Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΟ ΕΞΠΡΕΣ ΤΟΥ ΒΥΖΟΝΥΧΤΙΟΥ Νο20- ΓΙΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ


Recommended Posts

είναι από τις καλύτερες συνοικίες της Βόννης......

και αυτό είναι το πίσω μέρος δλδ, από τα δεξιά ένας από όλους είναι ο κήπος μας.....και στο τέλος το δρομάκι καταλήγει σε ένα τεράστιο πάρκο!!!

http://www.e-rent.de/strassen-videos-bo ... -24289.htm

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

1) mitsakiiii mou sugxaritiria !!!!!!!!

2) Xrusa mou perastika!!!!

3) i mikri mou ekane 4 fores diarroia!!!k polu gkrinia ,prominuete dontaki!!!

4) ti na mageirepso g na sunodepso mpiftekakia?

exo stenaxorithei gt mia fili pou eno thulase to proto koritsaki tis 8 mines apokleistika k allous 3 me sumpliroma kai tora pou gennise ton mpempi ,o mikros den pianei stithos ,k i kopela ta exei paiksei...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!! ξανα..

Ειμαι γραφειο..μα καλα μια μερα δεν μπορουν χωρις εμενα...γκρρρρρ..θα την κοπανισω ομως πιο νωρις, αφου κανω κατι μικροεκρεμμοτητες!!!

Πειναω..σημερα δεν εχει διαιτα..θα παραγγειλω κανενα τοστακι

Ο μικρος εχει αμυγδαλιτιδα ξανα...ΓΜΤ!!

Μιτσακι μουυυυυυ τα θερμα μου συγχαρητηρια!!! Δεν ξερεις ποσο χαρηκα για σενα!!!!..αμα σου πω πως ειχα προαισθημα πως θα μας ανακοινωνες συντομα εγκυμοσυνη θα με πιστεψεις;;;;...δεν αστειευομαι....

Αρτζ εχεις υπεροχη γειτονια, μοιαζει πολυ με αυτη στην οποια μεναμε στη Ρωσια..αλλα ειναι στο Ευρωπαικο του

Αφρο θα μιλησουμε στο Τσατ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααααααα και καλη εβδομαδα!!!!

ΜΗΤΣΑκιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ συμπεθερουλα μου.Με το καλο κοριτσακι μου!!!!!!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Αργυρουλα μου τι ωραιο μερος ρε συ!!!!!ΤΕΛΕΙΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!Να σε ρωτησω.Αν θες κατι (γαλα ας πουμε) εχει κοντα μινι μαρκετ ή πρεπει αναγκαστικα να πας σε εμπορικο;;;;;Περιπτερα υπαρχουν εκει;;;;Που παιρνεις τσιγαρα ,περιοδικα,σοκαλατες;;;;;;

Μου εκανε εντυπωση που ολα τα αμαξια ηταν εξω στην αυλη.Και όλα οικογενειακα!!!!!

Νατασα ονοματα για τη νυφουλα μου.Αδριανη,Ναταλία.Μου αρεσουν και τα 2 πάρα πολύ!!!!!

Γιωτα και Χρύσα μου περαστικα στα παιδακια σας!!!!

Ρε Γιωτα με τα μπιφτεκια μια ειναι η τελεια γαρνιτουρα.Πατατες τηγανιτες!!!!!!!!!!!

Καλημερα σε Ερη,Νατασουλα,Αναστασίες,Γωγω,Θουλιτσα,Λενα,Αφροδιτακη ,Ποντικομαρακι,Λένα,Αθηνα και ολες τις κοπελαρες που σιγουρα κάποια ξεχασα πάλι. :oops:

:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρουλα μου Να σε ρωτησω.Αν θες κατι (γαλα ας πουμε) εχει κοντα μινι μαρκετ ή πρεπει αναγκαστικα να πας σε εμπορικο;;;;;Περιπτερα υπαρχουν εκει;;;;Που παιρνεις τσιγαρα ,περιοδικα,σοκαλατες;;;;;;

Μου εκανε εντυπωση που ολα τα αμαξια ηταν εξω στην αυλη.Και όλα οικογενειακα!!!!!

αυτός είναι ο πεζόδρομος, που είναι, από το σπίτι μας, σε απόσταση 10 λεπτών με τα πόδια, έχει μαγαζάκια, καφέ και εστιατόρια, 5 κομμωτήρια, 3 για περιποιηση νυχιών!!!, 5 φαρμακεία, 4 ΣΜ, 2 κρεοπωλεία, 2 καφέ, 4 εστιατόρια, 3 φαστφουντάδικα (το ένα ελληνικό), 3 φούρνους, όπου μπορείς να καθήσεις και να πιείς και καφεδάκι!, όλες τις ειδικότητες των γιατρών μέχρι και γαστρεντερολόγο!!!, 3 μαγαζιά με ρούχα!!!, πλατεία......

http://www.e-rent.de/strassen-videos-bo ... o-6663.htm

και η συνέχεια του.....

http://www.e-rent.de/strassen-videos-bo ... o-6664.htm

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σαβρογιωτούλα, ευχαριστώ πολύ και στα δικά σου κοριτσάρα μου! ;)

Μαρθούλι, με το καλό για όλες μας, με κολλήσατε άτιμες, το είπαμε, είναι κολλητικό!!! :P

Παναγιωτοσυμπεθερούλα, ευχαριστώ πολύ πολύ!!!

Αrgi μου, αν θέλεις, μπορείς να είσαι η επόμενη! :P Δε σε πήραν τα χρόνια κι εμένα μ'αρέσει να έχουμε μικρή διαφορά με τα παιδιά μας (φαίνεται άλλωστε!) :P αλλά η κάθε περίπτωση είναι διαφορετική! Η αδερφή μου έκανε το 4ο, πριν λίγους μήνες, στα 39 της!!!! :D

Η εικόνα που περιγράφεις με τα αδερφάκια είναι αυτή που ονειρεύομαι κι εγώ για τα παιδιά μου, γι' αυτό και αποφάσισα ότι να μην αφήσω κι άλλη διαφορά ηλικίας, όσο νωρίτερα, τόσο καλύτερα! ;) Βλέπω ότι η Β απαιτεί την απόλυτη προσοχή μας, γιατί -όπως είναι φυσικό- δεν έχει με ποιόν άλλο να ασχοληθεί! Ενώ όταν με το καλό αποκτήσει αδερφάκι και μεγαλώσει λίγο, θα απασχολούνται μεταξύ τους! :D

Χρυσουλάκι μου, το ένστικτό σου έπεσε μέσα! ;) Μία φορά αρκεί, έχε το υπόψιν σου... :P

natasoula μου, ενώ ήμουν σίγουρη, μ' έχει πιάσει μία μη-ανακοίνωση. Να πάω πρώτα στο γιατρό και μετά στους πολύ δικούς μου. Πολύ μετά στους υπόλοιπους... ;) Αλλά μ' εσάς είναι διαφορετικά, ήθελα να το μοιραστώ μαζί σας, να μοιραστούμε φόβους, αγωνίες, απορίες, να μου λύσετε ερωτήματα!!! :P Είναι πολύ παρήγορο να έρχεσαι σε επαφή με ανθρώπους που περνάς ακριβώς τα ίδια. Άσε που εμείς εδώ έχουμε μοιραστεί τόσα και τόσα... ;)

Έρη μου, γαλλικό γονίδιο; Μμμμ, έτσι εξηγείται η γαλλική φινέτσα!!! :P

Argi, τέλεια η γειτονιά... Ονειρεμένη!!! :) Όπως και η περιγραφή της Χρύσας με τις Ρωσίες, τις φουντουκιές, τις κερασιές... Σαν εικόνες βγαλμένες από παραμύθι! ;;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια Δημητρουλα μου!!!Με το καλο κοπελα μου!!

Να ειναι τεεεελεια η εγκυμοσυνη σου!!!

Περαστικα(ουφ :( ) στα μωρακια που ειναι αρρωστα...

Φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anastacia μου, σ' ευχαριστώ πολύ πολύ! Και στα δικά σου, αν και όποτε το θελήσεις! ;)

Καλά είμαστε, Σισσάκι, εσύ; Καλά κάνεις και ντρέπεσαι, γιατί έχουμε φάει πολύ φτύσιμο! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελεια τα βιντεάκια ειδα εχετε και gyros grill έχετε φάει ποτε?? :D

μόνο μία φορά?!!!! :lol::lol::lol: και ξέρεις οι πίτες εδώ είναι τεράστιες!!!...είχα συνηθίσει σε αυτές και μια φορά, όταν ήρθα Θεσ/νίκη στα ΚΤΕΛ, αγοράζω μια πίτα γύρο αλά Ελληνικά και μου έκανε τόσο εντύπωση που ήταν τόσο μικρή!!!!

αλήθεια τι γαλλικό γονίδιο έχεις? να ξέρω από πού κατάγεται ο γαμπρός μου!!!! :lol:;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Που τη είδες ρε Μιτσάκι την γαλλική φινέτσα? Εγώ πιο πολύ σε νταλικερισια φινέτσα κλίνω..

Ο προπάππους μου ήταν Γάλλος παιδιά. Φουρναρης Γάλλος που βρέθηκε στην Κεφαλονιά και έμεινε εκεί να ψήνει μπαγκέτες! Χαχα

Εχω να σας πω κατι για αυτό που λέτε με τα αδερφάκια. Εγώ γενικά από τότε που γεννησα ειχα μια θανατερή ιδέα στο μυαλό μου ότι θα πεθάνω νωρίς. 8-} Δεν ξέρω γιατι.. Και σκεπτόμουν ότι καλύτερα να μην κάνω άλλο παιδί αφού θα πεθάνω και τέτοια.. :shock::lol:

Το συζητούσα λοιπόν με μια φίλη μου και μέσα στα βρισίδια που μου εριχνε για το ποσο ηλιθια είμαι μου λέει «Εντάξει και δικιο να εχεις,Κάποια στιγμή έτσι κι αλιως οι γονείς φευγουνε,, τα παιδια όμως έχουν τουλάχιστον τα αδερφια τους!!» :ymdaydream:

Δεν ξέρω πως αλλά δεν το είχα σκεφτεί καθόλου έτσι.. Ε από εκείνη τη στιγμή μου μπήκε στο μυαλό το δεύτερο.. Και μαζί με αυτό άλλαξε κάπως και η σκέψη μου…

Μη με βρίσετε, κάντε φτου φτου φτου και στριφογυρίστε 3 φορές γυρω από τον εαυτό σας χαχαχα

Αργυρώ τι έλεγε το γερμανικο πιτόγυρο? καλό? Πεινάω!!

Σισσάκι μου γλυκό γεια σουυυυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας επιασε νοσταλγια κουκλες???

Βιαζομουν πριν να κανω κατι που εντελει αναρωτιεμαι...Μηπως να μη σας το πω??

Οι μισες κ παραπανω ειστε εγκυουλες...Καποιες ιιισως να ειστε....

(θα το πω γτ ειμαι ενθουσιασμενη!)...

Εκανα μιιιιια πιτααααα...Μα ΜΙΑ πιτα!!!Παλι θα ξεφυγω! :@)

Δε σας την περιγραφω ομως..!!!

Ερωτηση...! :oops:

Αν βρεθει το φαγακι αυτουσιο στην πανα σημαινει οτι

δεν απορροφησε τιποτα ο οργανισμος???

Να σας πω κ τη γνωμη μου για τα παιδια?

καλο ειναι να κανουμε οσα παιδια μπορουμε να μεγαλωσουμε

με τον τροπο που θελουμε!...

Και φυσικα την κατασταση που βρισκομαστε!..

Βεβαια το καθε παιδι "δικαιουται" ενα αδερφακι! ;)

Παντως αυτο το "ελα μωρε,καντα κοντα να μεγαλωσουν/παιζουν/ξεπαιδιασεις μαζι κ γρηγορα" δε

με βρισκει συμφωνη!

Εσεις παιζατε με τα αδερφια σας??Εγω οχι!(2 χρ διαφορα)

Δεν τον "επαιζα" κ τον εδιωξα κ απο το δωματιο μας με το ετσι θελω!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρώ τι έλεγε το γερμανικο πιτόγυρο? καλό? Πεινάω!!!!!

εδώ αντί για τομάτα, κρεμμύδι, βάζουν λάχανο!!!!

δεν μου αρέσει και το ζητάω με τομάτα-κρεμμύδι και τα σχετικά, με ξέρουν τώρα και δεν με ρωτάνε καν πώς το θέλω!!!! :)

θα ήθελα τώρα ένα αλλά έχει πολλές θερμίδες!!!! :-ss

αυτό που σου είπε η φίλη σου σωστό, ο άντρας μου που είναι μοναχοπαίδι, το σκέφτεται συχνά: θα είναι "μόνος" του αφού "φύγουν" οι γονείς του!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ έδινα το χαρτζιλικι μου στον αδερφό μου πριν πάμε σχολείο για να μην μου μιλάει στο διάλειμα.

(3 χρονια μικρότερος)

Μεγαλωνοντας ομως τον εκτιμησα και τον λατρέυω και δεν φαντάζομαι την ζωή μου χωρίς αυτον.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ έδινα το χαρτζιλικι μου στον αδερφό μου πριν πάμε σχολείο για να μην μου μιλάει στο διάλειμα.

(3 χρονια μικρότερος)

Μεγαλωνοντας ομως τον εκτιμησα και τον λατρέυω και δεν φαντάζομαι την ζωή μου χωρίς αυτον.

:)):)):)):))

Τελεια!πως δεν το ειχα σκεφτει?Εμενα μου ειπε πως ακομα κ αν ειχε ξεχασει τα λεφτα του κ πεθαινε

της πεινας δεν τολμουσε να ερθει να μου ζητησει! :shock::shock:

Κ εγω επισης τωρα πια(η μαλλον εδω κ αρκετα χρονια) τον λατρευω!

Το ιδιο λατρευω κ την αδερφη μου που εχουμε 14 χρ διαφορα!...Οποτε νομιζω πως δεν τιθεται

θεμα χρονικης διαφορας!Αδερφακι να υπαρχει κ ας ειναι οσο μικροτερο τυχει/θελουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!

απαπα ποσα γραψατε????

καταρχας μιτσακι μελλοντικη μου συμπεθερα ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! κοιτα αγορι θα κανεις γιατι το επομενο δικο μου θα ειναι κοριτσι!!! :lol::lol::lol::lol::lol: αντε μια τελεια εγκυμοσυνη σιυ ευχομαι!!!!

αχ αντε ποτε θα γκαστρωθω εγω???????????? ολες αρχιζετε και πρηζεστε και θελω κ εγωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

δε θυμαμαι πολλα να σχολιασω, εχω κ εναν τρομερο πονοκεφαλο.....

μονο το οτι εχω πεθυμησει αυτες τις γερμανικες γειτονιες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! θελω παλι γερμανια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια ένα θα σας πω: εμείς είμαστε 6 αδέλφια!!! 5 κορίτσια και ένα αγόρι!!!! και μην πείτε ο καημένος!!!! είναι ο πρώτος!!! μετά ακολούθησαν όλα τα κορίτσια....!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας εχω ενα αινιγμα.........

κατα καιρους γεμιζει και "φουσκωνει"

εκει μεσα ολο κατι "μαγειρευεται"

οταν "ξεφουσκωσει" ξεδιαλυνονται πολλα

και μετα παλι απο την αρχη ξεκινα

τι ειναι??

pleaaaaaaaaaaaaaseeeeeeeee βοηθηστε με!!!! εχω βαλει ενα στοιχημα1!!11

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρούλα, υπερπολύτεκνη η οικογένειά σας, ε; Τι καλά!!! :D

maimoudaki μου, ευχαριστώ πολύ πολύ και με το καλό και στα δικά σου! Πραγματικά δεν έχω καμία προτίμηση στο φύλο, το μόνο που με νοιάζει είναι να είναι καλά το μπεμπάκι, αλλά αν το θες εσύ αγόρι, θα το κανονίσω, το υπόσχομαι!!! :lol:

Τι λες μωρέ Έρη για νταλικέρηδες; Πας καλά; Καμία σχέση!!!! Μην είσαι χαζή! :P

Αναστασί μου, συμφωνώ με όσα λες για τα αδέρφια, προσωπικά πιστεύω ότι αν οι γονείς τα μεγαλώσουν σωστά τα παιδιά, θα είναι αγαπημένα και "δεμένα" σε όλη τους τη ζωή, θα έχουν στήριγμα ο ένας τον άλλο. Άσχετα φυσικά με το πόσο σφάζονται στις μικρές ηλικίες! :lol: Απλά, κατά τη γνώμη μου, απ' τη στιγμή που νιώσεις έτοιμος για κάθε παιδί (εννοείται!) πιστεύω ότι όσο νωρίτερα, όντως τόσο καλύτερα. Μόνο με την εξής έννοια: Εγώ στο παιδί μου, βλέπω ότι όσο πιο νωρίς έρθει το αδερφάκι, τόσο γρηγορότερα θα μάθει να μοιράζεται, θα απασχολείται, εγώ θα σταματήσω να είμαι υπερπροστατευτική μαζί της (γιατί όπως και να το κάνουμε, αν έχεις ένα πέφτει ΟΛΗ η προσοχή σου πάνω του!) κλπ κλπ. Ελπίζω να γίνομαι κατανοητή. Μεγάλωσα σε μια οικογένεια πολύτεκνη, νιώθω τυχερή που έχω τα αδέρφια μου κι ας έχω μαζί τους πολλά χρόνια διαφορά. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πνίγομαι στη δουλειά....

Δεν προλαβαίνω να σχολιάσω πολλά πράγματα...Ό,τι θυμάμαι..... :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

1. Χρύσα περαστικά στον Τζεφ

2. Μιτσάκι μου πόσο χαίρομαι για σενα....Τι τέλεια......Είδες ήμουν προφητική όταν έδωσα τίτλο στο τρενάκι μας.... ;);) Πολλά συγχαρητήρια...Να πάνε όλα τέλεια και με ένα υγιέστατο μωράκι.

3. Νατάσα τέλειο το δωμάτιο της Ειρηνούλας.....Και ο τοίχος που έχεις την κούνια της μικρής μπουμπούς..... ;););)

4. Αρτζι τέλεια η γειτονιά σας...Μέσα στο πράσινο....

5. Θούλη εγλώ πιστεύω ότι έχεις γιο και η Αφρο κοριτσάκι..... :D:D:D:D:D:D

6. Μωρή Αναστασία σε είδα στο Fb....Τι κορμάρα έχεις ρε;;;;;;;; :o:o:o:o:o:o:o Τι τρως μωρή;;;;Αέρα κοπανιστό;;;;;; :?:?:?:?:?

Δε θυμάμαι άλλα...Συγχωρέστε με!!!!!!!!!! :oops::oops::oops::oops:

Το απόγευμα έχω γυναικολόγο...Θα πάω να δω το σποράκι......... :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ καλε ναι τα δωματιακια σας νατασα μου ειναι ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!!!!!!!το φωτιστικο ειναι απιθανο!!!!!!! σουπερ!!!

πολυ μαρεσουν οι ταπετσαριες τελικα!!!!

φιλεναδα τι καλα που θα δφεις το σπορι!!!!!!!!!!!!!!!!!

αχ η επομενη που θα ανακοινωσει εγκυμοσυνη θελω να ειμαι εγω!!!!!!!!!!!!!!

αργυορουλα δενειναι τιποτα απο αυτα......

σκεφτειτε καλε κ οι υπολοιπες!!!!

αν δεν το βρω σε 2 μερες θα πληρωσω!!!!!!!! :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κοριτσάκι μου!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Τι χαρά είναι αυτή!!! Αχχ Μπράβο!!! Όχι να σου πω ότι στα έλεγα αλλά είδες ότι δεν πρέπει να χάνεις την πίστη στο σπορακι σου!;!;! Δεν ήθελα να επιμείνω τις προάλλες γιατί καμιά φορά και το ένστικτο είναι ισχυρό και εγώ στη θέση σου δεν θα άκουγα κανέναν.. Δεν σου λέω να χαρείς, λογικό να κρατάμε μικρό καλάθι, απλά σου λέω να έχεις πίστη στο σπορακι και να μην το καταδικάζεις, η φύση είναι απρόβλεπτη και θαυμαστή και όσο και να προσπαθούμε να την βάλουμε σε κουτάκια και σε βιβλιογραφίες και να προσπαθήσουμε να την εξηγήσουμε ακόμα και οι γιατροί παραδέχονται ότι δεν μπορούν να τα εξηγήσουν όλα!! Πέρσι στην εγκυμοσύνη είδα έμβρυο με χοριακη 500, άκουσα καρδούλα με χοριακη 900!!! Σκέψου ότι βάση βιβλιογραφίας συνήθως μεταξύ 5680-13660mIU/ml εμφανίζεται ο αμνιακος σάκκος και μεταξύ 11230-25640mIU/ml εμφανίζεται ο καρδιακός χτύπος..! Δεν υπήρχε καμία απολύτως λογική εξήγηση!! Και όμως αυτό μέχρι και τη 12η εβδομάδα αναπτυσσόταν κανονικά!! Άσχετα που μετά σταμάτησε η καρδούλα του για άλλο λόγο.. σε άλλες γυναίκες που διάβαζα τότε παρόμοιες περιπτώσεις είχαν κρατήσει τα μωράκια τους υγιέστατα! Κάποια πράγματα δεν μπορεί να τα εξηγήσει η επιστήμη και το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι να μην χάνουμε τη πίστη μας και να κάνουμε υπομονή.. ότι είναι να γίνει θα γίνει άλλωστε και θα το αντιμετωπίσουμε όταν έρθει..! Μέχρι τότε συνέχισε να πιστεύεις στο θαύμα που συντελείται μέσα σου και μακάρι Παναγίτσα μου να πάνε όλα κατ'ευχήν!!! 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏 Άντλησε δύναμη από τα παιδάκια σου και στείλε θετική σκέψη και ενέργεια στο μικρό σπορακι!! ❤️❤️❤️❤️ Καλά το σκέφτεσαι πάντως, δώστου λίγο χρόνο παραπάνω..! Το κάθε εμβρυακι έχει το δικό του ρυθμό ανάπτυξης..! Εγώ μαζί σου πάντως ότι και αν αποφασίσεις! 😘😘😘 Τα ultro να συνεχίσεις να τα παίρνεις!! Εννοείτε ότι έχει νόημα!! Αν ήταν το δικό του το μωρό θα σου έλεγα εγώ..!!! Πόσα σου δίνει;;; Να ρωτήσεις μήπως και έναν άλλον γιατρό;;
    • Καλημέρα κοριτσάκι μου!!! Τι ωραία το σπορακι γιγαντώνεται!!! 😍😍😍😍😍😍. Με το καλό υγιέστατο να είναι πάνω από όλα!!! 🙏🙏🙏🙏🙏🙏 Καλά έκανες και πήγες να το δείς! Ούτε εγώ θα άντεχα και για να είμαι απόλυτα ειλικρινής ήθελα να το γράψω κιόλας... Με τα άσχημα γεγονότα των προηγούμενων ημερών επιρρεαστηκα πολύ όσο και αν προσπάθησα να είμαι αισιόδοξη.. και την Παρασκευή που μας πέρασε δεν άντεξα και πήγα να το δω και εγώ μόνο που αυτή τη φορά ήταν ακίνητο και πέρασα αστραπιαία 2 μικρά εγκεφαλικά μέχρι να μου εξηγήσει ο γιατρός ότι το βλέπουμε να κοιμάται και μάλιστα με το δάχτυλο στο στόμα!!! 😅😅😅 Εκεί που είσαι δεν κάνουν την Papp-A μαζί με την αυχενική; Κανονικά λένε πρέπει να γίνεται ταυτόχρονα ή έστω 1-2 μέρες διαφορά για να συμβαδίζουν οι μετρήσεις χρονικά.. 
    • Δυστυχώς εδώ μου είπαν ότι είναι επικίνδυνο να το γυρίσει ο γιατρός.. για να δούμε σε δύο βδομάδες που θα πάμε πώς θα μάστε και θα ξαναρωτήσω..γτ κι εγώ αυτό έχω ακούσει! Ότι υπάρχει τρόπος..
    • Δλδ κι εσένα σε ένα σημείο πετρώνει δηλαδή στνήθως η κοιλιά σου ασχέτως με το πού είναι το μωρό; Με βοηθάς πολύ να καταλάβω!
    • Ευχαριστω πολυ Ελισσαβετ μου για τις ευχες!!!❣️❣️❣️ Μακαρι να πανε ολα καλα αυτη τη φορα κ να ερθει/ουν τ@ θαυματακι@ μας γερ@ στην αγκαλια μας!!!!🙏🥹✨️🧿 Κ να γεμισει η ομαδα μας απο δακρυα ευτυχιας κ τελειομηνες εγκυμοσυνες!!🙏🙏🙏🌈
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...