Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΟ ΕΞΠΡΕΣ ΤΟΥ ΒΥΖΟΝΥΧΤΙΟΥ Νο20- ΓΙΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ


Recommended Posts

Κοριτσια μου,σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D να ειστε ολες καλα!!!!!!!!!!!!!!και να κοιμομαστε απο δω και περα λιγακι περισσοτερο!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

βγηκαμε σημερα με φιλους για τα γενεθλια,περασαμε πολυ ωραια!!!!!!!!!! ;) και του χρονου να ειμαστε καλα!!!!!!!!!!!! :)

κατα τα αλλα τα ιδια....ξυπναμε τη νυχυα απειρες φορες και γενικα ειμαι ολιγον ζομπι..... :P:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτσάκια μοθ καλησπέρα...Τι κάνετε;;;;;Εμείς καλά...Σπίτι με την Ιωάννα οι δυο μας, περιμενούμε να γυρίσει ο μπαμπάς μας από τη δολειά....Την κρατάω αγκαλιά τώρα, σας γράφω και ακούμε και τα τραγουδάκια με τα χρώματα....Γυρίζει και μουη λέει "Γωγούγια" καιο με φιλάει...Και φυσικά λιώνω....... :D:D:D:D:D:D:D:D

Σήμερα της φώναξα πολύ...Στην τραπεζαρία δίπλα έχουμε έναν μπουφέ (όχι του Καποδίστρια, μοντέρνο)..... :lol::lol::lol::lol::lol: Εκεί λοιπόν έχει δύο διπλά ντουλάπια κι έχω τα "καλά"πιάτα και ποτήρια....Δεν έχουν χερούλια κι έστι ανοίγουν δύσκολα...Χθες για πρώτη φορά τα άνοιξε... :?:?:?:? Σήμερα λοιπόν ήταν στο σαλόνι και έπαιζεμε τα τουβλάκια της και εγώ πήγα για 1 λεπτό στο δωμάτιο της να κρεμάσω το μπουφάν της.....ξαφνικά ακούω κάτι να σπάει, μου κόπηκαν τα πόδια, τρέχω μέσα και είχε πάρει ένα ποτήρι κολωνάτο, της είχε πέσει κάτω, είχε σπάσει και είχε πάρει από κάτω το σπασμένο ποτήρι και το κράταγε στα χέρια..... :o:o:o:o:o:o:o:o:o:o Ευτυχώς δεν έπαθε τίποτα, αλλά της φώναξα......Ρε κορίτσια δεν έλειψα πάνω από 1 λεπτό....... :shock::shock::shock::shock::shock:

Α, δε σας είπα.....Τελικά την κλείσαμε τη μεζονέτα και 1η Δεκέμβρη μπαίνουμε μέσα...... :D:D:D:D:D Επιτέλους θα ανασάνουμε!!!!!!!!!!!!!!! :D:D Όμως επειδή είναι πολύ μεγαλύτερο από το τωρινό μας σπίτι χρειάζεται να πάρουμε αρκετά πράγματα, αλλά λεφτά........ :roll::roll::roll::roll:

Νατασάκι καλορίζικο το δωμάτιο...Εγώ την Ιωάννα μάλλον στην κούνια θα την αφήσω και θα πάρω μια ακόμα φθηνή από ΙΚΕΑ για τη μικρή μπουμπού..... ;);););)

Μαράκι τέλεια....Θα τρελάθείς με την κόρη!!!!!!!!!!!!!!!!Όλα να πάνε τέλεια!!!!!

Θου μου τι κάνεις;;;;;;;;Φιλάκιααααα

Νατασούλα νέα από τη βιοψία;;;;

Αθηνά να ξερες πόσο σε καταλαβαίνω...Εγώ γέννησα στις 39+4 με πρόκληση......Και μετά λένε ότι τα 2α παιδιά τα γεννάς νωρίτερα..... :roll::roll::roll:

Αναστασία μου ταλαιπωρείστε πάλι.... :(:(:( Περαστικούλια σας!!!!!!!!!!!!!!!!Υπομονή!!!!!

Γιωτάκι μου τι βλακείες λες μωρή;;;;Κανένας πρησμένος αδένας θα είναι....Άντε χαζό μη σκέφτεσαι αρνητικά......Φιλιά στη Σουηδέζα...

Αναστασία μου βολτίτσα σήμερα ε;;;;;;;Τέλεια...Εγώ νομίζω ότι ο ύπνος είναι θέμα προγράμματος...Το λέω βέβαια επειδή εμείς ποτέ δεν είχαμε τέτοπια θέματα και ακολουθούμε πιστά το πρόγραμμά μας.... :roll::roll::roll::roll::roll:

Παναγιώτα έχω φάει κόλλημα με το τραγούδι από το νησί..."Είσαι εσύ ο άνθρωπός μου" της Μπάμπαλη...ΘεΪκό.....

Αρτζι μου καλό σκ......

Εύα μου φιλιά πολλά!!!!!

Φιλια σε όλες σας!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

grousaki εγω σε ξεχασα!!! σορυ!!!

Γωγω ,με εκανες κ το βρηκα στο γιου τουμπ γ να καταλαβω ποιο ειναι... κοιτα μην το παραγεμιζεις το νεο σπιτι ,καλυτερα μινιμαλ ,γ να παιζει το παιδι πιο ανετα,επισης την κρυσταλιερα εξαφανησε την ,στο υπογειο του νεου σπιτιου ,και εμεις ουνια του ΙΚΕΑ εχουμε εδώ,μετανιωνω την καλη που εμεινε επανω κ θα παει στραφι....γτ κ το δευτερο εδω θα το κανω χαχαχαχα ρε παιδια αντε να κανω εγω δευτερο ...μα.... το σπιτι ειναι με ενα υπνοδωματιο ,ηδη μας ζοριζει που εχουμε το παιδι μαζι ,φανταζεστε 4 ατομα στον ιδιο χωρο? και τριζει κ το κρεβατι....γκουχου γκουχου...δεν ξερω αμα με πιανεται....αφηστε που για να ...θελει σιγαστηρα,οι τοιχοι ειναι τσιγαροχαρτο....χαχαχα αφου λεω α πω του διαχειριστει να ορισει συγκεκριμενες ωρες ρε παιδι μου τουλαχιστον να μην ντρεπεται κανεις ....χαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχα πλακα κανω φυσικα....

Αθηνουλα ευχομαι σημερα να ειναι η μέρα σου!

Αφροδιτη μακαρι να μην ειναι τπτ!οι αναγουλες πως πανε?παιδια εμαθα οτι ο ι απο κατω μου στη Θεσσαλονικη εχουν ξεσαλωσει τωρα που φυγαμε κ κανουν απιστευτη φασαρια!!!! εμ εφυγαν τα αγρια!χαχαχαχαχαχα

ξεχασα τα υπολοιπα σορυ!!!!!!θα επανέλθω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας............

με κολλησε ο γιος χαλια ειμαι :ymsigh::ymsigh::ymsigh: θελω να πεσω ξερη στο κρεβατι,νιωθω κομαρες σε ολο μου το σωμα και δεν ξερω αν θα μου κανει την χαρη ο σπυρακος μου να κοιμηθει αποψε ολη την νυχτα....

καλα γωγω θεα η κορη σου!!!! εμενα οταν του λεω φιλακι σαν κλασικος αντρας με φιλαει στο στομα :)):)):)):))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κούκλες τι κάνετε?

Εμείς μια χαρά. πήγα χθες το βράδυ τελικά στο γιατρό με είδε και μου είπε ότι όλα φαίνονται μια χαρά η φλεγμονή έχει φύγει τελειώς και αφού και οι εξετάσεις αίματος είναι πολύ καλές και δεν δείχνουν να υπάρχει φλεγμονή να μην κάνουμε την βιοψία. Θα το παρακολουθούμε όμως να δούμε πως θα πάει και να ξαναπάω σε ένα 3μηνο :D:D:D

Η 'Ελενα κοιμήθηκε μια χαρά χθες με τον μπαμπά αφού εγώ είχα πάει στον γιατρό και αφού ήπιε 200 ml γάλα, οπότε φαντάστηκα κι ότι δεν θα ξυπνήσει το βράδυ, τελικά όμως ξύπνησε 2 φορές για μεμέ ;) άντε να δώ σήμερα πως θα κοιμηθεί

Αναστασία περαστικά σε σένα και το Σπύρο

Γιώτα κανένας αδένα θα είναι μην αγχώνεσαι

άντε θα κάνετε εξάσκηση στο μουγκό τώρα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Νατάσα με γειά το δωμάτιο

Μάρθα ακόμα δεν αποφάσισες για γραβάτα?

Γωγώ ανεβασέτα ψιλά αυτά που σπάνε

Παναγιώτα ελπίζω να αφήσεις τις δουλειές προς το παρόν και να ξεκουραστείς

Κανένα νέο από την Αθηνά?

Καλό Σαββατόβραδο σε όλο το τρενάκι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζιαααα

Τι κανετε;;;;

εμεις καλα!!!!

Νατασουλα τελεια νεα..μπραβο ρε συ..μακαρη..

Γιωτα χαζα μην ακουω/....μη σκεφτεσαι τετεοια, εισαι και κρυομενη οποτε μια χαρα...εσυ παιδι μου εισαι ντουρασελ!!!!

Νατασα μεγεια το δοματιο...τελειο πρεπει να ειναι!!!

Χουχου..μια χαρα η χουχουλινα..αντε να σε δω χαζομαμα.

Αναστασια και εγω ηθελα σημερα κεντρο..αλλα μαλλως θα παμε αυριο με μια φιλη μου για καφε οποτε θα ξεδοσω

Αναστασια..τι καλ...σας μουντζωσε παιδι μου κανενας οχι πες μου

Παιδια η Ιουλια που χαθηκε;;;;

Ποντικομαρακι μου!!!!!!!

Τα πολλα πολλα φιλια μου στον Αρουλι...πωπω..εκανε ςτην αρχη και μας γκαστρωσε ολες...κυριολεκτικα ομως!!!

Εισαι γουρλου βρε...χιχιχιχι

Αντε να δουμε πως θα κοιμηεθι ο Τζεφ σημερα..

σημερα τσακισε σαρδελες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τίποτα... Η μικρή απεργεί. Εγώ στην αναμονή παρέα με τα ποναλάκια μου και η μαντάμ αραχτή στην κοιλιά μου... Που θα πάει όμως...

Καλό βράδυ και καλούς ύπνους σε όλες τις μαμάδες και τα παιδάκια. Και ευχηθείτε μου άλλη μία φορά ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!

Χρυσα να σου ευχηθω????!!!!!

Γιωτα εχεις ερθει στο χωριο μας?Ενα...ταξιδι...δρομος ειναι μεχρι το κοσμος!

Νατασουλα ωραια νεα!

Νατασακι μου ελπιζω να ηρθαν κ να εφυγαν σφαιρα!ή να τους ετυχε κατι...!Με τοσο αλατι...

Δεν μπορει....! :lol::lol: Βρε το κοριτσακι μας..!Και της ειπα να βοηθαει τη μανουλα!

Γωγω...Τι να πω...?Μιλας για τις μεγαλυτερες φοβιες μου....

Μαχαιρια,γυαλια....Κοριτσακι μου η κουκλιτσα σου ειναι ταρζανακι κ εξυπνουλα!

Θα τον βρει τον τροπο να παρει οτι θελει...Προσπαθησε να τα ασφαλισεις ολα!

Στα λεω για να τα ακουω κ εγω...Εχω κ εγω 1-2 "κρυφα"(χωρις λαβες) συρταρια ανασφαλιστα... :roll:

Αθηνα...Με εναν πονο!!!!! :)

Αφροδιτη κ Αναστασια περαστικα...Καλο κουραγιο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεννα γεννα!!!!!!!! πολυ παλια με τους γονεις μου Αναστασια ,αλλα με λεει προχθες ο μαγειρας στη σχολη οτι εχει την κουνιαδα του στο Προχωμα και του λεω απορημενη ξερετε το Προχωμα?χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα εδω ειπα σε μια οτι ειμαι απο τη Μακεδονια με κοιτουσε απορημενη!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχαχαχα Σιγα το #$%^χωρι κ το ξερουν!

Ισως το διπλανο χωριο να ξερουν πραγματικα γτ παλια ειχε "φυτειες" κ "Σπιτια"!!!!!!! :lol:

Ε...Περνας απο εδω για να πας!

Σε κοιτουσε απορημενη???Αυτη απο που ηταν?Γιατι Ελληνιδα δεν τη λες!

Να ξαναερθεις με ή χωρις τους γονεις σου! :D

Κερναμε καφε,φαγητο,κρασακι...!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοντα στο Μεσημερι δεν ειναι ?που λεει κ ενα ποντιακο τργούδι!χαχαχαχαχα ας ανεβουμε πρωτα ο θεός και θα ερθουμε!!! αφου κερνατε καφέ,φαγητό κ κρασακι ε? τι φυτιες ειχε? με το αφιον καραχισαρ συνορευετε? αχαχαχαχαχχαχααχχα μα που ειναι ολες οι υπόλοιπες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι...

δε μπορω να σχολιασω τιποτα

νυσταζωωωωωωωωωω

αλλα ακομα δε θελω να κοιμηθω...

εχω κ 3μερο..τελειααααααααααααααααααααααα

νατασουλα μπραβο σου

αργι θελω τη 1 η την 3 που να τη βρωωωωωωωωωωωωωωωωωω

ευχαριστω παντως

γιωταρα μουυυυυυυυ

αθηνα ευομαι με ενα πονοοοο

αναστασια ξετρελαθηκε η μιρκη σου ε?που να δει το θοδωρη :lol::lol:

γιατι θελω αγορι?δε ξερω..νομιζω δε μου πανε τα κοριτσια :roll::roll::roll::roll:

γωγωωωω καλα η μικρη τι αλλο θα κανει καλεεεεεεεεεε :shock::shock::shock::shock:

με το καλο να μπητε σπιτακι

χρυσα εχω σκασει λεμεεεεεεεεεεεεε

παναγιωτα ειδες?τιποτα δε ηταν

ποντικακι τελειος ο αρης..καταπληκτικο μαλλι..ουτε με ντεκαπαζ τετοιο χρωμα ρε..

ευα τα φιλια μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε συ Μαρθα μου εχεις κανει τετοια αυθποβολή που πραγματικα πιστευω οτι θα κανεις αγορι κ εσυ και εγω!!! κανονισε κακουργα να κανω κοριτσακι κ να μην το θελω επειδη με εκανες να πιστευω οτι θα κανω υιο!!!! αλλα ρε και εγω με αγορια σε φανταζομαι,αλλα απο την αλλη και για εμενα ετσι ελεγαν και να κορακλα μου...ρε παιδια ειμαι διχασμενη,την αγαπαω τοσο....πως θα κανω 2ο κ θα τη παραμελώ?πώς? αχ με τρωει αυτο το πραμα ,μηπως δεν πρεπει να κανω αλλο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσαρες!!!

εγραψα ενα ολοκληρο κατεβατο και χαθηκε γκρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ

θα προσπαθησω να τα ξαναθυμηθω

αθηνα να γεννησεις γρηγορα συντομα και ολα να πανε τελεια!!! αχ τελεια θα ιεναι μεσα στο νερο!!!!

συμπεθερα με τρομαζεις!! προσεχε μην τριτωσει το κακο... τα ματια σου και το κοριτσακι μας!!

με το καλο να μπειτε στο καινουριο σπιτακι!!!! τι σπιτακι δηλαδη... βασιλισσα σε εχει ο αντρουλης σου!!!

μπεμπουλης περαστικα ρεσυ.... αμαν αυτες οι κωλοιωσεις

παναγιωτα ξεκουρασηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη

αναστασια το προχωμα το εχω ακουστα αλλα δεν ξερω προς τα που πεφτει.. ειναι προς κατερινη μερια εχω την εντυπωση? αν μας βολευει να ερθουμε με το παλικαρι μου να σας γνωρισουμε κιολας!!

γιωτα μια χαρα θα το αγαπας και το δευτερο και την κωνσταντινα θα εχεις πιο παραμελημενη... οσες εχουν 2 ετσι μου λενε

θουλαρα α ρε και να βγαλεις κανενα κοριτσαρο!!!!

χρυσα σας πεθυμησαμε!!

νατασουλα τα νεα ΤΕΛΕΙΑ!! αντε να μην ξαναταλαιπωρηθεις για τιποτα!! και η ελενα να κοιμαται μια χαρα απο εδω κ περα!!

αργυρουλα οι γραβατες πολυ ωραιες

ελπιζω να μην ξεχασα καμια

σημερα πηγαμε σε κατι γενεθλια και ο μικρος ηταν η πρωτη φορα που εκατσε 10 ολοκληρασ λεπτα μεσα στον παιδοτοπο!! και αυτο γιατιειχε χεστει και δεν ηθελε να τον αλλαξω!!!! :lol::lol::lol::lol: περιττο να σας πω τι ωραια μυρωδια ειχε αποκτησει μεσα ο χωρος!!!! :lol::lol::lol::lol:

ο αντρας μου εχει βηχα απο το πρωι και δε μπορειτε να φανταστειτε πως πεταγεται εξω η κηλη!!!!! :shock::shock::shock::shock::shock::shock: σα μπαλακι!!!!!!! :o:o αντε να κανει την επεμβαση να ηρεμησουμε λιγο

θελω να βαλω τα χαλια και δε μπορω... ο τολης δε μπορει να με βοηθησει και η μανα μου εχει τη μεση της παλι

ρε κοριτσια ερωτηση

το ροδι πως το δινετε ακριβως? εγω οσες φορες προσπαθησα του εδινα να γλυφει τα κουκουτσια και ειχα γινει χαλια, κατακοκκινη!!!

γιωτα μου λειπετε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα !!!! Λενα κ εσεις μου λειπετε ,μα το χουλιγκανακι πιο πολυ ,θυμασαι που τον εβλεε η ικρη κ ετρεχε να φυγει? ο καϋμενος μον να την αγκαλιασει ηθελε μα αυτη η φοβίτσω χάσα!!!! χχαχαχαχα αντε μεχρι την Πρωτοχρονια να καθεται λιγο παραπάνω στο παιδοτοπο μπας και πιουμε κανενα καφεδακι,η διια μου τωρα αρχισε να μην καθετε αλλα πιστεύω πως εαν εχει παρεα θα κάτσει ,σχολάω σε 2 ωρίτσες,και θελω να παω να κανω ενα ζεστό μπάνιο!!!!!!!!!

Αργυρώ όντως υπέροχα τα πουκάμισα και οι γραβάτες!!!! δεν ήταν παιδικά ε?γτ αμα ηταν ..θελω υιο τώρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααααααα!!!!

Καλημερα Γιωτίνι!!!!!!Πρεπει να εχει τελεια μερα στο νησί ε;;;;;

Το "Μακεδονια ξακουστη του Αλεξανδρου η χώρα..." δεν το εχει ακουσει ο κυριουλής;;;;;Ουτε καν τον Πάυλο Μελά;;;;; #-o#-o

Τι κάνετε;;;;;Πως περασετ το Σαββατοβραδό σας;;;

Αναστασια μου περαστικα κοριτσαρα μου!!!!Φανταζομαι οτι το φαγητο αυτες τις μερες το έκοψε τελειως ε;;;;

Ανατσασια-βόρεια εδιαφερον ακουγεται ρε το χωριο σας!!!Εχει και καλουδια!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Γωγω με το καλο να μπειτε σπιτακι σας!!!!Συμφωνω με τη Γιώτα,Μη το παραφορτωσετε.Μινιμαλ.

Και εμενα μου αρεσει πολυ το τραγουδι απο το νησι .

Ποντικομαρακι μου τι πρίγκηπας ειναι αυτος καλέ;;;;;;;;;;Θελω και εγω το ξανθο του!!!!Ο μικρουλης μελανουρι σας βγηκε ε;;;;

Νατασα μου τα πρεπαρ εχουν παρενεργειες;;;Ειχες πάρει στην Ειρηνη ε;;;

Νατασουλα τελεια τα νεα!!!!!!!!!!!!!!!

Εγω πάλι λεω οτι η Θου εχει κορη και η Αφρο γιο.Ετσι μου χει κατσει. ;;);;);;)

Αργυρουλα ξυπησες;;;Τι καιρο εχετε εκει;;;;

Αθηνα μπορει και να γεννας τωρα ε;;;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

Λενα αμα σας λειπουμε- γιατι και εσεις μοας λειπετε..τσακισου και ελα γι ακαφε, απο τις δυο και μετα θα φυγει ο καλο ςμου και θα ειμαι μονη...με τον πεθερο απο κατω αλλα αυτος μιλια δεν εχει...χιχιχι

παναγιωτα τρελη... τι να σας πω καλε...το εξω ξαναπει....για να κανεις παιδι πρεπει να κανεις σεξ..και πως να κανεις σεξ με ενα σκατουλι στη μεση του κρεβατιου...ειδικα τωρα που απαιτει να του κραταω το χερι...

και οπως ειπε και η Θεα Παναγιωτα...ποσες στασεις μπορουν να σκαρφιστουν οι γονεις για να κανουν σεξ..δε λεω θυμηθηκαμε τα παθιασμενα νιατα μας..αλλα οχι και ετσι...χιχιχι...με τετοιο αγχος δσεν πιανεις παιδι.,..χιχιχιχι

Θου εγω να δεις!!! κοιμηθηκε ο μικρος;;; εμενα τεζαρε δεν ηθελε ουτε μπανιο καλα καλα να κανει.

Εντωμεταξυ παλη συγκαηκε ΓΜΤ!!!!!!

ξερετε επιθετικη θεραπεια με μελανι και σπαθολαδον το θαυματουργο.

Γιωτα αμα θα εχεις χρονο δευτερα κανε με κλιση να σε παρω..θα εχω ισυχια στο γραφειο- οι μιση πηραν αδεια να το κανουν τετραημερο και οι αλλοι μιση την Παρασκευη..μαλον θα λειπει και το μπος..οποτε θα τα πουμε με την ισυχια μας..ο κεβερος οικονομικος παντως θα ειναι Βαρκελωνη...γκρρρρρ

Αθηνα η μικρη καταβολευτηγκε ε;;; σου λεει εδω μεσα εχει ζεστη..δεν χρειαζετε να ζητησω φαη να φοραω πανα..τι να βγω στο κρυο...καλα ειμαι εδω!!

Γωγω η Ιωαννα σου ειναι απιστευτη....μια χαρα συναγωνιζετε τον Χριστοφορο σε σκανταλιες...αλλα εμενα ειναι κα αγορι και οσο να ναι το περιμενης..αυτη ειναι Ταζουλα ρε συ...και λεμε και τον Ανασταση χουλιγκαν.....αυτος ειναι αγγελουδι μπροστα στην νυφουλα του χιχιχιχιχι

Μπεμπου πως εισαι;;;;;;

Ο καλος μου πηγε τον μικρο εκκλισια, παω να φτιαξω πρωινο...παλη δεν θα σηδεροσωσημερα..εχω την εντυπωση πως οτι ρουχο υπαρχει στο σπιτι ειναι η απλυτο η κυριως ασηδεροτο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα!

Κοριτσια με εχει πιασει μανια με το πσ...

Θελω να ψαχνω στο ιντερνετ για 1002 πραγματακια.....

Μου τη δινει ομως γτ δεν εχω χρονο να χαλαλιζω!

Παναγιωτα δεν καταλαβα την υπογραφη σου! :oops:

Για τα καλουδια που λες... :lol::lol:

Κ εγω ακουστα τα εχω!Παλιες "δοξες" ττης περιοχης! :evil::ymsick:

Χαθηκαν κ "χαθηκαν" τοσα παιδια (βαζω θυμωμενη φατσουλα κ βγαινει φιλακι :shock: )

Λενα στον Αγ Αθανασιο δεν εισαι(σχολειο)?

Ε...2 χωρια μετα ειναι το δικο μου!!!

Για τον ασβουλακο σου ...Τι να πω? =))=))=))=))

Γιωτα κ εγω το σκεφτομαι αυτο για το 2ο παιδι... :o

Αλλα εγω δεν θελω ετσι κ αλλιως ακομα!..

Θουλαρα μου πολυ θα γουσταρω να κανεις κορη κ να παθεις την πλακα σου! :lol::lol:

Τι να της δινω για πρωινο βρε κοριτσια???Τα φρουτα τα δαγκωνει λιγο κ μετα

τα σκορπαει στο σαλονι...Το αυγο πλεον ουτε να το φτυσει...

Αυγοφετα δεν τρωει...Μεχρι κ ψωμι με κασερι της εδωσα!Τιποτα!

Το "νενε" της μονο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια καντης χυλο βρωμης με σταφιδες..αν πινει και τρωει γαλα...καντης σιμηγδαλοκρεμα, η αυγοφετα στο φουρνο- εμενα δεν ηπιε το γαλα του το πρωη και εβαλα αυγοφετες στο γκριλ, θα πασαλειψω λιγο μελη πανω και θα τα φαει μια χρα..το καρεκλακι βεβεια μετα θα γινει χαλια..αλλα χαλαλη του

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia .

ospou na diabasw ti grapsate ...grapsate kiales 2 selides !!!

emeis eimaste kala ...ligo miksoula exei o mikros akoma alla den bixei .

twra blepoume mazi barbie mermaidia kai tou aresei polu!!!

me tosa pou blepw gia koritsakia eksofrenika (takounia,makigiaz ,peroukes ) trelenome kai lew kalitera agoria !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια καντης χυλο βρωμης με σταφιδες..αν πινει και τρωει γαλα...καντης σιμηγδαλοκρεμα, η αυγοφετα στο φουρνο- εμενα δεν ηπιε το γαλα του το πρωη και εβαλα αυγοφετες στο γκριλ, θα πασαλειψω λιγο μελη πανω και θα τα φαει μια χρα..το καρεκλακι βεβεια μετα θα γινει χαλια..αλλα χαλαλη του

Χρυσα μου δεν της εχω δωσει γαλα ακομη..Μονο γιαουρτι...

(που δεν θελει το κανονικο...κ της δινω τυπου αντβανς :(:(:( )

Γενικως δεν τρωει τιποτα σε μορφη κρεμα εκτος απο αυτο...

Ο χυλος παλι με γαλα γινεται???

Λετε να δοκιμασω?Εχω μονο νουνου φαμιλι στο σπιτι κ

ειναι κυριακη(#$^%χωρι!!)...Να παρω απο αυριο κανενα κουκακη να φτιαξω?

Πες μου τον τροπο αλλα κ τη γνωμη σου/σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασακο εγω τον χυλο βρωμης αρχικα τον εκανα με νερο- θυμασαι την ιστορια με την αλλεργια- μετα περασα στο γαλα.

Το κανεις απλα, βαζεις το νερο να βρασει και μαζεις μερικες κουταλιες, ανακατευεις καλα μεχρι να χυλωσει και προσθετεις μερικες μουσκεμενες σταφιδες, ανακατευεις καλα για να παρει την γλυκα και το αρωμα του, μετα αμα σας αρεσουν οι γλυκιες γευσεις- γιατι εμας τα πολυ γλυκα δεν μας αρεσουν βαζεις αμα θες και λιγο μελη και κανελα η βανιλια η και τα δυο και τιποτα απο τα δυο και το τρως.

Ομολογω μες με γαλα γινετε νοστιμοτερο.

Παντως για να σου φαει το κανονικο γιαουρτι μπορεις να βαλεις μεσα φρουτα..εμας φτιαχνει ο πεθερος..εγω γιαουρτι δεν τρωο καθολου μπλιαξ..ο Χριστοφορος ομως το λατρευει και το τρωει ετσι σκετο.

Α!!! Λενα εγω το ροδι το καθαριζω και το δινω ετσι οπως ειναι, ο μικρος τα μασουλαει κανονικοτατα και καταπινει και τα κουκουτσια.

Αφρο στο θεμα κοριτσακι ειναι πιστευω οτι προτυπα τους δοσεις..δες πχ την Κωνσταντινα, αλλα και την Ειρηνη της Νατασσας..και την Ελενα της νατασουλας..καμια σχεση, φυσιολογηκοτατα τρισχαριτομενα κοριτσακια χωρις ιχνος υπερβολης πανω τους..αυτα ειναι τα κοριτσακια που εχω δει απο κοντα ετσι...προς αποφυγην παρεξηγησης

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...