακωνομαστε ελπιζω να μην ειμαι ετσι με τον μικρο οταν μεγαλωσει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x( [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif]

Αφρο σε ευχαριστώ ρε.....Μου δίνεις κουράγιο!!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Ρε θα στους κάνω εγώ και τους 3...... :twisted::twisted::twisted: Σήκω σήκω, κάτσε κάτσε..... [smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif] Έτσι θα χοροπηδάνε..... =))=))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε συ ο υδροχόος είναι καλό ζώδιο..Καλά παιδάκια....Τα διδυμάκια είναι.......

Δύδυμος ήταν ο μπαμπάς μου και ο αδερφός μου...

Ο μπαμπάς μου που ήταν Ιούνιο ήταν μια χαρά..Ο αδερφός μου που είναι Μάιο, είναι...... :?:?:?:?:? Αν και τη λατρεύει τη μαμά μου, δεν σηκώνει κουβέντα...Αντιδραστικός πολυ!!!!!!!!!!!

Για τον Λέοντα σύζυγο σου τι να σου πω;;;;;;; :shock::shock::shock::shock: Τα ξέρεις...Τα τραβάμε τα λούκια καθημερινά..... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχ..λοιπον καθηστε..εγω λεων..ο συζηγος Τοξοτης..ο Χριστοφορος διδυμος...και ενα θεου θελοντος...και με ψησει ο αντρας μου το δευτερο θα ειναι Λιονταρι..αλλιως παρθενο παιδι εγω δεν κανω...ουτε ζυγο ουτε σκορπιο..μετα ξανα μανα απο 4 μηνες να βγει παλη Τοξοτης.

Δε θα μου κακοπεφτε βεβεια να βγει Αιγοκερως η Υδροχοος η Κριος η ταυρος..ιχθυ δεν θελω, ουτε καρκινακι..μη γελατε εχω τα κολληματα μου, μου αρεσουν τα δυναμικα σταθερα ζωδια τι να κανω η γυναικα..

θα θελα ομως να κανω κορη Λιονταρινα...

Αρτζ τα καλυτερα ειναι...γι ατον εαυτο τους...χιχιχ..ασε ζω σε ενα σπιτι οπου ολοι εκτος του αντρα μου ειναι διδυμοι..χιχιχιχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κοριτσάκι μου!!! Τι ωραία το σπορακι γιγαντώνεται!!! 😍😍😍😍😍😍. Με το καλό υγιέστατο να είναι πάνω από όλα!!! 🙏🙏🙏🙏🙏🙏 Καλά έκανες και πήγες να το δείς! Ούτε εγώ θα άντεχα και για να είμαι απόλυτα ειλικρινής ήθελα να το γράψω κιόλας... Με τα άσχημα γεγονότα των προηγούμενων ημερών επιρρεαστηκα πολύ όσο και αν προσπάθησα να είμαι αισιόδοξη.. και την Παρασκευή που μας πέρασε δεν άντεξα και πήγα να το δω και εγώ μόνο που αυτή τη φορά ήταν ακίνητο και πέρασα αστραπιαία 2 μικρά εγκεφαλικά μέχρι να μου εξηγήσει ο γιατρός ότι το βλέπουμε να κοιμάται και μάλιστα με το δάχτυλο στο στόμα!!! 😅😅😅 Εκεί που είσαι δεν κάνουν την Papp-A μαζί με την αυχενική; Κανονικά λένε πρέπει να γίνεται ταυτόχρονα ή έστω 1-2 μέρες διαφορά για να συμβαδίζουν οι μετρήσεις χρονικά.. 
    • Δυστυχώς εδώ μου είπαν ότι είναι επικίνδυνο να το γυρίσει ο γιατρός.. για να δούμε σε δύο βδομάδες που θα πάμε πώς θα μάστε και θα ξαναρωτήσω..γτ κι εγώ αυτό έχω ακούσει! Ότι υπάρχει τρόπος..
    • Δλδ κι εσένα σε ένα σημείο πετρώνει δηλαδή στνήθως η κοιλιά σου ασχέτως με το πού είναι το μωρό; Με βοηθάς πολύ να καταλάβω!
    • Ευχαριστω πολυ Ελισσαβετ μου για τις ευχες!!!❣️❣️❣️ Μακαρι να πανε ολα καλα αυτη τη φορα κ να ερθει/ουν τ@ θαυματακι@ μας γερ@ στην αγκαλια μας!!!!🙏🥹✨️🧿 Κ να γεμισει η ομαδα μας απο δακρυα ευτυχιας κ τελειομηνες εγκυμοσυνες!!🙏🙏🙏🌈
    • Με το καλο ολα Λευκη μου!!!! Ευχομαι καθε υπερηχος ν σε κανει κ πιο ευτυχισμενη!!!✨️🤰🙏❤️🧿 Ειδα ανοιξες κ το θεματακι για μωρακια κ συγκινηθηκα!!!🥹 Ολα με το καλο κ με Υγεια!!!   
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...