Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΟ ΕΞΠΡΕΣ ΤΟΥ ΒΥΖΟΝΥΧΤΙΟΥ Νο20- ΓΙΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ


Recommended Posts

Καλημερα!!!

Ποντικομαρακι εγω θα σε κανω παρεα..και ας μη θλεω ακομα...χαχαχα...για να γκαστρωνεις κοσμο εκπεμπεις θετικη ενεργεια...χιχιχιχιχι.

Αναστασια πως ειναι ο μικρος;;;; εσυ;;;;

Γωγω ξεχασα και εγω η γαηδουρα να σου ευχιθω καλορυζικο, εμεις οταν μεναμε στη Ρωσια μεναμε σε μεζονετα..αλλα εκει τα περισσοτερα σπιτια ετσι ηταν στις μικρες πολεις και στα χωρια...ειχε ενα τεραστιο χωραφι πισω και εναν κηπο μπροστα που ηταν ολος δικος μου και μια μεγαλη αλεα οπου υπηρχε ενας κεδρος και καμια φορα εμφανιζοταν κανενας σκατζοχοιρος...στην πισω αυλη στο βρυσακι ειχαμε μια φουντουκια στην οποια ανεβαινα και κερασια οπου μαζευα κερασια και εσκαζα τοσο που πονουσε η κοιλια μου και ξερναγα

Ηταν ενα τεραστιο μερος αλλα ομολογο εκτος απο τυν κηπο και την κερασια δε μου λειπει καθολου.

Ολες αυτες οι σκαλες- ποσες φορες τις μετρησα με τον πισινο μου- ασε που φοβομουν παντα να κατεβω στην κουζινα τη νυχτα ..παντα ονειρευομουν να μενω σε μικρο οροφοδιαμερισμα.

Των γονιων μου ομως τους λειπει αυτο το σπιτι και αυτο και το αλλο που ειχαμε πριν που ειχε χτησει ο παππους μου.

Αναστασια σε μισω..ακου εφαγε ολα αυτα...ιιιι..και δε ντρεπεσε να τα πεις!!!!!!

Εμεις χαλια, ολη νυχτα δεν κοιμηθηκαμε γιατι ο μικρος ανεβασε πυρετο, και ο πανεξυπνος ο αντρα ςμου του εδοσε ντεπον και τον σκεπασε με παπλομα..μουσκεμα εγινε το καημενο,,αμα παθει καμια πνευμονια θα τον σφαξω.

Περιμενω να παει 10 να παρω την παιδιατρο να μου πει.

Νομιζω ειναι ο λαιμος του...η και δοντια γιατι πιανει τα μαγουλακια του συνεχεια και τα αυτακια αν και ωτιτιδα αποκλειετε να ειναι .

Εβλεπα κατι πολυ χαζα ονειρα σημερα- οσο προλαβα να κοιμηθω- και δεν θυμαμαι τιποτα, εχυσα και τον καφε σημερα στην κουζινα το γκαζακι τελειωσε ...

Νατασουλα ελα για καφε...

αν κανει καλο καιρο την πεμπτη θα παω κεντρο ευοσμου η παραλια για καφε, οποια θελει ελατε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα,

Χρύσα περαστικά δουλεύεις σήμερα ή είσαι σπίτι με τον μικρό?

Αν είμαστε εδώ την Πέμπτη πολύ ευχαρίστως να πιούμε καφεδάκι θα μιλήσουμε

Ποντικομαράκι τέλεια η φώτο, ο Αρούλης είναι μια ζωγραφιά

Νατάσα όλα τα θέλεις :lol::lol::lol::lol:

Σου γράφω μερικά που μου αρέσουν γενικά αλλά δεν ξέρω αν γιορτάζουν

Αριάδνη, Ερατώ, Άλκηστη, Δανάη, Υβόννη, Αλκμήνη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα παω δουλει αγιατι το μισο γραφειο λειπει και καποιος πρεπει να δουλεψει για την ωρα ειμαι σπιτι και ο μικρος κοιμαται, κατα τις 10 θα παρω τηλ τη γιατρο και αμα ειναι θα παω.

Προβλεπετε χαλια καιρος την Πεμπτη, οποτε καλυτερα να ερθεις σπιτι. Ελπιζω να μηνκανεις διαιτα...χιχιχι..θα κανω γλυκο και πητα

Νατασα εμενα μου αρεσει πολυ το Αφροδιτη..γιορταζει κιόλας και ειναι πολυ ωραιο ονομα...Αφρο μη το παρεις πανω σου...χιχιχιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!!

έχω χάσει επεισόδια!

Νατάσσα το ζήλεψα το δωμάτιο της Ειρήνης !!

ΤΕΛΕΙΟ!! Και αν το έβλεπε η Ιωάννα μου δεν θα έβγαινε απο κει

Εκεί θα ήθελε να κοιμηθεί :lol::lol::lol:

Πήραμε κι εμείς μπογιές (ροζ και φούξια φυσικά) να βάψουμε το παιδικό

Μέσα στη βδομάδα θα πάρουμε και κουρτίνες από το ΙΚΕΑ που δεν έχω ακόμη πουθενά!

Για την Ιωάννα ροζ βέβαια.. Νατάσσα θέλω ιδέες ρε συ για το δωματιάκι μας.. έχεις πολύ γούστο!

Εμένα πάλι δε με κόβει :roll:

Γωγώ πήρατε καινούργιο σπίτι???

Καλορίζικο!!! Για πες λεπτομέρειες...

Εγώ αν κάνω τρίτο κορίτσι (μακάρι) θα το πούμε Ναταλία ή Μελίνα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου, τι κάνετεεεε???

Εχει έναν μουντό καιρό και πολύ τον γουστάρω.

Νατασούλα θέλω και δεύτερο παιδάκι αλλά όχι αυτό το μήνα ούτε τον άλλο γιατί δεν θέλω να γεννήσω Αύγουστο μέσα στις ζέστες!!

Τώρα θα μου πεις και που ξέρεις αν σου κάτσει με την μια αλλά αν μου κάτσει?? Χαχα

Φιλάκια πολλά πολλά!! :D

...ειχε ενα τεραστιο χωραφι πισω και εναν κηπο μπροστα που ηταν ολος δικος μου και μια μεγαλη αλεα οπου υπηρχε ενας κεδρος και καμια φορα εμφανιζοταν κανενας σκατζοχοιρος...στην πισω αυλη στο βρυσακι ειχαμε μια φουντουκια στην οποια ανεβαινα και κερασια οπου μαζευα κερασια και εσκαζα τοσο που πονουσε η κοιλια μου και ξερναγα

:shock::shock::shock::shock::shock::(:(:(:( ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ ΜΟΥ ΤΩΡΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας,

χθες η μικρή έκλαψε για λίγο, είπα να σηκωθώ και ήμουν τόσο κουρασμένη που δεν μπόρεσα τελικά, ευτυχώς ήταν μόνο για λίγα λεπτά!!!!

Νατασσούλα έτσι μπράβο, αφού όλα υποχώρησαν, πάντα γερή από εδώ και στο εξής.... :YMHUG::x

χρύσα περαστικά στον Τζεφ,

και εμείς σε μεζονέτα μένουμε με 3 επίπεδα, έχει πολλά πλεονεκτήματα, όπως το ότι τα ιδιαίτερα δωμάτια είναι πάνω και ένας επισκέπτης δεν έχει καμμιά σχέση με αυτά,.....όμως το πάνω - κάτω, ειδικά αν έχεις παιδιά και το καθάρισμά του είναι τα 2 μειονεκτήματα.....με λίγα λόγια αν μου πρότειναν 2 σπίτια το ένα μπάγκαλοου και το άλλο μεζονένα, τα ίδια τετραγωνικά, θα διάλεγα το πρώτο!!!!

Αλλά Γωγώ η πεθερά θα το καθαρίζει πάλι? τότε όλα καλά!!!!...εκεί που θα μένει θα έχει ξεχωριστή είσοδο ή την ίδια?

και εμείς λέγαμε να βάλουμε τα κάγκελα πορτούλα αλλά τελικά σε κανέναν δεν βάλαμε!!!!

Η Αριάδνη γιορτάζει, έτσι λένε την ανηψιά μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου, τι κάνετεεεε???

Εχει έναν μουντό καιρό και πολύ τον γουστάρω.

Νατασούλα θέλω και δεύτερο παιδάκι αλλά όχι αυτό το μήνα ούτε τον άλλο γιατί δεν θέλω να γεννήσω Αύγουστο μέσα στις ζέστες!!

Συμπεθέρα γουστάρεις μουντό καιρό? σε λάθος χώρα βρίσκεσαι!!!!

σήμερα έχουμε 1 βαθμό!!! και υγρασία!!!!

άντε και άλλος προσπαθεί!!!! :) εγώ ήθελα να γεννήσω Ιούνιο αλλά μου βγήκε Αύγουστος τελικά!!!!

πάμε στο σχολείο τώρα, όταν γυρίσουμε θα σας βάλω σε βίντεάκι την γειτονιά μας, το βρήκαμε τυχαία στο ιντερνετ!!!! zero privacy δλδ, μας παρακολουθούν!!!! :o:shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσούδια μου! :D

natasoula, πολύ χάρηκα που όλα πήγαν καλά! Ποτέ ξανά!!! ;)

Argi μου, όπως το είπες... zero privacy!

Έρη μου, εμένα δε μ' αρέσει καθόλου ο μουντός καιρός, αν έχει συννεφιά θέλω τουλάχιστον να βρέχει! :)

Γωγούλα, με το καλό να μπείτε στο νέο σας σπιτάκι! Επειδή έχω ιδέα από τις τιμές των βορείων προατείων, μια χαρά τιμούλα είναι! Και οι προσωπικές σας στιγμές με τον αντρούλη σου είναι ανεκτίμητες!!! ;)

lovie μου, τέλεια τα δωματιάκια των κοριτσιών, ειδικά το ημιτελές της μικρής, θα γίνει τέλειο πιστεύω. Εγώ δεν τρελαίνομαι για το φούξια που έχει της Ειρηνούλας, παρόλαυτά είμαι σίγουρη ότι θα το απολαμβάνει!!! ;)

Χρύσα μου, περαστικά στο μικρό μου κουμπαράκι! Πως είναι τώρα το πρωί;

Αναστασία περαστικά και στον Σπυράκο και σε ΄σένα! Όταν αρρωσταίνουμε εμείς είναι μεγάλη πίκρα! :?

Μαρθούλι, Παναγιωτοκουμπαρούλα, ποντικάκι και σε όλες τις μανούλες, τα φιλιά μου!

Εγώ επιτέλους τελείωσα με τις εξετάσεις, μένει η συνέντευξη ΑΝ τις περάσω! Σχετικά καλά πήγε, αλλά δεν είμαι και σίγουρη, θα δείξει. Το ένα μάθημα πολύ μέτρια, το άλλο όμως αρκετά καλά. Θα δούμε! Ό,τι είναι για καλό...

Λοιπόν, επειδή θα σκάσω, ήρθα για να ανακοινώσω τη πρώτη εγκυμοσύνη του Νο20!!! :ymparty: Μία εβδομάδα καθυστέρηση και δύο τεστ θετικά. :D Το ξέρω απ' τη 1η μέρα που περίμενα περίοδο, ήμουν ΣΙΓΟΥΡΗ, πραγματικά σας μιλάω, αλλά ακόμα δεν το ξέρει κανείς εκτός απ' τον άντρα μου, γι' αυτό κι έλεγα να σας το πω, αφού πάω στο γιατρό. O:-) Δεν άντεξα όμως!!! :oops: Μόνο σας παρακαλώ, μην αναφέρετε τίποτα περί εγκυμοσύνης στο fb, γιατί δεν το ξέρει κανείς (ούτε οι δικοί μας ακόμη) αλλά και δε θέλω να κοινοποιηθεί! Έχω κάμποσους "φίλους" που δεν θα 'θελα να μαθαίνουν τα τόσο προσωπικά μου! ;) sorry για την ιδιοτροπία μου, απλά μην ευχηθείτε από 'κει τίποτα, είτε σε περίπτωση γιορτής, γενεθλίων κλπ! Με κολλήσατε άτιμες!!! Δεν αποβιβάστηκα εγκαίρως!!!! :P Λενάκι, μέλλουσα συμπεθέρα, ξεκίνα! Αν και δεν είμαι σίγουρη ότι θα είναι γαμπρός, αν μου βγει νύφη, φρόντισε να ετοιμάσεις το γαμπρουδάκι!!! :lol:

Πολύ καλημέρα σας ομορφούλες! Σήμερα θα πάρω μάλλον το γιατρό... Πω, πω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια!!!!!!!

Όλα να πάνε τέλεια!!!!!!

Η πρώτη εγκυμοσύνη του Νο 20 είναι γεγονός λοιπόν!!

:ymparty::ymparty:[smilie=blob3.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=blob7.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιτσάκιιιιιιιι συγχαρητήρια καλή μου, σου εύχομαι μια τέλεια εγκυμοσύνη!!!!

α α α α α τι γίνεται εδώ?

Βίκυ, Νατασσούλα καιρός να αποβιβαστούμε!!!! αυτό δεν είναι εξπρες βυζονυχτίου αλλά εξπρες γκαστρονυχτίου!!!!!! :o

και καλά αυτές που έχουν μόνο ένα.....εμείς οι υπόλοιπες (2 το σύνολο!!!!), που ήδη έχουμε 2 παιδάκια, τι φταίμε? ε?!!! :-w:-ss:-?[-(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MariaIoanna, Argi και Αφροδιτούλα μου, ευχαριστώ πολύ πολύ πολύ!!! :D

Ακόμα δεν το έχω συνειδητοποιήσει, αλλά είμαι πολύ χαρούμενη! Εφόσον το πήρα απόφαση, τι σήμερα, τι αύριο, τι ΤΩΡΑ!!! :lol: Ούτε μία μέρα δεν άργησε το άτιμο, μου την είχε φυλαγμένη στη γωνία!!! :lol:

Αργυρώ πέθανα στο γέλιο με το εξπρές του γκαστρονυχτίου!!! :lol: Έχεις κι εσύ τα δίκια σου!!! Φόρα μάσκα να μη κολλήσεις!! :P

Αφροδιτούλα, όντως! Κανά μήνα νωρίτερα, ε; Κοντά- κοντά θα είμαστε πάντως, ειδικά αν εσύ πάρεις όλο το μήνα π.χ. κι εγώ όχι!!!

Χίλια ευχαριστώ και πάλι! Δεν το περίμενα να είμαι τόσο ψύχραιμη και όμως με εξέπληξα! :lol: Ελπίζω να πάνε όλα καλά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιτσακιιιιιι ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑ!!!!! Να εχεις μια εύκολη και τέλεια εγκυμοσύνη!!!! Χαρηκα πάρα πολυ!!! Ειναι η πρωτη εγκυμοσύνη που πετυχαίνω εγώ στο τραινάκι! Φιλάκια πολλά ειμαι πολύ χαρούμενη!

pregnancy_mitsaki.JPG[/attachment:v9chv8xc]

α α α α α τι γίνεται εδώ?

Βίκυ, Νατασσούλα καιρός να αποβιβαστούμε!!!! αυτό δεν είναι εξπρες βυζονυχτίου αλλά εξπρες γκαστρονυχτίου!!!!!! :o

=))=))=))=))=))

post-4408-13873935324084_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ' ευχαριστώ πολύ πολύ Ελευθερία μου!!! Εύχομαι κι εγώ να πάνε όλα καλά, όπως την 1η φορά, γιατί τυχαίνει να έχουμε διάφορα περιστατικά στην οικογένεια αυτό τον καιρό (αμνιοπαρακεντήσεις κλπ!) :( και δυστυχώς μου περνούν όλα απ' το μυαλό... Αλλά επειδή είμαι φύσει αισιόδοξος άνθρωπος, ελπίζω ότι θα βοηθήσει ο Θεός και θα πάνε όλα καλά, μέχρι τέλους! :)

Και στα δικά σου λοιπόν!!! Το κατακαλόκαιρο κι εμένα με χαλάει λίγο, γιατί -πρώτα ο Θεός- θα γεννάω Ιούνιο και το μεγαλύτερο μέρος του καλοκαιριού θα είμαι λεχώνα! Αλλά πάλι καλά! Ελπίζω ότι μετά τον 15αύγουστο θα πάμε κάπου, λίγο να ξεκουραστούμε! ;) Καλά, μέχρι τότε... :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!

Δημητά!!!!!!(Που λέει και η Ειρήνη) Συγχαρητήρια κοριτσάκι! Με το καλό! Καλοκαιρινό θα ναι το μωράκι!

Να πάνε όλα τέλεια!!! Χάρηκα πολύ πολύ!!!!

Και τώρα καλημέρα σας!!!

Γύρισα απ'τη γίογκα έκανα ένα τοστάκι και κάθησα να σας διαβάσω με την Ειρήνη να οργιάζει πανω στο γραφείο μου...

Σήμερα θα έρθει η μανούλα μου να με βοηθήσει γιατί αύριο γιορτάζει ο Δημ. Όχι οτι θα κάνουμε τίποτα αλλά έτσι για να μην κουράζομαι εγώ. Επίσης το πρωί ξύπνησε η κυρία και δεν την κατάλαβα. Ήρθε στο δωμάτιο μου και εκεί που κοιμάμαι ακούω μια φωνή να λέει 'Μπου, σε τόμαξα'!!! Η ψυχή μου!!!!

Mαρία μπες εδώ να πάρεις ιδέες. http://babyroombio.weebly.com/girls-who-love-pink.html

Aφροδίτη , Argi, Χρύσα , Νατάσα , Έρη την καλημέρα μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mitsaki oute egw to exw siniditopoihsei akoma ....malon to swsto einai oti fobame na to kanw !!!!

Αφροδιτούλα μου, δεν σου κρύβω ότι κι εγώ "τρομάζω" λίγο στην ιδέα μιας ΑΚΟΜΑ αλλαγής στη ζωή μας... :? Νομίζω όμως ότι σε λογικά πλαίσια, είναι φυσιολογικό! Είμαι σίγουρη πως για τα παιδιά μας είναι ό,τι καλύτερο μπορούμε να κάνουμε και επειδή προσωπικά -όσο περνάει βέβαια απ' το χέρι μου- δεν θα ήθελα με τίποτα να αφήσω το 1ο μόνο του, απλά αποφάσισα ότι... μια ψυχή που είναι να βγει, ας βγει!!! :lol: Πέρα απ' τη πλάκα και το να αφήσεις μεγάλη διαφορά ηλικίας ανάμεσά τους, τελικά νομίζω ότι δεν εξυπηρετεί ούτε εσένα, ούτε τα παιδιά! Γι' αυτό επαναλαμβάνω, τι σήμερα, τι αύριο, τι ΤΩΡΑ!!! :P Όλα θα πάνε καλά!!! Κι όταν "ξεφεύγει" λίγο το μυαλό μας, θα το αποδίδουμε στις ορμόνες!!! :lol::P

Νατασούλι μου, σ' ευχαριστώ πολύ πολύ! :D Με κολλήσατε ατιμούλες! :P ΤΕΛΕΙΑ η Ειρηνούλα, σκέτη γλύκα!!! :D Με το καλό αύριο τα γιορτάσια σας, να τον χαίρεστε τον μπαμπά σας!!!

Σας φιλώ προσωρινά και τρέχω να κάνω κάτι εξωτερικές δουλίτσες! Θα επανέλθω αργότερα! :Χ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλέ τι τρομάζετε κ.λπ.? όλα θα είναι μια χαρά, ρωτήστε και εμάς!!!! :lol::lol::lol:

είναι υπέροχο να έχεις και ένα 2ο παιδάκι, όταν μεγαλώσουν λίγο και παίζουν μαζί, θα τα κοιτάτε και θα τα χαίρεστε!!!...χθες η μικρή πήγε στα καλά καθούμενα πήγε και έδωσε φιλάκι στον Λουκά, μια πάρα πολύ ωραία στιγμή, έβγαλα και φωτό (αλλά ήταν φτιαχτή!!!! :lol::lol: )....μετά παίζαν πάνω στα δωμάτιά τους, πήγα και κρυφοκοίταξα!!! πολύ ωραία......εμείς κάτω στην ησυχία μας! γενικά όμορφες στιγμές.....να δείτε ότι όταν θα κάνετε το 2ο και θα μεγαλώσουν λίγο, θα θέλετε και 3ο!!!!! :?

Λοιπόν πατήστε σε αυτό το λινκ και θα δείτε πού μένουμε, είναι δύσκολο να σας πω ποιό είναι το σπίτι αλλά αυτή είναι η γειτονιά μας!!! :)

http://www.e-rent.de/strassen-videos-bo ... -24286.htm

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δημητρούλα τι ευχάριστα νέα είναι αυτα κοριτσάκι μου

Συγχαρητήρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη και ένα υγιέστατο μωράκι

Απορώ πως κρατήθηκες και τόσο και δεν μας το είπες νωρίτερα :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

....να δείτε ότι όταν θα κάνετε το 2ο και θα μεγαλώσουν λίγο, θα θέλετε και 3ο!!!!! :?

:shock::lol::lol::lol::lol::lol: Αντε βρε συμπεθέρα με το καλό και συ να πάρεις σειρά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν πατήστε σε αυτό το λινκ και θα δείτε πού μένουμε, είναι δύσκολο να σας πω ποιό είναι το σπίτι αλλά αυτή είναι η γειτονιά μας!!! :)

http://www.e-rent.de/strassen-videos-bo ... -24286.htm

Τελεια η γειτονια βρε Αργυρούλα τι σκηνικό ειναι αυτο? Νομιζα ότι θα μου πεταχτεί η Χαιντυ απο καμια γωνία!!! Μ'αρεσει παρα πολυ! Βρε μπας και έχω και Γερμανικό γονίδιο μέσα και δεν το ξέρω? Μονο γαλλικό γονίδιο έχω απο ότι ξέρω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:shock::lol::lol::lol::lol::lol: Αντε βρε συμπεθέρα με το καλό και συ να πάρεις σειρά!

καλέ δεν μιλάω για μένα αλλά για τις άλλες!!!! :lol::lol::lol::lol:

αν και εγώ αν ήμουν μικρότερη σε ηλικία, θα ήθελα και ένα 3ο!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κοριτσάκι μου!!! Τι ωραία το σπορακι γιγαντώνεται!!! 😍😍😍😍😍😍. Με το καλό υγιέστατο να είναι πάνω από όλα!!! 🙏🙏🙏🙏🙏🙏 Καλά έκανες και πήγες να το δείς! Ούτε εγώ θα άντεχα και για να είμαι απόλυτα ειλικρινής ήθελα να το γράψω κιόλας... Με τα άσχημα γεγονότα των προηγούμενων ημερών επιρρεαστηκα πολύ όσο και αν προσπάθησα να είμαι αισιόδοξη.. και την Παρασκευή που μας πέρασε δεν άντεξα και πήγα να το δω και εγώ μόνο που αυτή τη φορά ήταν ακίνητο και πέρασα αστραπιαία 2 μικρά εγκεφαλικά μέχρι να μου εξηγήσει ο γιατρός ότι το βλέπουμε να κοιμάται και μάλιστα με το δάχτυλο στο στόμα!!! 😅😅😅 Εκεί που είσαι δεν κάνουν την Papp-A μαζί με την αυχενική; Κανονικά λένε πρέπει να γίνεται ταυτόχρονα ή έστω 1-2 μέρες διαφορά για να συμβαδίζουν οι μετρήσεις χρονικά.. 
    • Δυστυχώς εδώ μου είπαν ότι είναι επικίνδυνο να το γυρίσει ο γιατρός.. για να δούμε σε δύο βδομάδες που θα πάμε πώς θα μάστε και θα ξαναρωτήσω..γτ κι εγώ αυτό έχω ακούσει! Ότι υπάρχει τρόπος..
    • Δλδ κι εσένα σε ένα σημείο πετρώνει δηλαδή στνήθως η κοιλιά σου ασχέτως με το πού είναι το μωρό; Με βοηθάς πολύ να καταλάβω!
    • Ευχαριστω πολυ Ελισσαβετ μου για τις ευχες!!!❣️❣️❣️ Μακαρι να πανε ολα καλα αυτη τη φορα κ να ερθει/ουν τ@ θαυματακι@ μας γερ@ στην αγκαλια μας!!!!🙏🥹✨️🧿 Κ να γεμισει η ομαδα μας απο δακρυα ευτυχιας κ τελειομηνες εγκυμοσυνες!!🙏🙏🙏🌈
    • Με το καλο ολα Λευκη μου!!!! Ευχομαι καθε υπερηχος ν σε κανει κ πιο ευτυχισμενη!!!✨️🤰🙏❤️🧿 Ειδα ανοιξες κ το θεματακι για μωρακια κ συγκινηθηκα!!!🥹 Ολα με το καλο κ με Υγεια!!!   
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...