Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΟ ΕΞΠΡΕΣ ΤΟΥ ΒΥΖΟΝΥΧΤΙΟΥ Νο20- ΓΙΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ


Recommended Posts

νατασουλα σημερα ειναι η ιοψια??? αντε καλη επιτυχια και καλα αποτελεσματα!!!

φιλεναδα θελω να βαλεις μις φωτο σου να σε δω με την κοιλιτσα!!!!! τι τελεια!!!!!!!!!! θελω κ εγω να φουσκωσει η κοιλια μου!!!!! ανυπομονω!!!!!!

ρεσυ 850 ευρω??? ο χριστος και η παναγια!! ειναι παρα πολλα λεφτα ρεσυ!! αλλα αν μπορειτει να τα δινετε ειναι πολυ καλη ευκαιρια!!!!!!!!

τι εννοεις layroom? και που ειναι το χαλανδρι??

ποτε λετε να μετακομισετε??

αντε με το καλο!

εσυ να προσεχεις να μην κουραστεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας!!!

Παλι εδω...!

δεν διαβασα πολλα γιατι εβλεπα τις απειρες φωτο του Ανασταση

κ εχω ενα χαμογελο μεχρι τα αφτια!!!

Τι φατσονι ειναι αυτο!Και ολο γκριματσουλες κ γελακια!!!!Να

τον χαιρεσαι τον κουκλο σου Λενα μου!(δεν προλαβα να τις δω οοοοολες!!!)

Γωγω κ η κορουλα σου ειναι κουκλαρα!!!!Δεν μπορω ομως να μη σχολιασω...

Ποσο τρωει αυτο το παιδι>??Σε ολες τις φωτο σχεδον κατι κραταει!!! :lol::lol:

Μου τρεξαν λιγο τα σαλια γτ φαινεται να τρωει τοσο απολαυστικα!!!!

Με το καλο στο νεο σας σπιτι!Αν εχεις κ τη γιαγια να σας καθαριζει...Μια χαρα!!!!

Κοριτσια θελω κ εγω καφε(το εχετε καταλαβει αλλωστε!) αλλα μηηηπως 28η θα γινεται

πανικος απο κοσμο???Χειροτερα απο Κυριακη θα ειναι!...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια νασαι καλα κ η δικια σου ειναι μια κουκλαρα!!

αλλα κ εσυ δεν πας πισω.... τι κορμι ειναι αυτο???

σε μισω, το διαβασες πιο πριν??? :lol::lol::lol:

χαχαχαχαχα η ιωαννα ολη την ωρα ειναι μαμ και μαμ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: εχει πολυ πλακα!! να την εβλεπες στην ταβερνουλα που εφαγε μια ολοκληρη μεριδα μονη της!!!!!!!!!

για τον καφε κοριτσια εγω δεν εχω προβλημα.... οποτε θελετε... μετα τις γιορτες δε μπορω εγω γιατι θα κανει την επεμβαση ο αντρας μου

για που λετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια νασαι καλα κ η δικια σου ειναι μια κουκλαρα!!

αλλα κ εσυ δεν πας πισω.... τι κορμι ειναι αυτο???

σε μισω, το διαβασες πιο πριν??? :lol::lol::lol:

χαχαχαχαχα η ιωαννα ολη την ωρα ειναι μαμ και μαμ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: εχει πολυ πλακα!! να την εβλεπες στην ταβερνουλα που εφαγε μια ολοκληρη μεριδα μονη της!!!!!!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ειπα να κανω πως δεν το διαβασα!!!Ευχαριστω πολυ... :oops:

Φαγανουλα η νυφουλα σου!!!Σκετη γλυκα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε γωγω τι χαιρεσε που θα στε μονοι με τον αντρα??????????/ττωρα το πιασατε το παιδι :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αντε ωραια..150 ευρω μειον ειναι μια χαρα...

εφαγα μακαρονια κ αυγα κ σα να μη εφαγα ΤΙΠΟΤΑ..ελεος

αλλα παντα ρε κοριτσια παντα ετρωγα πολυ..δηλ παντα

εγω δε μπορω 28 οκτ.. :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι σήμερα είναι η βιοψία, ευχαριστώ για τις ευχές

Κι εγώ θέλω καφέ αλλά δεν ξέρω αν μπορώ για 28η όχι ότι έχουμε κανονίσει κάτι αλλά λόγω αργίας μήπως προκύψει ;)

Αργυρώ θα δοκιμάσω σήμερα με αναμμένο φως να δώ τι θα γίνει

Γωγώ αν είναι να δίνεται 850 για ενοίκιο γιατί δεν παίρνετε δάνειο να αγοράσετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θουλη δεν καταλαβες μικρη μου.... 150 ευρω επιπλεον θα δινουν...

αλλα ετσι ειναι, οταν ο αντρας σου βγαινει στο τζαμι :lol::lol::lol::lol: ελπιζω να μην ξεχασετε τα συμπεθερια σας οταν θα γινει μεγαλος κ τρανος!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασούλα μου για να πάρουμε ένα σπίτι στην περιοχή που μένουμε τώρα θέλουμε το λιγότερο 300.000 ευρώ για ένα διαμέρισμα 100 τμ...... :shock::shock::shock::shock::shock::shock: Πράγμα που σημαίνει ότι δόση κάτω από 1200 ευρώ δεν υπάρχει περίπτωση να δίνουμε.... :(:(:(:( Συν του ότι έχουμε και γραμμάτειο αυτοκινήτου και δε θα βγαίνουμε..... :(:(:(:(:(:(:(:( Αν ξεχρεώσουμε το αμάξι, αυτό θα κάνουμε...Να πάρουμε δάνειο για σπίτι...

Μωρή Θούλη είσαι τρελή;;;;Τι 150 ευρώ μείον;;;;; :shock::shock::shock::shock::shock: 150 ευρώ παραπάνω θα πληρώνουμε....... :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Αναστασία μου που την είδες καλέ την κόρη μου;;;;; :roll::roll::roll::roll: Στείλε μου pm to όνομα σου να σε βρω στο Fb....

Και η αλήθεια είναι ότι η κόρη μου όλο φαγητό ζητάει....Συνέχεια....Είναι φαγουδιανή πολύ...... :roll::roll::roll::roll: Αφού σας ακούω που λέτε για τα μωρά σας ότι δεν τρώνε και μου φαίνεται ΤΟΟΟΟΟΟΟΟΣΣΣΟΟΟΟΟΟΟ ΞΕΝΟ....ΤΟΟΟΟΣΟ ΠΕΡΙΕΡΓΟ..... :o:o:o:o:o:o:o:o Πώς είναι δυνατόν;;;;;; :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Βάσει αυτών που τρώει τώρα θα έπρεπε να είναι τουλάχιστον 15 κιλά.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Αλλά είναι 12700.... :?:?:?:?:?

Ρε δεν έρχεστε Αθήνα για καφέ....;;;;;;;;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Λένα το Χαλάνδρι είναι κοντά σχετικά στην περιοχή που μένουμε...Αφού δεν ξέρεις, που να σου πω.... :roll::roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

850 ενοικιο?

+ πετρελαιο?

+ΔΕΚΟ?

αααααααα εσεις ειστε πλουσιοι καλε!!!!!!!!!

μπραβο σας!

οτι ειναι καλυτερο!

Νατασουλα καλα αποτλεσματα με τη βιοψια!

σε καταλαβαιμω με τον υπνο....τα ιδια περναμε και εμεις!

την κορη μου την πηρε η πεθερα....λεω να χαλαρωσω και να κοιμηθω!

και το απογευμα να παω για καφεδακι.....!

εξω....οχι σπιτι!

αυριο ειμαι πρωι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μωρή τρελή ο συμπέθερος δε θέλει να γίνει τίποτα μεγάλο....Τουλάχιστον όχι μπροστά στο γυαλί......

Απ'ότι μου έχει πει το ονειρό του είναι να γίνει διευθυντής...... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Εμένα πάλι το ονειρό μου είναι να γίνω παρουσιάστρια ειδήσων...... :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops: Τι κάνω στην εφημερίδα;; :evil::evil::evil::evil::evil::evil: Γιατί δε δουλεύω στην τηλεόραση;;;;;;; :evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Όμως να ξέρεις ταπεινή μου συμπεθερούλα ότι δε θα σε ξεχ'ασω ποτέ ακόμα και αν γίνω μεγάλη σταρ..... =))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικάκι τι ΔΕΚΟ;;;;;;;;; :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock: Τι ΔΕΚΟ θα πληρώνω;;;;ΔΕΗ εννοείς και ΟΤΕ και νερό;;;;;;; :?:?:?:?:?:?:? Καλά ΔΕΗ ούτως ή άλλως πληρώνουμε πολύ τώρα......Ενοίκιο είναι 150 ευρώ παραπάνω....

Με ενοίκιο και πετρελαίο και 1 ΔΕΚΟ πάει ο μισθός μου....

Τα υπόλοιπα ο άντρας μου ο υψηλόμισθος...... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Όσο για το πλούσιοι, λέω ότι αν η ζωή δεν ήταν τόσο ακριβή, με τα λεφτά που παίρνουμε θα ήμασταν πλούσιοι....Τώρα..... :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Κορίτσια να σας πω κάτι;;;;;Προκειμένου να έχω την ηρεμία μου και να είμαι καλά με τον άντρα μου και 1000 ευρώ θα έδινα....... :roll::roll::roll::roll::roll: Ξέρετε τι είναι να έχεις έναν τρίτο άνθρωπο στα πόδια σου;;;;;;Να μην μπορείς να κυκλοφορήσεις γυμνός, να πεις μια κουβέντα, να μαλώσεις με την ανεσή σου, να κάνεις σεξ χωρίς να φοβάσαι μη σε ακούσει η μαμά ή η πεθερά..... :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry: Αφού δε ζουν στην Αθήνα, είμαι υποχρεωμένη να τις έχω στο σπίτι μου μέσα.....

Την πολυτέλεια του παιδικού σταθμού δεν την έχω, γιατί σχολάω αργά..

Και για γυναίκα να μου κράταγε τη μικρή θα ήθελα τουλάχιστον 600 ευρώ το μήνα..... :?:?:?:?

Οπότε η μόνη λύση είναι να πάμε σε σπίτι που θα μας δίνει τη δυνατότητα να είμαστε ξεχωριστά...

Δηλαδή να γυρίζω από τη δουλειά, να παίρνω τη μικρή πάνω και να αφήνω τη γιαγιά στο χώρο της να ξεκουράζεται και εγώ να κάνω ό,τι θέλω με τον παιδί μου και τον άντρα μου.... :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δε μου απαντησες.. το πλειρουμ τι ειναι? σαν ξεχωριστο διαμερισματακι?

για να μενει η πεθερα σου?

γιατι οπως το ειπες φανταστηκα κατι σαν εξτρα δωματιακι

καλε πεμπι πλουσιοι ειναι!! τι νυφη θα εκανα?? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αχ αντε οταν κατεβουμε να σας δουμε στο καινουριο σπιτακι και να τρεχουνε τα βλασταρια μας στην αυλη και να κανουν πανικο!!

ελπιζω να μην εχεις γεννησει ακομα κ εγω να ειμαι λιγο φουσκωμενη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτελους ξαπαποκτησα το λαπτοπακι μου!!!

νατασουλι καλα αποτελεσματα, γραψε μας νεα!!!!

Οσες μπορειτε την πεμπτη τωτε να συναντηθουμε, κατα το μεσιμερακι αργα οταν θα εχουν μαζευτει ολοι σπιτια τους, εγω λαω να παμε σε εκεινον τον Παιδοτοπο στην Πλατεια του Ευοσμου, αλλιως καπου ανατολικα σε κανενα παιδοτοπο της προκοπης διαλεξτε, οχι κεντρο γιατι μπορει ο καλος μουν να μην ερθει και θα σπασουν τα νευρα μου με το παρκινγκ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όχι μία, δύο φορές!!!!!!!!!!! :evil:

Τη βλακεία μου μέσα!!! :((

Και είπαμε... πάτα ένα copy πριν την υποβολή!!!

Το δις εξαμαρτείν ουκ ανδρός σοφού! Το τρις, το τετράκις...??? :oops:

Και ΠΑΝΤΑ, μα ΠΑΝΤΑ όταν έχω γράψει ένα ολόκληρο κατεβατό!!! Αυτή τη φορά, με ζουμερούς σχολιασμούς (καλά σιγά!) και πιπεράτα νέα... ;;)

Δεν αντέχω τώρα να τα ξαναγράψω!

natasoula μου, καλά αποτελέσματα με τη βιοψία, όλα να πάνε καλά!!!!! :D

Αναστασία, περαστικά στον Σπυράκο, να γίνει γρήγορα καλά το πουλάκι μου!!!

Θα επανέλθω, ελπίζω, όταν μου περάσει!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιτσακι κουμπαρουλα...παλη..τστστστ..καλα και εγω το ιδιο κανω...χιχιιχ

Σημερα εκτος απο το λαπιτοπι μου εφτιαξαν και το πλυντηριο...50 ευρω...και τελειωσα με τις μπουγαδες...με καταυποχρεωσαν...!!!!

Ας αυτο το βουνο με τα ασιδερωτα!!!! να δω ποτε θα τα κανω!!!!

Αφρο κοιτα μη σβισεις και εμενα καλε κατα λαθος..ειπαμε ειμαι το λευκο παγωνι...χιχιχ..καμια σχεση με την πραγματηκοτητα ομως..παντως εκεινο το παγωνι ηταν πανεμορφο!!

Ο καλος μου τελικα θα επιστρεψει σημερα..τι καλα, του φτιαχνω μπιφτεκια στο φουρνο και μαλλον πουρε, η ρυζι με καλαμποκι..θα δω αναλογα

ο μικρος κοιμαται...γκρρρρρ..εχει χαλασιε εντελως το προγραμμα στον παιδικο, αυτο σημαινει πως θα κοιμηθει παλη στις 11...γκρρρρρ

Τι να κανω για να κοιμαται εκει...και να πω οτι δεν προσπαθουν οι κοπελες..οτι κολτα του κανω του κανουν..τζιφος..εκμεταλλευετε που κοιμουνται για να παιζει..που τη βρισκει τοση ενεργεια ρε ΓΜΤ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια

μπηκα για λιγο και για οσο μου επιτρεψει ο σπυρακος να σας πω τα νεα μας!!

ο μικρος ειναι πολυ χαλια.....ωτιτιδα και στα δυο αυτια,χαλια λαιμος και μυτη,πυρετο στο 38+,απιστευτο βηχα και μυξες

δεν μπορει να φαει τιποτα ουτε σουπα παρα μονο γαλα...τωρα το απογευμα μου εκανε εμετο απο τον βηχα

συν το οτι εκλαιγε καθε φορα που εβηχε απο τις 3 μεχρι τις 6 και κατι εκλαιγε ασταματητα!!!!!!!!!!

ειδα και επαθα να τον ηρεμισω!!!

τωρα του εχω δωσει αντιπυρετικο,καναμε και μασκα και καπως εχει ηρεμισει.....υρετο εχει 38.8

η παιδιατρος μας εδωσε αντιβιωση,σιροπι για τον βηχα,μασκα(ενοειται) και μια αλοιφη για την μυτη

πινει ολα αυτα πινει και αντιπυρετικο ποσο θα τον κρατησει το γαλα????

και ξερετε τι με εχει νευριασει πολυ σημερα????

επειδη ο αντρας μου ειναι απογευματινος ηθελα λιγο παρεα οταν ο μικρος ηταν σε εξαρση κλαμματος...πηρα τους γονεις μου και τις νονες του τηλεφωνο και κανενας δεν ηρθε αλλα ουτε και πηραν ενα τηλεφωνο αργοτερα να δουν πως ειναι το παιδι!!!!!!!

ακομη και η πεθερα μου που μενει απο κατω και τον ακουγε δεν ανεβηκε πανω εμμμμμ βεβαια στα καλα και στα γελια ερχεται τωρα εκανε την παπια του στυλ 'αχ κι εγω δεν μπορω..δεν εχω κοιμηθει καθολου'

αλλο το μωρο και αλλο εσυ της ειπα και ανεβηκα πανω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

περαστικα στο Σπυρακο μας!

ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΛΑ!

Χρυσα στειλε κανενα μπιφτεκακι και απο εδω ....για αυριο!

εξυπνος ο Χ. την ωρα που κοιμουνται τα αλλα παιδακια αυτος εχει ολα τα παιχνιδια δικα του!

αχ μη λετεε γα υπνο!

κοιμηθηκα 2 ωρες το απογευμα και μου χτυπησαν το κουδουνι κατα λαθος...γκρ ξυπνησα ξαφνικα και τωρα εχω πονοκεφαλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...