Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΟ ΕΞΠΡΕΣ ΤΟΥ ΒΥΖΟΝΥΧΤΙΟΥ Νο20- ΓΙΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γωγούλα, σ' ευχαριστώ πάρα πολύ για τις ευχές σου! Γι' αυτό όταν μπήκα στο νέο τρενάκι σου είπα "κάτι ξέρεις", αλλά δεν το ψιλιάστηκες!!! :P Με το καλο να δείτε το μπεμπάκι, να πάνε όλα καλά και να μας πεις τα νέα το βράδυ! :D

Λένα μου, δεν πάει το μυαλό μου σε τίποτα άλλο απ' αυτά που είπε η Αργυρώ, sorry, αν μου κατέβει καμιά καλή ιδέα, θα στην πω! Μεγάλο το στοίχημα; Θα χάσεις πολλά; :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμπεθερα to be 150 ευρουλακια!!!!!!!! το εβαλα στο στοιχημα σε μια στιγμη υπερβολικης εμπιστοσυνης στον εαυτο τμου!!

βοηθηστε με!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ή το πέος?!!!! :-?#-o

=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Ακόμη γελάω!!!

Να σαι καλά!!!!

Aναστασία αν εννοείς πως έχεσε της φακές ολόκληρες είναι λογικό!!!!

Σκέψου τη φλούδα τους πως έιναι σχετικά δύσπεπτη.

Και η Ειρήνη τα έβγαζε ολόκληρα όλα για κάποια φάση αλλά τότε δεν μασούσε καν. Κατάπινε μονομιάς...

Αλλά ο αρακάς, το καλαμπόκι ,η ντομάτα η πιπεριά κλπ πάντα φαίνονται στις σκατούλες της!!!

Έρη γάλλος φούρναρης;;;

Εσείς είστε αριστοκράτες!!!

Λένα όρμα του καλέ!!! Τί κάθεσαι;;;

Μετά θα είναι εγχειρισμένος και θα δυσκολεύεται...

Σισσιώ σε χάσαμε πια...

Ελπίζω να είστε καλά!

Γωγώ λείπεις σήμερα και δεν έχω τί να διαβάσω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχαχα μαρεσει η εμπνευση σας αλλα αυτα τα εχω πει κ εγω...... :lol::lol::lol: δεν ειναι :cry:

καλε σκεφτειτε και πειτε μου!!!!!!!! οποια με βοηθησει κερναω!!!!

α νατασα να μην ξεχνιομαστε παλι στον υπνο μου σε εβλεπα.... μηπως να κανονιζαμε ενα καφεδακι?? το υποσυνειδητο μου μου υπενθυμιζει οτι μου λειπεις!!!

ρεσυ φοβαμαι λιγο να κανουμε σεξ, φοβαμαι μην πονεσει.. μην κανει καμια αποτομη κινηση, μην..., μην...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αργυορουλα δενειναι τιποτα απο αυτα......

σκεφτειτε καλε κ οι υπολοιπες!!!!

αν δεν το βρω σε 2 μερες θα πληρωσω!!!!!!!! :x:x

και πώς ξέρεις ότι δεν είναι? το είπες και σου είπαν όχι?

σίγουρα είναι κάτι πολύ απλό!!!!

=)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))

Ακόμη γελάω!!!

Να σαι καλά!!!!....

είδες τι πετυχημένα που τα λέω καμμιά φορά!!!! :lol::lol::lol:

μήπως είναι το πορτοφόλι?!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ti kanete?

μιτσακι συγχαρητηρια!

Νατασα τελειο το δωματιακι!

κουκλιστικο!

αχ και εγω θελω α φτιαξω της μικρης και να στρωσω!

βαριεμαι και δεν εχω ορεξη για τιποτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφροδιτη δεν ειναι ουτε αυτα... τα ειπα κ αυτα...

ουφ δεν ξερω τι αλλο να σκεφτω, εχωστερεψει πλεον.. κ οχι τπτ αλλο θα δωσω και 150!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σου τη δείχνω και τρομάζεις, σου τη βάζω και πονάς,σου τη βγάζω

κι έχει χύσει κι όμως σ'εχει ωφελήσει.Τι είναι;

πονηρές αμέσως ... η ένεση...παντως θα μπορουσε να ειναι κ το αλλο!!! χαχαχαχαχα

Λενα ψαχνω την απαντηση στο αινιγμα σου σε διαφορα σαιτ μα δεν βρισκω τπτ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia pite maou an kserete ti einai oi eksetaseis gia

HDL kai LDL ?

Τι είναι η HDL χοληστερίνη;

Είναι γνωστή σαν καλή χοληστερίνη, ίσως εξαιτίας του ρόλου της. Η HDL οδηγεί την ολική χοληστερίνη του αίματος από τα αγγεία στο συκώτι μας, απ' όπου και απομακρύνεται από το σώμα μας. Έτσι, αυξημένες τιμές φαίνεται ότι δρουν προστατευτικά για καρδιαγγειακά νοσήματα.

Ποιες είναι οι φυσιολογικές τιμές της HDL χοληστερίνης;

•Τιμές HDL 40-59 mg/dl, θεωρούνται ικανοποιητικές.

•Τιμές κάτω από 30 mg/dl, είναι επιβαρυντικές για την πιθανότητα εμφάνισης καρδιαγγειακών νοσημάτων.

•Τιμές πάνω από 60 mg/dl, θεωρούνται προστατευτικές.

T ι είναι η LDL χοληστερίνη;

Είναι γνωστή σαν «κακή» χοληστερίνη. Όταν τα επίπεδα της είναι αυξημένα, δηλώνουν τον κίνδυνο αθηροσκλήρυνσης, δηλαδή τη δημιουργία πλάκας στο εσωτερικό των αγγείων, που στενεύει τον αυλό τους. Έτσι η κυκλοφορία του αίματος μέσα στο αγγείο γίνεται με δυσκολία και αν ξεκολλήσει κάποιο κομμάτι από αυτή την πλάκα, μπορεί με την κυκλοφορία του αίματος να βρεθεί είτε στην καρδιά (έμφραγμα) είτε στο εγκέφαλο (εγκεφαλικό επεισόδιο). Αυξημένα επίπεδα LDL χοληστερίνης, συνδυάζονται με αυξημένο κίνδυνο καρδιαγγειακών νόσων.

Ποιες είναι οι φυσιολογικές τιμές της LDL χοληστερίνης;

Τιμές κάτω των 200 mg/dl είναι ιδανικές. Τιμές πάνω από 240 mg/dl, είναι παράγων υψηλού κινδύνου για καρδιακή νόσο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

=))=))=))=))=)) Aυτο το αινιγμα Λενα μου ειναι για να γελας μ ε τις απαντησεις!!!..

Τρελλες!!!!

Μηπως η θαλασσα-παλίρροια???

Νατασακι μου σ'ευχαριστω για την απαντηση...Να πω την αληθεια σημερα δεν την παιδεψα

κ πολυ να φαει γτ φανταζομαι ψιλοζοριστηκε να κανει κακακια...

Συμπεθερες μη με μισειτε!Ολα στη ζωη ειναι ισαξια μοιρασμενα!

Αλλος εχει υψος,αλλος εχει ωραια ματια,αλλος υγεια,αλλος καλους φιλους αλλος λεφτα,αλλος αγαπη,

αλλος τυχη,αλλος ηρεμη ζωη...

Ποτε κανεις δεν τα εχει ολα μαζι...!(φιλοσοφησαμε παλι :D )

Παρεμπιπτόντως Γωγω τι ματαρες εχεις?!!!Φτου φτου!!!

Τρεχω στο κοριτσι μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia mia rewtish se oses perasane h pernane deuterh egimosini

eixate muikous ponous sthn perioxh katw apo thn koilia?

den milaw gia pono sthn mitra mesa alla gia eksoteriko .

o giatros mou mou eipai oti sthn deuterh egimosinh ponane perissotero oi mues ths kilias kathos ksana tentononte .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν κορίτσια γύρισαααααα...

Σας έλειψα καθόλου;;;;;;; :roll::roll::roll::roll: Άντε γιατί πολύ σας παραμέλησα σήμερα..... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Έχω ακόμη να κάνω δουλειά από το σπίτι, αλλά τους έχω χεσμένους.... :evil::evil::evil::evil:

Συμπεθέρα ούτε καν θυμάμαι το αίνιγμα και βαριέμαι να ψάχνω, αλλά δεν είμαι καλή σε αυτά..... :?:?:?:?:?

Αναστασία έτσι είναι...Λίγοι είναι οι τυχεροί που τα έχουν όλα.....Μεταξύ αυτών κι εγώ..... =))=))=))=))=))=))=))=)) Ψωνάρα που 'μαι....

Νατασάκι μου σου έλειψα ε;;;;;; :x:x:x:x:x

Λοιπόν, να σας πω νέα από γιατρό....

Θούλη που είσαι μωρή;;;;;;;;;

Εχω πάλι μπεμπουλίναααααααα........... :D:D:D:D:D Δεν υπήρχε τσουτσούνι...Η κόρη μου έχει κάτι πόδια σαν της Ζιζέλ...Ήταν τεντωμένη, τα πόδια της μακριά και ολόισια, έπαιζε με τα χεράκια της και στο τέλος έβαλε το δαχτυλάκι στο στόμα...... :D:D:D:D:D:D:D:D Κουκουβάαααααααααααααααααααααααααααααααα.........Α, και είμαστε 127 ολόκληρα γραμμάρια..... :lol::lol::lol::lol:

Ο γιατρός εκτός από Filicine και Trofocart (μαγνήσιο), μου είπε να πάρω Ferro Folic (σίδηρο) και Calcioriun (ασβέστιο).....Α, το Filicine μου είπε να το σταματήσω γιατί έχει μέσα ο σίδηρος.... :roll::roll::roll::roll::roll:

Ρε αγάπες να σας ρωτήσω;;;;Β Επιπέδου πότε κάνατε;;;;Εμένα μου είπε 22 εβδομάδων.... :roll::roll::roll::roll::roll: Εγώ νόμιζα ότι γινόταν στις 20.... :?:?:? Μα να μη θυμάμαι τίποτα από την πρώτη εγκυμοσύνη.... :roll::roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι ρε Θου......... :D:D:D:D:D

Κι εγώ πιστεύω ότι θα έχεις αγόρι..... ;););););)

Πάντως, πλέον που έχω συνηθίσει στην ιδέα δύο κοριτσιών, τρελαίνομαι....... :D:D:D:D Ειδικά αν και η 2η είναι σαν την Ιωάννα...... :D:D:D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Θου θα με τρελάνεις...

Σου εστειλα τη γυναίκα για να κουράστεις;;;

Είσαι χαζή... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Πόσο της έδωσες και τί ώρα έφυγε;;;

Λένα ναιιιιιιιιιιιιι!!

Να πιούμε τον καφέ!!!

Μήπως να κανονίζαμε καμία συνάντηση οι Θεσ/νικιές;;

Γωγώ φτου φτου στην μπεμπεδοκόρη

Αναλογίες μοντέλου έχει το κορίτσι!!!!

Στις 21-22-23 γίνεται συνήθως ο Β'! Κοντεύεις ρεεεεε!!!!!!

Αφροδίτη τέτοιον πόνο εγώ δεν έχω νιώσει να σου πω την αλήθεια...

Η Παναγιώτα που είναι;;;;;

Αναστασία μου εγώ σαν επιστήμονας σκέφτηκα το φεγγάρι. Αλλά δεν μπήκα καν στον κόπο να το γράψω!

:lol::lol::lol:

Σε γέμισε σκατούλα τόσον καιρό η τσαχπίνα και τώρα σου κακοφαίνεται η μια κουραδίτσα ε;;;

Δωσε του παιδιού καμία σοκολάτα για να ενεργηθεί!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου γειαααααααα

καλα αποτι βλεπω ταχαν ωτα 150 ευρω... σας ευχαριστω πολυ για τη φαια ουσια που καταναλωσατε για χατηρι μου!! νατασα μου ουτε το φεγγαρι ειναι!!!

συμπεθερα 127 ολοκληρα γραμμαρια??? :D:D:D:D:D το μαναρι μου!! αντε με το καλο κ το αλλο το κοριτσακι!!1 ελπιζω να μη σας βγει κανενα αγορακι στον β επιπεδου!!!!

ναι ρε 22 εβδομαδων τον κανεις τον μεγαλο.. πω πω πως περναει ο καιρος ε??

αναστασια σε καταλαβαινω... ξερω πως ειναι να τα εχεις ολα και ολοι οι αλλοι να σε ζηλευουν :lol::lol::lol::lol:

κανω μπανανο-καρυδο-κεικ και ετοιμαζω το κουνεκαλι για αυριο...

νατασα γιορταζει ο αντρας σου αν θυμαμαι καλα ε?

ποιος αλλος γιορταζει??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σούργελααααααααααααααααααααααααααααααααα..........Ρε δεν έρχεστε εδώ για καφέ;;;;;;;

Όταν πάμε στη μεζονέτα, σας καλώ όλες σπίτι μου.... :lol::lol::lol::lol::lol:

Αφρο ξέχασα να σου απαντήσω....

Στην κοιλιά δεν έχω ενοχλήσεις....Έχω όμως στο πιπί μου..... :oops::oops::oops::oops::oops: Σα να με τσιμπάνε με καρφίτσες.... :oops::oops::oops: Εξωτερικά το νιώθω...Όχι μέσα.... :oops::oops::oops::oops:

Νατασα να τον χαίρεσαι τον αντρούλη σου.....Να είναι γερός και να σου χαρίζει πάντα καλό σεξ και κόρες..... =))=))=))=))=))=))

Ρε Θου πήρες γυναίκα για να τα κάνεις εσύ;;;; :shock::shock::shock::shock: Είσαι χαζή;;;;;;;; :o:o:o:o:o:o:o

Συμπεθέρα στείλε κεικ..Περιμένω!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κοριτσάκι μου!!! Τι ωραία το σπορακι γιγαντώνεται!!! 😍😍😍😍😍😍. Με το καλό υγιέστατο να είναι πάνω από όλα!!! 🙏🙏🙏🙏🙏🙏 Καλά έκανες και πήγες να το δείς! Ούτε εγώ θα άντεχα και για να είμαι απόλυτα ειλικρινής ήθελα να το γράψω κιόλας... Με τα άσχημα γεγονότα των προηγούμενων ημερών επιρρεαστηκα πολύ όσο και αν προσπάθησα να είμαι αισιόδοξη.. και την Παρασκευή που μας πέρασε δεν άντεξα και πήγα να το δω και εγώ μόνο που αυτή τη φορά ήταν ακίνητο και πέρασα αστραπιαία 2 μικρά εγκεφαλικά μέχρι να μου εξηγήσει ο γιατρός ότι το βλέπουμε να κοιμάται και μάλιστα με το δάχτυλο στο στόμα!!! 😅😅😅 Εκεί που είσαι δεν κάνουν την Papp-A μαζί με την αυχενική; Κανονικά λένε πρέπει να γίνεται ταυτόχρονα ή έστω 1-2 μέρες διαφορά για να συμβαδίζουν οι μετρήσεις χρονικά.. 
    • Δυστυχώς εδώ μου είπαν ότι είναι επικίνδυνο να το γυρίσει ο γιατρός.. για να δούμε σε δύο βδομάδες που θα πάμε πώς θα μάστε και θα ξαναρωτήσω..γτ κι εγώ αυτό έχω ακούσει! Ότι υπάρχει τρόπος..
    • Δλδ κι εσένα σε ένα σημείο πετρώνει δηλαδή στνήθως η κοιλιά σου ασχέτως με το πού είναι το μωρό; Με βοηθάς πολύ να καταλάβω!
    • Ευχαριστω πολυ Ελισσαβετ μου για τις ευχες!!!❣️❣️❣️ Μακαρι να πανε ολα καλα αυτη τη φορα κ να ερθει/ουν τ@ θαυματακι@ μας γερ@ στην αγκαλια μας!!!!🙏🥹✨️🧿 Κ να γεμισει η ομαδα μας απο δακρυα ευτυχιας κ τελειομηνες εγκυμοσυνες!!🙏🙏🙏🌈
    • Με το καλο ολα Λευκη μου!!!! Ευχομαι καθε υπερηχος ν σε κανει κ πιο ευτυχισμενη!!!✨️🤰🙏❤️🧿 Ειδα ανοιξες κ το θεματακι για μωρακια κ συγκινηθηκα!!!🥹 Ολα με το καλο κ με Υγεια!!!   
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...