Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΟ ΕΞΠΡΕΣ ΤΟΥ ΒΥΖΟΝΥΧΤΙΟΥ Νο20- ΓΙΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα στο τρενακι.. :D

Αναστασια τι κανει η Αννυ?

Χρυσα ο Χριστοφορος?

Εμεις καλα ειμαστε..Ο Νικολας εφαγε και παιζει στο κρεβατι του..

Αχ την αλλη δευτερα ξεκιναω δουλεια και με επιασε αγχος :((:((

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια

αναστασια διπλα ειμαστε καλε!!! εγω απτο σπιτι μου για αγ αθανασιο κανω το πολυ 20λεπτα

χρυσα σημερα δε μπορω θα περασουμε ολη τη μερα με τη νονα, να τα πουμε δευτερα η τεταρτη?

καλα λεει η αφροδιτη, οταν μεγαλωσουν τα κοριτσακια ειναι πιο "επικινδυνα" αλλα παιζουν πολυ μεγαλο ρολο κ οι γονεις

ολια καλη αρχη μην αγχωνεσαι

φοβαμαι να του το δωσωετσι με τα κουκουτσια, μη χτυπησει κανενα δοντακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ δε σας ειπα

ειδα στον υπνο μου οτι ημουν εγκυος κ οταν πηγα να γεννησω ειχα ασχημοπροαισθημα. οταν γεννησα το μωρο πεθανε σε ολο το ονειρο μου εκλαιγα κ στο τελος αυτοκτονησα.. τι ωραιο ονειρο ξυπνησα με μια διαθεση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ti na sou pw ...to kalutero oneiro ever!!! :shock::shock::shock::shock:

kita uposiniditoi foboi einai mhn dineis simasia .....

egw skeutomouna xthes poso tixeri eimai me ton manwlh pou einai toso kalo mwro kai tora nipio .....euxomekai to deutero na mhn apexei polu .

to skeutomouna toso pou elega "ti to htheles to deutero ?petixes to lotto methn prwth siga mhn sou ksana katsei ....thn ebapses to alo tha sou bgalei to ladu "

oi euxaristes skepseis mia egkuoulas :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο στο θεμα κοριτσακι ειναι πιστευω οτι προτυπα τους δοσεις..δες πχ την Κωνσταντινα, αλλα και την Ειρηνη της Νατασσας..και την Ελενα της νατασουλας..καμια σχεση, φυσιολογηκοτατα τρισχαριτομενα κοριτσακια χωρις ιχνος υπερβολης πανω τους..αυτα ειναι τα κοριτσακια που εχω δει απο κοντα ετσι...προς αποφυγην παρεξηγησης

καλέ δεν ανέφερες την δικιά μου!!!! :lol::lol::lol::lol:

Καλημέρα.....καλή Κυριακή, θα ξαναμπώ μετά......!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αμαν ρε λενα...τι ονειρα ειναι αυτα...μαλλον πολυ το σκεφτεσαι...

Αφρο δεν ειναι σιγουρο οτι το δευτερο θα σου βγαλει το λαδι..μπορει να ειναι ακομα πιο καλο και ισυχο..ειναι αυτο που λενε και αν σου κατσει;;;;;;;

χαχαχα..Αρτζ τη ΡΕΑ δεν την εχω γνωρισει απο κοντα....χιχιχι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια μου τι κανετε???

εμεις καλα ειμαστε

ο σπυρακος καλυτερα και επιτελους χωρις πυρετο..βηχα και μυξες λιγοτερο

εγω ομως.....χαλι μαυρο μπουκωμενη και με κομαρες

δεν εχω κουραγιο να μαγειρεψω και δεν ξερω τι να φτιαξω και στον σπυρο να φαει για μεσημερι που δεν τρωει τιποτα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

exeis dokimasei na tou kaneis omeleta kai na baleis apopanw ligo zaxaritsa na glukanei ?

se katastash anaghs to kanw :oops:

an den mporeis katholou kane auto pou ksereis oti tha faei ...an einai gala gala tote ....toses meres den trwei den pirazei gia shmera pou den mporeis .

ax koitazw aytokolita toixou gia to paidiko ...skeutome an einai koritsaki panw apo thn kounia tou na tou kolisw neraides kai na kolisw kai ston manwlh ston toixo stokrebati tou pirates h kati alopou tou aresei ,exei apopsh pleon .....bob kai kserw pswmi :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια καλημέρααααα...Τι κάνετε;;;;;;Εγώ σας γράφω και πάλι αγκαλιά με την Ιωάννα......

Σήμερα ξύπνησε κατά τις 6 με κλάματα, πήγα την πηρα αγκαλιά και μου έλεγε "μανούλα μέσα"...Την πήρα στο κρεβάτι μας, καθόταν στην αρχή ήσυχη και μετά άρχισε να τραγουδάει "Κούυυυυνια μπέεεεεγιαααα έπεσε βαέλα"..... :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Την πήγα πάλι στο δωμάτιό της έκλαιγε... :twisted::twisted::twisted: Σηκώθηκε ο άντρας μου, την πήρε και πήγε να της φτιάξει γάλα και του έλεγε "Κύο, κύο".. (και καλά κάνει κρύο)...Της φόρεσε ζακέτα, ήπιε το γάλα και ξανακοιμήθηκε μέχρι τις 10..... :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Γιωτάκι από έπιπλα δεν θα πάρω τίποτα...Και μενα δε μου αρέσουν τα φορτωμένα σπίτια...Μόνο για το μπεμπέ θα πάρω μια κούνια, αλλά αργότερα.... ;);););)

Απλώς σκέψου ότι τώρα μένουμε σε 100τμ και θα πάμε 190 τμ σπίτι...Θέλω όπως καταλαβαίνεις μερικά φωτιστικά ακόμα, γιατί σιχαίνομαι τις σκέτες λάμπες που κρέμονται, κουρτίνες, κουρτίνες μπάνιου, γιατί το νέο σπίτι έχει 3.....Κανένα χαλί....Α, και ένα στρώμα για ένα κρεβάτι που έχουμε και θα το βάλουμε στη σοφίτα......Όλα από τα ΙΚΕΑ θα τα πάρω...Δεν έχω σκοπό να χαλάσω και γι'αυτά πολλά λεφτά.... :roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Αθηνούλα άντε σήμερα να βγει η μικρη μπουμπού.... ;););););)

Όσο για τον μπουφέ, στο καινούριο σπίτι θα τα βάλω στη μια κουζίνα στα νοτυλάπια ψηλά τα γυαλικά...

Αναστασία είναι μια η κόρη μου...Τη μια πέτρα δεν την αφήνει πάνω στην άλλη..... :evil::evil::evil: Συνέχεια από πίσω της θέλει να είμαστε....

Αναστασία μου περαστικά και σε σενα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ έγραψα χωρίς να έχω διαβάσει όλες τις σελίδες..... :shock::shock::shock::shock:

Τρίτωσε το κακό με την Ιωάννα...Άνοιξε ένα συρτάρι, της φώναξα και πήγα να το κλείσω...Δεν είχε πάρει το χέρι της και της έπιασα το δάχτυλο.... :cry::cry::cry: Κι έκλαιγε....Ευτυχώς δεν έπαθε τίποτα..... :(:(:(:(:(:(

Συμπεθέρα τι όνειρα είναι αυτά...... :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Εγώ πάλι ονειρεύομαι το νεό σπίτι.... :oops::oops::oops::oops:

Χρύσα, Παναγιώτα, Γιώτα αν θέλετε μαθήματα στο μουγκό σεξ, παραδίδω δωρεάν...Έχω πάρει μάστερ τόσο καιρό με την πεθερά σπίτι.... :evil::evil::evil::evil:

Ρε τι βρώμες λέτε;;;;;;; :shock::shock::shock::shock: Δεν έχω φάει πότε....Δεν ξέρω πως είναι, αλλά μου προκαλεί μια αηδία....

Θουλάρα γιατί κάθεσαι μέρες;;;;; :?:?:?

Ο Αναστάσης της συμπεθέρας είναι Άγιος μπροστά στην Ιωάννα.... :?:?:?:?

Όσο ήσυχη ήταν μικρή, τόσο σκανταλιάρα είναι τώρα...Καλά για να μη λέω μαλακίες, είναι πολύ καλή...Καθόλου γκρινιάρα, κλαίει σπάνια, απλώς είναι υπερκινητική......

Αφρο κι εγώ αυτό λέω...Σιγά μην είναι το 2ο τόσο καλό τόσο η Ιωάννα μου..... :?:?:?

Σήμερα της φτιάχνω μοσχαράκι με λαχανικά.....

Έφαγε ήδη 1 μπανάνα και μισό μουστοκούλουρο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο αυτο λεωβ..μπορει να ειναι σαν τον Μανωλη αλλα καλυτερη στον υπνο και με ταξη και προγραμμα στον θηλασμο..αφου θα ειναι κοριτσι...χιχιχι..πιο οργανωμενη...χιχιχιχ

Ρε γωγω..τι ειναι αυτη η κορη σου!!!!

Καμαι ιδεα για το τι να κανω εγω το μοσχαρι..λετε να το κανω με φασολακια;;;;

Ολι ξεχασα να σου πω..ολα καλα θα πανε..θα προσαρμοσει ο Νικολας...και εσυ..αντε βαλε μπρος για δευτερο..χιχιχιχιχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλλες φορες ξυπναει απο την ανασα μου :shock:

κ τωρα κοιμαται στο σαλονι με τον Μαγκα εξω να γαυγιζει κ την τβ ανοιχτη!

Χρυσα σ'ευχαριστω για τις συμβουλες!Ισως δοκιμασω να φαω εγω πρωτα κ ααααν ζηλεψει

θα της δωσω...!

Το μοσχαρακι μου αρεσει πολυ με κολοκυθακια(αν θελεις λαχανικο!) κ σκορδο...Μιαμ!!!!

Γεια σου Ολυμπια με τον κουκλο Νικολα σου!!! :x

Εγω αυτο που εμαθα(και προσφατα με το φαγητο κ τη συμπεριφορα της)

ειναι πως καλο ειναι να μη λεμε μεγαλα λογια ουτε να νομιζουμε οτι μπορουμε

να κατευθυνουμε τα παντα!,....

Αυτα που "κοροιδευουμε" λουζομαστε! ;)

Ας κανουμε το καλυτερο δυνατον κ ας ευχομαστε να τα μεγαλωσουμε σωστα κ να

μην μας περιμενουν εκπληξεις! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxaxa..τελεια η τσαχπινα!!!

Ξεχασα να σου πω πως θελει να παρεις πυτουρο βρωμης οχι νιφαδες...

σημερα λεω να κανω η λαλαμπισκοτα η κεκακια της Βενετιας....αλλα τωρα ετοιμαζομαι να παω για καφε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ συμπεθερα παλι καλα που δεν επαθε τιποτα...

ο αναστασης εχει ηρεμησει πολυ τον τελευταιο καιρο, δε μπορω να πω οτι ειναι ησυχος και παλι ζωηρος ειναι και μαλιστα αρκετα αλλα εχει βελτιωθει πολυ η συμπεριφορα του. δεν κανει τοσες πολλες ζημιες και γενικα δεν κρεμεται ολη την ωρα απο πανω του, μονο οταν ειναι αγνωστα ατομα η φοβηθει απο κατι.

η ιωαννα για μενα εχει το κακο οτι δεν ακουει, οταν ημασταν εξω με τα παιδια μιλαμε εφευγε σφαιρα!!!!! ουτε την προλαβαινες. γενικα ειναι πολυ τσαουσα θελει να κανει αυτο που θελει εκεινη την ωρα να το κανει και να μην τολμησει να την ενοχλησει κανεις!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

και δεν γκρινιαζει!

αλλα ειναι τοσο τελεια!!!!!!!!!!!!!!!!!! μονο και μονο οι αγκαλιτσες και τα ναζακια που σου κανει...λιωνεις!!!!!!!

αφροδιτη μια χαρα θα ειναι και το δευτερο μπορει να ειναι ακομα καλυτερο απο τον μανωλακη!!!

ειπα σε μια θεια για το ονειρο που ειδα που γενικα ξερει απο ονειρα και λεει και μου ειπε οτι η γεννα και ο θανατος του παιδιου σημαινει οτι θα ξαναγινω μανουλα συντομα!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D

αντε να δουμε!!!!!

εσεις πιστευετε στα ονειρα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία για μενα λες ότι "ό,τι κοροϊδεύουμε, τα λουζόμαστε;;;;;" :evil::evil::evil::evil::evil::evil: Που είπα ότι ο ύπνος είναι θέμα προγράμματος;;;;;;; :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: Σημείωσα όμως ότι ισως μιλάω εκ του ασφαλούς επειδή είναι εύκολο παιδί στον ύπνο η Ιωάννα....Οταν γεννήσω και το 2ο και καταφέρω να το θηλάσω, θα σου πω..... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Λενάκι μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ άντε βάλε κάτω τον Τόλη και τον άλλο μήνα θα είσαι γκαστρουλα.... ;););) Η Ιωάννα εξακολουθεί να μην ακούει,αλλά να σου πω κάτι;;;;;Προτιμώ να είναι έτσι παρά να με τρελαίνει με την γκρίνια της.....Μόνο την γκρίνια και τη μίρλα δεν αντέχω..... :?:?:?:? Ο Στάσης μας όμως είναι ΚΥΡΙΟΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D

Αχ Χρύσα μοσχάρι με κολοκυθάκια μου αρέσει κι εμένα πολύ.......Πεθαίνω...Αλλά δεν ξέρω πως μαγειρεύεται...... :roll::roll::roll::roll::roll:

Αθηνάααααααααααααααα γέννησες ή ακόμα εδώ;;;;;;;Χρώμα μπανιέρας αποφάσισες;;;;;; :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρω ηθελα να σε ρωτησω...Τα παιδακια σου κοιμουνται νωρις γτ ετσι ειναι ή τα

"βοηθησες" εσυ?Αν ειχες ενα παιδακι πχ σαν της Βικυς(που θυμαμαι οτι κοιμαται αργα) πιστευεις

οτι θα μπορουσες να το κανεις να κοιμαται πχ 4 ωρες νωριτερα?Δλδ τα παιδια ειναι "οπως μαθουν" ή

καθε παιδι ειναι διαφορετικο?

Κάθε παιδάκι είναι διαφορετικό, όμως πιστεύω ότι μπορείς να βάλεις ένα πρόγραμμα σε ένα παιδί από μικρό, όπως αυτό του ύπνου!!!

εμείς π.χ. πριν, μέναμε σε ένα διαμέρισμα και ο ΛΟυκάς είχε δικό του δωμάτιο η ΡΕΑ όμως όχι και επειδή όταν ο Λουκάς πάει για ύπνο κάνει πολύ φασαρία, δλδ μιλά δυνατά κ.λπ., η μικρή ξυπνούσε, έτσι της άλλαξα την ώρα και ο γιος πήγαινε για ύπνο στις 20.30 και η μικρή στις 21.00, αλλάξαμε σπίτι και η μικρή έχει το δωμάτιό της, έτσι τώρα πάει εκείνη πιο νωρίς για ύπνο και μετά ο γιος!!!!

είναι όπως μάθεις στο παιδί!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σήμερα της φώναξα πολύ...Στην τραπεζαρία δίπλα έχουμε έναν μπουφέ (όχι του Καποδίστρια, μοντέρνο)..... :lol::lol::lol::lol::lol: Εκεί λοιπόν έχει δύο διπλά ντουλάπια κι έχω τα "καλά"πιάτα και ποτήρια....Δεν έχουν χερούλια κι έστι ανοίγουν δύσκολα...Χθες για πρώτη φορά τα άνοιξε... :?:?:?:? Σήμερα λοιπόν ήταν στο σαλόνι και έπαιζεμε τα τουβλάκια της και εγώ πήγα για 1 λεπτό στο δωμάτιο της να κρεμάσω το μπουφάν της.....ξαφνικά ακούω κάτι να σπάει, μου κόπηκαν τα πόδια, τρέχω μέσα και είχε πάρει ένα ποτήρι κολωνάτο, της είχε πέσει κάτω, είχε σπάσει και είχε πάρει από κάτω το σπασμένο ποτήρι και το κράταγε στα χέρια.....

ξέρεις τι να βάλεις για να μην το ανοίγει? από μέσα βάλε μαγνητάκια, για να ανοίξει χρειάζεται πολύ δύναμη!!!!.....βέβαια υπάρχει και ο πιο δύσκολος τρόπος: να της μάθεις να μην το ανοίγει!!! :lol::lol:

Αναστασία περαστικά σου....

Γιώτα οι γραββάτες και τα πουκάμισα είναι για μεγάλους άνδρες!! ...... εγώ τα έδειξα στην Θούλη για να πάρει μια ιδέα χρωματικά τι μπορεί να ταιριάξει καλύτερα στο κοστουμάκι του Ντόντου!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηello!!!!!!!

Σας διάβασα από το πρωί αλλά όλο κάτι κάνω και δεν γράφω. :oops: . :oops: . :oops: . :oops:

Σήμερα ξύπνησα στις 10.30!!!!!!!!! :D:D:D:D

Πήρε ο Δημ την Ειρήνη όταν ξύπνησε και γω συνέχισα τον ύπνο μου. Το καταευχαριστήθηκα. Μόλις σηκώθηκα έφτιαξα το φαγητό της (κοτόπουλο με πιπεριές και κολοκυθάκια) και φύγαμε τα 2 μας για τις πάπιες στο Φράγμα (5 λεπτά από το σπίτι). Κατενθουσιάστηκε το πουλάκι μου!!! Πήραμε μαζί ψωμί για να τις ταίσει και έσκασε στα γέλια! Έτρεχε και φώναζε 'Πολύ όμοφες είναι οι πάπιες' 'Κούκλες'. Μετά πήγαμε στην παιδική χαρά, κάναμε πέρασμα απ'όλα τα όργανα και γυρίσαμε στο σπίτι. Μια χαρά δηλαδή! Τώρα κοιμάται και γω σκέφτομαι τί να κάνω στο μπεμπεδωμάτιο...

Γιώτα πότε θα πας σε γιατρό;;;

Ορεξάτη μου είσαι τις τελευταίες μέρες πάντως!!!!!Πολλά φιλάκια...

Μπορεί να μη σ'έβλεπα τόσο συχνά όσο ήσουν εδώ αλλά μου λείπεις ρε χαζό...

Λένα ο μπασκετμπολίστας Αναστάσης είναι Θεός!!! Τί να λέμε!!

Γωγώ αν δεν ταιριάζατε δε θα συμπεθεριάζατε! Με γεια το σπίτι ρε!!! Εγώ δεν πρόλαβα να στο πω...

Φιλενάδα καλό κουράγιο με τις σκάλες...

Είναι το μόνο μειονέκτημα της μεζονέτας. Το ζω καθε μέρα στο πετσί μου!!!

Πάρε πόρτες για την Ιωάννα και 2πλα καθαριστικά΄, σκούπες κλπ για να μην ανεβοκατεβαίνεις!!

Τέλεια που θα αποκοπείτε από την πεθερά. Μπορεί να μην το έζησα σα νύφη αλλά φαντάζομαι πως θα είναι...

Καλορίζικο!!! Τέλος πια στο βουβό σεχ!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Χρύσα γιατί όχι νυφάδες ρε συ;;; Μια χαρά γίνονται.. Εγώ συνήθως νιφάδες κάνω! Και πόσο μαρέσει αυτό για πρωινό!!!! Ειδικά με μέλι!!!

Αναστασία κάάάάποια στιγμή θα φάει. Δεν μπορεί να πίνει μέχρι το Γυμνάσιο μόνο γάλα.. :lol::lol::lol:

Θα φάει και κανένα κρουασάν το παιδί!!!!

Αλλά advance;;;;;;;;;; Δεν το περίμενα πότε αυτό από σένα....

Τσάμπα τέτοια πλύση εγκεφάλου......

Χα χα χα!!!Αλλά για να μην είμαι υπερβολική, έδωσα και γω στην Ειρήνη ΜΙΑ φορά!!! :lol::lol::lol::lol:

Argi τί καιρό έχει σήμερα εκεί;;;

Αφροδίτη μια χαρά θα είναι και το 2ο! Το λέω και γω για να το ακούει (η μπέμπα) μπας και μου βγει υπναράδικο σαν την Ειρήνη!!! :lol::lol:

Αναστασία περαστικά ρε συ. Δεν υπάρχει χειρότερο από το να αρρωσταίνουμε εμείς (η κολώνες του σπιτιού μας). Ελπίζω να γίνεις σύντομα καλά. Ααααααα και να φάει ο Σπυράκος.

Ολυμπία τί κάνετε;;; Καιρό έχουμε να τα πούμε....

Δε θα ήθελα με τίποτα να είμαι στη θέση σου. Καλό κουράγιο και υπομονή με το νέο ξεκίνημα. Τον μικρό που θα τον αφήνεις;;;

1ον Πάω να βγάλω φωτο απότο ανολοκλήρωτο δωμάτιο

2ον Πείτε ιδέες για κοριτσίστικα ονόματα εσείς οι φιλενάδες μου για να αρχίσω να το επεξεργάζομαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ Κανετε κουκλες μανουλες?

Χρυσα γιατι η κορη μου τι εχει? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αχ αυτα τα ονειρα!

εγω χθες ειδα οτι ειχα κανει σ..ξ με τον μηχανικο ....κι οτι δεν μου αρεσε!

τι χαζα ονειρα βλεπω!

σημρα πρωι....!

γυρισα μαγειρεψα...εκανα μποσχαρι με πιπιριες και γκουντα!

η μικρη χθες κοιμηθηκε στις 12:00 με ψευτοκλαματα κανα 10λεπτο!

κατα τις 4 κατουρηθηκε και ξυπνησαν οριστικα με τον μπαμπα της στις 10:00 το πρωι!

πριν βγουμε απο το σπιτι η Μ-Ι φωναζει απο πισω...."ανοιξε πορτα..ανοιξε πορτα"

lovie βαλε φωτο απο το δωματιο!

τι επιπλακια πηρες?

τι ονομα θες?

σπανιο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dwm3.jpg[/attachment:3vri2yyq]

Αυτή για να δείτε το σχέδιο της κουρτίνας.

Δε μπορώ να βγάλω συνολικά το δωμάτιο γιατί δε με παίρνει από την πόρτα.

Έχουν τα γίνουν πολλά ακόμη.

Καταρχήν η κουνουπιέρα είναι μισή. Λείπει δηλαδή το 2ο κομμάτι. Έχω έναν τοίχο βαμμένο πράσινο που δε μαρέσει και θα τον αλλάξω. Θέλω να πάρω χαλί, φωτιστικό, ράφια και διακοσμητικά. Έχω δουλειά ακόμη. Προς το παρόν βλέπετε τις ταπετσαρίες και τα έπιπλα .

post-4482-13873935311958_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλο απογευμα κοριτσια!!!!

Αχ κατι επαθε ο μικρος και εκει που κοιμοτανε σχετικα γρηγορα (το πολυ 20 λεπτα) χθες και σημερα εκανε πανω απο 1 ωρα να τον πάρει ο υπνος για μεσημερι. :o:o:o

Εγω κοιταγα σαν το μακακα το ταβανι και ξαφνικα ερχεται με φορα και κωλοκαθεται στην κοιλια μου.Μιλαμε με πιασανε κάτι κλάματα. :(:(:(:(:(:(

Τες πα.Πρεπει να το παρω αποφαση.Αυτο το παιδι δε γουσταρει να κοιμαται.

Anyway, εσεις καλα;;;

Εμεις κατεβηκαμε μεχρι Μοναστηρακι.Τσακισα και μια μπουγατσα!!!!!!Πολυ κοσμο ειχε όμως.Πα πα.Δεν εβρισκες να καθησεις.

Χρυσα μου καλα να περασεις στον καφε!!!!

Αναστασακο η υπογραφη μου δηλωνει οτι η εξυπναδα ειναι ναι μεν κατι επικτητο αλλα δουλευεται και κατακτιεται κιόλας. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Ευχαριστω πολυ Ελισσαβετ μου για τις ευχες!!!❣️❣️❣️ Μακαρι να πανε ολα καλα αυτη τη φορα κ να ερθει/ουν τ@ θαυματακι@ μας γερ@ στην αγκαλια μας!!!!🙏🥹✨️🧿 Κ να γεμισει η ομαδα μας απο δακρυα ευτυχιας κ τελειομηνες εγκυμοσυνες!!🙏🙏🙏🌈
    • Με το καλο ολα Λευκη μου!!!! Ευχομαι καθε υπερηχος ν σε κανει κ πιο ευτυχισμενη!!!✨️🤰🙏❤️🧿 Ειδα ανοιξες κ το θεματακι για μωρακια κ συγκινηθηκα!!!🥹 Ολα με το καλο κ με Υγεια!!!   
    • Λυπάμαι για την εξέλιξη αυτήν κορίτσι μου 😞 Έχεις μιλήσει μαζί με τον γιατρό ; Τι σου είπε; Θα περιμένεις να αδιαθετήσεις ; 
    • Μου είπε ότι πλέον το κεφάλι του μωρού έχει περάσει κάτω από τον τράχηλο και πως πιστεύει πως θα ανέβει κι άλλο τις επόμενες βδομάδες. Θέλει λέει πάνω από 2.5 εκ απόσταση από τράχηλο και εμένα έφτασε στα 2.  Θα πάμε στις 32 βδομάδες για Doppler και θα το ξαναδούμε. Ο εμβρυολογος που μου έκανε και τη β επιπέδου είχε πει ότι θα το δούμε τότε (32 εβδομάδες) αν ανέβηκαν και βαριά στις 36 εβδομάδες. Αν ούτε τότε ανέβει θα πάω για καισαρική! Πιστεύω ότι έστω και τελευταία στιγμή θα ανέβει! 
    • Συνέχισε  τα τεστ μέχρι την 19 ημέρα του κύκλου σου.. να τα κρατάς έστω και τώρα σε τετράδιο να τα κολλάς πάνω  η εφαρμογή δεν είναι πολύ βοηθητική εγω δεν την χρησιμοποίησα καμία φορά είναι λίγο μπέρδεμα  και είναι αρχή ακομα μην σε παίρνει από κάτω με τα τεστ θέλει λίγο χρόνο 😊 Για αυτό λέμε να κρατάς και τα τεστ να μας στέλνεις φωτο εκείνα να μπορούμε να σε βοηθαμε και εμείς από την εφαρμογή δεν μπορούμε να καταλάβουμε να τα δούμε καλά 🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...