Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΟ ΕΞΠΡΕΣ ΤΟΥ ΒΥΖΟΝΥΧΤΙΟΥ Νο20- ΓΙΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ


Recommended Posts

α ναι Γωγω εκεινη μπήκε κατα λάθος!!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

αΦΡΟ ΕΓΩ ΣΤΗΝ κΩΝ επινα Νεσκουικ ,αλλα τωρα αμα δεν πιω καφέ παθαίνω...αμα μεινω εγγυος δεν ξερω τι θα κανω!!!! η Ερτ3 εχει ωραιο θεμα!!!

Σισιω Μαιο μηνα πρεπει να φορτσαρεις κ να γκαστρωθεις,εγω εμεινα εγγυος 30 Μαιου κ γεννησα 20 Φλεβαρη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ολυμπία καλα ειμαστε,σημερα λογω της ημερας ειμαι λιγο νταουν δεν στο κρυβω,σε μια ωριτσα δουλευω,αστα βραστα δηλ και σχολαω αυριο... η μικρη εχει μεγαλωσει ,οταν ανεβουμε θα την δεις ,θα κανονισουμε καφεδακι!!! μιλαμε γ 3 Γενάρη πρώτα ο Θεός... εδώ ρε παιδιά ο καιρός ειναι πολυ περίεργος... το πρωι (6 η ωρα) εριχνε αστραπες κ βροντές,εβρεξε λίγο ,μετα εβγαλε αέρα και τωρα εχει αέρα κ ήλιο κ φυσικα 20 βαθμούς ,τελικα γ το γρουμπαλακι δεν πηγα γιατρο...εφυγε μονο του...εαν ξαναεμφανιστει θα παω... βαριεμαι να παω δουλεια ...αντε να μεινω εγγυος να σταματησω! ειμαι με τις ωρες μου ..μια θελω μια λεω να μεγαλωσει λιγο ακομη η μικρη...οτι ναναι... μαγειρευω κοτοσουπα,οσοι πιστοι προσέλθετε...

καλημέρα κούκλες.

Γιωτάκι όση διαφορά ηλικίας & να έχουν ένα πακετάκι θα το φάς!

Εμένα επειδή έχουν παρά κάτι μέρες 2χρόνια διαφορά, ζήλεια υπερβολική δεν υπάρχει ,αλλά η Μαρία μου είναι με τις ώρες τη & διστυχώς τις περισσότερες φορές δε συνεργάζετε.

Βέβαι με γονείς που το είχα συζυτήση μοτ είπαν πως όσο πιο μεγάλο είναι το παιδί ,τοσο περισσότερο ζήλεια βγάζουν σε σημείο που να είναι σοβαρή για την υγεία του μωρού.& Πως τελικά επειδή είναι μεγαλύτερα αρνούντε να συνεργαστούν ή οτιδήποτε άλλο.Όταν λέω διαφορά έννοώ 3-4 χρόνια.

Έχω ακούσει απίστευτες ιστορίες ζήλειας.

καλή συνέχεια απο τη μάλλον-προς το παρόν- Καλαμάτα φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Σίσσι πας καλά;;;;;; :shock::shock::shock::shock::shock: Γιατί ντρέπεσαι;;;;;;;;;;

Ρε συ δεν είσαι και 40-50 χρονών να ντρέπεσαι να φορέσεις νυφικό.....

Έλαααααααααααααααααααααααα...Φόραααααα..Θα είσαι Θεά....

Και καλά σου λέει η Αφρο..Δε χρειάζεται να πάρεις νυφικό-τούρτα.... :?:?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιω όσες δεν εβαλαν νυφικό,στο τέλος το μετάνιωσαν,μια φορα παντρεύεσαι ρε συ....να βάλεις!!! (καθόλου πιεστική εγώ)

Τζενακι μου περιμενα οτι οσο μεγαλυτερο τοσο καλύτερα... γεννησε μια φιλη προσφατα κ η διχρονη κορη της την απορριπτει εντελώς , οταν την πλησιαζει της λεει εσύ φύγε πας μωρο σου!!!! :o:shock::?:lol: τα μωρα ειναι απίστευτα ε?

ειστε καλά ?τα φιλιά μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γτ ρε παιδια,εγω νυφικο τουρτα ειχα μα μου ταιριαζε καταπληκτικά!!!!!! μην απορριπτεται τιποτα προτου το δοκιμάσετε....μπορει να της πηγαίνει ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο εννοείται οτι θα σε ρωτήσω!! Αμ πώς;; χαχαχα Εσενα θα σε ρωτήσω επίσης τι να κάνω για τον γιο!

Το μπεμπακι αυτό πότε το γεννάς;;

Σαυρογιώτα και σύ του Φλεβάρη ρε παιδί; Μια χαρά! Το επόμενο για πότε το θες;

Και τι συμβαίνει με τις άδειες μητρότητος, θα επιμηκυνθούν τελικά;

Έρη εννοείται!! Να το κανονίσουμε! χεχε

Καλα για το νυφικό βλέπουμε... Θα δουμε... δεν ξέρω... δικαιολογιες δικαιολογίες κλπ κλπ χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βέβαι με γονείς που το είχα συζυτήση μοτ είπαν πως όσο πιο μεγάλο είναι το παιδί ,τοσο περισσότερο ζήλεια βγάζουν σε σημείο που να είναι σοβαρή για την υγεία του μωρού.& Πως τελικά επειδή είναι μεγαλύτερα αρνούντε να συνεργαστούν ή οτιδήποτε άλλο.Όταν λέω διαφορά έννοώ 3-4 χρόνια.

Έχω ακούσει απίστευτες ιστορίες ζήλειας.

τα δικά μου έχουν 3 χρόνια και 3 μήνες διαφορά, υπερβολές δεν έχω δει.....επίσης έχω διαβάσει ότι η ζήλια είναι κάτι το φυσιολογικό, αν δεν ζηλέψει το παιδί (το 1ο) τότε έχει πρόβλημα!!!!

νυφικό τούρτα?! χαχαχα πώς ήταν δλδ?

και το δικό μου ήταν φουντωτό, μου άρεσε....τώρα αν παντρευόμουν δεν ξέρω τι θα διάλεγα, ποιά είναι η μόδα στα νυφικά, δεν έχω ιδέα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να επιμηκυνθούν ?δεν εχω ακουσει τπτ,πιο πιθανο το βλέπω να γινονται ανευ αποδοχών!!!χαχαχαχαχα καλο ε?

ειλικρινα κ το επομενο ιδια περιοδο με το πρώτο θα το ήθελα !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτάκι όντως είναι απίστευτα!

εμάς ευτυχώς όπως προανέφερα δεν έχουμε σοβαρό πρόβλημα,ίσα ίσα τον λατρεύει!χωρίς υπερβολές,με εμάς & κυρίως με εμένα είναι το θέμα....

Επίσης εγώ Δεν έβαλα νυφικό & δεν το μετάνιωσα -είχα τη δικαιολογία της γαμοβάπτισης!

αλλά συμφωνώ πως αν δε δοκιμάσεις μην απορρίπτεις.

Καλά είμαστε σε γενικές γραμμές αν εξαιρέσεις τα ξενύχτια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εκανα τον δευτερο καφε μου - διπλο Ελληνικο- και συνεχιζω ακαθεκτη το σηδερομα!!!!!

Σισακι να βαλεις νυφικο, να πας και να διαλειξεις το καλυτερο για σενα. Οποιο και να ειναι αυτο...και μη μασας..η κουνιαδα μου 35 και εβαλε ενα φουντωτο και ολιγον εξαλλο νυφικο.

Αφρο καλα;;;

Γωγω δεν παιζει υπνος..αν και θα το ηθελα πολυ

Αρτζ θα σου εστελνα ταχινι με κουριςρ αλλα φοβαμαι..

θελλω να στειλω κατι στη βυκι που ειναι σε γυαλινο και φοβαμαι, μια φορα που εστειλα εσπασαν το βαζω παρολο που το ειχα τυλιγμενο καλα σε μπουρμπουληθροχαρτο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρούλα είμαστε παντρεμένοι με πολιτικό γάμο απο τις 16 Νοεμβρίου 2006 θα καναμε την ιερολόγηση νωρίτερα, αλλα προέκυψε η ασθένεια του πατερα μου, η εγκυμοσύνη, ο θάνατος του μπαμπά, η γέννηση της μικρής και η οικονομική κρίση! χαχα

Γιώτα αν γίνουν ανευ αποδοχών, θα πάρω τα παιδιά μου, θα πάω στα φανάρια θα σπάσω στο ξύλο έναν Πακιστανο και θα του πάρω το πόστο! χαχαχα

Όσο για το νυφικό θα πάω να δοκιμάσω!!! Λυσσάξατε!!!! χαχαχα Θα πάω στο Προνόβιας ,ου άρεσε το νυφικό της Παναγιώτας και το είχαμε συζητήσει πιο παλιά, αλλά εγώ μετα το μετάνιωσα.

Θα πάω όμως να δοκιμάσω τουλάχιστον!

Πλάκα θα έχει να τρελαθώ με κανένα νυφικό υπερπαραγωγή και μετα να με δουλεύετε όλες μαζί! χιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!!

Χρονια πολλα στη Δημητρουλα κ σε οποια-ον αλλη γιορταζει!

Βε Λενα ημουν τοοσο σιγουρη πως θα ειναι η θαλασσα.!!!!

Αφου σκεφτομουν να σου ζητησω κ ποσοστα απο τα 150!!!! :lol::lol:

Ελευθερια :):)

Τελικα δεν κανονισατε για 28η???

Αν οχι θελετε να πιουμε καφε το σκ???Κατα προτιμηση πρωι...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααααααα!!!!!

Καλε ειναι μεσα το Σισσακι;;;;Που εισαι κοπελαρα μου.Αντε ρε μπαινε καμια φορα να μας λες νεα!!!!!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ συμπεθερουλες!!!!!!!Μητσακι μου καλο να εισαι πάντα γερη,να χαιρεσαι την οικογενεια σου και με το καλο να δεχτειτε το μωρακι σας!!!!!

Νατασα μου να χαιρεσαι τον αντρουλη σου και να ειστε παντα αγαπημενοι με τα 2 σας τα κοριτσακια!!!Με το καλο η νυφουλα μου!!!!!!!

Σαλλονικιες χρονια πολλα για την πολη σας!!!!!!!!!!!

Αφροδιτακη ναι ρε συ!!!αυτο εχω παθει.Το συνδρομο της φωλιας!!!!!!! :idea::idea::idea::idea:

Μιλαμε θελω μεχρι μεσα Νοεμβρη να τα γυαλοκοπισω όλα και μετα να καθομει σαν τον πασα να περιμενω τον αλλο Πασα.Για να δουμε!!!!! :lol::lol::lol:

Λοιπον παω να σας διαβακω και επιστρεφω!!!!Μη φυγει καμια!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιώ κι εγώ από τον Προνόβια πήρα το νυφικό μου...... ;);););););););)

Αν και δεν ήθελα δαντέλα, τελικά το πήρα όλο δαντέλα...Επίσης, δεν ήθελα να φορέσω πέπλο και όταν μετά από πιέσεις και γκρίνια της μαμάς μου, το φόρεσα, το ερωτεύτηκα........ :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Αν θες, μπες στο Fb στις φώτος μου να το δεις...Όσο φαίνεται δηλαδή......

Γιώτα κι εμένα μου αρέσουν τα νυφικά-τούρτα....Εμένα δεν ηταν ακριβώς τούρτα, αλλά δεν ήταν και φόρεμα.....

Άντε μωρή Γιώτα μην το παιδεύεις....Βάλε μπρος για 2ο.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασακι εγω ειμαι μεσα για 28, με την προυποθεση οτι ειναι ΟΚ ο καιρος να παμε καπου με καθαρο αερα, αν και η ΕΜΥ λεει πως θα κανει κατακλισμο, θα δουμε..αλλιως προτεινω τα σταρμπακσ στο σιτυ γκειτ...ναι ναι ξερω..δεν εχει με τι να ασχοληθουν τα παιδια..ειναι ομως τουλαχιστον ισυχα, δεν εχει ποτε πολυ κοσμο, δε μας κοιτανε με στραβο ματι, θυμαστε την τελευταια φορα που πηγαμε..χιχι..και εχουν τελειο καφε!!!

Ο αντρα μου προτιμαιε να κανουμε μωρο απο το το να κανει τα σεμηναρια που λεγαμε...εγω παλη ακομα δεν ειμαι ψυχολογικα ετοιμη για μωρο..βρε Γιωτα..μπας και δεν ξερουμετι θελουμε....

ΓΜΤ αυτο το σηδερο δεν τελειωνει ποτε, πρεπει να προλαβω να κανω μπανιο και να ευπρεπιστω γιατι κατα τις 3 λεμε να φυγουμε εχουμε να επισκευτουμε 3 Δημητριδες και μαι Δημητρα..

Ο μικρος ειναι κατω στην Πεθερα και ο αντρας μου την ειδε οινοποιος....δεν αντεχω..παντρευτηκα τον Μπομπ τον μαστορα!!!!

Κουμπαρουλα φιλια

Αφρο θα σε παρω τηλεφωνο αυριο απο το γραφειο πες μου τι ωρα σε βολευει

Βικυυυυυυυυυ...αυτο το πακετο θα εργησει να φτασει με φαινετε!!!!

Εγω παλη το νυφικο μου δεν το πολυδιαλεξα..πιο πολυ αρεσε στη μανα μου παρα σε μενα..ασε που οταν μου το φορεσαν δεν εδεσανκαλα τον κορσε και εδειχνε χαλια..

αλλα εγω δεν κοπτομουν ιδιαιτερα να παντρευτω οποτε δε με ενοιαζε..

Το δικο παλη ηταν Spossa Moda

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιώτα μου!!!!!

Δε φεύγω! Δεν πάω πουθενά! Την ξεπερασα τη φάση μου και επεστρεψα για τα καλά! χεχε

Πως είναι ο μεγάλος γιος και πως το μπεμπίνι;;

Γωγούλα σε έχω δει στις φωτος και είχα πάθει την πλάκα μου απο το πόσο εκτυφλωτικά όμορφη νύφη ήσουν! Και εγώ θα την πάρω μαζί τη μαμά μου αν και είμαι σίγουρη οτι θα το μετανιώσω! Είναι μοδίστρα και έχει άποψη για ό,τι φοράω!!!! :?:?:? Φανταστείτε τί θα γίνει όταν έρθει η ώρα του νυφικού!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισακι να την [αρεις...αμα ειναι μοδηστρα κοβει το ματι της και θα σου πει τι ακριβως σου παει και τι αλλαγες πρεπει να γινουν, εγω ειχα παρει στην πρωτη προβα την θεια μου- επισης μοδηστρα- και εκεινη μου αλλαξε την φουστα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας

Μπηκα απλα να πω ενα γεια..δεν ειμαι κ ιδιαιτερα ενεργο μελος πλεον..Σας διαβαζω παντως συχνα..και μιλαμε και στο ΦΒ..Ειχα απενεργοποιησει το λογαριασμο διοτι ηθελα να σβηστουν ολα μου τα μηνυματα ωστε να μην εχω προσβλητικα ΠΜ για θεματα που ειχα γραψει 2 χρονια πριν :shock: ..

Τι κανετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιση ωρα εκανα βρε τρελες να σας διαβασωωωωωωωωωωωω!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σισσακι μου καλα ειμαστε.Δοξα το Θεο!!!!Ο Νικολας τα δικα του τα καλα και εμεις απο πισω του τρεχουμε.

Κατα τα αλλα περναω την "πιο γλυκια αναμονη" τρομαρα μου!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Ρε Σισσυ πλακα μας κανεις με το νυφικο;;Μιλαμε θα εισαι κουκλαρα!!!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Θα εγραφα αλλο χαρακτηρισμο αλλα ειναι δημοσιο το φορουμ. :oops:

Το μονο προβλημα θα ειναι οτι η Χαριλινα θα ειναι και αυτη κουκλαρα και ποια θα πρωτοκοιταζει ο κοσμος;;;;; ;;);;);;);;)

Ρε Χρυσα ωραια αργιαααααα!!!!Τουλαχιστον θα πας πουθενα το απογευμα;;;;

Θουλι να υποθεσω οτι ησουνα πισω απο τη γυναικα συνεχεια και της ελεγες τι να κάνει;;;;;ετσι κανω και εγω για αυτο δεν ξαναπηρα.Δεν υπηρχε λογος.Μονο για σιδερο ερχεται μια.

Αργυρουλα μου τι να πρωτοσχολιασω;;;τα τελεια βιντεακια σου;;Τα σουβλακια;;;;Την μεγαλη οικογενεια σου;;;;;Ασε που σας εβλεπα και στον υπνο μου οικογενειακος.Για αντρα ειδα καποιον ασχετο βεβαια. :lol: Με επηρρεασε πολυ η ωραια γειτονια σας!!!

Ρε Λενα 150 ευρουλακια στοιχημα;;;;;;;;;;;;;Α σου περισσευουν ε;;;;;;;;

Γιώτα αυτα εχει το νησι. :? Αντε να τελειωνετε να μαζευτειτε σπιτακι σας!!!!!

Ρε συμπεθερα τι γλαφυρα που περιγραφεις τα κακα της Ειρηνης!!!!!!! :-p:-p:-p:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αφροδιτακη μου τα ειπαμε και χθες.Εγω ειχα τετοιες ενοχλησεις και μη σου πω οτι εχω ακομα.Παντως εγω 2 γαλλικους τους εχω για πλάκα!!!! :oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Σισσιώ μου.......Με κάνεις και ντρέπομαι..... :oops::oops::oops::oops::oops: Σε ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια....... :oops::oops::oops::oops::oops: Όλοι αυτό μου λένε, αλλά εμένα δε μου άρεσα καθόλου..... :?:?:?:? Δε μου άρεσαν τα μαλλιά μου αν και είχα κάνει αρκετές πρόβες και μόνη μου είχα καταλήξει σε αυτό.... :?:?:?:?:?:?:?

Η μάνα μου δεν είναι μοδίστρα, αλλά έχει άποψη για τα πάντα......... :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: Ακόμα και για τις θέσεις που βάζω τα πράγματα στο σπίτι μου.... :evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας

Μπηκα απλα να πω ενα γεια..δεν ειμαι κ ιδιαιτερα ενεργο μελος πλεον..Σας διαβαζω παντως συχνα..και μιλαμε και στο ΦΒ..Ειχα απενεργοποιησει το λογαριασμο διοτι ηθελα να σβηστουν ολα μου τα μηνυματα ωστε να μην εχω προσβλητικα ΠΜ για θεματα που ειχα γραψει 2 χρονια πριν :shock: ..

Τι κανετε?

Ελα ρε!!!Που εισαι και εσυ;;;Μωρε μπαινε να μας λες τα νεα σου.

Δουλεια οκ;;;Ο Σεμπ;;;;

Καλα πλάκα μας κάνεις για τα προσβλητικα;;;Ηθελα να ξερα που τον βρισκουν το χρονο και ασχολουνται;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Φιλακια πολλα!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φρανι μου κάνεις πλάκα ότι σου έστελναν πμ και σε έβριζαν για απόψεις που είχες γράψει στο φόρουμ πριν τόσο καιρό..... :shock::shock::shock::shock::shock::shock: Έλεος!!!!!!!!!!!!!!!!!! :shock::shock::shock::shock::shock: Καλά μερικές δεν εχουν με τίποτα αλλο να ασχοληθούν;;;;;;; :?:?:?:?:? Όλη η ζωή τους ειναι ένα φόρουμ;;;;; :o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o

Τι νέα;;;Ο Σεμπ;;;;;;;Πως πάτε;;;;Τώρα είσαι Ρόδο;;;; :?:?:?:?:? Πως πάει η δουλειά;;;;;; :roll::roll::roll: Σε ζάλισα με τις ερωτήσεις μου.... :oops::oops::oops::oops::oops: Αλήθεια με το Δανό έχετε παντρευτεί;;;;;;; :roll::roll::roll::roll::roll:

Μωρή Παναγιώτα είσαι από αυτές που κάθεται πίσω από τις γυναίκες που καθαρίζουν και κάνεις υποδείξεις και παρατηρήσεις;;;;;;; :shock::shock::shock::shock::shock: Τις μισώ αυτές...... :lol::lol::lol::lol::lol: Μου σπάνε τα νεύρα...Εγώ δέιχνω τα απορρυπαντικά και ούτε πάω να δω τι κάνουν.....Ντρέπομαι...Το θεωρώ προσβλητικό..... :?:?:?:?:? Σκέψου εσύ να είχες τον εργοδότη πάνω από το κεφαλι σου να βλέπει τι κάνεις, πως το κάνεις κλπ;;;;; :shock::shock::shock::shock::shock::o:o:o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φρανιτακιιιιι

Αντε ρε μπαινε...οποιος και να ειναι δεν αξιζει να χαλιεσαι για χαρη του, ουτε να αποσυρεσε και να τους κανεις τη χαρη, εχεις γνωμη, αποψη και προσοχη..οπως ακι ολοι οι υπολοιποι...οποτε..

Μη ξεχνας και το εξης..χαμογελα, κανει τους αλλους να ανισυχουν!!!!

Επισης μπαινε στο μαμι..κανει τους αλλουν νευρικους...χιχιχιχιιχ

Πως πηγε η κρεμα;;;;

παναγιωτα ασε..αμα σου πω τι εχω να κανω στις 28 θα με βρισεις!!

Θα παω αλλα τελικα θα παμε και με τους 4 σε ταβερνα το απογευμα αργα, ο μικρος θα κατσει με την πεθερα και ελπιζω να μη της βγαλει το λαδι και δε τον ξανακρατησει η γυναικα

Οταν επαιρνα γυναικα ερχοταν την επομενη η μανα μου και ολο ελατωματα εβρισκε, τωρα που τα κανω μονη μου προσφερετε να βοηθησει..γκρρρρ

Γωγω κομπλημεντα ψαρευεις;;;;;

ε λοιπον ησουν μια πανασχημη νυφη τελειωσε..πιο ασχημη δεν εχω ματαδει..απορρω αυτος ο ανθρωπος πως σε πηρε..απαπαππαπα.

Παντως εμενα η Αφρο και η παναγιωτα μου αρεσαν σας νυφες..και η Αθηνα...πολυ ομως ε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ενταξει μωρε ειχε γινει κ αυτο απο στγκεκριμενο ατομο που εχει προβλημα μαζι μου...Ηταν ενας λογος που μου την ειχε δωσει στα νευρα το ολο μαμαδοφορουμ γενικα..Αλλα με εσας εδω καλα τα λεγαμε, οποτε θα μπαινω να λεμε κανα νεο!

Καλα ειμαστε! Μια χαρα!!! ο Σεμπ μια χαρα κι αυτος, περναει γλυκεια ζωη στη Ροδο!Εγω διδασκω ενα μαθημα την εβδομαδα στο Πανεπιστημιο και παω κ 2 φορες την εβδομαδα στο γραφειο μου..Εχω φερει τη μανα μου και μου κραταει τον Σεμπ αλλα δεν λειπω κ πολυ..εγω φτιαχνω τις ωρες μου...οποτε εχουμε χρονο για βολτα, καφε, μπανιο στη θαλασσα (αμε!)..Χαλαρα ειμαστε κ ηρεμα!!! Απο μαρτιο που μετακομιζουμε θα ζοριστουμε!!!!

Ναι Γωγω μου εχω παντρευτει, μαλιστα τον αλλο μηνα κλεινουμε κ 2 χρονια (26 Νοεμβριου). Αλλα παντρευτηκαμε με πολιτικο στη Δανια, χωρις νυφικο, χωρις καλεσμενους, χωρις κουμπαρο κ χωρις βερες :lol: ..Θρησκευτικο δεν θα κανουμε παντως.

Η Κρεμα τελεια...εφαγα και εγω, δεν αντεξα...Εβαλα ακατεργαστη ζαχαρη κ σταφιδα, μαλλον παραηταν γλυκεια..Την αλλη φορα θα βαλω λιγοτερη ζαχαρη...Ο Σεμπ τσακισε ενα πιατι σουπας κ μετα ξεραθηκε...Δεν θα του την κανω συχνα παντως, κανει κακο στην διαιτα μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κοριτσάκι μου!!! Τι ωραία το σπορακι γιγαντώνεται!!! 😍😍😍😍😍😍. Με το καλό υγιέστατο να είναι πάνω από όλα!!! 🙏🙏🙏🙏🙏🙏 Καλά έκανες και πήγες να το δείς! Ούτε εγώ θα άντεχα και για να είμαι απόλυτα ειλικρινής ήθελα να το γράψω κιόλας... Με τα άσχημα γεγονότα των προηγούμενων ημερών επιρρεαστηκα πολύ όσο και αν προσπάθησα να είμαι αισιόδοξη.. και την Παρασκευή που μας πέρασε δεν άντεξα και πήγα να το δω και εγώ μόνο που αυτή τη φορά ήταν ακίνητο και πέρασα αστραπιαία 2 μικρά εγκεφαλικά μέχρι να μου εξηγήσει ο γιατρός ότι το βλέπουμε να κοιμάται και μάλιστα με το δάχτυλο στο στόμα!!! 😅😅😅 Εκεί που είσαι δεν κάνουν την Papp-A μαζί με την αυχενική; Κανονικά λένε πρέπει να γίνεται ταυτόχρονα ή έστω 1-2 μέρες διαφορά για να συμβαδίζουν οι μετρήσεις χρονικά.. 
    • Δυστυχώς εδώ μου είπαν ότι είναι επικίνδυνο να το γυρίσει ο γιατρός.. για να δούμε σε δύο βδομάδες που θα πάμε πώς θα μάστε και θα ξαναρωτήσω..γτ κι εγώ αυτό έχω ακούσει! Ότι υπάρχει τρόπος..
    • Δλδ κι εσένα σε ένα σημείο πετρώνει δηλαδή στνήθως η κοιλιά σου ασχέτως με το πού είναι το μωρό; Με βοηθάς πολύ να καταλάβω!
    • Ευχαριστω πολυ Ελισσαβετ μου για τις ευχες!!!❣️❣️❣️ Μακαρι να πανε ολα καλα αυτη τη φορα κ να ερθει/ουν τ@ θαυματακι@ μας γερ@ στην αγκαλια μας!!!!🙏🥹✨️🧿 Κ να γεμισει η ομαδα μας απο δακρυα ευτυχιας κ τελειομηνες εγκυμοσυνες!!🙏🙏🙏🌈
    • Με το καλο ολα Λευκη μου!!!! Ευχομαι καθε υπερηχος ν σε κανει κ πιο ευτυχισμενη!!!✨️🤰🙏❤️🧿 Ειδα ανοιξες κ το θεματακι για μωρακια κ συγκινηθηκα!!!🥹 Ολα με το καλο κ με Υγεια!!!   
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...