Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΟ ΕΞΠΡΕΣ ΤΟΥ ΒΥΖΟΝΥΧΤΙΟΥ Νο20- ΓΙΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ


Recommended Posts

Χρύσα........ :twisted::twisted::twisted::twisted: Είπαμε δεν μου άρεσα πολύ...Όχι και κακάσχημη...... :twisted::twisted::twisted::twisted: Αλλά είναι φυσικό να εκφράζεσαι έτσι.....Με ζηλεύεις..... =))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Κι εμένα μου άρεσαν πολύ οι νύφες που είπες....Και η συμπεθέρα μου βέβαια...

Θου και Νατάσα εσάς θέλω να δω νυφούλες...Βαλτε καμια φωτο ντε...... :D:D:D:D:D:D:D:D

Φρανι σοβαρά;;;Ούτε βέρες δεν έχουν στη Δανία;;;;;; :o:o:o:o:o Για τα υπόλοιπα οκ....Αλλά εγώ βέρα θα ήθελα...Βέβαια, αυτές που πήραμε δε μου αρέσουν...Ήταν το μόνο πράγμα που επέλεξε ο άντρας μου..... :?:?:?:? Εντάξει, είναι ακριβές, είναι μάρκα, αλλά δε μου κάνουν για βέρα...... :?:?:?:?:?:?:?:?:?:? Θέλω να την αλλάξω και δε με αφήνει ο Γιώργος...... :evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

χαχαχα..και ζαχαρι και σταφιδες..πωπω..βομβα γλυκας!!!!

Εγω μωρο ετρωγα πολυ...και αυτο και φαγοπυρο και πολεντα και βρωμη...αχ τι μου θημησες τωρα..αληθινο φαγητο!!!!

Γωγω εγω δεν φοραω βερα...την φορεσα μονο μια ευδομαδα, μεχρι να γυρησουμε απο το ταξιδι..μετα την εβγαλα, στην αρχη την φορουσε σε γαμους αραβωνες..μετα τιποτα...μπηκε στο κουτακι τςη και δεν ξαναβγηκε.

Εμεις πηραμε απο τον Βιλδιριδη αλλα ηταν οι κλασικες απλες βερες δεν ηθελα αλλες, επισης ουτε οσ συζηγος την φοραει στο χερι αλαλ στο λαιμο..αλαλ ΟΚ αυτος για λογους ασφαλειας επειδη ειναι τεχνικο ςκαι μπορει καπου να σκαλωσει...τουλαχιστον ομως την φοραει!!!!!

ΕΕΕΕΙΙΙΙ θεσσαλονικιες...ψηνεστε για καφεδακιιιιιιι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια ειδες πουθενα να αναφερομαι στο ονομα σου?? Οχι..οποτε δεν καταλαβα το σχολιο του τι υπονοω..εκτος αν εσυ εχεις καποιο θεμα..Ειπα για ατομο που με γνωριζει προσωπικα...δε νομιζω να εχουμε γνωριστει εμεις οι δυο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω βερες δεν θελαμε διοτι δεν μπορω να φοραω τιποτα στο χερι..με ενοχλει..Ως δωρο γαμου, κατι σαν συμβολικη βερα, μου ειχε κανει ενα κοσμημα απο λευκο χρυσο με 3 διαμαντακια...ηταν ενα σχεδιο που ειχε σχεδιαστει για μενα κ το ειχε αγορασει στο Ισραηλ (εμενε εκει 5 χρονια κ γνωριζε τον ιδιοκτητη του οικου που το εφτιαξε). Οποτε αυτο θεωρω βερα αν κ δεν το φοραω συχνα..Ειναι ομως πολυ απλο, μη φανταστεις καμια υπερπαραγωγη κ θελω να το φοραω πιο συχνα..

Σες ηταν τελειως βομβα θερμιδας..ασε..το παρακανα! αλλα πεντανοστιμο!! παντως δεν ξαναβαζω σταφιδες κ θα βαλω λιγη ζαχαρη νεξτ ταιμ..Σας αφηνω τωρα, εχω ερθει Αθηνα για μια εβδομαδα κ εχω δουλιτσες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:;);););)

Λοιπόν μόλις έφαγα ένα κέσε κούχεν!!!!! ακούς Γιώταααααα?

Φρανίτα είσαι αληθινή? βλέπω είσαι fresh boarder, μόνο 3 δημοσιεύσεις και έχεις και άποψη!!!! :lol::lol::lol::lol::lol: !!!!

κάτι ήθελα να γράψω αλλά το ξέχασα!!! :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια πειτ ε μου αν γνωριζετε γτ αγχωθηκα λιγο...

Ρουφηξα με το τριζαλιν τις μυξουλες γτ ρουθουνιζε 2 μερες

κ δεν βγηκαν μετα το μπανιο.Ειχαν αιματακι καπως ξεραμενο...

Ειναι νορμαλ??Σας εχει τυχει???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ πάλι κορίτσια το μονόπετρο μου και τη βέρα μου δεν τα βγάζω ποτέ....Εντάξει, πλέον τα βγάζω όταν είμαι σπίτι με τη μικρή για να μην τη γρατζουνίσω με την κοτρώνα....... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αλλά όταν δεν τα φοράω, νιώθω ότι κατι λείπει από το χέρι μου.....

Αφήστε που θα πρέπει να εξηγώ στα γκομενάκια που μου την πέφτουν συνεχώς ότι είμαι παντρεμένη...... =))=))=))=))=))=))=))=))=))

Αναστασία μου δεν ξέρω να σου πω...... :roll::roll::roll::roll::roll: Δε νομίζω πάντως να είναι κάτι σοβαρό.... :?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φράνι ούτε συνεννοημένες να είμαστε! Χεχε

Χαμπάρι δεν πήρα οτι δούλευες στη ΡΤόδο. Νόμιζα οτι ησουν διακοπές. :oops:

Σου εχω ξαναπει οτι ήσουν ο λόγος που έγραψα πρώτη φορά σε φόρουμ γιατι ένιωθα ακριβως όπως εσύ τότε.

σκρου δεμ!

Γωγω δε σε πιστεύω οτι κοκκινίζεις! Ήσουν βγαλμένη από εντιτόριαλ μόδας. Μη με τρελαίνεις!!! χαχαχα

Κα μένα μου άρεσε η Παναγιώτα και η Άφρο. Την Αθηνά δυστυχώς δεν την είδα. :(

Όσο για τις μαμαδες μας καλύτερα να μην το ανοίξουμε το θέμα! Αν και η δικιά μου δεν ασχολείται πολύ. Συνήθως με το ντυσιμο και τα κιλά μου ασχολείται!! :evil::evil::evil: χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσακι εγώ το νυφικό μου το έραψα όπως ηθελα εγώ και καλά γιατι το ήθελα απλό και τα εβρισκα όλα υπερβολικά. Τωρα το έχω μετανοιώσει βεβαια γιατι μου πιάνει τζάμπα χώρο..

Btw και μενα η μανα μου μονο με το τι φοράω και με το ποσα κιλά ειμαι ασχολειται...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιώτα πώς με είδες στον ύπνο σου? και πώς ήταν ο άντρας μου?

εγώ όταν ήμουν έγκυος απέφευγα τους καφέδες στην πρώτη ήπια 5 το σύνολο και αυτοί χωρίς καφεϊνη και στην δεύτερη πολύ λιγότερους, προτιμούσα την σοκολάτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτό ήταν το δικό μου νυφικό.....στην πραγματικότητα πιο ωραίο, στην φωτό χάνει!!!

το έβγαλα, ήταν μόνο για λίγο, άλλωστε όλοι το είδαν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρουλα μου τι όμορφη νύφη που ησουνα!!!Αν και να σας πω κοριτσια εγω ασχημη νύφη δεν εχω δει!!!

Απλως καποιες ειναι πάρα πολυ όμορφες.!!!!!!!

Καλε μια χαρα σας εβλεπα!!!!!Οτι μάλλον ημουνα κοντα στο σπιτι σας.(επηρρεαστηκα απο το βιντεο χιχι)Ο αντρας σου ηταν ενας λίγο φλωρακος :lol::lol: , καμια σχεση με το δικο σου, αλλα λεει σε λάτρευε.αιντε βγαλε ακρη!!!!!!

Μωρε η σοκολατα δεν κανει για το ζαχαρο. :idea:

Γωγω μου ξεχασα ρε πριν!!!Συγχαρητηρια για τη Ζιζελ!!!!!!!!!Ωωωωωωωωωωωω μακαρι να πάρει τις ματαρες σου!!!!!

Α Γωγω μου στο σιδερο ουτε που δινω σημασια.Τη θεωρω εντελως ματαιοδοξη δουλειά.Αλλα στην καθαριοτητα ειμαι υστερικη. :oops::oops::oops: Και ναι θελω να βλεπω οτι αλλαζει τα νερα και πλένει καλα την ντουλαπα (ας πουμε).Δεν εχω εμπιστοσυνη ουτε στη μανα μου!!!!!

Φραν μονιμη εισαι ή ΠΔ;;;;Με τη μαμα σου καλα παει η συγκατοικιση;;;;;

Γιωτααααααααα-Μπουρικ τι κανεις;;;;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΚΑΝΑ 1 ωρα να σς διαβασω!

βλεπω επανεμφανησεις!

καλως ηρθατε κουκλες!

πολυ χαρησκα που εμαθα νεα σας!

μιτσακι μου χρονια πολλα να εισια παντα χαρουμενη και ευτυχισμενη!

Χρυσα και εγω τα βιβλια θελω να σου στειλω αλλα θελω τη διευθυνση απο το κουριερ....στειλε την σε παρακαλω!!

Αργυρω κουκλα νυφη!

εγω την βερα μου την φοραω!

ειναι απλη και δεν με δυσκολευει!

με την καθαριοτητα ειμαι με τις ωρες μου....αλλωτε με πιανει υστερια και αλλωτε απλα τα αγνοω!

οσο για το σιδερο....αναγκαιο κακο!

το βαριεμαι απιστευτα!

η μικρη πηγε με την πεθερα μου στην κουνιαδα μου!

ησυχια!

αλλα δεν εχω κουραγιο για τιποτα!

θα την πεσω για υπνο μια και ειμαι νυχτα σημερα και αυριο!

και μετα λεω να παω για καφεδακι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρουλα μου τι όμορφη νύφη που ησουνα!!!Αν και να σας πω κοριτσια εγω ασχημη νύφη δεν εχω δει!!!

Μωρε η σοκολατα δεν κανει για το ζαχαρο. :idea:

Ευχαριστώ!!!

τότε καφέ χωρίς καφεϊνη!!!

το νυφικό, συμπεθέρα, ήταν στην μόδα πριν 8 χρόνια!!!! ήταν καινούργια παραλαβή!!!

Βίκυ τι ωραία που έχεις ησυχία!, καλόν ύπνο....

και εγώ αυτή την στιγμή έχω ησυχία γιατί το μπουμπούκι κοιμάται!!!.....αλλά είμαι πολύ κουρασμένη

χθες δεν έφαγα σχεδόν τίποτα και ήπια και κρασάκι το βράδυ με τον άντρα μου και ψιλοζαλίστηκα, ευτυχώς δεν ξύπνησε η μικρή!!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααααα γιατι δεν εφαγες Αργυρούλα μου? Δεν κάνει να μην τρως ακους?

Αν και ξερετε τι ισχύει σήμερα επιστημονικά? οσο πιο λίγο τρως τοσο πιο πολύ θα ζησεις!!! :shock:

Αλλα να τρως, οχι να μην τρως τιποτα...

Εγώ δεν μπορώ να φάω λίγο με τιποτα... Σταματάω να τρώω επειδή βαρέθηκα και οχι επειδη χορτασα.. :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι θες να χάσεις βρε Αργυρώ μου αφου εισαι μια χαρά κορμάρα! ;)

Πάντως αφου ξέρεις οταν δεν τρως επιβραδύνεις τον μεταβολισμό σου τον μπλοκάρεις.

Πρέπει να τρως λίγο και συχνά για να τον κάνεις turbo...

Εγώ πάντως δεν μπορώ να το κάνω.. :@)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι θες να χάσεις βρε Αργυρώ μου αφου εισαι μια χαρά κορμάρα! ;)

τι θες να σε κεράσω?!!! :lol::lol::lol::lol:

πάντως μόλις έφαγα, σε μικρό πιάτο, μοσχαράκι κοκκινιστό με κριθαράκι....το έβαλα και στον φούρνο να το κάνω σαν γιουβετσάκι!!! μμμμμμμ τρέλα ήταν....!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για λιγο ειπα θα μπω κ κατασκηνωσα μου φαινεται...Θα βγαλω βολτα τον Βικινγκ σε λιγο κ περιμενω τον πατερα μου να μας παρει..

Παναγιωτα 407 ειμαι...τα γνωστα...Εχω κανει τα χαρτια μου για τη μονιμη θεση επικουρου αλλα να σου πω την αληθεια το μετανιωσα...ετσι οπως ειναι η κατασταση...οποτε κρατω το 407 αυτο το εξαμηνο, περναμε ωραια, ειμαι χαλαρη (μισθο δεν εχω δει ακομα κ μαλλον θα τα παρουμε μαζεμενα μετα τις γιορτες!!) κ θα δουμε...

Βρε Σισιω..οχι και διακοπες..χι χι..ειπαμε ειμαι χαραμοφαης αλλα οχι πια κ ολο το χρονο διακοπες!!! Παντως πολυ μου αρεσει που εγινα εραγζομενη μητερα (επιτελους!!)..με ανανεωσε η δουλεια, ξαναβρηκα βρε παιδι μου τον εαυτο μου οπως ημουν προ Σεμπ...Εχω τετοια χαρα κ αισιοδοξια για το μελλον που δεν με αναγνωριζω...Δε με χαλαει τιποτα!!Αφου απορω πως ζουσα τον τελευταιο χρονο χωρις να δουλευω κ μεσα στο σπιτι?? απορω πως αντεξα...

Η συγκαοτικηση με τη μαμα καλα παει, την βγαζω κ συνεχεια βολτουλες, εχει δει η κυρα-Λενη ολα τα ουζερι, τα μπαρακια κ τα καφε της Ροδου (μαζι με τον Σεμπ φυσικα..)...Βεβαια τον Σεμπ τον κραταει μονο τις ωρες που λειπω (δεν ειναι κ πολλες), φροντιζω να κανω στο γραφειο τις δουλειες κ μολις γυρισω τον αναλαμβανω, παμε βολτες, παιζουμε, ξαπλωνουμε...Γενικα ειναι ολα πολυ καλα, εχω οργανωσει ετσι τον χρονο ωστε κανεις να μην ειναι παραπονεμενος και ειμαι κ τυχερη γιατι οπως σας ειπα δεν εχω ωραριο γραφειου οποτε εχω απλετο χρονο κ φτιαχνω αναλογως προγραμμα..

Αργυρω ωραια νυφη..τον γαμπρο δεν ειδα καλα..πλατη...χμμμμμ

ο βικινγκ εδω μουγκριζει, ξυπνησε κ θελει κουνιες..φευγω τωρα.

ααα εχω μια απορια προς τις εγκυες...βρε κοριτσια εχετε ενα μωρο στο σπιτι, ειστε κ εγκυος, τι κανετε οταν το πρωτο θελει αγκαλια, ερχεται κ χοροπηδαει στη κοιλια κλπ...ολο μη κ μη του λετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρω ωραια νυφη..τον γαμπρο δεν ειδα καλα..πλατη...χμμμμμ

ααα εχω μια απορια προς τις εγκυες...βρε κοριτσια εχετε ενα μωρο στο σπιτι, ειστε κ εγκυος, τι κανετε οταν το πρωτο θελει αγκαλια, ερχεται κ χοροπηδαει στη κοιλια κλπ...ολο μη κ μη του λετε?

τον γαμπρό δεν μπορώ να τον βάλω χωρίς την συγκατάθεσή του!!!! βάζω μόνο τον εαυτό μου!!!

όσο για την 2η απορία σου: δεν του λες "μη" γιατί θα τον πληγώσεις, είναι σαν να του αρνείσαι την αγκαλιά σου, απλά προσέχεις μην χτυπήσει την κοιλιά σου!!!

καλή βόλτα εμείς πήγαμε το πρωί και ξεσάλωσε κλασικά η μικρή!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Franitaaaaa!!! Τι ευχάριστη έκπληξη;;;; Επανήλθες με καλά νέα! Μπράβο! Το ήξερα ότι όλα θα φτιάξουν μόλις βρεις δουλειά! Άντε τώρα ένα ταξιδάκι στο Βερολίνο!!!!

Για να απαντήσω στην ερώτησή σου... Τελευταία φορά που πήρα αγκαλιά την Δανάη, 12 κιλά, ήταν σήμερα. Εφόσον η εγκυμοσύνη εξελίσσεται φυσιολογικά γιατί να μην πάρω το παιδί μου αγκαλιά; Αν είμαι κουρασμένη την παίρνω και καθόμαστε.

Και τα νέα της εγκυμοσύνης μου. Πήγα σήμερα στη γιατρό, αφιέρωσε 1 ολόκληρο λεπτό για να μου κάνει κολπική εξέταση και να μου πει ότι το παιδί δεν έχει κατέβει ακόμα. Να με δει κάποιος ξανά την Παρασκευή που είναι η ΠΗΤ μου. Η μαία την Παρασκευή δεν μπορεί να με ξεγεννήσει και είπαμε το Σάββατο αν δεν έχει έρθει η μικρή να κάνουμε κάτι για να γεννήσω.

Είμαι να σκάσω γιατί με έχουν σκάσει!

Φιλιά σε όλες. Δυστυχώς - ευτυχώς τρέχετε με ταχύτητα φωτός και δεν σας προλαβαίνω. Είμαστε καλή παρέα και έχουμε πολλά να πούμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κοριτσάκι μου!!! Τι ωραία το σπορακι γιγαντώνεται!!! 😍😍😍😍😍😍. Με το καλό υγιέστατο να είναι πάνω από όλα!!! 🙏🙏🙏🙏🙏🙏 Καλά έκανες και πήγες να το δείς! Ούτε εγώ θα άντεχα και για να είμαι απόλυτα ειλικρινής ήθελα να το γράψω κιόλας... Με τα άσχημα γεγονότα των προηγούμενων ημερών επιρρεαστηκα πολύ όσο και αν προσπάθησα να είμαι αισιόδοξη.. και την Παρασκευή που μας πέρασε δεν άντεξα και πήγα να το δω και εγώ μόνο που αυτή τη φορά ήταν ακίνητο και πέρασα αστραπιαία 2 μικρά εγκεφαλικά μέχρι να μου εξηγήσει ο γιατρός ότι το βλέπουμε να κοιμάται και μάλιστα με το δάχτυλο στο στόμα!!! 😅😅😅 Εκεί που είσαι δεν κάνουν την Papp-A μαζί με την αυχενική; Κανονικά λένε πρέπει να γίνεται ταυτόχρονα ή έστω 1-2 μέρες διαφορά για να συμβαδίζουν οι μετρήσεις χρονικά.. 
    • Δυστυχώς εδώ μου είπαν ότι είναι επικίνδυνο να το γυρίσει ο γιατρός.. για να δούμε σε δύο βδομάδες που θα πάμε πώς θα μάστε και θα ξαναρωτήσω..γτ κι εγώ αυτό έχω ακούσει! Ότι υπάρχει τρόπος..
    • Δλδ κι εσένα σε ένα σημείο πετρώνει δηλαδή στνήθως η κοιλιά σου ασχέτως με το πού είναι το μωρό; Με βοηθάς πολύ να καταλάβω!
    • Ευχαριστω πολυ Ελισσαβετ μου για τις ευχες!!!❣️❣️❣️ Μακαρι να πανε ολα καλα αυτη τη φορα κ να ερθει/ουν τ@ θαυματακι@ μας γερ@ στην αγκαλια μας!!!!🙏🥹✨️🧿 Κ να γεμισει η ομαδα μας απο δακρυα ευτυχιας κ τελειομηνες εγκυμοσυνες!!🙏🙏🙏🌈
    • Με το καλο ολα Λευκη μου!!!! Ευχομαι καθε υπερηχος ν σε κανει κ πιο ευτυχισμενη!!!✨️🤰🙏❤️🧿 Ειδα ανοιξες κ το θεματακι για μωρακια κ συγκινηθηκα!!!🥹 Ολα με το καλο κ με Υγεια!!!   
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...