Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΟΜΑΝΟΥΛΑ ΤΟΥ ΟΚΤΩΒΡΗ 2009 ΝΟ16


Recommended Posts

ρε πιδια εμενα καθεται...σαν ανθρωπος στον ορο..

αλλα βαζω ξαθε φορα με 20αρα συριιγγα και μετα δε μαζευω γιατι ...δεν εχει τιποτα..περαστικα στην αγγελικη..απαραδεκτη πεθερα..τι να πω τωρα..

μπραβο στον ανθιμο..\εδω σημερα λιγο εβρεξε,ηλιο αλλα κρυο..τιποτα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 951
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοιμηθηκε το μωρακι μου.

Ωραιο και σημερα το νησι...στο μαστερ σεφ θελω να φυγει η Κωσταντινα!σπαστικια θα λιποθυμησει απο το αγχος καμια ωρα.Με αγχωνει που την βλεπω απο το σπιτι, φαντασου τι παθαινουν αυτοι που ειναι εκει.

Αυτα για αποψε.Λεω να την κανω σιγα σιγα...εχει και εναν αερα εξω σε παιρνει και σε σηκωνει.

Καλο βραδυ κοριτσαρες μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τοσο πολυ φυαει σοφια;;;

που θα κοιμηθει σημερα η μικρη;;; :lol::lol::lol:

ρε παιδια δε βλεπεται αρβυλα;;την πεφτω και γω..αυριο θα παω να παρω τα παπουτσακια της μικρης..

και τζουλια..λαικη..αν βρεχει ,δε παω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σόφη έχεις δίκιο!

Πολύ μπάζο! Σπαστικά,υστέρω!

Είδες το τρέηλερ? Σε μια φαση στη δοκιμασια γλυστραει κάπου! Πολυ γελιο!

Μ'αρεσουνε αυτα με τη μαγειρικη!

Καληνυχτα Σοφη! αντε ξεκουρασου τωρα που κοιμαται η μπουμπου!

Τωρα βλεπω σεξ εντ δε σιτυ.

Αυριο παλι! Φιλάκια σε ολες να εχουμε μια ηρεμη νυχτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!

Πολύ ωραίο το νησί!!!

Αλλά ρε κορίτσια... αγριεύομαι λίγο... έλειπε και ο Πετρής μου...

Αφού για να καταλάβετε... μετά είδα και λίγο μάστερ σεφ για να ηρεμίσει ο εγκέφαλος μου από τους λεπρούς...

Έλεγα... έτσι και ξυπνήσει ο μικρός... την κάτσαμε τη βάρκα... πώς θα πήγαινα στο δωμάτειο του... χαχαχα!!!

Δεν έχω δει ποτέ θρίλερ!!!

και αν τύχει να δω καμιά περίργη εικόνα... φοβάμαι για καιρό...

με τα χρόνια χαλαρώνω λίγο αλλά μη φανταστείτε και τρελά πράγματα...

Καλά Μαράκι... τρελαίνομαι για πεσίματα...

Δεν μπορώ να κρατηθώ από τα γέλια!!!

Η κουμπάρα μου είναι πολύ σκουντούφλης!!!

Στις αρχές των σπουδών μας που δε γνωριζόμασταν πολύ καλά... κάθε φορά που σκόνταφτε, ξερενόμουνα στα γέλια!!!

Την έβλεπα οτι εκνευριζότανε... οπότε μια μέρα της λέω... ’’Κοίτα... επειδή δεν μπορώ να κρατηθώ όταν βλέπω κάποιον να πέφτει ή να σκοντάφτει... μη θυμώνεις όταν γελάω μαζί σου...’’

Και μου απαντάει... ’’οκ... επειδή εγώ εκνευρίζομαι όταν πέφτω και γελάνε... αν θα σε βρίζω να μη θυμώνεις...’’

έφτασε σε σημείο να γελάει πυο πολύ από μένα!!!

Της το κόλλησα!!!

χαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera kai apo maw...εμεις ξυπνησαμε και δε μπορουσαμε ν παρουμε αναπνοη που λεει ο λογος..βαζω ορο,οτριβιν και παλι ορο και παλ βουλωμενη ειναι γαμωτο..λεω να παρω παιδιατρο..μη παθουμε ωτιτιδα η ρινιτιδα..που για εκει το βλεπω..

καλο ο νησι..αν και πολυ ψυχοπονιαρικω..πολυ μαρθα βουρτση..αλλα μου ειπαν οτι αλλαζει υφος και γινεται πιο χαρουμενο..

διαφημισεις γιατι δε βαζει πολλες;;μας το κραταει για εκπλξη..;;εδω καλοκαιρι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!

ελπίζω απόψε να κοιμηθήκατε καλά..

περαστικά στα άρρωστα μωράκια

τα παιδιά καλά, εγώ χάλια..

μύξες και απίστευτο μπούκωμα, με μάσκα κυκλοφορώ, ελπίζω να μη τα κολλήσω..

χθες έριξα φυσ. ορό και σπρέυ στη μύτη μου..

το έχετε δοκιμάσει?

απαίσιο :?

τι τραβάνε και αυτά μωρέ...

έστρωσα κουζίνα και δωμάτιο κοριτσιών χθες

το υπόλοιπο σπίτι δεν το στρώνω, εχω ξύλο κάτω

παλιότερα έστρωνα μια φλοκάτη άσπρη στο σαλόνι, αλλά τώρα με τα μικρά με τπτ..

και τι δεν είπατε χθες..

βαγκ περαστικά μωρέ μ' αυτό τον ωμο, ταλαιπωρείσαι..

πήγαινε κάνε την εγχείρηση, αφού εχεις και τη μαμα σου θα σε βοηθήσει με τα μικρά..

να ηρεμήσεις..

Καλυψώ χείμαρρος, πες τα να ξαλαφρώσεις..

σε νοιώθω.. απαράδεκτη..

Μαράκι :lol::lol::lol:

ελπίζω σήμερα να είσαι καλύτερα :P

Νανούκα μπράβο στον Ανθιμούλη σου!

τι καλό παιδάκι!

να το καθιερώσετε

υπομονή με τη συνεδρία σήμερα

Βρε Σωσω με συγκίνησες πραγματικά :(

είδα νησί χθες

τι απίστευτο τραγούδι!

σας φιλώ όλες

σήμερα θα κάνω κοτόπουλο πιλαφάκι

στα μωρά ξεχωριστό, που να το φάνε το πιλάφι..

την καλημέρα μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και απο μας!

μαρκατ περαστικά! Ελπιζω να περασει γρηγορα! Και φυσικα να μη κολλησουν τα μικρα!

Σωσω! Περαστικα και σε σας! Συνηθως ειναι καλος ο συγκεκριμένος συνδιασμος.Εύχομαι γρήγορη αναρρωση!

Νανουκα πηγατε σε κουκλοθεατρο? Τελεια! Η κουμπαρα μου (μια απο τις πολλες χαχα) κάνει κουκλοθεατρο!

Εχω του κόσμου το σιδερωμα και δε μπορω να σιδερωσω γιατι δεν καθεται ήσυχα. Το παρκο τωρα πια ουτε να το δει. μονο με παπουτσια ή παντοφλάκια μεσα αν κατσει γιατι σκαρφαλωνει... Σκαρφαλωνει οπου βρει η τσιτα! χαχαχα

Το νησι ειναι ψυχοπλακωτικο οντως.Στο 1ο επ. ειχα κλαψει πολυ. Εε μετα θα δειχνει τη ζωη τους εκει ,θα μεγαλωσουνε τα κοριτσια θα ερωτευτουν κλπ.

Δε το συγκαταλεγω στα φοβιστικά.Δε με τρομαζει καθολου. Αλλα με ψυχοπλακωνει.

Θρίλερ χαζοβλέπω αλλα πλέον οχι τα σαχλα. Πιο ψαγμένα. Προτιμώ κοινωνικά έργα πιο πολυ. Ιδιαίτερα γαλλικο κινηματογράφο. Οχι οτι δε βλέπω αμερικανιές. Τρελένομαι για μπεν στιλερ. Γελάω πολύ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhmera se όλα τα τρελλα μανουλια κ πιπινια.

\ Χτες κοιμη8ηκε απο της 8.30 - 10 !!! :o

Ειδα κ το νησι κ κα8όλη την διαρκεια μου κά8εται ένας κόμπος απο την στεναχ'ωρια (ειδα κ την άλλη που έδωσε το παιδι της στο νησι) που μόλις τελειωσε πηγα κ κοιμη8ηκα με το μώρο :o

Σωσω με το Οτριβιν Δεν κανουνε αναρροφηση μυξας , τουλαχιστον οχι αμεσως ... Ειναι φαρμακο κ πρεπει να δρασει. Εγω εκανα ορο χτες κ καπακι οτριβιν κ μεχρι κ τωρα μια χαρα ειναι (οχι κ περδικι αλλα αναπνεει)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!

τι καλα που εχει λιακαδα σημερα!!!!!

η μικρη δεν κοιμηθηκε... τη σηκωσα να μην ξυπνησει το Σπυρο και αρχισε τα πρρρτσσ... στην αγκαλια μου! ηθελε να κατεβει κατω και πηγε πιο περα να ριξει το χεσιματακι της... εχει τακτ η κοπελα! γι'αυτο δεν κοιμοταν...

εγω παλι δεν εχω τακτ και αλλαζω τη μυξοκουβεντα σε σκατοκουβεντα!!! :lol::lol::lol:

εγω απο φαρμακα για μωρα δεν ξερω. σορυ. αλλα αν και δε θηλασαν δεν αρρωστησαν ως τωρα σοβαρα. Δοξα τω Θεο!!! μονο μια ιωσουλα χαλαρη τον Απριλιο και μια τωρα. ισως απο τα απειρα αντισωματα που ειχα απο τα κρατητηρια που εκανα υπηρεσιες να πηραν οταν ηταν στην κοιλια!!!

εγω οπως σας ξαναειπα λυπητερα δε βλεπω στην τβ. αρα ουτε το νησι.

χθες τελειωσα το αλμπουμ της βαφτισης για τους νονους!!!!!!

επιτελους!!!

θα τους το δωσω στα γεννεθλια το Σαββατο. πολυ ωραιο εγινε. σαν παραμυθακι. γιατι σε καθε σελιδα εκτως απο τη φωτο και αυτοκολητα,εβαζα και κειμενο, τι σκεφτονταν ταχα τα μωρα!

τωρα πρεπει να σκαναρω αυτες που θα βαλουμε στα αλμπουμ των μωρων και να αρχισω να τα φτιαχνω και αυτα... ο χειμωνας ειναι μεγαλος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ma soy ειπα ρε τζουλια.αναροφηση δε κανω...γιατι δεν εχει τιποτα...απλα ειναι μεσακ ια καθονται..και βαζω ορο ανα ωρα στη χειροτρη..

η κορτιζονη που εχει το τομπραντεξ ..κανει θαυματα .εελπιζω..αεριους δεν ετυχε να ξανα παρουμε..βαγκ και ποτε να μην αρρωστησουν...

τι να πω!!

πηγες λαικη καλε;;

εγω πηρα μπακαλιαρο..αν και δε τρωει καλα...

αλλα δε πειραζςει..αν δε μπορεις να αναπνευσεις που να φας...

ρε παιδια τι αλλο ψαρι μπορω να δωσω;;ολο μπακαλιαρο παιρνω..

μαρκερ περαστικα σου ρε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδιααα!!!!

διαβαζω επι δυο μερες για να σας φτασω...

Καταρχας περαστικα σε ολα τα αρρωστουλικα μωρακια!!!γρηγορα γερά και δυνατα!!!!!

Βαγκ και σε σενα περαστικα!!!!ευχομαι να τελειωσεις γρηγορα με αυτη την υποθεση!!! ;);)

Νανουκα αν εγω πηγαινα τον Θανο κουκλοθεατρο θα μας εδιωχναν ειναι σιγουρο!!!!πραγματικα ειναι απο αυτα τα διαολακια που ξεχωριζουν απο χιλιομετρα!!το μονο που δεν πειραζει στο σπιτι ειναι το τζακι γιατι ψιλοεκαψε ενα δαχτυλακι στο τζαμι και τωρα περναει ξυστα :lol::lol:

Φροσω καταπληκτικα ωραρια υπνου..ποτε εκοψε ο Αλεξ το βραδινο ξυπνημα????

Μαρακι μου αρεσε οπως διηγηθηκες την εμπειρια σου με την οικογενεια σου!!!!

εμεις περασαμε καταπληκτικα το Σαββατοκυριακο..χρειαζονται τετοιες αποδρασεις..

αρνακι για τον μικρο σημερα και εμεις χορτοσουπα για να εξισορροπησουμε το φαγητο του σαββατοκυριακου!!!

Αντε και να με χαιρεστε σημερα [smilie=occasion13.gif] κλεινω τα 33!!!!!και η Αλεκα το στεφανι της που σα σημερα το απεκατεστησε :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λαικη παω αργα στο ... ξεπουλημα κ δεν βιαζομαι 3 στενα πανω απο το σπιτι μου ειναι (κ εχει κ Παρασκευη 3 στενα κατω , αλλα προτιμω την Τριτη)

Ψαρι τωρα πια οποιο 8ες άλλα για τα κοκκαλα κυριως το λενε ...

ασε που δε βρισκεις κ φρεσκο μπακαλιαρο ...

Κοπελια προσεχε , η κορτιζονη δεν ειναι για συνεχεια ...

ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΝΑ ΖΗΣΕΙΣ Κ ΝΑ ΕΥΤΥΧΙΣΕΙΣ !

Πιπινι κ εσυ ε ? :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα και απο μας.

Περασα ενα βραδυ εφιαλτικο αυπνη τελειως η μικρη παλι 4 με 5 ειχε παρτυ....μπουμπουνητα,βροχη ολο το βραδυ στριφογυρνουσα...τελως παντων μην σας πρηζω παλι...

Markat περαστικα κοριτσι μου μονο αυτο δεν ειχες παθει!

Χρυσουλα χρονια σου πολλα με υγεια και πολλες αγκαλιες απο τον Θανασακη σου!

Περαστικα σας Σωσω τοσο μπουκωμα η Μαρθουλα?

Το νησι δεν με φοβιζει με μελαγχολει απλα, αλλα αυτο ειναι και το στορυ του βρε κοριτσια στεναχωρο...θριλερ δεν βλεπω ουτε για πλακα ειμαι πολυ χεστρου μα παρα πολυ δεν μπορω να παω μετα ουτε τουαλετα!!! :oops:

Μαρακι αμα φαει τουμπα σημερα η σπασικλο πολυ θα το ευχαριστηθω :mrgreen:

Αυτα ...παω να φτιαξω ενα καφε γιατι δεν την παλεεευυωωωωωωωωω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα.αποψε κοιμηθηκαμε...με κατι μικρα διαλειμματα για αντιβιωση κ γαλα..απο τις 1ο μεχρι τις 11!!!!δεν ξαναξινε...κ δε θα ξαναγινει εννοειται!!!!ας ειναι καλα κ το αεριους που πηρε πριν τον υπνο...κοριτσια δεν ειχε καθολου καταρροη κ μπουκωμα κ κοιμηθηκε πολυ ανετα!!!!βεβαια απο βηχα εχουμε μπολικο αλλα ελπιζω με αντιβιωση κ εισπνοες να τα καταφερουμε...

μαρκατ κ εγω αρρωστη ειμαι σημερα αλλα δε φοραω μασκα..η αγγελικη με κολλησε ετσι κ αλλιως!!!!

η πεθερα τσαντιστηκε,σας το πα???την πηρε χτες ο αντρας μου κ μιλαγανε 10 λεπτα..λεει οτι δν ειναι αρρωστη κ δεν εχει τπτ...οτι δεν την θελουμε να ερχεται στο σπιτι να κραταει το μωρο κ τετοια..

εννοειται οτι τσακωθηκαμε με τον γ αλλα χεστηκα να σας πω!!!!το παιδι μου ειναι πανω απο ολα!!!!ο γ μου λεει οτι δεν της φερομαι καλα κ οποτε ερθει ειμαι μεσ στα μουτρα!!!!γτ αδικο εχω????

τελος παντως,του ειπα οτι κραταγε τη μικρη αγκαλια κ ε\βηχε κ της ετρεχε η μυξα κ την σκουπιζε με την αναστροφη της παλαμης της..αν θες με πιστευεις του ειπα,αν δε θες δε με πιστευεις..κ τελειωσε το θεμα..

δε θα ασχολουμαι με την πεθερα συνεχως!!!!ας μην ξαναερθει ποτε!!!'

οπως τοσες μανουλες τα βγαζετε περα μονες ετσι θα τα βγαλω κ εγω.κ ας μην ξαναβγω απο το σπιτι.

αντε με τη μα....κω!!!!

το νησι δεν το ειδα εννοειται..βλεπω τα αστυνομικα μου κ μετα εκανα νανι..

αντε παω να βαλω ηλεκτρικη με την αγγελικη κ τα λεμε μετα.

δεν εχω μαγειρεψει τιποτα..τι να φτιαξω παλι????ειμαι κ αρρωστη!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο ρε Καλυψ , ετσι σε 8ελω ! (8ελω κ καυτες λεπτομερειες στον καφε)

Αλη8εια τι 8α φαμε ?

Εσυ που σαι αρρωστη δεν βαζεις 2 μπουτακια κοτοπουλο κ ρυζι στη χυτρα να κανεις σουπα ? να φαει κ το παιδι ?

Εγω δεν ξερω ... βαριεμαι να κουνη8ω γμτο ... τι 8α φτιαξω ? :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω για τις ευχες σας...

Καλυψω μη συγχυζεσαι...εγω σε καταλαβαινω απολυτα..

ειναι απο τα πο ψυχοφθορα συναισθηματα....

Τζουλια ακριβως αυτο ..ππινι :lol::lol:

Σωσω και λαβρακι αν παρεις γινεται πολυ καλο...για τα κοκκαλα τουλι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ti τουλι;;το λαυρακι ειναι ιχθυοτροφειου ομως,ε;;;ενω εγω παιρνω μπακαλιαρο φρεσκο...

χρονια πολλα χζρυσουλα..μα δε μας ειπες;;πως περασες;;τι θα κανεις σημερα;;μα χορτοσουπα στα γενεθλια σου;;;ημαρτον..εμεις θα παμε κεντρο κατα τισ 4...θα παω να παρω το νυφικο...

οταν εβαχα ραντεσ διαλεξα τισ πιο χοντρε..και το ειπα σε 2 ατομα και μς χεσανε..και πηρα τηλ να τις κανουμε πολυ λεπτες...

καλυψω..τι να πω;;τι κανεις ολη μερα βρε παιδι μου;;κοιμαται η αγγελικη το μεσημερι;;

εγω θα κανω μακαρονια..

κορτιζονη μου εδωσες μαζι με οτριβιν η παιδιατρο ρε τζουλια..οχι μονη μου..

νατε να δουμε και να θα γινουμε καλα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειδατε το γιο μου τον πιανιστα?

Η αλλη κατω κατω ειναι απο τα προηγουμενα χριστουγεννα.χαχχαχαχα! Το μωρουδελιιιιι μου!

Καλα η αλλη απο το μαιευτηριο.

Τα διδυμακια δε τα γνωριζω.... χαχαχαχχαχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πωπωω μαζευτε την . 8α πιασει ολη τη σελιδα αμα την αφησουμε κι αλλο !

Τουλι λεει που δενεις το ψαρι (οτι ψαρι) κ βραζει με τα λαχανικα χωρις να φευγουν κοκαλα απο το ψαρι . Και εγω το κανω ...

οποτε παρε οτι ψαρι φρεσκο βρεις για σουπα ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσω ευτυχως που υπαρχει η Τζουλια να επεξηγει...!!!!εινα η 2η φορα που δασαφηνιζει τα λεγομενα μου!!!!

ακομη αν φαω κατι βαρυτερο δεν θα μπορω να κανω μαθημα...συνηθως δεν τρωω τιποτα μετα τις 12...

το βραδυ ομως θα μου εχει μαγειρεψει ο αντρας μου :D:D:D

λαβρακι φρεσκο και μπακαλιαρακι φρεσκο....εδω ειναι επαρχια και η θαλασσα στα 10 λεπτα :mrgreen::mrgreen:

του εχω δωσει ομως μια φορα και κοκκινοψαρο κατεψυγμενο και μια χαρα το ρουφηξε!!!

παντως το αρνακι το πεθαινει οπως και τα οσπρια :?:?

Μαρακιιιιιιιιιιιι!!!!!!δε σου φτανει ο Διονυσης και το επομενο, θες και διδυμα???????Καλυψωωωωωωωωω εμεις με τα μεταμορφωμενα διαολακια τι θελουμε???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσουλα Χρονια Πολλα!!

με υγεια και μονο γελια να ακουγονται στο σπιτι σας!!!

Μαρκατ, Καλυψω περαστηκα... και μη χειροτερα...

Σωσω θα καλυτερεψει με τα φαρμακακια η μικρη...

αντε θα παρεις και το νυφικο.... φτανει η στιγμη!!

οσο για τον κλοουν... γιατι να μην κανει το σόου του μεχρι να φτασετε εσεις στο κεντρο απο τη φωτογραφηση;;; μην πληρωθει τζαμπα. ετσι και τα μικρα θα αφησουν ησυχους τους γονεις να φανε και να μιλησουν και δε θα τρεχουν πανικοβλητα πανω στην πιστα και γυρω απο τα τραπεζια παιρνοντας παραμαζωμα οτι βρεθει στο διαβα τους...

εγω μαγειρεψα τορτελινια με 3 τυρια με κρεμα γαλακτος και μανιταρια.

τι καλα που εχει ηλιο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λετε ρε παιδια να ερθει ο κλοουν πριν απο μας;;;για πειτε μου...

αυτη υπολογιζει 2 να παει ο κοσμος και 3 να παμε εμεις..δε ξερω τι ειναι πιο καλα...

αν ερθουμε εμεις θα παει σε 1 γωνια και ο κοσμος με παδια θα τρωε με την ησυχια του..

πιο πριν δε ξερω..γιατι τα μωρα μπορει να μν ειναι ολα στισ 2 η ωρα..και θα λειπει και η μικρη..λογικα θα την παρουμε στη φωτογραφηση..λεω εγω τωρα..αν και θα ειναι κομματια..δε το σκεφτηκα αυτο με το τουλι..αλλα υπαρχει 2 προβλημα..δε μπορω να πιασω το ψαρι..ο λευτ το πιανει και το καθαριζει και το βραζει..εγω μονο με γαντια..οπως και το κρεας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...