Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΟ ΕΞΠΡΕΣ ΤΟΥ ΒΥΖΟΝΥΧΤΙΟΥ Νο20- ΓΙΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ


Recommended Posts

Αναστασια φιλια καιπεραστικα στον Σπαιρουσ!!!

Δωστου πολλα πολλα φιλακια!!!!

Βικυ θα σου στειλω με κουριερ μερικα...χαχαχα..ο καλος μου τσακισε 3..τελιακ εκανα πουρε πατατας

Ο μικρος παλη κοιμηθηκε γρηγορα με αγκαλιτσα και χωρις παραμυθι - δεν προλαβα να το πω...ηθελα να του πω το ασχημοπαπο......δεν ηπιε ομως πολυ γαλα οποτε κατα τις 5 θα ξυπνησει πεινασμενος παλι...

Ειδες ρε συ το σκατουλι...αλλα αυτο του χαλασ ετο προγραμμα..γιατι μετα πηγα στη μαμα μου οπου δεν κοιμηθηκε- δεν τον αφισε ο αδελφος μου, ηρθα σπιτι και κοιμοταν αο τις 6 εως τις 8 οπου τον ξυπνησα για να τον αλλαξω γιατι ηταν πολλες ωρες με την πανα...επαιξε μια ωρα. σχεδον καταπιε ολοκληρη μιση μπανανα..και τωρα τον εκανα μπανιο ηπιε γαλα και κοιμηθηκε χωρις να ζητησει μεμε..

Τι να πω ρε κοριτσια ισως να ηταν ετοιμος απο καιρο και του εδινα στηθος για δικη μου ευκολια..δεν ξερω..γιατι πλεων απο προχτες δεν ζηταει στηθος να κοιμηθει αλλα πινει το γαλατακι του και τεζα...θα δω πως θα παει το ΣΚ αν ειναι να του κοψω και το μεσιμεριανο θηλασμο, και μετα θα κανουμε πειραμα..κοιμομαστε στο κρεβατακι μας..ελπιζω να ειναι εξισου ευκολα και ετσι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλησπερα κοριτσακια [smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif]

ευα χρονια πολλα... [smilie=occasion13.gif] και στον αντρα σου...

εμεις στα γενεθλια του αντρα μου 1/6 εχουμε επετιο γνωριμιας και αυτην την ημερομηνια γραφουν και οι βερες

περαστικα στον σπυρακο εμενα οταν αρρωσταινει, μια φορα δλδ εχει κανει 38, τρελαινομαι [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσια τι κανετε?περαστικα στα αρρωστα μωρακια,εγω σημερ παλι υπηρεσια 24ωρη γμτ... εχω βολωμενο ματι κατακοκκινο κ κατι αλλο που με αησυχει ,εχει 3 ημερες εβγαλα κατω απο το αυτι στο λαιμο ενα σκληρο γρουμπαλακι,τι λετε θα παω απο καρκίνο?λεω τη Δευτερα να πεταχτω να το δει ενας γιατρος....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια

ειχαμε δυσκολο βραδυ χθες με τον πυρετο να μην πεφτει και να μην μπορει να κοιμηθει το πουλακι μου...

εσεις τι κανετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μια γρήγορα ΚΑΛΗΜΕΡΑ σε όλους,

περαστικά Αναστασία στον Σύρο σου και εσύ Γιώτα γιατί έχεις βουλωμένο μάτι? :o

για το άλλο μην ανησυχείς, δεν νομίζω να είναι τίποτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αναστασια πω πω ταλαιπωρια που τραβαει το παιδακι σου..βασικα εσυ ολα τα τραβας..περαστικα ρε συ,,

γιωτα μη λες βλακειες,,θα πρηστηκε κανα αδενας :?

24 σημερα???????????ααααααααααααααα :shock::shock::shock::shock: υπομονηηη

αργι καλημερα...

νατασουλα τι εγινε με τη βιοψια/>?κοιμηθηκε καλα η ελενα χθες?

παναγιωτα κανα νεο απο γιατρο?

εγω ωρες ωρες με πιανει ενας ξερος βηχας..

χθες με ξυπνησε 5 ο μικρος για γαλα..κ με επιασε..κ σηλωθηκα ηπια τσαι κ εβλεπα τηλοραση :D

ξυπνηστεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Halloooo!!! Τι κάνετε κορίτσια μου..

Καταρχάς περαστικά στον Σπυράκο μας. Το πουλί μου όλα μαζί του τυχαν!!

Γιώτα σκυλί είσαι δε σε φοβάμαι καμιά φλεγμονή θα είναι. Βάλε χαμομηλάκι.

Θου που είσαι καλε???? Τελικά εμένα μου αλλάξανε την ΠΗΤ! Μα τα έλεγα εγώ!!! Δε γίνεται να γεννήσω μέχρι τις 21/2 αφού η σύλληψη ήταν πολύ πιο αργά από την ΤΕΡ. Τώρα μου το κάνανε 26/2 αλλά και πάλι εγώ λέω πιο μετά, κατά Μάρτη πλευρά. Η σουρλουλού το έπαιζε χαμηλοβλεπούσα στον υπέρηχο. Δεν άνοιγε πόδια με τίποτα. Εγώ τον τελευτάιο μήνα άλλαξα "διαίσθηση" και ήμουν σιγουρη ότι έχω αγόρι με τόσο μυτερή κοιλιά. Δεν ξαναπιστεύω σε αυτές τις μ@%$#%κιες. Πιο μυτερή και από του Νίκου είναι!!! :twisted:

Αχ καλά πέρασα στη μαμά Θεσσαλονίκη 3 μέρες με το σεμινάριο. Τώρα πάλι τα κεφάλια μέσα....Κιλκισταν forever!

Θούλη ο δικός μου έχει αραιώσει με το γάλα πολύ. Χώρια που βγάζω σταγόνες πια. Πίνει 2 ποτήρια τη μέρα κουκάκη. Έχει ξετρελλαθεί. Δοκίμασε μια μέρα που έπινα εγώ και από τότε ζητάει. Τη νύχτα ξυπνάει όχι για να πιει αλλά για να πιάσει τσιτσί και να τον πάρει ο ύπνος με το τσιτσί στο χέρι. Μα τι φετίχ είναι αυτα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Χθες δεν πρόλαβα να γράψω γιατί έτρεχα όλη μέρα...

Πήγαμε ΙΚΕΑ και πήραμε το δωμάτιο της Ειρήνης. Γυρίσαμε σπίτι, το στήσαμε και μόλις τελειώσαμε την πήρα και πήγαμε στο μάθημα στο ωδείο!΄Ήταν πολύ καλά αυτή τη φορά. Συμμετείχε σε όλες τις δραστηριότητες και ήταν σούπερ. Μόλις φτάσαμε σπίτι ήρθε ο μπαμπάς μου και ξαμπερδέψαμε στις 11 το βράδυ.

Γιώτα τι χαζομάρες λες. Καμία φλεγμονή θα έχεις...

Αντεεεεεεεεεεεεε

Αναστασία περστικά στον Σπυράκο και υπομονή....

Θου τί θα κάνεις τελικά;;;

Αποφάσισες;;;

Μαράκι τί τρελο ξανθό μαλλί έχει ο Αρούλης!!!

Ουάου!!!!!!!!+3,0

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία δηλαδή τέλος ο θηλασμός;;;

Νωρίς ξέκοψε σχετικά...

Η Ειρήνη κάνει 2-3-4 τη μέρα. Εξαρτάται...

Και γω σταγόνες πρωτόγαλα βλέπω. καταλαβαίνω οτι κάτι πίνει από τη μυρωδιά στο στόμα της

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ποντικακιιιιιιι

πριμενω να με στειλεις ε???????????/

μαρακι αληθεια εχει μυτερη/>?

κ γω λεω οτι εχω αγορι με τετοια κοιλια..δε ειναι στρογγυλη

για πες..ποσο βαρος εχει η χουχουλινα..

καλε εγω δε βγαζω πλεον ουτε σταγονες,..για πες να νευριασω ποσα κιλα πηρε΅? :twisted: εγω 6

ποσους θηλασμους κανενε πλεον???????

λες να το κοψει μεχρι να γεννησεις?

παω για ανταυγειεςςςςςςς

νατασα θα ψαξω οπου αλλου μπορεσω κ αν οχι θα δω..μαλλον τη εμπριμε θα βαλω :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κΑΛΗΜΕΡΑ!!!θΑ ΣΑς ΔΙΑΒΑΣΩ ΑΡΓΟΤΕΡΑ!!!!

Χθες πηγα στο γιατρο και μου ειπε οτι δε βλεπει τιποτα περιεργο.Μου ειπε να μην κουραζομαι και να'χω το νου μου αν δω κατι περιεργο να του τηλ.

Μου εγραψε και γιουτοπαρ αλλα μου ειπε να τα παρω αφου μιλησουμε και κρινει οτι ειναι αναγκη

Το παρακατω τραγουδι ειναι αφιερωμενο σε οσες αρεσει ο Παπαζογλου και στα νιατα τους κάναν ασωτιες.Αχ πως θα ηθελα το βραδυ να πάω σε κανα κουτουκι να μπεκρουλιάσω.Τα λέμε πιο μετα.Πάω να ψησω ψάρια

Φιλακιαααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! Όσες φορές έχω δοκιμάσει να γράψω όλο κάτι γίνεται και το μηνυμά μου χανεται!!!

Εχω απαλά ποναλάκια, λίγα ζόρια αλλά τοκετός πουθενά. Κάντε μια προσευχή και για μένα να γεννήσω σήμερα! Μπήκαμε στον Σκορπιο πια... ποτε θα έρθει;

Μέχρι σήμερα ήταν και οι δυο μου γονείς εδώ και δεν είχα χρονο για ιντερνετ. Τώρα είμαι με τη μητέρα μου και έκλεψα χρόνο να σας πω τα νέα μου!

Φιλιά σε όλες!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το παρακατω τραγουδι ειναι αφιερωμενο σε οσες αρεσει ο Παπαζογλου και στα νιατα τους κάναν ασωτιες.Αχ πως θα ηθελα το βραδυ να πάω σε κανα κουτουκι να μπεκρουλιάσω.Τα λέμε πιο μετα.

αχ τι μου θύμησες τώρα!!!!!

και εγώ θα ήθελα ένα κουτουκάκι.....αχ τι ωραία....μου θύμησες τα νιάτα μου και τα ρεμπετάδικα που πήγαινα....... :-bd , .......καλή παρέα, κρασάκι......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπερα!

Πως ειστε?

Περαστικα στο Σπυρακο!

Τα υπολοιπα μπεμπακια καλα?

Γιωτα τιποτα δε θα ειναι!Μην λες τετοια..(κ εγω συχνα πυκνα "φοβαμαι")

Παναγιωτα χαιρομαι που ειναι ολα οκ!Απλα δεν ειμαι σιγουρη αν ακουσες καλα...Να ξεκουραζεσαι

ειπε!!!Οποτε να υποθεσω οτι θα αφησεις τα υπεροχα σχεδια για δουλειες?!!!

Νατασακι μου μεγεια!!!!Αντε να φτιαξεις κ το δωματιο της μπουμπους!

Ονειρεμενα δωματιακια(απ'οσο ειδα μεχρι τωρα!)

Θουλη μπορεις να μου πεις γιατι προτιμας ενα ακομα αγορακι? :?

Αργυρω ηθελα να σε ρωτησω...Τα παιδακια σου κοιμουνται νωρις γτ ετσι ειναι ή τα

"βοηθησες" εσυ?Αν ειχες ενα παιδακι πχ σαν της Βικυς(που θυμαμαι οτι κοιμαται αργα) πιστευεις

οτι θα μπορουσες να το κανεις να κοιμαται πχ 4 ωρες νωριτερα?Δλδ τα παιδια ειναι "οπως μαθουν" ή

καθε παιδι ειναι διαφορετικο?

Ξεχασα τι αλλο ηθελα να πω γτ σας διαβασα σε πολλες δοσεις απο χθες το απογευμα...

Σημερα πηγαμε στο κεντρο...!Αχ ποσο μου λειπει η πολη....

Αυτη η "μυρωδια"...Ο κοσμος,το καυσαεριο :D ,η αγορα....

Θα'θελα πολυ ενα διαμερισμα κ να πηγαινοερχομαι.. :((

Καλο το χωριο,το πρασινο,ο καθαρος αερας αλλα......

Εν πασει περιπτωση...

Πηραμε δωρακια,αγορασα κιτρινα γυαλια :shock: (οχι τα "σουπα" ρειμπαν φυσικα!),

5 καλσον για την Αννυ :lol: (ο μπαμπας μας!) ,κυνηγησαμε περιστερια στην Αριστοτελους...

Αχ!!!Ωραια που ηταν! [smilie=happy7.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναμαι παλι.Κοιμηθηκαν και οι δυο..

Νατασσουλα καλοριζικο το καινουργιο δωματιο της Ειρηνης.Καλους υπνους :P Τι ειναι το +3?

(ερωτηση ξανθιας :oops: )

Αναστασια περαστικα στον Σπυρακο!

Θουλη μου που θα πας και τετοιο αγχος με την γραβατα?

Θα σου στειλω φωτο.Μπηκα στο σαιτ.

Που περναω τον κωδικο για τα τικερακια?

Παναγιωτα μου να προσεχεις.κι εγω πηρα utopar πριν μπω στον ενατο.

Ειδες αιμα?

Αθηνα με το καλο και εναν πονο.Διαλεξες χρωμα μπανιερας? :?:

Αναστασια μου πω ς σε καταλαβαινω για την πολη να ξερες :roll:

ΠΟΥ ΘΑ ΒΑΛΩ ΤΟΝ ΚΩΔΙΚΟ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙΚΕΡΑΚΙ :twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol:

Μαρία το +3 ήταν το σχόλιο της Ειρήνης!

Τώρα το είδα και γω....

Την είχα αγκαλιά καθώς έγραφα και μου την έκανε!!!

Αθηνά με το καλό!!!!

Θα τα μάθουμε τα νέα σου ε;;;;

Παναγιώτα αφού είναι όλα καλά χαλάρωσε. Εγώ έχω σκατοαναμνήσεις με τα παλιοprepar στην Ειρήνη και δεν υπάρχει περίπτωση να τα ξαναπάρω.... Καλύτερα να ξαπλώνω όλη μέρα παρά να πάρω αυτά τα κ@λόχαπα ( :oops:)

Τσαχπινομάνα σήμερα ήταν η καταλληλότερη μέρα για κέντρο!!!

Ο καιρός σούπερ!!! Και γω ήθελα αλλά με τόση κούραση από χθες είπα να πάω μόνο λαική, να μαγειρέψω να βάλω ηλεκτρική,να ξεσκονίσω (γιατί αλάτισε η Ειρήνη το σπίτι, ναι καλά κατάλαβες, πήρε το κάλας και ράντισε όλον τον τόπο).....

Όπως βλέπεις ξεκουράστηκα... :cry::cry::cry:

Αααααα και στις 5.30 περιμένω κόσμο για καφέ (αλλά δε θέλω να ρθούνε)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπ'ερα!!!

ελα βρε Νατασσα το παιδι γ να μην σας ματιαξουν το εριξε το αλατι! επισης προστατευει απο τα μαγια!

Παπακι μου πως με κοβεις?πεκινουα ή λαμπρατόρ?χαχαχαχαχα μακαρι μωρε να μην ειναι τπτ μα εχω ψιλοχεστει δεν σας το κρυβω,την περασμενη εβδομαδα εκανα ολοκληρο λογιδριο στον αντρα μου γ ενα πραγματακι που εχει στο κεφαλι κ δεν το βγαζει κ τσουπ μου εμφανιστηκε αυτο!!!

Αναστασακι μου απο το Προχωμα (καλε το ξερουν κ εδω το Προχωμα ,ειστε φεϊμους!) μην σκας ,το κοσμος ειναι κοντα...εδω δεν εχει πολυκαταστηματα....το Φελέκη μου!!!

Αναστασια τελικα οκ η βιοψία?αυτο που κανει η μικρή το εκανε κ η δικια μου,προσωπικα το απεδωσα σε φοβο γ το σκοταδι..να φανταστειτε γ να τν απομακρυνουμε απο την κουζίνα που πηγαίνει κ ανοιγει το φουρνάκι της κλείνουμε το φώς!!!!χαχαχαχαχα ψυχικα τραυματα θα αποκτησει!!! απονη μανα!!!

Αναστασια περαστικα ρε συ στον Σπυρακο ,πως κολλησε?και φυσικα καλο κουραγιο ,ολα οι μανες τα τραβανε κακα τα ψεμματα!!!

Μαρθουλιτα μου μου λείπεις,οτι μπαλαρινα κ να βαλεις μια κουκλα θα εισαι.ετσι ειμαστε αλωστε εμεις οι ποντιες !κουκλες! κουκα που λεει κ η κορη μου! ...θα σε προλαβω εγγυο φιλεναδα,Πρωτοχρονια ανεβαίνουμε!!! Νατασσα θα μας αφήσεις να δουμε τη μπουμπού?

Χρυσα πιες ενα μακιατο καραμελ βεντι παρακαλω ξερεις εσυ απο που! σε φιλώ!

Αργκι μου τι λεει η Γερμανια? πες νεα!!!

Ιουλια σε πηρε καπου το ματι μου?

ποντικομαρακι πως ειναι με 2 παιδια ,πες για να προετοιμαζομαι...

Λενα βγηκατε γ καφεδακι?

ΦΙΛΙΑ απο το Αιγαιο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααααααα ξεχασα !! καλε κ εγω πρα πρεπαρ ,γτ ομως κωλοχαπα? να σας πω την αμαρτια μου δεν ξερω εαν χρειαζονταν πραγματικα μα κατι φοβιες που ειχα μου περνουσαν αμεσα ,φυσικα εν τα επερνα συστηματικα... δεν μπορω να σας το περιγραψω το συναισθημα ,ισως να ηταν τα πεταρισματα του μωρου κ εγω η ηλιθια να νομιζα οτι ηταν συσπασεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοιμηθηκα μια ωριτσα και τωρα πινω τσαγακι μεχρι να ξυπνησουν.

Γιωτα μου μου αφου προλαβαινω και γραφω στο mammy καλα κρατει.Απονη μανα.

Θελω κι εγω τετοιον καφε.

ειδες κατι και σε τρομαξε?

Νατασουλα γιατι κωλοχαπια?Εχω μονο ταχυπαλμιες ειχα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε κουκλες?

ολες εδω?

Αναστασια μου υπομονη με το μικρο!

Αθηνα αχ αυτη την αγωνια εγω δεν την εζησα.....ηρθε 15ημ νωριτερα!

κουραστικες υποθετω!

και λογικο με 2 μικρες ακομα

ποντικακι τι κανεις?

Γιωτα ασχημο να μην εχει μαγαζια....ετσι για οφθαλμολουτρο!

ημουν πρωι....ψωνισα 2 παντελονια και πηγα και για καφε!

βασικα σοκολατα βιενουα....κριση κριση τα τζαμπο γεματα!(ηταν απενατι απο το καφε)

δεν εχω μαγειρεψει τιποτα!

χθες η κορη μου κοιμηθηκε 12:00 αφου την μαλωσε λιγο ο μπαμπας της!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsia .

panagiwta mhn les blakeies tipota den einai .

perastika ston spurako.

lovie kaloriziko to paidiko kai megia .

athhna se katalabenw apolita ....an kai den eixa alo ston manwlh den anexa alo thn anamonh kai ton pono apo to baros .

bikh megia ta pantelonia .....se misw thelw sokolata kai egw !!!

emeis shmera kaname soutsoukakia me kokkinh saltsa sto fourno kai saltsa apo giaourti ....kai kotosoupa .

eimaste ligo oikogeneiakos arostoi ....

martha ,panagiwta ,anastasoula kai argi kalo sabbatokuriako na exete .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπααα δεν έκοψε τον θηλασμό ακόμα απλά τον αραίωσε σημαντικά. Το βράδυ ας πούμε μπορεί να πιει μπορεί απλά να θέλει να πιάσει σταθμό :evil: Δεν ξυπνάει 123.443 φορές για βυζοπιπίλισμα πια. Αλλά μια φορά θα ξυπνησει στάνταρ γύρω στις 5 ή στις 7. Μετά σηκώνεται στις 9.

Θου η μικρή είναι 391 γραμμάρια αλλά είναι 2 βδομάδες πίσω. Παρόλο που μου είπε ότι είμαι 22 βδομαδών αν το υπολογίσω όπως τον Νίκο είμαι καθαρά 21. Γιαυτό λέω ότι ακόμα και 26/2 που μου έδωσε μπορεί να το τερματίσω και να πάρω κι άλλες μέρες. Αλλά η κοιλιά είναι σαν του Νίκου. Μυτερότατη. Από κιλά είμαι στα 3 καπου έχασα τον λογαριασμό. Εχω καιρό να αναίβω αλλά τρώω αρκετά πάλι :oops:

Τι είναι αυτό πια!!!!! Πάλι άρχισαν να με τραβανε τα γλυκα. Το είχα παρατηρήσει και στον Νίκο. Στον 5 μήνα "έσερνα" για λίγη σοκολάτα και μέχρι το τέλος ήθελα να τρέφομαι μόνο με γλυκά (ποια εγώ που τρώω μια σοκολάτα το 3 μηνο)!!! Οπότε Θου παίζει και το κορίτσι!!!χχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Ευχαριστω πολυ Ελισσαβετ μου για τις ευχες!!!❣️❣️❣️ Μακαρι να πανε ολα καλα αυτη τη φορα κ να ερθει/ουν τ@ θαυματακι@ μας γερ@ στην αγκαλια μας!!!!🙏🥹✨️🧿 Κ να γεμισει η ομαδα μας απο δακρυα ευτυχιας κ τελειομηνες εγκυμοσυνες!!🙏🙏🙏🌈
    • Με το καλο ολα Λευκη μου!!!! Ευχομαι καθε υπερηχος ν σε κανει κ πιο ευτυχισμενη!!!✨️🤰🙏❤️🧿 Ειδα ανοιξες κ το θεματακι για μωρακια κ συγκινηθηκα!!!🥹 Ολα με το καλο κ με Υγεια!!!   
    • Λυπάμαι για την εξέλιξη αυτήν κορίτσι μου 😞 Έχεις μιλήσει μαζί με τον γιατρό ; Τι σου είπε; Θα περιμένεις να αδιαθετήσεις ; 
    • Μου είπε ότι πλέον το κεφάλι του μωρού έχει περάσει κάτω από τον τράχηλο και πως πιστεύει πως θα ανέβει κι άλλο τις επόμενες βδομάδες. Θέλει λέει πάνω από 2.5 εκ απόσταση από τράχηλο και εμένα έφτασε στα 2.  Θα πάμε στις 32 βδομάδες για Doppler και θα το ξαναδούμε. Ο εμβρυολογος που μου έκανε και τη β επιπέδου είχε πει ότι θα το δούμε τότε (32 εβδομάδες) αν ανέβηκαν και βαριά στις 36 εβδομάδες. Αν ούτε τότε ανέβει θα πάω για καισαρική! Πιστεύω ότι έστω και τελευταία στιγμή θα ανέβει! 
    • Συνέχισε  τα τεστ μέχρι την 19 ημέρα του κύκλου σου.. να τα κρατάς έστω και τώρα σε τετράδιο να τα κολλάς πάνω  η εφαρμογή δεν είναι πολύ βοηθητική εγω δεν την χρησιμοποίησα καμία φορά είναι λίγο μπέρδεμα  και είναι αρχή ακομα μην σε παίρνει από κάτω με τα τεστ θέλει λίγο χρόνο 😊 Για αυτό λέμε να κρατάς και τα τεστ να μας στέλνεις φωτο εκείνα να μπορούμε να σε βοηθαμε και εμείς από την εφαρμογή δεν μπορούμε να καταλάβουμε να τα δούμε καλά 🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...