Μετάβαση σε περιεχόμενο

prenatal πιπιλα


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια. Εχει αγοράσει καμία απο εσάς πιπιλα πρεναταλ; Αγόρασα σήμερα μια των 6 μηνών και ήταν στο μέγεθος ίδια μη πω μικρότερη απο την πιπιλα της νουκ για νεογέννητο!!!και φυσικά την έφτυνε ο μπικρουλης...τι να κάνω; Την πλήρωσα για 6 μηνών και είναι για νεογέννητο!! :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ απο που ειναι η προελευση τους???σε ρωταω γιατι εγω την ειχα πατησει με κατι αμερικανικα μπιμπερο-φοβερα μεν αλλα η ροη ηταν τεραστια το νουμερο 2 ετρεχε σα βρυση ειμαστε 17 μηνων και εχουμε το νουμερο 1.στην αμερικη λεει ισχυουν αλλες προδιαγραφες..μαλλον και η πιπιλα σου με αλλες προδιαγραφες θαναι..εμενα μου της αλαξε η κοπελα διοτι την εχω μαθει πια ..πηγαινε τη πισω αν θεσ αλλα αφου την ανοιξες δε νομιζω να την παρουν πιπιλες κτλ δεν τις παιρνουν .ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕ ΔΩΡΕΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΕΣ

αλλα δε χανεις και τπτ πες οτι δεν ισχυουν Στα ελληνικα δεδομενα αυτες τις πιπιλες..ΧΑΧΑ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΕΙΠΑ :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξέρω απο που είναι ..το θέμα είναι ότι το παιδί δεν μπορεί να την πιάσει καθόλου..όλο γλιστράει..δηλαδή συγγνωμη..τι παιδιά έχουν εκεί;; μινιατουρες ; η εμείς έχουμε γιγαντες;;; :shock::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...